Sayfayı yazdır | Close Window

Erkan Zengin

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4797
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 02:40
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Erkan Zengin
Gönderen: EsesLi Onur
Konu: Erkan Zengin
Gönderi tarihi: 26/Tem/2016 saat 23:44
Eski oyuncumuz olan Erkan Zengin 1,5 yıl aradan sonra kendisini 3 yıllığına Eskişehirsporlu yapan imzayı attı.

Eskişehir Atatürk Stadyumunda taraftarımızın yoğun katılımıyla gerçekleşen imza töreninde tekrar siyah kırmızı formayı giyeceği için mutlu bir o kadarda heyecanlı olduğunu belirten Zengin; "Eskişehirspor'u hep beraber Süper Lige çıkaracağız." dedi.

Oyuncumuza evine hoşgeldin diyor, renklerimizle başarılı bir kariyer geçirmesini diliyoruz.

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Yanıtlar:
Gönderen: Until the Death
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 03:25
Süper lige çıkış biletimiz...

Hoşgeldin KRAL

-------------
DİRİLİŞ !

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 04:09
Taksitle anlaşılması güzel olmuş

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 08:11
Şimdi onlar düşünsün

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 08:20
Kaptanlik yakışır ama boffin kaptan olur erkan da 2.kaptan

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 08:44
Trabzon forması ile trabzon türübünlerini selamlarken ki fotoğrafını görmek cidden beni çok üzmüştü.

Evine hoşgeldin Z10.
Seni kutsal formayla izlemek büyük zevk.

-------------
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES

Gönderen: tg.26
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 08:57
Yine yeni yeniden hoşgeldin kral...

-------------
EsEs

Gönderen: Timiti
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 09:53
Evine hoş geldin kaptan Z10.

-------------
Eskişehir'im aşk-ı şehrim

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 10:24
Arkadaşlar kesin şimdi değil mi? İmza atmadan inanmakta zorlanıyorum. Gerçekten vefakar bir insanmış. Helal olsun.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 10:50
Gidişine ne kadar çok üzüldüysem gelişine o kadar çok sevindim, hoş geldin. Senin gelişinle Eskişehirspor bazı transferleri çok daha kolay yapabilecektir.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: dokoa
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 11:57
Hoş geldin, birlikte eski günlere inşallah

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 12:01
Kötü günümüzde düşünmeden geldi elbet onunda kötü oynadığı zamanlar olacak bizim de arkasında durmamız lazım her zaman

-------------

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 12:36
Onur kardeşim burda da kötü maçlar çıkardı taraftar yuttu ses çıkarmadı ama ts yerden yere vurdu o da zaten eses borcum var dıyerek geldı yanı z10 nun hep arkasındayız

-------------

Gönderen: esesLK
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 12:43
Imza torenı saat kaçta

-------------
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER

Gönderen: Keçedayı
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 12:52
Evine hosgeldin Erkan. Kimse seni bizim gibi sevemez. Bunu bizzat yasadin gördün. Yeniden hosgeldin...

Gönderen: mESut
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 12:54
Saat kesinleşmemiş 16:00 ile 18:00 arası olucakmış

-------------
EsEs

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 13:03
Tesislerde mi olacak? Yeni stadda yüksek katılımlı bir imza töreni yapılsa iyi olurdu.Dün akşam 2 saat önceden haber edilip 2 saatte 1000 kişi gara gittiyse yeni stadyumdaki imza törenine katılan taraftar sayısı baya bi fazla olurdu.

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 13:27
Alıntı yapılan ender_26_esk

Tesislerde mi olacak? Yeni stadda yüksek katılımlı bir imza töreni yapılsa iyi olurdu.Dün akşam 2 saat önceden haber edilip 2 saatte 1000 kişi gara gittiyse yeni stadyumdaki imza törenine katılan taraftar sayısı baya bi fazla olurdu.

umıt karan ın rekorunu egale edılecek denıldıgıne gore eskı ataturk stadında olucak 4 ıle 6 arası

-------------

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 14:00
Hoşgeldin Erkan

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: realatilla
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 14:01
Hoş geldin Erkan zengin Adam gibi Adam

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 14:06
Eskişehirspor Erkan Zengin'e karşılık hiç bir futbolcuyu takasta vermedi. Bonservis bedelini ise taksitle ödeyecek . Ömer Faruk ya da Kamil gitmeden Erkan'ın transfer edilmesi büyük başarıdır hayırlı olsun boşuna sevmemişiz seni Erkan asistlerinle gollerinle bizi Süper Lig'e taşıyacağından şüphem yok.

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 16:09
ADAMSIN

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 16:17
Stada gittim in cin top oynuyor 4 6 arası denildi neden net bir saat yok ne zaman olacak

-------------

Gönderen: Sergüzeşt
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 16:18
eğer trabzondaki alacaklarından vazgeçip geldiğin doğruysa ADAMsın Z10 !!!

-------------
"HERŞEY TEK BÜYÜK ESKİŞEHİRSPOR İÇİN"

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 17:16
Alıntı yapılan Güray26ES

Stada gittim in cin top oynuyor 4 6 arası denildi neden net bir saat yok ne zaman olacak

İlerleyen günlerde 4-6 arası diye yazmışlardı sanırım. Bugün değil yani

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 17:23
Alıntı yapılan havuç ali

Alıntı yapılan Güray26ES

İlerleyen günlerde 4-6 arası diye yazmışlardı sanırım. Bugün değil yani

Formami giyip iki arkadaş gittik şimdi eve dönüyoruz heyecandan olsa gerek net bilgi gormemisimdir

-------------

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 17:42
işi olmayıp da gelmeyen ne olsun :) Hosgeldın yuvana Erkan Zengın

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 18:38
Yarın yada cuma olacakmış imza toreni az öncede antrenmana çıkmış erkan zengin hoca be arkadaşları ile tanışmış

-------------

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 19:42
Erkan hoş geldin ...

Muhtemelende ptt ligin en pahalı ve en klas oyuncusu olarak geldin..

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: prodigy
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 20:03
İmza törenin günü ve saati 2 saat önce değil 2 gün önceden duyurulsun ki daha kalabalık olalım. Cumartesi ya da pazar daha iyi olur bence.

-------------
Sımsıkı yumruk, omuz omuza..

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 20:06
Pazar günü saat 19:00 da olsun işte herkes gelir

-------------

Gönderen: esesLK
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 20:15
İmza töreni yarın olcakmıs instagramda öyle yazılmıs

-------------
Bu Sevda Asla Bitmicek.. NEFER

Gönderen: Burak2626
Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 20:36
Resmi Siteden Açıklama Geldi. Erkan Zengin'in yarın saat 20:00'de Atatürk Stadyumu'nda imza töreni olacaktır.

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 20:36
Erkan Zengin'in yarın saat 20:00'de Atatürk Stadyumu'nda imza töreni olacaktır.

-------------

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 21:01
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Pazar günü saat 19:00 da olsun işte herkes gelir

Takim Cuma günü Kampa gidiyor

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 27/Tem/2016 saat 21:12
20.00'de olması iyi olmuş. Mesai çıkışı herkes gelir.

-------------

Gönderen: havuç ali
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 02:31
Hadi hayırlı olsun. Sene sonunda kupayı ellerinde görmek dileğiyle...

-------------
KARADENİZ ESES | BKŞ

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 09:20
400 Bin Euro bonservis ödemişiz sattığımız fiyatın 5'de 1 fiyatına 1.5 sene içerisinde geri aldık

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 09:32
Şimdi Eskişehir de olup da o imza törenine gitmek vardı.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 11:37
Tekrar hoşgeldin yuvana erkanim

Gönderen: h.tamer
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 14:04
Trabzonspor hala kap a bildirmedi

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 15:25
Galiba imza töreine taraftara jest olarak 2000 adet tişört dagıtılacakmış.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 19:45
Gurbette oldugumuz için bugün stadyumda degiliz. Imza törenini için canli yayin linklerini bekliyorum. Es Tv sürekli donuyor. Kanal 26 baska bi alemde. Bilgisi olan yazsin lütfen. Tesekkürler!

Gönderen: turkkartal
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 20:45
Evine hoş geldin.İnşallah işler yolunda gider takım süper lige çıkar.Sende bu takımın efsanesi olursun.

-------------
KALBİMİZE DÜŞMÜSÜN BİR KERE....

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 20:45
https://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular/videos/10154405729083620/ - Canlı Yayın

https://www.facebook.com/icerdedisarda/videos/676124059205326/ - Canlı Yayın Alternatif

Ayrıca yayın bittikten sonra aynı linklerden İmza törenini komple izleyebilirsiniz.

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 21:03
Takımdaki bütün oyunculara Erkan'ın bu akşamki törende yaptığı konuşmayı tekrar tekrar dinletmek lazım.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: es-es77
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 21:09
Alıntı yapılan Curva_Eses

Takımdaki bütün oyunculara Erkan'ın bu akşamki törende yaptığı konuşmayı tekrar tekrar dinletmek lazım.
ne konuştuğunu kısaca özetlemek bilirkişinin.

-------------
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 21:09
Alıntı yapılan Curva_Eses

ne dedi?

-------------
ES-ES

Gönderen: es-es77
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 21:10
Özetleyebilirmisiniz

-------------
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 21:11
"Milli takım hocamla konuştum, bana neden bir alt lige gittin dedi, ben bir alt lige gitmedim ben Eskişehirspor a gittim dedim"

"Milli takıma çağırılmasam da olur, artık benim milli takımım Eskişehirspor" dedi

Daha ne desin...

-------------
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 21:30
Bu gazla olur bizim is!

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 22:21
Hoş geldin kaptan Gökhan Gönül ve Şener Özbayraklı bir sene beklesin artık

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 22:27
Görkemli bir tören oldu. Rakiplere karşı da gövde gösterisi yapılmış oldu.
Erkan'a büyük iş düşüyor. İnşallah atacağı goller ve yapacağı asistlerle bizi süper lige tekrar çıkaracak.

-------------

Gönderen: esayhanes
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 22:35
güzel bir tören oldu emeği geçenlere teşekkürler.

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 23:09
Alıntı yapılan ChampioN

https://www.facebook.com/universitelieskisehirsporlular/videos/10154405729083620/ - Canlı Yayın

https://www.facebook.com/icerdedisarda/videos/676124059205326/ - Canlı Yayın Alternatif

Ayrıca yayın bittikten sonra aynı linklerden İmza törenini komple izleyebilirsiniz.

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 23:15
Alıntı yapılan EsBoraEs

Hoş geldin kaptan Gökhan Gönül ve Şener Özbayraklı bir sene beklesin artık

Gökhan Gönül pazara göndermişti aynısını bugün stad da arkadaşıma söyledim :)

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 23:16
Adamsın adam

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 23:17
Erkan da attık bizden biri oldu formayı öptü benim.milli takimim Eskişehirspor dedi olay bitti noktayı koydu

-------------

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 23:26
Çok ilginçtir ben bugun alpayi hiç göremedim şahsen gelmelidir tam yönetim oradaydı

-------------

Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 29/Tem/2016 saat 00:30
Alıntı yapılan Güray26ES

Çok ilginçtir ben bugun alpayi hiç göremedim şahsen gelmelidir tam yönetim oradaydı
bence gelmediği daha iyi olmuş. Sonuçta hoca. Show işini yönetim yapar. Hoca oyuncusunun imza törenine gidip ne yapacak? Ağırlığı olmalı.

Gönderi tarihi: 29/Tem/2016 saat 00:47
Alıntı yapılan selfesteem87

Alıntı yapılan Güray26ES

bence gelmediği daha iyi olmuş. Sonuçta hoca. Show işini yönetim yapar. Hoca oyuncusunun imza törenine gidip ne yapacak? Ağırlığı olmalı.

Sonuçta o da yeni imza attı onu da daha çoğu renkdasimizin görmediğini düşünerek yazdım yoksa dediklerin doğru

-------------

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 29/Tem/2016 saat 04:15
Çoğumuz Halil Ünal'a kızdık zamanında, halen içimizde şüpheler de yok değildir sanıyorum.

Ama şu bir gerçek ki, süper ligde birisinin virüs diye yolladıklarını bu adam Ptt liginde takıma kazandırıyor. Bu konuda gerçekten takdiri hak ediyor başkan. İlerleyen zamanlarda yine atıp tutarız orasını da bilemem.

Yuvana hoşgeldin sen de Erkan. Gerçekten adammışsın.

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 29/Tem/2016 saat 09:58
Hoşgeldin Erkan

"Başkan arayınca hemen geldim "

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 29/Tem/2016 saat 12:26
 Erkan Zengin: "Bazı şeyleri göze alarak geldim. Hocamla konuştum neden alt lige gittin dedi. Ben alt lige değil Eskişehirspor'a gittim dedim Umrumda değil bundan sonra benim milli takımım Eskişehirspor!"

Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap Clap

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderi tarihi: 30/Tem/2016 saat 09:07
Erkan Zengin Eskişehirspor’a imzayı attı

PaylaşPaylaş

Eskişehirspor'un yeni transferi Erkan Zengin, Atatürk Stadı'nda düzenlenen törenle imza attı

Küçült Büyüt

Transfer döneminde birçok takımın ilgi odağı haline gelen Erkan Zengin, Eskişehir Atatürk Stadyumu’nda düzenlenen tören ile Eskişehirspor’a 3 yıllık imzayı attı.

İmza töreninden yaklaşık 1 saat önce stadyuma akın etmeye başlayan Eskişehirsporlular, kapalı tribünü tamamen doldurdu. Tribünü dolduran taraftarlara Euro 2016’da Fransa’ya giderek A Milli Takımı temsil eden Bando Es-Es de eşlik etti. Erkan Zengin ile birlikte Eskişehirspor Başkanı Halil Ünal’ın sahaya girmesi ise heyecanın doruğa çıktığı an oldu.

Mithat Körler yeni marş yaptı

İmza töreni öncesinde saygı duruşunda bulunuldu ve İstiklal Marşı okundu. Ardından sahneye çıkan sanatçı Mithat Körler, Eskişehirspor için “Diriliş” marşı yaptıklarını ve 2-3 gün sonra çıkacağının müjdesini verdi. Marş klibinin de taraftarla birlikte çekileceğini söyleyen Körler, sahneden inmeden önce “İşte taraftar, işte şampiyon” marşını da seslendirmeyi ihmal etmedi.

“Fedakarlıklarda bulunarak bizimle 3 yıllık planla yola çıktı”

İmza töreninde konuşan Başkan Halil Ünal, üzülmenin ve ağlamanın Eskişehirspor taraftarına yakışmadığını dile getirdi. O günlerin artık unutulması gerektiğini belirten Başkan Ünal, “Bizim diriliş mücadelemiz ve dik duruşumuz var, çünkü biz Es-Es’liyiz. Ben yarın saat 10.00’da hayırlısıyla takımı Topuk Yaylası, oradan Bolu’ya yolcu ediyorum. Sonra doğru yeni stadyuma gidip locanın birini kendime yazıhane yapıyorum ve inşallah size stadı yetiştireceğim. Yaptığımız transferlerin farkındasınız. Siz merak etmeyin daha devam edecek. Merak etmeyin çok iyi transferler daha geliyor. Bu takıma bütün parayı ve pulu silerek Erkan Zengin gelmişse, düşünün daha kimler gelecek. Erkan Zengin’i telefonla aradığımda, biliyorsunuz kendisi bizim oğlumuz ve evladımız. ‘Erkan’ dedim, ‘İhtiyacımız var oğlum ihtiyacımız, şampiyon olmamız lazım.’ Şuna emin olun ki, gözünü bile kırpmadı. Yok orası Süper Lig değil, yok İsveç Milli Takımı, İbrahimoviç takım arkadaşım, hiç düşünmedi. Tabi birçok fedakarlıkta bulunarak, bizimle yeni bir 3 yıllık planla yola çıktı” dedi.

“Erkan İbo’yu buraya getir”

Bu sırada taraftarlar tezahüratlarda bulunarak eski Başkan Mesut Hoşcan’a da gönderme yaptı. “Vur kır inlesin, Mesut Hoşcan dinlesin” tezahüratları, Başkan Ünal’ın konuşmasının bir çok kere kesilmesine neden oldu. Taraftarlar “Erkan İbo’yu buraya getir” tezahüratı yapmaktan da geri durmadı. Bu tezahürat gülüşmelere sebep olurken, Başkan Ünal “İnşallah bir gün o da burada merak etmeyin” diye cevap verdi.

“Bazı şeyleri göze alarak geldim”

Eski takımına yeniden transfer olan Erkan Zengin ise konuşmasının öncesinde oğlunu sevdi. Heyecanlandığı gözlenen Erkan Zengin’in oğlu annesini tercih ederek sahneden indi. Konuşması öncesinde oldukça heyecanlı olduğunu ifade eden Erkan Zengin, taraftarlara şu şekilde seslendi:

“İlk defa böyle bir şey yaşatıyorsunuz bana, sizin için buradayım. Bu transfer çok konuşuldu, çok kulüple görüştüm. Görüştüm derken, başkanları beni aradı. Ama ben Halil başkan için, sonra da sizin için geldim. Milli takım dedi de başkanımız, hocayla da konuştum, ‘Niye alt lige gittin’ dedi. Ben de, ‘Bu alt lig değil, ben Eskişehirspor’a geldim’ dedim. Bazı şeyleri göze alarak geldim. Tamam, milli takımdan belki çağırmayabilirler ama, benim bundan sonra milli takımım Eskişehirspor’dur.”

Konuşmaların ardından Erkan Zengin kendisini 3 yıllığına Eskişhirspor’a bağlayan sözleşmeye imzayı attı. İmza sonrası statta adeta meşale şovu vardı.

-------------

Gönderi tarihi: 31/Tem/2016 saat 14:34
Erkan in imza torenindeki seyirci sayısı Osmanlının avrupa maçındaki seyirci sayısından daha fazlaymis :)

-------------

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2016 saat 00:39
Alıntı yapılan Güray26ES

Erkan in imza torenindeki seyirci sayısı Osmanlının avrupa maçındaki seyirci sayısından daha fazlaymis :)

Ailecek sesli gülüyoruz azizim.

Gönderi tarihi: 01/Ağu/2016 saat 11:02
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan Güray26ES

Ailecek sesli gülüyoruz azizim.

Ben ağzımla gulmedim abi laval engin bekdemir dusunsunler hersey para değil

-------------

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 01/Ağu/2016 saat 17:32

İzzet Erdoğan: Erkan Zengin'i Eskişehirspor'un kaptanı yaptık. Erkan için düzenlenen tören az bile. O bunları sonuna kadar hak ediyor.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderi tarihi: 12/Ağu/2016 saat 19:48
Trabzonspor, Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) sol kanat oyuncusu Erkan Zengin'in Eskişehirspor'a transferi konusunda anlaşma sağlandığını bildirdi.

400 BİN EURO FESİH BEDELİ

Trabzonspor Sportif Yatırım ve Futbol İşletmeciliği Ticaret A.Ş.'den Kamuyu Aydınlatma Platformu'na gönderilen yazıda, "Profesyonel futbolcu Buğra Temel'in kulübümüze kesin transferi ile şirketimize KDV dahil 400 bin Euro sözleşme fesih bedeli ödenmesi karşılığında, Erkan Zengin'in, Eskişehirspor Kulübü'ne transfer edilmesi konusunda taraflar arasında anlaşma sağlanmıştır.

ERKAN ZENGİN 650 BİN EURO'DAN VAZGEÇTİ

Ayrıca, profesyonel futbolcumuz Erkan Zengin 2015/16 sezonu için 150 bin Euro, 2016/17 sezonu için de 500 bin Euro olmak üzere, Şirketimizden alacağı olan toplam 650 bin Euro alacağından vazgeçmiştir" ifadelerine yer verildi.

-------------

Gönderi tarihi: 23/Ağu/2016 saat 04:47
Bruno'nun rövesatasinda asist Erkan Zengin.

Sakatligi konusunda bir bilgi var mi?

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 23/Ağu/2016 saat 09:00
Tebrikler Bravo Kaptan Devam ....

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: Eskadyes
Gönderi tarihi: 23/Ağu/2016 saat 09:55
Bu taraftar seni seviyor büyük kaptan

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 23/Ağu/2016 saat 11:18
urfa maçında erkandan da bekliyoruz bir gol inşallah rahat bir maç olur sakatlık olmadan galip geliriz.

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 23/Ağu/2016 saat 19:13
Erkan Zengin milli takıma çağrılmadı:
http://www.trtspor.com/haber/futbol/dunyadan-futbol/erkan-zengin-milli-takima-cagrilmadi-124555.html - http://www.trtspor.com/haber/futbol/dunyadan-futbol/erkan-zengin-milli-takima-cagrilmadi-124555.html

Gönderi tarihi: 23/Ağu/2016 saat 21:18
Erkan Zengin milli takıma cagrılmadı ''ERKAN'IN DEDIGI GIBI ARTIK ONUN MILLI TAKIMI ESKISEHIRSPOR''......... Dun yaptıgı asıst guzeldı devamını beklıyoruz ERKAN ZENGIN İsvec mıllı takımında cooook rahat oynar hatta takımın yıldızısın Ibrahımovıc ve sen. kendılerı bılır. Alt lıglerde ılla kı kotu oyuncular mı var....... ESKISEHIRSPOR TURKIYE'NIN EN BUYUK KULUBUDUR............

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 01:03
İsveç Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Janne Andersson, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda ile oynayacakları maçın aday kadrosuna Türk asıllı futbolcu Erkan Zengin'i çağırmadı.   

2016 Avrupa Futbol Şampiyonası'nda (EURO 2016) milli takımı bıraktığını açıklayan Zlatan Ibrahimovic, Kim Kallström ve kaleci Andreas Isaksson kadroda yer almazken, EURO 2016'da İsveç Milli Takımı formasını giyen Eskişehirspor'un yeni transferi Erkan Zengin, Hollanda maçının kadrosuna alınmadı.

-------------

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 09:48
Bruno nun rövaşata golünde yaptığı asisti 1. lig de yapacak oyuncu bana göre yok.

Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 12:16
Siyah-kırmızılı takımın kaptanı Erkan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, 2014-2015 sezonunda Eskişehirspor'dan Trabzonspor'a transfer olduğunu anımsatarak, Trabzonspor'da çok güzel günler geçirdiğini bildirdi.

Süper Lig'in 2015-2016 sezonunun son 5 haftasında sıkıntılı dönem geçirdiğini anlatan Erkan Zengin, şöyle konuştu:

"Söz konusu durumun EURO 2016'ya yansıması beni üzdü. Şampiyonaya hazırlanan futbolcunun kadro dışı bırakılması doğru bir hamle değildi. Herkesin hayali dünya ve Avrupa futbol şampiyonalarında forma giymektir. Trabzonspor'da kadro dışı kaldığımdan dolayı bu yıl EURO 2016'da yeteri kadar şans bulamadım. Bu yüzden Trabzonspor'a kırgınlığım var. Ancak bunlar futbolda olan şeyler. Bunu sadece ben yaşamadım. Takımda 8-9 futbolcu da kadro dışı kaldı. Ben çok fazla etkilendim. Kısmet böyleymiş."

"Zlatan, beni tebrik etti"

Erkan Zengin, Eskişehirspor'a transfer olmasının ardından İsveç Milli Takımı'ndan arkadaşı yıldız futbolcu Zlatan İbrahimovic'in kendisini tebrik ettiğini söyledi.

Tecrübeli futbolcu, Manchester United'ın İsveçli yıldızı Zlatan İbrahimovic ile arasında iyi bir arkadaşlığın olduğunu hatırlatarak, "Zlatan'a Eskişehirspor'un fotoğrafını attım. O da bana Mancester United'in fotoğrafını gösterdi. Eskişehirspor'a transfer olduğumda Zlatan da beni tebrik etti." diye konuştu.

"Eskişehirspor'un yeri TFF 1. Lig değil"

Erkan, Türkiye'de ilk kez Beşiktaş forması giydiğini belirterek, kendisini daha sonra transfer olduğu Eskişehirspor'da gösterdiğini kaydetti.

Eskişehirspor'da gösterdiği performans sayesinde İsveç Milli Takımı forması giydiğinin altını çizen Zengin, şunları söyledi:

"Hiç düşünmeden Eskişehirspor'un teklifini kabul edip, ikinci kez buraya geldim. Bu karar benim ve ailem için çok güzel oldu. Futbol hayatımı da Eskişehir'de bitirmek istiyorum. Transferim öncesinde milli takım hocam ile Eskişehirspor'un TFF 1. Lig'de olduğunu konuştum. Onun düşüncelerini sordum. Zarar göreceğimi söylemesi üzerine ben de Eskişehirspor'a gideceğimi yeniden beyan ettim. Eskişehirspor, her şeyden daha önemli. Eskişehirspor taraftarı her maç stadı dolduracaktır. Kombineler ve localar, satılıyor. Eskişehirspor'un yeri TFF 1. Lig değil. Taraftarın desteğiyle yeniden Süper Lig'e çıkmamız gerekiyor. Önümüzdeki 10 aylık süreçte hep birlikte hem saha içinde hem saha dışında güzel işler yapmalıyız. Herkesin şampiyon olmak gibi bir hedefi var. Milli takımı falan bir kenara bıraktım. Şimdi sadece Eskişehirspor'un şampiyon olması için elimizden geleni en iyi şekilde yapmalıyız."

Öte yandan, İsveç Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Janne Andersson, 2018 FIFA Dünya Kupası Elemeleri'nde Hollanda ile oynayacakları maçın aday kadrosuna Türk asıllı futbolcu Erkan Zengin'i çağırmadı.

-------------

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 13:41
Helal olsun Erkan..İnşallah bu yıl senden çok şey bekliyoruz..

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 14:10
Bu adam büyük fedakarlik yapti. Burda kral olacagini da biliyordu. Ama yine de helal olsun. Beklentimiz büyük...

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 14:22
Erkan ZENGİN diye yazılır ADAM diye okunur.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 14:25
Brunoya yaptığı asist güzeldi tebrikler adam

-------------

Gönderen: enis26
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 15:04
İsveç Milli Takım hocasından Erkan ile ilgili açıklama geldi.

http://www.milliyet.com.tr/andersson-dan-erkan-zengin---2300351-skorerhaber/

-------------
E ni S

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 24/Ağu/2016 saat 22:40
Çok özlemişiz be kaptan

Gönderen: nkÜnieses
Gönderi tarihi: 25/Ağu/2016 saat 03:17
Balıkesir maçında sürekli 3 kişi tuttu sert oynadılar her mac öyle olacak gibi inşallah sakatlamazlar

-------------
ES-ES

Gönderen: tatar ilker
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2016 saat 22:18
Bacağım çekiyor diyerek değişiklik isteyerek çıkmış oyundan. Umarım ciddi değildir.

Sağlık durumu hakkında bilgi alabilen arkadaşlar buradan paylaşırsa iyi olur. Zira yerel gazetelerden veya kulüp resmi sayfasından sakatlıklar ile ilgili sağlıklı bilgi alamıyoruz.

-------------
Feel the Difference, Feel the Excellence

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2016 saat 23:53
ilk 20 dk cok tutuktu sonra ızleyemedım tam olarak. Bıraz tutuk basladı sankı lıge veya kendısınden cok sey bekledıgımız ıcın bızlere oyle gelıyor

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderi tarihi: 17/Eyl/2016 saat 10:26
Erkan cezamız bittiğinde taraftarın önüne sakat çıkmak istemiyor kendine iyi bak erkan

Gönderen: flaneur2016
Gönderi tarihi: 23/Eyl/2016 saat 16:26
maçlar yayınlansada z10 umuzu izlesek keyifle

Gönderen: Esdy
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2016 saat 16:29
Heykelin dilkilesi adam.sen kendini gol atarak ispatlayacak acemi topçu değilsin.sen takımı süper lige sırtlayacak adamsın.asist yapmak bu ligde senin için basit olmalı.gol atarak değil asist yaparak takımı sırtla herkes seni konuşsun

Gönderi tarihi: 27/Eyl/2016 saat 18:48
Erkan dan ben şahsen gol beklemiyorum.. onun adı yeter onun es es e geri dönmesi yeter...arkadaşlar dediki erkan çok şahsi oynuyor. Tabiki erkan gol atmak istiyor taraftarı sevindirmek gayesi.

Bence erkan şahsi değil de bir otoriter gibi pas yapsa pozisyona soksa takımı süper olur...

Gönderen: ekukrer
Gönderi tarihi: 27/Eyl/2016 saat 21:04
Erkan'ın kredisi çok... Ciddi paraları bırakıp Eskişehirsporu seçti... Sakatlığını iyice anlatsın, en iyisini yapar... Hem saha içinde, hem de saha dışında kendini zaten ispatladı... Kaptan gibi kaptan... Adam gibi adam...

-------------
Formanızda zaferin şahlanan renkleri var...
http://twitter.com/ekukrer - http://twitter.com/ekukrer

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2016 saat 16:21
Parayı bıraktımı orasını bilmiyorum ama kendini kanıtlamak için geldiğini düşünüyorum en azından eses te efsane olup akıllarda kalarak bitirmek istiyordur futbol hayatını.

Gönderi tarihi: 28/Eyl/2016 saat 22:16
Erkan abilik yapması lazım kendini düşünen çalıma kaçan adamları ikaz etmesi lazım.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 28/Eyl/2016 saat 22:52
Her şeye tamam eyvallah ama penaltıyı kaçırmasını pek kabullenemedim ama yine Kralsın

Gönderi tarihi: 29/Eyl/2016 saat 07:53
Önce takım oyunu oynanmasını aşılamalı erkan bir abi olarak takımın galip gelmesi için takım oyunu şart işin şov kısmı maçın sonlarına galibiyet garanti altına alındıktan sonraya bırakılmalı

Erkan asist yapmaya oynasa bu takım açık ara şampiyon olur.erkan bence bunu yapacak artık yoksa olmayacak oda bunu anlamıştır artık

Gönderi tarihi: 30/Eyl/2016 saat 12:01
Hedefini direkt şampiyonluk olarak belirleyen Eskişehirspor, TFF 1.Lig’de 9 puanla 4.’lük koltuğunda oturuyor.

Ligin namağlup tek takımı olan Es Es’in gözü ise zirvede. Kırmızı Şimşekler’in kaptanı Erkan Zengin iddialı konuştu.

Yıldız futbolcu, “İyi durumdayız ama yetmez. Namağlup olmanın yanı sıra lider de olmamız gerekiyor. Bunu başaracak kapasiteye ve kaliteye sahibiz. İnanıyorum ki kısa zamanda zirveye çıkacağız” dedi.

Ligin çok zorlu geçtiğini belirten Erkan, “Hiçbir maç oynamadan kazanılmıyor. Ama biz hedefe odaklandık. Kimse merak etmesin. Eskişehirspor’u Süper Lig’e çıkartacağız” ifadelerini kullandı.

Yönetimin yeni stat planı...

Ayrıca Eskişehirspor’un bu haftaki Bolu maçını yeni stadında oynama planı var. Ancak henüz kesin karar verilmiş değil. Yönetim, Futbol Federasyonu ile henüz resmi görüşmelere başlamadı.

Başkan devreye girdi

Zor dönemde başkanlığa aday olan ve TFF 1.Lig için müthiş bir kadro kuran Başkan Halil Ünal, Ümraniye beraberliğinin ardından devreye girdi. Ünal takımla bir toplantı yaparken, oyunculara galibiyet serisi beklediğini söyledi. Bunun yanı sıra teknik direktör Alpay Özalan’la da sürekli olarak görüşme halinde olan Başkan, genç hocaya ‘Arkandayız’ mesajı veriyor.

-------------

Gönderi tarihi: 03/Eki/2016 saat 16:32
takıma lider olamıyo hırslı olsa savaşsa takımı gazlasa bi şekilde galibiyete büyük etkisi olur ama yok demekki lider vasfı

Gönderi tarihi: 08/Eki/2016 saat 12:52
Trabzonspor’dan ayrıldıktan sonra Süper Lig’den ve yurtdışından aldığı birçok teklifi elinin tersiyle itenErkan Zengin, milli takıma seçilmeme pahasına 1. Lig’e Eskişehirspor’a imza attı.

Tecrübeli futbolcuyla hem bu tercihini hem de hedeflerini konuştuk. İşte sözleri:

‘Para her şey değil’

“5 sene Eskişehirspor’daydım. Öyle güzel günler yaşadım ki, her şey çok değerliydi benim için. Buradaki performansımla Trabzon’a transfer oldum. Yani beni ben yapan yer Eskişehir’dir. Buradan milli takıma kadar yükseldim. Bu şehrin bana ihtiyacı vardı bu sene. Bunu gerçekten hissettim. Evet, birçok takımdan değerli teklifler aldım. Kariyerimi farklı şekilde devam ettirebilirdim. Ancak Başkan Halil Ünal arayınca hiç bir ihtimali düşünmeden kabul ettim. Onunla ilişkimiz çok farklı. Baba oğul gibiyiz. Ona söz verdim ve geldim. Trabzon’da kazancım belliydi. Buraya gelirken maddi anlamda da büyük fedakarlık yaptım. Sonuçta her şey para değil. Tüm futbolcular bilir bunu. Para her zaman mutlu edemez insanı. Daha iyi şartlarda farklı yerlerde de olabilirdim ama Eskişehirspor deyince benim için akan sular durur.”

‘Nasıl gidersin dedi’

“Lige çıktığımız an zaten Eskişehirspor’u herkes biliyor. Her zaman üst sıralara oynar. İşte bu yüzden önemli değil para. Milli takımı da ikinci plana koyarak geldim. Bu tercihi yaptıktan sonra beni milli takıma çağırmayacaklarını biliyordum, bekliyordum bunu. Eskişehirspor’la anlaştığımı duyduklarında zaten hemen beni aradılar. Hocayla görüştük. ‘Neden bu lige gittin. Milli takıma çağrılman artık zorlaşacak. Oyuncuların hepsi Premier Lig’de oynuyorlar. Nasıl 1. Lig’e gidersin!’ dedi. Benim verdiğim cevap da, ‘Siz bilirsiniz, Eskişehirspor buna değer’ oldu.” 

‘Trabzon’un işi zor’

Trabzonspor’a farklı bir ortama geldim. Transferim herkesin bildiği üzere çok olaylı bir süreçle gerçekleşti. Durum böyle olunca taraftarlar ikiye bölündü. Sevenler oldu, sonradan sevenler oldu, sevmeyenler de vardı. Bunun üzerine takım da zor bir dönemdeydi. Kimsenin performansı beklentileri karşılamadı, yalnızca benim değil. Bir türlü takım olamadık. Takım olamayınca isim kim olursa olsun, olmuyor işte. Kimler geldi, kimler gitti. Olmuyor işte bir türlü. Başka şeylerin değişmesi lazım Trabzonspor’un başarılı olabilmesi için. Şu an bunları konuşmaya gerek yok.

‘Yayın sorunu çözülmeli’ 

“Yayın konusunun çözülmemesi hayal kırıklığı. Bir an önce bu konuya bir çare bulunması lazım. Ailelerimiz bile izleyemiyor bizi. Bundan daha büyük bir sorun olabilir mi! Lige gelince; herkes burası için, ‘Şampiyon olmak çok zor’ yorumları yapıyor. Ancak ben buna katılmıyorum. Pas yaparak oynarsan bu ligde bitime 7-8 hafta kala bile şampiyon olabilirsin. Öyle bir takıma sahibiz biz. Şu an sezona yepyeni bir takım olarak başladık. Taraftarımızın olmaması en büyük sıkıntımız oldu. Başkan, yönetim yeni. Biz yine de zirve yarışındayız. Takım oturunca farkımızı herkes görecek. Nisan’da şampiyonluğu kutlamak istiyoruz”  

‘İbrahimoviç  saygı duydu’

“Zlatan’la da konuştuk Eskişehirspor’a transfer olurken... Seçimime saygı gösterdi. Gerçi onunla görüştüğümüzde futbolu neredeyse hiç konuşmayız. O gerçekten ayrı bir dünya, ona ulaşmak çok zor iş. Messi’yi bile bu kadar takip eden yoktur belki de dünya üzerinde. Onun gibi bir dostum olduğu için şanslıyım.”

‘Yeni stadımız cehennem gibi’

“Yepyeni bir stadımız var. Çok güzel yapılmış. Stadın açılmasını bütün takım olarak sabırsızlıkla bekliyoruz. Bandırma maçıyla birlikte onlara kavuşacağız. Onların desteğiyle, oluşturacakları baskıyla neler yapabileceğimizi çok iyi biliyoruz. Şu an çok maç atmosferi yok. Bu yüzden de sıkıntı yaşıyoruz. Ama taraftarla bütünleştiğimizde cehennem gibi olacak. Bando Es Es’i çok özledim.”

Ömer Necati Albayrak

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com