eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Statlarda sigara yasak!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 35>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
KESKIN Liste gör
Yazar

Burak
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı KESKIN Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 17:49
staddada sigara yasaklanmaz ama...... nasıl stres atacaz demiLOL
FORZA €S_€S...!!!
Yukarı
es_ince Liste gör
Yeni Yazar

EMRE İNCE
Yer: Turkey
  Alıntı es_ince Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 18:12
en güzeli aslında sigarayı yasaklanmadan bırakmak.şimdi yasak olunca  talep çok olur.inşallah bu sigara denilşen illeti  herkes bi gün bırakır.ben bırakalı 10 gün oldu.bakalım ne kadar dayanacam.
ÇİFTELER ES ES TARAFTARLAR DERNEĞİ
Yukarı
egunduz Liste gör
Yazar

Erdin Gündüz
  Alıntı egunduz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 18:15

İŞTE CEZALAR
Yasak yerlerde sigara içmeye izin verenler önce uyarılacak eğer hâlâ önlem almamışlarsa 500 ila 5 bin YTL arasında para cezasına çarptırılacak. Okul, dershane, tiyatro, spor salanlarında sigara satanlara 1000 YTL ceza verilecek. Sokaklarda tane ile satanlar 250 YTL ödeyecek. Reklam, dağıtım ve satış yasaklarına uymayan firmalar 50 bin ile 250 bin YTL arasında ceza ödeyecek. Valilik, kaymakamlık, belediyeler, RTÜK ve Tütün Piyasası Kurulu cezaları vermekle görevlendirilecek. Kamu kurumları vapur, belediye, okul vb. yerlerde cezadan kimlerin görevli olduğunu saptayacak.

Haydi iyisiniz Tongue. Yalnız hemen iş bölümü yapmamız gerekiyor.  Çünkü, PFDK kararları gibi,  maçımızın oynandığı hafta sigara içmeyi ihlalden ne kadar ceza verilmiş onu araştırıp bulacak birileri lazım.Bir de buralardan sigara içmenin ne kadar kötü olduğunu yazacaklar ile bunun karşısında olanların saflarını şimdiden ayırmamız lazım.  Kısacası milletvekilleri Avrupa Birliği standartlarına uyum sağlanacak diye Ankara'da iş yapıyorlar veya bir kuyuya taş atıyorlar, bize de pirinci ayıklamak düşüyor.  Pardon, doğru mu olduBig%20smile? Ha, "sigara içmek yasaktır" levhalarını asmak da  stad müdürümüz Mehmet bey'e düşecek herhalde.  Haydi kolay gelsin Mehmet. İçen de içtiren de yanacak (kaynak: www. hurriyetim.com) olduğuna göre, stadda sigara  içen olursa içtiren olarak ceza kime kesilecek ?  Eh, bu sene kulüp yönetimimiz de çok sayıda avukat olmasının nendeni şimdiden anlaşıldı.  Öngörü gücü çok yüksek olan yöneticilerimiz demek ki bu yasayı düşünüp ona göre yönetim kurulumuza esas mesleği avukatlık olan çok sayıda yönetici almışlar. Ha bir de herhalde artık eskiden bozuk para kumbaraları olan stadlara artık sigarasız girileceği için şimdi bir de sigara atma kumbaraları konacak herhalde.  Ben de maçı bırakıp hemen o kumbaraları boşalttırıp dışarıda yaktıracağım.Sigara içenlere zarar vermek amacıyla değil de polisin eline geçipde sigara dumanı gazı yaparak bize atmasını önlemek amacıyla, canım.Yanlış anlamayın hemen.  Sevgilerimle.  Hepinize sigara içmediğiniz ve biz sigara içmeyenleri de zehirlemediğiniz nice mutlu yıllar.
Yukarı
Endy Liste gör
Deneyimli Yazar

Ender
  Alıntı Endy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 19:44
Ne saçmalık..Angry
Oldu olacak domates ve patlıcanıda yasaklayın. Onlarda nikotingillerden Smile
Yukarı
omerbihlar Liste gör
Usta Yazar

Ömer Bıhlar
Yer: Eskişehir
  Alıntı omerbihlar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 19:58

Stada girişte polisler çakmakla birlikte sigarayı da alsın LOL

Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 20:39
Arkadaşlar onu bunu bırakında asıl stadlarda denetim futbol federasyonuna verilirse ayvayı yedik hani merdiven boşluklarına oturmayalım diye adam koyuyorlar ya her sıraya 10 adam koyarlar artık hakem de sigara i.çildiği için filan maçı yarım bırakır her hafta her takıma ceza yağarTongue Şaka bir yana bu yasak saçmalık hade sigarayı yasakladılar bari birayı serbest yapsınlar Almanyada serbest benim bildiğim Tongue
S.nalbant
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 21:22
Alıntı yapılan alyans999

Arkadaşlar onu bunu bırakında asıl stadlarda denetim futbol federasyonuna verilirse ayvayı yedik hani merdiven boşluklarına oturmayalım diye adam koyuyorlar ya her sıraya 10 adam koyarlar artık hakem de sigara i.çildiği için filan maçı yarım bırakır her hafta her takıma ceza yağarTongue Şaka bir yana bu yasak saçmalık hade sigarayı yasakladılar bari birayı serbest yapsınlar Almanyada serbest benim bildiğim Tongue
almanyada alkol serbest olabılırı ama bızım ulkemızde olamaz.yılbasında taksımdekı goruntulerı ızleyenler bılırler.buranın almanyayla alakası yok.kaldıkı avrupa ulkelerının cogunda sıgaraya savas acılmıs durumda.bunlarıda ornek verebılırız.boylece sadece kotu yonlerı ıle avrupayı almıs olmayız.
DK
Yukarı
alyans999 Liste gör
Usta Yazar

serkan nalbant
Yer: İrlanda
  Alıntı alyans999 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 21:40
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan alyans999

almanyada alkol serbest olabılırı ama bızım ulkemızde olamaz.yılbasında taksımdekı goruntulerı ızleyenler bılırler.buranın almanyayla alakası yok.kaldıkı avrupa ulkelerının cogunda sıgaraya savas acılmıs durumda.bunlarıda ornek verebılırız.boylece sadece kotu yonlerı ıle avrupayı almıs olmayız.

Ya espri yapalım dedik biz de biliyoruz bira satılmayacağını sende ciddiye alıyorsun beniSmile
S.nalbant
Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
  Alıntı emrahes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Oca/2008 saat 21:51
Alıntı yapılan alyans999

Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan alyans999

Ya espri yapalım dedik biz de biliyoruz bira satılmayacağını sende ciddiye alıyorsun beniSmile
yok cnm sizin ciddi olmadıgınızı ztn anlamıstım.ordakı surat ıfadelerındenSmileama su olayları gordukten sonra ıster ıstemez sınırlendım.bu nedenle bu ulkede ınsanların kurallara gore yonetılmesı gerektıgını dusunuyorum.
DK
Yukarı
eses şahin Liste gör
Usta Yazar

K.Şahin ELAGÖZ
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eses şahin Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Oca/2008 saat 12:35
Ben Sigarayı bıraktım.Sigara içerken birisi bana içme dese çok kızardım. Ben Statda ne içilsin nede içilmesin diyorum.ESES li doğrusunu bilir.Clap
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 35>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır