eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Diğer > Sohbet / Eğlence / Diğer Konular
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Konu KapalıEskişehir ile ilgili yorum ve sohbet

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 186>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
ulyo_eses Liste gör
Yazar

Ahmet Güler
Yer: ESKİŞEHİR
Online Durum: Offline
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 05:54
Alıntı yapılan redhell26

Ne çektiğimizi bide bize sorsanız cadde sakinleri olarak.Eski adıyla Kütahya Caddesi, yeni adıyla Basın Şehitleri Caddesi desem sanırım derdimizi anlarsınız.SmileThumbs%20Up

Aynen katılıyorum artık Basın Şehitleri Caddesi'ndekiler pavyon kıvamına gelmiş en azından buraya el atmaları lazım hemen hemen her gece olay oluyor, eski örnek karakolu tarafında birde diğer tarafta köprüde mutlaka ekip arabası görürsünüz.Meyhaneye bara pavyona karşı değilim hatta arada bende içerim ama özgürlük bir başkasının özgürlüğünü gasp ediyorsa burda bir haksızlık oluşuyor, o civarda yaşayan kimselerinde huzurunu kaçırmaya kimsenin hakkı yok diye düşünüyorum.
bir içsinde görsün platon ES-ES felsefesini...
Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Yer: Turkey
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 08:37

bencede doktorlar caddesindeki bar kapatılmalı.ilerleyen saatlerde içkinin dozu kaçtıkca istenmeyen olaylar yaşanabilir.yanlış anlaşılmasın beni tanıyan bilir ben alkole asla karşı değilim ve haftada bir veya iki defa 2-3 şişe birayı götürürüm şurası şurası kapatılsında demiyorum ama doktorlar caddesindeki bu yer çok sakat

Yukarı
esigor Liste gör
Yazar

Rıdvan
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 08:42
Alıntı yapılan yankee2222

kütahya caddesindeki birahaneler özellikle batakhane gibi, bir de bayat pazarı yıkılıp bişeyler yapılırsa güzel olacak tam şehrin merkezine pekte yakışmayan bir yer oldu, ordaki esnafları magdur etmeden bir formul bulunmalı.

Zaten bayat pazarinin yarisi yikildi vede oraya katli otopark ve alisveris merkezi yapilacak
Siirt - ERUH ----------------- Artık HürGeNeRaL
Yukarı
hüsnü Liste gör
Usta Yazar

Hüsnü
Yer: YHT hattı
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 09:43
Alıntı yapılan espala262

...haftada bir veya iki defa 2-3 şişe birayı götürürüm...

K.B.B mütehassısı mı yazdı reçeteni, ne o damla damla ?

LOL
# Direnmüdavim....

Yukarı
espala262 Liste gör
Deneyimli Yazar

ilker
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 10:12
ne yapalım abi k.b.b.mütehassısı değil hanım yazdı reçeteyi yasak yasakTongue.....bana kalsa ohoooooooooo DeadDead
Yukarı
harun 26 Liste gör
Deneyimli Yazar

harun AKDAĞ
Yer: Eryaman/ANKARA
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 11:15

ya yine gitti bu internet

Yukarı
emrahes Liste gör
Usta Yazar

emrah
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 13:09
Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan gitarcıES-ES

bence merkezdeki(özellikle sölüyorum merkezdeki)bütün meyhaneler birahaneler kapatılmalı bunlar şehrimizin güzelliklerini rahatlığını bozuyo hergün olay çıkmaya başladı.önceden bölemiydi????
Tekke ve Zaviyeler kapandı,amaa...
Keşke kapanmasalarmış be yavvv LOL
Bağlamayı çok severim,senin gitarın senin,benim bağlamamda benim olsunWink
Ahmet bey arkadasın ozellıkle belıttıgı gıbı merkezdekı bırhaneler kapansın demış ama dedıgı yanlış anlaşılmış sanırım.kımsenın bu ülkeye tekke ve zariye getırmek ıstedıgı yok. bız burda doktorlar caddesınde boyle bır yerın olmasının yanlıs oldugunu soyluyoruz. kusura bakmayın bagzı arkadaşlar yazmıs eskısehır halkı bunları aştı dıye.
sahsım adıma bende bırhaneye meyhaneye gıden bırısıyım.ama bunların aılelerın gezdıgı ana caddelerde olması bana gore cok cok yanlıs.bu caddeler neresı trafıge kapalı halkın gezdıgı 2 eylul caddesı ve doktorlar caddesi. kusura bakmayın ama ben üni. ogrencısı olarak buna karsıyım ve annemı babamı gece gec saatlerde orada gezdırmem artık. buraya bır ruhsat verıldıyse ozaman herkez bırhane acar. adalardakı bırhanelır cogu nerde ara sokaklarda.
DK
Yukarı
ESBASKAN Liste gör
Yazar

SERHAT
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 13:21
Alıntı yapılan emrahes

Alıntı yapılan 26_26_26

Alıntı yapılan gitarcıES-ES

bence merkezdeki(özellikle sölüyorum merkezdeki)bütün meyhaneler birahaneler kapatılmalı bunlar şehrimizin güzelliklerini rahatlığını bozuyo hergün olay çıkmaya başladı.önceden bölemiydi????
Tekke ve Zaviyeler kapandı,amaa...
Keşke kapanmasalarmış be yavvv LOL
Bağlamayı çok severim,senin gitarın senin,benim bağlamamda benim olsunWink
Ahmet bey arkadasın ozellıkle belıttıgı gıbı merkezdekı bırhaneler kapansın demış ama dedıgı yanlış anlaşılmış sanırım.kımsenın bu ülkeye tekke ve zariye getırmek ıstedıgı yok. bız burda doktorlar caddesınde boyle bır yerın olmasının yanlıs oldugunu soyluyoruz. kusura bakmayın bagzı arkadaşlar yazmıs eskısehır halkı bunları aştı dıye.
sahsım adıma bende bırhaneye meyhaneye gıden bırısıyım.ama bunların aılelerın gezdıgı ana caddelerde olması bana gore cok cok yanlıs.bu caddeler neresı trafıge kapalı halkın gezdıgı 2 eylul caddesı ve doktorlar caddesi. kusura bakmayın ama ben üni. ogrencısı olarak buna karsıyım ve annemı babamı gece gec saatlerde orada gezdırmem artık. buraya bır ruhsat verıldıyse ozaman herkez bırhane acar. adalardakı bırhanelır cogu nerde ara sokaklarda.

Yeni yapilacak duzenleme ile KentPark plajinin yan tarafi kucuk bir Ortakoy olacak.
Botlar ve teknelerin iskelelerinin yan tarafina yapilacak barlar ile orasi bir nevi Barlar Caddesi olacak.
Bardan cikan da gece Bot'a binerek, merkeze gelebilecek. Trafik derdi de yok:)

Benim korkum, ickiyi agziyla icmeyip de Bot'a, Gondol'a binmeye kalkanlarin nehre dusme tehlikesi!!!
Eskişehir'e Aşık Olanlardan Birisi

Eskişehir, Türkiye'nin en romantik şehridir.
Yukarı
gitarcıES-ES Liste gör
Deneyimli Yazar

ismail karagülle
Yer: Eskişehir
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 13:30
sölediklerimin yanlış anlaşılacağını biliyodum.o zaman şöle söleyim..ben müzisyenim ve 8 senedir bu işi yapıyorum.çok fazla öğrenci arkadaşım var ve her defasında onlara eskişehirimizin güzellikleri hakkında konuşurum. ayrıca kimseye şehrim hakkında kötü söz söyletmem..ama bu tip yerler şehir merkezinde artmaya başlayınca 2 liralık bira satılınca sokaklara çıkıp insanlar rahatsız ediliyor taşkınlık ve kavgalar oluyo..geçenlerde öğrenci bi arkadaşım hiç sebep yokken dayak yemiş bu bize yakışıyomu sence..bundan 5 sene önce böle şeyler olmazken neden şimdi oluyo??bütün türkiye şehrimi rahat bilirken böle şeylerin olması bizi yıpratır...yanlış anlaşıldıysam özür dilerim saygılar sunarım
sadece ve sadece ES-ES
Yukarı
apples26 Liste gör
Deneyimli Yazar

AHMET
Yer: ESKİŞEHİR
Direct Link To This Post Tarih: 02/Haz/2009 saat 13:39
ESES YAŞAMA SEVİNCİDİR
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 186>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör