Sayfayı yazdır | Close Window

2007-2008 Sezonu Gökhan Çalışal

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=612
Yazdırma tarihi: 17/May/2024 saat 16:21
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2007-2008 Sezonu Gökhan Çalışal
Gönderen: asssadza
Konu: 2007-2008 Sezonu Gökhan Çalışal
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 01:35

Yeni transferimiz Gökhan Çalışal ile ilgili haberleri bu başlıkta toplayalım.

-------------
Bir yaşam biçimidir Es Es...

Yanıtlar:
Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 01:46

Hoşgeldin Gökhan ilk yarıda yaşadığımız sol bek sorununa seninle çare bulacağımıza inanıyorum.Kaliteli bir oyuncusun sana başarılar diliyorum.

-------------

Gönderen: Koray
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 01:56
Hoşgeldin Gökhan...Bu transferin hem Eskişehirspor hem de senin için hayırlı olmasını diliyorum.

-------------
Cahille sohbeti kestim...
Echo Sierra Kilo India Sierra Echo Hotel India Romeo Sierra Papa Oscar Romeo

Gönderen: ceyhad
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 02:01
hayırlı uğurlu olsun..........

-------------
YENİDEN

BÜYÜK

ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: samich_backtash
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 02:07
hoşgeldin gökhan..umarım bu sene seninde katkılarınla şampiyonluk yaşayacağız...
gökhanla defansımız dahada güçlendi kalede de ferhat, dafansif orta saha olarak emre. kalenin duvarlarını iyice yükselttik bize gol atmak iyice zorlaştı..

-------------
http://vimeo.com/23760586 - SOMA Anısına

"Dünyada her millet, icraatına tahammül ettiği hükümetin mesuliyetine ortak sayılır." K.ATATÜRK

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 02:09
Geçen seneden beri ha geldi ha gelecek derken sonunda geldinSmile Hoş geldin sefa geldin. Umarım başarılı olursun. Hayırlı uğurlu olsun.

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: eses_gokhan
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 02:52
hayırlı olsun .

-------------
İLK VE SON SEVGİLİM GERÇEK AŞKIMSIN BUGÜGNÜM YARINIM DERDİM KAHRIMSIN

Gönderen: ESESerdartugsuz
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 08:29
hele şükür...
hoşgeldin gökhan, başarılarının devamı dileğiyle...

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 08:32
Hoşgeldin inşallah şampiyonlukta katkın olur.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: Valdez 26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 12:49
Gökhan aramıza hoş geldin  umarım bu transfer gerek Takıma gerekse sana hayırlı olur .

Not: Bizim Takımın solunda genellikle bir kişi oynar LOLLOLkendini  ona göre hazırlarsan(kondisyon olarak) iyi edersin.Big%20smile

-------------
TÜRK'LÜK MEDENİYETLER MEZARLIĞI ANADOLU'DA DİK DURABİLMEKTİR!Uğur ankara ESES

Gönderen: özgürözen26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 12:52
Aramıza hoşgeldin Gökhan...

Gönderen: target26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 14:10
hoşgeldin gökhan  sakat bela görmeden sezonu şampiyonlukla kapatman dileği ile!!!

-------------
SEN VE BEN BİR BÜTÜNÜZ SONSUZA DEK !!!

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 14:12
Hoşgeldin Gökhan.Başarılar diliyorum.Hem sana hem ESES ime.

Gönderen: yasinolcay26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 14:18
sana öncelikle hoşgeldin demek istiyorum gökhan.ben açıkçası senin nasıl bi oyuncu olduğunu bilmiyorum.süper ligten sol bek gelicek diye beklerken senin gelmen biraz süpriz oldu.inşallah göstereceğin performansla seni tanımayanlara(ben dahil) kendini en iyi şekilde tanıtırsın.yeniden hoşgeldin bu büyük camiaya

-------------
Bizim gerçekleştirdiklerimize,onların hayalleri bile yetemedi!!!(Fatih Sultan Mehmet)

Gönderen: KESKIN
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 14:35
Hoşgeldin GökhanWink

-------------
FORZA €S_€S...!!!

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 14:41
hoşgeldin gökhan inşallah iyi çıkarsında bu taraftar seni unutmaz

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: eroncel
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 14:53
Şanlı bir tarihi olan kulubümüze hoşgeldin...........

Gönderen: şükrü26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 15:06
Hoşgeldin Gökhan Eskişehirspor formasını taşımanın mutluğunu, çoşkusu yaşa ve sahada bize iyi futbolun sevincini herzaman belli et. Hayırlı sezon geçirmeni dilerim.

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 15:21
Allah yardımcın olsun, şehrimize hoş geldin, bu büyük camiayı yaşadıkca anlayacaksın...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: emrebayindir
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 15:53
gökhan  büyük ESKİŞEHİRSOR camiasına hosgeldin en kısa sürede bunun farkında olacagına hiç süphem yok. sezonu iyi gecirmen dileğiyle.....

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Gönderen: İrfan
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 16:29
Hayırlı olsun.İnşallah sol kanada aranan kan olur...

-------------
İrfan

Gönderen: Narin
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 17:04
Geçmişte kalan yıllarda ES ES'in kanatlardan ve hatta çizgi üzerinden bindermelerle kale sahasına ortaları ile ulaştığı gollerinin seyrine son yıllarda hasret kaldık. Umarım bu hasretliğin ilacı Gökhan. Hayırlı Olsun. 

-------------
ES ES TÜRKİYEDE TEKSİN

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 18:50
hoşgeldin gökan....

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: yavuz fahri
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 19:13
Gökhan,
Hoşgeldin. Hayırlı olsun hem sana hem de Eses'ime bu transfer.
Clap

-------------
DÜNYADA SENDEN BAŞKA HİÇ BİRŞEYİ OLMAYAN BİZ, DÜNYADA SENDEN BAŞKA HER ŞEYİ OLANA ACIRIZ...

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 19:13
Hoşgeldin Gökhan. sol kanat sana emanet..

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 19:14
Sol kanata ilaç olacağını umuyorum. Hoşgeldin Gökhan, hayırlı olsun.

-------------

Gönderen: tankçı baççavuşş
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 19:19
hoşgeldin gökhan. tüm camiamıza hayırlı olur inşallah.....

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderen: kozakcı
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 19:21
hoş geldin gökhan eses ve senin için hayırlısı neyse o olur inşallah

-------------
                        Artık korkun DALTONLAR RED KİT geri döndü.

Gönderen: RossoNero
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 20:40
Hoş geldin Gokhan,şansın acık olsun....

Gönderen: sivri74
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 20:48
Hoş geldin Gokhan,şansın acık olsun.Boludaki oyunundan daha fazlasını bekliyoruz.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Gönderen: matador
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 21:41
Hoş geldin Gökhan.

Ne mutlu sana şampiyonluk resminde sende yer alacaksın.

-------------
ya bir yol bul ya bir yol aç ya da yoldan çekil

Gönderen: tolgaeses
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 21:51
Gökhan kardeşim hoşgeldi esesimize simdi sana ne yakısır beaa kırmızı sıyahlı formada.. Bence gökhan eses için nokta trnsferdir. Gökhan bunu hiç unutma bu eses taraftarı sana en eski takımın sakaryasporlu tatangalardan daha çok sahip çıkar bunu unutma burda sende goreceksınkı eses tarftarının futbolcusuna ve takımına nasıl sahip çıktıgını. Gökhan Kardeşim  Gün Eskişehirde eses le başlar eses le biter. esesle doğulur esesle kefene girene kadar bu sevgi devam eder. sen öyle büyük bir takıma ve  camiaya geldinki nedemek istediğimi maclara çıktıgında eskişehirde dolaştıgında anlayacaksın.  Eskişehirde nerde tatil gununde bir yerde oturdugunda  orda goreceksınkı hep eses konusulur  bu sevgi öyle buyuk ki ölene kadar bu sıyah kırmızı sevgi kalpten gönülden asla çıkmaz. hosgeldın aramıza kardeşim...

-------------
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 22:22
Hoşgeldin.
Formayı, Gökhan ÇALIŞ-AL Wink
Şaka bir yana, başarılı sakatsız, şampiyonlukla süslü bir sezon geçirmeni diliyorum.
Uzun yıllar EsEs'e hizmet etmen dileğiyle, tekrar hoşgeldin.

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: safter26
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 22:30
 Gökhan, Anadolu'nun gerçek efsanesine hoşgeldin.

-------------
Ne onulmaz sevdaymış bre...

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 22:33
Aramıza hoşgeldin Gökhan, tatangayların forumunda onlara duyduğun sevgiyi gördüğümde bunu bizi tanımadan yazdığını bildiğim için fazla önemsemedim.. Eskişehirli olmak, Eskişehirsporlu olmak, o formayı giyebilmek ayrıcalıktır. Tebrikler...

Gönderen: Tuncay
Gönderi tarihi: 10/Oca/2008 saat 22:49
Hoşgeldin Gökhan.
Bu sene sonunda yaşayacaklarını torunlarına miras olarak bırakacaksın. Aha da buraya yazdım.

-------------
Uykunuz.......SİYAH,
Rüyanız........KIRMIZI olsun.
///k a r a d e n i z E S E S///
///a n k a r a E S E S ///

Gönderen: eses35
Gönderi tarihi: 27/Oca/2008 saat 17:21
gökhan bu gün nasıl oynadı. istatistiki bilgiler fazla parlak değil de!..

Gönderen: blackman_26
Gönderi tarihi: 27/Oca/2008 saat 17:43
Sanırım pek iyi değildi.Yanlış hatırlamıyosam penaltıya sebep olan futbolcuydu.Daha sonra oyundan çıktı...

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: aritmal
Gönderi tarihi: 27/Oca/2008 saat 17:46
penaltıyı birol yaptırdı, gökhan erken oyundan alındı,sakatlık olma ihtimali yuksek,ama detayları sonra netleşince görücez,mardın radyosundan dinleyerek oyunu yorumlamak ne derece doğru?????

-------------
SEVDAN BİR ATEŞ
SALDIR ES ES İM SALDIR:)
(B)aş(K)aldırı(Ş)

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 27/Oca/2008 saat 17:55
İşin gerceği bugün oynatmamaya çalışan bir Mardin ve bilinçsizce saldıran bir ES ES vardı dinleyebildiğim kadarıyla. Bu maçta istatistiki bilgi olarak ben skoru yapan COŞKUN ve penaltı kurtaran FERHAT derim. Başkada bişey yoktu maçta.

-------------

Gönderen: kado_eses
Gönderi tarihi: 03/Şub/2008 saat 16:05
Hosgeldin gökhan bence sen basarılı bır oyuncusun bu basarını ESES in basarısı ıle tamamlıcak olursan cok  ıyı sonuclara varırsın

-------------
SENİNLE DOĞMUŞUM SENSİZ ÖLEMEM

Gönderi tarihi: 17/Şub/2008 saat 16:28
Sakatlıklar ve cezalılar olmasa mümkün değil takıma giremez ilk yarı çok top kaybetti.

-------------

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 17/Şub/2008 saat 16:34
bu adam amatör kümede top oynayamaz bizim takımda ne işi var ,metin diyadin orta sahaya  adam dolduracağına buraya adam gibi birisini alsan olmazmıydı.

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderen: eses35
Gönderi tarihi: 17/Şub/2008 saat 16:38
Alıntı yapılan eskikurt

bu adam amatör kümede top oynayamaz bizim takımda ne işi var ,metin diyadin orta sahaya  adam dolduracağına buraya adam gibi birisini alsan olmazmıydı.
Metin diyadin'in asıl amatör kümede hocalık yapması gerekiyor. Sağ kanat biizm çok güzel çalışıyorken bilmiyorum serdar sakatmıydı değiştirdi, serdarı oyundan aldı ve koray'ın bütün oyununu bozdu. Takım geriye çakilmek zorunda kaldı. 2. ise ömer'i 80 dakika oynattı. Adam çok vasıfsız bir kere, yanında ki adama bile pas veremiyor. koşmayı beceremiyor. golcü adı var ama bomboş pozisyonda gol atamadı kaleciyle karşı karşıya. Sonra takıma kızıyorsunuz Metin Diyadin'e kızın. Gökhan Çalışal ya da başka birine değil. Angry

Gönderen: İrfan
Gönderi tarihi: 17/Şub/2008 saat 16:58
Son derece ağır,sol kanadı Antalya keşfedip çok iyi kullandı.Hem adam kaçırıyor,hem hücuma katılmada ağır davranıyor.hem de hataya meyilli.Sezgin bu kanadı,oranın oyuncusu olmamasına rağmen daha iyi kullanıyordu.Keza Ersin de öyle...

-------------
İrfan

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 23/Şub/2008 saat 18:05
gökhan çalışal daha ilk maçını oynadı arkadaşlar.bence gökhan için tek maçta karar vermek hatalı olur.hele bir takıma oyun sistemine adapte olsun gökhanı ondan sonra değerlendirelim sağlıklı olarak derim ben.

Gönderen: Boraes
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 22:22
Keşke altyapımızdaki bir gence senin yerine güvenip forma verseydik.

-------------
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler

Gönderen: 26_shadow_26
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 22:23

Ersin gibi bir futbolcuyu takımdan kesip senin gibi  basiretsiz bir futbol oynayan (gerçi futbolda oynamadın ama) birini nasıl takıma alıyorlar anlamadım Angry

senin değil koşmaya yürümeye halin yok beee  yuhhh yaaa yuhhhh Angry

-------------
ALLAHIMA ŞÜKÜRLER OLSUN Kİ BÖYLE BÜYÜK BİR TAKIMIN TARAFTARIYIM !!!
aşK-ı ŞeHiR

Gönderen: esme_deli26
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 22:30
Vallahi yaa nasıl veriyorlar oyüce formayı vallahi yazık forman için oynamıyosan eğer buyüce taraftar için oyna ayıptır günahtır bu yaptığın

-------------
İki kılıç sesi duyupta korkanları,karşılaştıkları ilk zorlukta birbirini(takımını)satanları asla anmaz TARİH...
Yaşıyor Savaşıyoruz...KIZILCIKLI

Gönderen: beafirt
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 22:51
akıl war mantık war bu adamın ne işi var eseste ya tek maçlık yorum yapmak istemiyorum ama adam koşmaktan aciz sadece transfer olsun da diye alınmıs bi adam

-------------
eses ulannnnnnnnn

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 22:52
 Bakın kimse gökhana kızmasın adam geldi bi Antalya maçında oynadı sonra yedek bu maçtada kurtarıcı gibi öne sürülmeye çalışıldı.Adam 80. dakikadan sonra bitti maç eksikliği olduğu belli ona değilde böyle kritik maçlarda onu öne sürenleri yargılayın burada en suçsuz adam gökhan bence.

-------------
S.nalbant

Gönderen: eses26eses
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 23:00
Ersin bu adamdan bin kat iyiiiiiii........

-------------
Kalsada SOn Nefes Herzaman Heryerde En ßüyük EsEs..!

Gönderen: ceren1965
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 23:08
emre için yazdım senin içinde yazıyorum sen futbolcuysan bende eşşeğim hatta eşoğlu eşeğim

-------------
ESES LİYSEN ÖVÜN.DEĞİLSEN BİAT ET

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 23:19
[QUOTE=beafirt]akıl war mantık war bu adamın ne işi var eseste ya tek maçlık yorum yapmak istemiyorum ama adam koşmaktan aciz sadece transfer olsun da diye alınmıs bi adam
valla diyecek bişi yok susuyorum etmediğim küfür kalmadı bide sezgine

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 23:21

bu gökhan çalışal ,felan olayı değil arkadaşlar bu olay diyadinin resmen saçmaladığının belgesidir bunu daha öncelerdede yazdım ve ısrarlada tekrarlıyorum bu diyadin bu takımı şampiyon felan yapamaz belki takımı iyi çalıştırabilir antrenman bilgisi  iyi olabilir ama bu adamda sistem diye birşey yok oyun okuma desen hiç yok bunu ilhan cavcav geçen sene uyandı gönderdide oftaş bugün süper ligde oynuyor birkere geçtiğimiz sezon eskişehirsporu  hiç tanıyamamış geçen sezon takımın tek derdi  ofansın kuvvetli olmamasıydı geriye kalan mevkilerde yapılacak 3-4 takviye yeterliyken bu adam tuttu takımı nerdeyse sil baştan yapmaya kalktı başarılı defans kurgusunu elinde tutamıyarak macera aradı neymiş efendim mevcut defans oyuncuları şampiyonluğa oynatacağı sistemde ağır kalırlarmış hızlı değillermiş olmazmış al getirdklerinide gördük maaşallah sisteme uyuyorlar kalemizde pozisyon bile vermiyorlar bakın geçtiğimiz sezonu isterseniz dönüp araştırın bu sezonki kadar pozisyon veren ve basit goller yiyen bir defans değildi ergin hoca bile bu takıma takım savunmasını yaptırmayı biliyordu ama ne yazıkki nerdeyse lig bitiyor bizim diyadin efendi hala daha defansa çare bulacak peeehhhh ölme eşşeğim ölme bahar gelir yaz gelir

Gönderen: SeRDaR2626
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 23:28
Alıntı yapılan ceren1965

emre için yazdım senin içinde yazıyorum sen futbolcuysan bende eşşeğim hatta eşoğlu eşeğim
Benim yedi sulalem Essek bu adam topcuysaAngryAngry

-------------
BiZiM oLMaDiGiMiZ HiCBiR LiG....SuPeR LiG DeGiLDiR...

Gönderen: esoğuzes
Gönderi tarihi: 17/Mar/2008 saat 23:51
adam taç atmaya bile giderken koşamıyor.seni alana mı yanayım aldıranamı yoksa verilen parayamı  gökhan bu mesajı oku da küsüp eskişehiri terket emi.....

-------------
eskişehir sen bizim herşeyimizsin

Gönderen: miskin
Gönderi tarihi: 18/Mar/2008 saat 16:15
Kendine gel Eskisehirde oynuyorsun . Biraz toparlan bizi sıkıntıya sokuyorsun kimse sana kötü birşey söylemek istemiyor .Millet gerildi coktan kopacagımız ligte playoff konusur olduk

-------------
İnadına Es-Es

Gönderen: alyans999
Gönderi tarihi: 18/Mar/2008 saat 19:29
 Sevgili Gökhan eğer bu yazılanları okuyorsan sakın ola moralini bozma.Burada en suçsuz kişi sensin alındığından beri oynamadın sonra bu maça kurtarıcı gibi ilk 11 de başladın burada hata sende veya senin futbolunda değil seni kurtarıcı olarak öne sürenlerde.

-------------
S.nalbant

Gönderi tarihi: 18/Mar/2008 saat 20:01
evet dün görevini en iyi yapanlardandı hiç hata yapmadan oynadı.

-------------

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 18/Mar/2008 saat 20:26
Ya bu adam neden hiç koşmuyor bir pas verdiler adam yarı sadan yetişti ondan topu aldı. Nerde ersin nerde gökhan diyadin senin gibi anttrenör  real madride lazım

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: mehmet26010
Gönderi tarihi: 22/Mar/2008 saat 23:38
Ersin i bırakın alt yapıdaki ali fıratı oynatsan bundan bin kat daha iyi  oynar ersinin affedimesini bekliyoruz bunuda kadro dısı bırakıp genç cocuklarımızı alternatif olarak kullanmakta fayda var bosuna lider degiller heralde

Gönderen: melih_es26
Gönderi tarihi: 22/Mar/2008 saat 23:51
ersin ersin ersin ersin kadroya alınmasını bekliyorum sol kanattan atak yapamıyoruz artık ersinle birlikte sağdan soldan geliriz

Gönderen: blackman_26
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 00:01
Gökhan çalışal umduğumdan dahada kötü çıktı açıkçası.Soldan ne bindirme ne atak yapabiliyo nede defansta olumlu bi hareketini görebilidik.Hem fizik hem kafa olarak resmen bitik...Acilen toparlanması lazım....

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 00:20
Alıntı yapılan blackman_26

Gökhan çalışal umduğumdan dahada kötü çıktı açıkçası.Soldan ne bindirme ne atak yapabiliyo nede defansta olumlu bi hareketini görebilidik.Hem fizik hem kafa olarak resmen bitik...Acilen toparlanması lazım....

Bolusporda kadroya giremeyen adamı aldık. Çok bir şey beklememek lazım.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 01:35
bence bu kadar yüklenmek yanlış.. izlediğim kadarıyla kapasitesi okadardı ve okadar işçilik çıkardı.. oynayanda değil oynatanda kabahat buluyorum açıkçası..
şayet gökhan bu forumu okuyorsa hiç kusura bakmasın, biraz özeleştiri yapması gerekli..
hele o son dakikalardaki isteksizliği, mücadeleleri bırakışı az daha bizi 1 puandan edip rakibe 3 puanı hediye edecek cinsteydi.. olmadı gökhan, sana yakışmadı..

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 08:03
yapmayıjn arkadaşlar adam sakarya maçında defans hattımızın en iyisiydi hatasız oynasdı orta yapmadı diyosunuz coşkununm kaçırdığı pozisyonu(ayakla yerden sekip dışarı çıkan pozisyon) eğer o gol olsaydı of çalışal amma orta yaptı olcaktı bir an önce paftan getirsem ordan getirsem burdan getirsem daha iyi oynar bırakın bu boş lafları ve biran önce destek vermeye bakın

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: cotuk
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 10:21
Aynen katılıyorum, Sakarya maçında defansta göze çarpan tek isimdi. Koray, Tufan ve Sezgin dökülürken Gökhan bence o kadar kötü değildi. Önceki maçlar için (Antalya maçı) aynı şeyi söyleyemem ama Sakarya maçında ileri çıkarak bindirmeler de yaptı. Antalya maçında bıraktığı kötü izlenime göre Sakarya maçında iyi oynadı diyebilirim. Hemen adam harcamayalım, daha iki maç oynadı Gökhan. Biraz daha şans tanımak gerekir diye düşünüyorum.

-------------
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 10:33
Bence ayağını oynatmaya mecali yok,bir turandan, bir mehmet türkmehmetten farkı yok. Sadece Gökhan onlardan daha pasif o yüzden böyle görüyorsunuz

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: omer-es-26
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 10:44

bu defanstan hibirşey olmaz.geçen sezonki defans hattını bozmamamız gerekiyordu.

-------------
"2009 NBA   ALL-STAR İÇİN HİDAYET VE MEHMET'E http://www.nba.com/allstar2009/asb/tur/ballot.html?referrer=NBA&code=443Q4fvx - BURDAN OY VEREBİLİRSİNİZ !!!!"

Gönderen: levo_26
Gönderi tarihi: 23/Mar/2008 saat 12:30
öle demeyin arkadaslar bızı buralara sonucta bu takım getırdı gecen  sene 26. haftada kacıncı sıradaydık bı bakın ıstersenız bıde busene takımlar daha ıyı durumda defans hata yapsada bu macı gene alacaz --almalıyız

-------------
eses bızımdır futbolcular hıc bısey

Gönderen: ramozotti
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 20:53

Toraman ve Üzülmez'i istemiyoruz"

Eskişehirspor'un basın sözcüsü Rıza Zeydan, İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'i istemediklerini söyledi. Zeydan, düzenlediği basın toplantısında, transfer listesinde yer alan Mohammed Dahmane ile görüştüklerini ancak kulübünün sorun çıkardığını ifade etti!

Toraman%20ve%20Üzülmezi%20istemiyoruz

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
  • http://www.ajansspor.com/futbol/takim/Eskisehirspor - Eskişehirspor

Zeydan, düzenlediği basın toplantısında, transfer listesinde yer alan Mohammed Dahmane ile temaslarının sürdüğünü belirterek, futbolcunun değil, kulübünün sorun çıkardığını kaydetti.

Mohammed'in menajeri Ceylan Çalışkan'ın Eskişehirli olduğunu ifade eden Zeydan, şöyle konuştu:
''Mohammed Dahmane ile görüşmelerimizi daha önceden yaptık ve kendisi ile ön protokol imzaladık. Protokole yazılan maddelerden birinde vazgeçen tarafın mağdur tarafa 500 bin Avro ödeyeceği bariz bulunmaktadır. Menajer Çalışkan, sorunu ortadan kaldırmak için seferber oldu. Bu futbolcu ile anlaştığımızda kendisinin bonservisinin elinde olduğunu ve kulübünün kesinlikle sorun çıkarmayacağını öğrenmiştik. Ama Belçika kulübü şimdiden bonservis bedeli istiyor ve 600 bin Avro'dan kapı açıyor. Sorunu ortadan kaldırmak için çabalıyoruz. Kısa zaman içerisinde çözüm bulamazsak, Belçika'ya gideceğiz ve Mons Kulübü ile görüşme yapacağız.''

Zeydan, yeni sezonda çeşitli kampanyalar düzenleyeceklerini belirterek, ''Teberrulu ürün satışı yapacağız. Kapı kapı dolaşıp ürün pazarlayarak takıma katkı sağlayacağız. Eskişehir'e ve Eskişehirspor'a özgü ürünler pazarlayacağız. 15 yıllığına Eskişehirspor'a kiralanan akaryakıt istasyonunun kullanım hakkı İl Özel İdaresi kararıyla 10 yıl daha uzatıldı'' dedi.

Kayserisporlu Kamber'in transferinin her an sonlanabileceğini ifade eden Zeydan, şöyle devam etti:
''Kamber transferi son aşamaya geldi. Kayserispor, Kamber'in bonservis bedelinde indireme gitmedi. Eğer indirim yapılmazsa futbolcuyu alamayız. Gençlerbirliği'nde forma giyen Mehmet Çakır için de girişimlerimiz sürüyor. İlhan Cavcav ile temaslarımız devam ediyor. Biz kolej takım olacağız. Takımda problemli futbolcu bulundurmayacağız. Eskişehirspor'un İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'i alacağı söyleniyor. Böyle bir şey yok. İbrahim Toraman ve İbrahim Üzülmez'i istemiyoruz. Bu futbolcuların hem bonservisleri çok pahalı hem de biz sorunlu futbolcu istemiyoruz. Biz güçlü bir takımız ve sorunsuz ilerlemek hedefimiz. Futbolcunun tekniğinden ziyade ahlakına bakıyor ve değerlendiriyoruz. Mehmet Çakır ve Engin Baytar ile temastayız. Önceliğimiz Mehmet Çakır'dan yana ve son söz İlhan Cavcav'dan çıkacak.''

Zeydan, iç transferde Gökhan Çalışal ile masaya oturacaklarını belirterek, Gökhan Çalışal'ın, Eskişehirspor'da kalmak istediğini ifade etti.

Teknik direktör Rıza Çalımbay'ın da Çalışal'ın takımda kalmasından yana olduğunu anlatan Zeydan, şöyle devam etti:
''Gökhan Çalışal ile görüşmeler yapacağız. Kalmasından yanayız ama görüşmeden de kesin bir şey söyleyemiyoruz. Zafer Şahin ve Emre Toraman'a antrenman çizelgesi verildi. Futbolcular alt yapıda idmanlara çıkacaklar. Hem onların formdan düşmemeleri hem de takım bulmaları için alt yapıda idmana çıkmaları gerekiyor. Kendilerini hazırlayacaklar ve takım buldukları an kulüpten ayrılacaklar. Onlara takım bulmaları konusunda yardımcı olacağız. Emre ve Zafer iyi futbolcular. Ancak, Eskişehirspor kadrosunda bulunamayacaklar.''

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080708/toraman_ve_uzulmezi_istemiyoruz.html - http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20080708/toraman_ve_uzulmezi_istemiyoruz.html

sayın zeydanın açıklamalarına göre gökhan eses te kalacakmış...deli oldum valla rıza hocada istemiş kalmasını ne özellliği var bu adamıın geçen sene oynadığı tüm maçlarda çok kötüydü ...acaba birilerinin torpilimi var  bu adama....zafer gibi ulaş gibi adamları gönder gökhanı tut olcak iş değil...yönetim iice gözden düşmeye başladınız.....

-------------
bizdeki aşk mum ışığında göz göze değil...meşaleler altında omuz omuza!!!!

Gönderen: eses007
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 22:34
Gökhan Çalışal hangi mantıkla takımda tutulacakmış anlamak mümkün değil... Ersin gibi adamı gönder Gökhan çalışal'ı takımda tut olacak iş değil!!!

-------------
**AnaDoLu EfSaNeSi**
   **EsEs 1965**

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 22:38
sayın zeydanın en çok hoşuma giden sözleri kapı kapı dolaşarak ürün satacaklarını söylemesi.keşke buna kombine bilet satışından başlasalar ellerinde post makinalarıyla her fabrikayı her kamu kurum ve kuruluşlarını dolaşsalar,tüm esnafı dolaşsalarda vali babanın da desteği ile şu kombinelerin tamamını satsalar. 

Gönderen: motta
Gönderi tarihi: 10/Tem/2008 saat 23:16
tek bir sey soylıycem kım ne derse desın benım ıcın hocanın futbol bilgisi acısından bı gosterge ; gokhan calısal ıle yenıden oturulup konusulcakmıs herhalde,eger bu dogruysa  bı  gram faydası olmayan bankasyada zor oynayan super lıgde asla oynayamıycak bı futbolcunun ve ılk yarıdakı bolu macımızın oldugu gece bolu forması gıyerken içip içip  stadın cam ve kapısını kıran bu  karakterde bır futbolcunun  ESESİMDE yerı   o l a m a z ... bu kadar işe yaramaz biri bu takımda kalırsa  ...defol gokhan...

Gönderen: fanatik_esesli
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 00:03
ya nasıl olur böyle bir şey ya bizmi yanlış görüyoruz? yoksa yönetim ve hoca mı görmüyor hayır futboldan anlamayan bi insan bile gökhan çalışalın süper ligte oynamayacagını söyler nasıl olurda gökhan la masaya oturcaz kalmasından yanayız derler?eğer bu şekilde giderse takımın hali içler acısı olcak gibi daha ilk haftalarda bagırırz yönetim istifa diyeConfused

-------------
YAĞMURLAR YAĞSIN ŞİMŞEKLER ÇAKSIN BU ALEMDE BİRTEK SEN VARSIN ÇEKEMEYENLER KISKANANLAR ÇATLASIN BİR ALLAH'IM BİR DE SEN VARSIN """ESESİM"""

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 01:26
1 Maç uğruna transfer edildi bu adam Orta açmasını dahi bilmiyor

-------------

Gönderen: işçi
Gönderi tarihi: 11/Tem/2008 saat 17:33
Gökhan Bank Asya'da bile oynayamaz. Takımda kalırsa sanmıyorum forma giyeceğini. Devre arasındada gider.

-------------
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...

Gönderen: işçi
Gönderi tarihi: 19/Tem/2008 saat 12:03
Evet bolu'ya transfer olmuş. Nihayet..

-------------
"Yönetim istifa" demeyen beleşçidir, rantçıdır...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com