Sayfayı yazdır | Close Window

İsmail Kartal

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4692
Yazdırma tarihi: 02/Haz/2024 saat 05:25
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: İsmail Kartal
Gönderen: ulm26
Konu: İsmail Kartal
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:19

Eskişehirspor, Michael Skibbe’den boşalan Teknik Direktörlük koltuğunu İsmail Kartal’la doldurdu.Eskişehirspor Başkanı Mesut Hoşcan ve İsmail Kartal arasında gerçekleşen görüşmede her konuda anlaşma sağlandı. Daha önce Fenerbahçe’yi çalıştıran İsmail Kartal, takımın başına geçerek başarılı olmayı hedefleyecek. İsmail Kartal, yarın imzayı atarak 17.00'da yapılacak idmanda takımın başında yer alacak.

2Eylül Spor

-------------
SENSIZ HAYATI NEYLEYIM ES ES SIM              

Yanıtlar:
Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:21
Hayırlı olsun.

İnşallah başarılı olur.

Gönderen: tepebaşılı26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:22
Aziz yıldırımıda kulüp başkanı yaptıkmıydı tam olur bu iş..

-------------
HER ASALETE BOYUN EĞDİREN SEN DEĞİLMİYDİN?

Gönderen: esesselcuk
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:22
Hayırlı olması dileğiyle :S

-------------
Kravatlılar Gider ATKILILAR Kalır

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:23
ismail kartal mıııııııııııııııııııııııııııııı allah belanı mesuttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt

Gönderen: sümeres26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:23
Skibbe yi göndermeseydiniz ne gereği vardiki. Ptt 1 lig hayırlı olsun

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:25
Rezalet.Bu yönetimin yapacağı iş ancak bu kadar olurdu.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: esesliyasin26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:26
Geçen sene 90+5 te haksız penaltıdan yediğimiz gol hakkında tek kelime edemeyecek kadar yüreksiz, hatta Eskişehir zaman geçirdi diyebilecek kadar futboldan anlayan birini getiren yönetime helal olsun...

-------------
ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR BU BÜYÜK TARAFTARA!!!

Gönderen: Tug!
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:27
Geçmiş olsun .

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:31
Taraftar olarak hiç bir etkisi olmayan bir taraftarız yönetime hiçbir sözü gecmeyen bir taraftarız. Taraftar arasında da birlik beraberlik olmayınca ptt 1 lig ufukta gözüküyor ister istemez.
Şimdi soruyorum bulent uygun u istemeyenler aziz in kuklasi ni takımın başına gecirilmesinden memnunmu.
   Buyrun bulent uygun gelmesinde kim gelirse gelsin.
      Bu takımı hareketli heyecanlı birazda Asabi bir teknik adam kurtarırdi. Yeminle yilmaz vural gelseydi kurtulma şansımız daha yüksek olurdu.

Gönderen: karamürsel-es
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:31
Bunlar ESES'imizi düşürmeye yemin etmişler..çok riskli bir seçim;hakkımızda hayırlısı..

-------------
karamürselden..

Gönderen: azzuri26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:33
Okan Buruk en azindan kesin düşer denilen antep i kumede tutmustu. Ismail Kartal dan hic umudum yok.
Nasil sene basinda skibbe Akhisar macini goremez dediysem, simdi de ismail hoca ile sezon sonunun goremeyiz kumede de kalamayiz.
İnşallah yaniltir.
Ama yönetim hic yaniltmiyor

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:35
Teknik direktörlüğü için ben iyi ya da kötü bir şey diyemiyorum. Ama fenerle özdeşleşmiş bir isim olması ilerleyen zamanda bizim için sıkıntı olmaz umarım

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:37
Alıntı yapılan meliheses

Teknik direktörlüğü için ben iyi ya da kötü bir şey diyemiyorum. Ama fenerle özdeşleşmiş bir isim olması ilerleyen zamanda bizim için sıkıntı olmaz umarım

Bülent Uygun olmasında kim olursa olsun.

Gönderen: MuratHoca
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:39
İsmail Kartal'ın bizi içinde bulunduğumuz durumdan çıkartabileceğini düşünmüyorum. Bize hareketli, heyecanlı, tecrübeli bir teknik adam gerekiyordu.

-------------
üniESES-Karanlık ve ayaz gecelerde içimizde yanan ateştir, Eskişehir...

Gönderen: Eduardo
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:40
İsmail hocayı sadece karakter olarak beğenirim umarım yanıltır beni. Kaliteli teknik direktörlerle beraber çalıştı bakarsınız aşı bize tutar.

Gönderen: emirhan26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:42
Hayırlı olsun umarım bir çoğumuzu yanıltır.

Gönderen: br_65
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:43
Okan buruk tugay onder ozen kim gelirse gelsin benzer yorumlar olacakti. Onemli olan onumuzdeki 2 mactan en az 4 puan.alamazsa gecmis olsun. Onu alirsa butun soylenenler unutulur. Hatta aslinda iyiydi denir. Sezonu dusmeden kapatirsak seneye 5. Haftada gider. Giderken de ne fenerligi kalir ne hocaligi ne adamligi.

Gönderen: spongeBOBmarley
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:44
hayırlı olsun ligi tanıyan bi hoca ve kaşar bi hoca değil, ama keşke şu koca haftayı boşa geçirmeseydik

Gönderen: turşucu hurşit
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:44
EY YÖNETİMDE söz sahibi olanlar

Sizin kadar çapsızını hayatım boyunca tanımadım

Bu başkana bu hoca yakışırdı. şaşırtmadın.

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:45
Bunun Skibbe'den farkı ne Allah aşkına ? Skibbe'nin sadece milliyeti değişik olanı. Adamın oynat(a)madığı futboldan fb taraftarı bile kabız oldu, bize ne faydası olacak.

Bari Okan'ı getirseydiniz diyeceğim ama ne fayda. Yine beni yanıltmadınız, hayırlı olsun demek istiyorum ama onu bile diyemiyorum.

Sonumuz hayır olsun...

Gönderen: gokturk26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:48
Yapacak bir şey yok. Takıma ve hocaya sahip çıkmalıyız. İnşallah kümede kalırız ama zor görünüyor.

Gönderen: eskisehirspor
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:51
Keşke hoca,oyuncu yerine adam gibi bir başkan ve yönetim transfer edebilseydik...

-------------
seninle açtık gözlerimizi ...

Gönderen: alyans9999
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:52
Aziz de gelicekmi beraberinde.

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:53
Mehmet Topuz başlığını da yavaştan açalım.

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:54
Neyse , sonuçta başarılı olmak isteyecek,kendini ispatlamak isteyecektir.bu yıl bizi ligte tutsun.önümüzdeki 2 maçtan 4 puan alarak Başlasın yeterli

Gönderen: lejyonnn
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:54
Sosyal medya da bizimle başarılı olabileceğini düşünen bir sürü kişi var.

Şimdi herseyi bir tarafa bırakıp destek olma zamanıdır...

Gönderen: hakanselim76
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:57
Kartal temiz bir isim,teknik direktörlüğü ise fb den ibaret değil,yıllardır hocalık yapıyor.Başarılı olmak kendini ispatlamak isteyecektir.hayırlı olsun,bize düşen destek olmak

Gönderen: karargah26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:58
adam bizim şuanki kadroya 10 basacak bir kadroyu bile korkak oynatıp febelileri kabız etti. Şimdi gelip bu kadroyu mu galibiyete taşıyacak oyun oynatacak, istemediğimiz mesut bakkal bile bizi ligde tutabilirdi. Ya da okana az biraz daha verselerdi. Umarım sene sonuna kadar anlaşılmıştır yoksa yine tazminat vermeyelim

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 15:59
Ismail hocaya şans vermeliyiz. On yargi kotu bir sey. En azindan ligimizi taniyor sivassporu falan ust lige cikaran tecrubeli bir hocadir skibbeden de iyidir. Elinde dar bir kadro var 15. 14. siradakiler ile aramizda cok bir puan farkı yok umarim takimi ligde tutar hayirli olsun

Gönderen: turkuaz026es
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:01
en az parayı istemiştir herhal inşallah hayırlı olur

-------------
nerde var böyle candan kalpler

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:04
Ben Önder ÖZEN olsun istiyordum ama Hayırlı olsun demek düşüyor.Çok fazla tolerans'ı yok bunu bilerek gelmiştir umarım!!!

-------------
Diren ESES...

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:17
ALLAH sizi bildiği gibi yapsın.
Beter olun.Maçada gidersem bana yazıklar olsun.Aziz yıldırımın oyuncağı,kuklası,maşası olan bir adamı getirdiniz.Aykut olsa oğuz çetin olsa Amenna'da tamam hadi bir nebze sineye çekersinde.ismail kartal denen adam kimdir.İnşallah gelmez dediğim Yılmaz vural gelseydi bu kadar isyan etmezdim artık gerisini siz düşünün.
Mesut hoşcan denen başkan (başkanımız olmayaydın da başsız kalaydık)
ALLAH sizi bildiği gibi yapsın.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:18
sefa kardeşim önder abi ismail kartalı getirecek kadar basiretsiz kulübü çapsızlığa itecek bir kulüp başkanıyla çalışır mı?Sen olsan gelirmisin.

-------------

Gönderen: öğüt
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:19
ismail kartal dan sonra; burada yönetime hocaya sahip çıkmak adına yazdığım tüm mesajlardan dolayı (haklıysamda dahi)herkezden özür dilerim... bukadar çapsız olunur ancak...

Gönderen: kayhanes
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:19
Umarım hayırli olur 2. Liglerde çok gorev yapti kisa bi donem milli takimin alt katogorilerinde gorev aldi Ersun yanal ile calisti Fb de Azizin ve Emre gibi futbolcularin yaninda ezildi belki bizde huzur bulur bizide düzlüge cikarir listedeki hocalardan en olumsuz baktigim isimdi ama bu saatten sonra hayırlı olsun demek düşer

-------------
ÖLÜMÜNE ESES

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:20
ayıp bir şey ya, şu takımı gaza getirip oynatacak bir adam lazımdı, bülent uygun dedik biliyorduk getiremeyeceğinizide, bari en azından motivasyonu olan sert birini getireydiniz. Yazık bee yazık vallahi.
Hocam sende kusura bakma, tut kümede yanılt bizi lütfen.
Hayırlı olsun bizim sevdamız armaya, ali veli olmuş önemli değil.
Başarılar...

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: Ousman26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:20
Alıntı yapılan br_65

Okan buruk tugay onder ozen kim gelirse gelsin benzer yorumlar olacakti. Onemli olan onumuzdeki 2 mactan en az 4 puan.alamazsa gecmis olsun. Onu alirsa butun soylenenler unutulur. Hatta aslinda iyiydi denir. Sezonu dusmeden kapatirsak seneye 5. Haftada gider. Giderken de ne fenerligi kalir ne hocaligi ne adamligi.

Br_65 cok güzel ozetlemis.
Ben de pek memnun kalmamış olmama rağmen; tam destek verip tribüne çağırıp vs. Yapıp hoşgeldin deyip havaya sokulması gerektiğını düşünüyorum.
Daha maç yapmadan YINE olumsuz yıkıcı eleştirilerle ilk maçta adamı yıpratmayalım.
INSAALLAH çabuk uyum sağlar. Hayırlısı olsun.
Saygilar

Gönderen: yirmialtı
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:24
şu Onur'u oynatma 11'e 11 oynayalım başka bişey istemiyorum senden. Haydi başarılar ismail hoca.

-------------
ES-ES

Gönderen: HakanTekkalmaz
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:24
Bize uyacak bir hoca değil ama inşallah yanılırız.Yardımcısı eski kalecimiz Murat Öztürk inşallah o da gelir.Bir diğer yardımcısı eski futbolcumuz ve yard.antrönörümüz Sefer Yılmaz dı ama şimdi Giresun da,belki Toprak yrdmcı hoca olur.Bülent Ertuğrul da kalır herhalde.

-------------
Tatar2648 marmariseses

Gönderen: uayuay
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:28
Şimdi sıra bizde haydi büyük adam
Şampiyon bizi İsmail Kartal

-------------
Grupların, reislerin değil.. ESKİŞEHİRSPOR'UN TARAFTARLARIYIZ!

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:33
Allah sonumuzu hayır etsin

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:33
Fenerli aziz in adamı takımın başına geçeceğine onurlu bir şekilde alt lige dusseydik.

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:35
bülent uyguna birilerin adamı derken, sonuna kadar azizin kulu olan adam geldi bize t.d oldu sinirden kafayı yiyeceğim, iki hafta sonra ziyaretlere başlar artık aziz yıldırım

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:36
Bülent Uygun a kurban olsaydınız

Gönderen: ykp26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:38
TOFAŞ KUŞ SERİMİZ HAYIRLI OLSUN!!!!!
KESİN BEDELSİZ VE BONSERVİSİ ELİNDE BİR ELAMANDIR.:))))

Gönderen: caner26
Biraz ön yargılıyım ama hayırlı olsun ptt 1. lig. İnşallah yanılırım. Bize destek olmak düşer yine de.

-------------
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...

Gönderen: esk__26
Skibbe den farklı olucagını dusunmuyorum fblilerde oynattıgı oyunu ve oyuncu tercihlerinden sikayetciydi
Allah sonumuzu hayır etsin   umarım basarılı olur Ouch
Ama bu kadro ve teknik heyeti gözümde canlandırınca Ptt ligi geliyor nedense aklıma Angry

Gönderen: emrah
Başarılı olacağını umut etmekten başka yapacak bir şeyimiz yok. Neler yapacağını önümüzdeki haftalarda bekleyip göreceğiz.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:42
Hiç bir kredisi olmayan adam her mağlubiyetle yerden yere vurulacak. Kısacası gelmeden istenmeyen adam

Gönderen: ykp26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:45
Bir zamanlar, büyük bir dağın tepesinde bir kartal yuva yapmış. Bir süre sonra kartalın dört adet yumurtası olmuş. Yumurtalar henüz kuluçka dönemlerindeyken dağda bir deprem olmuş. Kartalın yuvasındaki dört yumurtadan biri, depremin şiddetiyle yuvadan düşüp dağın tepesinden yuvarlana yuvârlana vadideki bir çiftliğe dek ulaşmış. Bu çiftlik, bir tavuk çiftliğiymiş. Çiftlikteki tavuklar, kendi yumurtalarına pek benzemeyen bu değişik ve biraz da büyük yumurtayı sahiplenmek istemişler. Yaşlı bir tavuk, yumurtayı koruması altına almış ve öteki yumurtalardan çıkacak yavrulardan ayırmaksızın büyütmeye karar vermiş.

