eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Her İlçeden Bir Yürek

 Cevapla Cevapla
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
es_emre26 Liste gör
Usta Yazar


E.A.
Yaş: 31
Katılım: 02/Ağu/2007
Yer: in dibi
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8432
  Alıntı es_emre26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Her İlçeden Bir Yürek
    Tarih: 03/Şub/2008 saat 20:31
 
TFF güzel bir organizasyon başlattı...Konuyla ilgili görüşlerimizi burada paylaşalım...
 
Benim anlamadığım birşey var...18 Yaş diyorlar ama neye göre ?Mesela ben çekilişe katıldığımda 17 yaşında olacağım ama organizasyonun gerçekleşeceği tarihlerde 18 olacağım...Doğum günüm 6 Mayıs çıkamadım işin içinden...Ouch
 
"Her İlçeden Bir Yürek, 70 Milyon Tek Yürek" kampanyası başladı 02.02.2008

Türkiye Futbol Federasyonu'nun düzenlediği "her ilçeden bir yürek, 70 milyon tek yürek" kampanyası başladı. Türkiye'nin 923 ilçesinden birer talihliyi İsviçre'de yapılacak Avrupa Şampiyonası finalleri grup maçlarından birini yerinde izlemeye götürmeyi amaçlayan kampanya, ülke genelinde bir sinerji oluşturmanın yanı sıra, sosyal amaçlı bir proje olma özelliğini de taşıyor.

Türkiye Futbol Federasyonu'nu, kasasından para çıkmayacak olan bu kampanyadan elde edilecek gelirle eğitime katkı sağlayacak önemli bir projeyi hayata geçirmeyi planlıyor.

KAMPANYAYA NASIL KATILACAKSINIZ?

SMS mesajı göndererek kampanyaya katılabilecek olan Turkcell abonesi vatandaşlar, cep telefonlarından sırasıyla ilçe, ad, soyad,  il bilgilerini aralarında birer boşluk bırakarak yazacaklar ve 3345'e kısa mesaj olarak gönderip, çekilişe katılacaklar.

Her mesaj gönderimi, 1 SMS 2 kontör bedeli olarak standart tarife üzerinden ücretlendirilecek. Dileyen, dilediği miktarda SMS mesajı gönderip kampanyaya iştirak edebilecek. 18 yaşından küçüklerin katılamayacağı kampanyada, 7 ve 11 Haziran maçları için 307'şer, 15 Haziran maçı için 309 asil talihli belirlenecek.

1 Şubat-16 Mart 2008 tarihleri arasında devam edecek kampanya sonunda 923 asil talihlinin yanı sıra 327 de yedek talihli saptanacak. Bu saptama 18 Mart 2008 tarihinde saat 14.00'te noter huzurunda ve halka açık bir çekilişle yapılacak. Kampanyada kazanan talihlilerin listesi 21 Mart 2008 tarihli Hürriyet Gazetesi'nde ilan edilecek. Ayrıca asil ve yedek listedeki talihlilerin adresine posta ile tebligatta bulunulacak.

Türkiye Futbol Federasyonu, pasaport ve vize işlemlerini kendileri yaptıracak olan talihlileri, Atatürk Havalimanı'ndan alacak. Gerekli transferleri yapıp maça götürecek ve daha sonra dönüşte yine Atatürk Havalimanı'ndan uğurlayacak. Bu organizasyon sırasındaki masraflar Türkiye Futbol Federasyonu tarafından karşılanacak.

Bu arada kampanyaya katılan 10 bin talihli de çekilişle birer Milli Takım formasının sahibi olacak. 

 
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com
Yukarı
 Cevapla Cevapla


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır