eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

ETB Basın Açıklaması 15/10/2010

Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 22>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
trap26 Liste gör
Deneyimli Yazar

şener
Online Durum: Offline
  Alıntı trap26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:18
ETB bizim sesimizdir,bu oluşumun dahada güçlenmesi daha etkin duruma gelmesi ve Eskişehirspor taraftarının tek bir ağız,tek bir vucut olması,tek yürek olması için elimden geldiğince,ömrüm yettiğince katkıda bulunacağıma burada sizin önünüzde söz veriyorum,bir süredir bedenim uzakta kalbim sizlerle..her gidişin bir dönüşü var birgün yanınızda olup omuz omuza olmak istiyorum sizlerle,samimiyetinize inanıyorum,Eskişehirspor değerlerine sahip çıkan sizlerle gurur duyuyorum,daha yolun başındayız parçalardan bir bütün olduk,biz ESES'imizi menfaatsiz sevdik,onu yüceltmek adına ona zarar veren her kim olursa karşısında duracağız,bu kulübün adını küçük düşürenler,maziyi,taraftarı,onur'u hiçe sayanlar bilsinler ki gerçek Eskişehirspor taraftarı hiçbir şeyi unutmaz,istifa edeceksiniz..kovulacaksınız..mafyavari yönetim istemiyoruz..Sadece yazılarda kalmasın tepkimiz,en iyi atılan tokat tribünde atılan tokattır..Yönetimi,tribündeki başkan yalakası grubu protesto edin..ayrıca öğrenmek isteriz ki telefonda küfür edenler kimlerdir??
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:23
Eskişehirsporluluk, 1 iken Milyon olabilmek, Milyon iken BİR olabilmektir. Bunu başarabildiğimiz an, Merhum Aziz Bolel ve arkadaşlarının önderliğinde başlatılan DEVRİM hareketi tamamlanacak ve nihai hedefe ulaşılacaktır.
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
65es26 Liste gör
Usta Yazar

VAROL
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı 65es26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:23
Bana göre çok ağır olmuş.(Bana göre diyorum bazılarıda hafif bile bulmuş olabilir)
Bu yazılanlara göre Başkan'ın ve yönetim kurulunun hemen istifa etmesi gerekir ki,
bu doğrumudur o tartışılmalıdır.
Her zaman bir sürü yönetici bulunur diyenlere gelecek olanların yine eski yönetici yada başkanlar olacağını ve bu yazınlarlardan daha beter durumlarla karşılaşılacağını belirtmek isterim.
Kızılcıklı ve ETB arasında yaşanan çekişmeye (Ki anlaşılan bazı yöneticiler buna zemin hazırlamış çok ayıp) Eskişehirspor'un alet edilmemesi daha güzel olurdu diyorum.
O zaman bu açıklamaya göre Belediye maçında takıma,hocaya ve yönetime tepki mi koyacağız.Birileri alkışlarsa biz YUH'layacakmıyız.
İşte bölünmüş EsEs taraftarı. 
Alemin kralı geliyorrrr
Yukarı
oredius Liste gör
Deneyimli Yazar

Uğur
Yer: Eskişehir
  Alıntı oredius Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:30
Alıntı yapılan ETB

Kongrelerde yapılan usulsüz kayıtlara,gerçek taraftar başvurularının aylardır cevapsız kalmasına,daha önce adını dahi duymadığımız TFF Etik Kurulu'na kulübü düşürenlere, aylarca kadro dışı kalmış futbolcuya geçici teknik direktörlük yaptıranlara,takım içindeki disiplin sorununu çözmek yerine örtbas etmeye çalışanlara,yıllardır  bir tek şeffaf hesap yapamayanlara,kulübün mali tablosunu açılamayı beceremeyenlere,denetleme kurullarını iş göremeyecek şekilde oluşturanlara,kulüp lisansına  başvuru dahi yapmadan ''Avrupa Kupaları''na katılma vaadiyle taraftarı saf yerine koyanlara,kendi taraftarına tehdit ve küfürler savuranlara,koltuklarında bulundukları zaman zarfında kulübün imkanlarını şahsi menfaatlerine kullananlara,taraftarın içinden gelmiş bu kulübün her noktasında karşılığını alsa da alamasa da hizmet etmiş bir insanı keyfi olarak uzaklaştırmayı marifet sananlara ve son olarak bizi bu açıklamaya mecbur edenlere bizim de verecek cevabımız vardır.

E.T.B. (Eskişehirspor Taraftarlar Birliği)

Elinize yüreğinize sağlık....ClapClapKaç zamandır sıkıntı yaratan içimi kemiren huzursuz eden durumları bir cümle içinde toplamışsınız....Sağolun varolun...Clap

Alıntı yapılan ETB

Taraftarlarımızın birliği ve güçlü olabilmesi uğruna hayatlarından feragat eden insanları baskı altına alabilmek,yıldırmak ve doğruları söylemekten alıkoymak adına renktaşlarımızı telefonla bizzat arayarak en değerli varlıklarına küfürler edebilecek kadar cüretkar ve aşağılık davrananlar bu hakkı nereden bulmaktadır?

Başka bir açıdan bakınca bu davranışlar ETB nin yani bizlerin birilerini rahatsız etmeye başladığımızın göstergesi...İyi İyi...Eskisi kadar rahat olmadıklarını bilsinler....Haa o küfür edenlerde gün gelir hesap verir....
"şişen köfteler"
Yukarı
gakkos26 Liste gör
Usta Yazar

Semih BİLGE
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı gakkos26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:33
Sevgili Varol, ilk olarak Kızılcıklı ile ETB arasında herhangi bir çekişme olmadığını, yaşanan iş kazasının yapılan toplantı neticesinde çözüldüğünü bilmenizi isterim. 

Bu taraftar, artık uyanmış, birlikten güç doğacağını geçte olsa çok net bir biçimde öğrenmiş ve bu yönde çalışmaktadır. Hiç kimsenin bu taraftarı bölmeye gücü yetmeyecektir. Toplantılardaki kararlılığı ve birlikteliği gördüğüm için bu ifadeyi gönül rahatlığı içinde yazıyorum. Elbet birileri bizi bölmek için çalışacaklar, kendi menfaatleri doğrultusunda bizlere bir şeyler yaptırmaya çabalaaycaklardır. Ama sonuna kadar mücadele edeceğimizin bilinmesini istiyoruz. Onlar bölecek, yara alacağız ama yine de bu birlikteliği sürdürmekten, yaşatmaya çalışmaktan vazgeçmeyeceğiz.

Kimi yuhlayacağız sorunuzdan, açıklamayı iyi okumadığınız veya bazı noktaları kaçırdığınız anlaşılıyor. Lütfen metni bir kez daha okuyunuz ve tepkimizin kime olacağını tekrardan yorumlayınız. 
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES
Yukarı
loranleroy Liste gör
Deneyimli Yazar

HasaN
Yer: Canada
  Alıntı loranleroy Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:37
Helal olsun ETB ye. Cok yerinde ve dogru aciklama, Kizilcikli yi ETB ye karsi kiskirtarak biri yanimizda digeri karsimizda anlayisi yaratmaya calisip taraftari boleceklerini dusunen cahil anlayisa kapak olmus. Eskisehirspor bir butundur. Kendi kucuk hesaplari icin, Bu butune zarar vermeye calisanlar eninde sonunda bu butunun disinda kalacaklardir.
Artik eskisi kadar rahat olamayacaklarinin yonetim de farkinda.
Guzel gunler bizi bekliyor.
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar

Selahattin ERDOĞAN
Yer: Turkey
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 12:48
DHA (Doğan Haber Ajansı)'na metni ulaştırdım. Damadımıza da (Kızçocuğumuzun eşi Özgür Koç) tenbihledik. Ayrıca Ortadoğu Gazetesi'ne de haber yaparak gönderdim. Basın kuruluşlarında bağlantıları olan arkadaşlarımız da gerekeni yaparlar umarım.
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
deniz_hakan Liste gör
Yazar

Hakan
  Alıntı deniz_hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 13:04

ETB taraftarın sesi ve vicdanı olmaya hakkıyla devam ediyor...

Örgütlü Taraftarı hiç bir kuvvet yenemez

Yönetim uyuma, bu taraftar uyumaz. 

Yaşasın Eskişehirspor, Yaşasın ETB.
Yukarı
Eses İmparatorlugu Liste gör
Usta Yazar

Efsane
Yer: Aşk-ı Şehir
  Alıntı Eses İmparatorlugu Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 13:04
Siz türkiyenin en organize,en büyük taraftarını kirli oyunlarla yıldırabileceğinizi mi sanıyorsunuz ey yönetim!
Önce klübü yönetmeyi öğrenin,kapasitenizi ve haddinizi bilin
Kırmızı İsyanın Rengidir
Yukarı
SeVdAm EsEs Liste gör
Usta Yazar

Mevlüt
  Alıntı SeVdAm EsEs Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 15/Eki/2010 saat 13:05
Tebrikler ve teşekkürler E.T.B.ClapBu camiayı kimse kendi menfaatleri için kullanamaz.Karşılarında hep bu camianın gerçek sahibi bizleri bulacaksınız...
ESKİŞEHİR EVLADIYIZ ÖLÜMÜNE SEVDALIYIZ!!!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <12345 22>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,437 saniyede hazırlanmıştır