Günü dolup zaman geldiğinde yumurtanın içindeki kartal yavrusu kabuğunu kırmış ve dünyaya gelmiş. Bir tavuk çiftliğinde bulunduğunu ve kendisinin de çevresindeki yüzlerce tavuğun arasında olduğunu görünce, kendini de tavuk sanmış ve çiftlikteki tavuklarla birlikte, o da bir tavuk gibi büyümeye başlamış. Yalnızca o, kendisini tavuk gibi görmekle kalmıyor, çiftlikteki tüm tavuklar da onu bir tavuk olarak görüyorlar ve ona bir tavukmuş gibi davranıyorlarmış. Zaman zaman içinden; "Ben çevremdeki tavuklara benzemiyorum, acaba ben kimim? "diye soruyormuş.

Ama bu kuşkusunu bir türlü dile getiremiyormuş. Ne de olsa o da bir tavukmuş ve tavuk olduğunu da bilmeli, kabul etmeliymiş. Bir gün çiftlikte öteki tavuklarla birlikte oyun oynarken, yukarılardan birkaç kartalın özgürce uçtuklarını görmüş. Kendini tutamamış, yüreğinde bir anda oluşan coşkuyla haykırmış: "Aman Allah'ım, ne kadar güzel uçuyorlar. Ben de onlar gibi uçmak istiyorum..."

Tavuklar, onun bu sözlerine hep birlikte gülmüşler.

"Sen bir tavuksun ve şunu asla aklından çıkarma; tavuklar kartallar gibi uçamazlar."

Küçük kartal, o günden sonra hemen her gün gökyüzüne bakıyor ve yukarılarda uçan kartal arıyormuş gözleriyle. Bir kartal gördüğünde ise çiftlikteki öteki tavukları unutuyor, gökteki kartal gözden kayboluncaya dek büyük bir hayranlıkla ve özlemle, onu izliyormuş. Sonra da tüm hayranlığını ve özlemini, kartal gördüğü her zaman olduğu gibi, hep aynı sözlerle dile getiriyormuş:

'Ah tanrım, ne olur, ben de onlar gibi uçabilsem... Ben de onlar gibi özgürce kanat açabilsem göklerde...."

O böyle konuştukça, bu kez çevresindeki tüm tavuklar da her zaman söyledikleri sözleri bir kez daha, bir kez daha yineliyorlarmiş:

"Vazgeç düşlerinden...   Sen tavuksun ve hep tavuk olarak kalacaksın...."
Küçük kartal, çevresindeki tavukların her gün birkaç kez yineledikleri bu sözlerinden öylesine etkilenmiş ki sonunda bir kartal gibi göklerde özgürce kanat açmak düşünden vazgeçmiş ve yaşamını bir tavuk gibi sürdürmeyi kabul etmiş ve bir tavuk gibi sürdürdüğü yaşamının sonunda bir tavuk gibi ölmüş.

Ne olduğunu düşünürsen, o olursun. Eğer, hayatınızın herhangi bir zamanında, kartal olma hayalini kurarsanız, hayallerinizi takip edin.

Tavukların sözlerini değil.

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:45
ulan biraz taraftarın sesine kulak versenize, bu adam gelecekti de niye skibbe gitti. Gram fazlası yok bence skibbeden. abimizin de dediği gibi kimsenin istemediği ve her yenilen maç sonrası eleştiri yağmuruna tutulacak bir adamı getirmek bu takıma çok daha zarar verirdi. Sağolsun mesut hışçan bunu kendi yaptı.

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ESESLİ

Gönderen: eseschicago
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:46
Ele güne Rezil oldum......

-------------
1.nci ligde de ESES liydim; 3.ligde de

Gönderen: Es-EsLi26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:48
ROK'un (Rasim Ozan Kütahyalı) tabiri ile meshur Arap İsmail .
Hoşgeldınız hocam basarılı olmanızı can-ı gonulden ıster ve basarılar dılerız .
İstanbul medyası hocalıgınızdan hatta futbol bılgınızden bıle suphe etmıstı...
Gosterın kendınızı.. BIZ onların yaptıgını asla yapmayız..

-------------
ESKIMEYENSEVDA

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:52
Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, teknik direktör İsmail Kartal ile prensip anlaşmasına vardıklarını açıkladı.

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Eskişehirspor, teknik direktör İsmail Kartal ile el sıkıştı.

Kulüp Başkanı Mesut Hoşcan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, teknik direktör Michael Skibbe'nin sözleşmesini dün karşılıklı olarak feshettiklerini hatırlattı. 

Eskişehirspor'a yakışan bir teknik direktörle anlaşmak için çalışmalara hemen başladıklarını ifade eden Hoşcan, şöyle konuştu:

"Yerli birçok teknik adamla görüştük. Bize yakışan bir teknik direktör olan İsmail Kartal ile anlaşmaya vardık. İsmail Hoca, yarın kente gelerek sözleşme imzalayacak ve takımla ilk antrenmanına çıkacak. Eskişehirsporcamiasına hayırlı olsun. Devre arasında da hocamızın raporu doğrultusunda takımımızı iyi yerlere taşıyacak transferler yapacağız. Bundan kimsenin şüphesi olmasın."

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: İrfan
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:53
Hayırlı olsun.Bu saatten sonra başarılı olmasını diliyorum.İnanın kim gelse birileri beğenecek, birileri eleştirecekti.Sonuçta hoş geldin İsmail hocam.Senin için gerçek bir gösterge Eses.İnşallah başarırsın; senin başarın Eses'imin başarısı...

-------------
İrfan

Gönderen: eguven26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:54
Yönetim çapını bir kez daha gösterdi bu takıma sahaya heyacanını yansitacak biri gerekli Fenerbahçe gibi bir kadroda oynattığı oyun ortada iken bizim kadrodan şapkadan tavadan çıkarmasını beklemek abesle iştigal getirilebilecek en son teknik adamdı bana göre. Ilim acıyor umarım yanılırım umarım beni yanıltır ancak hiç zannetmiyorum bağıra bağıra düşüyoruz. Yapılacak tek şey son düdük çaılıncaya kadar Takım'ı desteklemek çünkü tek umut taraftar kaldı elde

Gönderen: NERUDA
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 16:58
Hayırlı olsun.Mesut Başkan ın daha iyi bir teknik direktör getirecek karizması ve parası yoktu.

-------------
Vergilendirilmiş Kazanç Kutsaldır!

Gönderen: neandertal
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:00
Yağmurdan kaçarken doluya tutulmak bu olsa gerek!

Bu adamın hangi takımda ne başarısı var? Hangi özelliğini sevdiniz de aldınız?

Çapsız, beceriksiz yönetim...

Gönderen: ender_26_esk
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:00
Fenerin o kadrosunda bile penaltısız maç kazanamıyordu.Bizdeki bu kadroyu nasıl kullanacak merak ediyorum.Hayırlı olsun.İnşallah başarılı olur.

Gönderen: 1965es
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:03
hayırlı olsun,

umarım başarılı olur ön yargılı davranmayalım

gelişine sevindiğimiz hocalar sonrasında istenmeyen oldu...

bazen futbol bilgisi bazen iyi niyettir puanı aldıran bizler yerimizde destek olmaya devam edelim yeter...

-------------
İlk NefES Son NefES

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:09
Yönetimin Çapı belliydi , getireceği de bu olur ancak ilk yarının sonunu göremez buraya da yazıyorum. Yazık çok yazık.

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:10
Alıntı yapılan sümeres26

Skibbe yi göndermeseydiniz ne gereği vardiki. Ptt 1 lig hayırlı olsun

Skibbe gitsin diyenlerden birisiydiniz...hayrola Morinho mu gelecekti???

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: Adnan26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:11
Beklemiyordum, süprpriz oldu. Artik iyimi yoksa kötü bir sürprizmi önümüzdeki maclar gösterecek. Bazen ummadik tas bas yararmis. Insallah basarili olur ve derin bir nefes aliriz.

Basarilar Ismail Kartal

-------------
Nice insanlar gördüm, üzerinde elbisesi yoktu.
Nice elbiseler gördüm, içinde insan yoktu.

Gönderen: ezbol
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:13
YAZIKLAR OLSUN.UTANMASANIZ İSTANBUL TAKIMLARINA BİRYERİNİZİ DÖNECEKSİNİZ.SİNİRDEN DELİRECEM.BU ÇAPSIZ HOCA KADAR GÜNENECEĞİNİZ HİÇMİ ESKİŞEHİR EVLADI YOKTU.ALLAH BELANIZI VERSİN.TAKIMI REZİL EDECEK VE ARDINA BAKMADAN GİDECEK.KİMSE BENDEN BUNDAN SONRA DESTEKLEMEYİZ YAKLAŞIMI BEKLEMESİN.HOSCAN DEFOLLLL GİT.BİR BOKTAN HABERİN YOK SENİN.

-------------
eskişehirli ilk evliliğini ESES'le,ikinci evliliğini eşi ile yapar.

Gönderen: bs26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:17
Bülent UYGUN ve Ersun YANAL dan başkası bize faydalı olamaz. Bu yönetmdende başka bişey beklenemezdi.  Y atutatrsa mantığı ile klüp yönetilemez. Kabus devam edecek malesef

Gönderen: esolimpiyates
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:18
Geldiğine çokmu sevindim hayır. Fb. yi çalıştırdığı dönemde de bana çok itici gelirdi. Ama bu saatden sonra desteklemek gerekir. Bazı yorumlar aynı Skibbe'nin ilk geldiği yorumlar gibi şimdiden takımı küme düşürmüşler. Hoca değişikliği şartdı bu tercih de İsmail Kartal olarak yapılmış. Takımın üzerindeki ölü toprağını kaldırabilir forma adaletini sağlarsa ilk yarı sonuna kadar toplayabildiğimiz kadar çok puan toplayabiliriz. Devre arasında transfer sözü almıştır zaten. Nokta atışla transfer yaparsak aynı geçen sezon olduğu gibi lige tutunuruz. Olumsuz düşünmeyelim sonuç da olumsuz olmasın. Hayırlı olsun.

-------------
DALINDAN KOPAN YAPRAĞIN AKİBETİNİ RÜZGAR TAYİN EDER..

Gönderen: danimarkaeses
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:19
Şaka mı bu?

-------------

Gönderen: Abdullah Palaz
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:23
İsmail Kartal kişilik olarak özel bir insandır ve kulübüme yakıştırırım. Teknik direktörlük konusunda Fenerbahçe serüveni boyunca kamuoyunu memnun edemediği aşikar. Ancak aynı İsmail Kartal Sivasspor'u şampiyon yaparak SüperLig'e çıkartmıştı. Yine de dürüst olmak gerekirse ismi geçen teknik direktörler arasında en istemediğim isim takımın başına getirildi. Ve ancak bu işler belli olmaz, oyuncularla özel bir ilişki kurarak beklediğimin aksine başarılı da olabilir. Kaldı ki bu noktada destek olmaktan başka şansımız yok.

-------------
http://www.youtube.com/watch?v=nmLL84pvtOA

Gönderen: erkin
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:35
Şahıs ve adamlığına diyecek lafım yok her zaman taktir etmişimdir. Hayırlısı olsun inşallah beklenenin tersine olumlu olur. Eleştireceğim konu yas var ken 1-2 gün daha beklenebilirdi yangından mal mı kaçırıyoruz?

Umutlu olduğum konuysa kanatları kulanan bir teknik direktör olarak Gekas'ı daha çok besleriz. Torpilli olanları da yedek bırakırsa inşallah umut var. Sonuçta artık teknik direktörümüz başarılar hocam.

-------------
eRkin.org - Kişisel B'şey!

Gönderen: 26ss26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:36
Emre Belezoğlu da geldimiydi tamamdır. Nasılsa taktikleri ondan alacak.

Gönderen: spongeBOBmarley
emre güral , erkut şentürk ve enggin bekdemir gibi türk oyuncular ile mongongu ve akaminko nun hoca ile birlikte formunun artacağını düşünyorum inşallah hoca başarılı olur

Gönderen: EsesLi Onur
bakalım onur ilk 11 e girebilecek mi

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderen: esroot
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:47
Bence Skibbe'den daha iyidir. En azından ligi bilen bir hocadır. Onun da FB'den sonra başarıya aç olduğunu düşünüyorum. İyi niyetle bir şeyler yapabileceğinden şüphem yok. Bekleyip göreceğiz. Bu saatten sonra bize hayırlı olsun deyip desteklemek düşer.

-------------
Kalsada son nefes yinede Es-ES

Gönderen: 26birkannn
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 17:54
ne olursa olsun şu anda bize düşen destek vermektir. ama yönetime yine sövmek ise görevimizdir.

-------------

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:04
2004-2005 sezonunda Sivasspor u lige çıkardığında 34 maçta 74 puan toplamış. o sezonki kadrolara bakınca Sivasspor ligin üzerinde bir kadroya sahipmiş.

geçen sezon Fenerbahçe ile 34 maçta yine 74 puan toplamış. Fenerbahçe de de bu lige göre üstün bir kadro vardı.

ortalama 2.17 puanlı bir teknik adam. ancak bu elindeki iyi kadrolarla gerçekleşmiş.

şimdi elinde dar bir kadro olacak. kadro dar olsada bence düşecek bir kadro da değil. devre arasında da mutlaka takviye sözü almıştır. puan ortalaması 1.4 ü yakalasa bile ligde kalırız. umutsuz olmayalım. destek verelim çünkü
başka şansımız yok.

ben tercih etseydim kesinlikle takımın başına getireceğim isim olmazdı.

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:04
Geçen sezon Fenerbahçe taraftarının isyan ettiği bir isim özellikle Emenike ve Selçuk Şahin ısrarı ve inatla formda olmasına rağmen Sow'u görmezden gelmesi gibi takıntıları vardı.

Bana göre yönetim yine bir hata yapmıştır çünkü Skibbe'den farkı yok umarım yanılırım.

Defansif bir oyun anlayışı olan bir teknik direktör, umarım bir an önce takımı toparlar ve üst sıralara yükselmeye başlarız...

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:07
Müfit abi bari sen deme.Biz uzaya çıkmayı istememiyoruz liğde kalmak istiyoruz.Ertuğrul hoca gittikten sonra zaten sonumuzun böyle olacağını biliyorduk ama celladımız bari böyle bir adam olmasın.

-------------

Gönderen: serhat26sb
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:09
Arkadaşlar bende bir çok taraftarımız gibi önyargılı davranmayıp ilk etapta destek olmamız gerektiği görüşündeyim,şu anda yeni hoca objektif olup hangi oyuncu iyi ise ona görev verecektir..İlk yarı bitince de fb nin şişkin kadrosundan dolayı takıma giremeyen eski öğrencilerinden trfansfer yapacağı aşikardır...Ne olursa olsun Eskişehirsporumuzun 50.Yılında kümede kalması seneye yeni stadımızın atfosferini tatmamız için destek şart..Umarım İsmail Kartal sorumluluğunun bilincinde olup işi sıkı tutar...

-------------
ALWAYS ES ES !!

Gönderen: meraavi
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:12
Gördüğüm nolur rüya olsun ve uyanayım İsmail Kartal nedir arkadaş

-------------
Lamba cininin “Dile Benden Ne Dilersen” cümlesine, “canının sağlığı” cevabını verebilecek, mahcup adamların hatırı için dönüyor dünya…

Gönderen: hayrettin26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:15
Ridvanin dedigi gibi yonetimin vizyonu yok yonetim gidesete kadar takima tam destek

Gönderen: fanatik026
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:16
Skibbenin Türk versiyonu.O da korkak futbol oynatıyor.Heyecansiz sakin bir adam.Takımı ateşleyeceğini düşünmüyorum umarim yanilirim.

-------------
FANATİK ESESLİ

Gönderen: EAL
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:26
herkes hoca defansif demiş bizim takıma da defans lazım zaten önüne gelen 2 3 attı son 4 haftada
ama ben de çok umutlu değilim malesef

-------------
YAŞA MUSTAFA KEMAL PAŞA YAŞA

Gönderen: atlantis_es
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:28
Anlasmada aziz yildirim varmi acaba? Bizim maclara gelecek mi? Devre arasinda soyunma odasina girer, hakem odasi basarsa bizim isimiz olur.

-------------
Ben senin sampiyon olabilme ihtimalini sevdim....

Gönderen: müfitkabal
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:41
Alıntı yapılan hamdiozen

Müfit abi bari sen deme.Biz uzaya çıkmayı istememiyoruz liğde kalmak istiyoruz.Ertuğrul hoca gittikten sonra zaten sonumuzun böyle olacağını biliyorduk ama celladımız bari böyle bir adam olmasın.

Sevgili Hamdi;
ben o yazıyı Skibbe nin gitmesini ısrarla isteyen Sümeres nickli Kamber kardeşimiz için yazmıştım...

Skibbe artık yıpranmıştı vede gerçekten gitmeliydi...ama alternatiflerininde üç aşağı beş yukarı kimler olduğu belliydi...sen hem ısrarla Skibbe gitsin de...sonrada yerine gelen hocayı beğenme...kusura bakmayında bizlere danışacak değillerdi herhalde...

Ben İsmail Kartal ın futbolculuğunuda iyi bilirim...bana göre yanlış bir tercih...çünkü İsmail Hoca hep Şampiyonluk kovalamış...bizim hedefimiz ligde kalmak ise Mesut Bakkal vede Hikmet Karaman gibi hocalar bu işin piri...İsmail Kartal çok yumuşak tavırlı birisi vede yokluk görmemiş...bize "yokluk" görmüş hoca lazımdı...ama olmadı...yapılacak tek şey yeni hocaya sahip çıkmak...

-------------
üç büyük yok tek büyük var

Gönderen: hakan_esk1
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:41
Fenerli birisi hemde fanatik...
Yazık günah takimimiza

Gönderen: öğüt
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:51
kendimle çelişiyorum belki (2 saat te fikir değiştirmem benim içinde ilginç)ama fener de hocalık yapmış bir adam küme düşmeyi garantilemiş(taraftarın bile gözünde)bir takıma ancak başarılı olacağı bir şeyler bulduğu için gelmiştir inşalllah başarılı olur bizide yanıltır...

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:55
Ön yargılı kafalar kafalar kafalar devam

Sabır be kardeşim sabır biraz...

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:55
Hayirli olsun diyelim Maclara bakalim...

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:57
Alıntı yapılan lejyonnn

Sosyal medya da bizimle başarılı olabileceğini düşünen bir sürü kişi var.

Şimdi herseyi bir tarafa bırakıp destek olma zamanıdır...

Keşke herkes böyle düşünse .

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: tugra20
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:58
Belki çoğumuzun istemediği bir hoca oldu ancak destek olacağız.Skibbeye ilk geldiğinde olduğu gibi...

-------------
Diren ESES...

Gönderen: Ercan26HH
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:59
Insallah 2. yariya kadar Takimda kalirda ve sonrada
Fenerin yedeklerini en azindan bizde Lig bitesiye Kiralik
Oynarlar... Bizim Baskan isi biliyor...

Gönderen: es-es77
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 18:59
bülentin'de ersun'unda bu takımdan gidiş şekilleri ortadadır.

-------------
"Futbol istatistikleri mini eteğe benzer. Birçok şeyi gösterir ancak asıl merak edileni göstermez"

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 19:03
Rıza Çalımbay   
Bülent Uygun    
Michael Skıbbe   
Ersun Yanal     
Ertuğrul Sağlam
Michael Skıbbe
İsmail Kartal

Feneri Nisan ayında şampiyon Ersun Hoca yı beğenmiyorduk. aynı fenerle başarılı olamamış İsmail Kartal a kaldık.

yukarda yazdıklarım da hep bu ligin iyi hocalarından(Skıbbe hariç) ancak elle tutulur bir başarı yok. kupada final hariç.

sonuç olarak bu takımın problemi hoca dan evvel yönetim. dün de böyleydi bugünde böyle.

Gönderen: champions26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 19:06
Hangi hoca yada futbolcu gelse iyi olacak diyen devamlı bir kitle var.Tamam Eses'imiz herşeyimiz ama.
Birazda gerçekçi olalım.Gerçekleri görmeye görmeye ne hallere geldi klüp.

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 19:06
İsmini duyduğum an yüzümde bir umutsuzluk belirse de

Belki bizimle çıkışı yakalayacak belki sonumuzu hazırlayacak şu an her şey soru işareti.

Bu saaten sonra yapılacak olan taraftarlık görevimiz gereği kendi sahamızdaki ilk maçımızda maç öncesi hocamız tribünlere çağırıp destek verilip ona öz güven aşılanmalı diyorum.

Başka Eskişehirspor yok.Yönetime rağmen desteğe devam.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: alesta07
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 19:07
Devre arasına kadar elindeki kadroyu iyi kullanırsa mesela Onur'da falan ısrar etmezse Akaminko'yu adapte edebilirse Erkut'u v.s bazı gençleri takıma kazandırırsa devre arasında da iyi bir iki takviye ile ligde kalma şansımız olabilir.Öle atla deve istemiyoruz kimseden

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 19:14
Hayirli olsun umarim basarili olursun.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: usanmaz262626
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 19:25
Fenerbahçedeyken Aziz ne derse onu yapıyordu. İnşallah Eskişehirsporumuzda daha otoriter ve kadro seçimlerinde sağlam olursa ligi ilk 7-8 de tamamlama şansımız olur.

-------------
ESESES KİKİKİ ESKİ ESKİ ES !

Gönderen: ramazan
Gönderi tarihi: 11/Eki/2015 saat 19:29
ntvspor'da çek cumhuriyeti-türkiye maçı öncesi canlı yayındaydı kendisi. çek ligini takip ettiğini, çoğu oyuncuyu canlı izlediğini söyledi ama sadece tek bir çek oyuncu üzerinde durdu. sol bek oynayacak olan filip novak'ı öve öve bitiremedi. çok sık hücuma çıktığından ve hızlıce geri döndüğünden bahsetti. hatta ömer çatkıç, elemelerdeki tüm maçlarda oynayan sol bek limbersky'nin oynamayacak olmasının avantaj olabileceğini söylediğinde bizim ismail de gülerek novak'ın onu aratmayacağını iddia ettiydi.

sadede gelecek olursak; filip novak maçta, attığımız ilk golde penaltıya sebep olurken, ikinci golde de adamını kaçırdı. maç sonunda ise çek cumhuriyeti teknik direktörü pavel vrba, novak'ın yaptığı hataları normal karşılayabileceğini fakat doğru düzgün hücuma çıkamamasının kendisini kızdırdığını falan söyledi.

işte ismail kartal da böyle bir futbol adamıdır.

-------------
Düştüysek kalkarız.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com