eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehirspor: 3 - Bursaspor: 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 131>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ForzaEskisehir Liste gör
Usta Yazar

Oğuzhan
Yer: Eskişehir
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:05
Herşey olurda o Not diye yazdığın şey olmaz Yücel abi
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:09
Alıntı yapılan ForzaEskisehir

Herşey olurda o Not diye yazdığın şey olmaz Yücel abi

Sen ögle san artık herşey para özelikle satılmış türbünler oldukca kocelide ögle diyordu kiminle kardeş oldu
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
ESESLİ EMRE 26 Liste gör
Usta Yazar

Emre
Yer: altı
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:17
Yücel abi kıyamet buz tutunca bizansla kardeş oluruz ancak.Paranın satın alamayacağı şeylerde vardır ;)
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Yukarı
kraleses Liste gör
Usta Yazar

Özer
Yer: Çorlu
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:19
Yücel abi Kocaeli zaten dengesiz bir tribüne sahip. Bu sene durumları çok kötü takip edelim bakalım kaç kişi gidecek maçlarına. Ben şahsen 70 kişinin gelip sadece 2 takım arası dostluğu bozmaya yönelik çalışma yapacaklarına, üzerlerindeki formanın atkının finansmanının da din ve aşırı sol örgüt gibi bir takım yerler tarafından karşılandığına, hiç aklım yatmıyor.  

Yukarı
c eren1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

KADİR
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:21
bursalı arkadaşları kınıyorum gözümle gördüm bir bilete 3 güvercin soktular.yazıklar olsun.içeri girenler paçalı ve  taklacı güvercinlerdi gördüğüm kadarıyla
hani nerde arap güvercini hani nerde boyunlu güvercin.ayıp ettiler dışarda o kadar bileti olupta giremeyen  güvercin kaldı
onlarda dışardan büyük ihtimalle kuşbakışı şeklinde izlemişelerdir
şişen köfteler
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:26
Alıntı yapılan c eren1965

bursalı arkadaşları kınıyorum gözümle gördüm bir bilete 3 güvercin soktular.yazıklar olsun.içeri girenler paçalı ve  taklacı güvercinlerdi gördüğüm kadarıyla
hani nerde arap güvercini hani nerde boyunlu güvercin.ayıp ettiler dışarda o kadar bileti olupta giremeyen  güvercin kaldı
onlarda dışardan büyük ihtimalle kuşbakışı şeklinde izlemişelerdir

Vayy Kadir Başkan kuşçuluktan anlıyorsun demekki, Eskişehir'de o kuşlardan yok ya Beyaz' ın üstünü yeşillemi boyamışlar yoksa o çeşit bir kuş türü mü var anlamadım.
10 sene kuşçuluk yaptım onlardan görmedim hiç : )
Yukarı
thefasfis Liste gör
Deneyimli Yazar

hasan h. harman
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:37

kombinemizi almışız maça gireceğiz, kapılar bozuk üstüne millet birbirini itip kapılara vuruyor, ki haklı olarak oradan dengesiz bir polis çıkmış herkesin gözüne sprey sıkıyo, her şeyi geçiyom da o polisin sprey sıkmasını hazmedemediim.

Siyah yıldızlı, Kırmızı şimşek
http://esesfasfis26.spaces.live.com/default.aspx

Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:40
Alıntı yapılan c eren1965

hani nerde arap güvercini hani nerde boyunlu güvercin.ayıp ettiler dışarda o kadar bileti olupta giremeyen  güvercin kaldı onlarda dışardan büyük ihtimalle kuşbakışı şeklinde izlemişelerdir

LOLLOL Günün en harika yorumuydu yüzümüze getirdiğin tebessüm için yürekten teşekkürler...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
26KIRMIZI Liste gör
Deneyimli Yazar

Bahadır SÜZEN
Yer: MarmarisESES
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:40

Keşke tribünde olupta olanları yorumlayabilseydik ama benim anladığım her takımda olduğu gibi birkaç çapulcu bursa taraftarının yediği golleri hazmedeyip arkasına koyun modunda taraftar tezahüratlarıyla biraz da alkol cesaretiyle bir çuval inciri berbat etmesi ama yazık dostluklar kolay kazanılmaz ama işte bu şekilde zedelenir ve sonunda biter geçen sene ki es es bursa maçında tribündeydik maçtan sonra hiç sesleri çıkmadı ve çiçeklerle uğurlandılar misafirimiz oldular ama yenilince böyle olucaksa kusura bakmasınlar bir lafımda sercan a akıllı ol adam ol oran buran oynamasın o topu adama yedirirler helal olsun mehmet yılmaz abisine sercana anlattı gerçekleri maçtan sonraki röportajında sercan mosmor du yakışmış yamuk sercanaTongueTongueTongue

Eskişehirsporlu olmak Eskişehirli olmak anlatılmaz yaşanır bizde sevdalar babadan oğula miras kalır kanıtıda damarımızda akan kandır.........
Yukarı
esesyucel Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Tilki Bayırı
Direct Link To This Post Tarih: 17/Ağu/2009 saat 20:41
Alıntı yapılan thefasfis

kombinemizi almışız maça gireceğiz, kapılar bozuk üstüne millet birbirini itip kapılara vuruyor, ki haklı olarak oradan dengesiz bir polis çıkmış herkesin gözüne sprey sıkıyo, her şeyi geçiyom da o polisin sprey sıkmasını hazmedemediim.

Peki birtane bile görevli yada yönetimden biri varmıydı orda binlerce insan yönetim istifa diye bagırdı yönetimin hiç birşey umrunda degil gec kapı acar milete eziyeten başka bişe degil yaptıkları bu binlerce yakında dahada cok olacak pek cok insan yemin ediyordu birdaha maca gelmemem diye bu reziligi görmeyen yönetim deri koltuklarda keyif yapıyordu eskişehirspor taraftarlarını kim düşünüyor ve dün kimse yokdu polisde ister istemez üvey evlatlara herşey yapar
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 125126127128129 131>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,500 saniyede hazırlanmıştır