eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Takım
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Abdel Zaher El Saka

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 33>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tatarserdar Liste gör
Deneyimli Yazar

SERDAR
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı tatarserdar Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 01:35
elsakaya bende macı izlemeden once kızdım fakat özeti izledinten sonra iki hareketide sonderece önemliydi bos yere gorulen  kart degildi lütfen sadece elestiri icin elestiri yapmayın
üc buyuk yok Tek buyuk var oda tarihiyle taraftarıyla ES_ES
Yukarı
es_ado_es Liste gör
Yazar

Adnan
Yer: ESES
  Alıntı es_ado_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 01:37
ben siz kadar pek anlamam ama gördüğüm kadarı ile el saka olmadğı maçlarda çok sorun yaşadık ama saffet ağa gs maçında oynayıp barosu yada ardayı kilitlemesi lazım çünkü iyi kilit yapıyor
Türkün türkten başka dostu yoktur. Ülkemize ve dilimize sahip çıkalım. Çıkmayanları Uyaralım.
Yukarı
huso_26 Liste gör
Usta Yazar

Hüseyin
Yer: Türkiye
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 01:47
   Napsın El Saka,pozisyon icabı indirmesi gerekiyormuş,o da onu yapmış.İndirmese gol olsa belki de ona kızacaktık.Şimdi de indirdi ve gol oldu diye kızıyoruz.Olan oldu,bir puan iyidir.
Yukarı
M.Hakan Liste gör
Yazar

M.Hakan
Yer: Eskişehir
  Alıntı M.Hakan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 01:51
Arkadaşlar haftaya El Saka dan başka kart cezalımız varmı?.
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 02:10
Gerçekten iyi futbolcusun ama bu 2 hafta oynayıp sonrasında bilerek yaptığından zerre şüphe etmediğim yatma huyundan vazgeç El - Saka bu şehir seni hep iyi hatırlasın.
Sevgilerimle
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 02:25
Alıntı yapılan serhat1965

Gerçekten iyi futbolcusun ama bu 2 hafta oynayıp sonrasında bilerek yaptığından zerre şüphe etmediğim yatma huyundan vazgeç El - Saka bu şehir seni hep iyi hatırlasın.

Abicim bence biraz abartmışsın ?
El saka bilerek yaptığını kendiside söyledi.
Pozisyonun gereği , yapılması en doğru olanı yapmış.
Bence bu kadar eleştirip onları kırmaya üzmeye hiç gerek yok.. 
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
esgres26 Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: ESKİŞEHİR
  Alıntı esgres26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 02:26
2.golde kimseinin suçu yok tamamen şansızlık o golü yemeseydik el skayı bu kadar eleştirmezdik.
Yukarı
serhat1965 Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı serhat1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 02:49
El Saka bunu demişse bizde sözümüzü geri alırız İlkerim:))
Sevgilerimle
Yukarı
emre26es Liste gör
Usta Yazar

Emre
  Alıntı emre26es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 03:13
Sarı kartı olan bir futbolcunun maçın 57. dakikasında bilerek yaptığı hareketten kırmızı kart görmesi nasıl oluyorda sizi rahatsız etmiyor?Golü önledi filan diyorsunuzda maçın bitimine 35 dakika kala takımı deplasmanda 10 kişi bırakmanın neresi doğru ve mantıklı bir iş onu anlamadım.Haa 87 de filan yapsa mantıklı ama 57de sarı katı olan bir futbolcunun bu hareketi yapması hatadır.Şans eseri yenilmemiş olmamız onun bu hareketinin doğru olduğunu göstermez.Bu elsakanın yaptığı 1 değil 2 değil
Yukarı
nefer_t.t.l Liste gör
Deneyimli Yazar

İlker TOPÇU
  Alıntı nefer_t.t.l Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/Eyl/2009 saat 03:16
Alıntı yapılan serhat1965

El Saka bunu demişse bizde sözümüzü geri alırız İlkerim:))
Yok hayır ben onu kastetmedim :)
Benim demek istediğim evet haklısınız kötü bi durum ama bunu yatmak için yaptığını sanmıyorum ..
Ne sevdam bitti, ne kavgam ..
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 678910 33>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır