eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sinema [Vizyondaki Filmler]

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 43>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
Online Durum: Offline
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:22
Alıntı yapılan Curva_Eses

Cüneyt Cebenoyan Ergen muhabbeti düzeyinde espriler. Biraz çocukça geldi bana. Demiş. Forumdada açıkça görüldüğü üzere sadece ergen gençler beğenmiş. Yaş çıtası yükseldikçe memnuniyetsizlik hakim.

İlerlemiş yaş esprisi nasıl oluyor peki?
Esprinin yaşı mı olurmuş Allah aşkına.Daha önce Cem Yılmazın gösterileri,filmleri hoşunuza gittiyse bu da gider.Cem Yılmazı sevmiyorsanız beğenmiyorsanız film hoşunuza gitmez.Bu kadar net.Klasik bir Cem Yılmaz yapımı.
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:32
Alıntı yapılan kraleses

Belki senaryo olarak pek doyurucu değildi ama bu kesinlikle filmi gölgede bırakmamalı. Çok ciddi emek, zaman ve para harcandığı belli. Smile
Senaryo doyurucu değil demişsin...Birde her ciddi emek,zaman ve para harcanarak yapılan şeyler güzel mi olmak zorundadır..?? Birde seyrettiğin filmi ailenle izleyebilir misin..??
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:36
Alıntı yapılan scarface_hkna

Alıntı yapılan Curva_Eses

Cüneyt Cebenoyan Ergen muhabbeti düzeyinde espriler. Biraz çocukça geldi bana. Demiş. Forumdada açıkça görüldüğü üzere sadece ergen gençler beğenmiş. Yaş çıtası yükseldikçe memnuniyetsizlik hakim.

İlerlemiş yaş esprisi nasıl oluyor peki?
Esprinin yaşı mı olurmuş Allah aşkına.Daha önce Cem Yılmazın gösterileri,filmleri hoşunuza gittiyse bu da gider.Cem Yılmazı sevmiyorsanız beğenmiyorsanız film hoşunuza gitmez.Bu kadar net.Klasik bir Cem Yılmaz yapımı.

Ben Cem YILMAZ'ı çok severim..Ama bu filmde hayal kırıklığına uğradım...İleri yaş esprisine gelince "Ben atını s...n kovboy" esprisine gülmüyorum...Veya "aşağı inin dedik avradını s...diklerim !!" espirisini espri kategorisine koymuyorum...Aklımda kalan bir tek" Kasımpaşalı Apaçi Selim" esprisidir ki oda bize yakın geldiği içindir...Smile
Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
  Alıntı kraleses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:37
Elbetteki değil Suat abi. Güzellik zaten görecelidir, biz sadece fikir belirtiyoruz, ben beğendim. Ailemlede izleyebilirim. Sonuçta sadece bir film..

Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:40
suat abi iyi akşamlar, kusura bakma tartışmaya dahil olmak istemezdim ama bence sanat birileri rencide olmasın diye yapılmaz. İyi bir sanatçı da zaten A kişisi ya da B kişisi ailesiyle izlesin diye de film çekmez...  Ayrıca güzellik kavramı da göreceli bir kavramdır, kimine güzel gelen başkasına güzel gelmeyebilir.  Filmden ne aradığına ve ne derecede film okuyabildiğine bağlıdır.  Henüz izleyemesem de yapılan emeğe saygı duyulması gerektiğini ve de ülkemizde binbir güçlükle çekilen bu tür filmlerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.  Eğer Hollywood hegomanyasından kurtulmak istiyorsak bu konuda hevesli olan insanların önünü açmalıyız ve de onları desteklemeliyiz.  Lafa girdiğim için tekrar özür dilerim Suat abi, selamlar, iyi akşamlar...
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:42
Alıntı yapılan kraleses

Elbetteki değil Suat abi. Güzellik zaten görecelidir, biz sadece fikir belirtiyoruz, ben beğendim. Ailemlede izleyebilirim. Sonuçta sadece bir film..

Keyif almışsan ne güzel Özer...Sana göre güzel,bana göre değil..Bana göre güzel,sana göre değil..Elbette tercih meselesi lafımız yok...Ama bana göre o emeğe ve paraya daha güzeli yapılabilirdi...
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:47
Alıntı yapılan eseslifirat

suat abi iyi akşamlar, kusura bakma tartışmaya dahil olmak istemezdim ama bence sanat birileri rencide olmasın diye yapılmaz. İyi bir sanatçı da zaten A kişisi ya da B kişisi ailesiyle izlesin diye de film çekmez...  Ayrıca güzellik kavramı da göreceli bir kavramdır, kimine güzel gelen başkasına güzel gelmeyebilir.  Filmden ne aradığına ve ne derecede film okuyabildiğine bağlıdır.  Henüz izleyemesem de yapılan emeğe saygı duyulması gerektiğini ve de ülkemizde binbir güçlükle çekilen bu tür filmlerin desteklenmesi gerektiğini düşünüyorum.  Eğer Hollywood hegomanyasından kurtulmak istiyorsak bu konuda hevesli olan insanların önünü açmalıyız ve de onları desteklemeliyiz.  Lafa girdiğim için tekrar özür dilerim Suat abi, selamlar, iyi akşamlar...

Filmin tek güzel tarafı kostümler,dekor...Hakikaten bir western filmi izlenimini alıyorsun...Emek ve paraya saygı dersen kemal SUNAL bu filmin 20'de 1 bütçesi ile bundan çok daha iyilerini çıkarmıştır emin ol...
Bu film bana TABATA'ya verilen para ile oynanan futbolun karşılığı izlenimi verdi..Sanırım sana en iyi böyle anlatabilirim...LOL
Yukarı
eseslifirat Liste gör
Deneyimli Yazar

Fırat
Yer: Eskişehir
  Alıntı eseslifirat Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:56
Suat abi ben tabata 'ya gereken şansın verilmediğini düşünüyorumLOL; ayrıca oynadığı zaman da çok yararlı oluyoLOL   Bence çok iyi bir futbolcu; şimdi bize gelse oynatmazmıydık?LOL
BİZİ ESKİLER TANIR,YENİLER ÖRNEK ALIR...
Yukarı
esesosman26 Liste gör
Usta Yazar

Osman
  Alıntı esesosman26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 20:56
az önce geldim filmden bence çok güzeldi çok güldüm  gora danda arogdan da iyiydi joponyadaki anıları nasıl olcak acaba
Bulutlar Birleşmeden Şimşekler Çakmaz
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2010 saat 21:16
Alıntı yapılan eseslifirat

Suat abi ben tabata 'ya gereken şansın verilmediğini düşünüyorumLOL; ayrıca oynadığı zaman da çok yararlı oluyoLOL   Bence çok iyi bir futbolcu; şimdi bize gelse oynatmazmıydık?LOL
Elbette iyi futbolcu,keşke bize gelse isterim de..O kadar para eder mi işte mesele burada...LOL
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 3839404142 43>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,421 saniyede hazırlanmıştır