Sayfayı yazdır | Close Window

TFF 1. Lig 19/20-21H-Eskişehirspor - Altınordu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=5094
Yazdırma tarihi: 27/Nis/2024 saat 10:02
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: TFF 1. Lig 19/20-21H-Eskişehirspor - Altınordu
Gönderen: e^3_Nicola
Konu: TFF 1. Lig 19/20-21H-Eskişehirspor - Altınordu
Gönderi tarihi: 06/Şub/2020 saat 08:09
TFF 1. Lig (Profesyonel Takım)

Eskişehirspor - Altınordu

Maç Kodu: 2188

ESKİŞEHİR YENİ STADYUM - ESKİŞEHİR
8.02.2020 - 16:30

EMRE MALOK(Hakem)
HASAN HÜSEYİN TETİK(1. Yardımcı Hakem)
SELAHATTİN ALTAY(2. Yardımcı Hakem)
OZAN BİLEYCİ(Dördüncü Hakem)

TANER GİZLENCİ(Gözlemci)
RIFAT YERLİKAYA(Temsilci)
BÜLENT BALTA(Temsilci)
LEVENT AKYER(Temsilci)

-------------
İyi günde, kötü günde!

Yanıtlar:
Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 06/Şub/2020 saat 08:46
Bursa maçından daha zor geçecek bir maç. Altınordu haftalardır kaybetmiyor.
En az bizim gençlerimiz kadar koşuyorlar.

taraftar baskısıyla inşallah galip gelebiliriz. Mücadeleye devam

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 06/Şub/2020 saat 16:37
TFF 1'inci Lig'de cumartesi günü deplasmanda Eskişehirspor'la karşılaşacak Altınordu'da takım kaptanı Sinan Osmanoğlu, ilk 11'e dönecek.

TFF 1'inci Lig'de cumartesi günü deplasmandaEskişehirspor'la karşılaşacak Altınordu'da takım kaptanı Sinan Osmanoğlu, ilk 11'e dönecek. Sarı kart cezası nedeniyle Akhisarspor maçında forma giyemeyen tecrübeli stoperin yeniden formasına kavuşacağı, genç savunmacı Yusuf'in ise kızağa çekileceği belirtildi. Kırmızı-lacivertli ekibin en istikrarlı isimlerinden biri olan Sinan, teknik direktör Hüseyin Eroğlu'nun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Sakatlıktan çıkan sağ bek Kerim'i riske etmeyi düşünmeyen Hüseyin Eroğlu, yine Onur'u sahaya sürmeyi planlıyor. Sol bekte ise geçen hafta iki asist yapan Ali'nin oynaması, cezası biten Ufuk'un yedek soyunması bekleniyor. Cezası biten ancak gribal enfeksiyon geçiren ön libero Oğulcan'ın durumu ise belirsiz. İzmirekibinde adalesinde yırtık tespit edilen orta saha oyuncusu Muhammed'in 3 hafta takımdan ayrı kalacağı açıklanmıştı.

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 06/Şub/2020 saat 20:04
Ters takım geliyor bizim için. Ortada geçecegini düşündüğüm karşılaşma ama son 20 dk rakip düşmeyecek bu kez. Taraftar baskısı bizi avantajlı konuma getirir ama kaybetmememiz gereken bir karşılaşma. Kazanırsak çok iyi olur beraberlik kötü olmaz. 3 puanla ayrılırsak moral olarak müthiş yükseliriz. Gençlerimize güveniyorum

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 06/Şub/2020 saat 22:58
Her şey bi tarafa biz ne zaman dönüm noktası maçına çıksak başaramıyoruz.Denizi geçip derede boğuluyoruz.İnşallah bu sefer başarırız.Zor maç...

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderi tarihi: 07/Şub/2020 saat 16:39
7 maçtir kaybetmeyen genç kosan bir takimla oynicaz altinordu ve menemen macindan 6 puan cikarsak tadindan yenmez çok zor ama imkansız degil ben umutluyum 6 puan için

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 13:10
Güray şöyle düşünüyorum.Bu yazdığın iki maçtan 6 puan çıkartsak yada sıfır çeksek şaşırmam.Böyle bir takımımız var.İki maçta en az 3 puan almalıyız,4 süper olur 6 ya diyecek laf bulamıyorum.Oynamadan iki maça 3 puan verelim deseler razı olurdum.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 16:37
Maçı izliyorum ama topu göremiyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 16:42
Gooool mete kaan

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 16:53
Altınordu golden sonra daha etkili.Ancak ilginç bir şekilde sahanın bizden tarafı karla kaplı rakip alan daha oynanabilir durumda.

-------------

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 16:54
Durumumuzu unutursak, ben bu genclerin oynadigi oyundan cok memnunum ve zevk aliyorum.
Önde Emre Güral, Semih Sentürk gibi adamlarla daha az gol atip, daha az puan bile topladik.
Bu genclerle tekrar futboldan zevk almaya basladim

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 16:57
Ekrem yüzde yüz topu çıkardı aferin

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:06
Çok pas hatası yapıyoruz.Topu kazanıyoruz ama ayağımızda tutamıyoruz maalesef.Top biraz bizde kalsa rahatlayacağız.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:21
İlk yarı bitti çok şükür.Daha sağlam oynamalıyız.Altınordu bizden daha iyi oynuyor.

-------------

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:25
Mevlüt pas atarken çok top kaptırıyor daha dikkatli olması lazım. Kramponları sahaya uygun değil mi acaba.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:27
İlk yarı 1-0 üstünlüğümüzle bitti. Maçın ilk 15 dakikası yoğun kar yağışı altında oynandı. Kar altında oynanan bölümde kaleciden seken bir topumuzu Mete Kaan içeri yolladı. Daha sonra kora kor geçen bir mücadelenin ilk yarısında başka gol olmadı. Kalecimiz Ekrem, Kaptan Kıvanç, Furkan, Cemali arada bir önemli top kaptırsa da M.Özcan bayağı iyi idi. Aksayan tek oyuncumuz Mevlüt gibi geldi bana. Altınordu da bizim kadar koşuyor. İkinci yarıda üstünlüğümüzü sürdürürüz inşallah.

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:40
mete kaan ısrarla pas vermiyor ne yapmaya çalışıyor attı işi gölünü yeter ama ya bir de pas versin illa aynı adamları defalarca çalımlayacak bu arada saha bitiyor yada kaptırıyor.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:48
gooollll 2 oldu rahatladık

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:50
mete kaan süper attı

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 17:57
Çok rahat oynamaya başladık.Altınordu biraz oyundan düştü.Her geçen dakika lehimize olacak.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 18:03
h.ibrahim bugün çok çalışkan faydalı da oynuyor tek eksiği gol. Yalnız kart gördü yoruldu galiba.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 18:14
3 oldu hayırlı olsun 3 puan

-------------

Gönderen: Ende
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 18:16
Bu çocuklar ligde kalacak ben inanıyorum,keşke sezon başından beri hep bunlar oynasaydı.müthiş bir geri dönüşe imza atıyorlar,velevki düştük bence bu kadro direk bir sene sonra tekrar çıkar.Helal olsun size çocuklar.

-------------
Her şey senin için Es-Es'im.

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 18:26
Allahım ne güzel bir gün bugün, maç fazlasıyla da olsa 17. sıraya yükseldik, son 4 maç 3 galibiyet 1 beraberlik, yediğimiz gol sayısı 0.. Helal olsun çocuklar helal olsun..

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 18:26
dakika 91 küsür 2 kanatta bomboş kaçıyor mete onlara pas atmak yerine 3 kişinin arasına giriyor topu kaybediyor . Kimse 2 gol atan adamı eleştiriyorsun demesin takım oyununu bu çocuğa öğretmeli hocası.

-------------

Gönderen: Ülkü Hoca
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 18:43
Bravo gençlerimize Altınordu'yu da 3-0 ile uğurladık. İlk yarıda başabaş giden oyun, ikinci yarıda sahanın da normale dönmesiyle bizim üstünlüğümüz altında geçti. İkinci yarıda bu yıl ilk kez stressiz keyifli bir maç seyrettim. Altınordu da 70 den sonra oyundan düştü. Bizim çocuklar bir maç daha çıkaracak durumdaydı. Helal olsun takımı,teknik heyeti ve yönetimi tebrik ederim. keşke bu kadro ile lige başlasaydık, şimdi play off konuşuyor olurduk. En büyük eksiğimiz ise bütün serbest vuruşları anlamsızca harcamamız, hocanın buna çözüm bulması iyi olur.

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 18:51
Keşke Cemali ve Mete seneye de bu takımda olabilselerdi ikisi de muhteşem oynuyor.. Bu arada Metehan'in kumaşi cok ama cok iyi, müthiş bir forvet kazanıyoruz, inşallah çabuk kaybetmeyiz..

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 19:05
Yine inanilmaz bir mücadele, yine ne zaman ne yapacagini bilen bir takim, yine inanmışlık inanin bi 90 dk. daha oynayacak bir takım, alınlarinizdan öpüyoruz hepinizi tek tek mustafa özer hocamla bu gençler onur mücadelesinde tarih yazıcaklar tarih.....

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 19:28
Mehmet Feyzi cezalı duruma düştü sanırım Menemen maçında..

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 21:01
Bu galibiyet çok güzel oldu. 2 gol attığı için kendisini tebrik ediyorum ancak,  Mete Kaan ın oyun tarzından, top kayıplarından ve bencilliğinden nefret ettiğimi söylemeden de geçemeyeceğim.

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 22:43
Takım olarak oynamaya alıştık. Feyzi cezalı duruma düştü yerine Bedirhan oynar o da iyiydi Bursa ve Adana maçlarında bence Feyzi'nin eksiğini hissettirmez. Mevlüt müdahalelerde oldukça iyi ama oyun kurma noktasında Furkan kadar iyi değil. Bugün Furgan'ı özellikle ilk yarıda çok beğendim, o çekingen hareketlerini görmedim daha cesurdu ilk golde attığı şut gibi, normalde sola pas verirdi hemen ama bugün vurdu. Metehan'ı kazandık artık çok ama çok daha iyi olacak. Alltan gelen Buğra Çağlıyan var o da seneye çok iyi olur. Alt yapımızdan cevherler geliyor bu seneki U17 takımımız şampiyonluğa oynuyor o kadrodan bir sürü topçu çıkartırız eminim. Bu seriyi 2-3 hafta daha devam ettirirsek artık düşme riskimiz çok azalır, rakipler bizden korkarlar. Mustafa Hoca'ya helal olsun teknolojinin tüm nimetlerinden faydalanıyor doğru taktikler, analizler çok iyi yönetiyor takımı. Bir de hep söylüyorum yine söyleyeceğim dk 70'ten sonra rakipleri tüketiyoruz son 20 dk sadece bizim çocuklar oynuyor hem de tek kale. Bu kondisyonla ligde her takımı son 20 dk kendi sahasına hapsederiz. Herkesin emeğine sağlık, öncelikle büyük taraftarın

Gönderi tarihi: 08/Şub/2020 saat 22:52
Hep söyledim yine söylüyorum, futbol para pul işi değil yürek işi.Eğer Taraftarın takımına vefakar cefakarlık yapıyorsa, Futbolcun sahaya çıkıp yüreğini koyuyorsa başarı kaçınılmaz olur.İşte Eskişehirspor 3 Altınordu-0 Ben bu taraftarı ,futbolcuları ve teknik heyeti alkışlıyorum.
HAYRI ULGEN

-------------

Gönderen: oğuz26
Gönderi tarihi: 09/Şub/2020 saat 14:15
Gerçekten harikayız. Bizim durumumuza düşen Anep Karabük Manisa Ankaragücü Ordu Kocaeli Sakarya bu ligde bırak puan almayı gol bile atamadan 3 liglere düştüler. Her maç 6-7 yediler. Büyük iş başarıyoruz, senelerdir transfer yasakları, yetmezmiş gibi üzerinde - 9 puan cezası. Vallahi billahi bizden başka hiç bir takım bunun üstesinden gelemez. Yıkılmıyoruz,yılmıyoruz. Kurtuluşumuz bu gençlerden başka bir yerde değil. Gelin bu çocukların üzerine yoğunlaşalım, dolduralım şu stadı her maç bu sene ligde kalalım seneye Süper Lig kovalayalım.

Gönderi tarihi: 09/Şub/2020 saat 17:01
Öyle bir duruma düştük ki yalnızca bizim harika olmamız yetmiyor.Rakiplerimizinde kötü olması gerekiyor.Balıkesir bu gün deplasmanda Ümraniyeyi 3-0 yendi.Osmanlı ve Adanadan başka geride bırakabileceğimiz takım yok gibi.Bunlardan bir tanesi kümede kalmayı başarabilse(Bence Bolu kesin düşecek)biz soluğu alt ligde alırız.İşimiz hala çok ama çok zor.Ama ümidiz arttı tabii ki...

-------------

Gönderi tarihi: 09/Şub/2020 saat 17:01
Ve şu an maçı izliyorum Osmanlı çok iyi oynuyor.

-------------

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 09/Şub/2020 saat 21:02
Ve bolu 2:1 kaybetti. Sezonun basindan bu yana ilk kez sonuncu siradan cikabildik. Hayirli olsun

Gönderi tarihi: 10/Şub/2020 saat 12:50
Son yıllarda izlediğim en güzel en heyecanlı en zevkli maçtı.. Emeği geçen tüm oyuncularımıza ve kulüp çalışanlarımıza teşekkür ederim.. 3-0 öndeyken rakip stoperlere 3 kişi baskı yapmanın verdiği hırsı özlemişiz..

Bir teşekkürde omuz omuza verdiğimiz Efsane'ye!

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 10/Şub/2020 saat 13:06
MaçI canli izleyenler farketmistir ben mehme Fevzi yi ayipladim 2 kez mete kaan atmak istedi ikisindede kabul etmedi hos gozukmedi mete kaan bencil ama çok yetenekli

-------------

Gönderi tarihi: 11/Şub/2020 saat 08:13
Alıntı yapılan Güray26ES

MaçI canli izleyenler farketmistir ben mehme Fevzi yi ayipladim 2 kez mete kaan atmak istedi ikisindede kabul etmedi hos gozukmedi mete kaan bencil ama çok yetenekli

Ben de bizim taraftarı ayıpladım.. Takımda daha önceden belirlenmiş bir penaltıcı vardır, penaltının başına o geçer.. Belli ki bu kişi Feyzi'ydi.. Orada Mete'nin atmak istemesi saçma olandı.. Bizim taraftar da ilk penaltı kaçınca başladı "Mete, Mete .." diye tempo tutmaya.. Zaten 2-0 öndeyiz ne gerek var böyle şeylere.. Mete hattrick yapacak diye tezahürat yapıyoruz.. Kimin gol attığı neden önemli ki sahada? Ben olsam Mete'yi alırdım direkt oyundan.. Şımarıklığa gerek yok..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 11/Şub/2020 saat 10:42
haklisiniz mete zaten bencil üstüne üstlük sözüm ona taraftar gecinenler simartiyorlar ayrıca orada m.feyzinin durumunu düşünün esas ayip m.feyzi ye yapilandir.

-------------

Gönderi tarihi: 11/Şub/2020 saat 13:50
menemen akhisar deplasmaninda 2 0 dan 2 2 yapti eski oyuncumuz mehmet boztepe 75 de oyuna girdi çok etkili oynadi golu o atti 3 oyuncu sari kart gordu cezalı duruma dustu mu bilmiyorum ben yenecegimizi dusunuyorum

-------------

Gönderi tarihi: 11/Şub/2020 saat 15:00
evet cezalı önceden 3 sarısı varmış forma çıkardığı için 4. sarıyı gördü.

-------------

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 11/Şub/2020 saat 20:54
Bize karşı oynamak istememiş o zaman.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 12/Şub/2020 saat 00:36
Menemenspor’da Mehmet Boztepe gol attıktan sonra sarı kart görerek bu sezon 4 sarı kart’a ulaştı ve bizim maçta cezalı duruma düştü.
bende bilerek oynama istemedigini dusunuyorum ki bizle oynadigi maçlar da o kadar etkili oynamıyor için de hala eski hatiralar var gibi burasi bambaska bir yer cunku

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com