eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Avrupa ESES
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Avrupa'nın Kırmızı Şimşekleri

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 44>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
vahap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

vahap
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı vahap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 14:19
başta mehmet abimin olmak üzere tüm AVRUPANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLER ekibinin ramazan ayını kutluyorum...Smile
AnTaLyA dan Akademisyen 乇ϟ~乇ϟ'li
Yukarı
schwabe26 Liste gör
Yazar

Ertan Özer
Yer: Germany
  Alıntı schwabe26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Eyl/2007 saat 17:27
Herkezin Ramazanini Kutlarim Clap Clap
Ne kadar Gücülü olursan ol, Kadere Karsi gelinmez.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2007 saat 02:04
Alıntı yapılan vahap26

başta mehmet abimin olmak üzere tüm AVRUPANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLER ekibinin ramazan ayını kutluyorum...Smile

sagol Vahab
bende hem kendi adima hemde Avrupanin Kirmizi Simsekleri adina ramazan ayini kutluyorum.
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
MuratN Liste gör
Deneyimli Yazar

Arabacı Murat
  Alıntı MuratN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 13:51
Merakımı makul görün Embarrassed EsEs taraftarı Avrupa' da kaç yüzlerle ( 100-200-300 ) temsil görüyor Question
Türkiye' yi kırsalında; EsEs' i stadta sevdik ...
Yukarı
cagdas_26 Liste gör
Yeni Yazar

Çağdaş
Yer: Turkey
  Alıntı cagdas_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2007 saat 22:42
KKTC ESES'ten de selamlar
ES-ES aşkı her yerde...
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Eyl/2007 saat 12:11
Alıntı yapılan MuratN

Merakımı makul görün Embarrassed EsEs taraftarı Avrupa' da kaç yüzlerle ( 100-200-300 ) temsil görüyor Question

Hakiki sayimizi tespit etmek icin EsEsimiz Avrupada bir mac yapmasi gerekiyor Smile Tahminim 500 den fazlayizdir... 
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2007 saat 19:27
AVRUPALI ESKİŞEHİRLİLER DERNEĞİ’NDEN BAŞKAN SAKALLI’YA NEZAKET ZİYARETİ...
Odunpazarı Basın 09-08-2007 Okunma Sayısı :98

Resmi%20gerçek%20boyutlarında%20görmek%20için%20tıklayınız...

Avrupa da faaliyet gösteren Avrupalı Eskişehirliler Derneği üyeleri Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’yı makamında ziyaret etti.

Dernek yönetim kurulu üyeleri ile birlikte Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı’yı makamında ziyaret eden Avrupalı Eskişehirliler Derneği Başkan Yardımcısı Levent Karaca ve yönetim kurulu üyeleri  Başkan Sakallı’ya derneğin Avrupa da sürdürdüğü çalışmalar hakkında bilgi verdi. 

Samimi bir ortamda geçen ziyarette, Avrupalı Eskişehirliler Derneği’nin değerli üyeleri ile bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı,  Odunpazarı Belediyesi olarak, gerçekleştirdikleri çalışmaların daha etkin ve verimli olabilmesi için dernekler ve sivil toplum kuruluşları ile sürekli  fikir alışverişi içinde olduklarını ve onların fikir ve düşüncelerine değer verdiklerini vurguladı. 

Avrupalı Eskişehirliler Derneği Başkan Yardımcısı Levent Karaca ise, “Avrupalı Eskişehirliler Derneği Başkanı Adnan Erden adına, bizleri makamında kabul eden Odunpazarı Belediye Başkanımız Burhan Sakallı’ya teşekkür ediyoruz” diyerek, Odunpazarı Belediyesinin gerçekleştirdiği çalışmaları yakından takip ettiklerini ve gerçekleştirilen çalışmaların  tüm Eskişehirlileri olduğu gibi kendilerini de mutlu ettiğini ifade etti.

Avrupalı Eskişehirliler Derneği Başkan Yardımcısı Levent Karaca Odunpazarı Belediye Başkanımız Burhan Sakallı’ya gerçekleştirdiği tüm hizmetlerde  başarılar diliyoruz diyerek, değerli başkanımızı 3 Kasım 2007 tarihinde Almanya-Heilbornn’da düzenlenecek olan “4.cü Avrupalı Eskişehirliler Memleket Havası Buluşmasına” davet ediyoruz dedi.

Odunpazarı Belediye Başkanı Burhan Sakallı, ziyaret sonunda Avrupalı Eskişehirliler Derneği üyelerine Tarihi Odunpazarı Evleri puzzle’nı hediye etti.

http://www.odunpazari.bel.tr/opbld/?git=detay&hid=902

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Eyl/2007 saat 19:32

Avrupalı Eskişehirliler Derneği Bşk.Yrd Levent Karaca Odamızı Ziyaret Etti

(13.08.2007)

Avrupalı Eskişehirliler Derneği Başkan Yardımcısı Levent Karaca, Odamız Yönetim Kurulu Başkanı Cemalettin Sarar'ı makamında ziyaret etti.

Karaca ziyareti sırasında, 3 Kasım 2007'de Almanya'da düzenlenecek olan Eskişehirliler şölenine davet ederek, Maliye Bakanı Kemal Unakıtan ile Meclis'ten ve iş dünyası ile çok sayıda değerli ismin şölene katılacağını ifade etti. Eskişehir'in kalkınmasına, Avrupalı Eskişehirlilerin de büyük katkısı olduğunu vurgulayan Karaca, “Eskişehir'i bir numara yapmak için çalışacağız. Birlik ve beraberlik ile üstesinden gelinemeyecek iş yoktur. Eskişehirspor'u da eski günlerdeki gibi büyük takımlar arasında görmek istiyoruz” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanımız Sarar da, bugüne kadar sahip çıkılmayan Eskişehirspor'un bir marka olduğunu belirterek, Sarar olarak Eskişehirspor'a 3,5 milyon dolar para verdiklerini kaydetti. Eskişehirspor'u birinci lige çıkardıklarını hatırlatan sarar, “ Ertesi yıl takım ikinci lige düştü. O paradan da bir kuruş geri almadım. Bu takıma herkesin sahip çıkması lazım. Herkes üzerine düşen görevi yapmalıdır. Ayrıca Almanya'da yapılacak olan şölene nazik davetiniz için de teşekkür ederim. Bu tür etkinlikler, birlik ve bütünlüğün pekiştirilmesi için anlamlı adımlardır” diye konuştu.

http://www.esk-to.org.tr/etoweb/duyuru.asp?dno=1251

DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
Es-Es_Bruksel Liste gör
Yazar

aykan 26
Yer: Belgium
  Alıntı Es-Es_Bruksel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 19:46
Tum hemsehrilerimin ve es-es'imize gonul verenlerin mubarek ramazan bayramini kutlarim...

Buradaki tum yazilardan, gordugum herseyden cok etkilendim.ESKISEHIRSPOR'umuz gumbur gumbur kendi ligene ucuyor...
Yukarı
gündüzlerli26 Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı gündüzlerli26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Eki/2007 saat 20:38
Alıntı yapılan Es-Es_Bruksel

Tum hemsehrilerimin ve es-es'imize gonul verenlerin mubarek ramazan bayramini kutlarim...

Buradaki tum yazilardan, gordugum herseyden cok etkilendim.ESKISEHIRSPOR'umuz gumbur gumbur kendi ligene ucuyor...

Merhaba Hemserim
Bizde senin Ramazan bayramini kutlariz.
Imkaniniz varsa Frankfurtaki gecemizde belki tanisma firsatimiz olur.
Bu gecemiz hakkinda cevrendeki hemserilerimize bilgi verirsen mennun oluruz.
saygilar Mehmet Dogan
DIRENIS YILIMIZ
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 44>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır