eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Kapalı Tribün'ün üstü açılıyor mu?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:51
Olurmu kardeşim ne protestosu Takım kötü etkilenir bu tip protestolardan Biz aynı  mitingi düzenliyelim rantçıların paylarını arttırmaya yönelik protestolar yapalım bakın bazı Liderlerimiz nasıl organizasyon tertipliyor bedeva bilet 5000 'e çıksın , masraf edilip açık kapanmasın o paranın bir kısmı rantçılara bir kısmıda yakınlara peşkeş çekilsin ne bileyim loca falan yapılsın , Koyunlara birşey olmaz onların postu kalın ve tüylü alıştırmamak lazım lükse WC'ler kapansın oraları loca olsun Koyunlar yanlarındaki Pet şişelerle idare etsinler Turnikeler Engelli koşu pisti gibi olsun her önüne gelen giremesin stada Girenlerede içeride ve Çıkışta geldiklerine pişman edilsin Bozuk paralar herzamanki gibi toplansın 1 tl likler içerideki satıcılardan 2 tl ye satın alınsın onlar hafif atılırsa zarar vermez Bunlara itiraz edenler ağır cezada yargılansın Halil başkan ve yandaşlarına laf edenler Aforoz edilsin ...kiiiii
takımın kıymeti bilinsin
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
TMR 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tmr
  Alıntı TMR 26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 20:58
Unutmuşum ekliyim Yönetim her maça 10 otobüs kaldırsın ama bu otobüslere önüne gelen binmesin ücret karşılğı binilsin ve bunu organize eden kişilere kalsın sağlanan gelir
DİRENİŞ BİTTİ " DİRİLİŞ " BAŞLADI
Yukarı
FEA1965 Liste gör
Usta Yazar

Furkan
  Alıntı FEA1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:04
Buraya kadar geldi ama yönetim aç artık kapalıyı , bütün tribünün  koLtukLarı sok , sahayı kum yap , skor tabelasına elektrik parası gidiyor elle koca kartonlarla skor tabelası yaparız onuda sök sat kulübe destek olsun sahanın kenarındaki reklam panolarını da sök hurdacıya verelim 2-3 eder onlarda nası olsa kar kardır...
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ
Yukarı
curva_sud Liste gör
Deneyimli Yazar

Murat
Yer: Turkey
  Alıntı curva_sud Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 01/Tem/2010 saat 23:05

Kapalıdan bir izleyici olarak Açık kapanmadan kapalıda haram diyorum.Açın üstünü herkes rahat etsin

Yukarı
chESter26 Liste gör
Yazar

Alper
Yer: tatartown
  Alıntı chESter26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 02/Tem/2010 saat 01:06
Kapalının çatısını açığın üstüne monte edin.
Heryerde sadece sonuna kadar ESKİŞEHİRSPOR...
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
  Alıntı hüsnü Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 11:57
Alıntı yapılan KiLLaGe_2626

... yeni direğini belirlediysen söyle Çakmakçı Ahmet orayı da tutar

Ahmet, mabedimizde yapılan en son yenilik,
gece maçlarına olanak sağlayan ışıklandırmadır.
Işıklandırmanın yapıldığı tarihte basküle çıktığımda,
ben yetmişbeş kiloydum, bugünlerde yüzbeş kiloyum.
Bu gidişle maçlara giderken sen benim koluma girersin.

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
reality Liste gör
Yeni Yazar

yusuf
  Alıntı reality Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 13:46
Büyükerşen projeyi hazırlamış.Gerekli olan finansal kaynak gelecek sezon bilet fiyatlarına yapılacak zam ile karşılanacakmış.Konuyla ilgili Halil ÜNAL açıklamasında şunlara yer vermiş:
"Taraftarımızı artık açık kapalı diye bölünmelerden kurtaracağız yani bütün stad AÇIK TRİBÜN olacak. Boylelikle yapımında zorlanan bestelere kolaylık sağlancak" dediği öğrenildi. Big%20smile 
Clapzaytung.com
adigEs www.unieses.org
Yukarı
campari Liste gör
Yazar

Rüknettin Gülmez
Yer: odunpazarı
  Alıntı campari Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 18:09
Alıntı yapılan reality

Büyükerşen projeyi hazırlamış.Gerekli olan finansal kaynak gelecek sezon bilet fiyatlarına yapılacak zam ile karşılanacakmış.Konuyla ilgili Halil ÜNAL açıklamasında şunlara yer vermiş:
"Taraftarımızı artık açık kapalı diye bölünmelerden kurtaracağız yani bütün stad AÇIK TRİBÜN olacak. Boylelikle yapımında zorlanan bestelere kolaylık sağlancak" dediği öğrenildi. Big%20smile 
Clapzaytung.com

İşte en adil  karar  bu... LOL

KARGADAN BAŞKA KUŞ, ODUNPAZARI'NDAN BAŞKA YOKUŞ TANIMAM
Yukarı
nörones Liste gör
Deneyimli Yazar

melih
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı nörones Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 19:38
şimdi bu kapalıyı açmak içinde proje hazırlıklarına başlar yönetim, sezon açılışında Büyükerşen'den söz alır ''başkanım açarmısın?'' diye o da ''açarım ama proje getirin'' der. bütçe ayrılır ama proje gelmez yada bütçe yetmez yani kapalıyı açma işi yine başka bahara kalır, kapalıdaki insanlarda soğuk havalarda güneşten faydalanamadığı için sersefil bir halde maç izlerler. bence en kolayı açığı kapatsınlar !!
ANTİ KONSTANTİNAPOLİS , ANTİ PRUSANGORA
Ortasında kalbimin bir yer açtım senin için,
İstersen sonsuza kadar şampiyon olma ES-ES'im
Yukarı
esgüvenes Liste gör
Deneyimli Yazar

Güven
  Alıntı esgüvenes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 03/Tem/2010 saat 19:53
hedefimiz nou camp gibi açık ama devasa bir stad yapmak demiş yönetim

RENKLERİMİZ KENDİMİZİN TA KENDİSİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 78910>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,390 saniyede hazırlanmıştır