eskisehirspor.com Giriş Sayfası
Forum Forum > ESKİŞEHİRSPOR > Genel
  Aktif Konular Aktif Konular
  FAQ FAQ  Forum Arama   Takvim   Kayıt Kayıt  Giriş Giriş

Baraj maçlarına tren-vagon

Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 13>
Yazar
  Konu Ara Konu Ara  Konu seçenekleri Konu seçenekleri
kartES Liste gör
Usta Yazar

Erkan AKÇORAY
Online Durum: Offline
  Alıntı kartES Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 15:09
uzak yoldan gelen ve maç günü olan trenlere itibar etmemenizi şiddetle tavsiye ederim.
Ankaradan kalkanlarda dahi 1 saate kadar gecikmeler olmaktadırki uzak yol trenleri ne olur siz düşünün.
Yukarı
fatihcce85 Liste gör
Yazar

Fatih
Yer: Turkey
  Alıntı fatihcce85 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 17:22
Her ile ayrı kontenjan ayrıldığı için treni Eskişehirden doldurmanız mümkün değildir..Sadece Eskişehir'e ayrılan kontenjanı doldurabilirsiniz..)))

Her ile kontejan eskidendi şimdi tüm yerler online satılıyor kim önce alırsa onun olur yani il sorun değil o yüzden hadi esesliler kapatalım treni
Yukarı
Steve Liste gör
Yazar

Emrah D.
Yer: Palestine
  Alıntı Steve Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 17:51
biraz önce taraftarlar dernegine adımızı yazdırdık..
gidiş dönüş 5 ytL
ben yazdıran 10. kişiydim.. ilk otobüs..

http://www.biletix.com/event.htm?id=JPLY1
http://www.bebecik.net
Yukarı
red_kızılcıklı Liste gör
Yazar

tanju
  Alıntı red_kızılcıklı Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 13/May/2008 saat 18:01
bende trene aldım persembe gecesi 01.48 cuma sabahı ınecem ıstanbula
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 19:50
Enveriye istasyonundan geçen İç anadolu mavi ekspresinden 2 kişi biletimizi aldık.

kalkış 04-30
varış 09-30
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
esesli_asik Liste gör
Usta Yazar

SEMİH
  Alıntı esesli_asik Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 19:53
Alıntı yapılan mehmet26eses

Enveriye istasyonundan geçen Toros Ekspresinden biletimizi aldık.
Kalkış(enveriye):11-55
Varış:(haydarpaşa):17-55
16 mayıs cuma

Diğer trenlerin hiçbirinde yer yok.Varmıdır başka Toros ekspresiyle gidecek olan
Bizde Anadolu ile gidiyoruz.Bir tek bunda yer bulabildik...Sağlık olsun hepimiz İnönüye gidiyoruzLOL
Yukarı
mehmet26eses Liste gör
Usta Yazar

Mehmet
  Alıntı mehmet26eses Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 19:54
Bilet değiştirdik iç anadolu maviyle gidiyoruz.
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR
Yukarı
enES26 Liste gör
Usta Yazar

sinan
  Alıntı enES26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 20:58
arkadaşlar  perşembe gecesi kalkacak fatih trenine bilet alan arkadaşlar ismini ilave edebilirlermi, hiç olmazsa trenden indiğimizde birlikte olmuş oluruz..
bu arada cuma günü enveriyeden expres trenlere binecek arkadaşlar olası 1-2 saatlik rotar larıda gözönünde bulunudursunlar..

fatih expresi:

1-)  Sinan TOKKAN (2 vagon koltuk no 60)
2-)
Yukarı
es_bil Liste gör
Usta Yazar

Mehmet Ergim İMAN
  Alıntı es_bil Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 22:35
Alıntı yapılan mehmet26eses

Enveriye istasyonundan geçen Toros Ekspresinden biletimizi aldık.
Kalkış(enveriye):11-55
Varış:(haydarpaşa):17-55
16 mayıs cuma

Diğer trenlerin hiçbirinde yer yok.Varmıdır başka Toros ekspresiyle gidecek olan

Ben trenlerde yer bulamadım maalesef, gece trenleri olan Anadolu ve Fatih Expreslseri bile dolu, ben bir aksilik olmazsa Perşembe'yi, Cuma'ya bağlayan gece uygun bir otobüs firmasıyla gitmeyi planlıyorum.

Bu arada Toros Expresi ile gidecekler dikkat, o tren Gaziantep'ten geldiğinden rötar yapması kuvvetle ihtimalmiş, hatta öyle yarım saat-1 saat değil, belki saatlerce belki de 1 gün rötar yapabiliyormuş, bana gar da çalışan biri söyledi, çok rötar yapıyormuş o tren, o trenle gidecekler bir B planı hazırlasınlar, ne olur ne olmaz sonra mağdur durumda kalmayın...
Yukarı
ermanka26 Liste gör
Usta Yazar

Erman Kayışdağ
  Alıntı ermanka26 Alıntı  CevaplaCevapla Direct Link To This Post Tarih: 14/May/2008 saat 22:35
Alıntı yapılan enES26

arkadaşlar  perşembe gecesi kalkacak fatih trenine bilet alan arkadaşlar ismini ilave edebilirlermi, hiç olmazsa trenden indiğimizde birlikte olmuş oluruz..
bu arada cuma günü enveriyeden expres trenlere binecek arkadaşlar olası 1-2 saatlik rotar larıda gözönünde bulunudursunlar..

fatih expresi:

1-)  Sinan TOKKAN (2 vagon koltuk no 60)
2-)

Benim de 2.vagon 5 numaraSmile

Erman KAYIŞDAĞ
Adım+Soyadımın ilk 2 harfi+26=Nickim
Yukarı
 Cevapla Cevapla Sayfa  <1 7891011 13>

Forum Kısayol Forum İzinleri Liste gör

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50
Copyright ©2001-2008 Web Wiz

Bu sayfa 0,406 saniyede hazırlanmıştır