eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıAnkaragücü : 3 - Eskişehirspor : 2

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 130>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 09:43

Ne zaman dostuz kardeşiz dediysek hep kaybettik...Bu ligte 17 tane rakibimiz var..! Unutmayalım bunu arkadaşlar...Desteğimizi veririz galibiyetle evimize döneriz inşallah.

Bu maç bizim için değil a.gücü için ölüm kalım maçı olacak doğrusunu söylemek gerekirse. Yenersek onları a.gücü düştü gözüyle bakarım ben..Ama herkes kendi aşkına kendi canına bakar. Biz Eskişehirliyiz, Onlar Ankaragüçlü. Biz gidelim alalım 3 puanıda ligi rahat rahat bitirelim Arkadaşlar...

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
alosis Liste gör
Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

İsimsiz
Yer: ankara
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 09:43
bence son zamanların en önemli maçı bu maçtır..yenersek veye beraberlik bile bizi rahatlatır..ank gücü yenmek zorunda...hakeme kesin gerekli müdaheleleri yapacaktır a gücü.bizimkiler  akıllı oynarsa çok rahat puan alınır..çok sayıda eskişehirli var ankarada iyi organize olursak   bu kritik maçta  iyi destek verebiliriz
eses taraftarı tüm Türkiye'ye örnek olmalı
Yukarı
cougar anti-x Liste gör
Yeni Yazar

İsimsiz
Yer: türkiye
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:03
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Cougar @
Yaşım itibariyle size abi demek fazlasıyla uygundur.

Lütfen kusura bakmayın,lig içersinde yaşananlar ki en son Bursaspor ile oynanan maçtaki olmaması gereken şeyler yüzünden insanlar ister istemez bazı konılarda tedirgin.

Yeni kayıt olmuşsunuz sizde,fakat yeni kayıt olan yada olmayan birçok ne yazdığını bilmeyen insan var.O yüzden forum yazılarının geneline bakılmalı içeriklere gelince çok karışık bir durum ortaya çıkıyor.

Biz Eskişehir halkı ve taraftarı olarak Ankaragüçlüleri hazırlık,lig ve FTK maçı olmak üzere 3 kez ağırladık.Onlarda gerektiği yerlerde güzel cevaplar vererek her defasında Ankara'da en güzelini göreceksiniz dediler.

Ligin sonuna doğru yaklaştığımız günlerde eğer bu maçta Ankaragücü'nü yenecek olursak belkide ligteki kaderlerini belirleyeceğiz.Düşmek yada kalmak için bu maç onların ölüm kalım maçı tabiri caizse.O yüzden tansiyon fazlasıyla yüksek olacaktır.

Renktaşlarımızdan ricam lütfen saçma şeylere tekabül olmayın Smile

Ati_Kaan kardeşim
çok güzel irdelemişsin herkez o kadar gerginki bursa maçında yaşananları biliyosun sanıyorum bu yaşananlar bursa olmasına rağmen yaşandı. eses'lilerin 3 maçtada bize nasıl ev sahipliği yaptığını herkez tarafından bilinmekte ben ees ile bu diyaloğdan daha ileride olamamızı isterdim ancak bu hafta herşeyi belirliyecek ve kaybedersek bizim için için herşey biticek böle bi kader anı seninde yazdığın gibi ligin dibindeki kaderini belirliyeceksiniz özelliklede bizim durumumuzu siz belirliyeceksiniz triübn olarak size çok iş düşüyor sahada yaşanan gerginlik tribünlere dilerim yansımaz
bu yazımı yanlış anlamayın ama sizin için çok önemli bi maç değil eses taraftarı deplasman yapmayı ve takımını her yerde desteklemeyi iyi bien bir tribüne sahip ancak bu maç bizim için çok önemli ve size 900 kişiden fazlası verilmiycek 901 kişi stadyum etrafında gerginlik yaratıcak maçagirebilmek için gereği varmı zaten tedirgin bi maç olucak puanınızda 3 hafta size rahatlıkla yeticek durumda hafataya içeri maçında stadınızı full doldurun ama bu hafta kendinize bi istisna tanıyın

Yukarı
ayk26 Liste gör
Deneyimli Yazar

İsmail Ayeken
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:17
Arkadaşa katılmamak elde değil bizde kendimizi onların yerine koyalım gayet güzel rica etmiş 900 kişi ise o kadar kişinin gimtesi mantıklı olur,  adamlar can derdinde.
" seni bizim kadar seven oldu mu? "
Yukarı
Emrecan | Liste gör
Deneyimli Yazar

ÇETİNTÜRK
Yer: Milano
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:19
Alıntı yapılan CÜNEYT

Arkadaşlar bırakın dostluğu, kimse bizim dostumuz değil. Cumartesi günü yanıkkahve' de ışıklarda aracımla bekliyordum. Sütlüce tarafına geçecektim. Yanıkkahvenin orada bulunan (çevre yolu üzerinde) tamircilerin oralardan bir grup Ankaragücü' lü taraftar 15-20 kişi otobüsü durdurmuşlar, çevre yolundan karşı tarafa atladılar, o esnada karşı tarafa geçerlerken çevre yolundan gelen araçları durdurdular, pislik yaptılar araçlar dayı dayı yürümeler falan, şeytan in aşağı ağzına geleni söyle dedi, eşim vardı yanımda olmadı sonra Birsen kebaba girdiler, hatta bu olaylara Mavişte sahit oldu onların dükkanının oralarda oldu bu olaylar kendiside gördü, yazık nerde kardeşlik, kardeşlik falan yok herkes kendisine kardeş, ben Ankaragücü' lü taraftarlardan o hareketleri görünce soğudum, kardeşliği bitirdim.  

Cüneyt abicim bu şekilde insanlar bizim içimizdede bol miktarda var.. Biz onları 3 maçtada en iyi şekilde ağırladık bakalım onlar bize nasıl karşılık vericek eğer 3 puan aldığımızda bu 3 maçı silip bize pis yüzlerini göstericeklerse o zaman düşünülür dostluk muhabbetleri
Hop Hop Hop Güm Güm Güm Kırmızı Şimşek Hey Hey Hey..!

Yukarı
esesliöfç Liste gör
Yazar

faruk
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:24
bencede bu maçı almamız lazım ve artık kim düşüçek kim kalacak netleşsin
saha içinde kardeşlik olmaz iyi mücadele eden kazansın
biz yenersek ankaragücünün işi çok zor
içeride ankara, bjk deplasmanda fener, gs ve antalya işleri gerçekten zor ölümüne oynayacaklar
ve bizden daha çok istekli olacakları kesin, biz yenemiyorsan yenilme taktiğini uygularsak en az bir puan alırız
babamdan kalan tek miras
Yukarı
Tayfun Liste gör
Deneyimli Yazar

tayfun
Yer: İZMİR
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:25
bu  maçta  yenilmeyelim  yeter
tayfun
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:26
bu oynanacak karsılasma her ıkı takım acısından onemlı zır  burada konusulan herkesın taktıgı kontenjan konusu netıce ankaragucu  yonetımı gorev geldıgı gunden ıtıbaren uygulamayı gecırmeye karar vermıs netıcede buna saygılı olmak lazım dıye dusunuyorum cunku a.gucunun durumu cok da ıyı degıl bu kınuda en buyuk ıs esksıehırspor ve ankaragucu yonetımıne dsuyor ve ayrıca organızasyonlar ıcın ne olursa olsun taraftarlar dernek baskanları bır acıklama yapmak zorunda dıye dusunuyorum cunku 900 yere 3000 kısı gıdıp dısarıda kalan olursa hıc ıyı olmaz dıye dusunuyorum ve dusunmek bıle ıstemıyorum sezon acılısında ve lıg macında eskısehırspor  taraftarının gosterdıgı tutum takdırlıkte  buradan sadece bu macla ılgılı degıl olaylar konusulması cok uzucu dıye dusunuyorum herkesın kendı yerıende dusunmesı lazım
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
26_Serdar_26 Liste gör
Usta Yazar

Serdar
Yer: Fossa Dei Leoni
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:38

Yine başlamasın Allah Aşkına dost kardeş muhabbetleri. Ya ne meraklıyız dostumuz şu kardeşimiz bu demeye...Kendimize bakalım biz. A.gücü bizi yenerse yine tehlike çanları çalar bizde. Tamam düşecek en son takım biz görünüyoruz şurda ama yinede neden riske atalımki...

Her zaman Her yerde En büyük EsEs..!

Fossa Dei Leoni'nin Kırmızı Şimşekleri..!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
Direct Link To This Post Tarih: 13/Nis/2009 saat 10:46
Kişisel düşüncem; İBB, Antalya, Ankaraspor, Denizli varken, Ankaragücü'nün ligden düşmemesidir. Ama koca bir stadda bizim düşmanlık beslemediğimiz Başkent'in en önemli temsilcisinin elimizi kolumuzu bağlarcasına 900 kişilik yer ayırması şık değil.
Yani en azından benim duygularımın karşılığı da içinde yer aldığım camianın da hakettiği bir şey değil. Biz alırsak Bursa'nın yüzde 50 potaya soktuğu Ankara yüzde 70 potaya girer. Ankara alırsa bu bizde stres yaratır ve bck maçından puan çıkaramamız durumunda ecel terleri dökmeye başlarız. Beraberlik büyük ihtimal, yenemesek de 1 puanla dönmek lazım...
Ankaragücü'ne diğer maçlarında yürekten başarılar...
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 910111213 130>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,469 saniyede hazırlanmıştır