eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Yerel ve Amatör takımlar
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

2008-2009 Sezonu Bozüyükspor

 Cevapla Cevapla Sayfa  123 87>
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Konu: 2008-2009 Sezonu Bozüyükspor
    Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:13
2008-2009 Sezonu Bozüyüksporumuzun Haberlerine,Tartışmalarına,Konuşmalarına Buradan Devam Ediyoruz...
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:16
Bozüyük le Et ile Tırnak Gibiyiz
 
Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal ; Bozüyükspor a gereken destek verilecektir.


Başkan Yalın Zeybek ile Eskişehirspor kulüp binasında bir araya gelen Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal Bozüyükspor’a gereken desteği vereceklerini söyledi. Bozüyük ile  et ve tırnak gibiyiz diyen Halil Ünal, Bozüyükspor´u kendilerinin bir parçası olarak gördüklerini söyledi. Halil ünal, Es-Es´in kentin takımı değil bölgenin takımı olduğunu vurgulayarak Bozüyük’ün Eskişehirspor’a verdiği desteğin aynısını süper ligde yapacakları mücadelede Afyon, Kütahya gibi yakın bölgelerden de beklediklerini dile getirdi. Alternatif bir kadro kuracaklarını söyleyen Halil Ünal, bu kadro içinde genç ve ümit veren futbolcularımızı Bozüyükspor´a vereceğiz dedi. Eskişehirspor ilk etapta kadrosunda yer alan 4 futbolcuyu Bozüyükspor’a vermeyi düşünüyor. Kulüp Başkanımız Yalın Zeybek ise, " Destek sözünü sizlerin ağzından duymak bir kez daha bizleri mutlu etti. Bozüyükspor ve camia olarak hepimizin tuttuğu takım Eskişehirspor´dur. Sizlerin vereceği karara hepimiz saygıyla uyacağız. " şeklinde konuştu.  Aynı zamanda Eskişehirspor kampının sonrası Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ve Bozüyükspor teknik direktörü İsmail Ertekin bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunacaklar. 

 

            

                Fotoğraf: Ali İhsan Sarıçoban

Haber Kaynak: www.bozuyukspor.com

Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:17
İç ve Dış Transferlerimiz
 
Kulübümüzün iç transfer ve dış transferde anlaşmaya vardığı futbolcularla ilgili basın açıklaması


Olağan genel kurul sonrası görevi teslim alarak çalışmalarına hızla başlayan yönetim kurulumuz transfer çalışmalarında yoğun günler geçirerek istediği isimleri takımımıza katmıştır.

Öncelikle iç transfere yönelen transfer komitemiz başta Başkan Yalın Zeybek, Asbaşkan Doğuş Hilmi Üneral olmak üzere teknik kadronun da raporları doğrultusunda futbolcularla görüşerek önümüzdeki sezon takımımızda yer alması gereken isimlerle anlaşma sağlamışlardır.

İç transferde;

ALİ ÖZTÜRK, TAYLAN, SELİM, MUHARREM, POLAT, OZAN, BERK, ARİF, EKREM VE KALECİ TAMER ile anlaşarak gelecek sezonda bu futbolcularımızla devam kararı almıştır. 

Dış transferde ise;

Maltepespor’dan SERDAR, İnegöl spor’dan sağ bek oynayan AYDIN, Bulancakspor’dan kaleci ENGİN ile anlaşmaya varıldı.

Eskişehir DSİ BENT Kulübü ile görüşülerek bu takımdan da Onur, Samet, Ali ve Rıdvan’ı takımımıza kazandırdık.

Bursaspor altyapısı ile görüşmeler yapılarak bu takımdan da Taylan, Cihan ve Arda ile anlaşma sağlanmış ve bu futbolcularda takımıza kazandırılmışlardır.

 

Eskişehirspor ile halen görüşmelerimiz karşılıklı olarak anlayış ve uyum çerçevesinde devam etmektedir. Eskişehirspor öncelikle 4 futbolcuyu kulübümüze vermeyi düşünüyor. Aynı zamanda Eskişehirspor kampının sonrası Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ve Bozüyükspor teknik direktörü İsmail Ertekin bir araya gelerek görüş alış verişinde bulunacaklar. 

 

Amacımız Bozüyükspor’umuza ve Bozüyük’ümüze yakışan ahlaklı, dürüst, görev bilincine sahip önce iyi sporcu daha sonra iyi futbolcu mantığı ile takımımızı hedeflerine ulaştıracak isimlerle çalışmak ve bu isimleri renklerimize bağlamaktır.

 

Bir futbol takımı için en zor ve sıkıntılı geçen dönem transfer dönemi ve kamp dönemidir. Bu süreçte hatalar yapmadan doğru kararlar alarak doğru isimleri seçerek yolumuza devam etmek istiyoruz. Şu dönemde kamuoyundan hep beraber sabırlı ve inançlı bir şekilde hareket etmeyi ve her zaman kulübümüze destek olmalarını istiyoruz.

            Bozüyükspor’u çok daha yüksek yerlerde çok daha başarılı bir şekilde görmeyi umuyor ve Bozüyükspor’u destekleyen ve seven herkesi inancımıza ortak olmaya ve birlik ve beraberliğe davet ediyoruz. Bozüyükspor Tüm Bozüyük’ün ortak değeridir.   

 

                            

                             Saygılarımızla

                             Bozüyükspor Yönetim Kurulu Adına

                             Basın Sözcüsü Mustafa Kurt

 

     

Haber Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:18
Yeni Transferlerimizi Tanıyalım
 
Dış transferde anlaşmaya vardığımız futbolcularımızı yakından tanıyalım


SERDAR GÖÇERLER (Maltepespor’dan  Stoper)

 

Alt yapımızdan yetişen Serdar, 1977 Bozüyük doğumlu. Serdar futbol hayatına Bozüyükspor’da başladıktan sonra profesyonel olarak 2 yıl Bozüyükspor forması giydi. 1998 yılında takımımızın amatör kümeye düşmesinden sonra Bilecikspor’a transfer olan Serdar, Bilecik forması altında 3 yıl futbol oynadı. 2002 yılında Maltepespor’a transfer olduktan sonra 2 yıl bu takımın forması altında futbol hayatını sürdürdü.  Maltepe’den Yalovaspor’a transferi gerçekleşen Serdar 1 yıl Yalova, 1 yıl da Boluspor formaları giydi. Aynı yıllarda yarım devrede Erzurumspor forması giyen Serdar, daha sonra sırasıyla Nazilli Belediye Spor ve en son geçen sezon da tekrar Maltepespor formaları giymişti. 10 yıl aradan sonra yeniden Bozüyükspor formasına kavuşan Serdar Göçerler’e lacivert beyaz forma altında başarılar dileriz.

 

 

AYDIN TAŞKIN (İnegölspor’dan Sağ Bek )

 

1981 İstanbul doğumlu olan Aydın futbol hayatına amatör olarak Körfez Kirazlıyalı da başladı. Amatörken Kocaelispor alt yapısına transfer olan Aydın, Mobellaspor forması altında profesyonel oldu. Mobellaspor’dan Kütahya’ya transfer olan Aydın 3 yıl Kütahyaspor forması altında oynadı. 2005 yılında İnegölspor’a transfer olduktan sonra 3 yıldır da İnegölspor forması giyiyordu. Aydın’a Bozüyükspor forması altında başarılar dileriz.

 

 

ENGİN YILDIZ (Bulancakspor’dan Kaleci)

 

1978 Eskişehir doğumlu olan kaleci Engin, futbol yaşamına Eskişehirspor’un alt yapısında başladı. 4,5 yıl profesyonel olarak Eskişehirspor kalesini koruyan Engin daha sonra Adıyamanspor’a transfer oldu. 2 yıl Adıyaman forması giydikten sonra Ş.Urfaspor’a transferi gerçekleşti. Ş.Urfaspor’da 1 yıl futbol oynadıktan sonra Cizrespor’a transfer olan Engin, geçen sezonda Bulancakspor’un kalesini koruyan isim oldu. Yeni transferlerimizden Engin’e Bozüyükspor forması altında başarılar dileriz.

 

 

 

BURSASPOR’DAN TRANSFERLERİMİZ

 

ARDA KARAKUT

 

1987 İzmit doğumlu olan Arda 2 defa ümit milli oldu. Kocaelispor’da  amatör olarak oynarken aynı forma altında profesyonel olan Arda, İstanbulspor’a transfer oldu. Yarım devrede Bakırköyspor’un forması giydikten sonra Bursaspor’a transfer oldu. Geçen sezonda Bursa Merinos’da kiralık oynayan Arda Karakut’a başarılar dileriz.

 

CİHAN ÖZKAYMAK

 

1989 Bursa doğumlu olan Cihan Bursaspor alt yapısında yetişti. Geçen sezon Bursaspor forması altında profesyonel olan Cihan geçen sezon Bursaspor paf takımında bütün maçlarda kadroya girdi. Cihan’a başarılar dileriz.

 

TAYLAN AYGÜN

 

1988 Çanakkale doğumlu olan Taylan Dardanel’in alt yapısında yetiştikten sonra Bursaspor’a transfer oldu. Geçen sezon profesyonel olan Taylan, yarım devrede B.Merinos’da oynadı. Sadık Taylan Aygün’e başarılar dileriz.

 Haber Kaynak:  www.bozuyukspor.com

Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:20
Es-Es in Pilot Takımı Olduk
 
Başkan ve teknik direktörlerin buluşmasında pilot takım protokolü imzalandı


Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal, Bozüyükspor Başkanı Yalın Zeybek, Başkan Vekili Doğuş Hilmi Üneral, Eskişehirspor Basın Sözcüsü Rıza Zeydan, Eskişehirspor teknik direktörü Rıza Çalımbay ve Bozüyükspor teknik direktörü İsmail Ertekin´in bir araya geldiği görüşme sonrasında Bozüyüksporumuz Eskişehirspor´un pilot takımı olma konusunda anlaşmaya varılarak protokol imzalandı. Bu anlaşma sonucunda Eskişehirspor A takımı kadrosunda yer alan bazı futbolcular kamp sonrası Bozüyükspor´da oynayacak ve devre arasında da iki takım arasında futbolcular konusunda görüşmeler devam edecek. Yapılan anlaşma sonucunda aynı zamanda Eskişehir Dsi Bentspor´da Bozüyüksporumuzun pilot takımı oldu.

Haber Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:21
Sadullah Erarslan ile Anlaştık
 
Turgutluspor un orta alanında oynayan Sadullah Erarslan ile anlaşmaya vardık


Geçen sezon Turgutluspor´un orta alanında oynayan, aynı zamanda oyun kurucu olarakta görev yapabilen Sadullah Erarslan ile 2 yıllığına anlaşmaya vardık.

Bozüyükspor Basın Sözcüsü  Mustafa Kurt

 

SADULLAH ERARSLAN KİMDİR ?

1983 Turgutlu doğumlu olan Sadullah futbol hayatına Turgutluspor´un alt yapısında başladı. 2002 yılında profesyonel olduktan sonra 3 yıl profesyonel olarak Turgutluspor forması giyen Sadullah, 2005 yılında Bursaspor´a transferi gerçekleşmesine rağmen tekrar Turgutluspor´a dönmek zorunda kaldı. Ertesi yıl Karşıyaka´ya transfer olan Sadullah, Karşıyaka forması altında 19 maçta forma giyerken, bu forma altında 1 de golü bulunmakta. Geçen sezon  Turgutluspor´un bütün maçlarında forma giyen yeni transferimiz Sadullah Erarslan´a lacivert beyaz forma altında başarılar dileriz.

Haber Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:23
Takımımız Hazırlıklara Başlıyor
 
Takımımız sezon öncesi hazırlık kampı için bugün tesislerimizde toplanarak akşam yemeğinde bir araya geldiler


Takımımız 2008-2009 sezonu hazırlıkları için bugün tesislerdeki akşam yemeğinde bir araya gelerek toplandılar. Daha önce Bolu kampı için Pazartesi günü yola çıkılacağı açıklanırken Federasyondan kaynaklanan bir nedenle turnuvayı düzenleyen organizatör kurum tarafından turnuvanın ertelenmesi sonucunda takımımız antremanlarını bu hafta Bozüyük´te sürdürecek. Sabah ve akşam olmak üzere günde çift idmanla Bozüyük´teki hazırlıklara devam edecekler. Alt yapımızdaki futbolcularımızdan Ceyhun, Yücel, Binali, Ozankan, Sercan ve Özkan´da Bolu kampımıza katılacaklar. Ayrıca denenmek üzere Sakarya 1.Amatör küme takımlarından Hendekspor´dan gelen Ümit, Yıldırımspor´dan gelen Semih, Sefa ve Tamer Bozüyük´teki antremanlara katılarak uygun görülmeleri halinde Bolu kampına katılacaklar. Daha önce anlaşıldığı açıklanan İnegölspor´dan Aydın´ın transferinden de kulübümüz vazgeçmiştir. Son günlerde Denizlispor´a transfer olacağı iddia edilen kalecimiz Tamer ise bu sezon da takımımızın kalesini korumaya devam edecektir. Başkan Yalın Zeybek kamp döneminde ve sonrasında takımımıza faydalı olacağına inandığımız transferlerimiz olabilir, görüştüğümüz ve temas halinde olduğumuz futbolcular var, taraftarlarımız bizlere güvensinler ve her zaman ki gibi desteklerine devam etsinler, bu sezon başarılı olacağımız bir takımı oluşturarak onların yüzlerini daha çok güldürmek istiyoruz dedi. 

Haber ve Fotoğraflar Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:25
Takım Sahaya İndi
 
2008-2009 sezonunun ilk idmanı tesislerimizde yapılan çalışmalarla başladı


Takımımız sezonun ilk idmanının startını bugün tesislerde yaptığı çalışmalarla vermiş oldu. Futbolcularımız Bolu kampına kadar sabah 10:00 ve akşam 18:00 da olmak üzere günde çift idmanla Bozüyük’teki çalışmalarını sürdürecekler. Sabah antrenmanıyla 2008-2009 sezonunun startını veren takımımız, akşam antrenmanın da ise antrenör Fazlı Tan yönetiminde stadta kondisyona yönelik düz koşu ve açma germe ile antrenmanını sürdürdü. 10 yıl aradan sonra tekrar yuvaya dönen Serdar Göçerler’de lacivert beyaz forma altındaki ilk idmanına çıkmış oldu. Yeni transferlerimizden Sadullah ve kaleci Engin’de bu idmanla ilk defa Bozüyükspor formasıyla tanışmış oldular. Futbolcularımız Fazlı Tan yönetiminde stadtaki çalışmalarını sürdürürken İsmail Ertekin hocamızda Metin Kantarcı’nın maçın hakemliğini yaptığı, Fevzi ve Engin´in kaleleri koruduğu çift kale maçında alt yapımızdan kampa götürmeyi düşündüğümüz 6 futbolcunun yanı sıra Esk.Dsi Bentspor ve Sakarya amatör takımlarından gelen genç futbolcuları deneyerek performanslarını görmeye yönelik çift kale maçını takip ederek notlar tuttu. Bu futbolcularla ilgili çalışmalar önümüzdeki günlerde de devam edecek ve beğenilen futbolcular Bolu kampına götürülecekler. Yapılan çift kale maçında Esk.Dsi Bent Spor’dan gelen orta sahada oynayan Onur ise teknik kadro tarafından beğenilerek antrenmanının diğer yarısını A takımla beraber sürdürdü.

 

        

                          BOZÜYÜKLÜ FUTBOLCUMUZ    SERDAR GÖÇERLER

              

                                   SADULLAH ERARSLAN

                  

                    ESKİŞEHİRLİ KALECİMİZ    KALECİ ENGİN YILDIZ

Haber ve Fotoğraflar Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:26
Futbol Okullarında Çalışmalar Sürüyor
 
Her yaş grubundaki Bozüyükspor lu minik futbolcular futbol okullarındaki çalışmalarını haftada 2 antrenmanla sürdürüyor


Bozüyükspor futbol okulları çalışmalarını her yaş grubu için haftada yaptğı 2 antrenmanla sürdürüyor. Antrenörler Orhan Türkmengil ve Orhan Kamacı 1991-1992 doğumlu futbolcuları, Beden Eğitim hocalarından Erkan Bayrakçı 1995-1996 doğumlu futbolcuları, Murat Kola’da 1993-1994 ve 1997-1998 doğumlu minik futbolcuları, her yaş grubu ayrı ayrı olmak üzere haftada 2 antrenmanla geleceğe hazırlıyorlar. 1991 -1998 arası futbol okullarının yanı sıra 1996-2000 doğumlu yaz futbol okulları da aynı hocalar tarafından haftada 2 antrenmanla çalışmalarını sürdürüyor. Geçen hafta Pazar günü Bursa’da Oyak Reanult’nun minikleriyle yapılan hazırlık maçında 1994 doğumlu Bozüyükspor futbol takımımız 2-1 mağlup olurken, 1995 doğumlu minik takımımız 4-1 galip geldi. Önümüzdeki hafta Cumartesi yine Bursa’da Merinos’un sahasında Grass Rost turnuvasında 1994 ve 1995 doğumlular Karacabey’in minik  futbol takımıyla bir maç yapacak.  Başkan Yalın Zeybek yaptığı açıklamada, paf takımımızdan futbol okullarına kadar hocasından malzemecisine kadar 7 kişilik bir kadroyla çalıştıklarını, Bozüyükspor’un geleceğinin alt yapıda olduğunu düşünerek alt yapımıza gerekli önemi vermeye çalışıyoruz dedi.  

 

Haber Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
BoZüYüKLüLeR Liste gör
Deneyimli Yazar


İsimsiz
Yaş: -
Katılım: 07/Eyl/2007
Yer: Bozüyük .!
Online Durum: Offline
Mesajlar: 658
  Alıntı BoZüYüKLüLeR Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 05/Tem/2008 saat 17:27
KAPTAN BEKİR YUVADA
 
Efsane kaptanımız taraftarın sevgilisi Bekir Ceyhan ile kulübümüz anlaşmaya varmıştır


8 yıl aradan sonra amatör kümeden tekrar 3.lige, ertesi yıl 3.ligden 2.lige üst üste 2 yıl şampiyonluk yaşamamızda attığı goller ve yaptığı asistler ile  büyük paya sahip olan, askerden dönen kaptanımız Bekir Ceyhan ile  yeniden anlaşmaya vardık.

Bozüyükspor Basın Sözcüsü Mustafa Kurt 

 

 

BEKİR CEYHAN’ın FUTBOL KARİYERİ

 

1977 doğumlu olan Bekir futbola alt yapımızda başladı. 1 yıl profesyonel oynadıktan sonra 1996 yılında 2.lige İnegölspor’a transfer oldu. Ertesi yıl süper lige o zamanki adıyla 1.lige Ankaragücü’ne transfer olan Bekir, 1yıl Konyaspor’da kiralık oynadıktan sonra aynı  sezonda Ankaragücü forması da giydi. 1998 yılında  Hatayspor’a transfer olarak 2.lige tekrar döndü. Hatayspor’da takımın en golcü oyuncusu olarak dikkatleri üzerine çeken Bekir Ceyhan, Adana Demirspor’a transfer oldu. 5 yıl boyunca Adana Demirspor forması giydiği yıllarda aynı zamanda 2.lig gol kralı oldu. 2004 yılında yarım devre F.Karagümrük’te oynadıktan sonra Adıyamanspor’a transfer oldu. Babasının vefatıyla tekrar Bozüyük’e dönen Bekir Ceyhan aynı yıl Bozüyükspor formasını tekrar giymeyi kabul ederek amatörde bulunan kulübümüzü attığı güzel gollerle tekrar profesyonel liglere taşıdı. 2006-2007 sezonunda da açık ara 3.ligde şampiyon olmamızda büyük katkı yapan Bekir aynı yıl 3.lig gol kralı da oldu. Attığı gollerin yanı sıra frikikleri ve asistleriyle herkesi kendine hayran bırakarak taraftarın sevgilisi oldu.

Tekrar yuvaya dönen kaptan Bekir Ceyhan’a Bozüyükspor forması altında aynı güzel başarıları yeniden yaşatması dileklerimizle başarılar dileriz.

                          

 

                                    

Haber Kaynak: www.bozuyukspor.com
Lacivert-Beyaz .!
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  123 87>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,625 saniyede hazırlanmıştır