Sayfayı yazdır | Close Window

Elazığspor :2 - Eskişehirspor :4

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=561
Yazdırma tarihi: 27/May/2024 saat 08:36
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Elazığspor :2 - Eskişehirspor :4
Gönderen: sivri74
Konu: Elazığspor :2 - Eskişehirspor :4
Gönderi tarihi: 16/Ara/2007 saat 15:55
Elazığspor - Eskişehirspor
13 Ocak 2007 Pazar
Yer:Elazığ Atatürk Stadı
Saat:13:00
Yayın:tv yayını yok

ikinci yarının ilk maçından itibaren başlayıp son maçına kadar şampiyon olmak için :bu çoşkuyu bize çok görme yarabbim bizlere ve takıma sabır ve güç ver mutlu sona ulaşalım yeter artık.yeter ızdırap olmaya başladı .
haydi ES ES im ikinci yarıda yapılacak iyi transferlerle ilk maçından itibaren hep destek tam destek.

-------------
Tek Bir Hedef Tek Bir Nefes En Büyük ES ES
Zaman takıma destek olma zamanı.

Yanıtlar:
Gönderen: mehmet26eses
Gönderi tarihi: 16/Ara/2007 saat 16:40
Elazığ sahasını bizimle hayırlayacak bu vesileyle onlarada puan kaptırmayız umarım.

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Banderas_26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2007 saat 16:41
Elazığın sahasındaki ilk maçı,Allah yolumuzu açık etsin.

-------------
Önemli olan, hayatta en çok şeye sahip olmak değil, en az şeye ihtiyaç duymaktır.     

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 16/Ara/2007 saat 20:42
Elazıgın sahası yapıldı demek ha ilk macı bizle hayırlıcaklar.
İnşallah kötü bi anı yaşatacagız onlara.
Yenmeliyiz baska caresı yok.
Devre arasında bişeyler olmalı yoksa böle elimizdekı macları vermekle bu lig bitmez.

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 16/Ara/2007 saat 21:26
bu yıl devre arası dahamı kısa geçen yıllara göre yoksa banamı öyle geldi?

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:28
Allahın izniyle bu maçı alır ve ikinci yarıya güzel bir başlangıç yaparız

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: veli_26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:29
artık maç haftasına girdik  bu maçı alırız ......

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:30
evet 2.yarının ilk başlığı açıldığına göre turnuvada 1 .olan takımımız artık deplasmandanda 3 puanla döner.

-------------

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:35
Zor bi deplasman rakibimiz elazığ bu sezon ilk kez kendi saha ve taraftarının önüne çıkacak.Kaliteli kadromuz ile maçı kazanacağımızdan şüphem yok tek hedef 3 puan.

-------------

Gönderen: yalvaçtan esgulen26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:38
bana göre bu maç çok tehlikeli....Elazığ transferlerle kadrosunu güçlendirdi.Ayrıca bu yıl ilk defa kendi saha ve seyircisi önünde maça çıkacaklar.Eminim maça çok hızlı başlayacaklar.Eğer ilk yarı gol yemezsek maçı alırız düşüncesindeyim.İnşallh yenerek döneriz..

-------------
UZAKLARDA OLSAKTA KALBİMİZ SENİNLE.../Eyyüp GÜLEN Isparta

Gönderen: Burak4126
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:43
Eses Puanla döner diye düşünüyorum ama yenermi bilemem elazığın şuan ligde 16. olmasını stadlarının sorununa bağlıyorum ilk maça mutlak galibiyetle parolasıyla çıkıcaklardır esesin işi zor elazığspor taraftarı bu sezon ilk defa stadlarında maç izleyecekler kuşkusuz onlarda çok heyecanlı onlar için açılış maçı gibi olucak.

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:51
Zor olacagi kesin. Ama önemli olan zoru basarmak.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:52
Elazıgsporun Yeni Transferi Golcü Oyuncu Müslüm Karabulut Hakkında Bilgiler

Müslüm Karabulut’u tanıyalım;

1981 Hollanda Stolborg doğumlu gurbetçi futbolcu, futbola da Hollanda’da başlamış, 2000 yılında Güvenç Kurtar’ın isteği üzerine Kocaelispor’a transfer olan Müslüm, 2 yıl bu takımın formasını giydikten sonra, Güvenç Kurtar’ın Kocaelispor’dan ayrılması üzerine 2002’de ayrılarak Hollanda’ya geri dönmüş.
Bu sezon başında 2 yıllığına Yeni Kırşehirspor’a transfer olan Müslüm Karabulut, bu takımın forması altında 16 maçta 11 gole imza atarak dikkatleri üzerine çekmiş. Elazığspor’un Yanısıra birçok kulübün peşinde olduğu golcü futbolcu, tercihini bordo-beyazlı kulüpten yana kullanarak, bugün takımla birlikte çalışmalara başladı.

Kaynak : Elazıgspor Resmi Web Sitesi

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:54
Çok zor olacak!!Ama inşallah zoru başarıp ikinci yarıya fırtına gibi başlarız..

-------------
Eses'im bak işte taraftarın her zamanki yerinde..

Gönderen: oldcity__
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:54
bence bizim takımımız ikinci yarıda zor maç kaybeder..hepimiz biliyoruz ki ilk yarıda çok şanssız ve saçma maçlar kaybettik..ikinci yarıda şeklimizi koyacağımızı düşünüyorum..elazığ maçıda önlenemez yükselişimizin başlangıcı olur...

-------------
__oldcity__

Gönderen: omer_26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:56

Elazığ maçı gerçekten zor bi maç olacak ama artık ikinci yarı başlamak üzere yenilmek düşüncesini aklımızdan silmemiz gerekiyo artık şehrimizin şampiyonluk havasına girmesi gerekiyo Elezığ maçına almalıyız değil alacaz.

-------------
SENİN KADAR HİÇ KİMSE SEVİLMEDİ BU KALPTE

Gönderen: Neden
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 20:58
Elazıgspor

Daha önce yeni Burdurspor'dan Ümit Mutlu ve Yeni Kırşehirspor'dan Müslüm Karabulut'u renklerine bağlayan Bordo-beyazlı ekip, AK Parti Elazığ Milletvekili Feyzi İşbaşaran'ın gayretleri sonucu Gençlerbirliği Oftaşspor'un iki futbolcusu Eren ve Kenan'ı renklerine bağladı. Öte yandan Bordo-beyazlılar, Samsunspor'da forma giyen tecrübeli stoper Murat Duman ile prensip anlaşmasına vardı.

Kaynak : Sporx.com

-------------
Hiçbir şeye ihtiyacımız yok, yalnız bir şeye ihtiyacımız vardır; çalışkan olmak!

Gönderen: ercan26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:10
Elazığ ile ilk hafta oynamamız dezavantaj gibi görünsede bence avantajdır.Çünkü ilk defa seyircileri karşısına çıkacaklar bu onlarda bir baskı oluşturacaktır.Birde Elazığ bence diğer takımlar gibi hazırlık dönemini iyi geçiremedi ve eksikleride takım olarak gayet fazla ilerleyen haftalarda Elazığ daha iyi ve oturmuş bir takım olarak evine gelen takımları epey bir zorlayacaktır.Elazığ bizim karşımıza kazanmak için çıkarsa -ki öyle olacaktır- bu onların hezimeti olacaktır.Sergen gününde olur hava ve saha şartlarıda çok kötü olmazsa 2-0 yada 3-0 lık bir galibiyetle ikinci yarıya başlarız düşüncesindeyim.

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:19
Müslüm o kadar iyi topçu değil eses savunması onu geirmez elazığ duran toptan yada karambolden atar atarsa.

Hodri Meydan

Gönderen: sinaneses
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:22
maçı tv verecekmi bilgilendirirseniz sevinirim

-------------
polatlı eses

Gönderen: esesfan
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:29
Hayır arkadaşım maçı vermıyor diğer hafta evimizdeki maç naklen...

-------------
EFSANELER DÖNÜNCE HİKAYELER BİTER...FUTBOLU FUTBOL TRİBÜNÜ TRİBÜN YAPAN ESKİŞEHİRSPORDUR...

Gönderen: cotuk
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:31
ilk hafta maçımızı tv vermiyor

-------------
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:35

Bizim maçı Tv veriyo ama versede vermesede stad full çakıcak.

Ne Araba Ne Para Nede Manita Çokta Umrumda Bu Dünya Ölümüne Körfez..!

Gönderen: tolgaeses
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:49
bence bu maç eses için çok kolay gececektir. bu takımın savunması taş gibi oldu emre toraman bu noktada ıyı bır trnsfer ve defansımız çok saglam ee ilerde de forvet zaten saglam en 2 az farklı galip geliriz bence bu maç umdugumuzdan daha kolay gececk diye düşünüyorum.

-------------
HERZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ESES

Gönderen: Sato26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:52
Yeni transferlerin uyumsuzluğu ve Elazığ'ın kendi saha ve seyircisi önünde baskılı oynama istediği olmazsa biz bu maçı 2 farklı alırız diye düşnüyorum...

-------------
BİZ ESKİŞEHİRLİYİZ İŞTE FARKIMIZ...

Gönderen: es olcay
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 21:54
elazığın ilk iç saha maçı bu bence avantaj onlarda ilk kez bizim maçta oynayacaklar kadro kalitemizle alırız maçı

Gönderen: winterwind
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:00
Elazığspor ve taraftarı tadilat sonrası evindeki bu ilk maçında psikolojik olarak ,Şampiyonluğa oynayan Es-Es e var gücüyle baskı kurmaya çalışacaktır.İyi bir hazırlık dönemi geçiren takviyeli Es-Es hedefine giden yolda sekteye uğramak istemeyecektir.
 Es-Es im yenemiyorsa yenilmez.Önce beraberlik sonra Es-Es galibiyeti diyorum.

-------------
1965 Liyim,ES-ES Le Doğdum.

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:03
bence bu maç banko 2 yani esesim kesin alır elazıg bence iyi bir takım degıl oylede göze batan 1 trnsferleri yok

-------------

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:05
     ALLAH'ım sana şükürler olsun lige 7 gün kaldı.Askerde bile bu kadar gün saymamıştırm.
maç sonucunu söyleyeyim not edin.
   elazığ            :1         
   eskişehirspor:3
   ilk yarı 1-2

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderen: tankçı baççavuşş
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:20
çok fazla zorlanacağımızı düşünmüyorum.
  elazığ:0
  es-es: 2

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:27
Alıntı yapılan tankçı baççavuşş

çok fazla zorlanacağımızı düşünmüyorum.
  elazığ:0
  es-es: 2

Komutanımı alkışlıyorummmmm
Clap
Clap

-------------

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:30
Elazığı fazla hafife almamak lazım rehavete kapılmadan oyun disiplininden düşmeden oynarsak 3 puan ile döneriz.Tahminim 1-0 alırız bu maçı golüde coşkun atar.

-------------

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:32
inşallah ne demişler 1-0 olsun bizim olsun :))

-------------

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:38

Elazığ maçını alırsak ikinci yarıya büyük bir moralle gireriz işallah yeni transferler uyum sorunu yaşamazlar. Kimsenin şüpesi olmasın ESES TAHTINA MUTLAKA OTURACAK VE SONSUZA KADAR İNMEYECEK.Geek

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:42
Bizim Mehmet Al elazığdaydı hala ordamı ki ?

-------------

Gönderen: emrESES_26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:42
Elazı ilk yarının tüm maçlarını deplasmanda oynadıgından
2. yarıda bütün maçları kendı evınde Elazığda oynayacak.
Onun için yaklasık bir 4-5 aydır takımlarını görmeyen Elazglılar stadı doldururlar
Onun için taraftarı onunde oynacagı macı kazanmayı cok isteyeceklerdir fakat
Usta isimlerin maça damgasını koyup bu maçı alacagımızı düşünyorum.
Tahmini skor 1-2

-------------
Namazdan Sonraki Duamsın EsEs'im..

Kızılcıklı - ankaraESES

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:44

Ligin ilk yarısında hedeflediğimiz puana ulaşamadık. Rakipler de bizim gibi bonkör olunca zirveyle puan farkı fazla açılmamış oldu.  Son haftalarda takımın ortaya koyduğu kötü futbol devre arasında transferlerin şart olduğunu gösterdi. Ama şu ana kadar gerçekleşen transferler taraftarı memnun etmedi. Özellikle kaledeki sorun çözülemedi. Bu hafta içerisinde her şey netleşir ama Elazığ maçıdna kalede Sinan oynayacak gibi gözüküyor.

Elazığspor'un 2.yarıdaki hedefi bir an önce alt sıralardan kurtulmak olacak. Kendi sahalarında oynayacakları 17 maç onlar için büyük avantaj. Tabi ki ilk maçlarını bizimle oynayacak olmaları bizim açımızdan olumsuz bir durum gibi gözüküyor. Pazar günü sahada nasıl bir Eskişehirspor olacak bilemiyorum. İş Metin Diyadin ve futblcularda bitiyor.
Biz taraftar olarak uzak mesafeye rağmen, Es-Es'imizi Elazığ'da da yalnız bırakmayağız..

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:47
eses rahat yener hıc kafana takma kardesım hemde resıtal yapar orda esesimm

-------------

Gönderen: esesreha
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:53
Geçen yıl bizde oynayan Mehmet Al, Mehmet Türkmehmet, Bülent Karabağ, Evren Avşar ın ilk 11 de oynadığı Elazığsor la bence çok zor bir maç yapacağız.Zorluk bu sezon ki kendi sahalarında oynayacakları ilk maç bizim maç olması.Avantaj şu onlarda ilk defa seyircilerinin önüne çıkmaları ve saha onlar içinde yabancı sayılır. Çoktan beri bu stad da maç yapmıyorlar. Ligdeki durumları itibariyle ve rakip ES ES im olunca farklı bir atmosferde oynanacaktır. Skor önemli değil kazanan biz olalım yeter tecrübeli futbolcularımız ağırlığını koyarsa macı alabiliriz. Çünkü bizde eksiksiz çıkacağız maça umutla bekliyorum pazar 14.45 sevinmek için umarım yanılmam.

Gönderen: ashanye
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:57
Elazığ ilk kez seyircisi önüne çıkacağı karşılaşmada rakibi küçümsemessek ilk yarıdaki hatalardan arınarak çıkarsak kazanırız.Başarılar ESES'im.

-------------
Babadan kalan en büyük miras ESES sevgisi.

Gönderen: blackman_26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 22:59
Deplasman karnemize bakınca malesef tedirgin oluyorum ama inş. alırız maçı....

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: fransali1991
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 23:06
Eger ESES Super Ligi istiyorsa bu maç alir... 

-------------
You will never walk alone!!!

Gönderen: tankçı baççavuşş
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 23:11
elazığdaki eski futbolcularımız da ramazan gibi kendilerini kaybedip saldırmazlar inşallah!!

-------------
HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ESES    Mustafa KARAMAN / EDİRNE                 

Gönderen: blackman_26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 23:20
mehmet al dan pek beklemiyorum.Kendisi kişiliği düzgün bi futbolcuydu bizde ordada öledir zaten ilk maçta da ramazan gibi hiç bi pislik yapmamıştı.Türkmehmette aynı şekilde ilk maçta hiç bir çirkeflik yapmamıştı....

-------------
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 23:25
ligin ilk maçı olan elazığ maçı çok zor maç olucak ,elazığ bu sezon ilk defa taraftarının önünde eskişehirspora karşı çok istekli çok agresif oynayıp maçı almak isteyecektir  ilk defa taraftarının önüne bizim maçla çıkacak olmalarıda eskişehirsporun şansızlığı bu deplasmana hazırlanırken çok dikkatli olmak ve akıllı bir oyun stratejisi uygulayamassak elazığ daha ilk dakikalarda işi harala güreleye getirip maçı koparabilir burada önemli olan ben büyüğüm benim kadrom daha iyi demeden puan veya puanlar nasıl alınacaksa öyle oynamaktır bakın ilk yarının son maçında boludaki kadro dışı bırakılan ve eksik olan futbolcular vardı ve biz işi ciddiye almadık sonuç ortada ,bence diyadin bıraksın güzel futbol oynatmayıda puan veya puanlar çıkarsın artık güzel futbol geçmiyor ligin ikinci yarısında  özellikle deplasmanlardan alınacak her puanın çok büyük değeri var

Gönderen: emrebayindir
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 23:42

en korktugum maclardan bitanesi bu mac. inşlh kayıpsız kapatırız.

-------------
SeNsİz MaRmArİs BiLe SüRgÜn SaYıLıR ES-ES'im

Gönderen: huso_26
Gönderi tarihi: 06/Oca/2008 saat 23:43
    2.Yarıya galibiyetle başlamak güzel olur.

-------------

Gönderen: eskar
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 00:12
elazıgın kendı evınde oynayamaması tek sevındıgım nokta yoksa elazıgdan gercekten cekınılmelı

-------------
SeNsİz MERSİN bile sÜrGüN ES ES'im

www.marmariseses.com - www.marmariseses.com

Gönderen: alamanyalieses
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 00:45
Ilk 4 mactan 12 puan alacagimizi düsünüyorum.
Yeterki takimimiz rahat ve hatasiz,
Metin Hoca nin verdigi taktigi uygulasinlar,
rakip takimin yaptigi hatalari gole cevirsinler.
Cünkü yeteri kadar hata yapicaklarini düsünüyorum.
Metin Hoca nin oynattigi hizli ve presli futbolunda bu 4 rakip hata yapicaktir.
Bence ilk 4 mac banko 12 Puan, sonra gelsin Antalya..

Gönderen: turkaslan
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 02:26
zor olacaka eminim.. ama galip geleceğimizede fazlasıyla inanıyorum.. artık fobiyi-mobiyi ilk yarıda bıraktık.. şimdi şampiyon olma vaktidir.. her maç final maçımızdır.. hem takım, hem yönetim hemde taraftar olarak her maça bu ciddiyetle hazırlanıp herkesin üzerine düşen görevi ve fedakarlığı yapma zamanıdır..
Daha güçlü bir es-es için, Şampiyon es-es için hepbaraber inanalım ve başaralım...

-------------
Birimiz hepimiz için , Hepimiz ES-ES için...

Gönderen: yigitmetin
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 02:46
Elazığın bu sezon evindeki ilk maç olması bizim için dezavantaj diyen arkadaşlara katılmıyorum. İlk kez kendi seyircisi önüne çıkacak olan Elazığspor, maçı kazanmak zorunda olduğunu düşünerek hırslanacak, gol atamadıkça streslenecektir. İlk yarıda bir gol atarsak, ikinci yarı fark yaparız, inşallah...

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 04:01
Bu maç bizim...

Gönderen: BoZüYüKLüLeR
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 04:05
Kimse elazığın son sıralarda olduğuna bakıp aldanmasın,kendi sahalarındaki ilk maçı,taraftarıyla buluşuyorlar,maça çok hırslı başlayıp azim yapıp maçı kazanmak istiyceklerdir ve o arada aşırı yapılan hırslardan doğacak hatalardanda,gol ve goller atacağız,yani öyle yada böyle ama 0-1 ama istediğimiz skor bu maç bizimdir millet,ama harbi harbi zor maç olacak ve çekişmeli geçecek,farklıda alabiliriz bu maçı...

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: murattan26es
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 04:48

cok zor maç olacağı kesin ama mutlak puan veya puanlarla döneceğimizi düşünüyorum inşallah ilk yarıda deplasmanda kaybetme klasiğimizden kurtulup ikinci yarı deplasmanlardan en iyi sonucla döneriz

-------------
seni sevmek ölmekse ölürüm ugruna eses

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 06:51
Ilk mac cok stresli olur. Elazig baski altinda.. tecrubemizle aliriz

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: Malikan
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 09:56
Sahalarında oynayacakları ilk maçı almak için ofansif oynayacaklar. Ofansif oynamaları onlar için büyük dezavantaj olur. Ben bu maçta Serdar dan ümitliyim. Akıllı olsun yeter.

-------------
1965 TEN SONSUZA!!!

Gönderen: Fanatik26
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 10:35

Elazığ 20 gol atıp Kalesinde 31 gol görmüş...

-------------

Y Ö N E T İ M    İ S T İ F A

Gönderen: yeşiltepeli11
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 11:20
 eses ilk yarıda zor maçları kaybetti. umarım ikinci yarıda bu zor maça galibiyet başlarız. 1-0 olsun bizim olsun.

-------------
Her Zaman Her Yerde ŞAMPİYON ES-ES

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 11:41
elazığspor sahasında ilk maçına çıkacak. elazığ 15 deplasman puanı ile ilk yarıyı başarılı bitirdi. iç saha maçlarında alacağı puanlarla ilk altıya bile girebilir.

elazığsporun transferde pek adı duyulmadı elazığın hedefi ligde kalmakmı yoksa daha yukarılarımı. 

soğuk havanın etkisi ile zor bir zemin bizi bekliyor olacak.

ilk ikinin içinde kalacak isek her maça 3 puan gözüyle bakmalı ve ortalama 3 maçtan ikisini kazanmalıyız. 

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 11:46
sayın mod. sizden bir ricam olacak.2.yarı fikstür tarihleri varsa sayfada yenilemeniz mümkün olabilirmi.en azından gurbette ki bir esesliler olarak deplasman tarihlerimizi belirlemek istiyoruz.şimdiden teşekkürler

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: 26_eskkralI_26
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 15:23

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 15:35
Alıntı yapılan ezbol

sayın mod. sizden bir ricam olacak.2.yarı fikstür tarihleri varsa sayfada yenilemeniz mümkün olabilirmi.en azından gurbette ki bir esesliler olarak deplasman tarihlerimizi belirlemek istiyoruz.şimdiden teşekkürler

Ana sayfadaki fikstür zaten güncellenmiş durumdadır..

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 15:54
Alıntı yapılan EsEsliyim

Ana sayfadaki fikstür zaten güncellenmiş durumdadır..

Sayın Modum;

İlerideki günlerde TFF farklı bir karar alıp herhangi bir değişiklik yapmazsa 20. hafta ile 21. hafta arasında 1 hafta boşluk olacak. Yani 2-3 Şubat haftası maç olmayacak.

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=142&hafta=20#mac - http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=142&hafta=20#mac

http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=142&hafta=21#mac - http://www.tff.org.tr/Default.aspx?pageID=142&hafta=21#mac

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Gönderen: EsEsliyim
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 16:04
Sayın banner

Aşağıdaki linke lütfen notunuzu iliştiriniz mutlaka incelenip göz önüne alınacaktır...Tongue

http://www.eskisehirspor.com/forum/pm_new_message_form.asp?name=BLoodY - http://www.eskisehirspor.com/forum/pm_new_message_form.asp?name=BLoodY

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 16:34
Alıntı yapılan eskar

elazıgın kendı evınde oynayamaması tek sevındıgım nokta yoksa elazıgdan gercekten cekınılmelı
Nasıl yani kendi evinde derken maç elazığda değilmi?

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 17:15
Alıntı yapılan Burak4126

Alıntı yapılan eskar

maç elezığda tabiki yanlış yazmış arkadaş.

EsEsLi

Gönderen: ozi_es26
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 17:18
Alıntı yapılan Burak4126

Alıntı yapılan eskar

Elazığ 2. yarıda ki bütün maçlarını kendi sahasında oynacayacak.Yani bizim maç Elazığ'da.

-------------
Ne Bir İnat Ne Bir Heves Herşeyimiz Sensin ES-ES

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 17:24
ben baktığımda eski fikstür vardı ama genede ilginiz  ve alakanız için teşekkürler.

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: ayder26
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 17:55
takım elazığa erken gitsin. antalya gibi iklimi yumuşak olan bir yerden kara kışta elazığda maça çıkmak adaptaosyon açısından zor olabilir. Futbolcular da bu maçı çok ciddiye almalı. Elazığ haftalardır ilk kez seyircisi önüne çıkacak. maçın atmosferi farklı olur. Tedbirli olmakta fayda var.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 18:19
       Maç için tek dezavantajımız varsa o da şu an itibari ile;rakip takımın bu sezon içinde ilk defa kendi saha ve seyircisi önünde oynaması olacaktır.

Baktığımızda,kadroya katılabilmesi muhtemel oyuncu adedi transfer sonlanması itibari ile 5(Beş) gözüküyor.Bu sayı 4(dört) de olabilir veya daha az bilinmez ancak kaleci,sol açık,stoper bölgeleri ve şu ana kadar yaptığımız transferleri(Emre,Ömer) toplarsak bu rakama ulaşıyoruz.Bu oyuncular mutlaka bir dönem takıma alışma süreci geçireceklerdir.Önemli olan bu süreye olabildiğince kısa tutmaktır.Bu da bence yeni transferlerimizin olabildiğince Elazığ maçı itibarile direk oynama şansı bulabilmesidir.Tabi formayı hakettikten sonra...

Elazığ'ın puan durumundaki yeri bizleri yanıltmasın,onlar da tvden izlediğim kadarıyla pek de yabana atılacak bir takım değildirler.Ancak tabi şu da var,bizim ve onlar arasındaki kalite farkı tartışılmayacak düzeyde bellidir.Yine de bu bizde rehavet yaratmamalı aksine her rakipi aynı değerde ciddiye alıp,mücadele etmek görevimiz olmalıdır.Sanki Sakarya'yı yenince 3(üç) puan alıyorsun da Elazığ'ı yenince ondan ne eksik ne de fazla alıyorsun.Her maça aynı konsantre ile çıkmalı,puanlarımızı rakip takımlara vermemeli hatta paylaşmamalıyız.

Yeni transferler büyük ölçüde gerek bu maçta gerekse ikinci dönemki performansımızda çok büyük öneme sahiptir.Onlarda muhakkak ellerinden geleni yapacaklardır.Tek korkum uyum sorununun olması değil bunun uzun sürmesidir.Ne kadar uzarsa bizim için o derece kötü olur.Her iki takımı da tarttığımızda galibiyete yakın olan biz gözüksekte,futbolun sahada kazanıldığı hepimizin  bildiği gerçektir.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 18:33

EsEsLi

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 18:35
Herşey olabilir bu maçta her sonuç çıkar kimse kesin konuşmasın bu maça.

Hodri Meydan

Gönderen: erman_26
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 18:47
Alıntı yapılan Burak4126

Alıntı yapılan eskar

Elazığ'nın ilk yarıdaki maçlarını hiç evinde oynamadı.Bu sezon kendi evinde ilk kez bizimle oynayacak.Yani Eskar'ın sevindiği nokta bu.Yoksa maç tabii ki Elazığ'da.

-------------
Yönetim İSTİFA!

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 19:00
Alıntı yapılan erman_26

Elazığ'nın ilk yarıdaki maçlarını hiç evinde oynamadı.Bu sezon kendi evinde ilk kez bizimle oynayacak.Yani Eskar'ın sevindiği nokta bu.Yoksa maç tabii ki Elazığ'da.

İyi de bir takım,ilk defa kendi saha ve seyircisi önünde oynaması dezavantaj değil ki?Hangi takımla oynarsa oynasın,sonuçta bunun motivasyonu çok ayrı olur.

-------------

Gönderen: inhisarlı
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 19:20
Alıntı yapılan esesreha

Geçen yıl bizde oynayan Mehmet Al, Mehmet Türkmehmet, Bülent Karabağ, Evren Avşar ın ilk 11 de oynadığı Elazığsor la bence çok zor bir maç yapacağız.Zorluk bu sezon ki kendi sahalarında oynayacakları ilk maç bizim maç olması.Avantaj şu onlarda ilk defa seyircilerinin önüne çıkmaları ve saha onlar içinde yabancı sayılır. Çoktan beri bu stad da maç yapmıyorlar. Ligdeki durumları itibariyle ve rakip ES ES im olunca farklı bir atmosferde oynanacaktır. Skor önemli değil kazanan biz olalım yeter tecrübeli futbolcularımız ağırlığını koyarsa macı alabiliriz. Çünkü bizde eksiksiz çıkacağız maça umutla bekliyorum pazar 14.45 sevinmek için umarım yanılmam.

Reha Bey,

Önemli olmayan bir ayrıntı ama bilgilerinize...

Gecen sene Bozuyukten aldigimiz ve bizde fazla forma giyemeyen Bulent KARABAĞ, Elazığsporda oynayan Bülent değil. Orda ki golcunün ismi Bülent KARAMAN. 

Bizdeki Bülent Karabağ bildiğim kadarıyla B kategorisinde oynuyor. Telekom olabilir.

Gönderen: kalender 26
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 19:27
      Süper lige çıkmak istiyorsak ligin ikinci yarısında  mümkün olduğu kadar maç kaybetmemiz gerekir.Elazığsporun durumu açıkcası bizi ilgilendirmez,kadromuzda maçı çevirebilecek yeteneğe sahip futbolcular var.Kazanmamız gereken bir maç ve kazanacağız. Kusura bakma GAKKOŞ.

-------------
kalender

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 19:52

Elazığ 1. yarı stad çalışması olmasaydı yani hep deplasman oynamasalardı bugün maçın favorisi eses olurdur diye düşünüyorum

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 20:05
Elazığ yeni taransferler yapsada onlar takıma adepte olmadan bizle oynayacaklar rahat kazanırız gibi geliyor.

-------------

Gönderen: KaRa
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 20:38
Elazığ'ın evindeki ilk maçı. Dolayısıyla atak oynayıp maçı kazanmak isteyeceklerdir. Bu noktada Elazığ'ın açıklarından yararlanıp kalitemizle, tecrübemizle maçı alırız demek istiyorum ama diyemiyorum. Bence sonuç pek belli olmaz...

-------------
YÖNETİM İSTİFA! ŞEFFAF MALİ TABLO İSTİYORUZ!

Gönderen: loranleroy
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 20:57
Pazar günü maçımız var ve kalecimiz yok.. Sinan geçecek kaleye, Elazığspor ilk yarıda bütün maçlarını deplasmanda oynamasına rağmen, hiç kimsenin beklemediği bir şekilde puanlar aldı, basit görünsede çok çok zor bir maç olacak, umarım kaleci hatalarına maruz kalarak, alacağımız puanları tehlikeye düşürmeyiz, çünkü ikinci yarıda kaybettiğimiz puanların telafisi neredeyse imkansız olacak...

Gönderen: eses şahin
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 21:02
Evet ELAZIĞ Ilk defa kendi sahasında oynayacak ama unutmayalım seyirci baskısı Elazığa olumsuz etki yapabilir.Ayrıca ESES imiz deplasmanda sadece Elazığla oynamayacak belkide ikinci yarının en kolay maçı olacak Bu maçı alamazsak hangi maçı alacağız ? Bu liğde göreceğiz ne süprizler olacak. Şunu unutmayalım ESES adı bile rakip takımda umutsuzluk yaratıyor.BİZ BU LİĞİ BİRİNCİ BİTİRİRİZ İKİNCİ TAKIM BENİ İLĞİLENDİRMEZ.....Geek

Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 21:35
elazıgspor macı bence en kolay maçımız 0lacak allahın izni ile. eger bu macı alamssak hangı macı alıp şampyn olacağızki eger elzgda yenmessek pes yaniii

-------------

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 07/Oca/2008 saat 21:38

Elazığspor / Eskişehirspor Maçının bilet fiyatları :

Kapalı: 15,00 YTL

Maraton: 10,00 YTL

Kale Arkası: 5,00 YTL

www.elazigspor.org

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 00:00
İlk macımızı elazıgla oynamışdık elazıgdan eskişehire gelen 1 otobüs segirciyi karşılamışdık elazıglı arkadaşlarda aynı şekilde bizleri karşılayacaklarını sölüyolar inş dostca bir mac olması dilegiyle ve 3 puanı biz almak dileyiyle

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 01:48
başlangıcı inşallah iyi yaparız.sonrasında devamı gelir.

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: forza_forever_es_es
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 02:37
geçen seneki elazıg maçını hatırlıyomda kalecimizin olaganüstü  inanılmaz akla mantıga sıgmıyacak hataları sayesinde kaybetmiştik

-------------
DAG VE KOMANDO TUGAYI HAKKARİ ÇUKURCA\ORMANLI ^^SINIR NAMUSTUR^^

Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 02:44
Alıntı yapılan forza_forever_es_es

geçen seneki elazıg maçını hatırlıyomda kalecimizin olaganüstü  inanılmaz akla mantıga sıgmıyacak hataları sayesinde kaybetmiştik

Halen unutamıyorumki kardeşim o maçı,ne maçtı ama yaaa,bi kaç hata yüzünden kaybetmiştik maçı Confused

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 04:03
Bu maç öyle yada böyle bizim onu bunu anlamam ben Tongue

-------------
Lacivert-Beyaz .!

Gönderen: eses260
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 09:56
bu maç alınmalıdır alamazsak fark açılmaya başlar galibiyetten başka altarnatif olamaz.

-------------
Kırmızı Şimşek
Türk Gücü

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 10:50
Elazığın sahasındaki ilk maçı olması Elazığ içinde çok zor bizim için şan olabilir takımın kalitesi bizim maçı almamız gerektiğini söylüyor  deplasmanlarda istediğimiz oyunu oynasakta istediğimiz sonuçları alamadık bu şanssızlığı kırmaya Elazığ maçıyla başlamalıyız.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: oner
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 12:18
Şu maç gerçekten çok önemli iyi başlamak adına.Eğer Elazığ ve Mardin deplasmanlarından 6 puan getirebilirsek içerideki üç maçı kazanıp ikinci yarıya 5 te 5 ile başlayabilirsek şampiyonluğun yolunu açarız.Neden olmasın ben bu takıma güveniyorum.

-------------
Cennettir Bu Dünya Seni Sevene, Gerçek Olur Her Rüya ES-ES'liyim Diyene...

Gönderen: yawdamper
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 17:11

Bu sezon tafartarı karşısında ilk sınavı vericek olan Elazığspor maçının zor geçeceğine inanıyorum.Umarım yanılırım ve rahat bir galibiyet alırız...

-------------
BEKLE BİZİ İSTANBUL

Gönderen: ombusman26
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 19:28
beraberlik olabilir

-------------
İstanbul seni bekliyor

Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 19:35
başlasın artık şu lig ve taransferler.
kazanarak ilk maçla başlarsak gerisi gelir.

-------------

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 19:59
Bence çok rahat bi galibiyet alıcaz.Neden derseniz Elazığ ilk yarı maçlarını hep deplasmanlarda oynadı ve hep kontra atak  ve kapalı bi futbol  malum deplasman  takım görüntüsü ile çıktı.Ama şimdi kendi evinde  mecburen maçı kazanabilmek için açık oynayacaktır.Bence Eskişehirsporum bundan yararlanır ve farklı bi şekilde rahat kazanır diye düşünüyorum.....

Gönderen: cotuk
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 20:06
Alıntı yapılan ombusman26

beraberlik olabilir

Canım kardeşim sen hiç hayırlı birşeyler yazmayacak mısın? Transfer başlığında böyle, burda böyle.  Allah'ın izniyle rahat kazanacağız inşallah. Kimse kafasına takmasın.

-------------
Her zaman arkanda büyük taraftar
Güveniyoruz size sonuna kadar

Gönderen: disasel
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 20:10
İnşallah ikinci devreyi nağmalüp tamamlarız...

-------------
İstanbul değil ki iki yakayı da sevebilsin bu yürek,bize Eskişehir gibi tek parça sevda gerek...

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 20:12
disasel kardeşim ağzından bal akıyor....inş senin bu güzel dileğine katılmamak elde değil vallaWink

Gönderen: es olcay
Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 20:38
Alıntı yapılan ombusman26

beraberlik olabilir
pozitif düşün biraz öncelikle bizim inanmamız lazım elazığı yeneceğimize futbolda her sonuç var ama yeneriz inşallah

Gönderi tarihi: 08/Oca/2008 saat 20:54
maçı tv verecekmi?

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com