eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Eskişehirspor Taraftarlar Birliği

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 305306307308309 315>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Online Durum: Offline
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 00:04
Alıntı yapılan esesizm

@mecek eğer ETB'ye üye olmadan bu kadar tantana yapıyorsan adam değilsin bu biiiir...

Eğer haziranda ya da ne zaman yapılacaksa olağanüstü kongrede yönetime aday olmazsan yani taşın altına elini sokmazsan yine adam değilsin bu da ikiiiii...

bir boku bilmeden anlamadan salla babam salla...etb dinamiklerini aramışta öğrenmişte hikaye.ben iki kişiyi aradım ne var ne yok öğrendim.adamlar yapılan yanlışa karşı yapılması gerekeni yapmış sonrada mevzu uzamasın diye susmuş işine bakıyor.sen burada iş kan davasına dönsün diye tantana yapıyorsun.bu kararı alanlarda senin sıyırdığın gibi nefer lideri murat değil asıl istifa diye ortalığı inletenlermiş.bunu bari öğrenseydin.ama yooook sıcacık yuvada internet başında kim sallayacak değilmi?

şu etbyi de çekiştirip durmayın arkadaş.biz bir boka yaramayız üyede olmayız,destekte olmayız,maç kaybedersek istifa deriz yoksa göbek atarız desenize.adamlarda kendi kendine dernekçilik oynamasın.üye yok,para yok,destek yok,eylem diyorlar katılanımız yok.skibbeye destek olacaz dediler koca açıkta 200 kişi çağırdı adamı tribüne onu da duymadı bile adamcağız.tribünü boşaltacaz dediler maç 2-0 olmasa kimse çıkmayacakı.ona rağmen nefer tamamen çıktı açığın üçte ikisi yerindeydi.burada yaz babam yaz.azıcık utanın be.

etbci kardeşlerim sizde sktr edin artık allah aşkına.bu taraftardan bi bok olmaz.gidin işinize gücünüze bakın.boşunuza canınızı sıkmayın.

Ali abi ismi cismi kim oldugu beli olmayan 14 mesajı olup cogunu etb başlıgında yazan kişilerle tartışma

Eskişehirliyim esesliyim sonuna kadar yönetim istifa
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 00:34
esesizm

Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: Eskişehir

2009 da üye olmuşsunuz medeni cesaret gösterip isminizi açıklayamamışsınız 14 mesaj yazmışsınız. Mesajlarınızın çoğunluğu birilerine cevap yetiştirmek şeklinde olmuş. Bir fikir üretimi gayretinde bulunmayıp benim adamlığımı sorgulamışsınız. Yinede eyvallah her zaman eleştirilere açığım hatamı gördüğümde de kabullenirim. Ben kurumların güzel geleneklere sahip olması gerektiğini belirtiyorum bana sallıyorsunuz diyorsunuz. Burada imza koyanların isimlerini sadece ben sorgulamadım başka kimselerde sorguladı demek bu kararı alanları öğrenmek istemek gayet doğal. Keşke bu yazdığını 14 mesaj hakkınızı başkalarına cevap vermek yerine kendi olumlu görüşlerinizi paylaşmak adına kullansa idiniz.
Yinede saygılarımla.
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
  Alıntı esesyucel Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 01:08
Ali abi beni kayde almıyor vatandaş bir soruver bakalım hangi oluşumda ve o oluşumdan kac kişi etb üyesiymiş
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ZEFEX Liste gör
Deneyimli Yazar

ZAFER ADIGÜZEL
Yer: Turkey
  Alıntı ZEFEX Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 08:47
Reelde bir işin ucunden tutmayıp sanalda saatlerce sallayanlara yani Klavye şövalyelerine hatırlatma

Alıntı yapılan ZEFEX

"Turkiye tembellerin calışanlara iş yapanlara salladıgı miskinler tekkesine dönmüş.."

Bu ülke sizler gibiler yüzünden bu halde...
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 10:21
Ali Abi (Mecek) ismlere takılmadan ETB Yönetim Kurulu üyesi olan 13 arkadaş Osman başkanın istifasını istemiş...Bu 13 ismin (Osman Başkanı çık) 12 ismin adı da belli,sanı da belli...Kimlerin red veya evet dediği önemli değildir...O oylamayı yapan kişilerin bütün isimleri bellidir...Bunu ısrarla sormanın nedenini ben açıkcası çözemedim...(Belki oylama kapalı yapıldı onu da bilmiyorsun...)

Demokrasiden ve otoliter yönetim şekillerinden bahsetmişsin...Çoğu ETB dinamiklerine sordum haberimiz yok diyorlar...Fakat Demokrasinin olduğu yerde herkes toplantıya davet edilir,o gün katılımı sağlayan Yönetim Kurulu üyeleri ETB adına karar alabilir...Yani burada ana kriter SALT ÇOĞUNLUK'dur...Bu sağlanmışsa ve oylamada çoğunluğun görüşü kabul görmüşse buna demokrasi denir...Toplantıya katılmayan kişinin bizim haberimiz yok demesi,toplantıya iştirak etmemesinden kaynaklanmaktadır...Olay bu kadar basittir ve sonucu da bu şekilde açıklanmıştır...Bunu bu kadar uzatmanın kime ne faydası var anlayamıyorum...

Eğer bu konuyu susarak demlemeye bırakan ve bence en doğrusunu yapan bu insanları kışkırtmak demek,bazı insanları burada deşifre eder,rencide eder...Hangi şartlarda olursa olsun,elini taşın altına koymuş,hata yapmış olsa da buna muhatap olan insanların bu dernek üzerinde emekleri vardır...Sırf bu emeğin hatırına kol kırılır,yen içinde kalır diyerek yaşadıklarını içine gömen insanları da siz rencide ediyorsunuz...

Daha önceki mesajım da da söylediğim gibi 2 hafta önce istifa ettiğini söyleyen kişi,nasıl olur da kendi insiyatifini kullanarak Başkan sıfatı ile,yönetim kurulunun çoğunlukla almış olduğu kararı çiğneyerek açıklama yapar,bana onun izahatını önce verin sonra gerekirse diğer detayları tekrar tartışırız...
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
esesozgur Liste gör
Usta Yazar

ozgur
Yer: Lİ
  Alıntı esesozgur Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 10:29
Alıntı yapılan esesizm

şu etbyi de çekiştirip durmayın arkadaş.biz bir boka yaramayız üyede olmayız,destekte olmayız,maç kaybedersek istifa deriz yoksa göbek atarız desenize.adamlarda kendi kendine dernekçilik oynamasın.üye yok,para yok,destek yok,eylem diyorlar katılanımız yok.skibbeye destek olacaz dediler koca açıkta 200 kişi çağırdı adamı tribüne onu da duymadı bile adamcağız.tribünü boşaltacaz dediler maç 2-0 olmasa kimse çıkmayacakı.ona rağmen nefer tamamen çıktı açığın üçte ikisi yerindeydi.burada yaz babam yaz.azıcık utanın be.

etbci kardeşlerim sizde sktr edin artık allah aşkına.bu taraftardan bi bok olmaz.gidin işinize gücünüze bakın.boşunuza canınızı sıkmayın.
ClapClapClap
Son dönemde bizim taraftar profilimizi anlatan çok güzel bir yorum olmuş.Tebrik ederim..
Skora dayalı bir tribünüz vesselam.
10 tanede taraftar derneği kursan yine kimse üye olmaz, destek olmaz.
İnternet çıktı mertlik bozuldu hesabı herkes bütün sinirini,eylemini internetten çıkarır hale geldi.
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa
Yukarı
besyo26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ceylan
Yer: Esk.
  Alıntı besyo26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 11:04
Alıntı yapılan esesyucel

Ali abi beni kayde almıyor vatandaş bir soruver bakalım hangi oluşumda ve o oluşumdan kac kişi etb üyesiymiş
Az nefes alın...
'Meftunuyuz Hayranıyız '
Yukarı
scetintas Liste gör
Usta Yazar

Suat ÇETİNTAŞ
  Alıntı scetintas Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 14:01
Alıntı yapılan besyo26

Alıntı yapılan esesyucel

Az nefes alın...
Az değil,derin derin alsınlar...Smile
Kulübe Üye Olalım,Yönetimleri Biz Seçelim
Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı c eren1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 14:53
Alıntı yapılan scetintas

Alıntı yapılan besyo26

Alıntı yapılan esesyucel

Az nefes alın...

Az değil,derin derin alsınlar...Smile

burundan alsınlar yavaş yavaş ağızdan sert versinler
şişen köfteler
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar

Selim Demircioglu
Yer: Türkiye
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 06/Mar/2012 saat 16:34
Anlaşılan birlik değişmişiz yada olamamışız...
Yönetim(ler) kadar bizlerinde hatasıdır bu, 10-15 kişilik mesele değil...
Umarım birgün tek çatı altında toplanabiliriz...
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 305306307308309 315>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,578 saniyede hazırlanmıştır