Sayfayı yazdır | Close Window

UNUTULMAYANLAR

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: Diğer
Forum İsmi: Forum ve Site
Forum Açıklaması: Eskisehirspor.com forum ve sitesi hakkında düşünceler, istekler, yeni bölüm istekleri
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=4126
Yazdırma tarihi: 28/Nis/2024 saat 13:21
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: UNUTULMAYANLAR
Gönderen: demiryolcu26
Konu: UNUTULMAYANLAR
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2012 saat 21:16
Arkadaşlar bu konu başlıgında her zaman çok sevdigimiz unutamadıgımız melodileri hatırlamak istedim yaşları bana yakın olan veya olmayan bütün arkadaşlarımın azda olsa eskiye dönüp unutamadıklarımızı yeni nesile aktarmaktı amacım inşallah amaçlar istekler gönüller bir olur ve ESKİŞEHİR  gerçekten bir olur. saygılarımla.   http://www.youtube.com/watch?v=94SHnzHMXcU&feature=related

-------------
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim

Yanıtlar:
Gönderen: demiryolcu26
Gönderi tarihi: 09/Eyl/2012 saat 21:40
Hüsnü abi sagolasın bu günlerde hep hüzün hep hüzün bu  hüzünler aldı götürdü beni bide şişede durdugu gibi dursa senin canın sagolsun abimm....UNUTMAYALIM UNUTTURMAYALIM..BURASI ESKİŞEHİR......

-------------
vatan için ölmekse kaderim ben o kaderin ellerinden öperim

Gönderen: esesfutbol
Gönderi tarihi: 07/Ara/2013 saat 15:33
Geçmiş zaman olur ki
Tarihten bir yaprak // 1967-1968 sezonu
http://www.spor26.com/haberdetay/226/gecmis-zaman-olur-ki.html - http://www.spor26.com/haberdetay/226/gecmis-zaman-olur-ki.html

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 07/Ara/2013 saat 19:15
sezonunu hatırlmıyorum ama Petrol Ofisi maçında Haydar orta sahadan bir gol atmıştı ve maçı 2 1 kazanmıştık. kritik bir galibiyetti. unutulmaz bir maç.

Gönderen: eses_serkan
Gönderi tarihi: 07/Ara/2013 saat 22:23
Alıntı yapılan ender_26esk

sezonunu hatırlmıyorum ama Petrol Ofisi maçında Haydar orta sahadan bir gol atmıştı ve maçı 2 1 kazanmıştık. kritik bir galibiyetti. unutulmaz bir maç.

Açığın önünden ve muhteşem yağmur. 2001-2002 sanırım.

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 07/Ara/2013 saat 22:39
Ilk devre 1-0 yenik kapattik..beraberlikye dahi dusuyoduk..2.yari80.dk gibi selcuk frikikten yapistirdi..super bi yagmurda bastirdi..mac tek kale oynaniyodu ama gol yokken son dakikada o sezonun yildizi haydar koc ortasahayi bikac adim gecti sag kanattan bi yapistirdi ta catala... hayatimda izledigim unutamadigim en efsane macti..tesaduf is hayatinda bi musteriyle futbol sohbeti sirasinda bu mactan bahsettim kendisi o macta oynayan petrol ofisli futbolcu cikti..kabus gibiydi sahaya coktum kaldim 6 numaraydim hatta sonra hakeme sardim baya bi ceza aldim diye anlatmisti..

Gönderen: şimşek65
Gönderi tarihi: 07/Ara/2013 saat 22:56
aman aman o günleri hatırlamak bile istemem tüylerim bile diken diken oluyor.

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 08/Ara/2013 saat 08:30
Alıntı yapılan jaweil

Ilk devre 1-0 yenik kapattik..beraberlikye dahi dusuyoduk..2.yari80.dk gibi selcuk frikikten yapistirdi..super bi yagmurda bastirdi..mac tek kale oynaniyodu ama gol yokken son dakikada o sezonun yildizi haydar koc ortasahayi bikac adim gecti sag kanattan bi yapistirdi ta catala... hayatimda izledigim unutamadigim en efsane macti..tesaduf is hayatinda bi musteriyle futbol sohbeti sirasinda bu mactan bahsettim kendisi o macta oynayan petrol ofisli futbolcu cikti..kabus gibiydi sahaya coktum kaldim 6 numaraydim hatta sonra hakeme sardim baya bi ceza aldim diye anlatmisti..

O maçta bende vardım. Frikikten gol atan Sezer olmasın ? :D

-------------
Sadece Eskişehirspor!

Gönderen: jaweil
Gönderi tarihi: 08/Ara/2013 saat 09:43
Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan jaweil

olabilir tabi sezermiydi selcukmuydu cok emin degilim:d

Gönderen: br_65
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 21:28
sabahtan beri bunu arıyorum. şimdi tüylerim diken diken oldu. okuyunca heyecanlandım. izledim gözlerimle gördüm. ama bulamadıkça kendimi şizofren gibi hissettim. sorduğum bi kaç kişi de o maça gitmediği için bilmiyodu sanırım. efsane denizli maçına gidemediğim için dalga geçen arkadaşlara bu golü de siz bilmezsiniz diye şekil yapıyodum. yaşım ufaktı ama hangi yıl olduğunu kime karşı olduğunu bir türlü çıkaramıyordum. ben karşıyaka diye hatırlıyodum meğer petrol ofisiymiş. sağolun. forumun belki de en faydalı başlıklarından biri benim için artık. bu sayfayı belki biraz daha hareketlendirmek lazım. bu arada haydar bizde 97-98 de oynadı sanırım. o yüzden bu gol o yıllarda olabilir.

o maçta açıktaydım. baya da kalabalık vardı diye hatırlıyorum. herkes ayaktaydı... babamın omuzlarına seyrediyodum maçı. deli gibi yağan bi yağmur vardı. babamın omuzları ağrıdığı için ara ara sırtından indiriyodu. son dakika rica ettim. yok olmaz maç bitti zaten dedi. yahu belki de hissetmişim. ısrar ettim en sonunda sağ olsun aldı omzuna. bi de ne göreyim haydar uzun saçlarıyla orta sahadan yardırıyor. ben üst direkten girdi diye hatırlıyorum. kaleci şaşkın. herkes şaşkın. sanki gol olduğunda 1 saniye falan bi sessizlik çöktü. kimse inanmadı. sonrasında tabi herkes birbirine sarılıyo stad gol diye inliyodu. hatta o an her aklıma geldiğinde diyorum iyi ki de futbolu seviyorum. iyi ki de eskişehirde doğmuşum. 90 + 6 falan olabilir dakika. ne olursa olsun belki o golü göremesem bile unutamıyacaktım o günü. görmek tabi ayrı bi hatıra oldu.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2017 saat 21:44
3 0 dan 4 3 yendiğimiz denizli maçını unutmak mümkün mü

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: EsArmaEs
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 11:54
Alıntı yapılan ChampioN

Alıntı yapılan jaweil

Bende o maçtaydım ne goldü yaaaaaa aklım başımdan gitmişti sevineceğim diye.

-------------
AnTiBiZaNs

Gönderen: Sessiz
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 12:36
Forumumuzda "Baba" nick name ile Alper Uruş isminde bir ağabeyimiz yazıyordu bir zamanlar. Tabi o zamanlar forum cayır cayırdı. Bkş ve Forumun öncülerinden olan Alper ağabey bir gazeteciydi ve herkesin hislerine dokunduracak şekilde yazmayı çok iyi bilirdi. 18 yaşımdayken verdiği nasihatlar hala zihnimde. Öğrendiğim kadarıyla kendisi halen HaberTürk gazetesinde çalışmakta ama artık Bkş ve forumla ilgilenmiyor. Kendisi de şahsım adına Unutulmayanlardan.

Gönderen: kayılı
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 15:51
boris'in golünü hatırlamayan varmı

-------------
tartışmaya gerek yok, en büyük ESES

Gönderen: ekinoks_26
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 20:57
Sevilla'yı 3-1 yendiğimiz maçı anlatmak mümkün değil o anı yaşamak benim için bir ayrıcalıktı.

-------------
KIZIL KARA BİR SEVDA

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 22:47
1984 yılında ki Karşıyaka maçı en unutulmaz maçlardandı. Yaklaşık 18 saat iliklerimize kadar yağmuru yedikten sonra 82. dakika da golden sonra havanın açması ne kadar unutulmaz bir anıydı.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: hahuki
Gönderi tarihi: 14/Eyl/2017 saat 22:54
Alıntı yapılan Güray26ES

Maalesef O sezon gidemediğim tek karşılaşmaydi

-------------
Sadece Es Es          Varsa Yoksa ES-ES

Gönderen: grezores
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 03:35
Denizli maçı öncesi arka arkaya kötü sonuçlar almıştık sanırım. Başkana herkes öfkeliydi. O yıl tüm maçlar 25 tl olarak belirlenmişti ilk defa Denizli maçında biletler 10tl mi ne olmuştu indirime gidilmişti. Maç yağmurlu soğuk sayılabilecek bir günde oynandı. Kuyruktan dolayı maça 2. dakikada falan girmiştim ve skor 1-0dı. Denizli yarım saatte maçı 3-0 yapmıştı. Bize hep ters gelen bir takım olmuştur Denizli herkes yine kaybedeceğimizi düşünüyordu. İvesa'ya top gelince taraftar ıslıklıyordu. İlk yarı biterken Vucko golü attı ve maç birden tersine döndü maçı çevirdik. O golü atmasaydık Denizli'ye net kaybederdik ve bu maçı alamasaydık o sezon kesinlikle düşerdik bize direnç veren özgüven kazandıran maçtır. 2. yarı özellikle süper bir destek vardı Youla önderliğinde maçı almıştık. Bu maçı dün olmuş gibi hatırlarım tarihi çok eski gelmez bana ama şaka maka bu maç bile 9 yıl olmuş. Aynı sezon Konya'da 1-2 kazandığımız maç var o da kritik bir galibiyetti. Kim ne derse desin 8 yıl süper ligde oynamamız yeni nesli kazanmamıza sebep oldu.

Benim unutamadığım maça gelince net Sarıyer maçı o penaltılardaki heyecanı hiçbir zaman yaşayamayız ölüp ölüp dirilmiştik.

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 07:28
hey gidi günler hey benim aklımdakiler konya ankara istanbul play yükselme maclari denizli maçı haydar koç un golü eskişehir deki istanbul maçı tıklım tiklimdi stad gs yi 4 2 yendiğimiz maç Sezer ile pelenin frikik tartışması sivas maciydi sanırım

-------------

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 07:29
Alıntı yapılan hahuki

Alıntı yapılan Güray26ES

Maalesef O sezon gidemediğim tek karşılaşmaydi

O zaman o gün çok şey kacirmissiniz

-------------

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 11:58
Denizli maçında ilk yarı bitiminde belki 2 bin kişi stadı terk etmişti en çok üzülen de onlar olsa gerek efsane maça gelip devre de çıktılar son dk.da vuckonun golü gelmese belki stadın yarısı çıkardı. 90+3 de youlanın attığı golde taraftarın sesi yunusemre halk çarşısının daha ilerisine bile gitmiş

-------------
kimseyi küçük görme, kimseyi de gözünde büyütme

Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 13:40
Kötü leri de hatırlayalım ts den 7 yedik Şota 4 gol attı ömer vardı kalede birde gs nin nezihi gelmişti bize resmen kovaydi Şevki Ferhat hakan sefer olgun bunlarda iyi kalecimizdi

-------------

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 14:09
Bizde bir hakan vardı, kayseriye 30-35 metreden gol atmıştı.Sene kaçtı bilmiyorum ama ben de o golü unutamıyorum.

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderen: ender_26esk
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 14:54
Alıntı yapılan Karadağlı

Bizde bir hakan vardı, kayseriye 30-35 metreden gol atmıştı.Sene kaçtı bilmiyorum ama ben de o golü unutamıyorum.

büyük ihtimalle 95-96 sezonu. o sezon Denizlispor deplasmanında da 30 metreden bir gol atmıştı Hakan ve 2-1 kazanmıştık.

bizim için çok şanssız bir sezondu. iç sahada Antalya ya 2-0 , Kocaeliye 3-0 yenilmiştik. yine aynı sezon iç sahada Altay a 2-1 yenilmiştik.
Bjk ye ilk yarı 2-0 önde kapattıktan sonra 3-2 yenildik. geçen seneki hocamız Alpay Özalan sahadaydı. bu seneki hocamız Sergen yedeklerdeydi.

o sezon ki maçlar tek tek aklıma geliyor. o zamanlar daha güzeldi futbol veya ben 7 yaşımda olduğum için futbolun kirli yüzünü görmemiştim

-------------
Maziyi Savura Savura ES!

Gönderen: Karadağlı
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 15:17
Alıntı yapılan ender_26esk

Alıntı yapılan Karadağlı

büyük ihtimalle 95-96 sezonu. o sezon Denizlispor deplasmanında da 30 metreden bir gol atmıştı Hakan ve 2-1 kazanmıştık.

bizim için çok şanssız bir sezondu. iç sahada Antalya ya 2-0 , Kocaeliye 3-0 yenilmiştik. yine aynı sezon iç sahada Altay a 2-1 yenilmiştik.
Bjk ye ilk yarı 2-0 önde kapattıktan sonra 3-2 yenildik. geçen seneki hocamız Alpay Özalan sahadaydı. bu seneki hocamız Sergen yedeklerdeydi.

o sezon ki maçlar tek tek aklıma geliyor. o zamanlar daha güzeldi futbol veya ben 7 yaşımda olduğum için futbolun kirli yüzünü görmemiştim

Haklısınız o sezon olabilir sanırım bende lisedeydim.Teşekkürler..

-------------
Nitelikli eğitim en büyük katma değerdir.

Gönderen: levos26
Gönderi tarihi: 15/Eyl/2017 saat 15:34
    Eskiler bilir 1982 yılında düştüğümüzde ertesi yıl G.Birliği ile şampiyonluk mücadelesi veriyorduk. Sondan 3 vya 4. maç Ankara'da G.Birliği ile oynadık ve mutlak kazanmamız gerekiyordu.Bütün Eskişehir Ankara ya akmıştı 3. dakika da da İbrahim Nalbant ile 1-0 öne geçtik.Müthiş bir anbians oluşturduk. Ancak 80 li dakikalarda yediğimiz golle 1-1 bitmiş ve o sene çıkamamıştık.

-------------
SENİN SEVGİNDİR BİZİ YAŞATAN

Gönderen: roptesambir
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 10:09
1-Benim unutamadığım olay sene kaç bilmiyorum 94-95 olabilir.İlkokula gidiyorum. Ozamanki adıyla 1.lig e yukselme maçı. Maç konyadaydı sanırım.Yaşımız küçük olduğu maça gidemedik.Onun için maçı radyodan dinliyoruz. Rakipte Aydınspor olması lazım.Maç berabere bitti , Uzatmaların son dakikası olması lazim...Radyodaki o ses Metin'in kafa vuruşu ve goooll. Eskişehirspor 1.lig ' te ...

2- Yine seneyi hatırlamıyorum. Beşiktaş maçı. Beşiktasta kalede Auman ( şapkalı ) Kuntz falan var. ilk yarı 2-0 Öndeyiz. İlk yarı Bir bayram havası Tüysüz kartal marşları söyleniyor. İkinci yarı macı 3-2 kaybettik.

Gönderen: marcus
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 10:52
kesinlikle aydına 5-0 yenildiğimiz maç amca beni önünde geçirsene gel gülüm hop 1 e 2 ve o maçlarda kesinlikle 20 bin üste taraftar olurdu olaylar cıkmıştı ve ben kaçarken kaldırımdaki taş bloklara takılmıştım kaval kemiğimi kırdım zannetmiştim yerel gazetede beni de çekmiş idi hey gidi günler :)

Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 13:01
Alıntı yapılan roptesambir

1-Benim unutamadığım olay sene kaç bilmiyorum 94-95 olabilir.İlkokula gidiyorum. Ozamanki adıyla 1.lig e yukselme maçı. Maç konyadaydı sanırım.Yaşımız küçük olduğu maça gidemedik.Onun için maçı radyodan dinliyoruz. Rakipte Aydınspor olması lazım.Maç berabere bitti , Uzatmaların son dakikası olması lazim...Radyodaki o ses Metin'in kafa vuruşu ve goooll. Eskişehirspor 1.lig ' te ...

2- Yine seneyi hatırlamıyorum. Beşiktaş maçı. Beşiktasta kalede Auman ( şapkalı ) Kuntz falan var. ilk yarı 2-0 Öndeyiz. İlk yarı Bir bayram havası Tüysüz kartal marşları söyleniyor. İkinci yarı macı 3-2 kaybettik.

ikiside doğru hafıza kuvvetli renkdasim

-------------

Gönderen: alesta07
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 14:16
Eskişehirsporumuzun her maçı olaydır her maçı efsanedir ama benim için unutulmayan efsane maç İstanbulspor maçıdır.

Gönderen: Furkan2696
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 14:31
Sanırım ilk gittiğim maç sene 2003-2004 sezonu olması lazım yanlış hatırlamıyorsam takımın ismi Bursa Merinos'tu. 1-0 öne geçtiğimizde çok sevinmiştim sonra geriye düşüp beraberliği falan yakaldık diye hatırlıyorum yanılmıyorsam eğer , kesin  hatırladığım 4-2 gibi bir skor ile yenildik. Çok üzülmüştüm Açıkta dedem ve babam ile izlemiştik maçı.

-------------
~~ ÖLÜMÜNE ES-ES ~~

Gönderen: Mesut_ES_1971
Gönderi tarihi: 16/Eyl/2017 saat 16:56
Benim için unutulmayan maç, top toplayıcılık yaparken, bir Cincon maçında itfaiyenin üzerinde tabeladaydım. Eses bir gol attı ama ofsaytmış, bense yarı devre 1_0 bıraktım skoru (: Bir hataydı ama güzel bir hata ve hatıra oldu benim için.. (((:::

-------------
ESES li Doğmuşum

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com