eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

galatasaray maçı org.(BKŞ)

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
tkolca Liste gör
Deneyimli Yazar

Tolga KOLCA
Yer: istanbul
Online Durum: Offline
  Alıntı tkolca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 18:37
Alıntı yapılan Baba

Pazar günü çalışıyorum ama çok önemli bir şeyi hatırlattın kardeşim... BKŞ olarak bizim bir Kasımpaşa maçına kalabalık biçimde gitmemiz gerekir. Selo Baba, hangi maç olmalı, Diyarbakır maçımızda ciddi katılım göstermişlerdi, bir ahdi vefa göstermek gerekmez mi?

Bende en kısa zamanda kasımpaşa maçına en kalabalık halimizle gitmek istiyorum.Bu haftaya planlamıştım ama dün ESES-gs maçına gitmek için aklımı çeldi(iki biraya) malum şahıslarWink İlk fırtatta gidelim,Kasımpaşa halen her maçın 26. dk sında ESES çekiyor,bilgimize!!!

Ayrıca Selo abi, ufak tefek detayları hallederse haftaya fb maçı için SÜRPRİZ ve anlamlı bir organizasyon var .Umarım aksilik olmaz ve en yakın zamanda bu etkinliği de burdan duyururuz.
Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
Yer: Turkey
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 18:40
Ben de eğer pazar günü Gs maçı olmasaydı Avrasya Maratonu'na BKŞ olarak formalarımızla katılalım, Boğaz Köprüsü'ne bayrağımızı asalım istiyordum. O gün maça gideceğimiz için bu organizasyonumuz ne yazık ki seneye kaldı. Artık bunun için seneye geniş katılımlı bir organizasyon düzenleriz.
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
forum26 Liste gör
Usta Yazar

murat
Yer: Cote D'Ivoire
  Alıntı forum26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 19:10
 kasımpaşa maçına organizasyon olursa beni de yazın.Kasımpaşaya vefa ve gönül borcumuz var.Bir de Feriköy taraftarı da gelmişti inönüdeki maça bayrakları ile.Feriköy ile ilgili organizasyon yaparsak başkanını tanıyorum ,irtibatı sağlıyabilirim.Otomatikkapı(selim bey) galatasaray maçını Esyiadda izleyebilir miyiz?
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es
Yukarı
taffyes Liste gör
Yazar

Tayfun
Yer: İstanbul
  Alıntı taffyes Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 19:22
1-Tayfun Önder (tafi) - Gidiş/Dönüş
2-Tolga Kolca (tkolca) - Gidiş/Dönüş
3-Kubilay Erdelikara (kubilay) - Gidiş/Dönüş
4-Süha Ekici (saint) - Gidiş/Dönüş
5-Ömer Ünal (omer26) - Gidiş/Dönüş
6-Bahadır (khan) - Gidiş/Dönüş
7-Özgür Ersöz(ersöz) - Dönüş
8-Oktay Çakır - Dönüş
9-Alper Üstündağlı - Dönüş
10-Onur Erdil-DÖnüş 

Yukarı
omer26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Ömer Ünal
  Alıntı omer26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 21:35
Bursa'da "İskender Yiyenler"i de Eskişehir'e ÇİBÖREK yemeye davet ediyoruz. 
BKŞ/üniESES Yıldız Teknik Üniversitesi
http://esesim.blogspot.com/
Yukarı
TümayÇeliker Liste gör
Yazar

Tümay Çeliker
  Alıntı TümayÇeliker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 21:39
Alıntı yapılan omer26

Bursa'da "İskender Yiyenler"i de Eskişehir'e ÇİBÖREK yemeye davet ediyoruz. 

bu nasıl bir edebiyattır,nasıl bir duygu sömürüsüdür.ayıp kere ayıp :)
Aslında bir başkaldırı, bir Anadolu şahlanışı,her defasında kendini yeniden üreten bir heyecanın, tarihsel bir heyecanın adı Eskişehirspor... Eskişehirli Olmayanların da Takımı Olan Eskişehirspor!!!
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 23/Eki/2008 saat 22:10
Tümayım bu edebiyat değil direk tahriğe giriyor, TCK'da yeri bile var inan olsunLOL biz(BKŞ) bayat ekmek arası köfte yerken isim vermiyorum ama onlar diceem(BDKŞ-Boğazına Düşkün Kırmızı Şimşekler) iskendere hücum ediyor. Bölünme, ayrışma artık netLOL hayır korkum bunlar yarın facebook'ta sayfa da açarlarLOL
((Kasımpaşa maçına gitmemiz konusunda yapılacak her organizasyona varım. Hiçbir şey yapamazsak iki kilo baklava yaptırıp 5 kişi kahvelerine, lokallerine gidip ziyaret edebiliriz. Onların tribün grubu lideri Selim'in Eskişehir'e dostluk için gittiğini biliyorum. 26'ncı dakika ayağa kalkıp sevdamızı dile getirenin ayağına gitmek bize borçtur BKŞ...))
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar

Ateş Ülker
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 00:31
     Yapılan değerlendirmeler sonunda Tolga'nın "1 nci Gurbet grupları temsilcileri buluşmasına BKŞ yi temsilen katılması ezici bir çoğunlukla kabul edildi.Otomatikkapı müstenkif kalmış olmakla birlikte kendilerinin Derneklerini temsilen katılmalarının uygun olduğu tebeyyün etmiştir!Biz adıgeçen buluşmaya Derneklerin temsilcilerinin katılması için de çağrıda bulunuyoruz!Marmaris,Bodrum,İzmir,Körfez ve Sakarya'nın konu hakkında bilgisi vardır.Yarın Ankara'dan bir arkadaşımıza da telefon edeceğim."Ö.T.O."adına katılacak bir kişi tespit edilmiştir.O saatte karton gösterisi ve başka nedenlerle meşgul olan çok kimse vardır.Ancak buluşmaya katılanların da uzun boylu bir işi yoktur."Merhaba"denip bir fotograf çekildikten sonra buluşmaya katılanlar hemen maça gidebilecektir. Planlamada en çok yarım saat öngörülmüştür. Sonucunda "Gurbetin bütün KŞ'leri biraraya geldi"mesajı verilecektir.
        Hüsnü bey uzun zamandır hemşehrileri ile buluşamadı.Kendisinin hemşehrileri büyük kentin günlük yaşamında mücadelelerini sürdürüyorlar.(Ben,bu hafta sonu,Bakırköy'de mesleki bir kongredeyim. Fener maçının saati belli olmadığından plan yapamıyorum.Ankara maçına ise gelmem kuvvetle mıhtemeldir.)
Ateş Ülker
Yukarı
scarface_hkna Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: esk
  Alıntı scarface_hkna Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 21:51
1-Tayfun Önder (tafi) - Gidiş/Dönüş
2-Tolga Kolca (tkolca) - Gidiş/Dönüş
3-Kubilay Erdelikara (kubilay) - Gidiş/Dönüş
4-Süha Ekici (saint) - Gidiş/Dönüş
5-Ömer Ünal (omer26) - Gidiş/Dönüş
6-Bahadır (khan) - Gidiş/Dönüş
7-Özgür Ersöz(ersöz) - Dönüş
8-Oktay Çakır - Dönüş
9-Alper Üstündağlı - Dönüş
10-Onur Erdil-DÖnüş
11-Hakan Aygüzer-dönüş
Takımların karakterlerini yöneticiler ve futbolcular değil,taraftarlar belirler.
Yukarı
tayfun26 Liste gör
Usta Yazar

Tayfun PORSUK
Yer: BURSA
  Alıntı tayfun26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eki/2008 saat 22:33
Alıntı yapılan AtesUlker

Yapılan değerlendirmeler sonunda Tolga'nın "1 nci Gurbet grupları temsilcileri buluşmasına BKŞ yi temsilen katılması ezici bir çoğunlukla kabul edildi.Otomatikkapı müstenkif kalmış olmakla birlikte kendilerinin Derneklerini temsilen katılmalarının uygun olduğu tebeyyün etmiştir!Biz adıgeçen buluşmaya Derneklerin temsilcilerinin katılması için de çağrıda bulunuyoruz!Marmaris,Bodrum,İzmir,Körfez ve Sakarya'nın konu hakkında bilgisi vardır.Yarın Ankara'dan bir arkadaşımıza da telefon edeceğim."Ö.T.O."adına katılacak bir kişi tespit edilmiştir.O saatte karton gösterisi ve başka nedenlerle meşgul olan çok kimse vardır.Ancak buluşmaya katılanların da uzun boylu bir işi yoktur."Merhaba"denip bir fotograf çekildikten sonra buluşmaya katılanlar hemen maça gidebilecektir. Planlamada en çok yarım saat öngörülmüştür. Sonucunda "Gurbetin bütün KŞ'leri biraraya geldi"mesajı verilecektir.
        Hüsnü bey uzun zamandır hemşehrileri ile buluşamadı.Kendisinin hemşehrileri büyük kentin günlük yaşamında mücadelelerini sürdürüyorlar.(Ben,bu hafta sonu,Bakırköy'de mesleki bir kongredeyim. Fener maçının saati belli olmadığından plan yapamıyorum.Ankara maçına ise gelmem kuvvetle mıhtemeldir.)

Ateş abi ilk önce BursaESES olarak Murat Çelen abimizin selamlarını iletieyim ve bu toplantıya benim katılmamı uygun görmüştür pazar günü görüşmek dileğiyle inşallah
BursaESES
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,453 saniyede hazırlanmıştır