eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

STSL 29.Hafta Eskişehirspor - Torku Konyaspor

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 38>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
sümeres26 Liste gör
Usta Yazar

Kamber Altug
Yer: K.gümrük ve esk
Online Durum: Offline
  Alıntı sümeres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 18:26
Konya için lig fb yenerek bitmiştir.tek amaç artık kupadır. Normal şartlarda kupa için adam dinlendirmesi şarttır.
Yukarı
ProblemES? Liste gör
Usta Yazar

ÇAĞIL
  Alıntı ProblemES? Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 18:28
Konya açısından bakarsak inanın 3.lük ve kupa dışında hiçbir şey umurlarında değil.Gerek Konya başkanının gerek futbolcuların söylediği tek şey bu.Çıkıp maçı alacağız ister kassınlar ıster maçı sallasınlar.Bu ligde kalacaksak alacagız.
Yukarı
~ERHAN~ Liste gör
Usta Yazar

ERHAN DLAPCI
Yer: İSTANBUL
  Alıntı ~ERHAN~ Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 19:18
Kupa için adam dinlendirmeleri kesinlikle mantıklı ama fb galibiyetiyle şampiyonlar ligi müziği çalmaları acaba gözleri daha da yukarıda mı deniliyor.
Farketmez bize göre 3 puanlık maç
Yukarı
muhasara Liste gör
Usta Yazar

..
  Alıntı muhasara Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 19:24
Hiç bir bahane arkasına sığınmaya gerek yok düşme potasındayız kazanmak zorundayız ve kazancağız işte bu kadar.
Yukarı
EsatakanEs Liste gör
Deneyimli Yazar

atakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı EsatakanEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 19:33
kritik maçları alamıyoruz malesef ,acaip köt bir alın yazımız var bu konuda ne iştir bilemiyorum o yüzden bu maç için yorum yapamayacağım ,sezon başından beri çok şansızlık da var umarım bu maçta her türlü şans yanımızda olur .fakat ben yine kritik maçta zor yeneceğimizi düşğnüyorum .Millet acaip takım yapmış .osmanlı ,konya ,bursa ,ibb ,bize bakıyorumda çok komiğiz kalite ollarak
Yukarı
ESZAFER Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER
Yer: Türkiye
  Alıntı ESZAFER Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 21:20
Biz Konyayı ilk yarı o kötü kadromuza rağmen neredeyse Konyada yeniyorduk 2 gol attık deplasmanda burda puana daha çok ihyiyacı olan biziz kendi saha ve seyircimizin önünde 3 puanı alacağız inşallah..
Yukarı
karargah26 Liste gör
Usta Yazar

Ergin ÜNSALAN
Yer: Ankara
  Alıntı karargah26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 22:21
Alıntı yapılan EsatakanEs

kritik maçları alamıyoruz malesef ,acaip köt bir alın yazımız var bu konuda ne iştir bilemiyorum o yüzden bu maç için yorum yapamayacağım ,sezon başından beri çok şansızlık da var umarım bu maçta her türlü şans yanımızda olur .fakat ben yine kritik maçta zor yeneceğimizi düşğnüyorum .Millet acaip takım yapmış .osmanlı ,konya ,bursa ,ibb ,bize bakıyorumda çok komiğiz kalite ollarak

Konya o diger saydiginiz takimlarin kadrosunun yari kalitesi bile yok ama takim olduklari icin goturuyorlar. Yoksa bir ismail kartalin bir skibbenin elinde olsa o kadro suan bizim altimizdaydilar o kadar da iddialiyim.
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar

Yüksel Peker
Yer: İstanbul
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2016 saat 23:20
Kendi sahamızda nasıl GS'ye 4 attıysak Konyaya da Trabzona da Başakşehir'e de atacağız, başka yolu yok, 2 atsak ta olur, yeter ki 1'den fazla yemeyelim. Takım artık pas yapıyor, topu ayağında tutuyor ve ileride basabiliyor, taraftar desteğiyle bu iş tamam inşallah. Gereksiz kartlardan kaçınması şart futbolcuların. Kalan 6 maçtan 18 puan alma potansiyelimiz var, deplasmandaki Mersin, Antep, Gençlerbirliği maçları da alınmayacak maçlar değil. Hedef en az 33 puan olacaksa 10 puan lazım, yani 8 puan kaybetme lüksümüz var; yani kalan 6 maçın 2'sini alıp 4'ünü berabere bitirsek bile ligde kalabiliriz. Biz 3 galibiyet, 3 beraberlik hedefleyelim, Konyayı yenemesek berabere kalsak bile herşey bitmiş değil ama sabrımız biter, onun için Konya maçı muhakkak alınacak, başka yolu yok!
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
br_65 Liste gör
Yazar

Melih Y.
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı br_65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 05:17
Kayseri ve osmanli maclari icin beraberligin kotu bir sonuc olmadigini dusunuyorum. Ancak artik o yenilmedigimiz maclarin faydasini 2 hafta ust uste kazanarak gormemiz lazim. Cunku bu iki hafta beraberlik kotu sonuc degil haftalari degil. Sivasin besiktasla maci var. Kayseri zaten kotu. Elimizde buyuk bir firsat var. Ve bence bu iki hafta bizi ligde birakacak en kritik viraj.
Yukarı
disasel Liste gör
Usta Yazar

Said
Yer: Eskişehir
  Alıntı disasel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 11/Nis/2016 saat 08:18
Maç saati keşke akşama alınsa ben işimden dolayı gelemeyeceğim ve bir çok arkadaş da muhtemelen açıköğretim sınavı nedeniyle gelemeyebilir sınav saatiyle çakıştığı için akşam saatine alınsa çok iyi olur.
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 38>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır