Sayfayı yazdır | Close Window

MESUT HOŞCAN İSTİFA

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Kulüp
Forum Açıklaması: Kulüp ve yönetim hakkında
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4697
Yazdırma tarihi: 21/May/2024 saat 10:46
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: MESUT HOŞCAN İSTİFA
Gönderen: ezbol
Konu: MESUT HOŞCAN İSTİFA
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:00
Tarihindeki en kötü sezonu geçiren yönetime geldiği günden bugüne kadar kadrodaki tüm kaliteli oyuncuları mali disiplin söylentileri satan,ancak buna rağmen borcu katlayan,yönetme işini bilmediği için takımda yönetim zaafiyeti yaşanmasına sebep olan Mesut Hoşcan ve yönetimi derhal istifa edin.

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Yanıtlar:
Gönderen: selfesteem87
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:04
Başlık açıldı renkdaş

Gönderen: kayhanes
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:05
Yazıklar olsun sanada ekibinede...

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: Dorlion
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:07
İSTİFAA

-------------
We will manage together.

Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:08
Benim açtığım başlık kilitlenmiş mesudu ne çok seven varmış...

Açtığınız başlığın neden kilitlendiğini anlayabilecek yaştasınız. MOD

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:09
Rezalet...

Gönderen: Dorlion
BU KADAR KÖTÜ BİR BAŞKAN OLMADI VE OLAMAZDA. SABIR TAŞI ÇOKTAN ÇATLADI.

-------------
We will manage together.

Gönderen: selfesteem87
Kim kitliyor başlığı?????

Gönderen: £$£$
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:10
Zahmet olacak ama İSTİFA ET artık !!!! çavuş süper ,Lawal harika ,Toko inanılmaz !!!

-------------

Gönderen: ŞenolSS
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:11
İlk düştüğümüz yıl tribünlerde ve Trende Ankara'ya kadar ağladık,2.düştüğümüzde kahrolduk ama yıkılmadık,3.sefer yılmadık köy,kasaba yollarına düştük 12 yıl sabrettik fakat rezil olmadık.Sahamızda maç kaybetmezken bunları da gördük ve bu sefer kahroluyoruz .Allah'ta sizi kahretsin defolun gidin katiller.

-------------
TC.Ne Mutlu ESES liyim diyene

Gönderen: ypeker
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:13
Yazıklar olsun. ESESimizi bu hallere düşürdünüz. İstifa edin, kulüp A.Ş olsun.

-------------
Çocukluktan aşkımız ESES

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:13
İstifa onurlu insanları yapacağı bir iştir Hoşcan'da bu özelliğin olduğuna inanmıyorum .

Gönderen: genç26
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:18
olmayanı zorlamanın anlamı yok iyi olabilirsin ama kan uyuşmadı demesini de bilmek gerekir

Gönderen: 26esesalikan
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:21
Istifa etmeyin bu yonetimle bu baskanla bu zihniyetle bal ligine kadar gidelim kocaelispor var oralarda git gel yapariz deplasman falan zevkli olur

-------------
Şampiyonluk Umrumda Değil. Aseletini kaybetme yeter EsEs'im

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:28
Başlık açıldığına göre kimsenin ümidi kalmamış anlaşılan

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: musti1963
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:30
Kabiliyetli çırak ustayı geçer Bunun ustası

Gönderen: Daredevil
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:30
takımın kaybettiği motivasyon ortada. taraftar olarak bizlerin çoğu bu takımdan ümidini kesti. ki stadda ki seyirci sayıları da bunu gösteriyor. ismail hocayla kan değişikliği yapıldı denendi ancak olmadı. sonuçta b hoca sihirbaz değil. 3.lig kalitesindeki bir takımı hooop diye süperlig takımı yapamaz.

sonuç olarak bu 3.lig takımını kuranların. eldeki başarılı ve iyi kadroyu yıldan yıla yiyerek içini boşaltanların bir öz eleştiri yapma zamanı gelmiştir. eğer bu özeleştiri yapılmazsa devamında sonuçlar bizim açımızdan daha kötü bir hal alacaktır.

bunun için takımın ve taraftarın motivasyonunu yeniden kazanması için ciddi bir kan değişikliği şarttır. bu yüzden yönetimin acilen istifa etmesi gerektiğini düşünüyorum.

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:31
gelmiş geçmiş en rezil yönetim ,İSTİFA..

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderen: larss0n26
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:31
Efsane takım eserinle gurur duy boşcan
http://hizliresim.com/EprLpv">

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:32
Ben 1995 yılında 13 yaşımdayken Mat-FKB dershanesindeyken o dönem maçlar TRT-1 de yayınlanırken İstanbul takımı bjk ile maçımız oynanırken ilk yarı biz dersi bırakıp radyodan dinlerken biz ilk yarıda 2-0 önde iken eve gelene kadar 3-2 olmuştu yenilmiştik coooook üzülmüştüm BİZ BASARI İSTİYORUZ YETER ARTIK , . . GİDİN DEF OLUN . Demek isteyeceğim sizin aklınızın alamayacağı kadar TARAFTAR BU KLUBE SAHİP ÇIKAR . İSTİFA EDİN . . .

