eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Çamlıca Gençlik Spor Kulübü

 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>
Yazar
Mesaj Ters sıralama
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
seven7 Liste gör
Yazar


alp mete
Yaş: 47
Katılım: 31/Tem/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 150
  Alıntı seven7 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: Çamlıca Gençlik Spor Kulübü
    Tarih: 25/Oca/2016 saat 14:42
Dün bir kısmını seyrettiğim maçta Bursa Gemlik Zeytin sporu 8-2 yenmişler. Lakin ben resmi 3. lig müsabakası olduğunu anlamamıştım.
[COLOR=RED]1 gün gelecek 1 gün kalacak

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=2993&PN=4
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar


Serkan
Yaş: 32
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8369
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2013 saat 09:24

Mete ağabey,

İki kulübün aynı isimi taşıdığı gerekçesiyle dernekler masası tarafından ismimizin değiştirilmesi yönünde kulübümüze yazı geldi. Bunun üzerine genel kurul yapıldı ve kulübümüzün ismi bu konu başlığında da olduğu gibi Çamlıca Gençlik Spor Kulübü oldu.

Yukarı
matt Liste gör
Usta Yazar


M. M. Altintas
Yaş: 48
Katılım: 30/Tem/2007
Yer: United States
Online Durum: Offline
Mesajlar: 7729
  Alıntı matt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Nis/2013 saat 08:17
Bayanlar 1. Ligi'nde de Camlicaspor adinda bir Istanbul takimi var:
http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=1000&hafta=17#macctl00_MPane_m_1000_7800_ctnr_m_1000_7800
Bu iki Camlicaspor ayni ligde mucadele ederlerse ne olacak?
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar


Serkan
Yaş: 32
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8369
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2013 saat 00:25
2013 Türkiye okullar arası yıldız kızlar futbol şampiyonasında Eskişehir'i temsil eden Çamlıca Fahri Günay İ.Ö.O yıldız kızlar futbol takımı, Karaman'da yapılan maçların ardından Türkiye'de son 8'e kaldı. 5-11 Mayıs'ta Kastamonu'da yapılacak finallerin ardından şampiyon takım ülkemizi Fransa'da yapılacak dünya şampiyonasında temsil edecek. 
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar


Serkan
Yaş: 32
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8369
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Nis/2013 saat 22:58
YENİ SQUASH KORTUMUZUN PROJESİ HAZIR

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü olarak yeni branşımız olan Squash'ın Çamlıca'da oynanabilmesi için yaptırmayı düşündüğümüz Squash kortunun proje çizimleri tamamlanmıştır. Basın danışmanımız Serkan Şeker tarafından hazırlanan projenin onaylanması ile yeni kortun inşaatına en kısa zamanda başlanacaktır.Kortun tamamlanması ile birlikte Squash Türkiye Şampiyonalarının Çamlıca mahallemizde yapılması konusunda girişimlerimiz hızlanacaktır.


   

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar


Serkan
Yaş: 32
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8369
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2013 saat 23:51
HOKEY TAKIMIMIZ TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİDİYOR

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü 18 Yaş Altı Bayan Çim Hokeyi takımımız, Antalya'nın Kemer ilçesinde yapılacak Türkiye 18 Yaş Altı Bayanlar turnuvasına katılmak üzere Antalya'ya hareket etti. Turnuvaya "Eskişehir il karması" olarak giden kafilenin tamamı sporcularımızdan oluşmaktadır.

Kafilede; antrenör Efe Sayın, sporcular Burcu Özdemir, Zülfiye Şanlı, Nurcan Demir, Aslıhan Körler, Tuğçe Şanlı, Deniz Öztürk, Gül Çakmak, Merve Gül ve  Elif Ertek yer almaktadır.

Türkiye şampiyonasında yer alacak sporcularımıza başarılar dileriz.

Ayrıca, Gençlik ve Spor Hizmetleri il müdürümüz sayın Hüseyin Aksoy ve hokey temsilcimiz sayın Dr. Tevfik Duman'a kulübümüzün şampiyonaya "Eskişehir il karması" olarak gitmesine verdikleri katkıdan dolayı teşekkür ederiz.

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü

Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar


Serkan
Yaş: 32
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8369
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 09/Nis/2013 saat 23:47
SPORCUMUZ TÜRKİYE BİRİNCİSİ OLDU

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü Squash takımı oyuncusu Barış Çürükoğlu, İstanbul'da yapılan Pleon Sportivo Open Squash Turnuvası Intermediate kategorisinde TÜRKİYE BİRİNCİSİ olmuştur.Kulüp başkanımız Savaş Hancı, Türkiye birincisi olan sporcumuzu squash raketi ve eşofman takımı ile ödüllendirmiştir. Sporcumuzu tebrik eder ve başarılarının devamını dileriz.

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü

http://www.facebook.com/CamlicaGenclikSporKulubu


Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar


Serkan
Yaş: 32
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8369
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 19/Şub/2013 saat 10:10
GEÇMİŞ OLSUN

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü başkan yardımcısı Salih TUNCA geçirdiği kalp krizi nedeniyle şu anda Yunus Emre Devlet hastanesinde yoğun bakımda yatmaktadır. "Salih Başkanımıza" geçmiş olsun dileklerimizi iletir ve bir önce sağlığına kavuşmasını Allah-u Teala'dan niyaz ederiz.

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar


İsimsiz
Yaş: 50
Katılım: 01/Eyl/2007
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
Mesajlar: 5059
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2013 saat 23:29
Çamlıca kenar semt ve kariban yuvasıdır zengin burcuvalar ve yalakalr varken camlıcayı takan olmaz bunda şaşılacak bişe yok dünya düzeni buAngry
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
Cumhuriyet Liste gör
Usta Yazar


Serkan
Yaş: 32
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 8369
  Alıntı Cumhuriyet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 12/Şub/2013 saat 09:50
Eskişehir kamuoyunun dikkatine,

Çamlıca Gençlik Spor Kulübünün U15 yaş gurubundaki futbolcuları, Eskişehir’de 3 yıl peş peşe yarı final oynamış ve yarı finallerde elenmiştir.Bir kenar semt takımı olarak güçlü müesese takımlarını geride bırakarak ard arda yarı finaller oynama başarısı gösteren U15 Erkek futbol takımımız futbolcularını, teknik sorumlularını ve idarecilerini kutlamak gerekir.

Kurulduğu 1998 yılından itibaren Eskişehir ve Türk Gençliğine hizmet etmek için mücadele eden Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü, mücadele ettiği her branşta her yaş grubunda Eskişehir’i en iyi şekilde temsil etmeye çalışmış ve gösterdiği misafirperlik ile karşılaştığı her rakibin ve organizasyon sorumlularının saygısını kazanmıştır.Bulunduğu her organizasyonda fair-play çerçevesinde hareket eden Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü, gösterdiği fair-play ve başarıları ile takdir edilmeyi, Eskişehir’de futboldan sorumlu olan Eskişehir Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu ve Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eskişehir şubesi tarafından onore edilmeyi Türk sporu adına istemiştir. Lakin Eskişehir’de ardı ardına 3 yıl boyunca yarı final oynayan U15 takımımızdan U15 İl karmasına bir sporcumuzun dahi seçilmemesi Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü camiasını, idarecilerini, teknik sorumlularını, sporcularını ve ailelerini ziyadesiyle üzmüştür.

Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü olarak konuyu araştırdığımızda tüm kulüpleri telefon ile arayarak “elinizde ki iyi oyuncuları gönderin, il karmasına seçelim” yeni bir yetenek seçme uygulamasını öğrenmiş bulunuyoruz. Bu uygulama ile Şeker Spor Kulübü hariç tüm spor kulüpleri telefon ile gelen bu yeni seçme yöntemi ile il karmasına sporcu gönderiyor.

Konuyu derinlemesine araştırdığımızda Eskişehir U15 il karmasını seçmek için görevlendirilen bir kişinin antrenörlük belgesi olmadığını öğreniyoruz.Her platformda Eskişehir’in futbol kalesi olduğundan bahsedilirken bu tanımlamanın yapıldığı Eskişehir’de il karması seçmek için görevlendirilen kişilerden birisinin antrenörlük belgesinin olmaması Eskişehir sporu için kara bir lekedir. Bu konuyla ilgili bir gözlemi de sizlerle paylaşmak istiyoruz. Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü U15 Erkek takımının maçlarını takip eden Eskişehir Amatör Spor Federasyonu Başkanı sayın Sadri ATAM, bu takımımızda oynayan dört futbolcunun çok iyi olduğunu kulüp başkanımız Savaş HANCI’ya ifade etmişlerdir. Türkiye Futbol Antrenörleri Derneği Eskişehir şube başkanı sayın Engin BAYRI da Sakarya gazetesinde ki “Amatör Futbolda Adaletsizlik ve Çamlıcaspor Örneği” başlıklı köşe yazısında Gençlik kulüpleri ile müessese takımlarının imkanlarından bahsetmekte ve “Bu eşitsiz ve adaletsiz ortamda aynı sahaya çıkarlar” cümlesini sarfederek kulüp başkanımız, hocamız ve futbolcularımızı vermiş oldukları mücadeleden dolayı tebrik etmektedir. Ne yazık ki Çamlıca Gençlik ve Spor kulübümüzü ve sporcularımızı öven sayın Sadri ATAM ve sayın Engin BAYRI’nın başkanlıklarını yaptıkları oluşumların görevlendirdiği kişilerden birisinin antrenörlük belgesine sahip olmamasının, futbolun adaleti ile doğru orantılı olup olmadığını siz kamuoyunun takdirine bırakıyoruz. Antrenörlük belgesine sahip olmayan bir kişininde içerisinde bulunduğu il karmasına Çamlıca Gençlik ve Spor kulübünden bir sporcu dahi seçilmemiştir. İl karmasına seçilmesi beklenen dört futbolcuma şehrimizin gözbebeği Eskişehirspor, Demirspor kulübü ve birçok kulüpten transfer teklifi bizzat kulüp başkanımız Savaş HANCI’ya iletilmiştir. Şimdi Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü olarak, siz Eskişehir kamuoyu nezdinde il karması seçmelerini yürüten EASKF ve TÜFAD yetkililerine şu soruları yöneltiyoruz. Kulübümüzün bu dört futbolcusu bu kadar kötü ise Eskişehirspor, Demirspor ve diğer kulüplerden neden transfer teklifleri almıştır? Peki bu dört futbolcumuz bu kadar iyi ise il karmasına neden seçilmemiştir.

Kulüp başkanımız Savaş HANCI, seçmeleri yapacak hocaları atayan yetkili kişilerle yaptığı telefon görüşmelerinde “burada bir yanlışlık var, bu yanlışlığı düzeltmenizi istirham ediyorum.Ben bu çocukların hakkını kimseye yedirtmeyeceğim ve bu çocukların alın terlerini size helal etmeyeceğim ve bu takımı liglere sokmam diyerek yemin etmiştir”. Kulüp başkanımızın iletişim içinde bulunduğu yetkililer, yanlışlık yapıldığını ve bu yanlışlığı düzeltileceklerini beyan ettikleri halde kulaklarının üzerine yatarak sesiz kalmışlardır. Eskişehir U15 il karması seçmelerinin son gününde Eskişehir Amatör Spor Federasyonu başkanı sayın Sadri ATAM, TÜFAD Eskişehir şubesi ile ortaklaşa atamış oldukları hocalarla toplanarak “Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübünden bir sporcu alalım” denilmiş ve külüp başkanımız Savaş HANCI’yı telefondan arayarak “hata yaptıklarını, il karmasının bu şekilde seçilmemesi gerektiğini ve bir sonraki sezon bu hatanın tekrar edilmeyeceğini söylerek, hocalar ile görüştüğünü ve kulübümüzden bir futbolcuyu Eskişehir U15 il karmasına alacaklarını” ifade etmiştir.Bunun üzerine teknik kadromuzun görüşü ile U15 Erkek futbol takımı oyuncumuz Ziyacan OZAN’ı U15 il karmasına gönderme kararı alındı.Ertesi gün yapılacak olan İl karması arasında oynanacak olan hazırlık maçını TFF yetkililerin izleyeceği ve futbolcu seçeceği bilgisine ulaşarak, bu maçta oyuncumuz Ziyacan OZAN’a destek olunması için facebook resmi sayfamızdan “Sen de destek ol!” başlıklı bir davet yazısı ile Çamlıca mahallemizin sakinlerini seçmelere davet ettik. Bu davet çağrısını yanlış algılayanlar, EASKF başkanı sayın Sadri ATAM’ı yanlış bilgilendirmişlerdir. Bunun üzerine EASKF başkanı sayın Sadri ATAM, kulüp başkanımız Savaş HANCI’yı arayarak “facebook sayfanızdan yazmış olduğunuz yazı ile sanki EASKF ve TÜFAD’a karşı bir savaş veya bir zafer kazanılmış gibi ifade çıkarttığını ve il karmasını seçmekle yükümlü hocaların bu davet yazısından rahatsız olduklarını” beyan etmiştir.Sadece oyuncumuza destek olunması maksadı ile facebook sayfamızdan Çamlıca mahallesi sakinlerini davet ettiğimiz yazı nedeniyle bir gün önce U15 il karmasına davet edilen Ziyacan OZAN’ın seçmeleri yapacak hocalar tarafından il karmasına alınmayacağını EASKF başkanı sayın Sadri ATAM ifade etmiştir.Bunun üzerine kulüp başkanımız Savaş HANCI, verdiği sözde geri adım atmayacağını ve 2012-2013 sezonunda TÜFAD ve EASKF’nin düzenleyecekleri hiçbir faaliyetlerinde yer almayacağını açıklamıştır.

Türk futbolunda İstanbul zihniyeti ile milli takım seçmeleri yapılırken ve başarısız olunurken, başarılı olan Anadolu takımlarından ve Eskişehirspor’dan futbolcu seçilmemesini eleştiren Eskişehir spor camiası, Eskişehir’de yapılılmış olan Eskişehir U15 il karmasında aynı “İstanbul zihniyeti” ile birkaç müessese takımından oyuncu seçmesini ve başarılı olan semt takımlarından oyuncu seçmemelerini sizlerin takdirine bırakıyoruz.

Siz seçmeleri yapacak olsanız kriterleriniz neler olurdu? Kulüpleri telefonla arayarak “iyi futbolcularınız gönderin, il karmasına seçelim” mi? dersiniz. Ya da bir futbolcu izleme komitesi oluşturarak, her maçı çıplak gözle seyderek, seçilecek oyuncunun yeteneklerini ve gelişimini takip ederek mi seçme yaparsınız?

Eskişehir Çamlıca Gençlik ve Spor Kulübü

http://www.eskisehircamlicaspor.com/index.php

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 5>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır