eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2013-2014 Sezonu Kombine Tanıtım Afişi

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
selfesteem26 Liste gör
Usta Yazar

Onur
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı selfesteem26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 00:16
herkes kadro kurmaya taraftar arkadaş.Klavyeden transfer beğenmesin, ona buna sallasın. Ama gel 220 TL ver desen ona yok. Niye çünkü aylık 250 lira verdiği sigara kadar değerli değil. Sonra Bursaya Trabzona laf atmayacaksın!!!
Yukarı
.mustiii1965 Liste gör
Yazar

mustafa
Yer: İçindenn
  Alıntı .mustiii1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 00:29
Alıntı yapılan ULTRAS_ESES

[QUOTE=cngzhn] Bu afişlerden çıkattırdım 7-8 tane ve perşembe günü mahallemizde ki kahvehane ve esnafların camlarına asacağım ,inşallah bi katkımız olur sayemizde 5-10 kişiye fazladan kombine aldırırsak ne mutlu...

hacım yazıcıdan mı çıkarttın ?
Şampiyon ESKİŞEHİR dertlerimin dermanısın
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
Yer: Turkey
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 10:23
Alıntı yapılan cngzhn

Kombineler 1.000 olmamış hey büyük taraftar ,canlanın bişeyler yapın gidin şu afişler asın sağa sola , mahallenizde iş yerinizde asacak ufak bi yeriniz yok mu ? Hadi artık şu son 2 hafta çok önemli !!!

Bu hafta 5.000 barajını aşacak gibi gözüküyor...Asıl satış 7 Ağustos'tan itibaren olur...Maaşlar bu tarihte yatacak... İlk 2 gün itibari ile 1000 barajı çoktan aşılmıştı...Size gelen bilgi yanlış bilgidir...Bence bu kombine işini Bursaspor maçından önceye bırakmayın derim...Wink
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
Yer: EsEs
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 18:33
Alıntı yapılan .mustiii1965

[QUOTE=cngzhn] Bu afişlerden çıkattırdım 7-8 tane ve perşembe günü mahallemizde ki kahvehane ve esnafların camlarına asacağım ,inşallah bi katkımız olur sayemizde 5-10 kişiye fazladan kombine aldırırsak ne mutlu...

Taşbaşının içinde bi kırtasiye vardı ordan çıkattırdım ,aslında kenardaki beyazlıklar kalmasın diye büyültmüştüm ama o zamanda yazıların bi kısmı dışarda kalıyodu böyle çıkattırdım ama gayet güzel ilgi çekici...   
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
Yer: Bandonun Yanı
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 18:41
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan .mustiii1965

Taşbaşının içinde bi kırtasiye vardı ordan çıkattırdım ,aslında kenardaki beyazlıklar kalmasın diye büyültmüştüm ama o zamanda yazıların bi kısmı dışarda kalıyodu böyle çıkattırdım ama gayet güzel ilgi çekici...   
Kaça çıkartıyorlar sayfasını? 
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 18:54
50 krş , bizim mahallede 1 tl'den çıkartıyolardı ondan 50 krş iyi geldi ordan çıkarttırdım işte
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 19:41
Alıntı yapılan cngzhn

50 krş , bizim mahallede 1 tl'den çıkartıyolardı ondan 50 krş iyi geldi ordan çıkarttırdım işte  
Sağolasın Cengizhan. Siyah beyaz çıkartmayı denedin mi? Acaba siyah beyazda resimde kaybolmalar falan oluyor mu diye merak ediyorum da? Siyah beyaz sayfasını 5 kuruştan çıkartabilirz 150-200 tane mesela. 
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/Tem/2013 saat 23:40
Alıntı yapılan esesliender26

Alıntı yapılan cngzhn

Sağolasın Cengizhan. Siyah beyaz çıkartmayı denedin mi? Acaba siyah beyazda resimde kaybolmalar falan oluyor mu diye merak ediyorum da? Siyah beyaz sayfasını 5 kuruştan çıkartabilirz 150-200 tane mesela. 

Onu denemedim işte ama renkli daha güzel duruyo bence ,zaten herkes biraz ilgi gösterip 5 tane bile çıkattırsa ,kahvelerin camlarına falan yapıştırsa yeterli olur... Hatta ben bizim mahalle berberinin camınada yapıştırcam malum bayram öncesi berberler baya kalabalık oluyor
Yukarı
esesliender26 Liste gör
Yazar

Ender
  Alıntı esesliender26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 00:47
Alıntı yapılan cngzhn

Alıntı yapılan esesliender26

Alıntı yapılan cngzhn

Onu denemedim işte ama renkli daha güzel duruyo bence ,zaten herkes biraz ilgi gösterip 5 tane bile çıkattırsa ,kahvelerin camlarına falan yapıştırsa yeterli olur... Hatta ben bizim mahalle berberinin camınada yapıştırcam malum bayram öncesi berberler baya kalabalık oluyor  
Vay arkadaş! Var mı bizim gibi taraftar Smile 
Yukarı
cngzhn Liste gör
Usta Yazar

Cengizhan
  Alıntı cngzhn Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Ağu/2013 saat 16:50
Mahallemizde esnafların camlarına astığımız afişlerin resimlerini az sonra paylaşıyoruz   
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır