eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıKayacan Erdoğan

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 54>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
lvntkrgl Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 12:11
Alıntı yapılan aerdem26

Alıntı yapılan eseschicago

Canla basla mucadele ettin
Tesekkurler
farklı bir maç izledik galiba ? hocam tüm forum aynı noktada sen hep zıtsın. geçende diego seneye satılmalı diyordun anlamadım ki ben seni

Chicago abimiz bir şeyler yapmaya çalışıyor ama ne ?
Ya da televizyonu ne marka ?
Yukarı
serdargül Liste gör
Usta Yazar

serdar
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 13:17
gerçekten ağabey amaç ne kim eleştiriliyorsa arkasından sen savunmaya geçiyor gibisin.
EDİZ BAHTİYAROĞLU
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 13:43
allahını seven şu sinanla kayacana desteği kessin ya yeter bak eskişehirspora zarar veriyorsunuz farkında değilsiniz birine dayısının hatırına öbürkine eskişehir altyapısından diye diye 5- 6 sezondur toplamda kaç para ödendi bunu bir araştırın diyorum şimdi bu ikisini kapının önüne koysak ptt liginden bile talibleri çıkmaz bunların ya yeter şu duygusallığı bırakamadınız gitti futbolda duygusallığa yer yok futbolda her zaman ileriyi düşüneceksin bu iki kaleci 5-6 sezondur tolamda hiç almadılarsa klübün 3 trilyon parasını almışlardır allahını seven söylesin kazandırdıkları bırakın 3 puanı 1 puan varmı işte bu klüp böyle geride kalıyor bizden başka takım yokturki yedek kalecileri bu derece kötü oldsun sonrada bağırıyoruz şampiyonluk çok uzak değil yeterki sen yürekten oyna eskişehir adama gülerler bu yönetim anlayışıyla şampiyonluk gelsin mucize olur vallahi takımda atan yok tutan yok şampiyon olacan heeee
Yukarı
özgürlük Liste gör
Deneyimli Yazar

Özgür
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 13:59
Genç Kayacan dediğiniz Boffin'den 5 ay küçük. Bu yaşına gelene kadar kaç tane teknik direktör değiştirdik, bir tanesi bile buna formayı vermedi. Yetenek olsa bir tanesi olsun farkederdi değil mi? Sinan bile oynadığı birkaç maçta ışık vermişti Kayacanda o da yok.Yediği gol zaten rezalet.Rakip tek kişi kademede 1 kişi var bizden, kalede durup yer tutsa yeter, ön libero gibi yardırıyor.26 yaşına geldi bu adam, 17lik çocuk değil ki göz yumulsun. Yıllardır Eskişehirli kontenjanından ekmek yiyor.Sinan da öyle.
Sen benim tek tutkum, son umudumsun...
Yukarı
crales Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 14:05
ya kardeşim şu hatayı amatör oynuyan biraz akıllı bir kaleci yapmaz emin ol bizde bu kayacana eskişehirspor patenti takıp piyasada tutuyoruz gönderin şunu bakalım ptt ligden talibi çıkacakmı
Yukarı
eseschicago Liste gör
Usta Yazar

Erkut Alkan
Yer: United States
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 15:24
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan aerdem26

Alıntı yapılan eseschicago

Canla basla mucadele ettin
Tesekkurler
farklı bir maç izledik galiba ? hocam tüm forum aynı noktada sen hep zıtsın. geçende diego seneye satılmalı diyordun anlamadım ki ben seni

Chicago abimiz bir şeyler yapmaya çalışıyor ama ne ?
Ya da televizyonu ne marka ?

Iyi anlayamamissin kardesim, Diego satilmali gibi bir ifadem yok.

Kayacan in golde hatasi 40% ise
Nerdeyse sahnin yarisindan 50 metreden atilan pasta adam kaciran Ozgur'un hatasi 60%..
Kayacan'a bu kadar yuklenilmesi ayip ve yazik.
Hemen PTT ligine yolladik cocugu..

Biraz Insafli olunuz.

Hani "Bizans artiklarini istemiyorduk?"
Hani "Hoca Gencleri oynat" Laflari?
Boffin'in ilk geldigi maclari hatirliyor musunuz?
Ona gosterilen toleransi bir de Ozbe Oz Eskisehirli Kayacan'a, Sinan'a gostersek?

Iyi oyandigi zaman futbolcuyu alkislayan cok olur
Onlari kotu gunde destekleyelim.

"Haydi Kayacan, yapabilirsin, cok iyi bir fizigin var, tecrube kazandikca daha iyi olacaksin"
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de
Yukarı
Es-EsLi26 Liste gör
Usta Yazar

iLyas
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 15:29
Farkettinizmi bilmiyorum ama resmen kalenin bir sağına bir soluna koşturup duruyordu komikti biraz o görüntü özellikle 2.yarı Kenan Özer'in sağ kanattan etkili ortalarında.. gerçekten yorum yapmayalım kötü sonra bir şey oluyor üzülüyoruz sonuçta has mı has öz mü öz Eskişehirin evladı.
ESKIMEYENSEVDA
Yukarı
eseslimurat Liste gör
Yazar

Murat Sağlamer
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 15:50
Senelerdir maç kondisyonu olmayan bir kaleci için çok güzel oynadı
Ama Ertuğrul hoca yanlış yaptı. Casillas yedek kulübesinde oturuyordu hoca Kayacan'ı oynattı.
Yukarı
kaanalp Liste gör
Yazar

Kaanalp
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 16:37
boffin'in yedeği ne kayacan nede sinandır.Kalecilerimizde maalesef iş yok.Boffinin yeri başka.
Yukarı
EnviEn Liste gör
Usta Yazar

Zafer
Direct Link To This Post Tarih: 06/Şub/2014 saat 16:57
Eleştirmeyeyim sonuçta burayı okuyordur üzülür diyorum ama abi olay da çalışmakta bitiyor. Yeteneğin ne olursa olsun çalıştıktan sonra bir yerlere geliyorsun. Önümüzde Boffin örneği varken de bir kişi kötüyse kendine dönüp bakmalıdır.
Bir kişi yıllarca yedek olamaz ya as kaleciyi keseceksin yada oynadığın maçlarda kendini gösterip başka bir takıma gideceksin. Boffin'in iyi olması bahane değil. Onur'un önünde Tolga gibi bir kaleci vardı, onu kesti ve Türkiye tanıyordu Onur'u 2. kaleciyken. Bundan gerisi fasa fiso.

Maç eksiği diyen arkadaşlara da soruyorum neden maç eksiği var işte? Ivesa gitti neden biz yeni bir kaleci aldık. Eğer yeterli donanıma gelse biz başka kaleci aramazdık.

Neyse Kayacan burayı okuyorsan çok çalışman lazım.
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4142434445 54>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır