Sayfayı yazdır | Close Window

Yardım Kampanyası 2016

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4724
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 06:07
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Yardım Kampanyası 2016
Gönderen: tugra20
Konu: Yardım Kampanyası 2016
Gönderi tarihi: 24/Ara/2015 saat 21:10
Bu konun daha ciddi şekilde konuşulması ve Valilik,Belediye,İş dünyası,Esnaf ve diğer örgütler tarafından desteklenmesi için gerekli çalışmaların yapılması şarttır.

Sayfamızda buna ön ayak olacak Abilerimiz ve iş bilen arkadaşlarımız mutlaka vardır.

Mesut gitsin,Halil gitsin diyerek bu iş olmayacak.Eses düştükten sonra yardım başlatmanın hiçbir faydası yoktur.

Basit bir hesapla ;

100 lira x 10.000 = 1.000.000 tl personel alacakları ve futbolcu primleri

100 lira x 50.000 = 5.000.000 tl futbolcuların geçmiş maaşları ödenebilir.

-------------
Diren ESES...

Yanıtlar:
Gönderen: holigantatar
Gönderi tarihi: 24/Ara/2015 saat 21:37
160 TL ye kombine almayan taraftar mı yardım edecek.....

-------------
Sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 24/Ara/2015 saat 21:54
ben bütçem doğrultusunda külübüme katkıya hazırım. ancak Mesut Hoşcan ın gitmesi şartıyla.

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 24/Ara/2015 saat 22:05
Alıntı yapılan holigantatar

Ya da başka bir açıdan bakalım 50 tl kombine diye bağıran taraftar mı yardım edecek.....

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: eseslix
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 07:45
kampanya 100 tl 50 tl olması önemli değil şehrin takımın arkasında olduğunu göstermesi ve şehrin zenginlerininde eline cebine atması için bence iyi düşünülmüş illkaki 100 tl olacak diye şart olmamalı

-------------
tek ses tek nefes şampiyon ESES
AYDER & NEFER & KIZILCIKLI

Gönderen: Herkese_Benden_Cay
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 09:34
150-200 kişi kombine 50 lira olsun diye bağırmış olabilir ya da kombine satılmamış olabilir. Onlar öyle bağırdı diye kalan yüz binlerce taraftar yardım etmeyecek mi ?

Ayrıca yüksek katılımlı olabilmesi için tv, gazete, sosyal ağlarda iyi bir şekilde reklamı yapılmalı. Kaldı ki ben taraftarın yüksek bir meblağ toplayabileceğini düşünmüyorum. Toplanması da beklenilmez. 10 bin tane taraftarın toplayabileceği parayı 1 tane iş adamı verebilir. Bende şöyle düşünüyorum. Eğer taraftar buna gerekli ilgiliyi gösterirse şehir'de motivasyonu sağlarsa, iş adamlarınıda teşvik edip onlarında ilgi göstermesini sağlayabilir, sağlamalıdır. Asıl hedefte şehirdeki zengin kitlenin ilgisini çekebilmek olmalıdır.

Gönderen: eseslimurat
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 09:56
Passokart nedeniyle benim gibi kombine almayan binlerce taraftar olduğuna inanıyorum.
Ama böyle bir yardım kampanyasına seve seve katılırım.
Ancak şartım var.
Yardım da bulunan tüm katılımcıların listesi teker teker yayınlanmalı.
İsim açıklanması istenmeyebilir ama hesap numarasının bir kısmı veya rumuz gibi bir bilgi ile listeler açıklanmalı.
Bilmeliyiz kaç kişi ne kadar yardım da bulundu.
Çünkü yönetime hiç ama hiç güvenmiyorum.

Gönderen: SON NEFES
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 10:04
Çok önemli bir konuya değinmiş renktaşımız.Halil yada bir başkası tek liste çıkartılıp biran önce faaliyete geçilmesi lazım.Bakan,milletvekilleri,büyükşehir,tepebaşı,odunoazarı ve diğer ilçe belediyeler,sanayi odası,ticaret odası,odalar,dernekler,eti,sarar,arçelik.diğer fabrikalar ve bu şehirde kazanç sağlayan iş adamları,esnaf,taraftar(taraftar herzaman bu armanın yanında zaten) ellerini taşın altına koymalıdır.Başka ESKİŞEHİRSPOR yok geç olmadan bir kıvılcımın yakılması lazım.

-------------
KALSADA SON NEFES HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 12:29
Bugüne kadar bu büyük taraftar hep cefakar olmuştur bundan sonrada olacaktır böyle bir kampanya başlatılırsa bu büyük taraftar elinden ne gelirse yapacaktır bundan kimsenin şüphesi yoktur sanırım ama kimisi 5 lira verebilir kimisi 500 tl ama herkes eliden geldiğince yardım edecektir.AMA DÜN BURSA MAÇINDADA İZLEDİK ACABA BU PARALARI HAKEDİYORMU SAYGIDEĞER FUTBOLCULARIMIZ NE VERDİLERKİ BU PARANIN KARŞILIĞINDA BU TARAFTARA 7 PUAN EVET 7 PUAN VE HER HAFTA KAHRETTİLER BİZİ BİRDE BU SAYGIDEĞER FUTBOLCULARIMIZ GECE YATTIKLARI ZAMAN KENDİ KENDİLERİNE DİYORLARMI BİZ BU PRALARI HAKETTİKMİ DİYE..

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 13:15
Sms Yardım Kampanyası Düzenlenebilir. Sadece Resmi Dernekler Valilik izni ile Operatörlere başvurulduğunda böyle bi kampanya oluşturula biliyormuş. ESKOD Resmi bi dernekse böyle birşey düşünülebilir.

Gönderen: red_thunder
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 15:25
Alıntı yapılan EsesLi Onur

Ya da başka bir açıdan bakalım 50 tl kombine diye bağıran taraftar mı yardım edecek.....

Ya da başka bir açıdan bakalım 50 TL kombine almayanların çoğu o paraların nereye kullanılacağından ve ya güvensizlikten almıyorda olabilirmi acaba? yeri gelince işi gücü bırakıp 20-30 bin kişi başka şehre göç edebiliyorsa o kadarda suçlamayın o bu şehrin sevdalılarını..Yönetime güvensizlik, taraftar grubu ve bunların başında duran insanlara güvensizlik duyup bu oyunun içinde olmak istemeyen insanlarda var. Siz çıkın güven verin bu şehir şampiyonluğa oynayacak deyin yarı maaşını bi ay klübe verebilecek bir sürü insan bulursunuz bu şehirde.

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 21:11
Eğer boyle bir kampanya ihtimali olursa bence yeni yonetimi gormek kaydiyla bu yil icin yada dusme durumunda gelecek yil kullanilmak icin dusunulmeli...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: ESZAFER
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 21:31
Alıntı yapılan red_thunder

Alıntı yapılan EsesLi Onur

Ya da başka bir açıdan bakalım 50 TL kombine almayanların çoğu o paraların nereye kullanılacağından ve ya güvensizlikten almıyorda olabilirmi acaba? yeri gelince işi gücü bırakıp 20-30 bin kişi başka şehre göç edebiliyorsa o kadarda suçlamayın o bu şehrin sevdalılarını..Yönetime güvensizlik, taraftar grubu ve bunların başında duran insanlara güvensizlik duyup bu oyunun içinde olmak istemeyen insanlarda var. Siz çıkın güven verin bu şehir şampiyonluğa oynayacak deyin yarı maaşını bi ay klübe verebilecek bir sürü insan bulursunuz bu şehirde.

Akın kardeşim güzel özetlemiş

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 25/Ara/2015 saat 23:01
Kisaca:
Bu takim icin evinin rizkindan kesip bagis yapacak ama bu yönetim oldugu sürece günahini bile bagislamayacak binlerce taraftar olduguna eminim ...

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 18:26
Ben bu konuyu açalı yaklaşık 3 ay olmuş.100 tl gibi miktarlardan bahsediyorduk,aylar sonra Vali 5 tl sms kampanyası başlatmış.

Bizim taraftarın yardımla ilgili pek iyimser olduğunu sanmıyorum.

-------------
Diren ESES...

Gönderen: MOD
Gönderi tarihi: 29/Mar/2016 saat 18:52
Bu başlıktan devam edelim:

http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4775&PID=1249778#1249778

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com