eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Yönetimi

 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 269270271272273 278>
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 40
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7712
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 21:45
Zonguldaspor Haziran ayı içinde gerçekleştireceği kongreyi bekliyor. Maddi manevi sıkıntı içinde olan kırmızı-lacivertli ekipte yeni sezon öncesinde karamsarlık hakim.

Türkiye liglerinin köklü kulüplerinden TFF 1. Lig ekiplerinden Eskişehirspor olağanüstü genel kurulunu gerçekleştirdi. Eskişehirspor Kulübü Genel Kurulunda seçime tek aday olarak giren Osman Taş Başkanlığa seçildi.

YÖNETİMDEKİ İSİMLER ŞAŞIRTTI
Eskişehirspor’un çiçeği burnunda Kulüp Başkanı Osman Taş’ın yönetim kurulu listesindeki isimlerden birisi de Zonguldak’ta şaşkınlığa neden oldu. Eski Devrek TSO Başkanı Zonguldaklı işadamı Ertan Civak, Eskişehirspor yönetim kurulunda yer aldı.

ZONGULDAK’TAN EKMEK KAZANIYORLAR

Çaydeğirmeni'nde bu yıl içinde bir de lüks otel yaptırarak Zonguldak ekonomisine katkı sağlayan, işsizlere iş imkanı tanıyan Ertan Civak’ın ortaklarından birisinin de Eskişehirspor Kulüp Başkanlığı’na seçilen Osman Taş olduğu öğrenildi. Bu ikili Zonguldak ekonomisi için açtıkları lüks otelde istihdam sağlıyor, ama Zonguldak’tan da ekmek kazanıyorlar. Ertan Civak’ın ise bu aşamada Zonguldakspor veya Devrek Belediyespor yönetimlerinde  yer almak yerine ortağı olan Eskişehirli Osman Taş’ın başkanlığa seçildiği Eskişehirspor yönetiminde yer alması şaşkınlık yarattı.

AYNI DUYARLIK ZONGULDAKSOR İÇİN DE BEKLENİYOR

Ertan Civak  Çaydeğirmeni'nde açtığı lüks otel ile birlikte Zonguldak’ta istihdam sağlıyor. Ancak Civak’ın Eskişehirspor’un yanı sıra Zonguldakspor ve Devrek Belediyespor’a karşı da aynı hassasiyeti göstererek bu kulüplere destek olması bekleniyor. Gerek reklam vererek, gerekse maddi kaynak akışı sağlayarak, gerekse Zonguldakspor için Haziran ayında yapılacak olağan genel kurulda Zonguldakspor yönetimine girerek destekleri bekleniyor. Aynı hassasiyeti Devrek Belediyespor da bekliyor.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 40
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7712
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 31/May/2019 saat 23:04
Eskişehirspor'da gerçekleşen genel kurulda Osman Taş başkanlığa seçildi. Siyah Kırmızılıların 26. başkanı olan Taş'ın listesinde eski yöneticiler yanı sıra yeni isimlerde yer aldı. Yönetim listesinde yer alan bir isim ise dikkat çekti. Eskişehirspor sevgisin her platformda dile getiren Eskişehirli oyuncu Engin Öztürk, başkanlığa seçilen Osman Taş'ın yönetim kurulu listesinde yer aldı. Öztürk, "Taraftardan Sorumlu Asbaşkan"  olarak görev yapacak.  Başkan Osman Taş sosyal medya hesabından  Engin Öztürk hakkında, "Bizlere güvendiğin için ve bizimle yola çıktığın için tesekkürler" paylaşımında bulunurken, ünlü oyuncu Öztürk ise, "Güzel günlere başkan, hep beraber" yorumunda bulundu.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 40
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7712
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2019 saat 11:14
Eskişehirspor’un, Afyon maçıyla beraber kümede kalması kesinleşince, tribün liderleri, politikacılar ve kulüp başkanlığına aday olmak isteyenlerin, birbirine girdiğini söylemek zorundayım. Kaan Ay’ın gitmesi gerektiğini düşünenler, kalması gerektiğini savunanlar, sadece yönetim revize edilsin diyenler, kulüp politikaya alet edildi görüşünü dillendirenler vesaire…
Nihayetinde mevcut Başkan Kaan Ay tartışmaları bitirmek için 23 Mayıs’ta olağan genel kurulun yapılacağını açıklayarak, “aday olmayacağım” demişti. Bununla beraber, kulisler de bir hayli hızlanmıştı. Osman Taş, aday olacağını bir kez daha deklare etmiş, güçlü projelerinin olduğunu ifade etmişti. Taş’ın yanı sıra, adaylıklarını açıklamasalar da, Sinan Özeçoğlu, Nihat Çuhadar, Mustafa Topkaya, Halil Ünal ve Halil Ünal’la bağlantılı olarak İsmail Hakkı Gül, Erdal Şahbaz gibi isimlerin de aday olabileceği konuşuluyordu. Bu noktada Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, tüm grupları aynı ortamda toplayarak ‘birlik olalım, ortak liste çıkaralım’ şeklinde öneri getirdi. Ancak bu öneri, Osman Taş ve ekibi tarafından kabul görmedi. Ve Genel Kurula saatler kala, önemli bir gelişme yaşandı; Osman Taş ile bir önceki Genel Kurulda başkan adayı olan Mustafa Topkaya, birleşme kararı aldı. Sonunda Genel Kurul gerçekleştirildi ve Osman Taş, rakipsiz girdiği seçimden başkan olarak çıktı.

*

Eskişehirspor’daki Genel Kurul sürecinde yaşananlar, özetle böyle…

*

Şimdi, Genel Kurul sırasında yaşanan dikkat çekici ayrıntılara bir göz atalım…

*

Uzun bir aradan sonra, birkaç cılız tartışmayı saymazsak, Genel Kurul’da sakinlik hakimdi. Delegelerin, eski Başkan Kaan Ay’a kızgınlığı yoktu; aksine sempatileri vardı. Çünkü Ay, şaibeye bulaşmamış, transfer tahtasını açmış ve takımı kümede bırakmıştı. Bu anlamda başarılı bir beş ay geçirdiğini ifade etmek mümkün. Kaan Ay konuşması sırasında, Mustafa Destici ile Burhan Sakallı’ya özellikle teşekkür etti. Önemli olduğunu düşündüğüm bir gelişme yaşandı. Kaan Ay ve yönetimi (Mehmet Şimşek’in katkısı büyük), 44 sayfadan oluşan ciddi bir faaliyet raporu hazırlamış ve kitapçık haline getirmiş. Kitapçıkta, kulübün finansal yapısına şeffaf bir biçimde yer verilmiş. Böyle ciddi bir çalışmanın, ilk kez yapıldığını ifade etmek yanlış olmaz. Konuşma yapmak için Divan’dan izin alan Nihat Çuhadar, “Biz ortak liste çıkarmak için çok çabaladık, ancak bazı arkadaşlar listelerinin hazır olduğunu söyleyip bu teklifimizi kabul etmediler. Bizde 2013 yılındaki (Halil Ünal-Mesut Hoşcan) gibi bir ayrışmanın gerçekleşmesini istemediğimiz için kendi listemizi çıkarmadık” şeklinde konuştu. Halil Ünal, seçim maddesine geçildiğinde, Divan’ın tüm ısrarlarına rağmen oylamayı beklemeden Genel Kurul salonundan ayrıldı. Başkan seçilen Osman Taş, konuşma yapmak adına kürsüye çıktığında dikkat çeken ifadeler kullandı. Önce, adaylığı sırasında hakkında çıkan dedikoduların asılsız olduğunu söyleyen Osman Taş, Almanya’da yaptığı işe ilişkin bir tanıtım videosu sundu. Videodan sonra da şu ifadelere yer verdi: “Benim ne iş yaptığımı size göstermek istedim. Böyle biraz dedikodular varmış. Ben sizden rica ediyorum. İnsanları bilmeden, insanlara önyargılı olmayın lütfen. Sonuçta hepimizin ailesi var. Hepimizin çoluğu çocuğu var.” Osman Taş, ileriye dönük çok önemli bir mesaj da verdi. “Ben geriye dönük, hiç eski yönetimlere filan girmiyorum” sözlerinden, kavgadan uzak, uzlaşmacı bir anlayışla takımı yöneteceğini anlıyoruz. “Biz önümüze bakacağız. Biz Eskişehirsporluyuz. Biz Eskişehirliyiz. Biz bir markayız. Biz dilenci değiliz” ifadelerinden de, ‘para dilenme’ devrinin sona erdiği mesajını alıyoruz. ‘Para dilenme’ mevzusunu biraz açalım. Biliyorsunuz, takımımız öyle zor bir süreçten geçti ki, 5’er-10’ar liralık bağışlara dahi muhtaç kalmıştı. Sanıyorum bu devir, Osman Taş’la bitecek. Taş ve yönetimi, kendi ceplerinden, takıma can suyu olabilecek miktarda para aktaracak. Dahası, farklı finans kaynaklarından para bulacak. Önemli sponsorluk anlaşmaları da yapacak. Ayrıca Taş’ın Genel Kurul’da açıkladığı projelere bakıldığında, gelir getirici ve takımın itibarını yükseltecek projeler olduğunu net ifadelerle söyleyebiliriz. Tabii Taş, takımın ekonomisini yönetirken ve projeleri hayata geçirirken, özellikle Mehmet Şimşek ile Mustafa Topkaya’nın deneyimlerinin sürece ciddi katkı vereceğini düşünüyorum. Yönetimde dikkat çeken bir isim var. Eskişehirli ünlü oyuncu Engin Öztürk’ten bahsediyorum. Takımımıza, hem sponsorluk anlamında, hem de tanıtım konusunda katkı sunacağını düşünüyorum.

*

Evet, Genel Kurul’daki dikkat çeken noktadalar bunlardı. Çok önemli bir ayrıntı daha var aslında, belki de en önemli ayrıntı. Nedir o? Şöyle anlatayım… Osman Taş, Eskişehirspor’un altyapısını, Alman Milli Takımı ve Borussia Dortmund forması giymiş David Odonkor’a emanet edeceğini söyledi. Tabii yasal olarak bunun mümkün olmadığını söylemek zorundayım. Çünkü TFF 1. Lig’de, teknik kadroda, yabancı isimler çalıştırmak yasak. Ancak ‘danışman’ olarak bu problemin çözüleceğini düşünüyorum. Buradan da görülüyor ki, Osman Taş, Alman ekolünü Eskişehirspor’a yerleştirmeye çalışacak. Bunun da altyapıyla gerçekleştirilebileceğini biliyor. Çünkü altyapı, bana göre bir takım için, en önemli unsur. Taş, aklındakini eyleme geçirebilirse eğer, Eskişehirspor’un, ilerleyen yıllarda İstanbul takımlarıyla mücadele edebilme kalitesine ulaşması işten bile değil.

*

Yazımı sonlandırırken şunu aktarmak istiyorum. Anadolu insanının huyudur; en ufak bir kaza ya da başarısızlık durumunda acımasızca eleştiriler yapar. Bu, Eskişehirspor camiası için de geçerlidir. Şuraya geleceğim… Osman Taş ve ekibinin işi hiç kolay değil. Süreç içerisinde bazı aksaklıklar mutlaka olacaktır. En küçük aksaklıkta acımasızca eleştirmek yerine, daha fazla destek olmalıyız; ki motivasyon bozulmasın, belirlenen hedefe emin adımlarla ilerlenebilsin. Yani, çiçeği burnunda yönetime biraz zaman verelim, şans tanıyalım…
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Curva_Eses Liste gör
Usta Yazar


Mert
Yaş: 32
Katılım: 16/Haz/2008
Online Durum: Offline
Mesajlar: 3711
  Alıntı Curva_Eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Haz/2019 saat 16:52
Osman Taş'ın listesi açıklandığında aklımda oluşan görev dağılımları tam doğrulukla gerçekleşmiş. Yalnız bu tabloda sayın Mustafa Topkaya'nın çok büyük sorumluluk aldığını görüyoruz. Gönülden teşekkürler kendisine. Özellikle basın sözcülüğü görevini üstlenmesi beni ayrı mutlu etti bir önceki malum şahıs bu pozisyondan yeterince soğutmuştu milleti.

Başkan: Osman Taş
Başkan Vekili: Mustafa Polat, Ahmet Eryürük, Serhat Tunç, Mehmet Şimşek
Başkan Yardımcısı: Mustafa Topkaya
Stadyumdan Sorumlu: Rasim Bob, Ramazan Kızıltan
Teknik Asbaşkan: Mete Yılmaz, Mustafa Polat
Taraftardan Sorumlu Teknik Asbaşkan: Mete Yılmaz, Engin Öztürk
Genel Sekreter: Selim Demircioğlu
Mali Asbaşkan: Mehmet Şimşek
Hukuk ve TFF İşlerinden Sorumlu Asbaşkan: Mustafa Topkaya, Barış Günaydın, Yasin Özkaya
Dış İlişkilerden (UEFA, FİFA vb) Sorumlu Asbaşkan: Barış Günaydın, Nuh Kıyaklı
Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan: Hasan Hüseyin Ertuğrul, Ali Kunter
Altyapıdan Sorumlu Asbaşkan Yardımcısı: Tahsin Arman Şanbaklı
İdari ve Tesislerden Sorumlu Asbaşkan: Hasan Hüseyin Ertuğrul, Ramazan Kızıltan
Sosyal İşlerden Sorumlu Asbaşkan: Özgür Marankoz, Ramazan Taşer
Basın Sözcüsü: Mustafa Topkaya
Basın Sözcüsü Yardımcısı: Barış Günaydın
Eğitim Vakfı ve İktisadi İşletmeden Sorumlu Asbaşkan: Ertan Civak, İhsan Akar
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND
Yukarı
ypeker Liste gör
Usta Yazar


Yüksel Peker
Yaş: 62
Katılım: 09/Ağu/2007
Yer: İstanbul
Online Durum: Offline
Mesajlar: 2489
  Alıntı ypeker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2019 saat 00:04
Genel Kurul'la ilgili ayrıntılı yorumlar için teşekkürler.
Çocukluktan aşkımız ESES
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar


mehmet
Yaş: 62
Katılım: 05/Ağu/2016
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
Mesajlar: 537
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2019 saat 14:04

🔴#İŞTE #ESKİŞEHİRSPOR’UN #BORÇLU #OLDUĞU #KİŞİ VE #KURUMLAR
1- Banka kredileri ve diğer mali borçlar 29.512.419
2- Yöneticilere ve üyelere borçlar 30.357.246
3- Futbol ailesine borçlar 81.844.529
4- Kulüp ve stat personeline borçlar 3.129.153
5- Tedarikçilere borçlar 9.801.815
6- Vergi, SSK ve diğer yasal yükümlülükler 19.023.806

TOPLAM 173 Milyon 668 Bin 972 TL

1-BANKA KREDİLERİ VE DİĞER MALİ BORÇLAR

Aktif Yatırım Bankası A.Ş. 16.127.314
Denizbank A.Ş. 76.118
İş Bankası A.Ş. 312.022
Halk Faktoring A.Ş. 12.996.963
TOPLAM 29 Milyon 512 Bin 419 TL

2- YÖNETİCİLERE VE ÜYELERE BORÇLAR

Ahmet Eryörük 36.760
Ali Uçar 53.210
Alperen OdabaŞı 34.500
Harun Adıgüzel 32.450
Hasan Hüseyin Köksal 11.347
Kaan Ay 535.000
Mehmet ŞimŞek 501.938
Mustafa Polat 177.218
Nuh Kıyaklı 20.000
Osman TaŞ 244.920
Ramazan Kızıltan 93.220
Şaziye Kocademir 100.000
Yunusemre Küpeli 197.520
Altan Begiter 12.257
Ayhan Can 19.320
Halil Ünal 310.097
Hasan Murat Kahya 500.000
İlhan Abbas Arslan 12.672
İsmail Hakkı Gül 461.925
Murat Ilgaz 936.951
Erdal Şahbaz 793.549
İsmail Ilgaz 367.664
Bülent Ayva 111.500
Celalettin KesikbaŞ 7.360
Ersin Tekgöz 113.502
İlhan Yener 2.260
Metin Arslanoğlu 110.916
Osman Refik Karaçay 21.952
Ömer Benli 250.350
Özgür Fetih DemirdaŞ 388.850
Sinan Özeçoğlu 12.241.146
Şerafettin Törü 12.760
Ekrem Birsen 197
Ali İhsan Demirhan 385.000
DoğuŞ BaŞkan 246.225
Faruk Işık 3.160
Mesut HoŞcan-HoŞcan A.Ş. 6.046.414
Tuncer Armağan Oturanel 274.000
Ahmet Yalçın-Yalçın İnŞaat 863.797
Bahadır Ünalan (Meltem Ünalan) 388.378
İbrahim Eldem 103.048
Rıza SoydaŞ 209.336

ÜYELER

Ahmet Semih Ergezer 1.301.815
Alper Özsoy 68.500
Cem BinbaŞ 14.801
Erdoğan Tekgöz 60.000
Gökhan Yıldırım 111.930
Hasan Hüseyin Ertuğrul 1.000
İsmail Aydın Begiter 768.908
Mulla Şahbaz (Asya Halı) 547.641
Murat Gürsengil 51.569

TOPLAM 30 Milyon 357 Bin 246 TL

3- FUTBOL AİLESİNE BORÇLAR

Futbol Kulüpleri

Bursaspor 6.003
Konyaspor 1.220.141
Ankaragücü 241.850
Trabzonspor 2.807.780

Teknik Direktörler ve Yardımcıları

Fuat Çapa 740.000
Ali Onur Cerrah 7.500
Engin Özdemir 52.000
Ümit Levent Zorluer 63.400
Cemal Tosun 55.500
Cenk Özcan 50.000
Ertuğrul Sağlam 1.279.189
Fehmi Alpay Özalan 500.000
Fehmi İbiŞi 39.544
Fikri Serhat Umar 250.000
Güven Sabaz 36.813
İlyas Kahraman 55.500
İzzet Karakulak 55.500
Mehmet DemirtaŞ 55.500
Muhammed Türkmen 55.500
Murat Ayhan Aydın 1.517
Murat İsmet Erdeğer 41.195
Musa Devrim 17.509
Mustafa Denizli 996.870
Samet Aybaba 1.200.275
Selçuk Erdoğan 86.350
Yılmaz Bal 81.030
Yılmaz Vural 730.150
Yücel İldiz 243.000

Antrenörler

Aytaç Hokkaömeroğlu 14.000
Ceyhun Göray 34.228
Erol Kara 15.133
Kemal Fazıl Evcimik 6.636
Mesut Dolgun 11.608
Orhan Türkmegil 35.188
Serkan Topkaya 38.254
Yasin Söğüt 35.122
Ahmet Bülent Karaçöl 10.000
Çetin YurtŞen 19.191
Engin Yıldız 23.125
Nedret Kuru 23.219
Onur Çankırı 9.873
Sefer Hakan Olgun 20.167

Mevcut A Takımı Futbolcuları

Alperen KocabaŞ 45.948
Bedirhan AltunbaŞ 33.948
BerkayTolga Dabanlı (eski) 5.599.915
BerkayTolga Dabanlı (yeni) 204.000
Cemali Sertel 13.803
Cengiz Alp Köseer 13.994
Ebrar Yiğit Aydın 14.097
Ekrem Kılıçarslan 38.748
Emre Güral (eski) 1.552.844
Emre Güral (yeni) 390.333
Erdal Akdari 168.000
Ferhat Kiraz 223.764
Fıratcan Üzüm 32.448
Furgan Polat 273.588
Furkan Balaban 10.391
Hakan AslantaŞ 298.088
İbrahim Halil Öner 22.948
İbrahim Sissoko 751.400
Sekidika Jesse 320.400
Kaan Gül 36.500
Kamal Issah 782.000
Kıvanç KarakaŞ 353.399
Marko Milinkoviç 714.000
Mehmet Feyzi Yıldırım 75.500
Mehmet Özcan 374.000
Melih Ağa 126.249
Metehan AltunbaŞ 10.391
Mevlüt Çelik 18.744
Onur Bayramoğlu (eski) 441.867
Onur Bayramoğlu (yeni) 6.061
Sezgin CoŞkun (eski) 1.666.800
Sezgin CoŞkun (yeni) 136.029
Talha Erdoğan 13.097

Ayrılan A Takım Futbolcuları

Raheem Lawal 1.768.000
Ali Can Candemir 451
Ali ŞaŞal Vural 1.244.060
Andaç Güleryüz 469.200
Anel Hadzic 1.040.645
Anıl Karaer 666.000
Aykut Akgün 198.000
Aytaç Öden 252.906
Batuhan Akkol 12.028
Bilal Aziz Özer 177.415
Birol Parlak 429.781
Bruno Mezenga 1.139.292
Cedric Mongongu 726.235
Cristian Tanase 1.020.000
Deniz Topçu 408.458
Deniz Vural 324.575
Dorukhan Toköz 250.000
Dossa Junior 182.696
Enes Can Akgül 37.500
Engin Bekdemir 1.783.603
Erkan Zengin 4.017.275
Eyüp Koçoğlu 36.880
Emre Güngör 656.639
Funes Mori 1.700.000
Felix Michel 122.400
Goran Causic 1.121.732
Gökhan Siverek 147.502
Hakan Çinemre 641.684
Hasan Ayaroğlu 194.985
Hasan Hüseyin Acar 733.159
Henri Bienvenu 204.000
İsmail Erdoğan 75.100
Hürriyet Gücer 1.537.429
Hüseyin Yılmaz 14.368
İbrahim Halil Keskin 8.471
İshak Doğan 491.400
JerryAkaminko 3.932.441
Jordi Figueras 866.567
Kaan Kanak 911.923
Kamil Ahmet Çörekçi 1.084.681
Kayacan Erdoğan 779.395
Leonardo Dede 302.632
Mehmet Erkut Şentürk 718.403
Mehmet Murat Uçar 368.939
Mirkan Aydın 1.017.509
Nadir Çiftçi 1.870.581
Nassim Ben Khalifa 2.640.458
Nuri Fatih Aydın 7.222
Nzuzi Toko 998.240
Okan Aydın 176.624
Tarık Çamdal 1.395.509
Ömer Faruk Canbirdi 250.290
Özgür Çek 420.800
Ramazan Övüç 99.640
Theofanis Gekas 1.231.500
Semih Güler 670.949
Semih Şentürk 717.064
Serdar Özkan 310.321
Sinan Ören 392.230
Tornike Okriashvili 970.399
Uğur İnceman 444.875
Vladyslav Kulach 272.700

Temsilciler ve Menajerler 8.896.861

siyahkirmizi.org
Eskişehirspor FAN
O SENE BU SENE
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 40
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7712
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2019 saat 17:13
Eskişehirspor camiasını korkutan olay cumartesi akşam saatlerinde yaşandı. Acıbadem Hastanesi’ne kaldırılan Ünal’ın kalp spazmı geçirdiği ve stent takıldığı öğrenildi. Ünal’ın sağlık durumunun iyi olduğu bildirildi.

Eskişehirspor eski başkanı Halil Ünal'a Esgroup ailesi olarak geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
Daredevil Liste gör
Deneyimli Yazar


Onur
Yaş: 45
Katılım: 11/Ağu/2015
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
Mesajlar: 602
  Alıntı Daredevil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Haz/2019 saat 01:06
Geçmiş yönetimi tebrik ediyorum. İlk defa böyle bir borç tablosu çıkartıldı. Gerçekten şeffaf bir şekilde kime ne kadar borç var biliyoruz. Borçlulara gelirsek, Adamlar futbolu bırakalı nerde kaldı hala milyonlarca lira borcumuz var. yöneticilerden de en az Sayın, Halil Üna'la (Geçmiş olsun diyorum. Umarım kısa zamnda sağlığına kavuşur)borcumuz varmış. Ki kendisi ben bildim bileli başkanlık yapıyor.en kısa süre başkanlık yapan Sinan Bey'e en yüksek borç. Bu çok ilginç. Bu borçların süper lige çıkmadan ödenmesi imkansız. Süper lige çıkınca da mali disiplinden vazgeçmemek gerekiyor. Yoksa bu borcun misli misli fazlası yapılır. Belki birkaç futbolcumuz yabancı takımlara çok yüksek bedellerle satılabilirse, bu borç da bir nebze rahatlama olur ve bu sene transfer açılır. yoksa görünen köy klavuz istemez. Bu borçla transfer açılmaz.
Yukarı
gündüzlerli2626 Liste gör
Deneyimli Yazar


mehmet
Yaş: 62
Katılım: 05/Ağu/2016
Yer: Almanya
Online Durum: Offline
Mesajlar: 537
  Alıntı gündüzlerli2626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Haz/2019 saat 13:43
Mehmet Şimşek @mehmetesk1974 2

SALDIM GİTTİ Sadece çok çalışacağımızın sözünü verdik 

İlk iş olarak yıllarca içimize dert olan rahmetli #edizbahtiyaroğlu ‘nun hakkı olan Evi Haftaya vermekle başlıyoruz Vira Bismillah  Teşekkürler @osmantas26 Küllerimizden doğacağız  #eskişehirspor

O SENE BU SENE
Yukarı
Güray26ES Liste gör
Usta Yazar


Güray
Yaş: 40
Katılım: 30/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7712
  Alıntı Güray26ES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Haz/2019 saat 13:41
Eskişehirspor kulübünde 30 Haziran da yapılan genel kurulda göreve gelen Osman Taş ve yönetimi, yeni sezonla birlikte birçok önemli karara imza atmaya hazırlanıyor. Bayram tatili nedeni ile çalışmalara bir süre ara veren yönetim, bayram tatili sonrası yapılacak önemli işlerin arasına, ceza ve ödül sistemini de aldı. Alınan bilgilere göre, yeni sezonda geçerli olacak ödüm ve ceza yönetmeliği hazırlamaya başlayan yönetim, ilk etapta geçtiğimiz sezon 200 Bin TL olan galibiyet primini arttırmayı düşünüyor. Daha önce resmiyete bağlanmadığı için eski yönetimler ya pirimin tamamını, yada bir kısmını ödüyor, bazen de prim ödemiyordu. Bu durumun futbolcuları psikolojik olarak etkilenmesine ve huzursuzluklara neden olmasından dolayı harekete geçen Eskişehirspor yönetimi, hazırlayacağı ödül ve ceza yönetmeliğini yeni sezon öncesi teknik kadro ve futbolculara imzalatacak. Resmi evrak niteliği taşıyacak yeni modelde galibiyet primi, iç saha yenilgi cezası, disiplin suçları, gereksiz kırmızı ve sarı kartlar gibi konuların yanı sıra, kulübe zarar getirecek davranışlar da cezaya bağlanacak.
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 269270271272273 278>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,547 saniyede hazırlanmıştır