eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıBasından Haberler

 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347>
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar


Oğuzhan
Yaş: 29
Katılım: 10/Nis/2009
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 2807
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 02:45
Tommiks falan hikaye gülmek için sakarya okuyun LOL
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
bozüyük26 Liste gör
Usta Yazar


Akın TUNÇ
Yaş: 28
Katılım: 05/Ağu/2007
Online Durum: Offline
Mesajlar: 4119
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 11:56
Rıza Çalımbay'a takımla vakit geçirmiyor diye sallamayı biliyorsunuz ama siz alel acele koyuyorsunuz haberleri. Kontrol etmek falan yok zaten. Yalan yanlış gidiyor haberler. Yoksa sizde gazeteyle fazla vakit geçirmiyor musunuz? Big%20smile
Yukarı
Fanatik26 Liste gör
Usta Yazar


Münür
Yaş: 36
Katılım: 04/Ağu/2007
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Mesajlar: 2766
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:00
Manisa maçından sonra futbolcular amma değişmiş ya ShockedLOLY Ö N E T İ M    İ S T İ F A
Yukarı
EsSerdar26 Liste gör
Yazar


Serdar
Yaş: 46
Katılım: 23/Haz/2009
Yer: Estanbul
Online Durum: Offline
Mesajlar: 297
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:23

Bunlardan cacık malzemesi bile olmaz ya,bune böyle dalga geçiyor galiba bunlar insanlarla.........

Anadolu İhtilali Bizimle Başladı,Bizimle Tamamlanacak...
Yukarı
goethe_minder Liste gör
Deneyimli Yazar


MCMLXV
Yaş: 33
Katılım: 11/Nis/2009
Online Durum: Offline
Mesajlar: 934
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:24
ümit karan'a bıyık yakışmış. ayrıca yeni üç hilal'li logomuzu da beğendim Tongue
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö
Yukarı
ESKİÇerkES Liste gör
Deneyimli Yazar


Melih
Yaş: 35
Katılım: 29/Haz/2009
Yer: ESPARTA
Online Durum: Offline
Mesajlar: 388
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:30
LOLrezaletLOLne gazetelere kaldın eyy büyük eskişehir...
YASTAYIZ...UZAKTAYIZ...///ESPARTA///
Yukarı
KuRBaN Liste gör
Usta Yazar


Hasan Balaban
Yaş: 35
Katılım: 01/Ağu/2007
Yer: Uluönder
Online Durum: Offline
Mesajlar: 2923
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 12:33
komikaze.com'dan alıntı değil, Sakarya Gazetesinin internet sitesinden alıntı dimi?
LOL
LOL
Yukarı
Dorylaion Liste gör
Usta Yazar


Ersin ASLAN
Yaş: 35
Katılım: 18/Oca/2008
Online Durum: Offline
Mesajlar: 3163
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 13:43
Saat şu anda 13:42.....Bu haberi gireli 13 saati geçti yani. 13 saatte bir fotoğraf değiştirilmez mi ya.Sakarya Gazetesi kendi sitesine girmiyor mu..
 
Saat 13:42  Sakarya Gazetesi-Spor Haberleri- Hoşgeldiniz
 
 


ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...
Yukarı
mr26 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

Emre Hoca
Yaş: 42
Katılım: 06/Haz/2008
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 582
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 13:55
Eskişehir her yönü ile modern bir kent ancaaaak medyası hariç!!!1970 model gazeteler ve ikinci sınıf yerel tv ler bu şehre yakışmıyor!
"Gerçekçi olun,imkansızı gerçekleştirin"
Yukarı
winterwind Liste gör
Usta Yazar


SEDAT
Yaş: 56
Katılım: 03/Ağu/2007
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1127
Direct Link To This Post Tarih: 12/Ağu/2009 saat 15:23
Galatasaray'ın eski golcüsü Ümit Karan Eskişehirspor'a transfer olduktan sonra ilk kez Galatasaray hakkında konuştu.

Golcü futbolcu tam bir futbol şehrine transfer olduğu için çok mutlu olduğunu belirtip, takım arkadaşlarına ve Eskişehirspor taraftarına övgüler yağdırdı.

TV8 muhabiri Selahattin Ekrekli'ye konuşan golcü futbolcu; Es-Es taraftarını bebeğe benzeterek, bu bebeği mutlu etmek için ellerinden geleni yapacaklarını söyledi. Ümit, Galatasaray'dan ayrıldığı için üzgün olduğunu ancak Eskişehir'de yeniden doğduğunu söyledi...

İşte Ümit Karan'ın açıklamaları:

ESKİŞEHİR'DE YENİDEN DOĞDUM

Eskişehirspor'a transfer oldum bildiğiniz gibi. Bu benim için yeni bir başlangıç oldu. Gerçekten çok mutluyum. Taraftarı takımına inanılmaz tutkun. Çok arzulu bir taraftar kitlesi var.İlk maçımız deplasmanda olmasına rağmen bizi yalnız bırakmadılar ve çok organize bir biçimde bizi desteklediler. Takımını 90 dakika susmadan destekleyen bir takıma geldiğim için gerçekten çok mutluyum.

TARAFTAR ESKİŞEHİRSPOR'UN BEBEĞİ GİBİ

Eskişehirspor taraftarı muhteşem. Ben hayatımda daha önce böyle bir şey görmedim. Ben birçok Anadolu takımında oynadım.İnanılmaz bir seyircisi var. Es- Es taraftarını halkın bebeği gibi düşünmeniz gerekiyor. O bebeği herkes büyütmek istiyor.Ben de o bebeğin bir parçası olmak beni inanılmaz mutlu ediyor. İlk maçımızda bizi inanılmaz desteklediler. İlk maçtan puan çıkarmayı başardık. İnşallah onların desteğiyle evimizde oynayacağımız Bursaspor maçından üç puanla ayrılacağız.

AYRIRLIŞ SEBEBİM YÖNETİMİN KARARI

Galatasaray'dan ayrılış sebebim yönetimin kararı. Geçen sene sıkıntılı bir dönem yaşadım. Tabi bu değişim benim için kolay olmadı. Geçen sene fazla oynama şansı bulamadım. Bir kırgınlık mutlaka var. Çünkü 8-9 seneni bu takıma tabiî ki üzüntü var, ama artık hepsinin atlattım. Şimdi sadece Eskişehirspor'un başarısını düşünüyorum. Artık kendimi çok iyi hissediyorum. En kötü 1-2 hafta içinde eski formuma kavuşurum.

YÖNETİM ESKİ OYUNCULARI BİR BİR EKARTE ETTİ

Görüyorsunuz yönetim eski oyuncuları bir bir ekarte etti. Sonuçta bir isim yaptıysak Galatasaray sayesinde yaptık. G.Saray taraftarına, camiasına teşekkür ederim. Onların sayesinde Ümit oldum. Dediğim gibi şu an benim için gsaray hakkında düşüneceğim bir şey kalmadı. Şu an onlar benim rakibim. Onlara başarılar diliyorum. İnşallah yaptıkları transferlerle Avrupa da iyi yerlere gelirler. Biz güzel başarılar elde ettik. Benim bundan sonraki tek düşüncem ve motivasyonum Eskişehirspor için...

KEİTA, ELANO NEYSE; BENİM İÇİN EL SAKA, SERDAR DA AYNI

Şu an oynadığım takım arkadaşlarımdan çok memnunum. O kadar düzgün insanlar ki... Hakikaten bir aile ortamını özlemiştim. Bu arkadaşlarla beraber o duyguyu yaşamak benim için ayrı bir mutluluk. Uzun zamandır bu duyguyu hissetmemiştim. Siz Keita, Elano diyorsunuz ama El Saka yada Serdar ile beraber oynamak benim için şereftir.

FEDERASYON OYUNCULARIN HAKKINI ARAMIYOR

Federasyon kulüpleri kolluyor. Bizim federasyon kulüplere yönelik kararlar alıyor. Çünkü kulüpleri karşısına almak istemiyor. Şu an tahminim 1500-2000 dosya var federasyonda bekleyen. Bunlar futbolcuların haklarını aramak için verdiği dosyalar. İsim vermeyeyim x bir takımın futbolcusunu ne yapıyorsun diye arıyorum. "Dosyam federasyonda, bekliyorum" diye bir cevap alıyorum.

Federasyon kulüpleri karşısına almamak için bu dosyaları ertelemek zorunda kalıyor. Neden? Kulüplerle ters düşmemek için. böyle bir şey yok. Önce futbolcuların hakkını savunacaksın, futbolcu haklıysa o dosyayı inceleyip futbolcunun hakkını vereceksin ve insanları bekletmeyeceksin. Çünkü futbolcu bu işten ekmek parası kazanıyor. Beklediği sürece takım bulamıyor.yada alacağı varsa alamıyor. Federasyon bu konuda daha titiz davranmalı bu kadar dosya beklemez.

YABANCI HAYRANLIĞI BİTMELİ

Oynadığım maçlarda takım olarak iyi geçmedi. Zaten 6-7 maçta sadece 5-6 dakika oynadım. Bundan önceki sezonlarda attığım goller az buz değil. Ama insanlar çabuk unutuyor. Tabii bir de sima olarak yüzümüz eskimiş olabilir. Ama şu da bir gerçek ki Galatasaray da hala 3-4 sene takıma hiçbir şey vermemiş, takıma katkı sağlamamış futbolcular var. Ama onlar takımda kalabiliyor. Ama Türk futbolcular (Hakan Şükür, Hasan Şaş vs..) her zaman gönderiliyor. Tabii bu da insanını zoruna gidiyor.

Biz Galatasaray da para için oynamadık. Zamanında çok fedakarlıklar yaptık. Ama artık bunlar geride kaldı. Ben Galatasaray taraftarına bir kere daha teşekkür ediyorum bana verdikleri destek için. Şu an Eskişehirspor'da o kadar mutluyum ki, bu mutluluğumu ileriki maçlarda TV'den izleyeceksiniz.

AÇTIĞIM BAR YATIRIM AMAÇLI İŞLETMESİNİ YAPMIYORUM

Türkiye'de herkes her şeyi kendine göre yorumluyor. Ben size yurt dışında binlerce futbolcu ismi sayabilirim, bu tarz yatırım yapan. Bir çok ünlü isim görebilirsiniz. Bunlar çok üst düzey oyuncular. Biz bu işi yatırım olarak yapıyoruz. İşletmesini yapmıyorum. Ama insanlar bunu hep kendine göre yorumluyor. Ha doğru karar, yanlış karar o tartışılabilir.

HERKES HAKKINI HELAL ETSİN

Benim de hatalarım var. Hatasız insan olmaz. Hatalarım olduysa her zaman af dilemesini de bilirim. Ama bana karşı da zaman zaman çok saygısızlık yapıldı, açıklamalar oldu. Ben hiçbir zaman cevap vermedim. Ben herkese hakkımı helal ettim.Umarım herkes te bana hakkını helal eder. Galatasaray'a emeğim olduysa ne mutlu bana. Onlar da bana çok emek verdiler. Mutsuz ayrıldım ama Galatasaraylı Ümit olarak devam ediyorum.

 
Bravo Ümit KARAN....
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 344345346347>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır