Sayfayı yazdır | Close Window

STSL 16.Hafta Eskişehirspor - Bursaspor

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Güncel Sonuçlar ve Yorumlar
Forum Açıklaması: Maç sonuçlarımız, maç yorumları, diğer maç sonuçları
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4165
Yazdırma tarihi: 19/May/2024 saat 14:42
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: STSL 16.Hafta Eskişehirspor - Bursaspor
Gönderen: jack_sparrow
Konu: STSL 16.Hafta Eskişehirspor - Bursaspor
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 22:46
Eskişehirspor - Bursaspor

Yer: Eskişehir Atatürk Stadyumu

Tarih: 14.12.2012-Cuma

Saat: 20.00

-------------
'Haykırış Oluyoruz , Hayatı Senle Yaşıyoruz , Yıllar Geçsede , Ömür Bitsede -
ESKİŞEHİRSPOR İÇİN YAŞIYORUZ!!!♥♥ESES♥♥

Yanıtlar:
Gönderen: moveklor 26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 22:49
Bugünkü 1 puanın anlamlı olması için mutlak 3 puan lazım, alacağımıza da eminim. Yeter ki sen yürekten oyna Eskişehir...

-------------
Her yerde sen, her şeyde sen, bilmem ki nasıl söylesem...

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 22:54
Hafta içine maçımızı koyan zihniyete yazıklar olsun! Koy taraftarsız takımların maçlarını cuma ve pazartesiye, bizim maçlarımız cumartesi veya pazar olsun.

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: hus@mES
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 22:58

"Ay ayol .... Bursa .... Bursa"...

Özünde küfüre karşıyım. Ama ne yalan söyleyeyim bu tezahürat kalp ritmimi tavan yaptırıyorEvil%20Smile

-------------
ANADOLU YILDIZI

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 23:02
Ne olursa olsun takımı ateşlemek için tribünde olalım bırakalım rakibe laf atmayı,takımı oynatalım galibiyetimizi alalım yolumuza devam edelim..

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: akif_26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 23:43
Çok harikasın UH!!!
Bir numarasın UH!!!
 En süper mankenlere beş yüz basarsın UH!!!
Hiç kimsede yok böyle bir kasa UH!!!
Eskişehir atınca hopluyor BURSA!!

-------------

Gönderen: redroseeses
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 23:46
Bilet fiyatları uygun olsun şu stad dolsun.. Oturacak değil bağıracak adamlar gelsin!!!

-------------
www.biafor.blogspot.com
www.facebook.com/harunuysall
www.twitter.com/harunuysall
www.gplus.to/harunuysal

Gönderen: esesberk
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 23:46
Anadolu Derbisi.. Hem tribünde hem de sahada çok önemli bir sınav..

Kadro şu şekilde olabilir;

Boffin

Veysel    Akaminko Servet   Dede

Hürriyet

Malecki    Alper Tello Kamara

Necati

Not: Artık iyileşsen iyi olacak Sezgin..

Gönderen: esk__26
Gönderi tarihi: 07/Ara/2012 saat 23:51
Stoperde Akaminko mu oynucak Diego Servet mi oynucak ama   Allah rızası ıcın su Pinto yu tutun artık yaStar  adam geldiginden beri bizi bos gecmiyor .

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 00:09
bu maçı mutlaka kazanmalıyız. mutlaka

Gönderen: MusTy26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 00:10
8tasdan puanla donduk bunu bursayla cılalayıp yola devam etmek lazım sonra Allah ne verdıyse antalya akhisar sonra ıkımac ıcerde

-------------
SSS KKK SK SK S

Gönderen: samed_26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 00:13
Maç fiyatlarının 30 liradan aşağı olucağını sanmıyorum.İnşallah yanılırım ama malum yönetim bursa maçıda farklı olmayacak diye açıklama yapmıştı..

-------------
İyi Günde SEvmedik ki Kötü Günde Terkedelim...

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 00:16
Artık TOPumuzu oynayalım

-------------
SSS KKK SK SK S

Gönderen: ekremyavuz
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 00:28

-------------
ES-ES

Gönderen: Leke
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 01:52
Bu maçın sonucu ne olur bilemem de,topla oynama yüzdemiz %100 olacağı kesin

-------------
Varlığım,Türk varlığına armağan olsun.

Gönderen: EnviEn
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 02:06
En sevdiğim maçlar bursa maçları..

istanbul maçlarında doluyolar stada bukalemunlar, tribün kopuyor, diğer maçlarda da eh işte. Ama bursa maçında sağlam tribün yapıyoruz...

İnş güzel bir koreografi vardır.

-------------
Bekle Zafer Şarkılarıyla Geçişimizi...

Gönderen: ahmetES
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 10:25
Erdal Şahbaz umarım maç öncesi açıklama yapmaz maç hakkında , ne zaman yapsa puan kaybediyoruz içerde.

umarım bu maç Mustafa Akgören açığa geçer.Geçen maç 1965'lilerdeydi.

Gönderen: ayyıldız
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 11:25
Futbol sahadan çok dışarda kendini taraftar zanneden tutarsız insanlar tarafından kirletiliyor..Önümüzde önemli bir maç var ve ahlaksızca kelimeler ile karşı rakibi yerdiğini düşünen saçma sözlerle dolmuş sayfa..
Ayıp ayıp top falanmış filanmış geçin bunları sahada olanla övünelim..

Gönderen: baran_esk
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 11:39
biz üstümüze düşeni yapıp stadı dolduralım 90 dakika takımımıza destek verelim zaten çok iyi bir hava yakaladık allahın izniyle cuma günü bursayıda yeneriz.

-------------
!!!!BiZ EsKiŞeHiRLiYiZZZ!!!!

Gönderen: okankan
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 11:49
Bu maçı alacağız başka yolu yok.

-------------
ES-ES

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 12:26
Rakibinle uğraşma takımını destekle!

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 12:46
Fark atalım fark 1,2,3 yetmez 4,5,6 olsun..

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: lvntkrgl
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 13:24
yine bir kırılma maçı...
yine bir bursa maçı...
içimizde yine aynı korku...
inşallah korkumuz bu sefer boşa çıkar...

-------------

Gönderen: Onur26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 13:24
ezer geçeriz

-------------
Bir gün mutlaka güler şehrine ihanet etmeyenler...

Gönderen: EsEs
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 13:27

Farklı renkte yazı kullanmayalım lütfen.MOD

-------------
RENGİNE AŞIĞIZ,ONUN İÇİN BURDAYIZ...

Gönderen: serhat2626
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 13:39
Alıntı yapılan Bidon26

Rakibinle uğraşma takımını destekle!

-------------
başka diye soranlara inat sadece ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: AzTecK
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 13:41
Hem üst sıralardan kopmamak, hemde inönü deplasmanından alınan 1 puanın bir anlamı olması için muhakkak alınması gereken bir maç.
İçerde Bursa, dışarda Antalya bu iki maçtan minumum 4 puan çıkarmamız lazım. Bu maçı alırsak Antalyaya akarız.
Bursa taraftarı ile de gereksiz yere uğraşılmamalı sadece takımımıza odaklanmalıyız.

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 13:41
Küfür etmeyelim arkadaşlar bırakın onlar etsin. Küfür ettikçe çekemiyorsunuz hazımsızsınız diyorlar. Küfür duymak hoşlarına gidiyor zaten onlar küfür etsin biz sen çok yaşaa diyelim onlar küfür etsin biz yeter ki sen yürekten oyna diyelim. Galibiyette gelince maç sonu dalganı da geçersin bakın o zaman nasıl kuduruyorlar.

-------------

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 13:47
Bir zamanlar böyle pankart vardı:

Ve tezahürat olarak:
"olma Muhattap olma !"

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: sinanes26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 14:39
ben bursa yı ve taraftarını seviyorum diyemem, ama bu düşmanda olmamızı gerektirmiyor diye düşünüyorum özellikle bursa  ile aramızda dost olmasak bile  aradaki husumeti kaldırmamak için hiç bir sebep yok..VE BENCE DÜŞMANLIĞI SONA ERDİRMEK BİR "HOŞGELDNİZ DEMEK " KADAR ÇOK YAKIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM..!!
bence biz üstümüze düşeni yapalım zeytin dalını uzatalım gerisini onlara bırakalım..

Gönderen: FEA1965
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 14:42
Maçı alalım istediğiniz kadar başak tanesi sayın

-------------
Özgürlüğün en büyük düşmanı halinden memnun kölelerdir.PESİNDEYİZ

Gönderen: mecek
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 14:45
Adama bak bir başka başlıkta Paşa dostluğuna darbe vurmaya çalışıyor bu başlıktada bursa ile dost olalım diyor.
Yılbaşımı yaklaşıyor ne Nesrin Topkapı heyecanlanıyormuş.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 14:47
Alıntı yapılan sinanes26

ben bursa yı ve taraftarını seviyorum diyemem, ama bu düşmanda olmamızı gerektirmiyor diye düşünüyorum özellikle bursa  ile aramızda dost olmasak bile  aradaki husumeti kaldırmamak için hiç bir sebep yok..VE BENCE DÜŞMANLIĞI SONA ERDİRMEK BİR "HOŞGELDNİZ DEMEK " KADAR ÇOK YAKIN DİYE DÜŞÜNÜYORUM..!!
bence biz üstümüze düşeni yapalım zeytin dalını uzatalım gerisini onlara bırakalım..

Alıntı yapılan sinanes26

geçen hafta burada dakika 34 de biyerlerimizi yırttık kasımpaşa diye, hatta dostluk ayağına maçta 2 puanıda bıraktık.  ama şuan kasımpaşa maçını izliyorum dakika 26 geçti tribünlerde tık yok ???.. tamam kasımpaşa sempatizanı yada tribün dostlugu olabilir ama abart mamalıyız bence özellikle mevzu takım bir istanbul takımıysa...!!

Diğer başlıktaki mesajınızda da nerde ise Paşa ile dostluğu bitirmeye uğraş veriyorsunuz. Sizi tutarlılığa davet ediyorum.
Paşa ilemi bir probleminiz var yoksa sıkıntınız başkamı. Bu arada Paşa taraftarları yönetimi protesto için maçları boykt etmektedir bunuda öğrenin. Demekki paşa taraftarıda bursada olduğu gibi sidik torbaları atsa idi taraftarlarımıza onlarda sizin için değerli olacaktı.

-------------
https://www.facebook.com/groups/6069393100/?fref=ts - E S T A N B U L - https://www.facebook.com/esesbando?fref=ts - BANDOESES - http://www.unieses.org/ - ÜNİESES

Gönderen: gok26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 14:47
vakit, kupanın rövanşını alma vakti..

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 15:08
dostum sende anlama özrlülüğü var sanırım..

ben kimseyle düşman olmayalım diyorum..
çünkü deplasmanlara gittiğimde adam gibi formamla kaşkolumla gezmek taşlanmak küfür yemek istemiyorum..ama senin zihnniyetin sayesinde başkentimde bile polarımla atkımla gezemiyorum..
kasımpaşa maçına gelince maçı canlı seyrederken dikkatimi çekti dakika 26 da bir tek ses bile duymadım..bunu sorguladım o kadar..
seninde ne bu sözün neresine gocundun anlamadım..

Alıntı yapılan mecek

Alıntı yapılan sinanes26

Alıntı yapılan sinanes26

geçen hafta burada dakika 34 de biyerlerimizi yırttık kasımpaşa diye, hatta dostluk ayağına maçta 2 puanıda bıraktık.  ama şuan kasımpaşa maçını izliyorum dakika 26 geçti tribünlerde tık yok ???.. tamam kasımpaşa sempatizanı yada tribün dostlugu olabilir ama abart mamalıyız bence özellikle mevzu takım bir istanbul takımıysa...!!

Diğer başlıktaki mesajınızda da nerde ise Paşa ile dostluğu bitirmeye uğraş veriyorsunuz. Sizi tutarlılığa davet ediyorum.
Paşa ilemi bir probleminiz var yoksa sıkıntınız başkamı. Bu arada Paşa taraftarları yönetimi protesto için maçları boykt etmektedir bunuda öğrenin. Demekki paşa taraftarıda bursada olduğu gibi sidik torbaları atsa idi taraftarlarımıza onlarda sizin için değerli olacaktı.

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 15:21
Bende o sesi duymaman için sağır olmana gerek yok adamlar en azından bizim gösteremediğimiz tepkiyi göstererek maçları boykot ediyorlar. Maça gidenlerinin büyük kısmıda paşalılıkla alakaları yok ama sen kusur arayıp bulacaksın ya kardeşlik için bunu gör diye yazıyoruz. Birde acaba o sidik torbalarından birtanesi senin üzerinde patlasa idi bursalılara zeytin dalı yerine neler uzatıırdın kimbilir.
Başkentte polarım ile gezememen senin problemin ben gayet rahat geziyorum br tek ses eden çıkmadı henüz. Çıkarsa da gereğini yaparız.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 15:37
ali bey;
o sidik ped şişelerinin atıldğı deplasman maçında bende vardım hatta içinde bulunduğum otobüs inegölde taşlanmaya başladı bursa dada camları indirildi. bunlar tabiki hoş şeyler değil ama sizde taktir edersinizki bizde sütten çıkmış ak kaşıklar değiliz o sidik ped lerinin niye atıldığınıda ben çok iyi biliyorum sizde biliyorsunuzdur.
ben bursa taraftarınınbize yıllardır kükümseyen düşüncelerinden dolayı sevmiyorum sevemiyorum ama bu boyutta birbirimizi gırtlayacak kadarda bir derdimiz oldugunu düşünmüyorum.3 yıl önce burada kolkloa gezerken biranda bu kadar düşman olmanın mantıgını anlayamıyorum.. tıpkı sakarya-kocaeli-ankaragücü düşmanlıklarında olduğu gibi bunalrın hepsinde inanın hiçbiriyle aslında düşman olacak ciddi hiç bir konu yaşamadık(hatta bunların en komiğide sakaryaspor düşmanlığıdır sırf kocaeliyle sakary düşman olduğu bizde o zamanlar kocaeli ile kardeş oldugumuz için sakaryaya bizde düşman olmuştuk..sırf komedi :))  ) ama bugun bu saydığım illerin hiç birinde bırakın maç günlerini normal amanda bile formanızla gezemezsiniz onlarda burada gezemez ben bunu anlamayamıyorum..
kasımpaşanın es-es sevgisini de merak etmeyin ben en az sizin kadar iyi bilirim özelliklede son süper lige çıktıgımız sene istanbulda final maçları öncesi kasımpaşa semtinden geçmiştik eline davulu zurnayı alan bize katılmıştı hoş görüntülerdi..dediğim gibi bu maç dak. 26 da ses çıkmayınca dikaimi çekti olay bundan ibarettir.

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 16:49
Maç biletleri inanmayacaksınız ama 10 TL kaynak resmi site

Gönderen: larss0n26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 16:49
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=1137
Biletlet 10 lira destek zamanı takıma

Gönderen: onurnefer
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 17:02
Bursa ve Karabük maçının 10 lira olması bence Bursa maçı için kötü oldu gerçek taraftarlar bari hemen alsında ipini koparan herkes gelmesin.Bursa maçında sağlam olmak lazım oturup kalkmayacak beste nedir bilmez kişilerin gelmemesi lazım.

Gönderen: 26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 17:07
yenelim ama 1-0 2-0 değil en az 3 tane atalım

-------------
Eskişehir

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 17:20
10 lira olması mükemmel bağıracak adamlar gelecek bu şekilde hele şükür yönetim

-------------
www.biafor.blogspot.com
www.gplus.to/harunuysal

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 17:28
Alıntı yapılan onurnefer

Bursa ve Karabük maçının 10 lira olması bence Bursa maçı için kötü oldu gerçek taraftarlar bari hemen alsında ipini koparan herkes gelmesin.Bursa maçında sağlam olmak lazım oturup kalkmayacak beste nedir bilmez kişilerin gelmemesi lazım.

kombine sahibi birisi olarak söylüyorum ki; gerçek taraftar diye diye tribünde adam bırakmadınız!!!
bu zihniyetin bizim tribünlerimizde yeri yok.Alt liglerde oynarken bilet fiyatlarını hepsini biliyorum. Kırk yılın başında 1 liraya Altay macınıda izleyen bizlerdik.O zamanda gercek taraftar oradaydı. Gercek taraftar nasıl orada olur biliyor musun küçük. Sevdasıyla arasına maddiyatı koymazsın. Cocugunu yada sevdasını düsündürmek zorunda kalmazsın.Biz gücümüzü hep taraftarımızdan aldık. Şu her yerde her köşede kalbi eskisehirspor için atan insanlardan..

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: Dorylaion
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 17:30
Bursa maçında tribünler tıklım tıklım olacaktır.

-------------
ŞAMPİYONLUK UZAK DEĞİL...

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 17:32
Bilet fiyatlarının 10 tl olması mükemmel bir haber.Resmen maça 1-0 başladık bu haberle.Birde karşılaşma Bursaspor'la olması açığın full çekmesine ve ambiansın çok iyi artmasına neden olacak.Takım akıllı oynarsa tarihi fark atmamız kaçınılmaz olur.Gel bakalım Bursa,ey mi yaman bey mi yaman.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 18:04
Denizli maçında da biletler 10 liraydı. Gerçek taraftar o zaman da vardı. Alakasız kişiler de gelse boşverin. Bu yıl ilk defa stad çakılı olur. Futbolculara da büyük moral olur. Takıma güvenim sonsuz taraftarlar olarak ayak uydurursak harika bir akşam bizleri bekliyor.

-------------

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 18:35
ben mesela esesle alakasız birini davet etmeyi düşünüyorum. ama merak etmeyin onu da bağırtır, hoplatır , zıplatır gerekirse soğukta üstündekileri çıkarttırır, üçlü , bir baba çektirtir, espana yaptırtırım

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 18:39
Tribün şov şart 90 dakika susmadan o 3 puanı taraftar almalı bu sene bu kadar sessiz kaldığımız yetmedi mi inşallah iyi organize olur maçı alırız...

-------------
www.biafor.blogspot.com
www.gplus.to/harunuysal

Gönderen: EsesLi Onur
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 18:50
herkes maça bilet fiyatlarıda gayet uygun o stadyumu artık bu maçta tıklım tıklım yapmamız lazım

-------------
Mikrofonlarımız Eskişehir Atatürk stadyumunda

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 18:54
Hocamızı bu maç çağıralım tribüne. Umarım dikkat ederiz. Zamanında bülent uygunu bile çağırdık ki Ersun Hoca sonuna kadar hakeden biri. Yazdıklarıyla davranışlarıyla gollerdeki sevinçleriyle.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 19:02
bursasporda sarı kart sınırında olan oyuncu varmı ?

-------------

Gönderen: 26_EsEs_65
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 19:04
Bjk dan alınan puanın değeri olması için bu maçı almamız lazım. Büyük bir aksilik olmazsa kazanırız da.
İnönü tribünlerimizin toparlanması açısından başlangıç oldu umarım bu maçta sağlam destekle devamı gelir.
Vurduğun gol olsun Esesim.

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 19:51
10 lira olması çok güzel olmuş inşallah böyle devam eder Bursa maçında full çekecektir lütfen azcıkta olsa bağırın bağırmayacak olanda gelmesin demiyoruz ama ona göre yer seçsin çünkü bağıranları da moral olarak etkiliyorsunuz

Gönderen: 26hasan26
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 20:12
istanbul takımlarına karşı oynarken aramıza sızan bizanslılar sebebiyle tribünde istenilen atmosferi yakalayamadık ama bu sefer hem bilet hem bursa olması dolayısıyla güzel atmosfer olacağını düşünüyorum

-------------
Şampiyonluk tükenmiş nefeslere
Sinan'a Ediz'lere
Hediyemiz olacak...

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 20:22
Bando üstü , sağ tarafı ve Altes de sorun olmaz ama bandonun sol tarafı özellikle set ile arası oturunca bütün atmosfer bozuluyor .

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 20:26
Karabük maçında kombineler geçerlimi varmı bilgisi olan?

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 20:37
Alıntı yapılan EsesLi Onur

bursasporda sarı kart sınırında olan oyuncu varmı ?
basser kırmızı gördü, haftaya yok.

-------------

Gönderen: ahmet26dt
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 20:39
kupa maçında cezasını tamamlayacak diye biliyorum ben.. haftaici olması kotu oldu kupa macının, orada cogu bursalı yedek olur kart görmezler

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 20:41
Bu maçı hiçbir ESESli kaçırmaz

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 21:06
Alıntı yapılan ahmet26dt

kupa maçında cezasını tamamlayacak diye biliyorum ben.. haftaici olması kotu oldu kupa macının, orada cogu bursalı yedek olur kart görmezler

Ligde görülen kartlar,kupayı etkilemiyor.Bizim maçta cezalı Basser.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 21:08
Alıntı yapılan Leke

Alıntı yapılan ahmet26dt

Ligde görülen kartlar,kupayı etkilemiyor.Bizim maçta cezalı Basser.

Ligte görülen kırmızı kart kupayı etkliyor sarı kart cezalısı olanlar kupayı etkilemiyor yani bursalı futbolcu kupada cezasını çekicek bizim maçta oynayabilecek

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 21:15
Alıntı yapılan EsEs

Farklı renkte yazı kullanmayalım lütfen.MOD

Mod arkadaşım,
Bilinçli olarak dikkat çekmesi için yapıldı,taraftarımız sağolsun maçlarımızda rakip takımla uğraşmaktan kendimizi unutuyor o yüzden yapmıştım ama yinede sağolun siz normal renge çevirmeyin sadece kaldırmayı bilin yinede teşekkürler.
sizden ricam yazımı yapabiliyorsanız normal renkte geri alın.

-------------

Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 21:26
Alıntı yapılan jack_sparrow

Haberi olan yokmu hiç ?

-------------

Gönderen: eses88
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 21:29
Geçerlidir. Avrupa maçı olsa geçerli olmazdı muhtemelen ama Türkiye Kupası'nda geçerlidir. Tabi sen yine de bir araştır derim.

-------------
Gücümüzü Tarihimizden Alıyoruz

Gönderen: esesliadem
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 21:42

Haberi olan yokmu hiç ?

Geçerlidir.

Gönderen: aykut_26_esk
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 21:43
pinto ve batalla yı tutalım yeter....

Gönderen: esesyucel
Gönderi tarihi: 08/Ara/2012 saat 22:11
http://www.youtube.com/watch?v=F_ekNgFqZK4

http://www.youtube.com/watch?v=LHnFAy3U2QM

Şu yukardaki linkleri bir izleyin Adamlar bizim en ufak işlerimizle nasıl alay ediyorlar o macda cok söyledim gelin feti heperin kupa posterini asacagınıza benim önerimi yapın TÜRKİYEYE REZİL olsunlar diye neymiş efendim öyle şeylere gerek yokmuş ayıp olurmuş şimdi bakın adamlar neler yapmış bize ayıp olmadımı peki

Karo esesmi yapacak acıkmı yapacak kim yapacaksa önerimi tüm türkiyeye onları rezil etmeliyiz ve yılar gecsede asla unutmayackları bir ders vermeli isteyen benimle irtibata gecer yanlız tanımadıgım hic kimseye asla paylaşmam haberiniz olsun bu öneri yapılırsa bursa macında bursalılara süprüz olsun teksas org ve onların yanar döner türbün liderleri selim ve dernek başkanları mesuda gitsin
Esesyucel...

-------------
Yoldaki Kavşaklara Arkanadki Yavşaklara Dikkat Edeceksin.

Gönderen: sümeres
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 10:18
peki şöyle bir soru adam kart sınırında 3 sarı kartı var oynadığı maçta çift sarı karttan kırmızıyla oyundna çıkıyor bu durum nasıl açıklanabilir..Bursada Basser sanırım böyle kupa maçında cezasını çekmişmi olacak...

Gönderen: eses2606
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 10:29
3sarı kart aynen duracak çift sarıdan 1 maç ceza alacak  diğer maçta 1 sarı görürse 4 sarı kartı olacak ve yine 1 maç ceza alacak.

-------------
Basket te EFES Futbolda ESES

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 10:37
Sarı kart cezalı futbolcuları var mı peki? Ya da o istatistiklere bakabileceğimiz bir site

-------------

Gönderen: eses2606
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 10:56
sarı kart gören ibrahim vede serdar aziz ama cezalı değiller.maçkolikten skorun üzerine tıklayınca açılan sayfada takım kadroları golü atanın adı falan çıkıyor orada sarı kart gören oyuncunun adının üzerine tıklayınca sarı kart sayıları çıkıyor oradan bakabilirsiniz.serhatçığım.

-------------
Basket te EFES Futbolda ESES

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 11:16
Alıntı yapılan eses2606

sarı kart gören ibrahim vede serdar aziz ama cezalı değiller.maçkolikten skorun üzerine tıklayınca açılan sayfada takım kadroları golü atanın adı falan çıkıyor orada sarı kart gören oyuncunun adının üzerine tıklayınca sarı kart sayıları çıkıyor oradan bakabilirsiniz.serhatçığım.

Teşekkürler Ramazan abi   

-------------

Gönderen: hakan_wery
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 12:21
bursasporlu basser bizim maçta oynayacakmı oynamayacakmı? farklı farklı cevaplar var doğru olanı nedir arkadaşlar? kupa maçında cezasını çekip bizim maçta oynarmı yoksa kupa maçında oynar fakat lig maçında oynayamazmı?

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 12:31
Alıntı yapılan hakan_wery

bursasporlu basser bizim maçta oynayacakmı oynamayacakmı? farklı farklı cevaplar var doğru olanı nedir arkadaşlar? kupa maçında cezasını çekip bizim maçta oynarmı yoksa kupa maçında oynar fakat lig maçında oynayamazmı?

anlamadığım nokta oynasa ne olacak oynamasa ne olacak herkes o adamı konuşuyor,bırakın statü ne diyorsa o olur biz kendi oyunumuza bakalım.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 12:51
Alıntı yapılan EsEs

anlamadığım nokta oynasa ne olacak oynamasa ne olacak herkes o adamı konuşuyor,bırakın statü ne diyorsa o olur biz kendi oyunumuza bakalım.
karşı takımı analiz etmek kötü birşey mi?

-------------

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 12:54
Alıntı yapılan gok26

Alıntı yapılan EsEs

karşı takımı analiz etmek kötü birşey mi?

güzel kardeşim elbette değil,yukarıda Ramazan abi gerekli açıklamayı yapmış anlatmış hala aynı yazılarla sayfayı doldurmanın anlamı yok.

-------------

Gönderen: EGELİ
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 13:22
Bursaspor benim gözümde bu sene ligde Galatasaray ve Fenerbaahçe'nin ardından en iyi kadroya sahip 3. takım. Zaten takım kadro değeride anlatıyor herşeyi.  Batalla  tek başına bir takım. Bence bu lige gelen Hagi ve Alex'den sonraki en iyi yabancı orta saha oyuncusu. Kalecileri Carlson, solda Vederson defansta Serdar Aziz, forvette Sestak ve Pinto ortada Belluchi bu ligin kalbur üstü oyuncuları.   Ayrıca Basser'de iyi bir oyuncu.  Bireysel anlamda bizden çok daha iyi bir kadroya sahip olmalarına rağmen bizim takım oyunu anlayışı olarak daha oturmuş bir kadroya sahip olduğumuzu düşünüyorum.  Saha ve seyirci avantajını iyi kullanırsak galip gelmememiz için hiç bir neden yok. Tam bir anadolu derbisi.  Rakiple uğraşmaz 90 dk. takımı desteklersek çok rahat galip gelebiliriz.  Umarım zevkli ve heyecanlı bir maç olur,umarım kazanan Eskişehirspor olur...

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 14:31
Bursa'nın genel olarak iyi bir kadrosu olsada bazı bölgeleri vasat Batalla ve Belluschi çok iyi oyuncular ama sağ ve sol açıkları o kalitede değil . Pinto bu sene formsuz görünüyor . Ama rakipten çok bizim ne yapacağımız önemli son 2 maçta 2-2 kaldık savunmamız çok kötüydü 2 maçta da rakibe çok geniş alanlar verdik Bursa'ya da bu şansı verirsek çok zorlanırız .
Her maça önemli diyoruz ama bu maç 6 puan değerinde yenersek hem Bursa'yla farkı açacağız hem de GS-FB maçı var bu hafta BJK zorlu Gençlerbirliği deplasmanına gidecek , Antayla Ordu'ya gidecek . Çok çok önemli bir karşılaşma .

Gönderen: gündüzlerli26
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 15:09
Bursa macina herkes bizde JEEP isteriz diye bir kartona yazsin gelsin.
Bagirmaya gerek yok onu takima tezahürat yaparken lazim.

-------------
DIRENIS YILIMIZ

Gönderen: anil_es
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 15:19
Bence de Bursaspor'un kaliteli bir kadrosu var. Batalla, Ferhat Kiraz, Belluschi, Pinto, Carson kaliteli oyuncular. Ama ben bizim daha kaliteli bir takim oldugumuzu dusunuyorum. Kendi sahamizda aliriz maci diye tahmin ediyorum.

-------------
KÖRFEZİN KIRMIZI ŞİMŞEKLERİYİZ!!

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 15:43
Herkes bursanın kalitesinden bahsetmiş bende diyorumki dize getirdiğimiz diğer rakiplerden dahamı kalitelidir bursa kadrosu bknz: ts - beceke -gese- febe

-------------

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 16:02
Bursadan şuanki formuyla bizde oynayabilecek kimler var ki ? Batalla basser 1tane de stoperleri oynar.Zaten sağbek ve 1tane stoper neredeyse çoğu takımda bizden iyisi mevcut. Bizim kadro ve oyun yapımız çok daha iyi bence. 2 maçtır puan kaybediyoruz. Bu maçı rahat kazanıcaz gibi bir his var içimde.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 16:25
Taraftarın etkisiyle Bursayı ezeriz.Handikaplı galibiyetle sahadan ayrılırız.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 16:58
Maç tan önce sahayı turlayan araba ile malum araba markası aynı o araba geçerken tepkimizi gösterirsek daha güzel olur.

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 17:25
ligin 2. yarısında fikstür bakımından avantajlıyız. zaten ilk 5-6 hafta kolay maçlarımız var. zor deplasmanların çoğunu da ligin ilk devresinde tamamlamış oluyoruz. sadece 2 zor deplasmanımız var. bursa ve fenerbahçe.

yani iyi bir hava yakalarsak, çok iyi bir yerde , belki birçoğunun beklentisinin de ötesinde bir yerde bitirebilirz ligi

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 20:39
Alıntı yapılan mecek

Herkes bursanın kalitesinden bahsetmiş bende diyorumki dize getirdiğimiz diğer rakiplerden dahamı kalitelidir bursa kadrosu bknz: ts - beceke -gese- febe

Olay eses-bursa maçı olunca bursa son sırada bile olsa bu maç zor bi maçtır bana göre. Ama ben kazanacağımızı düşünüyorum. İnş.

-------------

Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 20:45
bursa eskişehire yorgun gelecek salı günü izmirde altayla kupa maçı oynayacak cuma günüde eskişehire gelecekler dogal olarak takım üstünde yorgunluk olacak biz daha yakınız galibiyete diye düşünüyorum inşallah yeneriz 3 puanı alırız...

-------------

Gönderen: gravityes
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 20:52
en kritik maçlarda rakibe puan vermek gibi bir huyumuz var sanki bu maç da berabere bitecek

-------------
Şampiyonluk çok uzak değil Eskişehiirr yeterki sen yürekten oynaa Eskişehiiirr

Gönderen: emrah
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 20:57
Yeterince puan kaybı yaşadık. Bu maçta 3 puanı rahatlıkla alırız. Bursaspor'un son Ordu maçını izledim. Biz oyun kalitesi olarak onlardan bir gömlek üstünüz. Ama takımın maça çok iyi hazırlanması lazım. Defansta hata yapmayalım yeter. Golü her türlü atıyoruz zaten.

-------------
Kümeye düşsen de; peşindeyiz Eskişehir peşinde..

Gönderen: kasımpatı
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 22:52
'Taraftara büyük görev düşüyor.' Cümlesini her zamankinden daha çok söylemeliyiz. Neden? Jeep olayıyla gündeme gelen yönetim için mi? Hayır! Her maç bizi şaşırtan bir takımımız olduğu için. Demem o ki önce armamızı son yıllarda görmediğimiz bir özveriyle (benim Eskişehirspor geçmişim 10 yıllık) taşıyan futbolcularımıza saygı duyalım. Evet, gerekli tepkiyi verelim ama gereksiz tepkiden kaçınalım. 1-0 öne geçince 'ay, ayol...' bestesine başlayıp basitleşmeyelim, daha bu hafta kazandığımız 1 puan ve geçen haftalarda Paşa maçında kaybettiğimiz 2 puanı hatırlayarak maçın 90 dakika olduğunu aklımızdan geçirelim. En önemlisi futbolun bir oyun olduğunu unutmayalım.

-------------
böyle bir kara sevda, kara toprakta biter...

Gönderen: caner26
Gönderi tarihi: 09/Ara/2012 saat 22:56
Alıntı yapılan kasımpatı

'Taraftara büyük görev düşüyor.' Cümlesini her zamankinden daha çok söylemeliyiz. Neden? Jeep olayıyla gündeme gelen yönetim için mi? Hayır! Her maç bizi şaşırtan bir takımımız olduğu için. Demem o ki önce armamızı son yıllarda görmediğimiz bir özveriyle (benim Eskişehirspor geçmişim 10 yıllık) taşıyan futbolcularımıza saygı duyalım. Evet, gerekli tepkiyi verelim ama gereksiz tepkiden kaçınalım. 1-0 öne geçince 'ay, ayol...' bestesine başlayıp basitleşmeyelim, daha bu hafta kazandığımız 1 puan ve geçen haftalarda Paşa maçında kaybettiğimiz 2 puanı hatırlayarak maçın 90 dakika olduğunu aklımızdan geçirelim. En önemlisi futbolun bir oyun olduğunu unutmayalım.
Bencede maç bitmeden makara yapmayalım, takımımızı destekleyelim, makarayı maç sonu yaparız inşallah...

-------------
Beklenen gün gelecekse, çekilen çile kutsaldır...

Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 02:04
Alıntı yapılan ayyıldız

Futbol sahadan çok dışarda kendini taraftar zanneden tutarsız insanlar tarafından kirletiliyor..Önümüzde önemli bir maç var ve ahlaksızca kelimeler ile karşı rakibi yerdiğini düşünen saçma sözlerle dolmuş sayfa..
Ayıp ayıp top falanmış filanmış geçin bunları sahada olanla övünelim..

Ben yorum yaptım buraya bursaya top dedim aman efenıdm neden diyomusuz ayıp ayıpmıs yok rakıbınle ugrasma kımınle ugrasacam ben? Ugrastıgım kadar izmire gidip bursa macında bogazımı patlatmasınıda bılırım ben ona sunu deme buna sole deme ayıp ayıp ne bu ? Sana kufreden adama gulup gecıomusun yada ne bılım sıze kufur edıldımı hosunuzamı gıdıo.Ne bılım olsun yaa aman mı dıyosunuz? Yada gercek hayatınızda hıcmı kufur etmıyosunuz sütten cıkmıs akkasık gibi yorum yapmayın burda.Falanlara fılanlara gerek yok benım ıcın bursa TOPtur istedigimide derim.

-------------
SSS KKK SK SK S

Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 09:51

batalla,pinto,ferhat kiraz,vederson buisimleri tutabilirsek bursa oynayamaz. maçıda alırız. fakat salı günü onların olduğu kadar bizimde kupa maçımız var. as oyuncumuzlarımızın iyi dinlenmesi gerek.bursa altayla oynayacak ve yedeklerle çıkacağına inanıyorum. as oyuncularıda yorgun olmayacaktır.çok iyi analiz yapalırsa teknik heyet tarafından bursa maçını alırız derim.

Gönderen: StS
Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 11:04
Arkadaşlar maç biletleri uygun. Bu maçta A katagorisindeki taraftarımızı istiyorum. Takımını ölümüne destekleyen. Tamam başkan iyi olmayabilir ama takımımız desteği gerçekten hakediyor. Ben küskün olan 2 taraftarımızı maça getirmeyi ikna ettim. Herkes çevresinden gerçek taraftar getirsin. Es Es taraftarını cümle aleme gösterelim.
Hadi Karabük ve Bursa maçlarıyla birlikte dirilelim. Hayi büyük taraftar.

-------------
Belki Bir Gün!

Gönderen: since65
Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 11:45
 Bursa maçında edilecek muhtemel küfürlerin bize hiç bir yararı olmadığı gibi rakiplerimizi motive etmekten başka hiç bir işe yaramıyor. Kendinizi düşünün, size küfür edildiği zaman duygularınız hangi yönde oluyor ve küfür edenlere hangi gözle bakıyorsunuz.
 ES ES taraftarına küfürü ben yakıştıramıyorum, stadda küfür duyduğum zaman ben etmişim gibi kendimi mahcup hissediyorum. Rakiple dalga geçmenin ,onu  tiye almanın ahlak sınırları içinde olan şeklide var.  Başkasına küfür eden kişi benim gözümde kendisine küfür edilmesini içine sindiren kişidir.
 Bursa maçını eze eze kazanmak biz ES ES taraftarları için büyük keyif olacaktır.
 Bütün genç taraftarlarımızdan ricam, Bursa taraftarlarının tahriklerini görmezden gelip tüm gücümüzle takımımızı destekleyelim.
 Şimdiye kadar hiç yapmadığım bir şeyi yapıp maç tahmininde bulunayım. Maçı 5-1 veya 5-2 kazanacağımızı hissediyorum.

-------------
since1965

Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 12:39
Bence de bize yakışan küfür değil. Biraz cool olun be. Bursa ağır aksak giderken bütün Türkiyenin konuştuğu bir oyun oynuyoruz ve hedefimiz hiç olmadığı kadar şampiyonluk bu sene. Hani o meşhur gs maçındaki tribün var ya işte onu yapalım o zaman gıkları çıkmaz bursalıların. Öyle olursa zaten farklı yeneriz küfürden daha beter olurlar.

-------------

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 12:42
Alıntı yapılan EnviEn

Bence de bize yakışan küfür değil. Biraz cool olun be. Bursa ağır aksak giderken bütün Türkiyenin konuştuğu bir oyun oynuyoruz ve hedefimiz hiç olmadığı kadar şampiyonluk bu sene. Hani o meşhur gs maçındaki tribün var ya işte onu yapalım o zaman gıkları çıkmaz bursalıların. Öyle olursa zaten farklı yeneriz küfürden daha beter olurlar.

katılıyorum

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: dropmania_26
Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 13:14
    Bu maç öncesinde biz iyi top oynayan tarafız yeneriz yeniliriz bunu bilemem ama şunu biliyorum ki o Bursalılara ve Ankaragücü'ne küfür etmek bize yakışmaz. Açın Bursa'nın Ordu maçı özetini ligtv'den izleyin seyircisi bile terk etmiş adamları tribünleri boş, biz neyin küfrünü yapacaz.

Stadı dolduralım yapalım adam gibi tribünümüzü yenelim eli boş gönderelim onları zaten adamların forsu bitti yeterince boşuna para cezası almanın bir alemi yok.

-------------
EsEs

Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 13:33
Renktaşlarım kupa maçımız a haberden ve atvden yayınlanmıyor.fakat bursa maçı, gese maçı yayınlanacak.Bizim maçımız neden yayınlanmıyor bunun için yayıncı kuruluşa maillar mesajlar atalım.Neden taraflı yayın yapılıyor.

a haber    
http://www.ahaber.com.tr/YayinAkisi/2012/12/04

atv
http://www.atv.com.tr/yayin-akisi?dt=2012-12-11

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 10/Ara/2012 saat 13:33
Küfürü savunanlara sasiriyorum,ya arkadas git stadyuma takimini destekle ,takimini motife etmeye bak ,birak öteki seyircilerden ayricaligimiz olsun ,sen kalkar küfürü savunursan sorarim sana Ankaragücü taraftari profilindekilerle ne farkin kalir? ...

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com