eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Stad Yapimina Yardim

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 28>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
Online Durum: Offline
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 18:56
Alıntı yapılan erahnes

çıkıp bir insan da olumlu bişey yazsın e arkadaş siz böyle yazılar yazdıkça yönetim daha bu işin üstüne gitmiyecektir sezon başlasın o zaman statda tadilat olmazsa  karamsar yorumlarınızı o zaman yazarsınız ama şimdi zamanı değil

Takım düşme potasında yazmayalım, ligin bitmesine 3 hafta kaldı yazmayalım, para vercekleri ürkütüyoruz yazmayalım. E bari oldu olacak hiç yazmayalım. Zaten bu yönetim sadece ufak tefek tadilat yapabilir oda mecburiyetten elinden başka iş gelmez.
Yukarı
es_HaKaN_es Liste gör
Yazar

HaKaN
Yer: maç.nerde.orda
  Alıntı es_HaKaN_es Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 18:56

eğer stad için para toplanacaksa seve seve bende veririm 10 tl. elimden daha fazlası gelmez öğrenciyim Smile

ALLAH BİR ESES İKİ GERİSİNİN ANASINI.....!!!!!!
Yukarı
toci26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Tuncay
Yer: Eskişehir
  Alıntı toci26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 19:00
Alıntı yapılan erahnes

çıkıp bir insan da olumlu bişey yazsın e arkadaş siz böyle yazılar yazdıkça yönetim daha bu işin üstüne gitmiyecektir sezon başlasın o zaman statda tadilat olmazsa  karamsar yorumlarınızı o zaman yazarsınız ama şimdi zamanı değil

Testi kırıldıktan sonra buraya bir şeyler yazmamımızın ne faydası olacak ki... Sezon başladıktan sonra yaz demişin... Yapacak olan adam trabzon maçından sonra hemen başlardı...
SADECE SİYAH KIRMIZI!
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 19:02
Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan erahnes

Takım düşme potasında yazmayalım, ligin bitmesine 3 hafta kaldı yazmayalım, para vercekleri ürkütüyoruz yazmayalım. E bari oldu olacak hiç yazmayalım. Zaten bu yönetim sadece ufak tefek tadilat yapabilir oda mecburiyetten elinden başka iş gelmez.
Ali abi erhan arkadaşımız bence şöyle demek istemiş, Burada yazmakla olmaz günlerce ne yapılacaksa bir an önce yapalım demek istemiş tabi bu benim görüşüm
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
mecek Liste gör
Usta Yazar

ali boydağ
Yer: Ankara
  Alıntı mecek Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 19:12
alikan kardeşim muhalif seslerin duyulmadığı yerlerde iktidardakiler hep bildiğini okur sevsekde sevmesekde muhalefetin olması her topluluk için hayırlıdır. Ki o kardeşime birşey demedim sadece şimdi olduğu gibi muhalefetin kötü olmadığını anlatmaya çalıştım.
Anlatmak istediğimi somut bir örnek ile anlatmaya çalışayım. Şuanki iktidar mayın temizleme yasası ile mayınlı arazilerimizi israile 45 yıllığına kiralayacaktı muhalefet partilerimiz hele bir iş gerçekleşsin deyip bekleselerdi israil çoktan o 600 bin metrekare araziye konacaktı.
Yukarı
26esesalikan Liste gör
Usta Yazar

alican
Yer: Atatürk Stadi
  Alıntı 26esesalikan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 19:16
zaten bende kötü birşey demedim sende haklısın abi tabiki
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im
Yukarı
escemes Liste gör
Deneyimli Yazar

cem
Yer: istanbul
  Alıntı escemes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 19:51
aslında samimiyetine inanan yok bu yönetimin
herkes karınca kararınca yardım destek çıkar ama eskişehirin güvenini
kazanamamıştır bu yönetim
Yukarı
kktc_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

Volkan
Yer: Kıbrıs
  Alıntı kktc_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 19:52
ya o değil de en pahalı bilet bizde.. ee her maçta da stadımız dolduğuna göre nerede bu bilet paraları?  :S
Yukarı
okyees Liste gör
Deneyimli Yazar

Oktay
Yer: ANKARA
  Alıntı okyees Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 19:54
Tesisler ve Stat Yalçın’dan sorulacak diye sakarya gazetesi yayınlamadı mı?
Resmi sitemizde de yayınlandığına göre Stadyumdan sorumlu yönetici olarak  Sayın Ahmet YALÇIN görevlendirilmiş
O zaman bizde Sayın Ahmet YALÇIN ile irtibata geçip onunla temas kurmalıyız diyorum.
Bence onunla sıkı ilişkiler kurmalı bu iş için kararlı olduğumuzu gösterelim.

Ben uydurukta olsa kale arkası için para vermeye razıyım,ellerimle çimento torbasını stada atmaya razıyım
benim sevdam siyah kırmızı
http://img517.imageshack.us/img517/6845/es1qq9.jpg
ever,everywhere biggest ESES
Yukarı
GKH_ESES Liste gör
Deneyimli Yazar

GÖKHAN
Yer: BURSA
  Alıntı GKH_ESES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 10/Haz/2009 saat 20:34
mevcut stada yardım noproblem
BU SEZON BİZİM SEZONUMUZ OLACAK.HEDEF TÜRKİYE KUPASI VE İLK 5...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 2122232425 28>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,438 saniyede hazırlanmıştır