eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Türkiye'de ve Dünya'da Futbol
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

A Milli Takımımız...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 577578579580581 586>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
MOD Liste gör
Deneyimli Yazar

Moderatör
Online Durum: Offline
  Alıntı MOD Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2016 saat 01:22
Alıntı yapılan EsArmaEs

Sayın Mod Maverick26 Engelleyin Bunlar İçimize Giren Bizanslılar

Biraz fevri davranmışsınız. Diğer arkadaş "10:0 yenerler" diyerek bir pot kırmış kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum. Ayrıca kendisi bir nezaketsizlik de yapmamış, ancak "Türkçen iyi değilse yorum yapma Avrupa'da doğduysan hiç yapma, defol git" gibi sözleriniz oldukça yakışıksız. Kimsenin uzaklaştırılmasına ve konunun daha da uzatılmasına gerek yok. Herkese iyi forumlar.
Yukarı
26ss26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İzmir
  Alıntı 26ss26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2016 saat 12:09
Bu arada Antalya'nın stadı iğrençlik abidesi. Bi stad ancak bu kadar kötü ve sevimsiz olabilir.
Yukarı
esist Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: İSTANBUL
  Alıntı esist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2016 saat 12:48
Dün fatih terim ve yanında bulunan tanımadığım bir kaç oyuncunun yorumu" bizim yenemeyecegimiz takım yok üstesinden geliriz fakat takım içindeki sorunları cozemiyoruz" dedi. çok net ama üzücü bir açıklama. Milli takımdaki sorunlar cidden neden bu kadar büyük ki!!!!
Yukarı
Adnan26 Liste gör
Usta Yazar

Adnan Erden
Yer: Germany
  Alıntı Adnan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Kas/2016 saat 15:28
Alıntı yapılan esist

Dün fatih terim ve yanında bulunan tanımadığım bir kaç oyuncunun yorumu" bizim yenemeyecegimiz takım yok üstesinden geliriz fakat takım içindeki sorunları cozemiyoruz" dedi. çok net ama üzücü bir açıklama. Milli takımdaki sorunlar cidden neden bu kadar büyük ki!!!!

Söyledikleri ile hissettikleri bağdasmıyor güzel kardesim. Maddiyat ön planda, milli ruh sadece dillerde olursa olacağı bu.
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar

Mert
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 15:35
27 Mart'ta ki Moldova hazırlık maçını yeni stadımıza vermişler.
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 15:50
hazrılık maçları bize resmi maçları antalyaya böyle zihniyetin ben ....
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 16:07
Alıntı yapılan sines26

Finlandiya maçının buraya verilmediği açıklanınca, bize bir hazırlık maçı verileceği sonra da çok daha önemli olan Hırvatistan ve İzlanda maçlarının Eskişehir'e verileceğini düşünmüştüm ki sanırım böyle olucak... Hazırlık maçının amacı stadın atmosferine,ambiansına, taraftar futbolcu kaynaşmasına ve coşkusuna bakmak için...

Birakalım Finlandiya maçı Antalya'da oynansın, hazırlık maçında büyük coşku gösteririsek Hırvatistan ve izlanda maçlarının Eskişehir'de oynanmasına hazır olun...!!
Yukarı
sines26 Liste gör
Deneyimli Yazar

sinan
Yer: eskişehir
  Alıntı sines26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 16:10
Alıntı yapılan poseidon

Alıntı yapılan sines26

Finlandiya maçının buraya verilmediği açıklanınca, bize bir hazırlık maçı verileceği sonra da çok daha önemli olan Hırvatistan ve İzlanda maçlarının Eskişehir'e verileceğini düşünmüştüm ki sanırım böyle olucak... Hazırlık maçının amacı stadın atmosferine,ambiansına, taraftar futbolcu kaynaşmasına ve coşkusuna bakmak için...

Birakalım Finlandiya maçı Antalya'da oynansın, hazırlık maçında büyük coşku gösteririsek Hırvatistan ve izlanda maçlarının Eskişehir'de oynanmasına hazır olun...!!

bunun coşkuyla ambiansla filan ilgisi olduğunu düşünmüyorum.. ANTALYA hem coşku hemde ambians yönünden milli maçlar için belkide oynanacak en son yerdir. ama adamlar antalya diyor başka birşey demiyorlar.
Yukarı
poseidon Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Estanbul
  Alıntı poseidon Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 16:17
Sinan abi, milli takım bir hazırlık maçı yapmadan bizim statta eleme maçı zaten oynamazdı. Antalya'da da bu işler böyle başladı, orada da bir hazırlık maçı yaptıktan sonra grup maçları oynamaya başladılar... Ama oranın seyricisi Hırvatistan ve İzlanda maçları gibi maçları domine edecek bir potansiyelde olmadığı için artık Eskişehirspor taraftarının potansiyelini kullanmak isteyeceklerdir... Muhtemelen dediğim gibi olacaktır... Hırvatistan ya da İzlanda maçı ya da her ikisi de Eskişehir'de olacak... Bu hazırlık maçı bunun sinyalidir...
Yukarı
SerifOkan Liste gör
Usta Yazar

Serif Okan
Yer: Eskişehir
  Alıntı SerifOkan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Oca/2017 saat 17:16
Alıntı yapılan sines26

Adı üstünde hazırlık , Önce bir milli oyuncularımız gelsin alışssınlar stada maç bittikten sonra desinler ki burada eleme maçı oynarsak çok baskılı olur .

Yavaş yavaş eleme maçlarını vereceklerini düşünüyorum . En önemli nokta Moldova maçında Türkiye'ye milli maçlar Eskişehir'de oynanmalı şu baskıya bakın dedirtmemiz lazım. Bizim açımızdan da test olacak.
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 577578579580581 586>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,703 saniyede hazırlanmıştır