Sayfayı yazdır | Close Window

Altay maçı deplasman organizasyonu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Genel Konuşmalar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=787
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 12:30
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Altay maçı deplasman organizasyonu
Gönderen: alyans999
Konu: Altay maçı deplasman organizasyonu
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 16:15
 Maça gidecek olan arkadaşlarımız Salı sabah 10:00'dan itibaren Cumartesi akşam 20:00'a kadar otobüs kayıtları Gidiş - Dönüş 10 YTL karşılığında yapılacaktır. Kayıt sayısına göre otobüs kaldırılacaktır. Kayıt işlemi sırasında verilecek biletler otobüse binerken kullanılacaktır. Kayıtlarımız stad protokol giriş kapısında yapılacaktır. Gidecek arkadaşlarımızın bu konuda duyarlı olmalarını önemle rica ederiz.
 EsEs Fan dan alıntıdır.

-------------
S.nalbant

Yanıtlar:
Gönderen: simsekler
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 17:00
otobüsler hangi gün ve saat kacta kalkacak bilgi verirseniz calısanlar acısından sevindirici olur.
tesekkür ederim.

-------------
Es Es Es Ki Ki Ki Eski Eski Es !!!

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 17:27
acaba bu organizasyonu kim yapıyor yönetim mi??

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 17:39
izmire akın, kopun gelin... 

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: esme_deli26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 17:40
hadi arkadaşlar işi olmayan herkes maça 50 otobüs kaldıralım süper olur ozaman 5 çekeriz altaya

-------------
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI

Gönderen: emrah_eli
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 17:51
20 otobüs bile yeter ya

Gönderen: black_red_026
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 18:05
arkadaslar talep fazla ama daha kimse el atmamıs sanırım ilgililere duyurulur lutfen acele edelim son gune kalmasın

-------------
inadına eses

Gönderen: es_emre26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 18:28
Biz Altes olarak izmir'e gitmeyi planlıyoruz...Artık bağıra bağıra süper lige adım atıyoruz...

-------------
Felsefe;'S'evinmek'İ'çin'S'evmedik!
http://www.felsefesis.com - http://www.felsefesis.com

Gönderen: kırımlı
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 18:51

süper süperSmile

Akın var akır İzmire akın
zapteceğiz izmiri izmirin zaptı yakın!LOL

-------------
Es-Esimin emekçisiyim!!

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 18:59
Karşıyaka, Antalya, Giresun maçlarında gelenleri gördük,
bizim gideceğimiz sayı Anadolu futbol önderine yakışır olmalıdır.
En önemlisi de gidenlerin deplasmanlarda gösterecekleri davranıştır.

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 19:11
Eskişehirsporu gereği gibi destekleyecek özverili, saygılı taraftarların ciddi bir organizasyonla İzmire gitmesini istiyoruz.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 19:16
Alıntı yapılan simsekler

otobüsler hangi gün ve saat kacta kalkacak bilgi verirseniz calısanlar acısından sevindirici olur.
tesekkür ederim.

Sanırsam kayıt yaptıracak kişilere yerinde gerekli bilgi verilecektir.Bu arada benim katılacağım izmir organizasyonu 0403 le gidiş dönüş 30 lira yolda sigara ve içki yasak ilgilenen arkadaş olursa  özelden msj atabilir.

-------------
S.nalbant

Gönderen: Fnd_26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 19:32
Akalım abi İzmir'e ya benim Öss derdim olduğu için dershane falan var gelemicem çok üzülüyorum ama Abilerimiz Kardeşlerimiz işi olmayanlar akçaktır İzmir'e inanıyorum..

-------------
Yenilsende yensende taraftarın senle...

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 19:42
Alıntı yapılan hüsnü

Karşıyaka, Antalya, Giresun maçlarında gelenleri gördük,
bizim gideceğimiz sayı Anadolu futbol önderine yakışır olmalıdır.
En önemlisi de gidenlerin deplasmanlarda gösterecekleri davranıştır.

hocam kesinlikle haklısın 90 dk yine boğaz patlatıp topçunun durduğu yerde biz girmeliyiz sesimizle sahaya
maçın atatürkde olması çok kötü ama sayımızla ben yeterli desteği vereceğimize inanıyorum...

-------------
Es-Esimin emekçisiyim!!

Gönderen: darknESS
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 19:50

kaç saat çeker burdan izmir normal koşullar altında?

-------------
dusmanlari kardes yapan ESES

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 19:58
özel arabayla  ortalama 7 saat
otobüsle 8-8.30 sürer
trenle normal rötarlı olarak 9 eylül 11
izmir-mavi 12
karesi tavsiye etmem el kaldırsan duruo saati yok allah kerimLOL

-------------
Es-Esimin emekçisiyim!!

Gönderen: Feryat
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:01
Kızılcıklı - Ayder ve 26 ETD nin kayıtları yarın sabah 10 dan itibaren stadda başlayacak devamlı görevli arkadaşlarımız orda olacaklar gidiş geliş 10 ytl.

-------------
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Gönderen: güven
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:02
arkadaşlar herkez maca gelsin  şampıyonluga 10hafta kaldı altay macında takımı yanllız bırakmayalım ve imkanları zorlayıp maca herkez gelsin izmir 6-7saat sürer ama taraftar otobüsüyle tabi kac saat olur bilmek zor ama ne olursa olsun herkz gelmeli bu maca

-------------
ESKİŞEHİRSPORLU OLMAK GURURDUR

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:05
valla 10 ytl bedava arkadaşlar haydi herkez kayıt yaptırmaya altaya gelmeyen fenerli olsun

-------------

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:07
Alıntı yapılan Fnd_26

Akalım abi İzmir'e ya benim Öss derdim olduğu için dershane falan var gelemicem çok üzülüyorum ama Abilerimiz Kardeşlerimiz işi olmayanlar akçaktır İzmir'e inanıyorum..

Hiçbir şey ESES sevgisine mani olmamalı...Ben de Teknik Lise 4.sınıf öğrencisiyim benim de ÖSS derdim var ama dedim ya ESES herşeyden önce gelir...Allah nasib ederse önce altay sonra kocaeli sonra karşıyaka 3üne de gideceğim...Wink

-------------

Gönderen: es_es_emrah
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:11
Haydi eskişehir hepinizi bekliyoruz kardeşlerim takımımızın bu önemli anında yanında olmalıyız.Bizler eskişehirden gelecek kardeşlerimizi karşılarız.

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

(ÜNİESES-İZMİR KIZILCIKLI-EMRAH)

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:13
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan Fnd_26

Hiçbir şey ESES sevgisine mani olmamalı...Ben de Teknik Lise 4.sınıf öğrencisiyim benim de ÖSS derdim var ama dedim ya ESES herşeyden önce gelir...Allah nasib ederse önce altay sonra kocaeli sonra karşıyaka 3üne de gideceğim...Wink

biz önce eğitimine önem veren EsEs taraftarı istiyoruz. önce eğitim sonra EsEs... Wink

-------------

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:17
Eğitim eğitim dediğin nedir ki darknESS...

Bu sene öss'yi kazanamayıp seneye kazanabiliriz fakat bu sene süper lige çıkamazsak bundan sonra çıkmamız bir dahaki senelere...

Varsın kazanamayan biz olalım kazanan ESES olduktan sonra...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:20
Maç  yeri kesinleşti atatürkteymiş acaba oraya sığabilecekmiyiz !SmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmileSmile

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderen: gakkos26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:21
es_emre26, konu dışına kayıyorum ama eğtim dediğin her şey demektir. eğitim hayat demektir. sana esesten örnek vereyim, şampiyonlukları kovalayan ilk takımımızın pek çok oyuncusu üniversite öğrencisidir. aman ha yanlışa düşme. önce eğitim sonra eses.  

-------------
Eskişehir Osmangazi Üniversitesi
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:27
Alıntı yapılan es_emre26

Bu sene öss'yi kazanamayıp seneye kazanabiliriz fakat bu sene süper lige çıkamazsak bundan sonra çıkmamız bir dahaki senelere...

Benim düşüncem budurTongue Saygı lütfen Smile

-------------

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:32
öss mi :)) ben 3 sene önce olaylı samsundaki ordu maçı yüzünden sınava girmedim sevgi ayrı bişey.

-------------

Gönderen: KIZILCIKLIEMRAH
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:51
Alıntı yapılan Feryat

öss mi :)) ben 3 sene önce olaylı samsundaki ordu maçı yüzünden sınava girmedim sevgi ayrı bişey.

Hayır feryat donuste sabah 5 de eve gidip yatmak yerine girecegin okulun kapısına gidip yatsaydın orada bi kaldıran olurdu LOLLOL millet arıyo sınav var die sen telefonu bile duymuyon LOLLOLLOLLOL

İzmir Deplasmanına Ozel Oto Şeklimiz Var..

-------------

Gönderen: yasinolcay26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:53
bilet fiyatları ne kadar bi bilgisi olan varmı

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:53

yönetim yardımcı olsun ve izmire 50 otobüs kaldırmalı cok önemli bir mac bu herkez maca gel sin arkadaşlar yeniden büyük eses icin el ele izmire görsünler kim büyük

-------------

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:54
Alıntı yapılan es_emre26

Alıntı yapılan es_emre26

Benim düşüncem budurTongue Saygı lütfen Smile

Emre okumuş insanlara ihtiyacımız var. Özellikle de üniversitelilereBig%20smile
...............................
Altay maçı Atatürk stadında olacak, o stadda ne zamandır ESESİM maç yapmıyordu. Bir değişiklik olacak.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: iLkaSKimeSeSim
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 20:56
Alıntı yapılan yasinolcay26

bilet fiyatları ne kadar bi bilgisi olan varmı

Altay'ın daha önceki maçlarında bilet fiyatları 5 ytlmiş ve hiç değişmediğini söylüyorlar..Eğer değişiklik olursa bir kaç gün içinde belli olur..

-------------

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 21:02
deplasman tribünü bileti 5 ytl bi altaylı arkdaşla konuştum bellide olmaz dedi

yarın işleri halledim gider kaydımı yaptırım..

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 21:32

bilet fiyatları büyük ihtimal 5ytl olur gidiş dönüşte 10 ytl yani ESKİŞEHİRDE ki maç bilet fiyatı o yüzden herkes ama herkes önemli işi olanlar hariç bu maça gidelim...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 21:36
Alıntı yapılan es_emre26

EsEs nasıl olsa çıkıcak sen kafanı takma ama senin kaybediceğin bir yıl sana sıkıntı stres olur. EsEs başaramazsa o sıkıntıyı hepimiz çekeriz sen başarısız olursan o sıkıntıyı tek başına çekersin :) hem bu aralar biraz kasman ilerdeki deplasmanlar için zaman kazanmana yardımcı olur. belkide turu atıcağımız kafkaf maçına hepberaber gideriz Wink tabiki karar senindir ama hani belki senen biraz fazla tecrübemiz vardır bu konularda sanada aktaralım istedik.
konu dışına çıktık arkadaşalr kusura bakmasınlar...

-------------

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 21:40
Alıntı yapılan güven

yönetim yardımcı olsun ve izmire 50 otobüs kaldırmalı cok önemli bir mac bu herkez maca gel sin arkadaşlar yeniden büyük eses icin el ele izmire görsünler kim büyük

yahu tutturmuşuz bi yönetm yardımcı oluversinde olurversin. işte herşey yapılmış 10 lira veren herkes gidecek. yönetm daha ne yapsın. transfer yaptılar, şampiyon olacak takım kurdular bi zahmet bu kadarınıda taraftar olarak biz yapıverelim. lafım sadece sana değil güven kişisel olarak algılama. bu tarz düşünen çok insan var. senin postunu sadece örnek olarak aldım.

-------------

Gönderen: omer_26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 21:48
Alıntı yapılan kırımlı

otobüsle 8-8.30 sürer
izmir-mavi 12
Trenle gideceklere benden tavsiye 2 hafta önce karesiyle balıkesire gittim gittiğime gideceğime pişman oldum arkadaşın dediği gibi 20 dk bi duruyo köy otobüslerinden beter.Aman sakın öyle bi hata yapmayın Wink

-------------
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:09
Yemek de dahil toplam 20 lira olur.Gayet uygun bir ücret.Müsait olan herkes gelmeli takıma destek olmalı.Yalnız deplasmana giderken bu sefer sırf olay çıkarmak için gelecek tipler olabilir bunlara karşı dikkatli olmalıyız.Altay ile aramız biraz soğuk bu yüzden tahrik mutlaka olacaktır o nedenle Giresun maçındaki gibi takımımızı desteklemeliyiz.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:20
Alıntı yapılan ES_Kadir

Yemek de dahil toplam 20 lira olur.Gayet uygun bir ücret.Müsait olan herkes gelmeli takıma destek olmalı.Yalnız deplasmana giderken bu sefer sırf olay çıkarmak için gelecek tipler olabilir bunlara karşı dikkatli olmalıyız.Altay ile aramız biraz soğuk bu yüzden tahrik mutlaka olacaktır o nedenle Giresun maçındaki gibi takımımızı desteklemeliyiz.
gideceklere küfür konusunda gene uyarı yapılmalı. bu sene bursa gese ile deplasmanda oynarken küfürden saha kapama cezası aldı. yani orda çıkıcak olay halinde hala sakarya maçını seyircisiz oynayabiliriz.

-------------

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:26
Alıntı yapılan darknESS

gideceklere küfür konusunda gene uyarı yapılmalı. bu sene bursa gese ile deplasmanda oynarken küfürden saha kapama cezası aldı. yani orda çıkıcak olay halinde hala sakarya maçını seyircisiz oynayabiliriz.

Giresun maçı öncesi ve maç esnasında nasıl birbirmizi kontrol ettiysek deplasmandada oyle olmalıyız ki Allah korusun bir ceza vs.gelmesin.Giresun maçında da görüldüki en iyi destekleyici kendi takımına tezahürat yapmak.Sol taraftan bi ara "Giresun kümeye" diye sesler geldi ama ben dahil birçok taraftar müdahalede bulundu.Giresun kümeye deyince bizim takıma ne gibi bir yararı olacak.Yararını bırakın bu Giresunlu oyuncuları daha da motive eder.

Sadece ve Sadece kendi takımımızı desteklemek lazım.Küfür edince,rakibe sataşınca 3 puan vermiyor kimse.Ona harcayacağımız enerjiyi kendi takımımıza destekle harcayalım.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:30
Alıntı yapılan es_emre26

Ben de seneye gireceğim.Tabi benim düşüncem sap ile samanı ayıralım.Yani EsEs sevgisi başkadır,eğitim çok daha başkadır.Şu da bir gerçek ki Ö.S.S oldukça zor bir sınavdır.Umarım bu yolda ben ve benim gibiler istedikleri bölümlere erişirler.Wink

-------------

Gönderen: kraleses
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:41
Beyler nerden nerelere gelmişiz Altaya giden gider gitmeyen gitmez bu kadar basit..O mesajı yazan arkadaşta laf olsun diye yazdı heralde burda 2 sayfa tartışma yarattı...Deplasmanla,organizasyonlarla ilgili şeyler yazalım...Wink

-------------

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 22:43
Alıntı yapılan omer_26

Alıntı yapılan kırımlı

otobüsle 8-8.30 sürer
izmir-mavi 12
Trenle gideceklere benden tavsiye 2 hafta önce karesiyle balıkesire gittim gittiğime gideceğime pişman oldum arkadaşın dediği gibi 20 dk bi duruyo köy otobüslerinden beter.Aman sakın öyle bi hata yapmayın Wink

Özel araçla 5 saatte İzmire gittim. Kütahya Gediz yolundan Uşak Organize sanayi çıkabilirsin. KM olarak yol kısalır. Kütahya -Afyon üzerinden Uşak ise yol çift şerittir.
Not:Ben hiç mola vermem:-)

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: sulo2635
Gönderi tarihi: 03/Mar/2008 saat 23:01
Bu işler gönül işidir isteyen gelir istemeyen gelmez arkadaslar niye bu kadar uzattınız. gelenınde canı sagolsun gelmeyenınde..önemlı olan iyi niyetli olmak..

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY
(İzmir ESES)

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:35
maç cumartesiye alınmış

Gönderen: ayder26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:43
Alıntı yapılan emrah_eli

maç cumartesiye alınmış

gerçekmi. haberin kaynağı neresi

-------------

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:44
Evet resmi Eskişehirspor sitesinde maç cumartesi 19.00 da.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:46
Macın Cumartesiye Alındıgını bende duydum dogrumu acaba Tff sitesinde bi acıklama yok.. Kesin bilgi lazım..

-------------

Gönderen: tnt
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:46
TFF'nin sitesinde pazar 13.00 gösteriyor...

Gönderen: eskobar
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:47
haydaaa  buda  nerden  cıktı  şimdi  yaaa gerçek  demi  arkadaşlar  olsun  nasıl  olursa  olsun  gündüz gece  elleriz  altayı

-------------

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:48

Evet Tayyip Erdoğan izmire mitinge mi ne gidiyomus mac cumartesi 19:00 da.

Gönderen: ŞaHiN
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:48

Altay maçının günü ve saati değişti.

Bankasya 1.Ligde bu hafta sonu 9-Mart-Pazar günü saat 13:00´da karşılaşacağımız Altay maçı,8-9 Mart-2008 günleri yapılacak olan toplantı,gösteri ve mitingler nedeniyle görev yoğunluğu olacağından ötürü Türkiye Futbol Federasyonu tarafından 8-Mart-Cumartesi günü saat 19:00´a  alınmıştır.

Basın Sözcüsü

Cem Abacı

-------------

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:49
Evet alınmış arkadaşlar...

Bence daha iyi oldu...Cumartesi sabahı 07.00 gibi çıkılırsa yetişilir gibi...Maçtan sonra da gece yolllar daha boş olduğu için otobüs daha hızlı geliyor sabah 6-7 gibi evde oluruz kanımca...

-------------

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:50
Alıntı yapılan es_emre26

Evet alınmış arkadaşlar...

Bence daha iyi oldu...Cumartesi sabahı 07.00 gibi çıkılırsa yetişilir gibi...Maçtan sonra da gece yolllar daha boş olduğu için otobüs daha hızlı geliyor sabah 6-7 gibi evde oluruz kanımca...

İyide Cumartesi Calısıyoz O Nolcak Emrecim..Bizim Arcelikten bile Organizasyon Vardı Yalan oldu.. Hay ben bole isin...

-------------

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:52
maç gece maçı saat 19.00'da

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 18:59
benimde pazar günü işim vardı gelemeyecektim.ama cumartesiye alındığı için gideceğim.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 19:26
sağlık olsun ne diyelim cumartesi pazar farketmez gece gündüz farketmez inşallah gideceğiz alacağız macı geleceğiz..

-------------

Gönderen: esme_deli26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 19:46
Yine deplasman yalan oldu,ne güzelde bekliyodum heyecanla pazar gününü artık başka deplasmanlara kaldı.

-------------
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:00
pazar günü olsaydı güzel olucaktı ama nasip değilmiş

cumartesi sabahı yola çıkılır sanırım

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:03
Alıntı yapılan Feryat

Evet dogru soluyor:)Bilader samsun macı ardı sen öss ye girememiştin teyzemin hala haberı yok demı :):) arkadaslar gonul işi bu gelende sagolsun gelmıyende ama izmireses cumartesı statda yerını alacaktır cuma gunude meşalelerle takımı karsılamaya gıdecektır :)

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:05
Bizim organizasyonda iptal cumartesi çalışıyoruz bu federasyonun ikinci kazığı bize :(

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: anti_bizans_26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:06
ne mitingi ya haftalardır deplasman yapamıyoz bu nasıl iş...Angry

Gönderen: Azrail_26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:11
Harbi nedir bu yaa.!

-------------
O Sene Bu Sene

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:11

HAREKET  SAATİMİZ CUMARTESİ SABAHI SAAT 8:00 taşköprü caddesinden  kayıtlar  stadyumda  devam  etmektedir.. ...DUYRULUR

-------------

Gönderen: AnadoluYıldızı
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:44
Bursa ekibi olarak hareket cumartesi günü saat 12.oo dir. Bursa'da yaşayan Eskişehirliler olarak bir otobüs İzmir'e gideceğimizi duyan Bursasporlu arkadaşlar da bize katılmak için başvuruda bulunmaktadırlar.

-------------

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:48
Kızılcıklı , Ayder , ETD otobüsleri Cumartesi Sabah 8 de hareket edecektir. Otobüsler Dolmaktadır. Gidiş Geliş 10 YTL

-------------

Gönderen: AnadoluYıldızı
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 20:50
Bu arada İzmir Atatürk Stadının boş kalan koltuklarını dev ESES bayrakları ile donatalım.

Gönderen: Mame
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 21:15

Maç Gününün Değişmesi Çok Etkiledi Bizi Ama Herşeye Rağmen Orda Olmak İstiyoruz.

Cumartesi Saat 14.00 Gibi Otobüs Bulabilirsek Otogardan İzmir'e Gitmek İstiyoruz.İzmirli Bazı Arkakadaşların Söylediğine Göre Atatürk Stadyumu Otobüslerin Güzargahı Olan Otoban'a Çok Yakınmış.Ve Aksi İzmir Otogar'ınada Çok Uzakmış.1.cisi Bu Doğrumu İkincisi Normal Yolcu Otobüsleri İle Eskişehir - İzmir Arası Kaç Saat.
Birileri Yardım ederse Çok Makbule Geçer Çünki İşimizden Olabiliriz.

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 21:23
hiç iyi olmadı bu bizde 6 kuzen gitcektik..ama hepimiz çalıştığımız için gidemeyeceğiz..lanet olsun ya...

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: burrak
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 21:27
ya ben gitmek için kayıt yapmak istiyorum ama ankaradayım nasıl otobüslere kayıt yaptırabilirim?yardımcı olursanız sevinirim.

-------------
Eses'imsin sen bizim canımız

Gönderen: black_red_026
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 21:28
Alıntı yapılan Feryat

Kızılcıklı , Ayder , ETD otobüsleri Cumartesi Sabah 8 de hareket edecektir. Otobüsler Dolmaktadır. Gidiş Geliş 10 YTL

arkadısm biraz bilgi verirmisin lutfen nerden kayıt yapıyoruz

-------------
inadına eses

Gönderen: onresx26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 21:33
Alıntı yapılan Mame

Maç Gününün Değişmesi Çok Etkiledi Bizi Ama Herşeye Rağmen Orda Olmak İstiyoruz.

Cumartesi Saat 14.00 Gibi Otobüs Bulabilirsek Otogardan İzmir'e Gitmek İstiyoruz.İzmirli Bazı Arkakadaşların Söylediğine Göre Atatürk Stadyumu Otobüslerin Güzargahı Olan Otoban'a Çok Yakınmış.Ve Aksi İzmir Otogar'ınada Çok Uzakmış.1.cisi Bu Doğrumu İkincisi Normal Yolcu Otobüsleri İle Eskişehir - İzmir Arası Kaç Saat.

Saat 2 de çıkarsanız yoLa hayatta yetişemezsiniz maça sabah çıkmanız lazm en geç 9-10 gibi izmir 8 saat falan oLması lazım..

-------------
ES_ES uLan..

Gönderen: sefa26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 21:43
YAZIKLAR OLSUN YAAA..... OLMAZ BÖYLE BİRŞEY TAM 8 KİŞİ DAHA EKSİLDİ -8.....
OF YA BASLARIM MİTİNGİNE BEEEE........

-------------
es es imi çoook seviyorum

Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 21:44
uşak üzerinden daha yakınmış mola vermeden 5 saattte gıdılıyormus oyle demişti birisi

Gönderen: Antidote
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 22:38
Alıntı yapılan emrah_eli

uşak üzerinden daha yakınmış mola vermeden 5 saattte gıdılıyormus oyle demişti birisi

Normal otomobillerle 5 saatte gidersin ama 303 otobüslerle gündüz trafiğinde 7 saatten daha az sürede gitmek imkansız.

Gönderen: ercan26
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 22:39
Alıntı yapılan Mame

Eskişehir-İzmir arası otobüsle 7,5-8 saat olduğundan 14 te çıkarsanız maç sonu varırsınız.
Stad çamdibinde otogarda bornovada çok uzak değil otogarda indikten sonra altındağ üzerinden çamdibine taksiyle 15 dk. minübüsle en fazla 30 dk. gelirsiniz.

Gönderen: ESKİCE
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 23:02
Alıntı yapılan emrah_eli

İzmir e sürekli giden biri olarak bu saat olayını ve yol güzergahını biraz anlatmaya çalışayım. Yolcu otobüsü ile 6 ila 7 saat arasında değişiyor otobüsün Kütahya da ne kadar durduğu yolun kalabalıklığı bunu etkiliyor 6 saatdede geldim ancak 7 saatdede geldiğim oldu.

Özel araç ile
Eskişehir den Kütahya ya doğru yola çıkılır Kütahya ya girmeden (Kütahya ya girmek üzere iken sağa dönülerek tabela takibi yeterli) çevre yolundan yaklaşık 10 15 km arası ilerledikten sonra Çavdarhisar a sağa dönülür.Çavdarhisar dan sonra Gediz istikamaetinde  yaklaşık 30 km gidilir Gediz i geçtikten yaklaşık 10 km sonra sola Abide ye dönülür ( kaçırıp Simav a devam edenler var dikkat) bu yola yaklaşık 40 km devam edilip Uşak Organizeye çıkılır burdan sağa dönülerek Kula Salihli Turgutlu geçilerek İzmir e varılır.Yaklaşık 400 410 km yol kat edilmiş olur.Şöför koltuğunda babam gibi biri oturuyorsa 4 saat sürmez Big%20smileancak hiç tavsiye etmem adamın sanki radarlarla anlaşması var yakalanmıyor Big%20smile asıl sorunsa yol buna müsait değil. Özel araçla gidecekler özellikle Kütahya dan Çavdarhisar a döndükten itibaren Uşak organizeye kadar dikkatli olsunlar yer yer daralmalar ve çökmeler var ama genel olarak geniş yeni bir yol herkese hayırlı yolculuklar.

-------------

Gönderen: ESKİCE
Gönderi tarihi: 04/Mar/2008 saat 23:04
Ha unutmadan deplasman otobüsü ile  8  saatden aşağı gidilmez malum su manzaralı zevkli bi yolculuk olacak.

-------------

Gönderen: NegRO_26
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 00:06
Es-Es taraftarına 10 bin kişilik yer

Maçın Atatürk Stadı’na alınması ev sahibini harekete geçirdi. Olağanüstü toplanan Altay yönetimi konuk taraftarlar için yaklaşık 10 bin kişilik yer verme kararı aldı. Stadın yaklaşık 50 bin kişilik olması nedeniyle bilet fiyatlarını düşük tutma eğiliminde olan Altay yönetimi, kale arkasındaki yeri Eskişehirspor'lu taraftarlara verecek. Bilet fiyatlarının ise 10 YTL olması bekleniyor.
TARAFTAR MAÇA GİDECEK
Eskişehirspor'a gönül veren çok sayıda sporsever hafta sonu İzmir'de oynanacak Altay- Eskişehirspor arasındaki maçı izlemek için hazırlıklara başladı. 26 Taraftarlar Derneği öncülüğünde kaldırılacak olan otobüslerin Cumartesi günü erken saatlerde stadyum yanından İzmir'e yola çıkacağı öğrenildi. Dernek Başkanı Yavuz Orhan, maça gitmek isteyen taraftarların Atatürk Stadı protokol tribünü idari büroya kayıt yaptırmaları gerektiğini açıkladı.

Sakarya Gazetesi

-------------
BKaldırıŞ

Sensiz İstanbul'a DÜŞMANIM..!!

Gönderen: estuna
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 01:31

hay ben bu federasyonun yapacağı işe kafasına göre maç değiştiriyor cumartesi çalışıyoruz bizim fabrikadanda artemadan organizasyon vardı hepsi yalan oldu. 

federasyon açık açık yazsın amaçı ne eskişehirspor tarafytarlarını deplasmanda görmekmi istemiyor. şimdi buraya federasyonla ilgili azımdan cıkanları yazsam msj silinmez direk siteden atılırım anlayın artık. hiç bişeye faydanız yok len gereksiz insanlar topluluğuAngryAngry

-------------
NEFER // SANA UZANAN KİRLİ ELLERİ SİLERİZ YER YÜZÜNDEN...            

Gönderen: kırmızı_şimşekler
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 01:37

Federasyonun umrandamı arkadaşlar eses taraftarı deplasman yapacakmış.

Adamlar her yazıda değişiklik yapıyor hatırlayın geçen sene içerideki maltya maçı pazardan c.tesiye niye alınmıştı sebep aynı.Gene en az 1000 kişi oluruz.

-------------
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.

Gönderen: ckonrat
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 10:05
Alıntı yapılan kırmızı_şimşekler

Adamlar her yazıda değişiklik yapıyor hatırlayın geçen sene içerideki maltya maçı pazardan c.tesiye niye alınmıştı sebep aynı.Gene en az 1000 kişi oluruz.

Evet yaa geçen sene tek kaçırdığım maçtı CryCry o maçta sınavdaydım birde atatürk end. meslekte girdim sınava ama bu sene ister fedarasyon ister başka birileri gidicem bu maça hiçbirşey engellemeyez LOLLOL

-------------
Ümidimi kaybetmedim çünkü ESKİŞEHİRSPORLUYUM!!!

Gönderen: Mehmet_Ali
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 11:02
fedarasyon akıllı ol aklını alırız sen kiminle dans ettiginin farkındamısın sana süper ligde istanbul kulüplerine leblebl çeçirdek olcak takımlar olcak öylemi peki ben sana soruyorum bu fut bolun adaletine yakışıyormu futbolun adaletine yakışırmı yakışmazmı bilmem ama ilahi adalet nasıl tecelli edecek görecegiz bakalım ilahi adalet fedarasyonun ve ve merkez hakem kurulunun ve medyanın adaletine benzemez bilirsiniz cümle alem bir araya gelse ilahi adalet tecelli ederse eskişehir spor mutlak süpelige çıkacaktır. onun için biraz tüm kurumlarınızla fedarasyon efendi lütfen eskişehir spora karşı adaletli olalım evet tek istedigimiz bu fedarasyondan son 10 haftada adalet istiyoruz biz taraftarlar olarak ön yargıyı bırakalım fedarasyon efendi sezarın hakkını sezara verelim eskişehir sporumuza haksızlık yapmayalım birazcık vijdanınız varsa istemediginiz bu takım tarih yazmıştır istemediginiz bu takımın seyir cisi takımını gönülden desteklemiştir istediginiz takımların tarihlerinide taraftarlarınıda görüyoruz rahat bırakın artık eskişehir sporu da süper lige bir hava gelsin stadlar dolşun taşsın anlamıyorum sizi fedarosyon efendi bir takıma taraftarına bukadar haksızlık yapılırmı bu haksızlıgı hak etcek ne yaptı eskişehir spor sizlere sadece gönülden destek verdik ve feneri galatayı beşigi yendik ezeze bumu sadece taraf olmanıza sebeb çok ayıp çok futbolda yenmekte var yenilmekte iyi oynasalardıda onlar yenselerdi. bunun için eskişehir spora adaletsizlik ve haksızlık yapmayın herşeye ragmen ilahi adalet tecelli edecektir. son 10 hafta lütfen fedarasyon efendi adil olalım bütün takımlara karşı Clap   

Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 11:15

BİLET FİYATLARI BELLİ OLDU

Altayımız' ın Cumartesi günü saat 19:00' da Atatürk Stadyumu' nda oynayacağı Eskişehirspor maçının bilet fiyatları açıklandı.

Buna göre;

Kapalı Tribün :  5 YTL  -  Bayan  , Öğrenci 1 YTL
Açık Tribün    :  5  YTL -  Bayan , Öğrenci 1 YTL
Kale Arkası    : 5 YTL  ( Eskişehirspor taraftarı )

-------------

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 11:35
Es-Es taraftarına 10 bin kişilik yer

Maçın Atatürk Stadı’na alınması ev sahibini harekete geçirdi. Olağanüstü toplanan Altay yönetimi konuk taraftarlar için yaklaşık 10 bin kişilik yer verme kararı aldı. Stadın yaklaşık 50 bin kişilik olması nedeniyle bilet fiyatlarını düşük tutma eğiliminde olan Altay yönetimi, kale arkasındaki yeri Eskişehirspor'lu taraftarlara verecek. Bilet fiyatlarının ise 10 YTL olması bekleniyor.
TARAFTAR MAÇA GİDECEK
Eskişehirspor'a gönül veren çok sayıda sporsever hafta sonu İzmir'de oynanacak Altay- Eskişehirspor arasındaki maçı izlemek için hazırlıklara başladı. 26 Taraftarlar Derneği öncülüğünde kaldırılacak olan otobüslerin Cumartesi günü erken saatlerde stadyum yanından İzmir'e yola çıkacağı öğrenildi. Dernek Başkanı Yavuz Orhan, maça gitmek isteyen taraftarların Atatürk Stadı protokol tribünü idari büroya kayıt yaptırmaları gerektiğini açıkladı.

04.03.2008

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 11:52

4-5 gün önceden organizasyonların açıklanması iyi oldu. Ama gazetelerin biraz daha bilgi vermesi lazım. Altay yönetimi normalde deplasman taraftarına açık tribünü veriyordu ama bize kale arkasını vereceklermiş. Bu da iyi bir haber değil..Yine de oldukça kalabalık olacağız.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 11:59
Alıntı yapılan eskobar

Altayımız' ın Cumartesi günü saat 19:00' da Atatürk Stadyumu' nda oynayacağı Eskişehirspor maçının bilet fiyatları açıklandı.

Buna göre;

o zaman gidiş-dönüş ve maç toplam 15 ytl ye gelecek........

gayet uygun....

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 13:09

Eskişehir altay macı bıletlerı bellı oldu 5 ytl gidiş döünüş+maç+yemek hepsi 20 ytlye gıdılır gelınır esese gönül vermıs herkezi bu hafta sonu ızmıre beklıyoruz.İzmire erken gelecek arkadaslar varsa benımle ırtibata gecsin

msn adresım=esmrah@hotmail.com

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderen: Qwerty_eses
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 13:15
Alıntı yapılan ceyhad

Alıntı yapılan eskobar

Buna göre;

o zaman gidiş-dönüş ve maç toplam 15 ytl ye gelecek........

gayet uygun....

uygundur... 20ytl kapatırız bu haftayı yemek içmek derkenTongue

-------------
I LOVE YOU ESES

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 13:27
arkadaşlar kayıtları nerden yaptırıyoz.bilgisi olan varmı(kayıtta neler gerekiyor) şimdiden hepinize sonsuz teşekkürler. HAYDİ ALTAYA AKALIM Wink

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: esesli_asik
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 13:28
Bu maçın cumartesi olması katılımı ister istemez azaltacaktır...Herkes bi şekilde gelmeye çalişmalı çok önemli bir deplasman 3 puan aldığmız zaman kapıları ardına kadar açacağız...

-------------

Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 13:51
Alıntı yapılan esesli_asik

Bu maçın cumartesi olması katılımı ister istemez azaltacaktır...Herkes bi şekilde gelmeye çalişmalı çok önemli bir deplasman 3 puan aldığmız zaman kapıları ardına kadar açacağız...
Aynen katılıyorum

-------------
Semt-i Mukaddes
ÖRNEKKÖY

Gönderen: ea26
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 14:08
kopun gelin valla! izmirde nerede toplanılacak nerden gidecez stada?

-------------
ALSADA CANIMI BU SEVDA HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI

Gönderen: 026alp
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 15:00
arkadaslar nefer grubunun organizasyonu yokmu? aradım bulamadımConfused bilgi verirseniz sevinirim. tesekkürler şimdiden..

Gönderen: KESKIN
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 15:26
Alıntı yapılan ckonrat

[QUOTE=kırmızı_şimşekler]

Maçın cumartesiye alınmasının sebebi izmirde pazar günü yapılacak olan mitingmiş...Mitingide federasyon ayarladı benceLOLLOLLOL

-------------
FORZA €S_€S...!!!

Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 15:43
Arkadaşlar Kayıtlar Stadyumda Devam Etmekedir Tekrar Söylüyorum gidiş geliş 10 YTL çok talep var bence acele edilmesi iyi olur gidecekler için. Prookol tribününün orda arkadaşlarımız mevcuttur.

-------------

Gönderen: kırmızı_şimşekler
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 15:48
Feryat toplam kaç otobüs tutuldu birde şu ana kadar kaç kişi kayıt oldu bu gibi bilgiler verilirse aydınlatıcı olur.Teşekkür ederim.

-------------
Seni Sevmek İbadetim Vazgeçemem Biliyorsun.

Gönderen: ea26
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 16:10
izmirde nereden hareket edilecek nereden stadyuma hareket edeceğiz?

-------------
ALSADA CANIMI BU SEVDA HAYATIN ANLAMI SİYAH KIRMIZI

Gönderen: Mehmet_Ali
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 16:13
Ey federasyon efendi!!! Eskişehirspora bu kadar yaptığın haksızlık yeter. Lütfen biraz adil ol. Derdin ne EskişehirsporlaAngry Her şeye rağmen ilahi adalet tecelli edecek ve Eskişehir türkcell süper lige çıkacaktır. Bu böyle biline.

Gönderen: fatihcce85
Gönderi tarihi: 05/Mar/2008 saat 17:02
Arkadaşlar benim pazar günü 12 de burda olmam gerekiyor kursum var sertifika alacağım için kursa mutlaka gitmem gerek izmirden dönüş e zman olur pazar 12 ye burda olurmuyuz. Ayrıca bize sadece kale arkasını vermişler burdan gidip orda açıkta kalmayalım sonra??? cevap verirseniz sevinirim.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com