eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Sakaryaspor:1-Eskişehirspor:0

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 69>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 13:42
Arkadaşlar bir örnek olarak gelecek macda bizler topluca sakaryalı taraftarları davet etsek nasıl olur bu yanlışdan dönülse gercekden cok yanlış bi karardı bu böle giderse daha pek cok takımla aynı şeyleri yaşarız bu yanlış bişeydi egerki sesimiz cıkmasa dahada yanlışlara gideriz yarın bolu ksk vesari takımlar var emniyet ugraşmamak için artık kolayına geldigi gibi yapar deplasmana taraftar gelmeyecek diye bu yanlışı tüm kulüpler izler zamanla o yüzden bir büyüklük yapıp sakarya taraftarını cagırmak lazım diye düşünüyorum evet bugün bizim başımıza geldi ama bu zamanla diger kulüplerede sıcrayacak belkide zamanla deplasmanları kaldıracaklar o yüzden bir ilki daha başaralım diyorum saygilar
KİMSENİN ÖZGÜRLÜGÜ ELİNDEN ALINMASIN
Dün içimiz buruk bi mac izledik top kale direginden döndügünde ayaga fırlamışım orda acıkca esesli oldum ortaya cıkdı ama kimse bişe demedi üstelik hoşgeldin bile dediler arkadaşlar sanaldan atmak tutmakla olmaz bu işler bu işi başaralım insan gibi herkes takımına destek versin.
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
anadolu26 Liste gör
Yazar

ali
Yer: Turkey
  Alıntı anadolu26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:03

Hic bisey yapmadi onlar coskuna kufur edince coskunda Eskisehirde gorusuruz der gibi bi hareket yapti ole el hareketi degil ama butun stad bize kufur etti mac bitimi mactada ettiler zaten cok kotu olduk sakaryalilar arasinda mac izleyen bizler asla bidaha bole bi sekilde maca gitmem esesime kufur edildi susmak zorunda kaldik yenmelerine ragmen mac sonunda butun stad kufur etmelerini garipsedim artik ole buraya gelince kardeslik beklemesinler ayni sekilde agirlicaz tabi 
   5 10 bin kisi olmicak bizim stadimizda mac biletleri 5 7.5 10 milyon olan bi stadi bile hele bole bi mac ta yari yariya doldurdular biz 15 30 ytl para verip stadimizi full dolduruyoruz 
  Kendi evlerinde bu kadar korkmalarina sasirdim esesimden ama cok gitmez sakaryada yenilgiler baslar yakinda
Açıktayım çekirdekten taraftarım
Yukarı
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
  Alıntı robertpires26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:12
gerçekten süper bi eskişehirspor izledim ben açıkçası.... bu oyundan gurur duydum. ama kısmet değilmiş kazanamadık,mağlubiyete üzülmedim , inanıyorum bu futbol, bu iyi oyun devam ederse sonu mutluluk olıcak, haftaya diyarı burada yenip seri galibiyetlere başlıcaz, ama herkes takıma inansın,güvensin..tribünde boşluk olmasın... bu takım dolu tribünleri hakediyo, onlardan desteğimizi esirgemeyelim
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
khan Liste gör
Usta Yazar

bahadır
Yer: Bağlar
  Alıntı khan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:13
Alıntı yapılan esesyucel

Arkadaşlar bir örnek olarak gelecek macda bizler topluca sakaryalı taraftarları davet etsek nasıl olur bu yanlışdan dönülse gercekden cok yanlış bi karardı bu böle giderse daha pek cok takımla aynı şeyleri yaşarız bu yanlış bişeydi egerki sesimiz cıkmasa dahada yanlışlara gideriz yarın bolu ksk vesari takımlar var emniyet ugraşmamak için artık kolayına geldigi gibi yapar deplasmana taraftar gelmeyecek diye bu yanlışı tüm kulüpler izler zamanla o yüzden bir büyüklük yapıp sakarya taraftarını cagırmak lazım diye düşünüyorum evet bugün bizim başımıza geldi ama bu zamanla diger kulüplerede sıcrayacak belkide zamanla deplasmanları kaldıracaklar o yüzden bir ilki daha başaralım diyorum saygilar
Dün içimiz buruk bi mac izledik top kale direginden döndügünde ayaga fırlamışım orda acıkca esesli oldum ortaya cıkdı ama kimse bişe demedi üstelik hoşgeldin bile dediler arkadaşlar sanaldan atmak tutmakla olmaz bu işler bu işi başaralım insan gibi herkes takımına destek versin.

Bu konu sonra tartışılabilir.Eskişehirdeki maça kesinlikle Adapazarı taraftarı getirilmemelidir.Kendi sahamızda olan en ufak olayı değerlendirmeye çalışan federasyonun eline malzeme vermiş oluruz.
Körfezin Kırmızı Şimşekleri
Yukarı
robertpires26 Liste gör
Yazar

Gökhan Bardak
Yer: Eskisehir
  Alıntı robertpires26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:14
gördük kartal buraya kadar,sakarya da bi kaç hafta içinde aşağı yaklaşıcak... ve bizim şanssızlığımız da elbet sona erecek.... bu futbol meyvelerini vericek...
ESESim
Bak İşte
Taraftarın Her Zamanki Yerinde
Kombine No: 0445
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:15
Alıntı yapılan efes_es

Bunu ayrı bir mesaj olarak yazmak istedim. İstasyon Caddesinin tam ortasına dadanan bir grup var. Her Cumartesi orada toplanıp ona ,buna sövüyorlar. Bugün doğal olarak hedef Sakarya'ydı. Buraya yazılamayacak kadar sinkaflı küfürler Eskişehirin vitrininde bağırarak koro halinde söyleniyor.

Yeni nesilleri böyle mi Es-Esli yapacağız? Eskişehir'i gezmeye gelen biri ne düşünür? Bu gruba kim neden izin verir? Bu adamları durdurmalıyız.
..........Size katılıyorum......Sızı desteklıyorum.......ESES......
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:26
Ruzgar eken fırtına bicer..Anlamsız bır sekılde her macta Sakarya'ya kufredenler Sakarya'da edılen kufurlerden şikayetci olmayacaklardır...Bırılerı bana, daha dune kadar tek rakıbımiz (dusmanımız degıl) Bizans iken, bugun neden Sakarya,Ordu,Karsıyaka'nın dusman ilan edildigini aciklasin lutfen.......Bana bunu hicbir gercek ESES'li aciklayamaz.Aciklamaya calisanlar sadece VİZYONSUZlardır.....ESES.....
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:29
Alıntı yapılan esesyucel

.......Sizi destekliyorum.......ESES....
Yukarı
RossoNero Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
  Alıntı RossoNero Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 14:36
Bakın arkadaslar ben anlamsız dostluklara da (Kocaeli,Bursa gibi).sacma sapan dusmanlıklara da (Sakarya.Ordu gibi) karsiyim...Ben kufure,hakarete karsiyim..Biz her rakibimize SAYGI gostermeliyiz.Bize buyuk ESESe bu yakısır......Biz hala buyuksek,hala buyuk dusunuyorsak tek rakibimiz BİZANS olmalıdır.......ESES.....
Yukarı
es es deniz 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

denizcan
Yer: Antalya
  Alıntı es es deniz 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 21/Eki/2007 saat 15:19
ya sormayın arkadaslar nedir bizim bu hakemlerden cektıgımız
bızım maclara ozel hakemler verılıo ama bunlar hep bızım alehımıze gelısıo MHK nın buna bır care bulmasi lazim . aksi halde ulke futbolumuz dahada geriler.bu yuzden tım hakemleri ve MHK yı daha duyarki olmaya çagrıyorum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 5556575859 69>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır