Sayfayı yazdır | Close Window

Kayacan Erdoğan

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4908
Yazdırma tarihi: 10/May/2024 saat 13:19
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Kayacan Erdoğan
Gönderen: ekukrer
Konu: Kayacan Erdoğan
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 03:56
Çok aradım ama kilitli bir başlık var çok önceden açılmış, onun dışında geldiğinden beri hakkında hiç yazılmamış...

Görünen o ki Boffinin, Giresun maçında forma giymesi riskli... Büyük ihtimalle Kayacan kalemizi koruyacak... Giresun deplasmanında oyuna girdikten sonra kalede güven verdi... İnşallah bu maça da iyi konsantre olur...

Eğer Dorukhan, Hasan Hüseyin ve Kayacan da oynarsa 3 tane Eskişehir çocuğu sahada olacak... Umarım bulduğu şansı iyi değerlendirir Kayacan... Çünkü bu aynı zamanda bizim de son şampiyon sansımız...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Yanıtlar:
Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 11:25
Bence başarılı.Kalecilik böyledir,önündeki kaleci sakatlanmadan ön plana çıkamazsın.Her iki kalecimize de güveniyorum.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 11:59
Haydi Kayacan sana güveniyoruz.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 13:42
felaket Yaşatma bize çünkü kaleciligini bu maçta ispatla bize

Gönderen: Mkhitarian
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 13:52
Sonuna kadar güveniyoruz umarım böyle önemli bir maçta eline geçen fırsatı çok iyi degerlendirirsin

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: faust
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 16:02
Genelde beğendiğim güvendiğim bir kaleci değil ama son maçta girdikten sonra hiç fena değildi.Yan toplarda epey güven verdi.Ama alttarafı bikaç gün önce Altınordu maçında da evlere şenlik bir ilk gol yedi.Umarım bu fırsatı iyi kullanır ve Boffini aramayız.

Gönderen: TrakEs
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 16:04

Burayı okuyorsan SANA GÜVENİYORUZ!!

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderen: poyraz963
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 16:45
Ya penaltılara kalırsa?

-------------
GÜZEL GÜNLER GÖRECEĞİZ ÇOCUKLAR

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 18:02

boffin in bu videodakinden ne farkı var

tek farkı taraftara şirin görünmeyi çok iyi beceriyor ..

http://www.dailymotion.com/video/x52d8d9_13-05-1987-1986-1987-turkish-cup-final-match-1st-leg-genclerbirligi-5-0-eskisehirspor_sport

o yüzden kayacanı sonuna kadar destekleyelim

boffinin geçen yılın ikinci yarısından beri yediği gollere bakın türkiye kupasını almamızı engelleyen zalad dan bir farkı yok

kayacan sen bizdensin boşver herkesi

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 20:18
Her işte bir hayır vardır...

Neden Eskişehir çocuğu Kayacan bu maçın, Boffin de finalin kahramanı olmasın ?

Haydi çocuklar biz bu işi başaracağız.

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 21:07
Kayacan şu anda Boffinden daha formda.

Yarın maçı alsın finalde de eldiveni bırakmaz..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 22:41
10 Kayacan 1 Boffin etmez abinin bu sıralar çok kötü ama sorun para yoksa dedigimin arkasındayım esk li olabilir kendi evladimiz Kayacan ama Boffin gibi iyi bir kaleci asla degil

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: joeblack1973
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 22:44
Boffinden çok güveniyorum

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 28/May/2017 saat 22:51
Güveniyorum , Esesli olmasına, yüreğiyle oynayacağına güveniyorum. Elinden geleni yapacak .

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 06:36
Alıntı yapılan SerifOkan

Güveniyorum , Esesli olmasına, yüreğiyle oynayacağına güveniyorum. Elinden geleni yapacak .

+

-------------

Gönderen: esparta_ömer
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 07:27
Sen koca Eskişehirsporlu yüreğini sahaya koy yeter bize.hadi koçum şampiyonluk yakin

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 09:15
bofeen nin de kayacanında kendine has özellikleri var. boffendeki yan top zaafı kayacanda yok yan topların çoğunu toplar.oyuna topu sokmada boffen daha iyi.cepheden karşılamada boffen iyi ama son haftalarda çok gol yedi.kayacan bence elinden geleni yapar.boffeni fazla aratacağını düşünmüyorum.başarılar kayacan inş.çok iyi bir maç çıkarırsın.

-------------

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 12:36
Bende kayacana boffenden fa, la güveniyorum bu kadarda aşağı vurmayın bu adamı ya elin kayserisi süper ligde güvendi kaleyi verdi bu sizdeki boffen aşkı nasıl bir aşkmış böyle yahu

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 12:49
içimde korku var kayacan a karşı, altınordu maçındaki yediği golleri görünce ne biliyim olumsuzluğa itiyor beni.

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 13:14
Kayacan'a bugün fazla iş düşmeyecek. İnşallah gol yemeden maçı kazanacağız. Haydi Kayacan güveniyoruz sana.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 16:41

Her durumda sana GÜVENİYORUZ. Kendine güven.

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 18:37
Altınordu maçındaki duruşunu bu maçta da gösterirse işimiz var kalede. Ben kayseride oynamış olmasına rağmen şahsen pek güvenmiyorum

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 20:58
Alıntı yapılan TrakEs

Burayı okuyorsan SANA GÜVENİYORUZ!!

TEBRİKLER !!

-------------

MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 21:02
Bir kere hatalı çıkıştı onun dışında iyiydi. Açıkçası Boffin'in son haftalardaki performanslarından sonra Kayacan'ın olmasını pek dert tmemiştim.

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 21:02
Tebrikler Kayacan.

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 21:11
İyiydi bugün ama ayağı çok kötü. Attığı bütün toplar taça gidiyor.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: oyaman
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 21:25
bravo kayacan. her zaman böyle hazır ol

-------------
KKŞ..KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ
BİZ ! ESKİŞEHİRSPORUZ !

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 21:29
iyiydi fakat topu oyuna sokmakta kocaman bir 0

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 22:05
Evet iyiydi ama topu oyuna sokmakta kötü. Birde sanırım Ofieduydu. Yerde yatarken top Kayacandaydı. Bilerek topu taça attı. Giresunlular taç atışını kullanıp atak yaptı. Biraz beklese hakem oyunu durduracaktı ya da taça atıyorsa orta sahanın o tarafa doğru sallaması gerekirdi. Kaleye yakın bir yerde taça attı. Bunlarada dikkat etmesi gerekiyor

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 22:27
Kayacan bir maç daha gol yemedin mi bu iş biter. haydi Kayacan

Gönderen: es-metu
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 22:30
Toplari taktik geregi taca atti . Takim son dakikalari topun arkasinda gecirmeyi tercih etti.

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 22:55
Alıntı yapılan emrah

Kayacan'a bugün fazla iş düşmeyecek. İnşallah gol yemeden maçı kazanacağız. Haydi Kayacan güveniyoruz sana.

Teşekkürler Kayacan.
Beni yanıltmadı. Bir tek tehlikeli pozisyon vardı. Onu da güzel çıkardı. Gayet rahat maç çıkardı. Fazla iş düşmedi.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 23:01
Alıntı yapılan emrah

Teşekkürlet kayacacan

-------------

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 29/May/2017 saat 23:22
Kayacan son 1.5 maçta bana yan toplarda güven verdi..Hele artıslık hareketlerle topu tutusu rakibi sinir edişi:DD

Gönderen: Mer
Gönderi tarihi: 30/May/2017 saat 01:09
Volkan demirel hayranı olduğun belli , rakibi sinir ettin ama sezon içinde bizede yapan oldu bizde sinirlendik ,kendine yapılmasını istemediğin şeyleri başkasına yapma.Tebrikler kalede güven verdin

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 30/May/2017 saat 10:34
İLK TEBRİK BOFFIN'DEN

30 Mayıs 2017 Salı

Sezon boyunca fazla şans bulamayan Kayacan Erdoğan, dünkü kritik maçta Es-Es’in kalesini kordu.

90 dakika boyunca hatasız performans sergileyen Kayacan taraftardan alkış aldı. Sakatlığı nedeniyle riske edilmeyen Boffin, maç sonrasında sahaya inerek Kayacan’ı ilk tebrik eden oldu.
2 Eylül Samet KILIÇ

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 30/May/2017 saat 11:04
Alıntı yapılan ProblemES?

Kayacan son 1.5 maçta bana yan toplarda güven verdi..Hele artıslık hareketlerle topu tutusu rakibi sinir edişi:DD

İlk Giresun maçından sonrada yazacaktım. Boffin sakatlanıp Kayacan gireceğini zaman çoğu kişi eyvah demeye başlamıştı. Fakat Kayacan oyun girdi sanki 20 yıllık bu takımın kalecisi gibi rahat rahat tavırlar. Bazı pozisyonlarda rakibi sinir etmesini bırak maçı unutup ben bile sinirlendim. Topu oyuna geç sokması, zaman geçirmeyi herkes yapıyorda topu elinde tuttuktan sonra Dünya şeyimde değil havasıyla etrafa poz veriyor :) Tabi birde uzun zaman kalede bulunmadı bir başka kaleci olsa böyle önemli bi maçta tırsa tırsa oynardı. Hata yapabirdi fakat bu rahatlıkta çok iyi değil. Yan toplarda Boffin'e göre çok daha başarılı. Boffin'inde refleksleri kuvvetli. İkisinin karışımı bir kalecimiz olsaydı 10 numara olurdu. Birde Göztepe oynadığı maçlarda devamlı kanatlardan geliyor. Kayacan bu maçtada da oynarsa başarılı olacağını düşünüyorum

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 07/Tem/2017 saat 11:45
Kaleci Kayacan kulüpte yaşanan son gelişmeler ve liste çıkmaması ve kongrenin bir kez daha ertelenmesi üzerine sosyal medyadan açıklama yaptı.
Kayacan, "Kongre belirsiz bitmiş olabilir haftaya da olumsuz olabilir. Ee ne yapacağız, Eskişehirspor'u mu bırakacağız? ifadesini kullanırken, daha sonra da, "Bu sezon feda dedik önümüzdeki sezon da vefa deriz. Neticede biz Eskişehirliyiz" dedi.

helal olsun

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 07/Tem/2017 saat 12:38
final macinda kayacan olsa su anda super ligdeydik.

judas boffen denen sarisin hain bebeyle bu kadar

Gönderen: forum26
Gönderi tarihi: 08/Tem/2017 saat 11:56
Kayacan sen de kotu gun dostuymussun bundan sonra kalemiz sana emanet edilmeli.Iyi gun dostlari uzak olsunlar bize senin gibi buyuk kaptan Erkan gibi ADAMlar lazim.Helal olsun sana...

-------------
Her zaman her yerde en buyuk Es-Es

Gönderi tarihi: 08/Tem/2017 saat 13:31
Kayacan iyi kaleci sürekli oynarsa daha da kendini geliştirebilir.Umarım çok başarılı olursun.

-------------

Gönderen: antist_026
Gönderi tarihi: 08/Tem/2017 saat 13:32
Helal olsun be sana Kayacan !! işte gerçek eskişehir futbolcusu .. adam gibi adam.. umarım efsane olur çekip gidenlerede kapak olur !

-------------
bu kalpler sana tutsak ! ! !

Gönderen: hornby
Gönderi tarihi: 08/Tem/2017 saat 19:51
Kayseri maçında nasıl sevindiğini çok şükür çektiğini,icralarla alacaklarını tahsil etmiş olduğunu unutamasam da başarılar.

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 11:47
     Eskişehirspor     24 maç     24 gol
     Kayserispor     22 maç     17 gol
kayacanın geçmiş performansı bu,
kayseride oynarken bir kaç maçını izlemiştim çok fena goller yedi ama olgunlaştığı yaşı nedeniyle güçlendiğine inanmak istiyorum ama genede inşallah arkasında ki gençler yeteneklidir

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 12:08
Alıntı yapılan flaneur2016

kayseride oynarken bir kaç maçını izlemiştim çok fena goller yedi ama olgunlaştığı yaşı nedeniyle güçlendiğine inanmak istiyorum ama genede inşallah arkasında ki gençler yeteneklidir

bende boffeni yazayım 34 maç 44 gol üstelik tfff 1.lig

ne kayacanın nede zamanında yedeği olan ali şaşalın saçının bir teline kurban olsun boffen

-------------

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 12:25
Alıntı yapılan hahuki

ne kayacanın nede zamanında yedeği olan ali şaşalın saçının bir teline kurban olsun boffen

amma gömdünüz Boffini
sanki önünde adam gibi defans vardı.
açın boffin sayfasını geriye dönük bakın, kaç maç onun sayesinde puan almışız. Boffin çok iyi kaleci ve gitti çamur atmaya gerek yok.
inşaallah Kayacan çok başarılı olur

-------------
ES-ES

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 12:36
Alıntı yapılan ESmustafa

Alıntı yapılan hahuki

amma gömdünüz Boffini
sanki önünde adam gibi defans vardı.
açın boffin sayfasını geriye dönük bakın, kaç maç onun sayesinde puan almışız. Boffin çok iyi kaleci ve gitti çamur atmaya gerek yok.
inşaallah Kayacan çok başarılı olur

Bir de bu tipler var futbol ordinaryusları.. Boffin'in yerine Kayacan olsaydı o kötü defansla 10. Bitirirdin ligi.. O gol sayısının yüksek olması aynı maç içinde çok gol yemesinden kaynaklanıyor.. Hiç yoksa 15 maç aldı adam tek başına..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 21/Tem/2017 saat 13:10
Boffinin kurtardığı maçlar tabiki oldu ama son maçlarda ki performansı kötüydü bu yüzden gitmesi iyi oldu buna ek olarak sağlam alkol ve sigara tüketiyordu şehirde gören benim gibi çoktur ben kayacanın başarılı olmasını istiyorum inşallah olur

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 21:59
Başımıza ne geliyorsa sizin gibi Eskişehir çocuğuyuz diyip yan gelip yatanlardan geliyor... Bugün maçı ellerinle verdin...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 22:14
Kızsakda patlasakda Kayacan'a katlanacağız.

Başka çaremiz yok.

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 22:20
Alıntı yapılan oneman

Kızsakda patlasakda Kayacan'a katlanacağız.

Başka çaremiz yok.

Yahu neden katlanalım abi? Gökhan Siverek var kenarda bundan daha kötü mü oynar? Hiç olmazsa sinirimizi bozmaz... Hem de kendini tek alternatif sanıp salak saçma hareketler yapmaz... Derhal kesilsin...

-------------

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 22:32
Alıntı yapılan hahuki

Boffin'in gitmesi için gece gündüz demeden yazdınız, artık saçının teline kına yakarsınız

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 22:38
Boffin de Antalya'yı yakiyor. Ama Kayacan ve Sinan Turkiye liglerinin en kotu 2 kalecisidir. Biz bunlarla sınanıyoruz. Yazik günah emeklere yazık.

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 22:52
okuyacağını biliyorum.sağım solum oynamaz,doğrudan söylerim.
hatırlarmısın?sene 2012 yer Sivas stadı hiçbir anlamı olmayan,sezonun son maçı.
hatırladığım kadarıyla 2-0 galip durumdayız.Sivas seyircisi yok kadar az.
yaptığın hareketlerle O insanları tahrik etmeyi başarmıştın.ha ben sana bağırmıştım"bok olmadan kokma diye"hatırladınmı?nefretle bakmıştın bana.ama ben farklı şeyler düşünerek oradaydım.inanıyordum bir şeyler olacak diye.OLDU'da Beşiktaş out oldu.biz avrupa kupalarına katıldık.

senin hastalıklı tahriklerine dolu bir Sivas Tribünü olsaydı ne olurdu?senin hakkındaki teşhisim NET'tir.Allah Yardımcımız olsun.
Teknik Heyeti uyarıyorum.derhal gereğini yapsın.Açın gençlerin önünü.bana MECBURLAR düşüncesinin getireceği RİSK diğer risklerden çok daha fazladır.

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 22:59
Kaleye kesinlikle Gökhan Siverek geçmeli

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: ykp26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 23:23
Tam bir hikaye!Sergen Hocanın bu adama nasıl şekil vereceğini merak ediyorum. Çok lakayıt çoook.

Gönderen: tolga_esk
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 23:44
Kayacan yerine gokhan Siverek kaleye geçmeli yoksa bu tip maçları göz göre göre veririz

Gönderen: esescon_26
Gönderi tarihi: 26/Ağu/2017 saat 23:59
bu ne laubalilik .. 2. gol evlere şenlik sen nasıl kalecisin... Feda derken sözde kalmasın lütfen yada sözler söylerken yapabileceğiniz sözleri söyleyin.. bu takım için fedayıda taraftar yapar .. Cefayıda taraftar çeker..

-------------
ESES

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 00:01
gökhan siverek, kayacandan ne kadar kötü olabilirki? bence kesinlikle denenmeli.

Gönderen: joeblack1973
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 00:08
Sana çok güveniyordum ama senin götün çok kalkmış.
Bırak gökhanı paftaki hehangi bir kaleci senden kötü olamaz

Gönderen: commander
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 09:28
Uzun zamandır yorum yapmıyordum forumda ama dayanamadım. Kalemizde Kayacan değil de ortalama yetenekte bir kaleci olsaydı dünkü maçtaki 2 golü de yemezdi. Hele 2.gol tamamen kaleci hatası. Senin orada kaleden çıkmana ne lüzum vardı. Kalede dursan gol olma ihtimali sıfırdı. Her puanın altın değerinde olduğu şu sezonda sayende 2 altın puanı şu kötü denizliye verdik. Maalesef hiç güven vermiyorsun kalede ve her maç birkaç tane kritik hatan var. Kalecinin yaptığı hatanın da telafisi olmuyor. Ben de diğer kaleci arkadaşın denenmesi gerektiğini düşünüyorum. Bundan daha kötü bir performans göstermesi imkansız zaten.

Gönderen: KALE ARKASI
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 12:36
bu kadar zamandır profesyonl olup bu kadar kötü mal goller yiyen bi kaleci görmedim

direk yedeğe cekilmeli.

-------------
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...

Gönderen: dr.dre26
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 13:06
Tamam Kayacan 2 tane hastalı gol yedi.
Ona hakaret edelim, iyice demoralize edelim.
daha lig başlarken Boffin'in eksikliğini duymayacağız, Kayacan'da en az onun kadar kaliteli diyorduk. Şimdi ne oldu.
Sezon başı, Takımın hali kötü fakat bizde yangına körükle gidersek oyuncular iyice moral ve motivasyon kaybı yaşayacak. Madem biz çok iyiyiz oyuncular çok kötü niye iki sezondur seyircisiz başlıyoruz.
Bence eleştiriler yapıcı olmalı. Ego tatmini şeklinde içimizdekileri kusacaksak bu bizim ne kadar dar ve sığ görüşlü olduğumuzu gösterir.

-------------
Dr.dre26

Gönderen: dr.dre26
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 13:14
Kayacan'ın yediği goller yeteneklerinden ziyade maç ve sezon başı hazırlıklarının eksikliklerine bağlı.
Ne yazıkkı Eskişehirspor kulübünün oturmuş bir hazırlık ve antrenman düzeni yok. Olan kulüplerin ise başarısı ortada.
Kayacan'dan ziyade Gökhan Siverek ise son bir kaç sezondur alt liglerde de olsa sürekli olarak forma giydi. Bende Kayacan'ın maç eksiği Giderilene kadar (Buda hafta içlerinde alt lig takımları ile yapılan hazırlık maçları ve kupa maçları ile kapatılabilir. ) Gökhan'danda faydalınılabilinir.
Sonuçta önümüzdeki sezona kadar elimizdeki kadro ve oyuncular bunlar.
Elimizdekileri en iyi şekilde kullanmamız gerekmektedir. Onları yıpratmak yerine destek olmalıyız.

-------------
Dr.dre26

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 13:48
Yazık ya yemin ederim yazık.. 30 yaşında yıllardır profesyonelce kalecilik yapan adam o golleri yer mi?

İki golde de hatalı, yedek kalecilerden biri geçsin bari en fazla böyle goller yerler yani, daha kötü nasıl olunabilir..

Ben Kayacan'ın yerinde olsam takım arkadaşlarımın yüzüne bakamam.. Onca emek ancak bu şekilde heba edilebilir..

Tamam herkes hata yapabilir ama bu ne böyle 3 maç oynadı üçünde de kötü, hatalı.. Utanır insan..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 15:13
Oynadığı bölge itibariyle en krtik mevkide oynayan Kayacan malesef uzun zamandır yedek kalmanın yani maç oynamamanın cezasını çekiyor...kaleci oynaya oynaya vede hatalı gollerde yiyerek tecrübe kazanır...dün gördük ki Kayacan'ın baya bir maç eksiği var...aslında Kayacan birazda şanssız çünkü önünde henüz oturmamış ve yepyeni bir defans ile oynuyor...bence bizler malesef Kayacan'a da biraz sabır göstermeliyiz...hemen Gökhan Siverek oynasın diyenler var ama oda çok genç ve deneyimsiz yani öfke ile Kayacan'a kızacağız derken Gökhan'ı da kaybedebiliriz belkide Gökhan'ı kazanabilirizde...ama bunların hepsi birer ihtimal...bence Kayacan' birkaç maç daha sabretmeliyiz...unutmayın Boffin de ilk geldiğinde yediği goller ile saç baş yoldurmuştu...elin yabancasına gösterdiğimiz sabrın yarısını kendi çocuğumuza gösterelim...hemen asmayalım...idam sehpası kurmayalım...inanın o bu gece sabaha kadar uyumamıştır...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: alyans9999
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 17:20
 Maçı seyretmedim sinirden özetide seyretmedim en sonunda elim gitti özete baktım.Kayacan senden kaleci olmaz dedikleri kadar varmıssın.

Gönderen: roptesambir
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 19:59
bence 1-2 haftası daha var. kendisini toparlar.

Not: yediği goller hatalıydı.

Gönderen: delibasozi
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 20:35
Yediği goller önündeki defansla ya da sezon öncesi hazırlık ile alakalı değil. Tamamen maç eksikliği, mental sıkıntılar ve formsuzluk. 3 maçtır manzara aynı. Tek hatası goller değil; çok ve gereksiz konuşması, tempoyu ayarlamakta sorun yaşaması da diğer hataları. Hatta bir pozisyonda takım kontraya çıkarken topu kontrol ettikten sonra yere yattı, hemen kalkıp topu eliyle başlattı. Kayacan önceden de hatalar yapardı ama bu kadar bariz ve büyük hatasını hiç görmemiştik. Kariyerinin en kötü maçını oynamış olabilir.

Evet, hepimizi kahretti. Eminim ki kendisi de kahrolmuştur. Ancak tek bir oyuncu bile kaybedecek lüksümüz yok, ona ihtiyacımız olacak; bu yüzden özgüvenini kaybetmemesi önemli. Bunu da işine odaklanıp daha iyi olmaya çalışarak yapabilir. Şu an için eldivenleri Gökhan'a bırakmaktan gocunmamalı. Sergen mental sorunları düzeltecektir. Takım oyunu oturduğunda ve formunu tekrar bulduğunda tekrar eldiveni alabilir. Kayacan düzelecektir, düzelmezse de canı sağolsun. "Kayacan kaleci değildir" diyenleri de kulübe gidip antrenmanlara başlamaya davet ediyorum.

-------------
Başka dile benzemez annenin sesi
Anne kadar özeldir Eseslinin ESESi..

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 27/Ağu/2017 saat 23:37
Kayacan konusunda çok fazla ısrar etmemek gerekir. Sonuçta ağaç yaşken eğilir, kayacan ve urfaya giden Sinan'ın en büyük sorunu bizde yabancı kalecilerin ardında yıllarca forma giymeden yedek beklemeleridir. Denizli geçen sene içerde oynadığımız maçta 3. yada 4. kaleciyi oynatmıştı. Panter kesilmişti.

O yüzden altyapıdan kalecilere fırsat verip yeni bir kaleci çıkarmanın tam zamanı. Eğer altyapıdan bir kaleci çıkartamıyorsak altyapıdaki çalışanlarada el atmanın zamanı gelmiş demektir.

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 01:24
Basari istiyorsan TUTAN ve ATAN iyi olacak. Bizim ikiside zayif.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: Sipaly
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 09:33
Alıntı yapılan joeblack1973

Sana çok güveniyordum ama senin götün çok kalkmış.
Bırak gökhanı paftaki hehangi bir kaleci senden kötü olamaz

şunu hala uzaklaştırmadınız ya yöneticiler size hiç birşey demiyorum.

bu kim oluyor da kulüp için ter döken bir oyuncumuza bu şekil bir hakaret ediyor ya? bu adam 2 hatalı gol yemiş olabilir ama böyle bi yakıştırma da aşırı ve saçma değil mi?

-------------
Sen Cansın

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 15:35
kayacan kötü bir kaleci değil. ama çok iyi bir kaleci olduğu söylenemez.

kendi sınırlarını bilerek oynamalı ve lükse kaçmamalı. kendisini ispat etmek gibi bir düşünceyede kapılmamalı.

gereksiz çıkışlar yapmamalı.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 16:23
Kayacan daha iyi olacaktır.Her kalecinin kötü zamanları olur.Boffin de çok hatalı goller yedi.Milli takım kalecisi Başakşehirli Volkan Avrupa maçında bu hafta mal gibi bir gol yedi.Kaleciliğin kaderi bu.İlla penaltı kurtarıp asist yapmasına gerek yok.Hatalı gol yedi mi yedi.Önemli olan sezon boyunca ne yaptığıdır.Bir kaleciyi diğer oyuncular gibi değerlendirmek bizi hatalı sonuca götürür.
Kayacan kardeşim sende bu kaleciliği meslek olarak seçtiysen maalesef bu eleştirilere katlanacaksın.Hakaret boyutuna vardıranları kaale alma onlar her yerdeler.Ama eleştirileri dikkate al daha iyi olmaya çalış.Başarılar.

-------------

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 16:25
Yerine Gökhan oynamalı

-------------
ES-ES

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 28/Ağu/2017 saat 17:31
Ben kayacan maç eksikliğinden dolayı böyle hatalı goller yiyor diyenlere kesinlikle katılmıyorum ve kendisini aman aman geliştiricek gerçekten iyi bir kaleci olacak gibi de görmüyorum malesef.Bunu bu maç yediği goller için söylemiyorum.Genel fikrim bana hissettirdiği bu.Malesef çok abuk sabuk goller yiyor.Hatalı goller yenir ama saçma sapan goller 40 yılda bir yenir.Kayacan devamlı saçma sapan goller yiyor.Önünde sağlam bir defansta olsa heran tuhaf hareketler yapmaya meyilli bir kaleci.Yeri geliyor iyi kurtarışlar yapıyor fakat yediği saçma goller onu kalecilikten uzaklaştırıyor. Kesinlikle kalecilik özelliklerine sahip olduğunu düşünmüyorum.Sinan da aynıydı.Kayacanda aynı. Bir arkadaşın dediği fikirdeyim yol yakınken altyapıdan iyi bir kaleci olma ışığı veren bi genç bulup yetiştirsek en mantıklısı olur bence.

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: buonanotte
Gönderi tarihi: 29/Ağu/2017 saat 00:23
Kayacan'ın bu lig için yetersiz olduğu çok net. Her kaleci gol yiyebilir ama alt lig kalecisi gibi hatalar yapıyor.Lig sonuna kadar bu tip hatalara ve gollere alışın. Kayacan da kendini çok fazla geliştiremedi. Bunun sebebinin altyapı yetersizliği olduğunu düşünüyorum, farklı şartlarda eğitim alsaydı daha iyi bir kaleci olabilirdi.Umarım en az hatayla devam eder.

-------------
ŞİMŞEK GİBİ ÇAKARIZ !

Gönderen: Matador26
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 02:02
Bu adam 1 sezon kayserinin kalesini korudu.

-------------
"Dünyayı değiştirmek istemiştik. Ama perişanca yenildik. Şimdiyse değişememek için ben dünyaya direniyorum"

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 02:59
Alıntı yapılan Matador26

Bu adam 1 sezon kayserinin kalesini korudu.

1 sezon diyince 34 maç oynadı gibi algı olabilir. Kendisi 2 sezonda 9 kupa 6 da ptt 1. lig maçına çıktı. süper ligde çıktığı maç sayısı ise 7. yani kayseride ahım şahım bir performans göstermedi.

Kayacanın hata yapıp düzeleceğini beklemek yerine Gökhan'ın hata yapıp pişmesini beklemek daha iyi olabilir. Kendisi potansiyeli olan bir kaleci. Kayacan bu saatten sonra kendini ne kadar geliştirebilir? Gökhan yaş olarak daha gelişmeye açık bir isim.

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 04:09
Kayacan out
gökhan in

-------------

Gönderen: enis26
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 13:27
değerli arkadaşlar bugün susma günüdür. 2 maçta topçuları yerden yere vurusak yada göklere çıkarırsak yarın utanırız.azcık itidal
hasan 2 gol attı süper kayacan 1 gol yedi vurun yakışmaz bizlere. boffin eğer son 3-4 maç kötü olmasaydı bugün farklı konuşmalar yapardık. (hoş iyiki süper lige çıkmamışız bu başkanı bulamazdık ya)
yedek te 2 buffon 1 neuer de olmadığına göre azcık sabır.
sanıyormusunuzki gökhan hata yapmaz yada yaptığında bizim skorcular arkasında durur.
yapmayın bu sene bizim tek işimiz DESTEK sonuna  kadar DESTEK.
bu takıma doğru destek olmaz isek bu başkan da gider çok bekleriz biri çıksın diye hoş HÜ hemen gelir yemeye.
buradaki arkadaşlar elbette ESES sevdalısı bu takım iyi olsun diye yazıyorlar ama lütfen daha kaliteli eleştiriler ve daha yapıcı işleer yapalım. bu aşkımız daha iyi yerlere gelsin acizane saygılarımla
Hepinizin Hepimizin Kurban Bayramı Mübarek olsun. Rabbim yenilerine erdirsin onlara erdiğimizde ESES imiz avrupada koşar olsun İnşallah

-------------
E ni S

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 16:16
1 kayacanı 10 boffine değişmem para alamadım diye bizi satmıyor hiç olmazsa gol yiyorsada canı sağıolsun..

herkes hatasız oynasında iş kayacana kalsın

-------------

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 16:27
Alıntı yapılan hahuki

1 kayacanı 10 boffine değişmem para alamadım diye bizi satmıyor hiç olmazsa gol yiyorsada canı sağıolsun..

sana katılmıyorum abi 10 Kayacan 1 Boffin etmez adam hakkını istedi kaç sene hatalı goller de yedi ama neler yaptı çok çabuk unutmussunuz

-------------

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 17:53
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan hahuki

sana katılmıyorum abi 10 Kayacan 1 Boffin etmez adam hakkını istedi kaç sene hatalı goller de yedi ama neler yaptı çok çabuk unutmussunuz

Bizde böyle Güray, adam hakkini istese hain, adama söz veripte parasini ödemeyenler kahraman ilan edilir. Biz böyle bir toplumuz.

Boffin kac sezondur oynadi, arti bizimle ikinci lige geldi, bir sezon oynadi, daha ne yapmaliydi anlamiyorum.
Kayacandan kaleci falan olmaz. Bu hafta yenilen iki golden sonra herseyi unutun. Böyle golü amatör ligde yesen adami döverler. Sanki ilk defa kaleye gecirdiler. Isimiz cok zor. Insallah kalesinde devlesirde ben haksiz cikarim ama nerde.

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 20:41
Alıntı yapılan Adnan26

Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan hahuki

Bizde böyle Güray, adam hakkini istese hain, adama söz veripte parasini ödemeyenler kahraman ilan edilir. Biz böyle bir toplumuz.

Boffin kac sezondur oynadi, arti bizimle ikinci lige geldi, bir sezon oynadi, daha ne yapmaliydi anlamiyorum.
Kayacandan kaleci falan olmaz. Bu hafta yenilen iki golden sonra herseyi unutun. Böyle golü amatör ligde yesen adami döverler. Sanki ilk defa kaleye gecirdiler. Isimiz cok zor. Insallah kalesinde devlesirde ben haksiz cikarim ama nerde.

paramı alamıyorum diye maça çıkmasa yeterdi o zaman bir kelime etmezdim boffine

maça çıkıyorsada oynayacak bizleri satmayacak

bilerek öne çıkıyor , açısını bozuyor vs. top içerde

yediği gollere açıp bakın anlayacaksınız

-------------

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 21:08
Alıntı yapılan Güray26ES

Alıntı yapılan hahuki

boffine bugun için yazmadım bizden gitti diye yazmadım eski iletilerim de var

süper ligte ikende birçok kez boffini eleştirdim bilerek yediği golleri

yazdım forumdan üç kere kısıtlandım farklı kullanıcı adı ile üye olup yine yazdım

takdir ettiğim zamanlarda oldu ama şimdi anlıyorum ki hata etmişim

para için oynasın eyvallah ama parasını almıyorsada sahaya çıkmasın çıkıyorsada onca seyircinin boynunu bükmesin...

ben zalad yüzünden türkiye kupasını verdiğimiz maçı izlediğimde çocuktum halan gözümün önüne gelir nasıl ağlayıp üzüldüğüm ne farkı var boffinin ondan

-------------

Gönderi tarihi: 30/Ağu/2017 saat 23:18
Boffin bu hafta haftanın kalecisi seçildi.

-------------

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 25/Eyl/2017 saat 23:25
her hafta bir golü rakibe hediye ediyor. olmayacak dedirten hatalar yaparak. ancak bu maçta iyi kurtarışlar da yaptı. zamanla düzelir umarım bu acemice hataları yapmaz. 

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 10:36
Bu çocuk kötü olsa geçen yıl iyi maçlar çıkaramazdı. Bence çok üzerine gitmeyelim iyi olacaktır inşallah..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 10:48
Kale çizgisinde bence ligin iyilerinden ama bir kaç metre açıldıktan sonra ligin en tehlikelilerinden.

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 11:17
Alıntı yapılan furemen

Boffin bu hafta haftanın kalecisi seçildi.

antalya da beş maç kaleye geçti galibiyetleri yok iki haftadır ferhat kalede antalya
galip

ayrıca kayacanın başlığında bizim olmayan bir oyuncuyu konuşmayalım..

-------------

Gönderi tarihi: 26/Eyl/2017 saat 14:38
20 gün önce yazılmış bir yazıyı bugünmüş gibi alıntılamanın anlamı nedir?Yazının siyakı sibakı gibi kavramlar vardır.Yani o gün yazılanlara binaen yazılmış bir şeyi alakasız bir yerde gündeme taşımanız en hafif tabirle art niyettir.

-------------

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 19:53
Mesafe ve sınır tanımıyorsun, golün her türlüsünü yiyiyorsun.
Tebrikler güzel kardeşim.

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 19:59
Şu sezonun bitmesini en çok sizden kurtulacağımız için istiyorum....

Sen varken biz 5 atsak 6 yeriz 10 atsak 11 yeriz...

-------------

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 20:02
Alıntı yapılan hahuki

Yılllardır kaleci diye savunduğun adam bizi yakıyor.Objektifsen Kayacan'ı eleştir ,20 yıldır kulübün parasını yiyen adamın takıma 1 gram katkısını bırak verdiği zarar yeter.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 20:11
Ne derseniz deyin boffin gibi paramı alamadım diye bizi satmıyor

Ağlaya ağlaya giden oyuncumuzu soyunma odasından çağırdık alkışladık kayacanı

-------------

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 20:16
Alıntı yapılan hahuki

Ne derseniz deyin boffin gibi paramı alamadım diye bizi satmıyor

Ağlaya ağlaya giden oyuncumuzu soyunma odasından çağırdık alkışladık kayacanı

Takımı sattığını iddia edip karaladığın  adam Göztepe maçında penaltı uzatmalarında penaltııyı kurtarmazdı.Sahte nickler açıp sahte hesaplarla Boffin'i karaladın.Kaleci dediğin Ali Vural kayboldu,Kayacan da Eses'i satıyor.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 20:28
Herkese saygım herkesinde bana saygısı olsun benim gözümde kaleci falan değil esk li olabilir kalemizi koruyor olabilir ama eleştiriler olacak ve kaleci değil gözümde altında bmw ile geziyor azcık oynasın bir zahmet çalışsın

-------------

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 20:42
Alıntı yapılan Güray26ES

Herkese saygım herkesinde bana saygısı olsun benim gözümde kaleci falan değil esk li olabilir kalemizi koruyor olabilir ama eleştiriler olacak ve kaleci değil gözümde altında bmw ile geziyor azcık oynasın bir zahmet çalışsın

sağol renkdaşım
devre arasına kadar inşallah bu hatalı son maçı olur benide kendinide topun ağzından alır yoksa vay halimize kayacanı ne tanırım nede staddan başka bir yerde görmüşlüğüm var ama boffin hakkında düşüncelerim de asla değişmeyecek özellikle kasımpaşa maçı ve konya maçın daki yaptıkları alenen di neyse ortamı gerip sevincimize gölge etmeye gerek yok bugun stadımızda güzel bir atmosfer vardı özellikle hasanın golu inanılmazdı aynı şekilde kayacanın yediği ikinci golde saçma sapandı her şeye rağmen üç puanı almak ve maç sonu güzeldi ozlemişiz üç aile çocuklarla beraber maçtaydık çocuklarımızn sevinci her şeye değerdi...

-------------

Gönderen: akahraman57
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2017 saat 21:10
Hocanın artık Kayacan yedeğe çekmesi gerekiyor. Adamların korneri yok. İki süt ikisine gol. Olmaz böyle bir şey.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com