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: ulm26
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:35
ulan bunak kongre üyeleri mutlumusunuz eserinizle

-------------
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              

Gönderen: neandertal
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:39
İstifa ederken, kulübe verdiğiniz zararları ödeyin öyle istifa edin.

Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:39
Keşke bi kanun olsada böyle biliçsizce takımı yeyip bitiren başkanları adalet önüne çıkarıp meydanda sallandırsalar...

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:44
Düşürmeden Gitmez Bu yüzsüzler.

Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:47
Benim açtığım kilitlenen istifa başlığında ben modlar izin verirse konu burdan devam etsin derken art niyetli davranmamıştım forum açısından sıkıntı olmayacaksa nezaketen modlar izin verirse konu devam etsin dedim ama ne hikmetse açtığım konu alakasız bir yanıtla kilitlendi...Ben yazdığını anlayacak yaştayım ama sanırım siz bunu anlayacak kapasitede değilsiniz...

-------------

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:52
Alıntı yapılan eskisehirspor

Benim açtığım kilitlenen istifa başlığında ben modlar izin verirse konu burdan devam etsin derken art niyetli davranmamıştım forum açısından sıkıntı olmayacaksa nezaketen modlar izin verirse konu devam etsin dedim ama ne hikmetse açtığım konu alakasız bir yanıtla kilitlendi...Ben yazdığını anlayacak yaştayım ama sanırım siz bunu anlayacak kapasitede değilsiniz...
Noktayı Koymuşsun ABİ HEM DE ÖYLE Bİ GÜZEL KOYMUŞSUN Kİ .

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:54
Dur bakalım daha ne istifası
Daha satılacak Lawal var , Boffin var

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 21:56
Alıntı yapılan ender_26_esk

Dur bakalım daha ne istifası
Daha satılacak Lawal var , Boffin var

Önce küme düşücez Abi ne Satması ...

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:03
İstifa edinnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:13
bu yüzsüzlük yapmaya devam ediyor, insanda biraz onur gurur olur arkadaş. Bu kavramları hala hayatına sokamamak ne acı. Ayrıca bu adamın bu takımı buralara kadar getireceği aşikarken bu adamı seçenlere de , sonradan çekilen tekgöze de en içten duygularımı gönderiyorum.

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:16
tuh haram zikkim olsun birsen kepabtan 200 lahmacun siparisi vermisler simdi kulübe nasil yiceksiniz onlari gerci özgür tulun bi 50 sini kivirir

-------------

Gönderen: fatih262626
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:20
Haram zehir zikkim olsun

Gönderen: esparta_ömer
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:21
HOŞCAN sen bu işi beceremiyorsun!!!
sana yakışan gurur yapmadan kibir yapmadan görevden ayrılmak
.....................YÖNETİM İSTİFA...............................

-------------
HATAY'IN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ...AKDENİZ ESES (2020...) KARADENİZ ESES (2014-2019)...ESPARTA(2008-2012)

Gönderen: oguzurkus
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:26
Yazıklar olsun Hoşcan, yönetim olarak daha neyi bekliyorsunuz ?? Bu şehirde hangi yüzle dolaşacaksınız anlamıyorum. Bu kadar insanın ahını aldıktan sonra Allah yardımcınız olsun.

-------------
Yensen de, yenilsen de...

Alıntı yapılan ulm26

tuh haram zikkim olsun birsen kepabtan 200 lahmacun siparisi vermisler simdi kulübe nasil yiceksiniz onlari gerci özgür tulun bi 50 sini kivirir

Gecenin Bu saattinde 200 lahmacunu ne yapacaklarmış ne mide varmis bunlarda da ama o kadar kufuru yeyipte umursamadiklarindan belli bari soda için hazmı kolaylaştırır...

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: usanmaz262626
Bu saatten sonra istifa etmemek camiaya değil şerefine ihanet etmektir.

-------------
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:30
Alıntı yapılan kayhanes

Alıntı yapılan ulm26

Gecenin Bu saattinde 200 lahmacunu ne yapacaklarmış ne mide varmis bunlarda da ama o kadar kufuru yeyipte umursamadiklarindan belli bari soda için hazmı kolaylaştırır...

örgür tulundaki göbegi görmedin galiba 50 sini kivirip kivirip o yer kalaninida ac cok kulüpte yiyen cikar

-------------

Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:34
Canımız yanıyor be abi

-------------

Gönderen: KALE ARKASI
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:38
Nasıl kurduğunun takımdan memnunmusun Başkan Mesut. Geldiğin günden beri takım düşme hattında. Demiyormusun kendi kendine ben bu isi yapamıyorum. 100 bin farkla digegoyu yolladın. Defans yol gecen hanı. Para para diyon 200 lahmacun söylüyon yağlı ekmek yiyin. Lahmacunu hakettinizmi ki ??
Bu arada Galatasaray'ı özgür tulun nabiyo keyifleri sıhhatleri iyimi ?

-------------
YAŞASIN KÖTÜLER İÇİN CEHENNEM...

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:50
Suha bozkurt veya tanıdığınız spor muhabiri varsa mesut istifa ettimi öğrenebilecek renktaslarim varmi

Gönderen: Güray26ES
Binlerce kişi küfür ederken hicmi rahatsız olmadin yazık çok yazık Efsaneyi ne hale getirdiniz çok ah aldın işin çok zor defol git

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Şafak

Gönderen: erhankaratas
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 22:58
bu vizyonsuz hoşcan,bir an önce defolup gitmeli.onu tekrar seçmek en büyük hataydı zaten

Gönderen: Eduardo
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 23:02
halili paylaşmayın burda şu anki konumumuzun büyük bir parçası onun kulübü batırması.

Gönderen: es_PaSHa
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 23:30
Bu foruma en son 2011'de yazmıştım. Aradan baya bir zaman geçti...
Bu zaman içerisinde Eskişehirspor'umuzun ne hallere düştüğünü üzülerek izledim.
H.Ü. ve saz arkadaşlarının takımı kendi şirketleri haline getirmesini defalarca protesto ettim. Sonunda Hoşcan geldi, sloganı belliydi "ÖNCE GÜVEN"... Bende güvendim, samimiyetine inandım. Fakat olmadı Hoşcan... Beceremedin be abi...
H.Ü. gider ayak Alper'i sattı ki hala içimde sızıdır... Akabinde sen geldin, para yok, borç çok dedin. Eyvallah, haklısın dedik... Ama takımın önemli oyuncularını sende sattın birer, birer...
Eh be Başkan madem satıyorsun yerini dolduracak, orta seviyede bir futbolcu olacak potansiyele sahip gençleri neden almadın? Aldığın futbolculara bonservis vermedin, verdiysen de yazık! Aldığın futbolcularla kurduğun kadro maalesef PTT 1. ligde orta sıraya oynar.
Skibbe'ye fazla sabrettin. Skibbe'nin ilk dönemindeki başarıyı hepimiz hatırlıyoruz. Ama o günkü oynanan defansif, keyifsiz futbolu ve kadro kalitesini de yine hepimiz hatırlıyoruz. O dönemde değil Skibbe, takımı ben yönetsem yine aynı başarıyı yakalardım.
Neyse, diyelim ki sattığın futbolculardan gelen paraları da borca yatardın. Ama arkadaş,sen Başkansın ve senin bir yönetim kurulun var, nerede maddi desteğiniz? Hiç mi paranız yok? Bu kadar kötü bir kadroyu neden kurdunuz?
Geçen yıl passolig denilen illete destek verdiniz tribündeki heyecanı bitirdiniz! Kulübün acil paraya ihtiyacı olduğu dönemde tribünler bomboş kaldı! Tüpçünün peşinden koştun olan kulübün tribün gelirlerine oldu.
Yani Başkan önce kendi takımını düşüneceksin! Senin taraftarına dayatılanlara karşı dik duracaksın! O koltukta oturuyorsan ve seninle birlikte oturanların da bu kulübe maddi desteğini sağlayacaksın! Artık paraya kıyacaksın bu takıma adam gibi futbolcu alacaksın!
Toko'yla Khalifa'yla Mongongu'yla bu iş olmaz...
Passolige hayır dedim almadım ama takımın paraya ihtiyacı var dedim kendimce düzene yenildim, passolig kartını aldım, kombinemi aldım. Her sezon olduğu gibi formamı aldım. Evde nevresim takımından çay bardağına kadar neredeyse her şey Esstore'dan. Benim gibi yüzlerce taraftarın olduğunu da biliyorum. Yani ben ve benim gibiler kulübe olabildiğince destek oluyor.
Yani biz taraftar olarak fazlasıyla elimizden geleni yapıyoruz. Artık sizde elinizden geleni FAZLASIYLA YAPIN! Bu taraftar bunu sonuna kadar hak ediyor!

VE YİNE BU TAKIM AMATÖRE DÜŞSE DE BİZ BURADA OLACAĞIZ, PEKİ YA SİZ?

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 23:37
Alıntı yapılan neandertal

İstifa ederken, kulübe verdiğiniz zararları ödeyin öyle istifa edin.

Bunu yazmaya girmiştim.

Gönderen: MOD
Gönderi tarihi: 23/Eki/2015 saat 23:44
Mesajlarınızı yazarken hakaret etmemeye ve kişiliklere saldırmamaya dikkat ediniz. Bunlara dikkat etmeyenler uzaklastırılacaktır. Sonra ben neden atıldım diye serzenişte bulunmayın.

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 00:03
İstifa edeceğin günü ümitle bekliyoruz...

-------------

Gönderen: oguzurkus
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 00:05
Alıntı yapılan es_PaSHa

Bu foruma en son 2011'de yazmıştım. Aradan baya bir zaman geçti...
Bu zaman içerisinde Eskişehirspor'umuzun ne hallere düştüğünü üzülerek izledim.
H.Ü. ve saz arkadaşlarının takımı kendi şirketleri haline getirmesini defalarca protesto ettim. Sonunda Hoşcan geldi, sloganı belliydi "ÖNCE GÜVEN"... Bende güvendim, samimiyetine inandım. Fakat olmadı Hoşcan... Beceremedin be abi...
H.Ü. gider ayak Alper'i sattı ki hala içimde sızıdır... Akabinde sen geldin, para yok, borç çok dedin. Eyvallah, haklısın dedik... Ama takımın önemli oyuncularını sende sattın birer, birer...
Eh be Başkan madem satıyorsun yerini dolduracak, orta seviyede bir futbolcu olacak potansiyele sahip gençleri neden almadın? Aldığın futbolculara bonservis vermedin, verdiysen de yazık! Aldığın futbolcularla kurduğun kadro maalesef PTT 1. ligde orta sıraya oynar.
Skibbe'ye fazla sabrettin. Skibbe'nin ilk dönemindeki başarıyı hepimiz hatırlıyoruz. Ama o günkü oynanan defansif, keyifsiz futbolu ve kadro kalitesini de yine hepimiz hatırlıyoruz. O dönemde değil Skibbe, takımı ben yönetsem yine aynı başarıyı yakalardım.
Neyse, diyelim ki sattığın futbolculardan gelen paraları da borca yatardın. Ama arkadaş,sen Başkansın ve senin bir yönetim kurulun var, nerede maddi desteğiniz? Hiç mi paranız yok? Bu kadar kötü bir kadroyu neden kurdunuz?
Geçen yıl passolig denilen illete destek verdiniz tribündeki heyecanı bitirdiniz! Kulübün acil paraya ihtiyacı olduğu dönemde tribünler bomboş kaldı! Tüpçünün peşinden koştun olan kulübün tribün gelirlerine oldu.
Yani Başkan önce kendi takımını düşüneceksin! Senin taraftarına dayatılanlara karşı dik duracaksın! O koltukta oturuyorsan ve seninle birlikte oturanların da bu kulübe maddi desteğini sağlayacaksın! Artık paraya kıyacaksın bu takıma adam gibi futbolcu alacaksın!
Toko'yla Khalifa'yla Mongongu'yla bu iş olmaz...
Passolige hayır dedim almadım ama takımın paraya ihtiyacı var dedim kendimce düzene yenildim, passolig kartını aldım, kombinemi aldım. Her sezon olduğu gibi formamı aldım. Evde nevresim takımından çay bardağına kadar neredeyse her şey Esstore'dan. Benim gibi yüzlerce taraftarın olduğunu da biliyorum. Yani ben ve benim gibiler kulübe olabildiğince destek oluyor.
Yani biz taraftar olarak fazlasıyla elimizden geleni yapıyoruz. Artık sizde elinizden geleni FAZLASIYLA YAPIN! Bu taraftar bunu sonuna kadar hak ediyor!

VE YİNE BU TAKIM AMATÖRE DÜŞSE DE BİZ BURADA OLACAĞIZ, PEKİ YA SİZ?

-------------
Yensen de, yenilsen de...

Gönderen: Sessizlik İyidir
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 01:19
Bi organizasyon yokmu bu şahısın istifa etmesi için biseyler yapalım

-------------
Onların Ki Sevmekse Bizim ki İbadettir (ESKİŞEHİRSPOR)

Gönderen: aliESES26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 02:00
Istifa Boşcan

Gönderen: beer_n_coffee
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 02:14
Bu borç ne kadarmis arkadaslar bilen yok mu? Yardim kampanyasi baslatalim birseyler yapalim. 100 er lira verebilecek 1 milyon Eskişehirspor sevdalisi cikmaz mi? Ne hallere düştük gecenin bu saati olmuş uyku girmiyor gözüme. Kafayı yedirecekler insana...

-------------
Seni bizim kadar seven oldu mu?

Gönderen: çamyuva
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 03:53
Hala istifa etmediler mi ????

Gönderen: tekeses
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 04:30
Elinize bir top alın dünyaya inecek ilk ufo aracına binin bu dünyadan sektirin gidin. Arkadaş bütün gece sinirden uyuyamadım ya.

Gönderen: tekeses
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 04:34
Arkadaşlar durum vahim üstü vahim durumda validir büyükerşendir olaya el atsınlar artık. Hemen bir kongre kararı alınmalı güçlü bir yönetimle devre arası transfer politikası belirlenmeli. Bu şehrin en büyük markası esestir. Bunu ısrarla görmezden gelen büyükerşen bir kere işe yara şu konuda valiyede sesleniyorum. Eses küme düşerse bu şehir şehir olarak küme düşer. Şehrin yöneticileri bunu görün artık.

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 05:31
O koltuk sevdani bırak o koltuk varya sabah sabah geceden beri perişan ettiniz milleti

-------------

Gönderen: emrah_eli
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 06:45
Bir ogretmen olarak gurbette bile gururla bahsettigim eskişehirsporu ne hale getirdiniz. Ogrencılerıme karşı rezil ettiniz beni. Gururunuz onurunuz varsa istifa edin

Gönderen: ESbursa
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 06:47
İstifa etmek bu işin en kolayı olur. Soramayız ama hesap sorulmalı arkadaş. Adam istifa edecek, yeni doğmuş bebek gibi günahsız sıyrılacak bu işten

Sattığı oyuncuları geri getirebiliyor mu ?
Bedelsiz gönderdiği oyuncuları geri getirebiliyor mu ?
Bu takım küme düşerse, boşa gidecek onca yılı geri getirebilecek mi ?
Eskişehirspor'la büyüyemeyecek olan binlerce gencimizi geri kazandırabilecek mi ?

Şehrin meydanı bağlayalım, her geçen yüzüne tükürsün.
ona da "yarabbi şükür" der ama bu adamlar

-------------
Mudanya Merkez EsEs'li Herkes

Gönderen: milkin0026
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 06:48
Senin yüzünden sigaraya başladım bu yaştan sonra bi s...gidin artık.

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 06:51
bizi üzmeye ne hakkınız var. biz bu takımı nasıl peşinden koşarak çıkarttık biliyor musunuz? umrunuzda mı? İstifa edin. Düşersekde kendi kendimize düşelim. Sizinle değil!!

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 06:51
    Ne Yapsanız Ne Etseniz Olmuyor İşte HOŞCAN Yönetimi; 3 Yada 5 Seneye Kadar ESKİŞEHİRSPOR İsminin Tarih Sayfalarına Yazılmaması İçin Allah(c.c) Rızası İçin Bugün Hemen Bugün İSTİFA Kararını Alın ve Hemen Bir İki Gün İçinde Yeni Gelecek Yönetime Kulübü Teslim Edin Kongre Süreci Falan Beklemeyin; Bu Gidişin Dönüşü Yok ve Aşağısı Uçurum ....AngryAngry 

Hatta Siz Hoşcan ve Ekibinin İlk Günden Bugüne Kadar Yanında ve Yönetiminde Olan Her Kongre  Üyesi Sizlerde  Kongre Üyeliğinden İstifa Etmelisiniz Gerekirse Eskişehirspor İsmini Telafuzunuzdan Çıkarın; Dün Trübünde 5.000-6.000 Taraftar Ne Diyordu EFSANE KADRONUN A..... S.... Diye Bağırıyordu; Galatasaray Bu Sahada Bizden 4 Yiyip Gidiyordu, Fenerbahçe Beraberlik Golünü Attığında Kalecileri Volkan Yarı Sahada Sevincinden Taklalar Atıyordu, Trabzon 2011 Yılı Şampiyonluğunu Bu SSahada Bıraktı Gitti VE BUGÜN ............AngryAngry

Madem Başka Bu Kulübü Sahiplenecek Bu Şehirde Kimse Yok Eskişehirspor'da Benim Bir Evladım Dediğin, Evlatlarından Ayırmadığın ESKİŞEHİRSPOR Komada Halil Ünal .... 

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: karamürsel-es
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 07:26
Ne yapmak istediğini biliyor-en başından beri seni Allah'a havale ediyorum.Bu şehrin ahı tez çıkar-senin geleceğin hüsran olacak.

-------------
karamürselden..

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 07:35
Alıntı yapılan ESbursa

İstifa etmek bu işin en kolayı olur. Soramayız ama hesap sorulmalı arkadaş. Adam istifa edecek, yeni doğmuş bebek gibi günahsız sıyrılacak bu işten

Sattığı oyuncuları geri getirebiliyor mu ?
Bedelsiz gönderdiği oyuncuları geri getirebiliyor mu ?
Bu takım küme düşerse, boşa gidecek onca yılı geri getirebilecek mi ?
Eskişehirspor'la büyüyemeyecek olan binlerce gencimizi geri kazandırabilecek mi ?

Şehrin meydanı bağlayalım, her geçen yüzüne tükürsün.
ona da "yarabbi şükür" der ama bu adamlar

Geçen Sezon Tarık, Erkan ve Aytaç Transferinden 30 TRİLYON Para Koydu Kasaya Veysel Falan Diğerlerini Saymıyorum Akıl, Fikir İşi Değil Sezon Sonu Mali Kongrede Yine 108 MİLYON Borç Açıkladı ...

-------------

Gönderen: turkuaz026es
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 07:56
hayla açıklama yok ya insanda bi utanma olur bırakıyorum der ertuğrul haca gibi bırak kan deişikliği yiy olur de yeter olmuyor işte bırak ya

-------------
nerde var böyle candan kalpler

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:17
Bırakmaz taraftar daha da sert baskı yapmalı adama stad da küfür ediliyor adam ayakta alkışlar yüz yok

-------------

Gönderen: barmen_26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:25
ben artık olaya farklı açıdan bakıyorum, birileri bu mesutu görevlendirmiş anlaşılan bu takımı ne yap ne et düşür rezil et diye,yoksa içinde zerre kadar eses sevgisi olan kimse bu rezil başkan gibi davranamaz, çapsızlığını geçen sezon tescıl etmesine rağmen buna oy veren kongre üyelerinide ayrıca kınıyorum, bir arkadaş çok güzel birşey yazmış bende tekrar edeyim, başkan istifa artık eses e ihanet boyutunu geçtik o zaten var,senin için bir şeref meselesi olması gerek

-------------
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:27
Büyük ihtimalle, taraftarın tepkisinin haklı olduğu ama bunu maç bittikten sonra yapması gerektiği şeklinde bir açıklama gelir.

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:36
Hala gitmedin mi sen yüzsüz adam....

Şu kulübe 1 gram katkın yok be. Başarı yok ama şu alanlarda atılım yapıldı desek yok, borç arttı ama takım başarılı desek yok. Bu kadar beceriksiz bir yönetim bir daha gelmez/gelemez.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:43
Alıntı yapılan barmen_26

ben artık olaya farklı açıdan bakıyorum, birileri bu mesutu görevlendirmiş anlaşılan bu takımı ne yap ne et düşür rezil et diye,yoksa içinde zerre kadar eses sevgisi olan kimse bu rezil başkan gibi davranamaz, çapsızlığını geçen sezon tescıl etmesine rağmen buna oy veren kongre üyelerinide ayrıca kınıyorum, bir arkadaş çok güzel birşey yazmış bende tekrar edeyim, başkan istifa artık eses e ihanet boyutunu geçtik o zaten var,senin için bir şeref meselesi olması gerek

Yada Açıkları Çok İstifa Edip Olağanüstü Seçim Kararı Alırsa Ortaya Dökülecek Olanlardan Çekiniyorlar Mesela Bonservis Parası Verip Oyuncu Transferi Yapmamasına, Aldığı Ücreti Çok Diye Oyuncuları Gönderip Yerlerine 3 Lig Topçuları Getirip Borcun 150 Milyonlara Çıkması ....

-------------

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:52
İstifa demekle olmuyor sayın taraftarlar PROTESTOOOOO nerde Unieses Bandoeses vs... ortak bır bıldırı yayınlansın adalarda basın acıklaması yapılsın event açılsın facebook tan filan neferın tutumu!!!!! bu konumu ne bılmıyorum belkı onlarda katılır

Gönderen: barmen_26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:54
takımın 50.yılında taraftara yaptığınız bu zulüm 100 sene unutulmaz boşcan ve beraberindeki güruhu

-------------
BULUTLAR BİRLEŞMEDEN ŞİMŞEKLER ÇAKMAZ
www.unieses.org

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 08:59
Bu Yönetimden Bir Adam Çıkıp Açıklama Yapmayacak mı Yada Resmi Siteden Bir Açıklama Gelmeyecek mi Bundan Sonra Ne Yapılabilir Yada Bir Çare Arayışı ? ESKİŞEHİRSPOR Tarih Oluyor;  Taraftar Uykusuz, Taraftar Gergin; Bunlar Başlarını Kuma Gömmüş Mışıl Mışıl Uyuyor ....AngryAngry

-------------

Gönderen: ermanbey26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 09:25
follow ve motto dergilerinde boy gösterip iş dünyasındaki başarı hikayelerini anlatan tüm eskişehirli işadamlarımızı göreve davet ediyorum,eskişehirspor bu şehrin en büyük markasıdır,ekmeğini yediğiniz şehre sahip çıkma zamanıdır.

-------------
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.

Gönderen: Stark
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 09:30
Bu hala istifa etmedi mi?

-------------
Eskişehirliyiz niye şampiyonluğunu televizyondan göreceğimiz takımları tutalım ?
YAŞASIN ESKİŞEHİRSPOR !

Gönderen: cngzhn
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 09:34
Gidelim tesislere oyuncuları alkışlayalım , yönetimi istifaya davet edelim... Adamların ne suçu var kapasiteleri bu... Onları buraya toplayan kişide suç... Mourınho'da gelse bu takımı kurtaramaz...

-------------
! ! ! . . . HER ZAMAN HER YERDE EN BÜYÜK ES-ES . . . ! ! !

Gönderen: eskikurt
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 09:39
Defol git, yazıklar olsun sana ve ekibindeki şehrine ihanet edenlere.

-------------
en büyük eses gerisi hikaye

Gönderen: SkyPlus
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 10:17
Alıntı yapılan cngzhn

Gidelim tesislere oyuncuları alkışlayalım , yönetimi istifaya davet edelim... Adamların ne suçu var kapasiteleri bu... Onları buraya toplayan kişide suç... Mourınho'da gelse bu takımı kurtaramaz...

Abicim hiç birşey yapamıyorlarsa, geçsin 9 kişi defans yapsın kontra oynasınlar 0 - 0 biter ya da 1 - 0 alırız. Ama her maç 3 er gol yemekte koyuyor yahu...
Şu an ki algı şu; Eskişehir garanti 3 puan. Yazık halimize :/

-------------
Dürüstlük - Saygı - Güven

Gönderen: eskiayder
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 10:41
Acil hemde çok acil.... Ülkede görülmememiş istifa protestosu.. Üç kuruşluk zibidiler takımımızı, şehrimizi, taraftarımızı ne duruma düşürdüler... Bunlardan kurtulmadıkça çok çile, çok ızdırap çeker bu taraftar... Bunları şehire bile sokmamak gerek...

Gönderen: doğuş
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 11:09
kabullenip yenilgiyi, istifa ederseniz onurunuzu kurtarırsınız bizde alkışlarız sizi

-------------
sevinmek için sevmedik

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 11:27
Nasil olsa kredi çekip verdiğiniz paralarida kurtardiniz. E gidin artik

Gönderen: x camoka x
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 11:32
Alıntı yapılan x camoka x

Aha da buraya yazıyorum 10. hafta gelmeden bu taraftar seni istifa ettirir. 

Bu mesajı 17 Ağustosta yazmıştım. Kaldı 5 hafta
Tarih 28-09-2015 - Kaldı 4 hafta 
BJK
Akhisar
Kayseri
GS
Kaldı 3 hafta 
Akhisar
Kayseri
GS

Kaldı 2 hafta 
Kayseri
GS

kaldı 1 hafta

Galatasaray

Ya siz gidersiniz yada bu taraftar sizi bir şekilde gönderir.Seçim sizin.

-------------
Sevelim & Sevilelim

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 13:11
istifaa gelsin artık

-------------
sevinmek için sevmedik

Gönderen: GLADYATÖR
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 13:48
İstifa etmekte bir hizmettir

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 13:50
Hizmet mi?bu adamların bu camiaya hizmeti ne olmuşki istifa edip hizmet etsinler.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 13:55
mesut ilk secildigin gün yazmistim halil secimle gitti sen ana avrat sövülerek gideceksin diye buradaki seffaf lar halilci ilan etmislerdi beni halilide tanimam görmem ama aha da size kapak olsun cok bilmis seffaflar ilk sayfalara acin bakin kimler ne yazmis simdi deve kusu gibi kafayi kumun altina sokup saklanmayin beyler popo disarda herkez görüyor

-------------

Gönderen: emrahaydogmus104
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 14:00
Bir nesil senin ve ekibin yüzünden ESES masallarıyla büyüyecek.Zamanında biz de buralardaydık .Avrupa kupaları için oynuyorduk diye cocuklarımıza anlatacağız ..Tamam biz 3.ligde de olsak destekleriz ama yeni nesile nasıl anlatacağız tutmayın 3 büzükleri ESES i tutun diye.. hele benim gibi gurbette yasıyorsanız..

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 14:10
Super lige bu sene çıkan takımlar senden bin kat iyi takım kurmuş transfer yasağı olan Mersin bile senden üstün durumda sen neyin kafasını yaşıyorsun camiayla yeter bu kadar alay ettiğin istifa et ama yaptıklarında yanına kalmamalı gelen yönetim hesabını sormalı

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: çıplakkral
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 14:57
istifa edip kaçıp kurtulmaları teşvik edilmesin.
bu adamlar klüpten ve şehirden kovulmalıdır.
istifa ile olmaz bu iş.madden hesap verecekler.dava edilsin hoşcan ve ünal dan buharlaşan paralar kuruşuna kadar alınsın.
manevi verilecek ceza ise şu an verilmekte...
bütün şehir bu sütunlardan suratlarına tükürmekteler.değil türkiye,dünyada bile bir klüp başkanı olsun ki bu denli tükürük yağmuruna tutulsun.yarabbi şükür diyordur bu tipler.
protestoya devam.lütfen tükürmeye devam.bu kendini bilmez,ukala,iş bilmez,hain kişileri tükürüklerimizle boğana kadar.
istifa yok.teneke bağlayıp gönderilmeleri gerekir.ama önce klübün paralarını yerine geri koyacaklar...

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 15:45
Birakin burayi aglama duvarina cevirmissiniz , ahlak yoksunu , utanmazlik abidesi Hoscan degil baskanlik yapmak Eskisehir de nefes aliyorsa bu ayip tüm taraftarindir 10 kisi toplanip klübü veya isyerine gidip hesap soramiyorsa , sizlere Hoscan gibi dallamalar size cok bile 😡😡😡😡😡😡.
Yok protesto edelim
Yok Migros önü
Yok mail yazalim
Yok ne idügü belli olmayanin etrafinda toplanalim
Yok takim zarar görür
Yok macdan sonra bagiralim
Vs....vs....

Hadeeeee , herkes hak ettigi gibi yönetilir ahlak yoksunu baskan , uyusturucudan sabikali desdekcisi , bizansli yöneticiler ehhh bunlara da daha protesto edelim mi , etmeyelim mi diye düsünen taraftar yakisir 😡😡😡😡...

Sevgi tutku eylem gerektirir cen cen cene degil 😡😡😡😡😡

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderen: ant_eses
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 15:50
Bizim Eskişehirspor sevdamız bitmez ama senin koltuk sevdan elbet bitecek başkan bozuntusu..!!!

-------------
ANTALYANIN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİ(AKŞ)
UZAKLARDA YANIYORUZ AŞKINLA!!!!

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 17:59
daha yokmu istifa :(

-------------
sevinmek için sevmedik

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 18:12
Alıntı yapılan köfteci

Birakin burayi aglama duvarina cevirmissiniz , ahlak yoksunu , utanmazlik abidesi Hoscan degil baskanlik yapmak Eskisehir de nefes aliyorsa bu ayip tüm taraftarindir 10 kisi toplanip klübü veya isyerine gidip hesap soramiyorsa , sizlere Hoscan gibi dallamalar size cok bile 😡😡😡😡😡😡.
Yok protesto edelim
Yok Migros önü
Yok mail yazalim
Yok ne idügü belli olmayanin etrafinda toplanalim
Yok takim zarar görür
Yok macdan sonra bagiralim
Vs....vs....

Hadeeeee , herkes hak ettigi gibi yönetilir ahlak yoksunu baskan , uyusturucudan sabikali desdekcisi , bizansli yöneticiler ehhh bunlara da daha protesto edelim mi , etmeyelim mi diye düsünen taraftar yakisir 😡😡😡😡...

Sevgi tutku eylem gerektirir cen cen cene degil 😡😡😡😡😡

-------------
karamürselden..

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 18:13
Şu forumda okuduğum en güzel yorumdu ağzınıza sağlık...

-------------
karamürselden..

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 18:26
Mesut  koltuğu bırakmaz gibi...

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 19:40
Vallahi bu taraftara bende baskan olsam omur billah birakmam. Ne harekete gecen var ne tepki koyan gerekirse gidip bulacaksın. Orada burada toplanıp açıklama yapmakla bu adamlar gitmez. Biz gurbetteyiz. Diyorsaniz bir hafta sonu toplanip gerekli yerleri istila edicez her zaman varim ama bos konusmalara gerek yok

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 19:42
https://www.youtube.com/watch?v=TIpDCdRR6BE

Bakın bu videoda futbolcular ve taraftar birlik beraberlik içinde.Biz süper lige böyle çıktık.Şimdi de kadroda sahada savaşan,formanın hakkını veren futbolcular olsa Bursa gibi şampiyonluğa oynarız.Hoşcan sene başında saçma sapan transferler yerine Boffin,Sezgin,Kamil Ahmet,Diego,Özgür,Serdar Özbayraktar,Hürriyet,Mustafa Sevgi,Kamara,Nuhiu gibi futbolculardan oluşan bir takım kursaydı,bu takım taraftar ile bütünleşip üst sıralara oynardı.Saydığım isimler çok yetenekli,aman aman futbolcular değil.Ama sahada terinin son damlasına kadar mücadele eden adamlar.Üzerinde taşıdığı formanın hakkını veren adamlar.Şimdiki takımda mevcut futbolcularımız maçtan sonra alem yapıyor.Taraftar,takım,şehir umrunda değil.Eskiden yenildiğimizde futbolcular taraftardan sopa yerdi şehirde gezemezdi,şimdi kendi sahamızda kevgire dönüyoruz,maçın son 10 dakikasında anca istifa diyebiliyor bu taraftar.Ayder zamanında futbolcular taraftar çağırdı da tribüne gelmedi diye 80 dakika suspus maç izleyip , son dakikalar yıkmıştık ortalığı.O protesto sadece futbolcular tribüne gelmediği için yapılmıştı.Şimdi takım küme düşecek son 10 dakika da istifa diyoruz.Heryerde bu takımın gerçek sahibiyiz diyoruz ama takım üzerinde hiçbir etkimiz yok.Takımın küme düşüşünü oturmuş izliyoruz.Hoşcanı koltuktan indirecek,takım küme düşme savaşındayken gs formalarıyla fotoğraf çekinen yöneticileri istifa ettirecek güçlü bir tepki gösteremiyoruz.

Gönderen: Frigyalı_26
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 20:35
Heleki şahsım adına gidişine en çok üzüldüğüm futbolcuların başında gelen Nuhiu gelir gelmez başını yedin geçen senenin dinamosu Morinin başını yedin Diegomuzun başını yedin Hürriyetimizin başını yedin her şeyden önce taraftarın şevkini kırdın tribünlerdeki o neşeyi o güzelliklerin başını yedin daha ne diyeyim bizleri çok üzdün Mesut bey lütfen yeter artık ALLAH'ın aşkına yeter bırak git artık..Birde biz evimizde bileğimizi bükebilen babayiğit yoktu şimdi yolgeçen hanına döndük önüne gelen yeniyor bizi çok zoruma gidiyor yemin ediyorum..

Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 20:42
direnmeyi bırak artık et işte istifaaaaaaaaaaa

-------------

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 21:13
                      ES ES kimlere emanet üzülüyorum..

Futboldan anlamayan , aaaabi biiiii lira diyecek başkan?
Fındık fıstık başkan?
Her seçime aday olup blöf atan aday adayı?
40 milyon tl ci göreve hazırızcı aday adayı?
Maradona da bizi görecek mi? aday adayı?

Takıma , taraftara daha fazla zarar vermeden Hoşcan istifa etmeli...Tozlu , dumanlı havada kim gelir ne olur bilinmez...Gerçi belli de:/

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 24/Eki/2015 saat 21:45
En zayıf halka yarışmasına katılsan,ancak bu kadar olurdun yani...

-------------
Diren ESES...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com