Sayfayı yazdır | Close Window

DUYURU

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Forum ve Site
Forum Açıklaması: Eskisehirspor.com forum ve sitesi hakkında düşünceler, istekler, yeni bölüm istekleri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4605
Yazdırma tarihi: 27/Nis/2024 saat 13:32
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: DUYURU
Gönderen: MOD
Konu: DUYURU
Gönderi tarihi: 25/Mar/2015 saat 21:29
Sevgili Renktaşlar;
Site altyapısında gerçekleştirilen çalışma nedeniyle 20-25 Mart arasındaki süre boyunca forum sayfasına ulaşılamamıştır. Bilgilerinize.
Hepinize tekrar iyi forumlar dileriz.

Yanıtlar:
Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 05:48
Beş günde memleket dahilinde neler oldu neler...
Otelin birinde bir ellinci yıl logosu tanıtıldı, evlere şenlik...
İki ''dava adamı'' birbirine salladı, ortaya çıkan sadece gerginlik...

Wink

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: efsanee26
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 07:52
Balıkesirden 4 yedikten sonrada böyle bir işe girilmesi ayrı bir konu başlığı aslında...

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 09:22
Normal ve akla uygun olani böyle bir calismayi daha önceden ve ne kadar sürecegini bildirmek...

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: bulutsuzluk
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 12:13
Alıntı yapılan MOD

Sevgili Renktaşlar;
Site altyapısında gerçekleştirilen çalışma nedeniyle 20-25 Mart arasındaki süre boyunca forum sayfasına ulaşılamamıştır. Bilgilerinize.

Hiç gerek yoktu böyle bir açıklamaya. Lütfettiniz.

Ya bu nasıl bir anlayış! Buradaki insanları koyun gibi görmenin dik âlâsı! İcra bile gelmeden önce tebliğ yapılır.

"Bilgilerinize" ne demek? İnsan kurumsallığın gereği bir özür ekler duyurunun sonuna. Ama biz koyunuz, ne gerek var di mi?

Her hezimetten sonra site altyapısında çalışma yapın da muhalefet olmasın.

Gönderen: RyL
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 12:17
Site halen yavaş, maç günleri zaten girmekte zorlanıyoruz. Orası ayrı bir konu ama saat halen düzelmemiş :)

Daha eski tarihlisi gözümden kaçmadıysa bu saat problemi ile ilgili ilk mesaj 16 Nisan 2013 tarihinde yazılmış. Daha sonra bu saat konusuyla ilgili bir kaç mesaj daha yazılmış ve 7 Aralık 2013 yılında mod bu mesajı atmış

Alıntı yapılan MOD

Serverla alakalı bir durum.20 dakikalık farkın fazla önemli olmadığını düşünerek sorunun üstüne gitmedik.Eğer çok etkiliyorsa forumu o zaman gereği yapılır..

Spor forumunda saat niye yanlış olsun ? Forumu da geçtim, doğrusu varken niye yanlış olsun :) Gereği yapılır denildikten sonra yaklaşık 16 ay geçmiş.Tabi bir kaç mesaj daha atılmış bu konuyla ilgili, açıklama da yapılmamış :)

Sonunda gönderebildim. Bir kaç denemede şu aşağıdaki hatayı aldım

Microsoft OLE DB Provider for SQL Server hata '80004005'

Zaman aþýmý doldu

/forum/edit_post.asp, satır 505

-------------
Her zaman her yerde

Gönderen: ProblemES?
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 14:36
Trip atıp ansızın kaybolan sevgili gibiydi..Gidişine üzüldüm sonra düşündüm ki belki süpriz yapmak için gitmiştir.Tasarımıyla , görseliyle daha etkin kullanabileceğimiz bir site geliyor derken... bizimki kafa dinlemeye çıkmış meğer..Buna şükür en azından eş dost arkadaşlarmıza yeniden kavuştuk.

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 18:00
Bilgilerimize...
O iş öyle olmuyordu ya!
Ters zamanda forumu kapat, duyurma.
Facebook'tan, twitterdan açıklama yapma...
Sorduk kaç defa cevap da veren yok.
Bir de ne bakımı yapıldıysa, çok bi fark yok. Saat farkı açılmış; bir de rakiplerimizle puan farkını açmışız. Matematiksel olarak da yerel saat olarak da Avrupa'ya çok çok yakınız ;)

-------------
E S E S

Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 18:24
Yine başladı komplo teorileri :) Forum Balıkesir maçı öncesinde kapandı!!! Yani Balıkesir'den 4 yiyeceğimizi bildikleri için önceden kapatmayı tercih etmişlerdir!!! Tepki mepki olur diye önceden tedbir almışlardır!!! Yarın bir gün de Sivas ve diğer maçların sonuçlarını bekliyoruz onlar gelsin ona göre buradan ilan ederiz İddia kuponları için banko tüyolar olur!!

Forum kapanacağı duyurusuyla ilgili olarak da, bu ani alınmış bir karardır. Bundan Modlarında o anda haberi olmamış daha sonra haberdar edilmişlerdir. Bu yüzden önceden haber verilememiştir. Bunun için özür dileriz.

Ancak özür talep ederken ya da forumun kapatılması konusundaki ya da forumla ilgili herhangi bir hususta hiç ama hiç üsluplara dikkat edilmiyor ve her şey doğru yanlış, seviyeli seviyesiz yazılıyor. Bu konuda biraz dikkatli davranın artık.

Saat ve puan durumuyla ilgili sıkıntılarda gerekli yere iletilmiştir. İlerleyen günlerde onlar da düzeltilecektir diye tahmin ediyorum.

Gönderen: sadeceses
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 19:25
Forumu nasıl özlemişim anlatamam.Herkese iyi forumlar...

-------------
Eşini değiştirebilirsin , siyasi görüşünü değiştirebilirsin , dinini değiştirebilirsin ama tuttuğun takımı değiştiremezsin !

Gönderen: homfa
Gönderi tarihi: 26/Mar/2015 saat 22:40
Yazmayım yazmayım diyorum ama içimde tutamıyorum. Mod arkadaşım, burada bilgilinize yazmak resmen bu sitedekilerini aşağılamaktır. Eğer siz kurumsal yapı olduğunuzu iddia ediyorsanız.
Sevgili Renktaşlar;
Bu şekilde değilde;"Ani bir kararla gerçekleşen site altyapısı çalışma nedeniyle 20-25 Mart arasında sitemize giriş yapamadığınız için özür dileriz. Size daha iyi forum hizmeti sunmak için yaptığımız çalışma da en kısa sürede meyvesini vermesini umuyoruz." tarzında bir açıklama yapsaydınız emin olun ki o üslupta değişir. Üzüm üzüme baka baka kararır. Hadi kolay gelsin.

Gönderen: hüsnü
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 01:55
Geçte olsa buradan yapılan duyuru için teşekkür ederim,
beş gün süreyle telefonla bana foruma girilememenin nedenini
soran üyelerin çokluğu beni onore etmiştir, hepinize tek tek teşekkür.
''Eğrisi ile doğrusu ile bu foruma sahip çıkmalı'' düşüncemi gene yineliyorum.

Heart

-------------
# Direnmüdavim....

Gönderen: serdargül
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 07:57
Dayım foruma sahip çıkmalı tabiki
ancak bu gibi profesyonellikten uzak, manidar ve üyelere saygısızlık çapında uygulama ve açıklamalarında üyelerimizin buralardan uzaklaşma sebebi olabileceği gözönünde bulundurulmalı!...
ne demek ''bilgilerinize'', yada ''tahmin ediyorum''
HİÇ YAKIŞMADI nokta

-------------
EDİZ BAHTİYAROĞLU

Gönderen: otomatikkapi
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 08:22
Foruma gosterdigimiz ilgiden dolayi ozur dileriz...
Yetkililerinde foruma gosterdigi ozenden dolayi teessuf ederiz...
Bilgilerinize...

-------------
Geçmişe duyulan özlem ve geleceğe olan umuttur bizi yaşatan...

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 08:29
böyle bir şey olacağı zaman sayın yetkililer lütfen önceden haber verin. eskisehirspor.com bizim için önemli bir forum. her gün her saat girip kontrol ettiğimiz bir forum. yokluğu çekilmiyor.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: MosCom
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 08:56
eskisehirspor.com olmayınca olmuyor sevgili site yöneticileri :) Lütfen önceden haber verin neler olacağını. Varlığı bir dert yokluğu daha büyük dert :)

teşekkürler, iyi çalışmalar.

-------------
EsEs'li Günler..

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 10:50
Forum sitelerinde bu tür aksaklıklar normaldir önceden haber verilmesi tabiki güzel olurdu ama bazen bunu fırsat bulunmayabiliyor anlayışlı olmak lazım...

forum hızlanmış tşk..

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 11:50
Gerçekten anlamıyorum. Bu mesaja neden bu kadar taktınız? Bu mesajın anlamı, forum neden kapandı, niçin kapandı, bir sorun mu oldu gibi sorulara, forum bu yüzden kapandı, sebebi şudur BİLGİLERİNİZE!! yani sizi bir konuda bilgilendirmek için yazılmıştır. Şunun aşağılamakla, bilmem saygısızlıkla v.s ile ne alakası var? BİLGİLERİNİZE kelimesi ne zamandır bu ülkede aşağılamak için kullanılıyor? Neden daha önce haberdar edilemediğini de açıkladık. Ama siz süslü yazılar, sizi yücelten, egonuzu okşayan ne bileyim özürler af dilemeler v.s bekliyorsunuz.Yahu forumun daha hızlı çalışması için bir alt yapı değişikliğine gidildi hepsi bu, bu da önceden bildirilemedi ani bir değişiklik oldu, bizim de haberimiz yoktu. Sadece bu kadar. Anlayış gösteren, altında bir şey aramayan, kelimelerden, yazılardan nem kapmayan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler.

Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 13:08
Sevgili MOD,
Bende anlamıyorum...
Seninde bilgin olmadığı için şahsen benim lafım öncelikle yetkililere...
Yapılan yanlış; iki satır yazı ile bakıma girildiği gün ilan edilmemesi...
Şu kadar gün hafta ay bakımdayız diye...
Bizlerde eşe dosta sorup feysbuk filan karıştırıp aranmazdık...
Bu üyelere saygıdandır...
Dedikoduyu da engeller...
"Ama siz süslü yazılar, sizi yücelten, egonuzu okşayan ne bileyim özürler af dilemeler v.s bekliyorsunuz." bunuda kim bekliyor bilemem ama ben bilgilendirme ile birlikte sade bir özür okumak isterdim...

Sana sözüm ise üstte 10 adet gayet seviyeli eleştiri yada dokundurma var...
Sadece homfa arkadaşımız aşağılama demiş ki saygısızlığı umursamazlık ve aşağılama olarak kabul etmiş...
Üstteki mesajına sebep bir genel tepki yok...
Ama haksız yere isyan edersen millette sana yüklenir durduk yere tepkiyi sen alırsın...
Benim ve çoğumuzun beklentisi site yetkililerinden, bence sende yapılanı doğru bulmadın...

-------------

Gönderen: hamdiozen
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 14:02
Yahu insanoğlu beslediği kuşu,kedisini köpeğini bir yola,bir yere giderken düşünerek gidiyor.ani olan şey ölümdür.Onun dışında olan bazı şeyler aceltecel yani çok acil,sonrası ile haber verilip lafla geçiştirilecek şeydir.Bizim moddan beklediğimiz (yahut sorumlusu kimse) bize yazı yazarsın en üste ''ÇOK ACİL YARIM SAAT SONRA SİTE KAPANIYOR'' diye zaten orada okuyan 30 kişi heryere haber verir muhakkak hemde.Çünkü Herkes zaten saatte bir şöle bir bakıyor siteye.Bizde zannettik ki adamın biri geldi siz içeride otururken fişi çekti hadi arkadaşlar sizi şöle bir misafir edelim dedi.Hayır fuatavniden böyle bir bilgide gelmedi ama korkuyor işte insan.
    Şimdi Sayın Mod sende yazıyorsun ama bizi aşağılama lütfen.Çünkü bu site bizim için aile gibi.Biz bu adresi öenmsiyoruz bizim için bir iletişim,paylaşım,içini dökme,derdini anlatma,öğrenme yeri.Şimdi iki satır yazacağın ''Arkadaşlar biz bir hata yaptık ama sizden de rica ediyorum üstümüze gelmeyin'' demek bu kadar zor olmamalı.

-------------
YEREL BASIN OKUMUYORUM.KAFAMI BULANDIRMIYORUM

Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 14:05
Selim abi, sözüm sana değil (Sen bu forumdaki en saygı değer insanlardan birisisin bunu belirtmek isterim) zaten önceki sayfa da özür dilenmişti. Yani konunun bu taraflara çekilmesinin anlamı olmadığını söylemek istiyorum. Homfa arkadaşın dışında bir kaç kişi daha aynı konuyu dillendirdiği için böyle bir açıklamayı gerekli buldum.

Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 19:57
Tesekkurler...
Bizlerin siteyi yada sizleri elestirmekteki tek amacimiz faydali olmaktir...
Aksi mumkun degildir...
Sahsen benim en deger verdigim ve zaman ayirdigim sitedir forum...
Mumkun olsa kusursuz olsun isterim...
Sevgiler...

-------------

Gönderen: Esk_Faramir
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 22:09
Vallahi açılmış neyse bildirimsiz kapanması ayrı güzel,facete resmi sayfada neden kapandı demek fevkalade,hele googla bile sormak paha biçilemez oldu.Dedim heralde bizim 4 golü sayfa bile kaldıramadı bizden önce verem oldu kapandı.Neyse hayırlı olsun.

Gönderen: AShen
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 22:13
Sayın mod,
Benim mesajıma da alındınız sanırım.
Uzun yazınca egom gibi değerlendirmişsşniz sanırım.
Özetle, ben dedim ki Facebook ve Twitter hesaplarınızdan kısa bir duyuru yapsanız daha iyi olurdu ve bilgilenirdik. Şahsım adına site bakıma alındı diye kimseden özür beklemiyorum. Sadece zamanında gerekli duyuru yapılsa idi polemiğe meydan bırakılmazdı. İnsanlar gerçekten bir hafta boyunca her gün kontrol etmiş siteyi. Ben de sabah akşam günde bit kaç kez hem siteyi hem de diğer hesapları kontrol edip, ilgili hesaplara da sordum bunu ve açıklama bekledim. Facebook ve Twitter hesaplarını kim kontrol ediyor ya da iletişimde bir sıkıntı mı var bilmiyorum. Sordum ve cevap bekledim sadece.
Özet dedim yine uzun yazdım, affola. Başka bir şey anlaşıldı ise de affola.

-------------
E S E S

Gönderen: kartES
Gönderi tarihi: 27/Mar/2015 saat 23:38
gerçekten bitirelim bu konuyu.
ben hata yaptım facebook'ta Balıkesir maçından dolayı kapatıldı ..vs gibi lafazanlık yaptım.
biz yollardaydık.sonra Ağbim'le konuştum.siz yola çıkmadan kapanmıştı zaten dedi.
bir ihmal var.hepsi bu.
MOD kardeşlerimizin,skorun bu yanlışlıkla alakası yok.anlaşılmıştır.
kapatalım.

Gönderen: galadriel26
Gönderi tarihi: 28/Mar/2015 saat 02:41
Herhangi bir dediğim yanlış anlaşılıp tartışmaya girmemek için çok yorum yapan biri değilim ama üyeliğimin öncesinden beri takip ediyorum kapanınca neredeyse interneti kullanmaz oldum. 1-2 gün daha açılmasaydıda artık burası diyerek başka forum açmayıda düşünmedim değil :))

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 28/Mar/2015 saat 15:39
Alıntı yapılan MOD

Gerçekten anlamıyorum. Bu mesaja neden bu kadar taktınız? Bu mesajın anlamı, forum neden kapandı, niçin kapandı, bir sorun mu oldu gibi sorulara, forum bu yüzden kapandı, sebebi şudur BİLGİLERİNİZE!! yani sizi bir konuda bilgilendirmek için yazılmıştır. Şunun aşağılamakla, bilmem saygısızlıkla v.s ile ne alakası var? BİLGİLERİNİZE kelimesi ne zamandır bu ülkede aşağılamak için kullanılıyor? Neden daha önce haberdar edilemediğini de açıkladık. Ama siz süslü yazılar, sizi yücelten, egonuzu okşayan ne bileyim özürler af dilemeler v.s bekliyorsunuz.Yahu forumun daha hızlı çalışması için bir alt yapı değişikliğine gidildi hepsi bu, bu da önceden bildirilemedi ani bir değişiklik oldu, bizim de haberimiz yoktu. Sadece bu kadar. Anlayış gösteren, altında bir şey aramayan, kelimelerden, yazılardan nem kapmayan arkadaşlara da ayrıca teşekkürler.

Sayın Mod,
Mesela ben bilgilerinize kısmına fazla takılmadım.Ama bir özür beklerdim.Hata yapmamış olsada özür dileyen insan erdemli insandır.Hemde eskişehirspor.com site yöneticisine yakışan uslup budur.Burada belli bir süre üyeler foruma ulaşamadı bunun için ufak bir özür hoş olurdu.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: Şafak
Gönderi tarihi: 28/Mar/2015 saat 23:18
balıkesir maciyla flan alakası yoktur.aynı sunucuda bulunan eskisehir.net e de erisim kesildi. Tek problem Madem alt yapi calışması var.Sosyal medya hesaplarından duyuru yapılabilirdi.

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com