eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Avrupa'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
Online Durum: Offline
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 18/Eki/2007 saat 19:55
Alıntı yapılan Es-Es_Bruksel

Alıntı yapılan Adnan26

merakimi mazur gorun futbol takimi kurma gibi bir dusuncesi(z) varmi ? denegimizin calismalari arasinda.

Aykan arkadasim, biz Avrupali Eskisehirliler Dernegi oldugumuz icin tüm avrupadan üyelerimiz var. Yönetim kurulu Almanyada , toplanmak icin 100 km den fazla yol aliyoruz. Her antrenmana bu yolu katletsek yandik LOL

Sizleri gecemizde , 03 Kasim, görme ümidiyle....

Benim sorumu yanlis anladiniz galiba ben sizin aranizda kurulacak amator kulubten soz etmemistim. ileriye donuk profesyonel anlamda bir kulub kurulup kurulmayacagini merak etmistim.

Bu arada duzenlenecek geninin afisini bildigim eskisehirlilerin( 2 tane cafe es-es) takildiklari kavelere astim. En azindan artik eskisehirlilerinde bir dernegi oldugunu biliyorlar...

Brukselde yeniyim cok kisi tanimiyorum ama gordugum kadariyla es-es'li cok var burada ins sizin vesilenizle tum arkadaslari bir araya toplamayi basaririz

Basarilara degil Armaya Sevdaliyiz
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2007 saat 13:37
Sevgili AYkan,

seni resmi sitemizede bekleriz , www.es26.eu.

Bu aksam orijinal boyutta afisleri teslim alacagim, eger adres verirsen göndermek isteriz...
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Eki/2007 saat 17:26
Sevgili Aykan
Alakan ve ilgin icin tesekkürler senin gibi bize destek cikan olduktan sonra birgün bütün avrupadaki ESESlileri beraber bir cati altinda toplamaya basaracagiz.
Selam ve saygilar Mehmet Dogan
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eki/2007 saat 21:18

INSAALLAH bu birgun gerceklesecek...Hersey daha iyiye gidiyor O eski buyuk ruh geri donuyor.

Bu arada sizlerede banada muthis bir haber.
Exclamation Bruksel-Eskisehir ucuslari tekrar baslamis. (pazar gunleri ucus varmis)

Aksam oynanan Maclara bile gidebiliriz... 
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2007 saat 14:06

INSAALLAH bu birgun gerceklesecek...Hersey daha iyiye gidiyor O eski buyuk ruh geri donuyor.

Bu arada sizlerede banada muthis bir haber.
Exclamation Bruksel-Eskisehir ucuslari tekrar baslamis. (pazar gunleri ucus varmis)

Aksam oynanan Maclara bile gidebiliriz...

Merhaba Aykan
Neden olmasin ayni seyleri bizde düsünüyoruz.
Sana birsey soracaktim. Nette'de okudum Belcikada Eses United diye bir takim var bu takimin orda yasayan Eskisehirlilerle bir iliskisi varmi? Varsa bunlarin Internet sayfasi varmi?
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/Eki/2007 saat 14:11

Bu arada duzenlenecek geninin afisini bildigim eskisehirlilerin( 2 tane cafe es-es) takildiklari kavelere astim. En azindan artik eskisehirlilerinde bir dernegi oldugunu biliyorlar...

Brukselde yeniyim cok kisi tanimiyorum ama gordugum kadariyla es-es'li cok var burada ins sizin vesilenizle tum arkadaslari bir araya toplamayi basaririz

[/QUOTE]

Aykan yukarida bahsettigin ESES Cafelerin adresini veya varsa Internet sayfasi bunlarin adresini verebilirmisin.
Sagol...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Kas/2007 saat 06:29

Sunu Uzulerek soyluyorum ki girdigim iki kahvedede eskisehir'li vatandaslarimiz sadece es-es ismini kullaniyorlar.Bildikleri tek sey sergenin transferi demek istedigim isimiz cok zor!

Tabiki sizlerin ( Clap ) irtibata gecmesi daha onemli onun icin bu iki kahveninde adeslerini alip sizlere iletirim...
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Yer: Turkey
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 20:16
Gündüzlerli Mehmet Abi, bugün 45'ini dolduruyormuşsun,sana mutlu yıllar... Sen bir 10 Kasım çocuğumuşsun Smile  ...  gönlünce bir yaşamın olsun, tabi bu kısa ömrüne Es-Es'ime en azından bir şampiyonluk sığdırda bizde nasiplenelim... hoşçakal...Clown 
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 23:28
Alıntı yapılan vahap26

Gündüzlerli Mehmet Abi, bugün 45'ini dolduruyormuşsun,sana mutlu yıllar... Sen bir 10 Kasım çocuğumuşsun Smile  ...  gönlünce bir yaşamın olsun, tabi bu kısa ömrüne Es-Es'ime en azından bir şampiyonluk sığdırda bizde nasiplenelim... hoşçakal...Clown 

Sagol Vahap o sampiyonlugu görmeye Allah hepimize nasib etsin...
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Yer: Turkey
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Kas/2007 saat 23:57

Amin... kısa süredeki şampiyonluğa çok yakınız... ama benim dileğim yukarıdaki, yani üst ligde ki şampiyonluk du... Approve

AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır