eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > Gurbetteki Şimşekler > Boğazın Kırmızı Şimşekleri
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

B.K.Ş | 3. Tekne Gezisi (Şampiyonluk Kutlaması)

 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 28>
Yazar
Mesaj
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
huso_26 Liste gör
Usta Yazar


Hüseyin
Yaş: -
Katılım: 31/Tem/2007
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Mesajlar: 3664
  Alıntı huso_26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 21:59
Alıntı yapılan celaluslu26Pamukovadan selamlar


   Çağıl Abiye saygılar,selamlarTongueSmile
Yukarı
alpires Liste gör
Yeni Yazar


ahmet alpir
Yaş: 40
Katılım: 04/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 28
  Alıntı alpires Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 25/May/2008 saat 23:13

1- Ateş Ülker
2- Selahattin Erdoğan
3- Hüsnü (KKŞ)
4- Onur (KKŞ)
5- Rasputin
6- Esoes
7- Sato26
8-Hakan Aygüzer
9-Hakan Aygüzer
10-Hakan Aygüzer ( şimdilik 3 kişilik yer alayımda çoğalır kesin :p )
11-Murat Onat
12- MetinEs
13- Yakup Aktürk (+ 3 kişi ilave)
14- Bahadır Kilit
15- Gökhan uslu
16- Yiğit Çetin
17- habadin (H.Basri ABİDİN)

18- 34 mck 26

19- esestaner

20- darknESS

21-Başak ATALAY

22-Başak Güleç ATALAY ve yavru şimşek DENİZ

23-Mehmet ali  SARIKAYA (umarım ogün çalışıyo olmam)

24- Ahmet ALPİR

25-

26- Seval Yanbolu

27-celal uslu(SAKŞ)

28-umutcan uslu(SAKŞ)

29-Mert AKMAN (belki +2 kişi)
 
bir takıma dost olmaktır taraftarlık; diğer takımlara düşman olmak değil
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar


Selahattin ERDOĞAN
Yaş: 55
Katılım: 31/Tem/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1545
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 20:03
Değerli dostlar;
 
Bugün itibariyle günboyunca süren temaslar ve çalışmalar sonucunda 3. Tekne Gezimizin programı belli olmuştur. Bugün sabah saatlerinden bu yana benimle birlikte büyük bir özveriyle çalışan, uygun fiyata tekne bulabilmemiz için büyük gayretler sarfeden ve sonunda başarılı olan  sevgili Orhan BARDA ağabeyimize ve ESYİAD Genel Sekereteri sevgili Cemal Yaşar TANGÜL Bey'e huzurlarınızda sizler adına teşekkür ediyorum.
 
40 Metre boyundaki EMİN 1 Teknesi ile yapacağımız Tekne Gezimiz ile ilgili bilgiler aşağıda sunulmuştur. Şampiyonluk kutlamasının yanısıra camiamızdaki sevgi, saygı ve kardeşlik duygularının gelişmesine ve daha da sağlam bir temele oturtulmasına vesile olacağını ümit ettiğimiz gezimize BEN ESKİŞEHİRSPORLUYUM diyebilen tüm ESES sevdalılarının davetli olduğunu buradan bir kez daha belirtiyor ve saygılarımı sunuyorum.
 
TARİH   : 8 HAZİRAN 2008 PAZAR
ÜCRET : KİŞİ BAŞINA 10.00 YTL
KALKIŞ : 16:00 HAYDARPAŞA
              16:30 KABATAŞ
 
(Belirtilen saatler teknemizin hareket saatidir. Gezimize katılacak olan dostlarımızın bu saatten önce belirtilen yerlerde hazır bulunmaları önemle rica olunur.)
 
MOLA : POYRAZKÖY (1 Saat Konaklama)
 
BİTİŞ : 21:00 HAYDARPAŞA
 
ÖNEMLİ NOT:
1- Alkol kullanan arkadaşlarımızın gezi süresince kullanacakları tahmini alkol miktarını tekneye binmeden önce temin etmeleri gerekmektedir. Mola yeri dışında teknemiz durmayacaktır. Alkol kullanımı esnasında da gönüldaşlarımızın YÜKSEK ESKİŞEHİRSPORLULUK BİLİNCİ çerçevesinde hareket edeceklerinden eminiz:) ARC'nin alkolü bırakmış olması çok iyi olmuştur:)
 
2- Tekne büfesinden yapılacak satışlar tarifede belirtilen ücretlerin dışına çıkamayacaktır. Tarife herkesin görebileceği şekilde asılacaktır.
 
3- Teknemize Eskişehirspor ve taraftar oluşumları dışında herhangi bir kurum ya da kişi adına pankart asılamayacaktır.
 
4- Tekne gezimize pek çok dostumuzun aileleri ile birlikte katılacak olmaları münasebetiyle küfürlü tezahüratların yapılmaması rica olunmaktadır. (Ne fener, ne bein kartal tezahüratı sırasında hanımlardan kulaklarını tıkamaları rica edilecek.Wink)
 
5- Gezi ücretlerinin tekneye binilmeden önce tarafımıza ulaştırılması bizler için bir kolaylık olacaktır. Bu konuda da hassasiyetlerinizi rica ediyoruz.
 
6- Şu an mevcut olan listenin kopyalanarak devam ettirilmesi de bizim için büyük bir kolaylık olacaktır.
 
7- Listeye "İşim çıkmazsa geleceğim", "O gün hanımın teyze çocukları bize misafirliğe gelecek atlatabilirsem katılacağım" (Smile) tarzında yazılanlar listeye dahil edilmeyecektir.
 
8- Gezimize Siyah ve kırmızı renkler dışındaki renkler içeren kıyafetlerle gelinmemesi mümkünse forma ya da tişörtlerle gelinmesi o da mümkün değilse siyah kırmızı göysilerle ve bayraklarla gelinmesi gereklidir demeyeceğim çünkü bunu zaten yapacaksınızdırWink
 
9- Sayın Başkanımızın "Balıklara sorma" fikrini yerine getirmek üzere bir dalgıç gurubu oluşturulacaktır. Bu ekibin başında sevgili Yıldırım Çelikkanat olacaktır. Yıldırım bize bu konuyla ilgili oldukça güzel bir sürpriz hazırlamaktadır. Balıklarla konuşmaya gitmek isteyen arkadaşlarımızın Yıldırım (Sato26) arkadaşımıza ulaşmaları gerekmektedir.
 
10. Playoff maçları esnasında BKŞ hatıra tişörtlerini alamayan arkadaşlarımız bana özel mesaj atarak tişört siparişlerini ulaştırabilirler. (M ve L) bedenler mevcuttur.
 
11- Etkinlik komitesi bu hafta içi bir toplantı yapacak ve etkinliğin en az hata ile başarılması için bir ekip kurulacaktır.
 
12- Bazı dostlarımız "Ben bu tekne gezisine sponsor olmak isterim" şeklinde teklifler getirmektedir. Şu an için böyle bir teklife açık değiliz. Ne var ki gurbette zor şartlar altında öğrenim hayatını sürdürmekte olan öğrenci kardeşlerimizin gezi ücretlerine sponsor olmak isteyenler listeye yazdıkları isimlerinin yanına kaç öğrenciye sponsor olabileceklerini de belirtirlerse öğrenci kardeşlerimizde ÖZEL MESAJ yolu ile onlara ulaşabilirler. (Örnek: 47 - Selim Demircioğlu -4 Öğrenci- ) şeklinde...
 
ALLAH BİRLİK VE BERABERLİĞİMİZİ BOZMASIN!
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
es-es-turan Liste gör
Deneyimli Yazar


Turan
Yaş: 40
Katılım: 31/Tem/2007
Online Durum: Offline
Mesajlar: 545
  Alıntı es-es-turan Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 20:16
hangi gün?
Kalsa da son nefes
Yine de ESES
Yukarı
AtesUlker Liste gör
Deneyimli Yazar


Ateş Ülker
Yaş: 73
Katılım: 05/Ağu/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 383
  Alıntı AtesUlker Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 23:46
               Biraz önce Sevgili Selahattin ile sadece tekne gezisi için görüştüm.Planın belirlenmiş olması ve açıklanmış olması önemlidir.Herkes buna göre kişisel planını yapacaktır.Tarih 8 Haziran 2008 olarak kesinlik kazanmıştır. 
               Havaların oldukça sıcak geçeceği önümüzdeki günlerde böyle bir gezi kadın-erkek ve çoluk çocuk için bir eğlence,bir dinlenme,rahat bir soluk alma fırsatı olacaktır.Zaman zaman ortamı değiştirmenin psikolojik yönden yararları vardır.Böyle bir gezi dışında,diğer gezi düzenleyen motorlarla Poyrazköy'e aynı fiyatla gitmek mümkün değildir.Dolmuş motorlarıyla bir gezi kalkışı ve dönüşü belli olmayan oldukça sıkıcı bir ortamda yapılabilir.Ve ancak Kanlıca açıklarına kadar gidilebilir.Ancak benim başlıca endişem katılımın az olmasıdır.Bu bakımdan herkesin,internet kullanmayan en az bir samimi arkadaşını veya tanıdığını çağırmasını rica ederim.
               Geziye katılım için bilet hazırlanmasını öneriyorum. Bu biletleri önceden alanların aynı zamanda  sponsorluk yapmış olacaklarını belirtiyorum.Ben en az 5 bilet almayı taahhüt ediyorum.Bu sayı 10 da olabilir.Bu biletleri yakınlarım veya arkadaşlarım için alacağım.
               Ancak gerçek sponsorluk,bileti önceden alıp,gençler veya öğrenciler için kullanılmasını sağlamaktır.Bu şekilde sponsor olacak arkadaşlarımızı listede adının yanında aldığı bilet sayısını ve yanında sponsor olduğunu bilet sayısını yazmamız gereklidir.Birçoğunuzun bildiği gibi birkaç sene önce Spor federasyonları için bir Sponsorluk yasası"çıkarıldı.Burada bu yasanın eksiklerini anlatmaya kalkarsam söz uzamış olacaktır.Benim söylemek istediğim birçok şey bir protokola veya yasaya bağlı olmalıdır.Selahattin Erdoğan yukarda tek kişinin bütün tekneye sponsor olma ihtimalini benimsememiştir.Ancak başkaları için bilet almak da bu etkinliği destekleyen hareketler arasındadır.
               Yine kanımca önemli bir protokol maddesi gezi günü 10 yaşını doldurmamış olanların biletsiz katılmalarıdır.(8 Haziran 1998 den sonra doğanlar bilet almayacaktır.Bu katılımcıların doğum tarihleri listede yazılmalıdır.)
               Yukarda belirtildiği gibi başka bir kulübün veya kurumun tanıtımını yapmayan ve Eskişehirspora sempati duyan herkes katılabilir.Bu nokta küçümsenmemelidir.Bizimle arkadaşlık etmiş olan hemen herkesin az veya çok Eskişehirspor sevgisi vardır!Birkaç sene önce vefat etmiş olan bir arkadaşımızın büyük oğlu,bir tören sırasında dayısına ve bana bakarak şöyle dedi: "Eskişehirspor Süper Lige çıkınca ikinizi hatırladım.Sevindiğiniz anı görmek isterdim.Çok sevindim.Aynı zamanda Süper Lige canlılık gelecektir."dedi.
                En önemli amaçlarımızdan biri Eskişehirspor sevgisini genç kuşaklara yaymaktır. Eskişehirsporlu olmamızın bir nedenini,haksızlığa,adaletsizliğe ve paranın gücüne karşı bir başkaldırma hareketi olarak açıklıyoruz.Çünkü Eskişehirspor Anadoluda Futbolun gelişmesini
 sağlayan ilk önemli hareket olmuştur.Özümüzde Küfür ve Şiddet yoktur.Gittiğimiz her yerde barış,dostluk ve arkadaşlık duygularının gelişmesi için çaba göstereceğiz.Bunu başardığımız zaman,Eskişehirsporlu olmayanların,hatta Futbola fazla ilgi göstermeyenlerin bile sevincimize ortak olduğunu göreceğiz.Kitleler tarafından sevilmek ise kanımca ilerde kolay haksızlığa uğramamıza engel olacaktır.
Ateş Ülker
Yukarı
tatarinho Liste gör
Usta Yazar


Deniz B.
Yaş: 34
Katılım: 01/Ağu/2007
Yer: Brazil
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1366
  Alıntı tatarinho Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 26/May/2008 saat 23:53
[QUOTE=alpires]

1- Ateş Ülker
2- Selahattin Erdoğan
3- Hüsnü (KKŞ)
4- Onur (KKŞ)
5- Rasputin
6- Esoes
7- Sato26
8-Hakan Aygüzer
9-Hakan Aygüzer
10-Hakan Aygüzer ( şimdilik 3 kişilik yer alayımda çoğalır kesin :p )
11-Murat Onat
12- MetinEs
13- Yakup Aktürk (+ 3 kişi ilave)
14- Bahadır Kilit
15- Gökhan uslu
16- Yiğit Çetin
17- habadin (H.Basri ABİDİN)

18- 34 mck 26

19- esestaner

20- darknESS

21-Başak ATALAY

22-Başak Güleç ATALAY ve yavru şimşek DENİZ

23-Mehmet ali  SARIKAYA (umarım ogün çalışıyo olmam)

24- Ahmet ALPİR

25-

26- Seval Yanbolu

27-celal uslu(SAKŞ)

28-umutcan uslu(SAKŞ)

29-Mert AKMAN (belki +2 kişi)
30)Deniz Bolat (SAKŞ....)
Etle Rakı Tatar'ın hakkı..
Yukarı
otomatikkapi Liste gör
Usta Yazar


Selim Demircioglu
Yaş: 50
Katılım: 31/Tem/2007
Yer: Türkiye
Online Durum: Offline
Mesajlar: 3886
  Alıntı otomatikkapi Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 01:17

1- Ateş Ülker
2- Selahattin Erdoğan
3- Hüsnü (KKŞ)
4- Onur (KKŞ)
5- Rasputin
6- Esoes
7- Sato26
8-Hakan Aygüzer
9-Hakan Aygüzer
10-Hakan Aygüzer ( şimdilik 3 kişilik yer alayımda çoğalır kesin :p )
11-Murat Onat
12- MetinEs
13- Yakup Aktürk (+ 3 kişi ilave)
14- Bahadır Kilit
15- Gökhan uslu
16- Yiğit Çetin
17- habadin (H.Basri ABİDİN)

18- 34 mck 26

19- esestaner

20- darknESS

21-Başak ATALAY

22-Başak Güleç ATALAY ve yavru şimşek DENİZ

23-Mehmet ali  SARIKAYA (umarım ogün çalışıyo olmam)

24- Ahmet ALPİR

25-

26- Seval Yanbolu

27-celal uslu(SAKŞ)

28-umutcan uslu(SAKŞ)

29-Mert AKMAN (belki +2 kişi)
30)Deniz Bolat (SAKŞ....)
 
47) Selim Demircioğlu -4 Öğrenci ( Sevgiler başkanım ne dediysen o)
48) Selim Demircioğlu -6 Öğrenci daha
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...
Yukarı
Baba Liste gör
Usta Yazar


Alper Uruş
Yaş: 46
Katılım: 01/Ağu/2007
Yer: EStanbul:)
Online Durum: Offline
Mesajlar: 5609
  Alıntı Baba Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 02:06
EStanbul'da kucaklaşmaWink Bize zaten bu yakışır...
Herkesin dediğince; "Allah birliğimizi hiç bozmasın..."
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...
Yukarı
esesim Liste gör
Usta Yazar


Selahattin ERDOĞAN
Yaş: 55
Katılım: 31/Tem/2007
Yer: Turkey
Online Durum: Offline
Mesajlar: 1545
  Alıntı esesim Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 07:20
Sevgili Ateş başkanıma açıklamalarından dolayı teşekkür ediyorum. Eskişehirspor sevgisini bir başkaldırı hareketi olarak tanımlaması çok anlamlıdır. Genç kardeşlerimizin bu sözleri iyice irdelemeleri gerekmektedir.
Selim Demircioğlu 10 öğrenci kardeşimize sponsor olmaktadır. Durumu müsait olmayan kardeşlerimiz Selim Bey'e özel mesaj atarak ona bilgi verebilirler ve hazırlanacak olan özel biletlerini benden alabilirler. Selim Bey hassasiyetinizden dolayı tekrar teşekkür ediyoruz...
SENİ TAHTINA OTURTMADAN ÖLMEK, HARAM OLSUN BİZE ESESİM!..

ESKİŞEHİRSPOR YÖNETİMİNDE PAVYONCU ZİHNİYETE SON!
Yukarı
bkskurt Liste gör
Yeni Yazar


İbrahim
Yaş: 41
Katılım: 03/Ağu/2007
Yer: Manisa
Online Durum: Offline
Mesajlar: 20
  Alıntı bkskurt Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 27/May/2008 saat 10:14
1- Ateş Ülker
2- Selahattin Erdoğan
3- Hüsnü (KKŞ)
4- Onur (KKŞ)
5- Rasputin
6- Esoes
7- Sato26
8-Hakan Aygüzer
9-Hakan Aygüzer
10-Hakan Aygüzer ( şimdilik 3 kişilik yer alayımda çoğalır kesin :p )
11-Murat Onat
12- MetinEs
13- Yakup Aktürk (+ 3 kişi ilave)
14- Bahadır Kilit
15- Gökhan uslu
16- Yiğit Çetin
17- habadin (H.Basri ABİDİN)
18- 34 mck 26
19- esestaner
20- darknESS
21-Başak ATALAY
22-Başak Güleç ATALAY ve yavru şimşek DENİZ
23-Mehmet ali SARIKAYA (umarım ogün çalışıyo olmam)
24- Ahmet ALPİR
25-
26- Seval Yanbolu
27-celal uslu(SAKŞ)
28-umutcan uslu(SAKŞ)
29-Mert AKMAN (belki +2 kişi)
30)Deniz Bolat (SAKŞ....)
47) Selim Demircioğlu -4 Öğrenci ( Sevgiler başkanım ne dediysen o)
48) Selim Demircioğlu -6 Öğrenci daha
49) İbrahim Şamil (bkskurt + 1 kişi)
görenler sanır bizi deli
usludan yeğdir delimiz...
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 56789 28>


Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır