Sayfayı yazdır | Close Window

Mehmet Özcan

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4753
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 02:54
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Mehmet Özcan
Gönderen: akif_26
Konu: Mehmet Özcan
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 12:17

Yanıtlar:
Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 12:19
Bunlar bizimle dalga geçiyor yeminle dalga geçiyor

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: arellano965
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 12:27
Peki Akif kardeşim bu transferin Samet Aybaba'nın raporu doğrultusunda yapıldığını sen nereden öğrendin bize bilgi verir misin?

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 12:30
Abi bunlara takilmayin, zaten geleceğe yatirim amaçlı yapılmış bir transfer.. Yani bize artısı olur eksisi olmaz.. Alt yapiya yapılmış bir transfer..

Hayırlı olsun.. İnşallah yeteneğini iyi kullanirda A takıma yükselir..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: arellano965
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 12:33
Alıntı yapılan e^3_Nicola

Abi bunlara takilmayin, zaten geleceğe yatirim amaçlı yapılmış bir transfer.. Yani bize artısı olur eksisi olmaz.. Alt yapiya yapılmış bir transfer..

Hayırlı olsun.. İnşallah yeteneğini iyi kullanirda A takıma yükselir..

Şeytan ayrıntıda gizlidir güzel kardeşim. İnsanlar yana yakıla transfer beklerken sanki bir habercilik başarısıymış gibi ve BİRİLERİNİN sitesinin haberini burada yayınlamak nedir? Bunu yazan arkadaşı bilirim saf, iyi niyetli bir kardeşimizdir. Zannımca kendisi olanların farkında değil.

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 12:57
Bu transferlere neden bu kadar takılan oluyor anlamıyorum. Bunlar bu senenin kurtarıcısı olarak alınmıyor, geleceğe yatırım olduğu belli. Gayette olumlu bir hareket. İnşaallah çok başarılı olur, önümüzdeki yıldan itibaren inşaallah formamızı terletir

-------------
ES-ES

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 13:01
Alıntı yapılan ESmustafa

Bu transferlere neden bu kadar takılan oluyor anlamıyorum. Bunlar bu senenin kurtarıcısı olarak alınmıyor, geleceğe yatırım olduğu belli. Gayette olumlu bir hareket. İnşaallah çok başarılı olur, önümüzdeki yıldan itibaren inşaallah formamızı terletir

Abi bizde biliyoruz geleceğe yatırım olduğunu bende böyle transferleri desteklerim ama biz defansa , forvete takviye beklerken kalkıp sanki orta sıralarda oynayan takım gibi böyle transferler ile uğraşmaları insanı sinirlendiriyor sen orta sıralarda oynarsın kafan rahat olur yap böyle transferler ama düşmemeye oynuyorsun ve sana acil defans ve forvet lazım gidip geleceğe yatırım yapıyorsun bu transferler kafan rahat olduğu zaman yapılır

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 14:27
Hosgeldin, Hayirli olsun
Sizden önceki gibileri örnek alib Eskisehirspor,u ziplama tahtasi olarak görmeyin.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: private_boy
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 15:08
İstanbulda arkadaşımı ziyarete gittiğimde öğrencisinin beden eğitimi maçında muhteşem oynayan bi çocuk vardı sordum soruşturdum adı Resul DUMAN daha lise 2ye gidiyor çok hızlı koşuyor, ikili mücadeleleri çok iyi, bonservisi elinde ve hiç bir kulüpte bugüne kadar oynamamış. Pendik İMKB Lisesinde alalım onu da geleceğe yatırım olur. bugünü kurtardık geleceğimizi de kurtarırız Allah'ın izniyle.

-------------
Rabbim; şampiyonluk görmeden alma bu canı...

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 15:23
hayırlı olsun

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 15:41
Hayırlı uğurlu olsun...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 16:26
U21 takımında oynar yazmak için girmiştim ki, konu başlığında da zaten belirtilmiş...

Kardeşimiz profesyonellik için bize bir teşekkür borçlu.

Önümüzdeki sezon için güzel yatırım. Anlayana...

Gönderen: Ousman26
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 16:37
Alıntı yapılan ESmustafa

Tamamiyle katılıyorum

Gönderen: çıplakkral
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 17:01
6 ay sonra para alamadığı için kaçar gider.5 yıllıkmış...güldürmeyin...

Gönderen: invers
Gönderi tarihi: 30/Oca/2016 saat 20:15
Bu arkadasi lutfen uzaklastirin!
Seviyeyi dusurmeyelim.

Alıntı yapılan çıplakkral

-------------
Babamin önünde turnikeden geçtiğim yaştan beri..

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 31/Oca/2016 saat 06:28
Diego ve birçoğu paraları öden(e)mediği için ellerine bonservisleri tutuşturulup bedavaya gönderilmedi mi ?

Gönderi tarihi: 31/Oca/2016 saat 07:18

Adam "yer:Fenerbahçe" yazmış kocaman, daha ne yapsın rengini belli etmek için "modlar"?

Atın şunu da huzurumuzu bari kaçırmasın..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Herkese_Benden_Cay
Gönderi tarihi: 31/Oca/2016 saat 07:39
Bilerek şaklabanlık yapıyor. Şimdi fenerbahçe yazısını söyleyenlere, ben fenerbahçe diye semtte oturuyorum ki hahaaha diye ufak şakacıklar yapabilir. Bu ve bunun gibi bir kaç tane trol daha var. Bunlar yüzünden ne çoğu insan girip okuyor ne yorum yazıyor. Belkide amaçları bu ama yapacak bir şey yok. Modlar göz yumuyorsa sitenin bunlar yüzünden boşalmasına yapacak bir şey yok

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 31/Oca/2016 saat 10:52

atın bu bizans yalakasını.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: Aserhat
Gönderi tarihi: 31/Oca/2016 saat 11:27
Çok önceden yazmıştım anlaşıldığını. O zaman kimse cevap vermemişti. Neyse. Samet Hocanın gelecek gördüğü futbolculardan olsa gerek. Ama bu sezon oynayacağını zannetmiyorum.

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 31/Oca/2016 saat 16:43
hayırlı olsun

Gönderen: bilek26
Gönderi tarihi: 01/Şub/2016 saat 08:02
hoşgelmiş başarılar dilerim.

-------------
Eskişehirspor taraftarinindir.

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 01/Şub/2016 saat 16:55

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 01/Şub/2016 saat 21:01
Alper Potuk gibi Mehmet de bizim ülke futboluna kazandırdığımız bir futbolcu olur inşallah. Alper istanbul tuzağına düştü ve onun için artık istanbul ötesi neredeyse imkansız gibi. Umarım Mehmet önce avrupayı tercih edip yeni nesile de örnek olur. Önce bize bir yarasın da, sonrasını hep beraber görürüz.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 07/Haz/2017 saat 13:16
2018 senesine kadar sözleşmesi devam ediyor

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 14/Şub/2019 saat 10:24
Bu çocuğu Modriç e benzetiyorum.Umarım dünya çapında bir futbolcu olur.Bize katkısı çok iyi.Sitenin yeniden yapılandırılmaması sebebiyle bu isimlere doğru düzgün yorumda yazamıyoruz.

-------------
Eskişehirspor Halkın Takımıdır

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 14/Şub/2019 saat 12:28
Evet ahmet abi güzel tesbit bende modric e benzetiyorum ve yaşı çok iyi avrupada kesinlikle gitmeli üç eziklerde erir gider alper bile kayboldu şaka gibi

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderi tarihi: 16/Şub/2019 saat 18:45
bende katılıyorum buradan avrupaya gitmeli hemde diğer transferde %25 Eskişehirsporun hakkıdır gibi olmalı ama 1,5 2 yıl sonra belki bu arada kendi sürekli üstüne koyacak daha da güçlenecek takım oyununda süper olacak inşallah.

-------------

Gönderi tarihi: 20/Şub/2019 saat 13:03
Çocuk yaptı yapacağını yine.gol onun başlattığı atakla geldi.eğer önümüzdeki senede bizde olursa bizi üst lige taşır.giderse büyük borç kapatır.her halükarda kazançlı oldu bize.allah yolunu açık etsin sakatlıklardan korusun.daha önce dediğim gibi potansiyel çok umarım iyi değerlendirir.

-------------

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 16/Mar/2019 saat 15:54
.

Gönderi tarihi: 16/Mar/2019 saat 18:42
maçta babama arkadaşlarıma dedim maçta en iyi oynayan tek ayakta kalan tek top çalan bu çocuk bu sene gider tutamayiz dedim ve gene diyorum bu çocuk avrupada gider türkiyede üç eziklerde giderse kendini bitirir

-------------

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 16/Mar/2019 saat 20:30

Okay Karacan tweet'i;

Şehirden ayrılırken taze bir haber paylaşıyorum. Eskişehirspor'un 20 yaşındaki orta saha oyuncusu Mehmet Özcan'a Almanya'nın büyük bir kulübünden bol sıfırlı transfer teklifi masaya gelmiş. Müthiş yetenekli, olağanüstü soğukkanlı ve mütevazı bir genç. Ülkeyi iyi temsil edecektir.

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 29/Nis/2019 saat 21:14
Bugun yine harikaydin Mehmet.. Kuvvetin, tekniğin, oyun zekanla resmen takimin parlayan yıldızisın.. Bu şekilde devam edersen çok iyi yerlere geleceğini düşünüyorum..

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 10/May/2019 saat 06:32
Eskişehirspor taraftarı Atilla Gezmen bir jest de Mehmet Özcan’a yaptı. Bu sezon performansını yükselten Mehmet Özcan’ı unutmayan Atilla Gezmen sezon başından bugüne kadar antrenmanlardan, maçlardan resimleri ile basında kendisine ait çıkan haberlerin gazete küpürlerin resimlerinden oluşan albümü hediye etti:
http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=206474 - http://www.istikbalgazetesi.com/haber18.asp?sec=1&newscatid=8&newsid=206474

Gönderi tarihi: 10/May/2019 saat 20:39
Eskişehirspor'un gözde oyuncularından Mehmet Özcan'ı takibe alanlar içine Türkiye'den bir kulübün daha eklendiği iddia ediliyor.
Buna göre Fenerbahçe, yeni sezon için Es-Es’li Mehmet Özcan’ı da izlemeye aldı. Sarı-lacivertli yönetimin, gelecek sezonlarda uygulamaya geçmesi planlanan yabancı sınırlaması sebebiyle yerli futbolcu pazarına ağırlık verdiği öğrenildi.
Bu plan sebebiyle, Fenerbahçe Teknik Direktörü Ersun Yanal’ın da Eskişehirspor’un başarılı oyuncusu Mehmet Özcan’ı listeye aldığı öğrenildi. Fenerbahçe yönetiminin önümüzdeki günlerde Mehmet için Eskişehirspor’un kapısını çalması bekleniyor.

-------------

Gönderen: besyo26
Gönderi tarihi: 11/May/2019 saat 15:43
Büyük yetenek. Yolu açık olsun.

-------------
'Meftunuyuz Hayranıyız '

Gönderi tarihi: 13/May/2019 saat 13:14
Eskişehirspor haberleri

Eskişehirspor’un yıldız oyuncusu Mehmet Özcan’ı Fransa Ligue 1’den Lille ve Süper Lig’den Beşiktaş’ın ardından Fenerbahçe de listesine aldı. Tarihinin en kötü sezonlarından birini geçiren Sarı-Lacivertli ekip önümüzdeki sezonun planlamasını yapmaya başladı. Kadroya genç yerli isimleri dahil etmeyi planlayan İstanbul ekibinin listesinde Es Es’in 21 yaşındaki orta sahası Mehmet Özcan da var. Genç futbolcunun Eskişehirspor’la 2 yıllık daha sözleşmesi bulunuyor.Fuat Çapa, Mehmet Özcan için bunlar söylemişti;Mehmet Özcan ile ilgi olarak da konuşan Çapa;“Lige çok çok iyi başladı ancak daha sonraki süreçte aldığı sürekli pozitif yorumlar onun performansında düşüş olmasına neden oldu. Biz kendisine sezon başındaki ve düşüşün ardından ortaya çıkan performansını gösterdik. Son 2-3 haftada performansında bir yükseliş gözlemliyorum. Bizi dinlemeye ve güzel performansına devam ettiği sürece çok daha iyi bir Mehmet izleyeceğiz. 7-8 maçlık performanslıkla çok çok iyi yerlere gelecek diyemeyiz ancak kendisini yurt içi ve yurt dışından takımların takip ettiğini biliyoruz. Yurt dışından Fransa, Hollanda ve Alman takımlarının takip ettiğini biliyorum. Sadece Mehmet için konuşmamak lazım. Yabancı kulüpler genç oyunculara yatırım yaparak planlama yaparlar. Takım isimlerini vermek doğru olmaz.” dedi.

Anadolu Gazetesi

-------------

Gönderi tarihi: 31/May/2019 saat 06:29

Mehmet Özcan için 3 farklı Fransa Ligue 1 takımı ve İspanyol ekibi Sevilla devrede. Menajeri canlı yayında açıkladı!
Yazinin tamami https://ajansspor.com/haber/mehmet-ozcanin-menajeri-canli-yayinda-acikladi-sevilla-305023 - https://ajansspor.com/haber/mehmet-ozcanin-menajeri-canli-yayinda-acikladi-sevilla-305023 adresinde...

Gönderi tarihi: 31/May/2019 saat 08:23
Mehmet'i 2'ye 3'e kaçırmasa bari bizim yöneticiler ellerinden.. Hem çok iyi bir fiyat çekmeli hem de bir sonraki satıştan %20-25 gibi bir pay istenmeli.. Tabi elde edilecek para da doğru bir şekilde kullanılmalı.. Daha önce sattığımız oyunculardan elde ettiğimiz 20 mil Avro'ya yakın pardan kulübün kasasına 1 Krş bile kalmamıştı.. Umarım yeni yönetim akıllı işler yapar ve dürüst davranır..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: Maverick26
Gönderi tarihi: 31/May/2019 saat 11:21
Avrupaya 2-3 milyon Euroya en fazla satilir. Örnegi Zeki Celik (Lille 2.5m€), C.Söyüncü (Freiburg 2.65m€). Bir sonraki satistan pay vereceklerse satilmasindan yanayim, aksi taktirde yabanci kurali geliyor, Istanbul kulübleri daha fazla ödemeyi kabul edecektir

Gönderen: Android_26
Gönderi tarihi: 31/May/2019 saat 12:56
2 milyon euro deyip küçümsemeyin o para 13-14 milyon lira yani bizim kadronun yıllık maliyeti demek. %25 sonraki satıştan pay alırsak elimizi çok rahatlatır. Avrupa piyasalarında artık 3-5 milyon eurolar çerez parası, orada bir parlarsa en az 20 milyon eurolardan transfer yapar, bize ekstradan 35 milyon lira daha gelir.

Ancak bu şekilde genç topçularımızı satarak düzlüğe çıkabiliriz. Mehmet'in yerine altyapıdan başkaları çıkacaktır.

-------------
We will make Eskişehirspor great again!
S.Ö.

Gönderen: Waddle
Gönderi tarihi: 31/May/2019 saat 14:25
Alıntı yapılan Maverick26

Avrupaya 2-3 milyon Euroya en fazla satilir. Örnegi Zeki Celik (Lille 2.5m€), C.Söyüncü (Freiburg 2.65m€). Bir sonraki satistan pay vereceklerse satilmasindan yanayim, aksi taktirde yabanci kurali geliyor, Istanbul kulübleri daha fazla ödemeyi kabul edecektir

Dediğiniz katılıyorum, yabacıya sınırlama gelirse yerlilerin piyasası yükselir, ayrıca mutlaka ama mutlaka bir sonraki satışına yüzde konulmalı, yönetimi ve başkanı çok tanımıyoruz, inşallah iş bilir yöneticilerden oluşuyordur!

Gönderi tarihi: 01/Haz/2019 saat 11:40
Alıntı yapılan Waddle

Alıntı yapılan Maverick26

Dediğiniz katılıyorum, yabacıya sınırlama gelirse yerlilerin piyasası yükselir, ayrıca mutlaka ama mutlaka bir sonraki satışına yüzde konulmalı, yönetimi ve başkanı çok tanımıyoruz, inşallah iş bilir yöneticilerden oluşuyordur!

önemli tespit bende katılıyorum az paraya verilmemeli rakam 5m eurolara yaklaşırsa başka tabi ve sonraki seferlerdeki tansferlerinde %25 yine lazım. Tabi bu işin piyasasını uzamanlar bilir.

-------------

Gönderi tarihi: 07/Ağu/2019 saat 06:42
Olympiakos Sportif Direktörü Christian Karembeu - "Eskişehirspor'dan Mehmet Özcan ile ilgileniyoruz" (videonun 2 dakika 17 saniyesi):
https://twitter.com/trtspor/status/1158803674992431104 - https://twitter.com/trtspor/status/1158803674992431104

Gönderi tarihi: 08/Ağu/2019 saat 11:01
TALİPLERİ ARTIYOR

Türkiye’den ve Avrupa’dan pek çok kulübün ilgilendiği Eskişehirspor’un genç yeteneği Mehmet Özcan’ın menajeri Cemal Taşlı açıklamalarda bulundu. Taşlı, Mehmet’le ilgi- lenen kulüpler arasında Beşiktaş, Galatasaray, Olympiakos, Strasbourg, Saint-Étienne ve Sevilla’nın ismini verdi

FRANSIZLAR DEVREYE GİRDİ
“Mehmet Özcan ile Türkiye’nin ve Avrupa’nın saygın takımları ilgileniyor. Galatasaray’ın da Beşiktaş’ın da Mehmet Özcan’a olan ilgisi devam ediyor. Olympiakos Sportif Direktörü ilgileniyoruz diye açıklama yaptı. Fransa’nın Strasbourg ve Saint-Étienne kulüpleri birkaç gün önce benden son durum hakkında bilgi isteyip, fiyat sordular. Sevilla’nın ilgisi devam ediyor”

DEĞERİ BU DEĞİL AMA…
“Eskişehirspor ekonomik anlamda zor günlerden geçiyor. 3 Milyon Avro olarak belirlenen miktar 1 milyon Avrolara kadar düşmüş durumda. Ancak Eskişehirspor’un bu rakamdan aşağı düşeceğini düşünmüyorum. Bu gelişmenin ardından takipteki kulüplerin ilgililerinin daha da arttığını söyleyebilirim”

YUNANLAR TEKLİF VERMEDİ
“Olympiakos kulübü henüz resmi bir teklif vermedi. Yunan kulübünün düşündüğü meblağ Eskişehirspor’un istediği meblağın altında bir miktardı. Başakşehir eşleşmesinden galip çıkarlarsa tekrar görüşülecektir diye düşünüyorum. Sevilla’nın Mehmet Özcan ile ilgilendiği bir gerçek. Ancak kiralık olarak başka bir kulübe vermek istemesi içimize sinmiyor”

GS’YE YAKIN DEMEDİM
“Mehmet Özcan’ın Galatasaray’a daha yakın olduğunu dair bir demecimin olduğuna dair haberler yapılmış. Benim böyle bir söylemim olmadı. Benim bu konuları konuştuğum basında çok az kişi var. Beşiktaş bu transferden vazgeçmiş değil. Beşiktaş ve Eskişehirspor yönetimleri iki kez görüştüler. Önümüzdeki günlerde bu işi bitirmek için tekrar görüşebilirler”

OLUMSUZ ETKİLENMİYOR
“20 yaşında bir oyuncunun transferinden bahsediyoruz. Bu haberler ve transfer talepleri onu mutlu ediyor. Kendisi böyle bir dönemi yaşayacağını düşündüğü için kendisini çok iyi hazırlamıştı. Mehmet Eskişehirspor’da kalacakmış gibi çalışmalarına ve antrenmanlarına devam ediyor. Transferine de mental olarak hazır durumda”

KARAKTERLİ BİR FUTBOLCU
“Mehmet Özcan’ın bana söylemiş olduğu bir cümle var. ‘Ben Adana’da doğdum, ama beni ben yapan Eskişehirspor’dur. Ben Eskişehirspor’a para kazandırmadan ayrılırsam için rahat olmaz. Bu kulübe vefa borcumu ödemeden ayrılmam.’ Mehmet’in düşüncesi böyle. Bu bile onun ne kadar karakterli bir futbolcu olduğunu gösterir”

TFF’YE ASLA BAŞVURMAYIZ
“Oyuncuların kulüpten ödeme almakta problem yaşadıkları bilinen bir gerçek. Eğer biz burada arka kapıdan dolaşmaya kalkıp TFF’ye alacaklarımızı alamıyoruz diye başvursaydık, Eskişehirspor’da ödeme yapmasaydı biz serbest bir şekilde istediğimiz takıma giderdik. Ama biz bunu asla yapmayı düşünmedik. Bizim ahlakımızda böyle bir şey yok”

ES-ES’İN PARAYA İHTİYACI VAR
“Eskişehirspor’un Mehmet Özcan’dan gelecek bonservis bedeline çok ihtiyacı olduğunu düşünüyorum. Kulübün ekonomik problemleri zaten biliniyor. Bu parayı aldıkları zaman FIFA dosyalarından tutunda kulüp personeline kadar ödeme yapacaktır. Siyah Kırmızılılar ikinci satıştan pay hakkı da istiyor. Mehmet Özcan hangi kulübe giderse gitsin yüzde 20 gibi bir pay talep edecekler.”

M. Anıl AKSOY

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 05/Eyl/2019 saat 19:35
Acilen toparlan kardeşim.Türk futbolu nice kaybolup giden süper yetenekler gördü.Ama ben geçici bir düşüş olduğunu düşünüyorum.Çünkü karakterlisin çalışırsan başarı arkasından gelecektir.

-------------

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2019 saat 12:30
transfer falan olayımı aklını karıştırdım bilemem ama bu haliyle 3.lige bile transfer olamaz. 

Gönderi tarihi: 10/Kas/2019 saat 19:28
Toparlanmaya başladı.Bu hafta daha iyiydi.Eski Mehmet i bekliyoruz.

-------------

Gönderi tarihi: 02/Ara/2019 saat 16:29
13 hafta oldu hala geçen seneki mehmet Özcan yok Saka gibi

-------------

Gönderen: legendboy26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2019 saat 11:15
Ben ümraniye maçındaki Mehmet Özcan'ı beğendim. Mücadelesi gerçekten üst düzeydi, ama şu ileri çıkışlarda soğukkanlı olması gerekiyor Cemali o özelliğini de geliştirdi fakat Mehmet hala ne yapacağını bilmiyor ileride. Benim umudum var performansı artacak takım oturmaya başladı bu Mehmet'e de yarayacak

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com