eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

En güzel MARŞ bizim!!!

Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
esesli_-sarı-_1965 Liste gör
Deneyimli Yazar

UZAKLAŞTIRILDI

serkan
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
  Alıntı esesli_-sarı-_1965 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 22:45

birazını biliyodum ve şimdini hepsini ezberledim sağolasın mutlaka söylememiz gerekir

güvensoy istifa
Yukarı
mmt26 Liste gör
Usta Yazar

M. Mesut Taner
Yer: İstanbul
  Alıntı mmt26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 22:52
es es gol gol gol çekmek yada üçüzlerin diğer tezahuratlarına benzer o kadar tezahurat yapıyoruz kikendi değerlerimizi unutuyuruz unutturuyoruz,  bu marşı stad soylese cuk diye oturur diyorum  noktayı koyuyorum.
Yukarı
MuratHoca Liste gör
Usta Yazar

Murat Kiracı
  Alıntı MuratHoca Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 23:20
Alper'in önerisini daha önceleri bizde dile getirmiştik. Artık bunu gerçekleştirmenin zamanı geldi. Artık VİTRİN'deyiz. Artık ESKİŞEHİRLİLİĞİMİZİ ve Eskişehirspor'un farkını göstermenin vaktidir. 
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...
Yukarı
nFr_mert Liste gör
Yazar

İsimsiz
  Alıntı nFr_mert Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 23:25
Bu marşın melodisi nasıl acaba bilen biri varsa ses kaydı falan yapıp koyarsa iyi olur bu şekilde bilmeyenlerde ezberlemeye gayret eder....
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar

Alper Uruş
Yer: EStanbul:)
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 23:46
Bir tribünün tempolu biçimde bunu hep bir ağızdan söylemesi bence olanaksız değil. Kıymet-i harbiyesi bakımındansa eşi hiçbir takımda yook.  Özellikle söyleneceği yer de Ankara Ulus'ta heykelden stada inerken, EStiklal Caddesi'ni boydan boya geçerken ve Doktorlar'dan stada yürürken hepbir ağızdan binaların da sağlayacağı akustikle bu marş yeri göğü inletir.
Bununla birlikte bugün 40'lı ve üzerindeki yaşlarda olanlar, 12 Eylül darbesi öncesinde sol tandastta yer alanların da bildiği üzre, bu marşın melodisi o kadar güzeldir ki dönemin sol bir fraksiyonu(Dev-Genç) Eskişehir Marşı'nın melodisine söz yazmıştır, hiçbir tribün kültürleri olmamasına rağmen...
Velhasıl ÖTO, UNIESES, NEFER başta olmak üzere 1965'lerde Türkiye'nin BİZLE DUYUP ÖĞRENDİĞİ marşımızı öğrenelim, öğretelim. Taksim sadece EStanbul'un değil, Türkiye'nin kalbinin çaptığı yerse o kalbi Estiklal'den inerken bu marşla durdurmak gerekir. Yapar mıyız, inanın yaparız...
EStanbul'dan sevgi ve hürmetle
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
eskan Liste gör
Usta Yazar

yasin konak
  Alıntı eskan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 23:53
Alıntı yapılan MuratHoca

Alper'in önerisini daha önceleri bizde dile getirmiştik. Artık bunu gerçekleştirmenin zamanı geldi. Artık VİTRİN'deyiz. Artık ESKİŞEHİRLİLİĞİMİZİ ve Eskişehirspor'un farkını göstermenin vaktidir. 

katılıyorum.herşeyden önce bize özgü..bize ait..
Yukarı
Sessiz Liste gör
Usta Yazar

Polat
Yer: EStanbul
  Alıntı Sessiz Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/Ağu/2008 saat 23:59
Alper Abi marşımızı içeren bir video falan yok mu ? Ben melodisini falan bilmiyorum ve benim gibi bilmeyenlerinde olduğunu düşünüyorum..
Yukarı
Fnd_26 Liste gör
Usta Yazar

Emre Şentürk
Yer: Edirne
  Alıntı Fnd_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 00:07
Keşke dediğiniz gibi olsa...
Yenilsende yensende taraftarın senle...
Yukarı
ByBossu-26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Taha
Yer: Eskişehir
  Alıntı ByBossu-26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 00:07
kendimize özümüze ait herseyi ortaya cıkarma vakti geldi...
Yukarı
mike Liste gör
Deneyimli Yazar

Mikes Retey
Yer: Cuba
  Alıntı mike Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/Ağu/2008 saat 00:10
http://www.yasaktube.com/index.php?tag=eskisehir+mar%C5%9F%C4%B1&type=tag&video_id=rtNacYu4UUE

videonun 2.30 dkdan sonrasında çalıyor.Sanki biraz allegro olsa daha iyi olur. Bundan başka videosunu bulamadım.
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1234 10>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,445 saniyede hazırlanmıştır