eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Efsane Taraftara Ne Oldu ?

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 91>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
Online Durum: Offline
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 11:36
Efsane taraftara ne oldu sorusu için aslında çok geç kalındı.
Bu tribünler yıllardır böyle zaten. Son 5 yılda Ankara ve İstanbul playoffları dışında taraftar ne zaman iyi idi? Alt liglerdeki rakipsizlikten herkes kendini kandırdı. Efsane diye diye kendini dev aynasında gördü o kadar.
Bu forumda pek çok kişi bunu dile getirdi, ama o düşünceler fazla rağbet görmedi...

Öncelikle şunu söyleyelim. Efsane taraftar bugün hala açıkta, kapalıda oturuyor. Bu tarafta sorun yok. Ama bu taraftarı yönlendirecek bir taraftar grubu malesef yok. 18-20 yaş grubunda daha süper ligle yeni tanışmış, yıllardır kendisini çok iyi zanneden, halbuki öyle olmayan çocuklardan oluşan gruplar bu işi beceremiyor.
Zaten onların da bu çok umrunda değil. Onlar farklı şeylerin peşinde....

Bir de Akustik meselesine takılmış gidiyorlar. Vay efendim açığın üstü kapansa şöyle böyle olurmuş. Bıraksınlar bu işleri... Ayder tribünü bırakın Eskişehiri, tüm Türkiyeyi sallarken hangi tribünün üstü kapalıydı?
"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 11:47
açık ta birleşilsin yeter artık ne istiyosunuz kardesim başbakan mı gelip birleştircek sizleri yeter be.kardesim ortak paydamız eses sevgisi değil mi şirket mi birleştircenız al işte dün maçta gördük ne kadar buyuk ve etkılı grup olduğunuzu.mustafa akgören başa tek başına geçmelidir.
eses
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 11:53
herkes çoğu konuda hem fikir
tatar mustafa ekibiyle beraber geri dönmeli en azından gençlere ön ayak olmak adına bir fedakarlık düşüyor onlara kimse ona karşı çıkacak güçte değil
mustafa abi sete çıksa arkadaşlarıda yayılsa tribüne maçtan önce oturup konuşulsa en azından bi silkiniriz yapılacak en kolay ve doğru şey budur yenildiğimiz hiç koymadı bana dün tribünlerin bu hale düşmesi çok üzüyor beni
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
scorpio Liste gör
Deneyimli Yazar

Güçlü
Yer: Ireland
  Alıntı scorpio Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 11:53
Alıntı yapılan cevcet

açık ta birleşilsin yeter artık ne istiyosunuz kardesim başbakan mı gelip birleştircek sizleri yeter be.kardesim ortak paydamız eses sevgisi değil mi şirket mi birleştircenız al işte dün maçta gördük ne kadar buyuk ve etkılı grup olduğunuzu.mustafa akgören başa tek başına geçmelidir.

Gruplarda ortak payda ESES sevgisi falan değil.... Bunu cümle alem biliyor...

"BAŞKA" DİYE SORANLARA İNAT, SADECE SEN...
Yukarı
OKTAY061626 Liste gör
Usta Yazar

OKTAY TOSUN
Yer: BURSA
  Alıntı OKTAY061626 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 12:08
bu kadar elestırıere karsı taraftar ne yapıyor?????

1 bılet fıyatları yuksek dıyor amaa yınede gelıyor := 1 maclıga gıtmesın taraftar
2 tepkı gosterıyormu :hayırrrrrrrrrrrrrrrrrr
3 stadda taraftar sayısı yeterınce ıyı ama agustıgı yakalanmıyor
sebep:herkesın ayrı bır kafadan ses cıkıyor ve yenı bestelerın olması herkesın eslık etmesı gerekmekte
4 : en azında bır kerede olsa nefer kızılcıklık ayder 1965 altese 26 unıses tek catı altında toplanıp 90 dk ne kadar ısteklı oldugunu trıbun olarak gostermelı tezahuratlarıyla

bu macta ıcerde oynanacak olan ılk mac olsun ozmaan hersey meydana cıkar kım tezahurata katılıyor gercekten sebep bu mu
BIR GUN MUTLAKA
SEHIRLERINE IHANET ETMEYENLER

http://www.061626.com
Yukarı
iLkaSKimeSeSim Liste gör
Usta Yazar

MuRaT
Yer: Cameroon
  Alıntı iLkaSKimeSeSim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 12:11
Alıntı yapılan scorpio

Alıntı yapılan cevcet

Gruplarda ortak payda ESES sevgisi falan değil.... Bunu cümle alem biliyor...

Gruplarda değil de grupları yönlendiren bazı kişilerde desek daha doğru olur.
Yukarı
cevcet Liste gör
Yazar

cevcet
Yer: eskişehir
  Alıntı cevcet Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 12:24
Alıntı yapılan cevcet

tekrar tekrar yazacağım izin verilirse,
eses
Yukarı
EsEsMania Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Turkey
  Alıntı EsEsMania Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 12:33
EsEs taraftarının elimizdeki olanları bu beyler. Yönetim kalkıpta 6 yaşındaki çocuğa bilet diye zorlayıpda babasını ve oğlunu maçlardan kovalarda, görevlilerin beleleşe adam sokmaları önlemezse Yeni nesi EsEs sevgisinden, Bu takımda gerçek ve yetişecek olan yeni nesil taraftardan mahrum olacaktır.
Ben evlatlarımı EsEs sevgisi ile büyüttüm hiç birisi EsEsi süperligde göremedi
tamam herşey düzeldi EsEs süperligde ama gel gelelim gene 3 evladım EsEsi süperligde göremiyor.
Yukarı
hamdiozen Liste gör
Usta Yazar

hamdi özen
  Alıntı hamdiozen Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 12:42
efsane taraftara ne oldu?
yalaka oldu,hapcı oldu,çıkış panolarını yerinden çıkarıp floresanları kırar oldu,rakip takımı çağırıp ''hepiniz o.ç der oldu,yatar oldu,küfür eder oldu,bağırın lan i.neler der oldu,abuk subuk yazı yazan kişiler oldu,BİLET FİYATLARINA İTİRAZ EDENE BELEŞCİ DER OLDU,yaşa başkan der oldu,''tamam ver yerimizi ve biletlerimizi g.g ye istifa demeyeyim'' der oldu,sırt kaşıyıcı oldu,klavye delikanlısı olup ekrandan atıp tutar oldu,takımına küfür eder oldu,sırada çocukları ezer oldu,maça geç gelip arkadaşına yer tutturan oldu,sahaya 35 liği atar oldu,deplasmana giderken içip içip sarhoş olup yüzbaşıyla tartışır ve sahaya giremez ve dahide tezahurat yapamaz oldu....var daha var...
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM
Yukarı
dentist Liste gör
Deneyimli Yazar

abdullah akpınar
  Alıntı dentist Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 17/Kas/2008 saat 12:49
daha neler var hamdi abi nelerde benim kabul edemediğim biz neden sindiremiyoruz bu bir iki çapulcuyu içimizde bizim şehir farklıdır takımına sahip çıkar bizim taraftarımız sadece bir iki tribün grubundan ibaret değildir (ki biz bu şekilde tüm türkiyeden farklıyız) neden bu olaylara dur diyemiyoruz.inanın dünkü maçın skoruna artık zerre kadar üzülmüyorum yaşanan olaylara bizi bu hale düşürmelerine üzülmüyorum artık isyan ediyorum YETER
eskişehirde yaşıyorum eskişehirsporluyum
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 1617181920 91>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır