Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1. Lig 19/20-25H-Eskişehirspor - Giresunspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=5099
Yazdırma tarihi: 01/May/2024 saat 13:14
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1. Lig 19/20-25H-Eskişehirspor - Giresunspor
Gönderen: e^3_Nicola
Konu: TFF 1. Lig 19/20-25H-Eskişehirspor - Giresunspor
Gönderi tarihi: 05/Mar/2020 saat 12:56
TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Eskişehirspor - Giresunspor

Maç Kodu: 2234

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM - ESKİŞEHİR
7.03.2020 - 16:30

KUTLUHAN BİLGİÇ(Hakem)
BERSAN DURAN(1. Yardımcı Hakem)
HÜSEYİN AYLAK(2. Yardımcı Hakem)
VOLKAN OKUR(Dördüncü Hakem)

AKİF UĞURDUR(Gözlemci)
ERKİN ADALAR(Temsilci)
BÜLENT ÇINAR ÇAVUŞ(Temsilci)
İLKER ÖZKAN(Temsilci)

-------------
İyi günde, kötü günde!

Yanıtlar:
Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 05/Mar/2020 saat 17:59
Emre Toraman: Sergen ağabeyi cumaya götürmek istedik...Eski futbolcu Emre Toraman, Eskişehirspor'da forma giyerken Sergen Yalçın'la ilgili anısını Eflatun TV'de anlattı.

Anadolu'nun muhtelif takımlarında forma giyen eski futbolcu Emre Toraman, Eskişehirspor'da oynarken Sergen Yalçın'la yaşadığı ilginç anısını aktardı... 

Toraman, "Eskişehir'de oynarken Sergen ağabeyi (Yalçın) cuma namazına götürmek istedik, biraz direndi ama sonra götürdük. O gün de şansa vaazın konusu kumar, at yarışı gibi şeyler... Sergen abi, 'Oğlum hoca beni mi gördü acaba' dedi. Gülmemek için zor tuttum kendimi. Sergen Ağabey (Yalçın) arkadan konuşmayı hiç sevmez, şu camiada net diyebileceğim 1-2 insandan biridir" açıklamasını yaptı.

Toraman ayrıca teknik direktör Yılmaz Vural'la ilgili bir anekdotu şöyle aktardı: "Oynayamayan bir futbolcu Yılmaz Vural ile konuşmak istedi. Hoca konuşmadı, sonra Cuma namazında hocanın yanına oturdu. Yılmaz hoca secdeye varırken, 'Hocam hazırım, forma bekliyorum' dedi. Yılmaz Hoca da selam verirken, 'Daha hazır değilsin' dedi."
konu disi ama hep agliyoruz biraz gulelim istedim

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 06/Mar/2020 saat 03:13
Şu aynı maçta kalemize 2 tane buz gibi gol atan ve evimizde 2-1 yenilmemize sebep olan emre toraman bir sürü boş laf etmiş. Ayrıca bu forumda bahsedilmeyi haketmiş .

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderi tarihi: 06/Mar/2020 saat 07:32
O maci canli izlemistim abi hep agliyoruz biraz gulelim istedim hatam varsa kusura bakma
maça da gelecek olursak bence son sansimiz mecbur yenmek zorundayız ibrahim halil öner cezalı kivanc onur sakat maç saatinde belli olacak

-------------

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 06/Mar/2020 saat 11:25
Bizim topçular Instagram'da pozlar versin biz kendimizi kahredelim.. Hiç birşey olmaz bunlardan.. Ümidi olanlar için söylüyorum, boşu boşuna hayal kırıklığı yaşamayın arkadaşlar..

Fizik kapasitenle ancak bir yere kadar mücadele edersin.. Futbol çok koşmak değildir her zaman.. Kafası çalışan topçular lazımdır iyi bir oyun sergileyebilmek için.. Bileklerine hakim soğuk kanlı 1 tane adam yok iken biz ancak şans ile maç kazanırız..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 06/Mar/2020 saat 14:36
Giresun açısından lig bitti. düşme korkusu yok. çıkma şansı ve amacı yok.

bu maçı istersek kazanırız. maçı kazanmayı istemeliyiz.

bu maçı kazanırsak haftaya Osmanlı maçı önem kazanacak.

kazanacak güce sahibiz.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderi tarihi: 06/Mar/2020 saat 16:30
Eskişehirspor - Akhisarspor karşılaşmasında "taraftarlarımızın neden olduğu" saha olayları nedeniyle 18 bin TL para cezası verilirken, batı alt tribün 106. blokta yer alan seyircilerimizin kartları ise ev sahibi olacağımız bir sonraki karşılaşmada bloke edilecek

-------------

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 07/Mar/2020 saat 17:08
Hakem Mehmet Güven'e ikinci sarıyı, dolayısıyla kırmızıyı gösteremedi. Zaten kendi yetersizliklerimizden ötürü ligde kalmamız zor iken bir de hakemlerin kasıtlı kıyımları olduğu sürece kimse  hayal kurmasın bana kalırsa...

Gönderen: liq26
Gönderi tarihi: 07/Mar/2020 saat 17:23
Rakip 10 kişi bile kalsa bu takım bu haliyle gol falan atamaz. Bir tane organize atağımız yok sahada ne yaptığımız belli değil. Mücadelemiz de kalmamış eskisi gibi havluyu atmış bir görüntü var. Hoca sonuna kadar mücadele edeceğiz diyor her hafta da oyuncuların aklında iş çoktan bitmiş. Şu Giresun'u şu haliyle ligde hangi takım çıksa yener. Biz kaleye zor gidiyoruz. İnşallah ikinci yarı kendimize geliriz.

-------------
Bu AlEmDe KrAl BiZiZ ES-ES lİyİz EFSANEYİZ...

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 07/Mar/2020 saat 18:22
Furgan'ın futbol bilgisi sıfır, net en kötü futbolcumuz ısrarla neden oynatılıyor anlam veremiyorum. Bugün kötü değildik saçma goller yedik her zamanki gibi. Hakem de mehmet güven'i atsa maçı da kazanabilirdik. Sonuç olarak kalan haftalarda cocuklar bildigi gibi oynasın, düştük ama mücadele ederek düşelim. Osmanlı'yı yenebiliriz bile düzgün taktikle, sağlık olsun elden gelen budur

Gönderi tarihi: 08/Mar/2020 saat 01:03
mete kaan sadece kendine oynamaya çalışıyor az ceza alanına yaklaşsın asla kimseye pas atmıyor yandaki önü açık arkadaşları var hala kendi önündeki 3 kişinin arasından top atacak ta kaLeye gidecekte ve de zaten nereye geleceği belli olan topu kaleci tutamıyacakta gol atacak peh. Bu futbolcu takımın zaten düştüğünü düşünüyor olsa ki hiç olmazsa kendisine piyasa yapma cabasında. Ama bunu futbolu bilen bütün herkes bilyor mete bu kafayla 2. lig topçusu. Yediğimiz 2. gol de mevlüt ne kadar kolay çalım yiyiyor sadece önünde duracak onu da beceremiyor 3. ligte belki oynar. Bu ligin topçusu bu takımda 2-3 ligte kalma şansımız zaten yoktu. Biz düştük deyince neredeyse hain ilan edildik. Hiç olmazsa sissoko milinkoviç gönderilmeseydi bu yönetimin suçu, yapamayacakları işe bulaştılar belki de yapacak olanı engellediler, yazıklar olsun hala kabara kabara geziyorlar.

Yönetim ve tek. heyet istifa.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Mar/2020 saat 08:15
istikbal gazetesindeki YOK ÖYLE.. başlıklı yazıyı okudunuz mu; eleştirenlere demediklerini bırakmamışlar ama yönetime hocaya takımı küme düşürdükleri için neredeyse madalya isteyecekler, yok efendim eskiler suçluymuşta bilmem neymişte.
Yazıklar olsun. Esasen bu şakşakçılar yüzünden düştü bu takım bu hale. Sadece onlar değil tabi takım oyunu oynamayan yada oynamayı bilemeyen öğrenmeyen futbolcular da tabi ki suçlu ama onları bırakın istediği gibi oynasın laf etmeyin diyen antrenörlük bilgisinden şüphe ettiğim insanlar ayrıca suçlu. Hiç olmazsa sissoko milinkoviçi göndermeyin yoksa düşeriz diyenlere kulak tıkayanlar susturmaya çalışanlar en büyük suçlu. Hiç kimse eskilere suç atıp sıyrılamaz. Düşmeyecek takımı resmen düşürdüler. Şimdi de insanları susturmaya çalışıyorlar.

-------------

Gönderen: yorum_es
Gönderi tarihi: 09/Mar/2020 saat 15:09
Söz yönetimde bu hale geleceğini biliyorlardı ve umarım bir planları vardır. Bütün futbolcuları gönderip düşüşe zemin hazırladılar. Oysa seneye federasyondan gelecek 15 milyon civarı paraya karşılık gelir gider hesabı yapılıp bir iki tecrübeli tutabilirlermiş.Zira alt ligde gelir diye birşey yok.

-------------
Anlatılmaz yaşanır...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com