eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular RSS Feed: TFF 1. Lig 2020-2021 Sezonu
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TFF 1. Lig 2020-2021 Sezonu

Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
merhaba26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Gazi Ç.
Yer: ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı merhaba26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: TFF 1. Lig 2020-2021 Sezonu
    Tarih: Dün saat 12:58
merhaba,
   bu sahifenin takımın bu halinden dolayı itibar gören bir yanı kalmamış
olsa da,okuyanlar vardır muhakkak düşüncesiyle ;
   merakımdandır ;...
   bu Yönetimin taraftarın içinden geldi,her şeyi çok daha iyi bilir
mantığıyla taraftarın güven oyunu almış ve destek verilmiştir.
   ne yazık ki taraftarın bu beklentisi karşılığını bulmamıştır.
   taraftarın içinden gelen yönetim ne yapmıştır ?.
   geldikleri günden bu güne değin,kulübün halinin çok kötü olduğunu,
para olmadığını,her yere borçlanılmış olduğunu,transfer ücretlerinin
ödenmediğini FİFA ve icra dosyalarıyla uğraştıklarını,kulubün suyunun akma-
dığını,elektrik ücretinin ödenmediğini,doğal gazının kesik olduğunu
devamlı surette deklare etmişlerdir.
   dedikleri doğru ve haklılar,ancak !..
   siz bunları bilerek ve kulübü yaşatmak için geldiniz,ama maalesef
hiç de başarılı değilsiniz,
   ne yaptınız,bir çok yerden sizlere para geldi,gelmedi diyemezsiniz,
bunun karşılığın da eliniz de ki futbolcuları tutamadınız ve takımı Küme
düşürdünüz,şans yüzünüze güldü Lig de bırakıldınız ama bunun da kıymeti
bilinmedi mevcut futbolculardan,Cemali,Metehan,Semih (bedelsiz) en sonuncu
olarak Bilal'in satıldığını okuyoruz,ikinci kez küme düştüğümüz garanti.
   Allah için,iaşe'ler sağlanmış,zaruri giderler halledilmiştir.
   peki soruyorum ?
   siz kardeşim kulübün,elektrik,su,doğal gazını ödemek için mi geldiniz ...
   kendi adıma konuşuyorum,ben olsam Restoran açardım !....
   yine de hayırlısı diyorum
'....aynı zamanda ahlaklısını severim.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
Yer: Turkey
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Oca/2021 saat 14:47
Eskişehirspor haberi: Selçuk Dereli Instagram canlı yayınında, “Anadolu takımlarını şehrinin takımına sahip çıkmayan taraftarlar bitirdi. Adam Eskişehir’de yaşıyor. Galatasaray’ı, Fenerbahçe’yi, Beşiktaş’ı tutuyor. Kent takımlarına sahip çıkın. Ben öğrencilerime hep bunu aşılamaya çalışıyorum” dedi. Eskişehirspor taraftarları yazılı açıklama yaparak duruma tepki gösterdi.

Eskişehirspor taraftarı takımını yalnız bırakmadı
Açıklamada şu ifadelere yer verildi, “Selçuk Dereli’nin Eskişehirspor taraftarlarının kulübe sahip çıkmadığını dile getirdiğini öğrendik. Bu şehir 1965 yılından bu yana Eskişehirspor’a gönül vermiş ve tarihi boyunca yalnız bırakmamıştır. Selçuk Dereli’nin bu tarz konulara dikkat etmesini temenni ederiz. Tüm Türkiye bizi iyi bilir ki, bu şehirde sadece Eskişehirspor sevdası vardır. Görünüşe göre Selçuk Dereli Eskişehir’i unutmuş. Lakin biz onun Kadıköy’e gidince Fenerbahçeli, Sami Yen’e gidince Galatasaraylı olduğu günleri unutmadık.”
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2021 saat 20:34
Yaş ortalaması en genç takım sıralaması dışında dereceye girecek bir yanımız yok.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Oca/2021 saat 00:18
TFF 1. LİG'DEN DİKKAT ÇEKEN RAKAMLAR
En az galip gelen takım: Eskişehirspor (0)
En az gol atan takım: Eskişehirspor (10)
En fazla gol yiyen takım: Eskişehirspor (34)
Kendi sahasında en başarısız takım: Eskişehirspor (9 maçta 4 beraberlik, 5 mağlubiyet: 4 puan)
Kendi sahasında galip gelmeyen takım: Eskişehirspor
Kendi sahasında en fazla berabere kalan takım: Adana Demirspor, Eskişehirspor (4)
Kendi sahasında en fazla yenilen takımlar: Boluspor, Eskişehirspor (5)
Kendi sahasında en az gol atan takımlar: Boluspor, Eskişehirspor (5)
Deplasmanda en başarısız takım: Eskişehirspor (8 maçta 2 beraberlik, 6 yenilgi: 2 puan)
Deplasmanda galibiyeti olmayan takım: Eskişehirspor
Deplasmanda en az gol atan takım: Eskişehirspor (5)
Deplasmanda en fazla gol yiyen takım: Eskişehirspor (21)
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Oca/2021 saat 09:15
Sonunda İlhan Hoca ile yollar ayrıldı. Belki TC vatandaşı olabilir ama futbola ve iletişime yabancıydı. Yaptıkları basın açıklamaları rezaletti. Eskişehirspor'a da ne kadar yabancı olduğu ortaya çıktı. Gegiç dönemini geçin, Fuat Çapa döneminden bile haberi olmayan, 3 yıldır oynayan futbolcularını hala altyapı futbolcusu sanan ve 1 eksiğin olduğu bir maçta 9 eksiğimiz var diyerek kadrosuna bile yabancı olan bir hoca ile ayrıldık. Şükür. Ancak bu yönetimin TD seçiminde bundan sonra doğru işler yapamayacağına delalettir. Ne yazık ki...

Siz istediğiniz kadar vizyoner adımlar atın. İstediğiniz kadar saha dışında ufak ufak da olsa Eskişehirspor'a faydalı işler yapın. Saha içinde doğru hamleler yapılamadıktan sonra yapılan hiç bir şeyin anlamı kalmaz. Eskişehirspor'un modern anlamda futboldan anlayan bir 'FUTBOL AKLI'olmadan bu kadro ile başarı sağlaması imkansız.

Sıradan hocalarla başarılı olabilmesi için bir takımın, sahada hocanın açıklarını kapatabilecek deneyimde ve yetenekte futbolculara sahip olması gerekir. Ancak bizde yetenek olarak bilmem ama mental anlamda bunu yapabilecek 1 tane bile futbolcu yok. Belki Kıvanç var ancak o da kadro dışı zaten.

Kadronun hala başarılı olabileceğini savunuyorum. Ancak siz hoca problemini çözerseniz böyle bir şey olabilir. Türkiye'de Eskişehirspor'un bu kadrosuyla başarılı olabilecek, tanınmış 3 veya 4 tane hoca var. Bunlardan biri zaten Fuat Çapa. Ancak ne Fuat Çapa ne de diğerleri Süper Ligde hocalık yapabilecekken, bu maaş aralıklarında bu takımın başına gelmez diye düşünüyorum. Ya yönetim ciddi paralar verip doğru düzgün vizyoner bir hoca getirecek. Ya da iyice soruşturup, modern futbolla ilgili bir fikri olan, sahada bu futbolcuları hem taktiksel anlamda hem de mental olarak geliştirebilecek genç ancak gelecek vaad eden bir hoca getirecek. Ancak bunun olabilmesi için gerçek bir FUTBOL AKLI' na ihtiyaç vardır. Örneğin Önder Özen gibi bir sportif direktör gelmesi gerekir. Ancak bu şekilde altyapı futbolcularıyla başarılı olabilirsiniz. Diğer türlü klasik bir hoca, klasik bir teknik kadro ile kesinlikle hazır futbolculara ihtiyaç olur. Böyle bir bütçe zaten yok.

Yönetim modern anlamda futboldan anlamıyor. Halil Ünal da anlamıyordu. Bu sebeple menajerlerle yoğun ilişki içine girdi. Mesut Hoşcan da keza öyle. Eğer siz futboldan anlamıyorsanız bu şekilde altyapı hamleleriyle klasik tarzda hocalarla hiç bir başarı sağlayamazsınız. İyi bir hoca bulmak için önce futboldan modern anlamda anlayan birinin sportif direktör olması gerekir. O Sportif Direktör de bütçe dahilinde vizyoner bir hoca bulmakla sorumlu olur. Takımı geliştirmek için de gerekli antrenman ve taktiksel anlamda hocaya destek olur. Bu işin çözümü budur kanımca. Eskişehirspor transfer yasağıyla bu durumdan başka türlü çıkamaz...
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Oca/2021 saat 18:28
Skor beklentisinden çok giderek lige ısınan, mücadele eden, ışık saçan gençleri barındıran bir takım olmalıyız. Ara transferde kadro kaybı olacaktır. Gelir elde etmeden oyuncu göndermemekte çalışmalıyız. Bilal Ceylan ve onur arı sezon sonu itibarıyla süper ligden teklif alacaktır. Bu oyuncuların kendilerini geliştirmesi sağlanmalıdır.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2021 saat 22:45
Ben oğluma her koşulda her durumda
@Eskisehirspor
sevgisini ve bağlılığını aşılayacağım !

Hangi ligde olursak olalım, kaç kişi kalırsak kalalım ben bu sevdadan asla vazgeçmeyeceğim !

Ama artık bizi aleme kepaze etmeyin, gereken neyse yapın! Kayyumsa kayyum seçimse seçim!
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 04/Oca/2021 saat 22:44
Ilhan var ile yollar ayrildi
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 29/Ara/2020 saat 21:30
Yeni yıl geliyor. Bu sene dertler bitsin, korona gitsin, tribünler dolsun, herkes Mutlu olsun. Yeni yılımız kutlu olsun.
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar

Güray
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Ara/2020 saat 15:14
Korkmadan Saldır Eses
Kral Kimmiş Görsün Herkes !
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,533 saniyede hazırlanmıştır