eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Kulüp
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Nebi Hatipoğlu'na Teşekkür...

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 49>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
Yer: Madrid
Online Durum: Offline
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 04:02
Değirmenin suyunun nereden geldiği ve sebebi belli oluyor.Halil Ünal New Holland bayilğilini kaybettikten sonra Temsa'ya sardı,eğer orda başı yanarsa bidaha toparlayamaz.Ama takıma otobüs işinde yolunu bulduğu kesin...

Travego'nun 403'ten çok bir farkı yok dizayn ve amonsör dışında,403 sadece biraz daha zıplar ama onu da hissetmezsiniz.

403 ile uzun yol bir futbolcu için felçtir.Doğru düzgün uyuyamazsınız,koltuğa yerleşemezsiniz.Çünkü deplasman otobüsünde oturduğunuz koltuk dizaynı ile neredeyse aynı...Tek farkı biraz daha modern görünüşlü olması...

Kaldı ki bizim otobüsümüz 403 bile değil Smile 403 görünümlü 2004 dizaynı yapılmış bir 350.Bu otobüsü dğer 403'lerden ayırt etmek kolaydır,boyu daha kısadır yani otobüs lastiklere yakın biçimdedir.Bu yüzden diğerlerinden daha hızlı gider.(Tıpkı modifiyeli araçlardaki lastiklerin arabaya olan yakınlığı gibi)

Diamond gayet güzel bir otobüs fakat ben ondan çok modelini merak ediyorum.Eğer sıfır alınıyorsa çok iyi...Aynı modeli Fenerbahçe ve Galatasaray da kullanıyor.

Kısacası "yakışır" diyorum Smile

Nefer
Yukarı
xenon26 Liste gör
Deneyimli Yazar

Haydar
Yer: Eskisehir
  Alıntı xenon26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 14:21
beyler tesekkür ediyonuz da klup kendi parasıyla almıs bile otobüsü. nebi bos keseden sıktı yaptı reklamını.. iç düzaynı yapılıyomus otobüsün
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
Yer: Turkey
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 14:27
Alıntı yapılan Ati_Kaan

Değirmenin suyunun nereden geldiği ve sebebi belli oluyor.Halil Ünal New Holland bayilğilini kaybettikten sonra Temsa'ya sardı,eğer orda başı yanarsa bidaha toparlayamaz.Ama takıma otobüs işinde yolunu bulduğu kesin...

Travego'nun 403'ten çok bir farkı yok dizayn ve amonsör dışında,403 sadece biraz daha zıplar ama onu da hissetmezsiniz.

403 ile uzun yol bir futbolcu için felçtir.Doğru düzgün uyuyamazsınız,koltuğa yerleşemezsiniz.Çünkü deplasman otobüsünde oturduğunuz koltuk dizaynı ile neredeyse aynı...Tek farkı biraz daha modern görünüşlü olması...

Kaldı ki bizim otobüsümüz 403 bile değil Smile 403 görünümlü 2004 dizaynı yapılmış bir 350.Bu otobüsü dğer 403'lerden ayırt etmek kolaydır,boyu daha kısadır yani otobüs lastiklere yakın biçimdedir.Bu yüzden diğerlerinden daha hızlı gider.(Tıpkı modifiyeli araçlardaki lastiklerin arabaya olan yakınlığı gibi)

Diamond gayet güzel bir otobüs fakat ben ondan çok modelini merak ediyorum.Eğer sıfır alınıyorsa çok iyi...Aynı modeli Fenerbahçe ve Galatasaray da kullanıyor.

Kısacası "yakışır" diyorum Smile

Takım otobüsünü satıp oradan gelen paraylamı yolunu bulacak biraz mantıklı düşünün Allah aşkına otobüsten kaç lira geliri olacak sanki 100 tane otobüs mü sattı kulübe tek otobüs ten aldığı para onları ihya mı edecek kaç para otobüs kaç lirası kar kalacak başkana otobüs alınsa dert alınmasa dert anlaşılır şey değil bırakın artık herşeye muhalif olmayı bardağın dolu taraflarını görün destek olunsun diye adam bas bas bağardı destek olunmasın mı kulübün geliri gideri belli üstüne alınan her destek önemli kimisi Nebi başkana sallar kimisi Halil başkana sallar sallamayı bırakın varsa yapabileceğiniz bişey destek olun takıma nasıl fayda sağlarız bunlara kafa yorun kısır çekişmelerle nereye varacaksınız...
haramilerin saltanatını yıkacağız...
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 18:45
Biz çocukluğumuzdan beri neler yapabiliriz diye kafa yoruyoruz,çok şükür meyvelerini de yavaş yavaş topluyoruz.

Aldığı yer Temsa bayisi,satılan otobüs etse etse 100 lira eder.Varın gerisini siz düşünün nasıl bir şey yapar yada nereden yolunu bulur.İnsanların düşünceleri nasıl bu kadar çabuk değişir anlamıyorum.

Ben toplum içinde herkesin saygı duyduğu bir insan olmayan,genelde gülünç duruma düşen ve şivesini bile tutturamayan bir adama başkanım demem.
Nefer
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 18:55
Kaan 100 milyarın ne kadarı kar olacak hadi %20 karla satsın 20 milyar bu adamlara çekirdek parası sana bana büyük para olsada bir gecede yerler o parayı şive falan olayına girme zaten kültürdür şive Annelerimiz Babalarımız da konuşamayabilir istanbul Türkçesini bu kadar yüklenmeyelim diyorum otobüs alındı fenamı oldu güzel tarafını görelim kardeşim...

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 19:04
Hala anlamadınız ki benim demek istediğimi Smile
Mesleğimiz turizm,aynı zamanda otobüs işinde de en az 15 yıldır varız.O yüzden neyin piyasası nasıl yapılır veya alım satım işleri nasıl görülür biliyorum.

Halil Ünal kendi aldığı bayilik sayesinde alıyor o otobüsü,dediğiniz gibi o çıtır parayı sadece 1 günde yese de o otobüse büyük ihtimal para ödemeyecek.Daha doğrusu bir jest alacak.Malum kaybettiği bayilikten sonra bu işi ele aldı.Büyük ihtimal dönen bir durum vardır ki reklamını da yapacaktır bakın otobüs aldım diye...
Nefer
Yukarı
ccigarr Liste gör
Usta Yazar

hakan
  Alıntı ccigarr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 19:06
Tamam şimdi anladım dediğini Kaan orasını bilmiyordum tabi neler döndü neler diyosun yani Wink
Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 19:09
Yani...Big%20smile
Düşünün bu adam daha geçen yıl borçları ödeyemediği için ETO'ya (bütün işlemlerin durdurulması gibi bir bilmemname var) o name'yi gönderdi.Futbolcuların parası zar zor ödendi.Kendi iş alanında büyük sıkıntılar yaşadı bilhassa krizi en çok yiyenlerden kendisi...

Şimdi Temsa bayiliğini alıyor ve takıma Diamond geliyor.Sizce Halil Ünal kendi cebinden 500 lira çıkartıp verir mi Smile Tabiki vermez...
Nefer
Yukarı
Mc_PrOdAtOr Liste gör
Usta Yazar

BoŞNaK
Yer: GöKMeYDaN
  Alıntı Mc_PrOdAtOr Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 19:11

şöyle mercedes actros  bi tır alsak aslında dorseyide güzelce yaptırsak mis gibi olurdu fizana bile gidilirdi vala:D yakat matak herşey atılırdı dorseye:)) otobüs kavgasıda biterdi:)

ULTRAS & A.C.A.B ESparta

Yukarı
Ati_Kaan Liste gör
Usta Yazar

İsimsiz
  Alıntı Ati_Kaan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 24/Eyl/2009 saat 19:15
Mesut Hoşcan'dan şaka babında istemiştik bir ara LOL 
Nefer
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 4243444546 49>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,422 saniyede hazırlanmıştır