eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Ankaragücü: 2 - Eskişehirspor: 5

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 33>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
eevsen26 Liste gör
Deneyimli Yazar

engin
Yer: eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı eevsen26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 08:31
Alıntı yapılan montana26

Ankaragücü'nü yenip ne yapacaksınız.UEFA'ya mı gideceksiniz ??? Hadi gittiniz diyelim.Bonservisi elinde olan oyuncularla ön elemeyi geçebilecek misiniz ???

Her zaman aynı , skor taraftarı işte . !!! Yönetim ve H.Ü. İstifa !!!Angry
içimize sızmış bizanslı şuna bak eses imizin başarılı olmasını istemeyen bizanslı değilde nedir ?
siyah kırmızı şampiyon eses
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
  Alıntı serdargül Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 08:34
Alıntı yapılan esesliates

şok yaşayabiliriz. yenilirsek kimse şaşırmasın
aman diyeyim ancak gol atamadığımız kesin, şu fbyi bu hafta kim yakalasa 5lik yapardı biz ancak yenebildik. ag ise bu hafta bile 2 gol atarak yenildi bize de ayrı oynuyorlar ama normal şartlarda herkesin yendiği bir takım bizim fark atmamız gerek ancak amaç ligi 9. bitirmek diye iddia ediyorum. bu minvalde daha çok puan kaybedeceğiz ve bu da o maçlardan biri olmasın neolur ama olacak gibi umarım olmaz. Aslında boşuna seyrediyoruz neden forvetsiz kaldık ilk 4 te olmamak için. ersunda şuan itibariyle başkanın ağzından kuklalığa devam ediyor.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
esmaris Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ali ÜRESİN
Yer: Marmaris
  Alıntı esmaris Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 08:34
Birincisi son çıkan haberlere göre küme düşme olmayacak ve A.G. yine yırtacak...
İkincisi Havalara girmeyelim,biz alakasız maçda Mersin Mezitli'den 7 yemiş takımız,her türlü süprize açık olun...Ayrıca motivasyonunda iyi olması açısından özellikle Akos,Fatih Nuri ve Tarık Çamdal'ın oynamasını isterdim.Sonuçta puanlı bir lig maçında oynayarak kendilerini göstersinler..
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR EsEs'İm
Yukarı
yeşil Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: İstanbul
  Alıntı yeşil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 08:42
alper ve kamara keşke fener maçında taktik kart görselerdi kötü oldu ilerleyen haftalar için,bu hafta bütün rakiplerimizin zorlu maçları var 5'lik koltuğuna oturabiliriz karabük bu hafta baya zorlanmış inş bizide zorlamazlar
İstanbul takımı tutmak ekranların en parlak yıldızına, Anadolu takımı tutmak ise mahallenin en güzel kızına aşık olmak gibidir. Birinde para konuşur birinde yürek… KKŞ
Yukarı
since65 Liste gör
Usta Yazar

vehbi
Yer: Eskişehir
  Alıntı since65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 08:43
 Karamsar tablolar çizmenin anlamı yok. Ankaragücü gerçekten çantada keklik,yeterki ciddiye alalım ve maçı kazanmak için oynayalım.
since1965
Yukarı
dropmania_26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Bursa
  Alıntı dropmania_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 09:00
Alıntı yapılan montana26

Ankaragücü'nü yenip ne yapacaksınız.UEFA'ya mı gideceksiniz ??? Hadi gittiniz diyelim.Bonservisi elinde olan oyuncularla ön elemeyi geçebilecek misiniz ???

Her zaman aynı , skor taraftarı işte . !!! Yönetim ve H.Ü. İstifa !!!Angry

Ne kadar saçma bir düşüncedir bu! Ben Eskişehirspor'luyum ve rakip kim olursa olsun, yönetim kim olursa olsun, hedefler ne olursa olsun bizlerin içinden geçen, gönlünden geçen bu takımın kazanmasıdır, şampiyonluklar yaşamasıdır haa gerçekçi olmak gerekirse bu yönetim anlayışı ile olur mu derseniz kesinlikle olmaz ama sonuç olarak ben ne şart da olursa olsun takımımın kaybetmesine tahammül edemem.
EsEs
Yukarı
alpayt1 Liste gör
Usta Yazar

alpay
Yer: istanbul
  Alıntı alpayt1 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 09:12
ESES fb maçının tamamını nerden izleyebilirim arkadaşlar? özet değil ... tamamını izleyeceğim bir site link vs. varmı...
Yukarı
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
  Alıntı ForzaEskisehir Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 10:49
Halil Ünal varken hala daha UEFAya gideceğimizi düşünenler var,biz uefa potasına girsek son haftalar arka arkaya mağlup olur gidemeyiz,bunu anlayamadınız mı hala?
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
kayılı Liste gör
Usta Yazar

ahmet arısoy
Yer: Turkey
  Alıntı kayılı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 11:46
sivas, gençler ve trabzon üç istanbul takımı ile oynuyorsa puan kaybından yararlanmalıyız. ankaragücünü antrenman havasında oynayıp yenmeliyiz.
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES
Yukarı
tugra20 Liste gör
Usta Yazar

sefa
Yer: ankara
  Alıntı tugra20 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 28/Şub/2012 saat 12:03

29. hafta maçları sonunda biz,gençler,sivas  44 puan eşitliğine geliriz.30. hafta bursayı yenersek 5. sıraya yerleşiriz.

Diren ESES...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 33>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır