eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

TRT "Taraflı,Radyo Televizyon kurumu"

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 16>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
quarentina_26 Liste gör
Usta Yazar

OĞUZ
Online Durum: Offline
  Alıntı quarentina_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 19:02
Alıntı yapılan darling eses

Rtük bile uyardı trt yi yanlı yayın yapıyorsun dikkat et diye devlet televizyonunuda RTE kendi borazanı yaptı yazıklar olsun.

RTÜK baskanı hangı partının adamı acaba sımdı ve oncekı?
Hatt-ı müdafaa yoktur, sath-ı müdafaa vardır. o satıh, bütün vatandır. vatanın her karış toprağı, vatandaşın kanıyla ıslanmadıkça, terk olunamaz. M.KEMAL ATATÜRK 1881 - ∞
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 19:22
uyarıldığında galiba AKP li değildi şimdi Akp li olmuş hatta direk rütüğüde hükümete bağlamışlar ki az önce Bülent Arınç ''rtük göreve  hazır'' dedi yani bu nedemek demokrasinin gerektirdiği güçler ayrılığı bitmiş dikta gelmiş dedmk. !!
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
serhattunga Liste gör
Deneyimli Yazar

Serhat
Yer: Turkey
  Alıntı serhattunga Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 19:27
rtükün tüm üyeleri iktidarın değil.muhalefetin de adamı var.arasıra iktidarın adamları yurdışında gezideyken , iktidar yanlı basına uyarı çıkartabiliyorlar.
   At gözlüğü takan beygirim , önünden yemeye devam et.Kıçından yakında damgayı vuracaklar.
Varlığım , Türk varlığına feda olsun !
Yukarı
darling eses Liste gör
Deneyimli Yazar

deniz
Yer: eskişehir
  Alıntı darling eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 19:37
Ben damga yemeye hazırım susmak acizliktir. kelimelerinizede dikkat edin. ben ölsem de olur T.C. yaşasın yeterki.
senin sevdan benim sabıkam esesim
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Eki/2010 saat 23:37
Alıntı yapılan serhattunga

rtükün tüm üyeleri iktidarın değil.muhalefetin de adamı var.arasıra iktidarın adamları yurdışında gezideyken , iktidar yanlı basına uyarı çıkartabiliyorlar.
   At gözlüğü takan beygirim , önünden yemeye devam et.Kıçından yakında damgayı vuracaklar.

rtük ün halkın vicdanına uygun karar çıkarması için iktidar adamlarının yurt dışı gezilerini beklememiz gerekiyor yani.
Yukarı
eskişimşek65 Liste gör
Deneyimli Yazar

YILDIRAY
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı eskişimşek65 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Eki/2010 saat 20:29
şu anda samsunspor-adanaspor maçı trt-6 dan kürtçe olarak yayınlanıyor.bu yayını esefle kınıyorum.
Yukarı
eserkan26 Liste gör
Usta Yazar

Erkan
  Alıntı eserkan26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 07/Şub/2011 saat 21:38
Zaman geçiyor , kişiler değişiyor , programlar değişiyor ama trt ve ligtvnin taraflı yayınları değişmiyor.
NEFER
Değmesin MABED'imin Göğsüne Namahrem Eli !!!
Yukarı
mami67 Liste gör
Yazar

Muammer
Yer: Turkey
  Alıntı mami67 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 10:03
Lig Tv. aradım 2500 fazla eses taraftarını yok sayamayacağınızı söyledim.Özür dilediler , yapılan çok büyük bir ayıp tabiki benim kanatimce,burada yazdıklarım benim görüşlerim.
aradığım telefon 02124737373
G.Saray taraftarını defalarca gösteren,hatta yukarıda bir arkadaşın dediği gibi YEKTANIN BABASINI gösteren yayıncı kuruluşu kınıyorum.Birde 2500 fazla taraftarı 2 giriş kapısından alarak izdiham yaratan yetkilileri kınıyorum.
Yukarı
ademm26 Liste gör
Deneyimli Yazar

ADEM CİHAN
  Alıntı ademm26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 10:18

Arkadaşlar neden kafa yoruyosunuz anlamadım benim size önerim izlemeyin izlettirmeyin zaten onlarda farkına varacaklar reytingleri çok düştü bile hiç bir trt proglamı sıralamada yok...

her zaman heryerde en büyük ESES
Yukarı
ozzie Liste gör
Yazar

İsimsiz
Yer: melbourne
  Alıntı ozzie Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 08/Şub/2011 saat 11:20
Alıntı yapılan eserkan26

Zaman geçiyor , kişiler değişiyor , programlar değişiyor ama trt ve ligtvnin taraflı yayınları değişmiyor.

Demek ki o kafa hiç değişmiyor.

Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 45678 16>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır