Sayfayı yazdır | Close Window

Sakaryada yasananlar

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Gurbetteki Şimşekler
Forum İsmi: Genel
Forum Açıklaması: Eskisehir dışındaki ESES'liler, faaliyetler, haberleşme
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4829
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 10:13
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Sakaryada yasananlar
Gönderen: eS___eS
Konu: Sakaryada yasananlar
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 15:32
Cikan olaylarda 220 taraftarimiz men edilip sakaryadan Kaya parcalariyla otobuslerin icine atmalari mazot calmasi pompali tufekle saldirmalarina ragmen kimse ceza almadi.Tribune reislerin aciklamalarindan sonra odunpazari belediye baskani ve chp milletvekilinin destek mesajlari geldi.
Olay gitgide buyuyor ama bakiyorum burda bunu tartisan yok..

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Yanıtlar:
Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 15:58
"Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı" başlığına ben bir şeyler yazmıştım. Ama kimsenin ilgisini çekmiyor demekk. Konu geri planda kaldı. Herkes teknik direktör olmuş, takım yönetmeye çalışıyor.
Bu forumdaki çoğu kişi olaylara Sakaryalı'ların bakış açısıyla yaklaşıyor "Benzinliği yağmaladılar, tarlalara saldırlar, köylüyü dövdüler" diye düşünüp Sakaryaspor taraftarının yaptığını doğru buluyorlar galiba.
Olaylar gerçekten çok vahim. Taraftarın çoğunluğu liseli. Saldırıya uğruyorsun, satırlarla saldırıyorlar, 4 otobüs paramparça ediliyor, otobüsün mazotu çalınıyor. Bunları yapanların görüntüleri mevcut olduğu halde Emniyet hiçbir işlem yapmıyor ama saldırıya uğrayan Eskişehirspor taraftarı suçlu bulunup cezalandırıyor.
Sakarya yerel medyası Eskişehirspor taraftarını terörist ilan ediyor. Bizim yerel basından ses çıkmıyor.
Milletvekillerinden bir tek Cemal Okan Yüksel sesini çıkarırken, AKP'li vekiller olayı görmezden geliyor.
220 taraftar gerçekten ceza alırsa çok yazık olur. Bundan sonra çıkabilecek olayların önüne kimse geçemez.
Bakan Nabi Avcı başta olmak üzere diğer vekiller ve şehrin ileri gelenleri sorunun çözümüyle ilgili gerekli girişimlerde bulunmak zorundalar.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: coco1965
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 16:08
Herkes unutmak istiyor olabilir mi ?

-------------
Sekiyorum

Gönderen: sines26
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 16:23
benim anlamadığım olaylar burada yazıldığı gibi geliştiyse o kadar insan jandarma ve polis hepsi oaradayken neden resmi olarak şikayette bulunulmadı ??

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 16:56
elinizde ki görüntüleri sosyal medyadan paylaşın ses getirecektir haklılığınızı koyun ortaya paylaştığınız linkleri buralarda iletin herkes paylaşırsa ulaştığınız kitle artar en azından.

Gönderen: Takkalı
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 17:14
Sakaryasporlular yarın Sakarya adliyesi önünde toplanıp "gözdağı" verecekler, basın toplantısı düzenleyecekler. Üstelik suçlu olmalarına rağmen. Adamlar her yerde organize ve toplu. bir biz beceremedik..

-------------
Bir defa değil, bin defa ES ES ES Kİ Kİ Kİ

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 17:23
Alıntı yapılan Takkalı

Sakaryasporlular yarın Sakarya adliyesi önünde toplanıp "gözdağı" verecekler, basın toplantısı düzenleyecekler. Üstelik suçlu olmalarına rağmen. Adamlar her yerde organize ve toplu. bir biz beceremedik..

Haklıyken haksız duruma düşmek tam da bu olsa gerek.
İş hakikaten çok farklı boyutlara gidiyor.
Önce Murat Diri'nin Sakaryalı üniversite öğrencileriyle ilgili söylemleri, sonra da Cemal Okan Yüksel'in Sakarya Valisi ile ilgili sert sözleri Sakaryasporlu'ları bir adım öne geçirdi.
Video'daki saldırı görüntülerini delil olarak gösterip Sakaryaspor taraftarı hakkında suç duyurunda bulunamazsak yazıklar olsun bize.

-------------

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 17:40
Olaylar ile ilgili özellikle de tek bir sakaryalı hakkında işlem yapılmaması konusunu BİMER ve CİMER e emniyetin ve jandarmanın büyük ihmali olduğu, valinin korkusundan Eskişehirlilere terörist muamelesi yapıldığı, olayları yatıştırmaktansa daha da körükledikleri, seyahat özgürlüğümüzü kısıtladıkları gibi hususlar şikayet edilmeli.. Bir kamu çalışanı olarak BİMER ve CİMER in etkisini çok iyi biliyorum ve herkesi bu platformlara davet ediyorum.

Gönderen: esyagızes
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 18:37
sürekli anlatmaya çalıştığımız durum bu. tribün gruplarıyla ilgilenen pek yok.yazanda yok konuşanda yok.şöyle yada böyle bu tip gruplarla karşılaşan onbinlerce taraftar bunlardan uzak durmaya çalışıyor.-forumda dahi iki kelime etmiyor-eskişehirspor taraftarı eskişehirsporla ilgilidir.

Gönderen: canegemen
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 18:57
Edit

-------------
Seninle daha Şampiyonluk göreceğiz be ESES'im...

Gönderen: mecekes
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 21:03
Böyle bir üzülesi olay karşısında tehdit edici mesajlar yerine bir daha olmamasını sağlayacak tedbirler üzerine konuşulması daha sağlıklı olmaz mı?

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 21:05
Alıntı yapılan esyagızes

sürekli anlatmaya çalıştığımız durum bu. tribün gruplarıyla ilgilenen pek yok.yazanda yok konuşanda yok.şöyle yada böyle bu tip gruplarla karşılaşan onbinlerce taraftar bunlardan uzak durmaya çalışıyor.-forumda dahi iki kelime etmiyor-eskişehirspor taraftarı eskişehirsporla ilgilidir.

Sacmalama ogle olayda grup konusu bahse gecermi hic.

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 21:05
Sakaryalıları zaten kimse umursamıyor,
DELİKANLI olsalar pusu ile yada yaşça küçüklerine yada sayıca üstün bir şekilde saldırmazlardı.
Bu konular burada paylaşılmıyor çünkü herkese açık bir platform; sonuçta vekiller ve başkanlar gerekenleri yapıyor

Gönderen: esyagızes
Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 21:33
Alıntı yapılan mecekes

Böyle bir üzülesi olay karşısında tehdit edici mesajlar yerine bir daha olmamasını sağlayacak tedbirler üzerine konuşulması daha sağlıklı olmaz mı?

maalesef hadsiz çapsız ne olacağını göremeyen grupçular forumda bile sallayıp duruyor.vay efendim bu olaylar gruplarla ilgili değilmiş.derhal behemehal bu grupçu tayfası tribünlerden uzaklaştırılmalıdır.

Gönderen: KIZILCIKLI SEKO
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2016 saat 00:06
Bu olayın gruplarla ne alakası var,adamlar pusu kurup taraftarımıza saldırıyor, sen gruptan bahsediyorsun ,taraftarlarımızı kücülte küçülte bi hale geldiniz bi bitmediniz bir tek taraftar sizsiniz ,tek derdiniz otura yayıla maç izlemek

-------------
KIZILCIKLI

Gönderen: 26_26_26
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2016 saat 02:22
Bu adamlar yakaladı bir ortam,bu konuyu uzatırlarda uzatırlar,ben o ortamlarda hep diyorum yazmayın,(bende varım çünkü) yorum yamayın diye ama dinleyen kim.Adamları aşağılamak babında değil ama bu işi kapatmak onların işlerine gelmez artık.
Gelen vuruyor,giden vuruyor bırakın da,orada üye olup buradada olan varsa yazmayın LÜTEN...Biz uzaklaştıktan sonra fazla yürüyemezler..

-------------
Söz Eskişehir'le başlarsa,EsEs'le biter

Gönderen: frk26
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2016 saat 18:25
yaşananlar organizasyonlarla protesto edilmelidir. birlik olmayan yerde dirlik olmadığı bu olayla bir kez daha ortaya çıkmıştır. şehrin ileri gelenleride dahil bu olayın peşi bırakmamalıdır. yaşanan olaylar daha üzücü sonuçlar doğurabilirdi. ayrıca m.v.cemal okan yükselide tepkisinden dolayı tebrik ediyorum.

-------------
ŞİMŞEKLER çakacak ESmeye devam edecek bozuk düzene kafa tutan rüzgar asimile olmadık olmayacağız

Gönderen: mrtcn
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2016 saat 22:09
Alıntı yapılan emrah

"Yeni Stadyumda Tribun Gruplarının Yerleşme Planı" başlığına ben bir şeyler yazmıştım. Ama kimsenin ilgisini çekmiyor demekk. Konu geri planda kaldı. Herkes teknik direktör olmuş, takım yönetmeye çalışıyor.
Bu forumdaki çoğu kişi olaylara Sakaryalı'ların bakış açısıyla yaklaşıyor "Benzinliği yağmaladılar, tarlalara saldırlar, köylüyü dövdüler" diye düşünüp Sakaryaspor taraftarının yaptığını doğru buluyorlar galiba.
Olaylar gerçekten çok vahim. Taraftarın çoğunluğu liseli. Saldırıya uğruyorsun, satırlarla saldırıyorlar, 4 otobüs paramparça ediliyor, otobüsün mazotu çalınıyor. Bunları yapanların görüntüleri mevcut olduğu halde Emniyet hiçbir işlem yapmıyor ama saldırıya uğrayan Eskişehirspor taraftarı suçlu bulunup cezalandırıyor.
Sakarya yerel medyası Eskişehirspor taraftarını terörist ilan ediyor. Bizim yerel basından ses çıkmıyor.
Milletvekillerinden bir tek Cemal Okan Yüksel sesini çıkarırken, AKP'li vekiller olayı görmezden geliyor.
220 taraftar gerçekten ceza alırsa çok yazık olur. Bundan sonra çıkabilecek olayların önüne kimse geçemez.
Bakan Nabi Avcı başta olmak üzere diğer vekiller ve şehrin ileri gelenleri sorunun çözümüyle ilgili gerekli girişimlerde bulunmak zorundalar.

4 otobüs liseliyi kullanmayı bilmedikleri emanetleri otobüslere doldurup yalnız başına yollara koyana bakmak lazım.
biz eskiden o sakaryadan geçtiğimizde 1-2 taş gelir gelmez inip aşağıya tedbirimizi alırdık. tarlalardan o sakaryalılar kaçardı.
şimdi tribüncüler bunu pek beceremiyor. liseler otobüslerle, tribün liderleri özel araçlarla ayrı ayrı çıkıyor.

Gönderen: mrtcn
Gönderi tarihi: 30/Eyl/2016 saat 22:10
Alıntı yapılan eS___eS

Cikan olaylarda 220 taraftarimiz men edilip sakaryadan Kaya parcalariyla otobuslerin icine atmalari mazot calmasi pompali tufekle saldirmalarina ragmen kimse ceza almadi.Tribune reislerin aciklamalarindan sonra odunpazari belediye baskani ve chp milletvekilinin destek mesajlari geldi.
Olay gitgide buyuyor ama bakiyorum burda bunu tartisan yok..

bizimkiler otobüsleri bırakıp kaçtıkları için çalınıyor herhalde o mazot?? umarım bunlar iyi ders olur. eskişehirspor tribünü mazisinde böyle bir saçmalık yaşamamıştır.

Gönderen: champion eses
Gönderi tarihi: 01/Eki/2016 saat 00:12
http://www.haber264.com/Video/tatangalardan-o-vekil-icin-suc-duyurusu-3099

-------------
Yağmura mı ihtiyaç var.Kaldır şahadet parmağını göğü yere indirsin ALLAH...

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 01/Eki/2016 saat 05:15
Sakaryalilar yasananlari boyle anlatmislar:
http://www.haber264.com/Video/eskisehirli-holiganlarin-yaptiklarini-anlattilar-3094 - http://www.haber264.com/Video/eskisehirli-holiganlarin-yaptiklarini-anlattilar-3094

Gönderen: es-es77
Gönderi tarihi: 01/Eki/2016 saat 22:51
yalancının.......

-------------
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 02/Eki/2016 saat 12:34
2Eylül Gazetesi Ekonomi Editörü - Deniz Çağlar Fırat şu an twitter'dan bilgiler paylaşıyor. Buraya eklemeyi bilmiyorum ama twitter'ından okuyabilirsiniz.

https://twitter.com/dcfirat

220 taraftarımızın yasağı askıya alınmış.Olay esnasında orada bulunan 16 taraftarımız ceza almış. Görüntülerdeki sakaryalılara da ceza verilmeye başlanmış.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderi tarihi: 02/Eki/2016 saat 12:51
Alıntı yapılan RyL

2Eylül Gazetesi Ekonomi Editörü - Deniz Çağlar Fırat şu an twitter'dan bilgiler paylaşıyor. Buraya eklemeyi bilmiyorum ama twitter'ından okuyabilirsiniz.

https://twitter.com/dcfirat

220 taraftarımızın yasağı askıya alınmış.Olay esnasında orada bulunan 16 taraftarımız ceza almış. Görüntülerdeki sakaryalılara da ceza verilmeye başlanmış.

Bir nebze de olsa güzel haber. Bu ülkede Adalet gecikmeli de olsa yerini buluyor. Sesini çıkarıp, tepki vermen lazım. Yoksa güçlü olan, yalan söyleyen kazanır.

-------------

Gönderen: gündüzlerli2626
Gönderi tarihi: 02/Eki/2016 saat 15:43
Onların yaptıkları yanlarına kalmadı

02 Ekim 2016, 10:00

Onların yaptıkları yanlarına kalmadı
DENİZ ÇAĞLAR FIRAT
deniz.firat@2eylul.com.tr

Eskişehirspor taraftarlarının Ümraniye maçı için İstanbul’a giderken Pamukova’da Sakaryaspor taraftarlarınca uğradığı saldırının yankıları hala sürüyor. Konuyla ilgili siyasiler devreye girdi. Karşılıklı açıklamalar yapıldı.
Olaylardan dolayı sadece Eskişehirspor taraftarlarının suçlanması, basına yansıyan şekilde 200’e yakın Eskişehirspor taraftarının ceza alması, olayları sanki Eskişehirspor taraftarlarının başlattığı yönündeki bakış açısı Eskişehir kamuoyunu derinden sarsmış ve tepkilere neden olmuştu. Ben de önceki günkü yazımda “… sosyal medyada dolaşan onca görüntüye rağmen Sakaryaspor taraftarlarının konuyla ilgili cezasız bırakılması kabul edilecek bir durum değil.
Görüntülerde görülen otobüsleri parçalayanlar, taşlı sopalı Eskişehirspor taraftarlarını kovalayan, otobüslerden mazot çalan Sakaryaspor taraftarlara ne gibi işlem yapıldı?
O taraftarlara da Eskişehirspor taraftarlarına verilen cezalar verildi mi?
Verilmediyse o çifte standart neden?” şeklinde yazmış ve kamuoyunun duyduğu rahatsızlığı dile getirmiştim.
Dün aldığım bilgiye göre ise kamuoyu baskısından dolayı olaylara karışan Sakaryaspor taraftarları için hem Sakarya Spor Şube Müdürlüğünün, hem Pamukova jandarmasının hem de Sakarya savcılığının harekete geçtiğini öğrendim.
Yaşanan olayların sosyal medya görüntüleri üzerine araştırma yapan Eskişehir Spor Şube Müdürlüğünün yaptığı çalışmaları Sakarya Spor Şube Müdürlüğü ile paylaşması sonucu 9 Sakaryaspor taraftarına spor müsabakalarını seyirden men cezası verildiğini öğrendim. Sadece bununla da sınırlı değil…
Eskişehir Spor Şube Müdürlüğünün yaptığı koordineli çalışmalar sonucunda;

1. Sosyal medyada açıkça görülen Eskişehirspor taraftar otobüsüne saldıran, taş atan, taraftarları yaralayan, mazot çalan ve kimlikleri belirlenen 9 Sakaryaspor taraftarına ceza gelmiş.

2. Pamukova Jandarması tarafınca Pamukova’da taraftarlara saldıran, pompalı tüfek ile ateş eden, Eskişehirspor taraftarlarını yaralayanlar hakkında soruşturma başlatılmış.

3. Sakarya Savcılığı tarafından 220 Eskişehirspor taraftarı hakkında başlatılan soruşturma askıya alınmış. Sadece olayların meydana geldiği anda orada bulunan 16 Eskişehirspor taraftarı müsabakalardan men cezası almış. Diğer taraftarlar için seyirden men cezası gelmemiş.

4. Yine sosyal medyada paylaşılan ellerindeki satır ve bıçaklarla Eskişehir levhasının önünde poz veren Sakaryaspor taraftarları hakkında Sakarya Savcılığı işlem başlatmış.

Yakından biliyorum ki tüm bunların gerçekleşmesinde de Eskişehir Spor Şube Müdürlüğüne bağlı polislerin çalışmalarının payı oldukça büyük. Yaşanan olayın vahameti artmadan, adaletin yerini bulması, olaylara karışan kim olursa olsun cezasız kalmaması kamuoyu vicdanı açısından çok önemli. Bu noktadan sonra 3-5 fanatiğin ve holiganın yaptıklarını iki kente yüklememek gerekiyor. Olaylarda suçlu olanların hak ettiği cezaları alması en büyük dileğimiz.
Eskişehirspor taraftarlarının da isteği bu yönde…

-------------
O SENE BU SENE

Gönderen: cheviq
Gönderi tarihi: 02/Eki/2016 saat 22:17
Yine babayı alan biz olacağız. Adamlar çok sağlam hamle yapmış. http://m.t24.com.tr/haber/macta-baskanlik-mesaji-dunya-5ten-buyuktur-tc-baskani-recep-tayyip-erdogan,362833 - Haber

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 02/Eki/2016 saat 22:25
Alıntı yapılan cheviq

Yine babayı alan biz olacağız. Adamlar çok sağlam hamle yapmış. http://m.t24.com.tr/haber/macta-baskanlik-mesaji-dunya-5ten-buyuktur-tc-baskani-recep-tayyip-erdogan,362833 - Haber

sakın girişmeyelim biz de böyle siyasi şeylere.

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 05/Şub/2017 saat 23:34
Sakaryaspor maçının ardından dönüşe geçen AFJET Afyonspor kafilesinin bulunduğu otobüs taşlı saldırıya uğradı. Seyir halindeyken otobüsün ön camından giren bir taş Sportif Direktör İbrahim Çelik'in başına isabet etti. Ağır yaralanan Çelik ameliyata alındı:
http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2017/02/05/afyonspor-otobusune-tasli-saldiri-1-agir-yarali - http://www.sabah.com.tr/spor/futbol/2017/02/05/afyonspor-otobusune-tasli-saldiri-1-agir-yarali

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 00:30
Yazıklar olsun böyle kepazelikleri yaşatanlara.
Kötü tezahürat yüzünden stadyumdaki engelli vatandaşa ceza veren 6222, böyle vahşilikler karşısında işlemez oluyor. Diğer yasalar da bir işe yaramıyor demek ki. Şiddeti alışkanlığa döndürdüler resmen. Cezası da olmayınca tabi, gelene gidene taş, sopa, tüfek, kurşun...
Afyon ekibine de geçmiş olsun. Yaralı İbrahim ÇELİK'e de acil şifalar dilerim.

-------------
E S E S

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 00:53
ciddi ciddi sorunlu bir topluluk herkezle araları kötü. daha 2 gün önce bursa ile basket maçında olay. afyon otobüs taşlama malum bizim otobüslere pusu. kocaeli zaten malum.

Türkiye'de en çok düşmanı olan takım Sakaryaspor seçildi.
Kocaelispor,Eskişehirspor Bursaspor, Karabükspor, Ankaragücü, Antalyaspor, Adana Demirspor başta olmak üzere bir kaç takımın daha Sakaryaspor'a düşman olduğu bilinmektedir.

tff 1.lig facebook sayfası alıntı

-------------
Anadolu Yıldızı

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 02:54
Sakaryanın ıyı ılıskısı oldugu bır klup varmı saka yapmıyprum merakımdan soruyorum

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: jack_sparrow
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 04:41
Alıntı yapılan Güray26ES

Sakaryanın ıyı ılıskısı oldugu bır klup varmı saka yapmıyprum merakımdan soruyorum
Göztepe

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 11:28
Alıntı yapılan Güray26ES

Manisakarya diye bir pankart hatırlıyorum; şu anda durum nedir bilmiyorum.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 12:14
Göztepe ise al birini vur ötekine :)

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 21:40
Bu kadar kin ve nefretin altında benim bilmediğim bir sebep olsa gerek...

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 22:27
sakarYALI hatta izmirdeki maçta 20 saniyeliğine bir grup göztepe taraftarı sakarya lehine bağırmıştı.

aynı durum bizim içinde geçerli. sakarya,kocaeli,antalya,ordu,gs,fb,bjk,trabzon,bursa,karşıyaka,inegöl,bolu,ankaragücü,şimdi göztepe oldu. kasımapaşa,akhisar gibi takımlarla da düşman sayılırız. karabük,balıkesir gibi deplasmanlarda da küfür yemişliğimiz var.

Gönderen: sisal
Gönderi tarihi: 06/Şub/2017 saat 23:28
biz kimseye pusu kurup her dakika kin beslemiyoruz grezores. senin dedigine gelirsek renktaş türkiyede herkez herkeze düşman. hayır bizim için geçerli olan bir durum degil o taraftar profili 10 yıl öncesinde kaldı ama sakarya son yıllarda giderek tüm anadılu tarafından bir zamanlar ankaragücünün sevimsiz oldugu yıllardaki yerini aldı. 4-5 yıldır şehir dışındayız diye 20 yıllık tribunumuzü yakından takip etigim gerçecegini degiştirmez. nereden nereye geldik heleki 2000lerin başı ile mustafa reisin tribunleri bırakması ve o vakit yaşanan boşluk ve müptezel tipler yüzünden bizimde kötü dönemlerimiz oldu ama geride bıraktık o günleri.

kimse ile sıkı fıkı olmaya gerek yok ama sakarya gibi 2017 model kahpelik yapmanında açıklaması olamaz!

-------------
Anadolu Yıldızı

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com