Sayfayı yazdır | Close Window

Mehmet Murat Uçar

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4739
Yazdırma tarihi: 02/May/2024 saat 19:53
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Mehmet Murat Uçar
Gönderen: eskisehirspor
Konu: Mehmet Murat Uçar
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 13:58
MURAT UÇAR ESKİŞEHİRSPOR'DA

Eskişehirspor’a genç golcü… Aydın 1923 takımında forma giyen futbolcu ve kulübüyle anlaşma sağlandı. Eskişehirspor’la 3 gündür idmana çıkan futbolcu yarın imzayı atacak.

2. Lig Kırmızı Grupta Aydın 1923 takımının formasını giyen genç oyuncu Mehmet Murat Uçar, Eskişehirspor’la el sıkıştı. Son üç gündür Eskişehirspor’la idmanlara çıkan futbolcuyla ve kulübüyle her konuda anlaşmaya varıldı…

YARIN İMZA ATACAK
Aydın takımın 16 maçta 6 gol atan 24 yaşındaki futbolcuyu Samet Aybaba da beğendi. Sezon sonunda sözleşmesi bitecek olan Murat’ı kadrosuna katan Es-Es yönetimi golcü oyuncuya yarın resmi imzayı attıracak…
2Eylül SPOR

http://www.2eylul.com.tr/spor/muratucar-eskisehirsporda-h54494.html

http://www.tff.org/Default.aspx?pageID=30&kisiID=1067495

http://www.transfermarkt.com.tr/mehmet-murat-ucar/profil/spieler/292545#ath

http://www.mackolik.com/Futbolcu/94923/Mehmet-Murat-Ucar

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Yanıtlar:
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 14:17
Hayırlı uğurlu olsun...Başarılar...

-------------

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 14:18
Kim ne derse desin ben bu tarz transferleri faydalı buluyorum hayırlı olur inşallah takımımıza.

Gönderen: roptesambir
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 14:25
Hızlı bir oyuncu. Kontra ataklarda etkili olcakmi. Hayırlı olsun

Gönderen: efsane26es
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 14:52
bakalım nasılmış göreceğiz

-------------
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 16:11
hayırlı olsun

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: scream1965
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 17:26
Alınan her oyuncu yapacağımız geri dönüşte başrol oynayacak. Hayırlı olsun yüreğinle oyna

-------------
''Tapmadık Asla Paraya Pula!''

Gönderen: nahre26
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 17:46
zamanında Veysel sarıyı 3.ligten adem sarıyıda Almanya 3.liginden almıştık katkıları ortada. inşallah çok başarılı olur takımımızda

-------------
iyi günde sevmedik ki kötü günde terkedelim

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 18:37
24 yaşındaki adamı genç golcü diye yazmak neyin kafasıdır?

-------------
Diren ESES...

Gönderen: öğüt
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 19:12
Alıntı yapılan tugra20

24 yaşındaki adamı genç golcü diye yazmak neyin kafasıdır?
genç golcü değil zaten genç ve iyi bir kanat oyuncusu...

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 19:27
Aydınlı ama Gs taraftarı biri Twitterda kendisine Yasin'den iyisin gsye gelmelisin yazmış :)

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderen: mustang303
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 20:58
Facebook Hesabını inceledim, koyu gs taraftarı gelecekse bunları bi gizlesin yoksa bu sempatizanlığı başına iş açar burası Eskişehir.

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 21:49
Golcü mü, kanat oyuncusu mu o bile net değil. Düşünün artık...

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 21:56
Hayırlı olsun umarım faydalı olur

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: Cafbin_26
Gönderi tarihi: 17/Oca/2016 saat 22:22
Hayırlı olsun.

-------------
Bulunduğum Yer Bursa, Doğma Büyeme Eskişehir'liyim Yeşiltepe'liyim; Herkes Kendi Memleketinin Takımını Tutsa, İstanbul Takımları Azınlıkta Kalır. Sadece Eskişehirspor Eses

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 18/Oca/2016 saat 00:31

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 18/Oca/2016 saat 15:12
Allah mahçup etmesin. inşaallah çok başarılı olur.

-------------
ES-ES

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 18/Oca/2016 saat 17:02
Hem sağ kanat hem sol kanat hemde forvet oynayabilen bi futbolcuymuş buda ne kadar yetenekli olduğunu gösterir ben çok umutluyum belkide en iyi transferimiz olur hayırlı olsun

Gönderen: Nowhere
Gönderi tarihi: 18/Oca/2016 saat 17:45
Arkadaşlar bu kardeşimize forum sayfamızın linkini verdim muhtemelen burayı artık okuyor olacaktır. Kendisiyle biraz konuştuk. Gerçekten çok iyi niyetli ve hırslı olduğunu hissettim. Daima ekmek yediğim yer önceliğimdir dedi. 400-500bin bonservis ödendi sanıyordum ama çok çok cüzi bir miktar ödenerek alınmış Samet Aybaba'nın isteği ile.Aydın 1923 facebook sayfasında zaten gittiği için tüm şehir isyan etmiş. Takımımızda başarılı olacağına inanıyorum taraftarımızın da bu arkadaşımızı kırmadan incitmeden sahip çıkacağını umuyorum.

-------------

Gönderi tarihi: 18/Oca/2016 saat 17:48
Hayırlı olsun umarım bizden biri olur

hoş geldin KAra Murat

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: ArmaSevdası
Gönderi tarihi: 18/Oca/2016 saat 22:52
Hoşgeldin Murat kardeşim sanada bizede hayırlı olur inşallah sen kanının son damlasına kadar savaş bu taraftar seni her zaman bağrına basar.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: matt
Gönderi tarihi: 20/Oca/2016 saat 04:53
Alıntı yapılan Nowhere

400-500bin bonservis ödendi tweeti atmıştım ama çok çok cüzi bir miktar ödenerek alınmış Samet Aybaba'nın isteği ile.
Mehmet Murat Uçar 150 bin lira alacağını bıraktı, 300 bin lira bonservis bedeliyle Eskişehirspor'a imzayı attı:
http://www.yeniasir.com.tr/spor/2016/01/19/aydinspordan-super-lige-ilk-transfer - http://www.yeniasir.com.tr/spor/2016/01/19/aydinspordan-super-lige-ilk-transfer

Gönderen: cavki
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 14:14
Mehmet Murat Uçar Eskişehirspor'da
22.01.2016
Mehmet Murat Uçar bugün atılan imzalar ile 3,5 yıllığına Eskişehirsporlu oldu.

Tesislerimizde İdari Başkanımız Mehmet Arı ve Teknik Asbaşkanımız Faruk Işık ile bir araya gelen Uçar kendisini Eskişehirsporlu yapan imzayı attı.

Aydınspor 1923 takımından transfer ettiğimiz 1991 doğumlu oyuncumuz orta saha ve forvet mevkilerinde görev alıyor.

Oyuncumuza Eskişehirspor'a hoşgeldin diyor, renklerimizle başarılı bir kariyer diliyoruz.

-------------
Sen sevdadan otesin ESESim..

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 14:24
Hosgeldin M.Murat hayirli olsun.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 14:34
Hayirli olsun beklentimiz buyuk.

Gönderen: esgun
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 18:10
Hoş Geldin Kardeşim, Burada Bizans Takımları sevilmez Onların Davulunu Çalanların işi çok zor. İnşallah Tiribünlerle Kanka Olursun. ESKİŞEHİR Başka yere Benzemez Kıymetini bil.

-------------
KIRMIZI BİZE ÇOK YAKIŞIYOR

Gönderen: furemen
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 22:16
Hayırlı olsun

Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 23:17
Eskişehir'in soğuğunu yiyip kalabak suyundan içtim mi kendine gelir kardeşimiz :) Hayırlı olursun inşallah hem kendine hem kulübümüze faydan olması tememnimiz hoşgeldin. :)

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 22/Oca/2016 saat 23:53
Facebook tan baktim aydinlilar gercekten cok sevmisler hepsi çok uzgun. Umarım takima faydasi olur ve istedigi çıkışı bizde yakalar tabi once cok calisarak, cunku bu lig cok yetenegi harcadi

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 23/Oca/2016 saat 00:21
süper lig kalitesini taşıyacağını düşünmüyorum, umarım beni utandırır.

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 23/Oca/2016 saat 00:32
Alıntı yapılan esgun

Hoş Geldin Kardeşim, Burada Bizans Takımları sevilmez Onların Davulunu Çalanların işi çok zor. İnşallah Tiribünlerle Kanka Olursun. ESKİŞEHİR Başka yere Benzemez Kıymetini bil.

Aynen katılıyorum.. Burada sevilmen için yetenekli olmana gerek yok turubunun gönlünü kazan yeter.. Bu da hırs ve İstanbul yalakasi olmamaktan geçiyor.. Böyle olmayınca İstanbul'a transfer olsan dahi seni herkes sever.. Ornegin Alper.. Sadece isine odaklan ve taraftara kendini sevdir.. Milli takıma kadar gider bu yol bu şekilde..

Hayırlı olsun..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderi tarihi: 23/Oca/2016 saat 10:22
Mücadele = Gol
Unutma bunu mehmet hoşgeldin

-------------

Gönderen: erdemesk
Gönderi tarihi: 23/Oca/2016 saat 10:27
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Mücadele = Gol
Unutma bunu mehmet hoşgeldin

renkdaşım Mücadele>gol yazacaktın herhalde

-------------
Hayat 24 saat SİYAH-KIRMIZI

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 23/Oca/2016 saat 10:37
Hoşgeldin kardesim tahminim bursa kupa maçında ilk 11 de oynayacaksin inşallah açılışı meye gibi yaparsın

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: aerdem26
Gönderi tarihi: 23/Oca/2016 saat 10:42
Alıntı yapılan 26birkannn

süper lig kalitesini taşıyacağını düşünmüyorum, umarım beni utandırır.
Aytaç Kara Altay'dan almıştık. Ben Mehmet'in daha iyi işler yapacağına inanıyorum

Gönderen: efsane26es
Gönderi tarihi: 23/Oca/2016 saat 11:26
heşgeldin hayırlı transfer olur kendısını burda geliştirir inş

-------------
1965 - ∞ Şampiyon görmeye yetmese de nefesim, uğrunda ölmeye değersin ESES'im !!!

Gönderen: ESES_SEVDASI
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 15:33
Hiç iyi bir başlangıç olmadı bence, az daha gol yiyorduk kısa süre içinde yaptığı fauller ve top kayıpları nedeniyle. Kim ne derse desin 2-3alt ligden futbolcu transferine karşıyım. .

Gönderen: Saint_EsEs
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 15:39
Alıntı yapılan ESES_SEVDASI

Hiç iyi bir başlangıç olmadı bence, az daha gol yiyorduk kısa süre içinde yaptığı fauller ve top kayıpları nedeniyle. Kim ne derse desin 2-3alt ligden futbolcu transferine karşıyım. .

20 dakikada adamı bitirmişsiniz. Maçın ağırlığı belli. Adam bırakın süper ligi ilk defa bu denli ağır bir maça çıkıyor. Buna rağmen sorumluluk almak istedi. Bir pozisyonda evet topu kaptırdı o da çok korktu düzeltmek isterken kartı da gördü. Ama top ayağına yakışıyor. Topu tutabiliyor ve adam eksiltme özelliği de var gibi. Haftalar geçtikçe daha da gelişecektir. Kumaşını iyi gördüm

-------------
Aziz EsEs

Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 15:41
iyi başlamadı ama iyi olacağını da belli etti bu maç nazarlığı olsun

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: daS//
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 16:00
bu tip oyuncularda baktığım ilk özelllik = dirilik.

ne olur, ne olmaz, uyar mı başarılı olur mu bilmem ama bu çocuk diri.
ileride açılacaktır, güzel düşünelim.

ayrıca kulach da diri.

şöyle bir sahne düşünün, ortalama bir süperlig kulübüyle maç yapıyoruz. top ortasahanın çizgiye yakın bir noktasında oyuncumuza yerden bir pasla geliyor. bu sırada ligimizin klasik, fizikli ve kirli oynayan serseri tipli oyuncularından ikisi rakip takımda bu oyuncuya doğru geliyorlar, hah şimdi kaptırdık diye düşünüyorsunuz.
sezonun ilk yarısı nerdeyse hep böyle geçti. diri oyuncular lazım bize. yeni gelenlerden umutluyum.

yani kadroda en azından alternatif bile olsa ihtiyacımız var, umutla bakalım.

-------------

3es3ki2eski1es

Gönderen: çamyuva
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 18:46
Çok istekliydi, ben çok ümitlendim. Çok başarılı olabilir o potansiyel var.

Gönderen: cenkhan
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 18:57
Bu delikanlının kumaşı çok iyi kendisinde çok güzel bir enerji ve ışık görünüyor.kendini geliştirirse çok büyük bir futbolcu olacaktır.haydi aslanım çok çalış,dürüst ol ve efendilikten hiç ayrılma,bence geleceğin çok parlak

Gönderen: Herkese_Benden_Cay
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 20:33
Alt liglerden gelip böyle zor bir maçta oynamak kolay değil. Bazı hatalar yapmış olsa da açıkçası ben beğendim. Top ayağına yakışıyor. İyi bir futbolcu olacak.

Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 22:05
Millet böyle diri ayağını yere sağlam basanlara laf yapıyor anlamıyorum ya evet 2. 3. ligden geldi ne olmuş ? ilk gerilim dolu maçında asıp keselim mi çocuğu? Emre Güngör yıllardır süper lig'de ne olmuş? onun yüzünden gol yemiyormuyduk az daha ? Şunu da unutmayın biz ne 2. 3. hatta almanyanın 4.liginden alıpta başımıza kral yaptıgımız adamlar var bu cocuga mı sabır gösteremeyeceğiz? ilk maçı nazar maçı olsun ayağına sağlık mehmet kardeşim azimli ol sabırlı ol kendini geliştir takıma faydan olsun senden başka bişey istemeyiz.

-------------
ESKİŞEHİRSPOR.!

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 22:09
Bu kardeşimiz daha kendi seyircimiz önüne cikmadı o atmosferi bi yaşasın hele bakın neler yapıyor

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 22:14
Maçta atik ve diri göründü. Maçı beraber izlediğimiz arkadaşlardan birisi " bu adamı 2. Ligden aldığınıza emin misin ? " diye sordu o kadar yani. Umarım geliştirerek devam eder.

-------------

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 22:33
Kendine güvenen bir tip helal olsun

Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 22:47
Bende daha ilk maçtan takıma yararlı olacağı hissine kapıldım...Hadi hayırlısı...

-------------

Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 22:49
Bence yararlı olacaktır top ayağına yakışıyor kendini geliştirecektir ki biz destek olursak iyi yerlere gelir bu arkadaşımız.

Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 23:22
5 dakikada kalitesini belli etti. Bence Kulach'dan çok daha kaliteli ve faydalı olacak. Yeni transferlerin içinde en iyisi gibi sanki...

İlk yaptığım yoruma şimdiden pişman etti.

Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 23:26
aydınsporlu arkadaşlar kendisi hakkında çok olumlu yorumlar yapmışlardı izledikçe daha da iyi anlayacağız

-------------

Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 23:29
Alıntı yapılan Sessiz

Maçta atik ve diri göründü. Maçı beraber izlediğimiz arkadaşlardan birisi " bu adamı 2. Ligden aldığınıza emin misin ? " diye sordu o kadar yani. Umarım geliştirerek devam eder.

Benim yanımdaki arkadaş da 10 dakika içinde hayran kaldı aynı sizin gibi. Emre Güral'a olan özel hayranlığını da ayrıca belirtmeliyim.(Kendisi Eskişehirspor'lu değildir, yapma çalışmalarım devam ediyor.

)

Gönderen: esesli124
Gönderi tarihi: 24/Oca/2016 saat 23:43
şahsen kırmızı görmesinden korktum maçın atmosferi ile bir kaç tane sert fauller yaptı yada bana öle gelmişte olabilir ama yorum yapmak için daha erken iyi olacağına canı gönülden inanıyorum

Gönderen: kagankayra
Gönderi tarihi: 25/Oca/2016 saat 00:20
Transfer gerçekleştiğinde Aydınlı bir arkadaştan dinledim kendisini. Hırslı, mücadeleci ve ayağına hakim olduğunu söyledi. Allah'tan daha belamızı mı isteyelim. Şu ortamda bizim için biçilmiş kaftan. Hayırlı olsun kardeşim.

-------------
BAŞKA DİYENLERE İNAT/BU ŞEHİRDE SENSİN ESES/KALBİMİZDE TEKSİN ESES

Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 20:08
Hızlı seri bir çocuk basıyor koşuyor ama her topla oynadığında 1 hareket fazla yapıyor.Zaman içerisinde çok faydalı olabilir potansiyeli var.

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 20:09
tarık çamdalın aynısı

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 20:10
Tam zamanında pas vermeyi öğrenirsen senden birşeyler olacak!

-------------
Diren ESES...

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 20:58
En azından cok Azimliydi ama pas atma sorunu var...

Gönderen: evrensel
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 21:12
ben beğendim .. ama tek bir sorun var bu arkadaş takımı her an için 10 kişi bırakabilir..

Gönderen: Saint_EsEs
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 21:29
Bu takımın bankosu olur ama gelecek yıl. Topla katetme var, güç var, kuvvet var ancak pozisyon bilgisi hala gelişmemiş. Bu yüzden takılma birlikte süre almalı ve Samet Hocanın elinde gelişimini tamamlamalı. O zaman Burhan Eşer'in daha hızlısını kazanmış olacağız...

-------------
Aziz EsEs

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 21:54
Birazda bencil oynamasa iyi ama...

Gönderen: çıplakkral
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 21:58
hiç beğenmedim.fizik olarak yetersiz.lise1 öğrencisi gibi.ne köy olur ne kasaba.aydınspor 3.lig de.orda dedem de mezardan çıkar oynar.
şu boğazımıza kadar batmış halimizle bu çocuk mu elimizden tutup çıkaracak

Gönderen: e^3_Nicola
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 22:05
İyi oyuncu ama bu çocuğun bize yararlı olması için süper bir takım olması lazım ve ara sıra şans bulduğunda kendini geliştirmesi lazım.. Aynı Tarık, Alper ve Aytaç gibi..

Bu yetersiz takım içinde kendini geliştiremez ve bize de faydalı olamaz..
Ama kumaşı iyi bu çocuğun..

-------------
İyi günde, kötü günde!

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 22:36
Kaliteli yabancıların haberleri yapılırken ben ptt liginden 2 ligden oyuncular gelecek demiştim murat ve kivanc gelmişti.
Çocukların suçu yok obaları kim aldı getirdi ? Biz ligde üst sıralarda değiliz can cekisiyoruz bu iş murat kivanc kulac ile olacak is değilde neyse.

Gönderen: Stark
Gönderi tarihi: 28/Oca/2016 saat 22:49
Alıntı yapılan hakan_esk1

Kaliteli yabancıların haberleri yapılırken ben ptt liginden 2 ligden oyuncular gelecek demiştim murat ve kivanc gelmişti.
Çocukların suçu yok obaları kim aldı getirdi ? Biz ligde üst sıralarda değiliz can cekisiyoruz bu iş murat kivanc kulac ile olacak is değilde neyse.

Hadciz , tornike ve jordi geldi ve geldikleri takımlar avrupanın bilinen takımları ve her alınan oyuncu süper ligden ve la ligadan alınacak diye bir durum yok.Aytaç Karayida altay dan almıştık hatırlatırım.
Murat Ucar yetenekli genç futbolcu , top ayağına yakışıyor kimse ondan takımı kurtarsın diye de beklemiyor.
Forum daki insanları tahrik ediyorsun sürekli , biraz olumlu yazılar yazarsın umarım , ben demiştim ben demiştim demek sana birşey katmiyor aklında bulunsun.

-------------
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: keagle26
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 00:03
Aslında kötü oyuncu değil bu maç arkasında özgür çek olsaydı belki gol atmıştı yada asist yapmıştı 2-3 pozisyonda ısrarla bursa defansın arkasına saracak şekilde pas istedi Anıl atamadi daha öncede bir kaç maç denk gelmiştim anılın önünde özgür oynuyordu ve hiç bir pozisyonda pas vermemişti hep ortaya geriye dönmüştü bu günde pas atamadi Anıl...

-------------
kimse eskişehirspor'dan büyük değildir eskişehirspor gücüne güç katanlar kadar büyüktür..!

Gönderen: lioneses
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 00:20
Tek sıkıntı arkasinda saglam adam yok,,gerisin gokhan gonul olsun bu cocuk cosar ama bizde yok...kanat oyuncusu icin yetenekli...

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 00:58
Doğruyu söylemek gerekirse ben beğendim. Kendine güveni yerinde. Birden iki lig seviye atlamasına rağmen korkusuzca ileriye gitmeye çalışıyor. Hırslı, yeri geldiği zaman agresif patırt diye adamı altına kayıveriyor. Ben bu tarz futboculuları hep sevmişimdir.(Tabii bizdeyken.) Birkaç maçta iyice lige uyum sağlar, golleri atmaya başlar.

Gönderen: Ousman26
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 05:54
Dünki oyunu vasat ve vasat altıdır bence.
Kart görmeye çok meyilli bi topçu.
Çok çalışması lazım.

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 08:14
Yuh be bu oyuncuyu beğenmeyen futboldan anlamıyo.alınan en iyi topçulardan.

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 08:33
Bi maçta adamı öldürdüler Bu adam ileride çok iyi olacak.Muratı satani bizde satariz diye bagiracaz çünkü bu adami elimizden alacaklar dursun bu mesaj

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 09:08
destek lazım bu arkadaşa. bence iyi yerlere gelecek. kötü zamanda geldi keşke sezon başında gelseydi. takımda sinan ve pinto gibiler varken Murat'a laf edilmemeli

-------------
ES-ES

Gönderen: Ousman26
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 09:28
"Yuh be bu topcunun dünkü oyununu beğenen futboldan anlamiyordur" gibisinden laflar renkdaşım Kamber beye yakışmadı.
Ilaveten genel topçuluğunu değil dünkü oyununu eleştirdim.
Yine söylüyorum. Mehmet murat kardeşimizin dünkü oyunu BENCE vasat ve vasat altıdır...
Polemik oluşturma amaçlı değildir yanlış anlaşılmasın.

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 09:35
Bu futbolcuda arzu ettiğimiz hırs var. Biraz daha zamana ihtiyacı var. Süper lig için erken belki ama ptt 1.ligde banko oynar.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderi tarihi: 29/Oca/2016 saat 10:08
Alıntı yapılan eS___eS

Bi maçta adamı öldürdüler Bu adam ileride çok iyi olacak.Muratı satani bizde satariz diye bagiracaz çünkü bu adami elimizden alacaklar dursun bu mesaj
Aynı kanaatteyim...

Gönderen: esmutlu
Gönderi tarihi: 20/Şub/2016 saat 11:42
Alıntı yapılan lvntkrgl

Alıntı yapılan eS___eS

Aynı kanaatteyim...

İşte sizler ve Murat için büyük gün geldi...

-------------
İNADINA YILMAYACAĞIZ...
İNADINA YIKILMAYACAĞIZ...

AŞKINDIR BİZİ YAŞATAN;
KONYA'DA AYAKTA TUTAN...

Gönderen: crales
Gönderi tarihi: 20/Şub/2016 saat 14:59
bu çocuktan bişey olmaz ilk yarının sonunda sağ çaprazda bi top yakaladı onu kaleye mermi gibi vurmak vardı o gitti saçma sapan ortaya kesti

Gönderen: ULTRAS_ESES
Gönderi tarihi: 20/Şub/2016 saat 15:06
Şuan kaldıramıyor gibi maçları yedekte beklemesi en iyisi

Gönderen: yirmialtı
Gönderi tarihi: 20/Şub/2016 saat 17:14
Kardeş yol yakınken bırak sen bu işi.Git kpss ye hazırlan yada ne biliyim ssk lı bi iş bul. Bu taraftar ikinci bir Onur vakasını kaldıramaz.

-------------
ES-ES

Gönderi tarihi: 20/Şub/2016 saat 17:21
Hoca böyle kritik maçta bu genç kardeşimizi taraftarın önüne atarak Murata iyilik mi yaptı kötülük mü belli değil..

Gönderen: Ç A K İ
Gönderi tarihi: 20/Şub/2016 saat 17:44
iyi niyetle oynuyor. kardeşim topu alınca dikine sür tak peşine herkezi

-------------
Yüzümdeki İzlerin Sebebi Sen.

FUTBOL ANADOLUDA Bi DİNSE    ESKİŞEHİR ATATÜRK STADI BU DİNİN KABESİDİR...

Gönderi tarihi: 24/Nis/2016 saat 12:46
Bu çocuk Meye'ye yüz(100) basar. Açık ve net !

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 24/Nis/2016 saat 13:14
Son vuruşu çok güzeldi

Gönderi tarihi: 24/Nis/2016 saat 13:38
Sağ kanat olmayan Nadir'i sağ kanat oynatmak yerine bu çocuğu sağ kanat oynat Samet hocam.Nadir gibi bir forvet varken sağ kanatta harcama onu da.

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 24/Nis/2016 saat 13:38
Sağ kanatta geriden Kamil Ahmet, ileride Murat, sol tarafta da geriden Kaan, solaçıkta Nadir, forvette Bokila, forvet arkası Okrashvili...

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderi tarihi: 24/Nis/2016 saat 14:06
Meyeden iyi olduğu kesin ama bu saatten sonra oynanacak hayati kritik maçları kaldırabilirmi o konuda biraz olumsuzum kalan 4 maçta ilk 11 de değil ama maçın gidişatına göre yedekten oyuna girmeli

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 30/Nis/2016 saat 18:49
Tebrikler Forma sana yakişiyor üstünde koyarak devam.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 30/Nis/2016 saat 18:59
Verme artık formayı, çok bekledin ve başarılarının dahasını yaşat bize

Gönderi tarihi: 30/Nis/2016 saat 19:01
Sağ kanatta kalan maçlarda oynaması gereken oyuncu bana göre Murat olmalıdır.Hızı ve arkadaşları ile paslaşmalarını beğendim oynayarak daha iyi olacaktır.

Gönderen: esayhanes
Gönderi tarihi: 30/Nis/2016 saat 19:34
sağ kanata güç getirdi tebrikler.

Gönderen: hornby
Gönderi tarihi: 30/Nis/2016 saat 19:59
Ramazan Durdu vardı eskiler hatırlar, onu hatırlatıyor pire gibi.
Biraz daha ayakta kalması lazım ama yine de 3. ligten gelip böyle ciddi maçlarda oynamak kolay değil.
Çalışmayı bırakmasın.

Gönderen: halilsezer
Gönderi tarihi: 30/Nis/2016 saat 20:25
Murat için tek eleştirim hücumdayken çabuk pes ediyor. Topu kaybettiği zaman daha istekli olup yıpratmaya çalışmalı karşı takım defansını. onun dışında gayet iyiydi.

-------------
Siz ağır takılan hafif insanlarsınız...

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 30/Nis/2016 saat 21:33
Birde sudoku çalışması lazım ki kafası çalışsın acayip yerlere pas attı ama ben muratı yinede begeniyorum

Gönderen: Eduardo
Gönderi tarihi: 07/May/2016 saat 17:51
Süper lig oyuncusu değil. Engin çoğu maç kötü oynuyor ama en azından top falan sürüyor. Murat'ın oyuna olumlu bir katkısını göremiyorum.

Gönderen: ecayirli26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 10:53
Bu sene bence açıkta çok iş yapacaktır bir kanatta Murat , diğer kanatta Ofoedu ortada Erkan önlerinde Bruno bu ligin tozun attırır .

-------------
Formanızda Zaferin Şahlanan Renkleri Var !

Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 12:24
bu sene kendisinden çok ümitliyim

-------------

Gönderen: ati26
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 17:55
Şuan hakkında pek konuşan yok ama yakında adından çok söz ettirecek.

At fav. a bekle

-------------
BKaldırıŞ

whereever you are, life is Black&Red
United StatES of ESES

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 18:51
Tribündergi de de yazmıştım burada da yazayım. Süper Lig'de kalsaydık inanki Süper Lig'de bile ciddi performans gösterebilirdi. PTT 1.Lig bizim ve onun mükemmel bir yılı olacak.

Gönderen: OZELES
Gönderi tarihi: 28/Tem/2016 saat 19:26
Bu ligde bu çocuk çok iş yapar. Şans verilirse bu sezon, kendini pişirip süper lige çıkınca (inşallah) değerli bir futbolcumuz olur.

Gönderi tarihi: 29/Tem/2016 saat 04:19
Şans verilirse deyip, dip not düşelim.

Kimi çok beğenip, ümit bağlarsam ya kesik yiyor ya da başına birşey geliyor.

İnşallah yanılmayız...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com