Sayfayı yazdır | Close Window

STSL 26.Hafta Kayserispor 0 - 0 Eskişehirspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4769
Yazdırma tarihi: 06/May/2024 saat 23:32
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: STSL 26.Hafta Kayserispor 0 - 0 Eskişehirspor
Gönderen: EsesLi Onur
Konu: STSL 26.Hafta Kayserispor 0 - 0 Eskişehirspor
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:29
http://hizliresim.com/8Z8Jjd">

Boffin ve Emre Güral sarı kart cezalısı

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Yanıtlar:
Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:38
Nadir forvet oynamalı

Nadir forvet oynamalı

Nadir forvet oynamalı

Meye sürekli yere düşen,hakemi aldatmaya çalışan,top kontrolü hiç olmayan bir oyuncu.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:41
Kader maçı. Kayseri evinde 3-4 bine oynuyor sağlam gidip Eskişehir'e çevirmemiz lazım

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:43
Mustafa sen ve senin gibilere imreniyorum.Hala içinizde ümit besleyebildiğiniz için.Helal olsun

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:46
Düşüp düşmeyeceğimizin belli olacağı maç... Yenilirsek %100 düştük, Berabere kalırsak %99...

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:47
varolma maçımızda kaan ve meye oynamasın emre kart cezalısı isabet olmuş lakinm boffin olaydı iyiydi,

vurduğumuz gol olsun üç puan bizim olsun maç cuma günü olmasa iyiydi bir çok renkdaşımız maça gidemeyecektir

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:53
Ahmet abicim Eskişehir tribününü ülkede 1 numara yapan nesiler olarak sizlerin bizleri teşvik edip tribünlere yönlendirmesi gerekirken biz size skor-ligden çok armanın önemli olduğunu göstermeye çalışıyoruz.
Düştük, kafadan kaybederiz bu saatten sonra maçlara gitmeye gerek yok mu diyelim ? Babamızdan, sizlerden görüp aldığımız bir aşk var, hangi ligde olduğumuzun aldığımız sonuçların bir önemi yok. Bu sene daha başarısız olabiliriz ama yıllardır tribünde kazanıp saha da kaybeden insanlarız zaten. Senelerdir boşuna demiyoruz yenilsen de yensen de, kaldırım da oynasan sokakta destekleriz diye.

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 16:54
Mersini ve sivasi hiç dikkate almıyoruz.sanki sadece düşecek takım bizmisiz gibi yorumlara şaşırıyorum aynı umutları hatta daha fazlasını mersin taşıyor.

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:04
Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Ahmet abicim Eskişehir tribününü ülkede 1 numara yapan nesiler olarak sizlerin bizleri teşvik edip tribünlere yönlendirmesi gerekirken biz size skor-ligden çok armanın önemli olduğunu göstermeye çalışıyoruz.
Düştük, kafadan kaybederiz bu saatten sonra maçlara gitmeye gerek yok mu diyelim ? Babamızdan, sizlerden görüp aldığımız bir aşk var, hangi ligde olduğumuzun aldığımız sonuçların bir önemi yok. Bu sene daha başarısız olabiliriz ama yıllardır tribünde kazanıp saha da kaybeden insanlarız zaten. Senelerdir boşuna demiyoruz yenilsen de yensen de, kaldırım da oynasan sokakta destekleriz diye.

Sende haklısın kardeşim.Evet sevinmek için sevmedik.Ancak artık ben yoruldum bu takımdan.Ne zaman bir şeye heveslensek(Hangi birini anlatayım)hep kursağımızda kaldı.Maçın bitmesine 15 dakka var iki arkadaş Ankaradan otobüslemi voksa otomobillemi Kayseriye gidelim tartışması yapıyoruz.Maç sonuna bak!Ben yıldım kardeşim yıldım.

Gönderen: NERUDA
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:05
Alıntı yapılan furemen

Mustafa sen ve senin gibilere imreniyorum.Hala içinizde ümit besleyebildiğiniz için.Helal olsun

Çünkü biz Eskişehirspor'a aşığız Ahmet Bey.Real'le İspanya'da oynasa yine de ümitli oluruz.

-------------
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!

Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:06
                      Sinan

Toko    junior   Jordi ishak

Hadzic Kıvanç

Kamil      Okri      Engin

Nadir

-------------
Diren ESES...

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:10
Ali ne durumda Ali Sinan ile maça çıkmasak daha iyi!.

Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:13
samet hoca ile maç kazanmak imkansız gibi bir şey yine saçma sapan bir kadro çıkartacak ve kaybedeceğiz.
3-0 öne bile geçsek bizde bu salaklık olduğu sürece 3-3 bitiririz maçı

-------------

Gönderen: lioneses
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:20
Gaziantepten geliyorum maca, yemisim sameti,mesudu,futbolculari....hepsine ....... esesime birsey olmasin..

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:26
bunca haksızlık şerefsizlikden sonra maçlara çıkmayalım ,nasıl olsa düştük .

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:33
Meye,kulach,kaan oynamasa yeterlidir.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 17:58
bu takımın küme düştüğünü hala kabul edemeyen renkdaşlarıma saygı duyuyorum ancak bu takımın bu sezon sonu ulaşabileceği maksimum puan bence 25 dir. üzeri ise mucizedir. bence artık önümzdeki sezonu planlamalı ve bu takımın 2.ligde bile ligde tutunamayacağını da göz önüne almalı.

Gönderen: EsatakanEs
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 18:02
Bırakın artık , düşün , bitsin bu çile ben pes ettim allah sizi bildiği gibi yapsın , ben 30 yıldır eskişehirsporu yöneten hiç kimseye beddua etmedim ama senin yatacak yerin yok mesut hoşcan her gün lanet okuyorum sana , ayrıca türk hakemleri inşallah mazlumun ahı çıkar yakında bu dünyada cezanızı bulursunuz .

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 18:08
Ben hıcbırzaman dusecegız dustuk demedım hala da umudum var kayserı berbat halde ben hala ınanıyorum yenıcez dusmeyecegız

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 19:42
Düştük diyerek bırakmak hatası na inşaallah düşmeyiz matematiksel olarak düşmediğimiz sürece mücadeleye devam çünkü sonra keşke dememek için ne olacağı belli olmaz abicim

Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 19:49
İnsan ne yazacağını ne konuşacağını şaşırıyor...Gerçekten çok zor bir maç bizi bekliyor Boffinsiz inşallah başarılı oluruz...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: kLaqE26
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 20:02
düşersek düşeriz bunu takım süper lige çıkınca Eskişehirsporlu olanlar düşünsün bizene. düştük diye deplasman mı yapmıyalım, maçlara mı gitmeyelim ? aksine daha fazla gitmemiz gerekmez mi ?

-------------
İki lafımdan bir tanesi sensin..

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 20:14
Mabiala,Kayacan ve Sinan Bakış kırmızı kart cezalısı rakip takimda

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 20:28
Galibiyet halinde şansımız devam eder. beraberlik halinde kesin düşmüş olmayız ama çok dezavantajlı duruma geçeriz. mağlubiyette düşeriz. belki akhisar maçında yaşananlar hayırlıdır. akhisarı yenmiş bir takım belki kayseride beraberliğe yatmaya gidip kaybedebilirdi şimdi bu yaşanan olaylar bizi ateşlerse kayseride kazanırsak şansımız devam etmiş olur. takım varını yoğunu her şeyini ortaya koymalı meşalelerle kayseriye uğramalıyız.

Gönderen: redES
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 20:34
Bende bu maçı alacağımız inananlardanim. Alttaki imzamı 2008 de yazmıştım. bu sezonda lazım oldu. 96 da dustuğumuz sene son haftalarda evinizde Altay la oynuyorduk. Ankara da radyodan dinlemiştim. galibiyet için oynuyorduk, mağlup olduk. Galiba berabere kalsak dusmeyecektik.

Aynı sezon ,(96' da) 3 buçuk sözde büyüklerden 8 maçta 1 puan bile alamadık. Hatta evimizde bejeke ye 2 _ 0 önde iken 3_2 mağlup olduk.

Geçen sene sözde 3 büyükler + tese ve brs'ya toplam 10 maçta sadece 1 kere mağlup olduk.

Duseceksek bile son hafta belli olur tahminimce. bknz. 81_82 sezonu.

Bu Kayseriden puan-LAR alacağımıza inanıyorum. Başarının yarısı tamam. Bugünkü olayda bizimkilerde küpe olsun.

-------------
   Ben bu sene süper lige demir atacağımıza inananlardanım...

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 20:42
Alıntı yapılan eskisehirspor

İnsan ne yazacağını ne konuşacağını şaşırıyor...Gerçekten çok zor bir maç bizi bekliyor Boffinsiz inşallah başarılı oluruz...

Geçen sene Kayseri Erciyes maçında da Skibbe Boffin i yedek bırakıp, Ali Şaşal a forma vermeye başlamıştı.

O maçta Ali kurtarislari ile maçı kazandırmış ve bizim ligde kalmamizi Erciyes in dusmesini sağlamıştı diyebiliriz

Yine bir Kayseri deplasmanı;

İnşallah yine aynısı olur...

Gönderen: kemalll
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 21:11
Arkadaşlar boşuna hesap kitap yapmayın biz maalesef düştük ağlayanımız yok bizi bu hallere düşüren başta hoşcan ve yönetime yazıklar olsun mahvettiler koca çınarı defolup gidin yeter bence seneye plan yapılmaya başlanmalı kayseri deplasmanından boşuna ümitlenmeyin.

-------------
" Aşkımız armaya, formaya... "

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 21:20
Bu maçta en büyük avantajımız rakinbizin başında Hakan kutlu gibi başarısız bi teknik direktörün bulunması biz yenermiyiz yenilirmiyiz bilmem ama bu Kayseri Hakan kutluyla kesinlikle düşer seri mağlubiyetler almaya devam ederler

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 21:24
Alıntı yapılan kLaqE26

düşersek düşeriz bunu takım süper lige çıkınca Eskişehirsporlu olanlar düşünsün bizene. düştük diye deplasman mı yapmıyalım, maçlara mı gitmeyelim ? aksine daha fazla gitmemiz gerekmez mi ?

Kesinlikle kardeşim ile aynı düşünüyorum. 12 yıl alt liglerde oynadık bir gün şüphe etmedik büyüklüğümüzden, düşersek te atkılarımızı formalarımız daha bir gururla giyip yine trübünler de ki yerimizi alacağımızdan kimse şüphe duymasın.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 21:35
Alıntı yapılan ESZAFER

Bu maçta en büyük avantajımız rakinbizin başında Hakan kutlu gibi başarısız bi teknik direktörün bulunması biz yenermiyiz yenilirmiyiz bilmem ama bu Kayseri Hakan kutluyla kesinlikle düşer seri mağlubiyetler almaya devam ederler

biz mi yeneceğiz en kritik maçlarda cansuyu veren saçma sapan bir takımız hep böyle oldu kayseriyi biz kurtarırız görürüsün

Gönderen: esbaker
Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 22:30
Alıntı yapılan levos26

Alıntı yapılan kLaqE26

Kesinlikle kardeşim ile aynı düşünüyorum. 12 yıl alt liglerde oynadık bir gün şüphe etmedik büyüklüğümüzden, düşersek te atkılarımızı formalarımız daha bir gururla giyip yine trübünler de ki yerimizi alacağımızdan kimse şüphe duymasın.
Çünkü biz Eskişehirsporluyuz oley!.Son nefesi verene kadar.Daha doğrusu açıktaki pankartta yazdığı gibi Toprağa Düşene Kadar!....Ne mutlu Eskişehirsporluyum diyebilene...

-------------
Dünyada senden başka hiç bir şeyi olmayan biz senden başka her şeyi olana acırız!...

Gönderi tarihi: 13/Mar/2016 saat 22:39
zaten rakibin olan kayseriyi yenemiyorsan bir zahmet küme düş

-------------

Gönderen: gravityes
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 00:18
Evet artık son bilet sadece 3 puan ÜMİTLERİ TAZE TUTAR.Kayseri son 6 maçta 1 puan almış.Bizimle birlikte en büyük düşme adayı benim gözümde.Mersin ve Sivas maçlarını izlemedim ama Mersin baya istekli ve inançlı gibi sanki. Haftaya antep mersin maçı var ve bence mersin bu maçı kazanabilir(umarım kazanmazlar tabi).Stoperi birol parlak olan bir takıma karşı oynuyoruz önemli oyuncularından samba sow sakat ve takım sanki biseswara bağlı.Umarım cuma günü galip geliriz.

-------------
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 06:22
3 ye kırmızı gördüler bisesvar tek adam rodagella gibi olmasın tokoyu verin hep tutsun yada dossa yada Jordi yapıssin rahat yenmemiz gerek ama deplasman fobisi var stres var

-------------

Gönderen: oneman
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 08:09
Yendik yendik, yenemedik maalesef Abbas yolcu..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 08:13
Alıntı yapılan esbaker

Alıntı yapılan levos26

Alıntı yapılan kLaqE26

Çünkü biz Eskişehirsporluyuz oley!.Son nefesi verene kadar.Daha doğrusu açıktaki pankartta yazdığı gibi Toprağa Düşene Kadar!....Ne mutlu Eskişehirsporluyum diyebilene...

Böyle düşünen taraftar olduğu sürece sırtımız yere gelmez. ESES li olmak için süper ligde oynamak şart değil. Bizler 3. ligleri gördük, bu taraftar takımını terk etmedi. Aslında daha umutlar bitmedi şunları bir yenelim herşey değişecek inşallah..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 08:14
Alıntı yapılan esbaker

Alıntı yapılan levos26

Alıntı yapılan kLaqE26

/QUOTE]
Böyle düşünen taraftar olduğu sürece sırtımız yere gelmez. ESES li olmak için süper ligde oynamak şart değil. Bizler 3. ligleri gördük, bu taraftar takımını terk etmedi. Aslında daha umutlar bitmedi şunları bir yenelim herşey değişecek inşallah..

-------------
Her Zaman ESES

Gönderen: gogo26
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 09:13
valla bu hafta hiç puan hesabıymış ,kendini avutmaymış gibi işlere vakit kalmadı.işte sana maç geldi çattı.bu  90 dakika belkide önündeki 5 senenin dietini ödeyeceğimiz bir 90 dakika.çıkın bu maçı çatır çatır oynayın alın.son haftaya kadar mücadeleyi sürdürün.kayserinin elle tutulur bir tarafı yok.bizden beterler.birde hakan kutlu başlarındaysa zaten maça 1-0 yenik başlıyorlar demektir.bizim için aslında çok iyi zamanda yakalanmış bir fırsat

-------------

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 09:18
bu maçı kazanırsak çok iyi olur, kazanmak için elimizden geleni yapmalıyız.

kazanamazsak bile mücadeleye devam.

matematiksel olarak kesinleşene kadar mücadeleye tam gaz devam.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 09:34

bu maçı kazanmak için önce bize bir kaleci lazım boffin cezalı

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: bariseses
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 09:34
Herşey bitmiş değil.Gençlerbirliği nasıl seri galibiyetler alabiliyorsa bizde yapabiliriz.Kalan 9 maçta 6 galibiyet bizi ligde tutar.Fakat bu maçı yüzde 100 kazanmalıyız.Kazanamazsak fark açılır.
Bu maçta kaleye inşallah sinan geçmez.Ali'nin durumu iyiyse kesinlikle Ali Şaşal Vuralla başlamalı maça

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 10:42
Son şaNS gibi kayseri maçı yendik yendik

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 11:04
kayseride bir numara yok aslında biseswar olmasa şuanda 23 puan değil anca 13 puan toplarlardı.
Biseswar sayesinde atağa kalkabiliyorlar eğer onu kitlersek yenerek gelmemiz hiçte sürpriz olmaz ama başka faktörler var mesela teknik direktörümüz saçma sapan oyuncu değişiklikleri yaparak saçma sapan ilk 11 çıkartarak bizdeki bu inancı öldürüyor ve tabi ki kalede boffinin olmaması buda en büyük handikabımız

-------------

Gönderen: kocakurt
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 11:17
Alıntı yapılan furemen

Alıntı yapılan 26_EsEs_65

Sende haklısın kardeşim.Evet sevinmek için sevmedik.Ancak artık ben yoruldum bu takımdan.Ne zaman bir şeye heveslensek(Hangi birini anlatayım)hep kursağımızda kaldı.Maçın bitmesine 15 dakka var iki arkadaş Ankaradan otobüslemi voksa otomobillemi Kayseriye gidelim tartışması yapıyoruz.Maç sonuna bak!Ben yıldım kardeşim yıldım.
Yılmayın Ahmet Bey ,yılmayın.Bizden öncekiler yılmamıştı ,ki onların çoğu(bizi elimizden tutup maça götüren,bu sevdayı kalbimize sokan)Hakka yürüdü.Şimdi bizim bu gençlere örnek olmamız lazım.Hadi Ahmet Bey,haydi arkadaşlar ne kadar haklı olsakta BIKKINLIĞA hakkımız yok.

-------------
ben seni unutmak için sevmedim

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 11:21
Bizim maçları izlerken çıldırmamak elde değil. Kadromuz çok iyi değil ama bu kadro ile bile biz şu haftadan itibaren bu ligde kalırız. Çoğu maçta geriye düşüp ikinci yarı oyunu dengeledik, bazılarını kazandık. Şu maçlara bi bakın, bu maçların hepsinde gol yememek için kapanmışız. İkinci yarı biraz atak futbol oynayıp maçı çevirmişiz. Akhisar maçı da tam tersi ilk yarı atak futbol oynuyorsun ikinci yarı geri çekiliyorsun, adamlar akın akın geliyor. Sen 11 kişi ceza alanının içinde savunma yapsan da o kadar dakika içerisinde gol yememen imkansız. Akhisar'ın iki tane iyi oyuncusu vardı. İki kişi onlara yapışacak orta sahada hakimiyeti kuracan o maç bizimdi. Göz göre göre o maçta 2 puan kaybettik. Kayseri takımı da iyi değil ama biz bu teknik taktikle oynar isek onları da yenemeyiz.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 11:51
Dün Kayseri'nin maçını izledim. Eğer kırmızı kart olmasaydı fener kesinlikle kazanamazdı. Kayseri fenere oynadığı gibi bize karşı oynayamaz demeyelim, dün Akhisar'ı herkes gördü. Sanki şampiyonluk maçına çıkmış gibi köpek gibi oynadılar.
Biseswar, Kayseri'nin her şeyi. Her atakta, her pozisyonda o var. Bizim artık kaybedecek bir şeyimiz yok. Bu maçta ne olacaksa olsun artık. Ya kazanalım umudumuz devam etsin ya da kaybedelim bu ızdırap sona ersin.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: ceyyas
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 12:24
ya herro ya mero mac kazandık kazandık kazanamzsak ptt ligine hazırlığa başlasınlar kimler kalcaksa onlarla superlige devam etsinler tahminim kaleci sinanla ali kalır toko sezgin murat axe meye birde kıvanc alt yapıa yoladığımız futbolcularla superlige devam etmeli

-------------
eses

Gönderen: cenkhan
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 13:18
Şu kaleci konusunda stres yapmamak lazım,Ali Boffin den asla daha kötü değil,üstelik Boffin in gol yemediği maç yok ki! İnşallah Ali kalemizi gole kapatır ve kayseriyi yener geliriz.

Gönderen: esescanba
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 13:24
çift santrafor çıkmak lazım galibiyet şart korkmadan çatır çatır oynayın ya artık

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 14:52
Alıntı yapılan esescanba

çift santrafor çıkmak lazım galibiyet şart korkmadan çatır çatır oynayın ya artık

Kendi evinde 2-1 öndeyken 5 li savunmaya geçen bir teknik direktöre sahibiz , kaldı ki deplasmanda kayseriye karşı çift forvet oynamamız imkansız gözüküyor

-------------

Gönderen: x camoka x
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 15:09
Masal bitti beyler hala neyi tartışıyoruz anlamadım.

-------------
Sevelim & Sevilelim

Gönderen: aerdem26
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 15:13
Son şans Akhisar maçıydı beyler kimse kimseyi kandırmasın 7 haftadır son maç diye çıkıyoruz her maça. Ben artık ümitlenmiyorum daha çok kahrolmamak rezil olmamak için. Benim için lig bitmiştir, artık nasıl geri çıkarız hemen onun çalışması yapılsın.

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 15:30
Dusersek dahada düşeriz ben size söyleyim en iyisi kayseriyi yenip lige asilmak olacak ben şahsen hala umutluyum

-------------

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 15:50
taraftarlar olarak hep ümitliyiz taraftarlar gibi futbolcularda ümitli olsaydık şuan 25 puanımız vardı futbolcular kafadan silmiş

-------------
eses

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 15:52
Bitti diyen arkadaşlar var. Doğru ümidimiz çok yok fakat müsaade edin de 3 puan hesabı yapalım. Müsaade edin de 11 falan oluşturalım. Buna da tahammülünüz yoksa bu başlığa girip yazılanları okuyup üstüne yorum yapmayıverin. Kendinizi bu kadar zahmete sokmamış olursunuz.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 17:05
Bitti diyen arkadaşlar girmesin konuya zorla mı girip konuya mesaj attırıyorlar size? Matematiksel olarak düşmeden asla düşmüş saymam ben bu takımı.Düşse de çok problem değil yine destekleriz!

Gönderen: erkaneses2626
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 17:13
5 puan fark var yenersek 2 kalır. Tamam oynamıyoruz kötuyuz belkı ama akhısar macında kımse topculara savasmadı mucadele etmedı diyemez. Kapasite bu elinden gelenı yapıyorlar. Ama bu kalan maclarda samet hoca artık biraz cesartelı birazda oyuncu degısıklıklerıne dikkat etmeli. Düştük diyenlerde madem yenı sezonu beklesinler buraya yazıp durmasınlar. Zaten bu taraftar takımın ne oldugunu biliyor. Ama umutlar hala var bunuda biliyoruz.

-------------
sadece eses

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 17:16
Şimdi şöyle düşünüyorum...
Ben tüm ümidimi yitirip düştük diye kafamda olayı bitirmiş olsam;

Üzüntüm kederimden futbola değil dünyaya küserim, ESES'in halini
soranı sorduğuna pişman ederim, hatta bazılarına kına bile dağıtmaya
başlarım... Bizi bu hale düşürenlere de kızdıkça onlara özel açılan
başlıklara girer verir veriştiririm... Değil maça özetine bile bakmam
düştüğü ligde sezon başlayana kadar!!!

Ama ümidini kaybetmemiş hayalperestlerin polyannacıların vs... aynı
takımı tutan yeri geldiğinde omuz omuza durduğum insanların dik tutmaya
çalıştıkları başlarını illa da yere eğdirtme çabasına girmem...

Belki onların aşırı hayalci başlıklarına göz atıp biraz da teselli mesajları
yazabilirim ama kimsenin hayallerini yıkıp, gönlünü kırma çabasına girmem...

Bırakırım onları kendi dünyalarında mutlu olmaya devam ederler...

Ya ne olur bizi kendi mutlu dünyamız hayallerimiz ve ümitlerimizle başbaşa bırakın...

Sabredin sadece 3 ay!!!

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 17:47
Mutlu abi aynı olayı bugun işte ben yasadım eses dustu gozunaydın dedıler bende matematıksel dusmedık ben hala umutluyum egerkı dusersek adresını ver kına yollayım yak bır tarafına dedım :)

-------------

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 18:27
kayserispor bize karşı 3 puan için çıkacak. fikstürleri iyi değil. oyun olarakda düşüşteler.

elimizde kulach ve meye gibi iki kontra oyuncusu var. ayrıca bokila'da bu maçta oynatılmalı.

kayseri çok pozisyon veriyor. ahamada bu yüzden gündemden düşmüyor.

kazanırsak çok iyi olur.

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 18:30
Düşmeyeceğiz ..tarihe geçeceğiz biz ümitsizliğe düşersek Topçular dünden düşer akıllı olun

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 18:52
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Alıntı yapılan esescanba

Kendi evinde 2-1 öndeyken 5 li savunmaya geçen bir teknik direktöre sahibiz , kaldı ki deplasmanda kayseriye karşı çift forvet oynamamız imkansız gözüküyor

Kardeş üye mesajin hacklenmis galiba akhisar yazıyor

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 19:51

Asıl lig YENİ başlıyor!!!

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 20:18
Alıntı yapılan kayılı

kayserispor bize karşı 3 puan için çıkacak. fikstürleri iyi değil. oyun olarakda düşüşteler.

elimizde kulach ve meye gibi iki kontra oyuncusu var. ayrıca bokila'da bu maçta oynatılmalı.

kayseri çok pozisyon veriyor. ahamada bu yüzden gündemden düşmüyor.

kazanırsak çok iyi olur.

kayseri çok pozisyon mu veriyor?   

adamlar ligin en az gol yiyen 5. takımı.

en belirgin özellikleri ligin en az gol atan takımı.

yani az atmışlar az yemişler.

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 20:20
YENECEĞİZ

-------------
Her Zaman ESES

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 20:40
Alıntı yapılan oneman

YENECEĞİZ
keşke yenebilsek kafasından esesi silmiş futbolcularmı hakemlerin egolarıylamı

-------------
eses

Gönderen: erhanateser
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 20:54
2 gündür aileme küstüm sevgilimin yüzüne bakmıyorum neyin var soranlara diyemiyorumki sebebi sensin ES-ES'im. o kadar heveslenmiştim ki o kadar büyük yıkıldım ki.. Tarifi yok be kardeşler.. Çıkın oynayın be adamlar boktan bir hakemin topu atamasına tartıştırmayın bizi içmeyin su kıpırdamayın kenara bile bakmayın sadece binlerce insanın yüzünü güldürebileceğinizi düşünün!!

-------------
Kimi Yar Elinden Kimi Şişeden.. Ben Şişeden İçerim Şişeden..!

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 21:08
Simdi maci kazanman icin ortasahan savasmali ki bence kivanc haric savasan yok..hadzici rakibe uzaktan basiyor yakin oynamiyor.2 nci olarak beklerin atağa katilmali,kanatlarin savunmaya yardim etmeli bizde bu var mi?bence yok yok kaan atağa düzgün katki verdigini goren varmi,enginbekdemirin savunmaya yardim ettigini yada emrenin....pozisyon hatasi yapan,ayni boydaki adama kafa golu attiran defansa ne demeli..ayakta kalmayi beceremeyen forvetler...sizce bir hafta da duzelirmi...10 yil gecse duzelmez

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 21:17
Rahmetli baban derdi mal satarak borc odenmez diye..sen futbolculari sat sonra.kulach vb.futbolculari al ben ligte kalacagim dee..yemezler...lakin akhisarin defansina beklerine baktim tanidik ünlü bir adam yok ama 10 numara defans oynadilar..demekki unlu adamada gerek yok..biz ikisine beceremedik...

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 22:29
bu köprünün altından daha çooooooook sular akar...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 22:38
Kayseriyi yeneriz, büyük bayram yapariz, sonucta Sivasin yolunu acmis oluruz ve onlar kümede kalir biz düseriz

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 22:41
Kayseri maçından sonra herkes veda edebilir takımimiza çünkü ptt lig derken alt ligler ve sonra kocaeli sakarya misali bir yokolus hikayesi. Bu 250 trilyon borçla ve mesut gibi bomboş bir adamla sizce geri dönüş olabilirmi?
Artık eskisehirspor diye bir takım olmayacak ve bizler youtube dan izleyerek iç çekeceğiz.
Bunların tek sorumluşu mesut hoştçan dir.
Lanet.olsun senin gbi adama lanet olsun seni başkan diye seçen aç kan emici insanlara.
Umarım senin cezani kanun sonra bu taraftarlar verecektir.
Bu cuma aksami kayseri ye de yenilirsek eskişehir i terket

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 22:42
İyi niyetinize hayranım...

Gönderi tarihi: 14/Mar/2016 saat 22:50
Alıntı yapılan müfitkabal

ne köprüymüş be abi

-------------

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 07:10
                    Ali

Toko    Figueras     Jordi      Ishak

Kivanc    Hadzic

Engin                                    Kulach

Nadir

Meye

Gönderen: KÖRFEZES
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 07:46
DUYGUSAL OLARAK "HALA LİGDE KALABİLİRİZ","BU KÖPRÜNÜN ALTIMDAN DAHA ÇOK SULAR AKAR","BİZ BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ"DİYEN ARKADAŞLAR VAR.BİRAZ GERÇEKÇİ OLALIM BENCE.HATTA SAMET HOCAYLA GÖRÜŞÜŞÜP SENEYE PTT DE BİZİMLE BİRLİKTE OLACAKSA ONUNLA OLMAYACAKSA VAKİT KAYBETMEDEN PTT Yİ İYİ BİLEN HIRSLI ÖZELLİKLE METİN DİYADİN,OSMAN ÖZKÖYLÜ,GİBİ İSİMLERLE ANLAŞIP ÖNÜMÜZDEKİ SENENİN PLANLAMASI YAPILMALI

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 07:55
Alıntı yapılan müfitkabal

Köprünün bütün ayakları yıkıldı tek bir ayağı sağlam tutmaya çalışıyoruz.
Bu ayak bu hafta yıkılırsa köprü de yıkılır,köprü filan kalmaz ortada.

Bu hafta kazanamazsak;
bu köprünün üstünden daha çoooooooook sular akar...

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 09:09
bu ligde kalacağız.

bu umutusuzluk neden? 2 hafta kazansak 15. sıraya yükseliyoruz. bu haftaya kadar hep rüzgar bize ters yönden esti. artık rüzgar lehimize dönecek.

bu hafta Kayseri yi yeneceğiz. 23 puanda kalacaklar biz 21 puan olacağız.

sivas Trabzon da kaybedecek. kartlar yeniden karılacak.

bakın görün bu takım ligde kalacak. ben takımıma özellikle taraftarıma güveniyorum.. umutsuzluk bize yakışmaz.

Gönderen: ESdat
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 09:30
Ligin bitmesine kalmış 9 hafta hala rahat olun diyenleri anlamıyorum.
Bundan sonra bizim için her maç final maçı.

Özellikle ''Kayseri maçını kaybeden düşer'' o kadar önemli maç.

Beraberlikte yüksek ihtimal biz düşeriz.
Sivas,Mersin ve Kayseri'nin ligin sonu gelmesi itibariyle çok sürpriz puanlar alabileceğini düşünüyorum.
Belki bize iki değil 4-5 maçlık bir galibiyet serisi bile yetmeyebilir.
Geçmemiz gereken üç takım var,diğer takımlar için öyle değil.
Hatta Kayseri bizi yenerse Sivas,Mersin puan kaybederse ki büyük ihtimaldir.
Bu hafta düşen üç takım Sivas,Mersin,Eskişehirspor olarak şekillenebilir,
aradaki fark açılır 5 puan olur Sivas ile.

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 10:23
bu kayseriyi ya seve seve ya mike mike yenmek şartttttttt tam tersi olursa o mikler ptt yollıyacak

-------------
eses

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 10:53
Alıntı yapılan ender_26esk

bu ligde kalacağız.

bu umutusuzluk neden? 2 hafta kazansak 15. sıraya yükseliyoruz. bu haftaya kadar hep rüzgar bize ters yönden esti. artık rüzgar lehimize dönecek.

bakın görün bu takım ligde kalacak. ben takımıma özellikle taraftarıma güveniyorum.. umutsuzluk bize yakışmaz.

Bu hafta biz Kayseri'yi yenersek dediğiniz gibi olacaktır son haftalara kadar büyük bir çekişme olacak benim tahminim.

Gönderen: die_for_you
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 11:13
Karamsarlıklara inat
Düştüysek kalkarız daha ölmedik ya!

-------------
Bazen Ailemdi Seni Kıskanan,Bazen Sevgilim Oldu Çıldıran,Boşversene be Büyük Sevdam,Arman Herşeye Değer
Yeter Bunu Anlasan...

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 11:24
umutsuz ve aceleci arkadaşları anlıyorum önümüze bakalım derdindeler kızmıyorumda onlara ama bu hafta gerçekten ölüm kalım maçı yani hepimizin son maç dediği maç bu maçın sonuna kadar renkdaşlarımdan biraz sağduyu istiyorum ben inanıyorum ki bu takım oradan 3 puan çıkartacak daha sonra herşey farklı düşünülecek kozlar ortaya atılacak her platformda güçlü olan camia ligde kalacak ben inanıyorum Allah yardımcımız olsun.

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 11:57
Kayseri deplasmanında çıkması gereken kadro bana göre bu şekilde olmalıdır.Kalede Sinan'ın oynaması halinde %95 ihtimal sahadan mağlup ayrılacağımızı düşünüyorum o yüzden hazırsa Ali oynamalıdır.Sağ kanatta uzun zamandır ben Kamil'i görmek istiyorum orada verimli olacaktır Kayseri maçına iyileşecek sanırım o yüzden onu yazdım.Orada Kulach-Meye'den birisi de oynayabilir tabi.

http://prntscr.com/afhnt1 - http://prntscr.com/afhnt1

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 12:13
               Sinan

Toko    Dosso       Figueras   İshak

Kıvanç      Hadziç

K.Ahmet     Okriasvili       Engin

Nadir

bana kalırsa bu kadro kayseri yi yener gelir.

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 12:17

Sinan

Toko    Dosso       Figueras   İshak

Kıvanç      Hadziç

K.Ahmet     Okriasvili       Engin

Nadir

bana kalırsa bu kadro kayseri yi yener gelir.

Aynı kadroyu yapmışız Sinan'ın oynayacağı kesin mi maçta Ali'nin oynama ihtimali yok mu ?

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 12:22
Emirhan kardeşim senin kadro sayfan bende açılmadı ama tesadüf olmuş.

Ali de oynasa kazanacağız, Sinan da oynasa kazanacağız. inşallahh

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 12:30

Emirhan kardeşim senin kadro sayfan bende açılmadı ama tesadüf olmuş.

Ali de oynasa kazanacağız, Sinan da oynasa kazanacağız. inşallahh

İnşallah abi

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 12:41
şöyle baktımda en basit maclar mersin oynuyo

-------------
eses

Gönderen: erhanateser
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 13:34

bu ligde kalacağız.

Şunu okuduktan sonra içim ürperdi bir heyecan bastı. 3 gündür yaşadığım üzüntüyü bir kenara bıraktı.

-------------
Kimi Yar Elinden Kimi Şişeden.. Ben Şişeden İçerim Şişeden..!

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 15:47
Ben hicbirzaman düşecez demedim demiyorumda allah aşkına düştü bitti diyenler yazmayın biz mucizeyi gerceklestircez ligin son sırasını ilk yarıda bitiren hep düşmüş ama biz efsaneyiz dusmeyecegiz hakeme TFF ye hoscana samet hocaya ve aramızdaki düşecez diyen taraftarlarimiza rağmen dusmeyecegiz be yürekten inanıyorum

-------------

Gönderen: esist
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 17:13
Eses taraftar hariç tüm takımlar ve tff dahil esesimin düşmesi için elinden geleni ardına koymuyor.
Bu hafta bakın kim atanacak göreceksiniz. Bende bilmiyorum fakat sabırsızlıkla bekliyorum. Hakemler ne istiyor bizden bunu da anlamak zor.

Biz Yunan takımı falanmiyizda haberimiz mi yok arkadaşlar

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 17:50
Organizasyon durumu nedir bilgisi olan varmi

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 18:18
Saat 8 de Atatürk Bulvarı Migros önü

-------------

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 19:53
nadir forvet ,meyede emrenin yerine oynamalıı ,galibiyetr garanti aksi takdirde bu maç fos

Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 20:33
Kac otobüs planlanıyor. .biraz gec kalinmadimi...

Gönderen: aerdem26
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 21:34
Alıntı yapılan sümeres26

Düşmeyeceğiz ..tarihe geçeceğiz biz ümitsizliğe düşersek Topçular dünden düşer akıllı olun
Futbolcular ümitsizliğe düşmüş bile hocam 8 haftada yürekli oynadıkları kaç maç var ? Hele samet hoca hiç hırslandırmıyor takımı biz tribünde saç baş yoluyoruz samet hocam elleri arkasında izliyor, senin patronun hırslı olacak ki sahada çocuklarda hırslı olsun

Gönderen: caner26
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 22:36
Akhisar maçından önce yazmıştım. 2 maçta bize 4 puan yeter bunun 3 ü Kayseri den olursa daha iyi olur diye. İnşallah öyle olur. Ondan sonrası kolay olur bizim için. Göreceksiniz, yeter ki Kayseri yi yenelim...

-------------
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 15/Mar/2016 saat 23:19
Ah Esesim ah..

Çok zor cookkkkk...

Bu teknik direktör ile çok zor bu iş.. Bu topçular ile daha da zor.. Ruhsuzlar!

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: banner
Gönderi tarihi: 16/Mar/2016 saat 07:10
Marş söylemeden ölmek bize yakışmaz... Öleceksek de kuyruğumuz dik ölmeliyiz, pes edip el aman dilemek bize göre değil...

-------------
SENİ ANNEM KADAR SEVDİM...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com