Sayfayı yazdır | Close Window

2011-2012 Ara Transfer Sezonu

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Transfer Haberleri
Forum Açıklaması: Gelenler, gidenler, transferler ile ilgili tüm mesajlar
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3838
Yazdırma tarihi: 08/May/2024 saat 05:04
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: 2011-2012 Ara Transfer Sezonu
Gönderen: MOD
Konu: 2011-2012 Ara Transfer Sezonu
Gönderi tarihi: 13/Eyl/2011 saat 12:25
Transfer zamanı gelene kadar bu başlık açılmayacaktır. Ayrıca bir başlık daha açmayınız.

Yanıtlar:
Gönderen: MOD
Gönderi tarihi: 13/Kas/2011 saat 19:58
Yakın zamanda transfer haberleri vs çoğalacağından diğer konuları dağıtmadan lütfen bu başlık altında yorumlarınızı yapınız. Ve hiçbir resmi haber gelmeden oyuncu konu başlığı açmayınız. İyi forumlar.

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 13/Kas/2011 saat 22:20
  Batuhan gitmeli Boyd için kararsızım bizim için kapalı kutu ama Skibbe gitsin derse gitmeli sıkıntı yok hocamıza güveniyorum. Forvet ve kaleci transferi kesinlikle yapılmalı. Ek olarak kanatlarımızda sorunlu  

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 13/Kas/2011 saat 22:52
Boyd kalmalı.

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: Volkan
Gönderi tarihi: 13/Kas/2011 saat 22:53
Emre Abi ne Boyd'u ya..
Bugun çıplak gözle izledim bir tane olumlu hareketi yoktu..
Batuhan'da Boyd'da gitmeli..

-------------
Eskisehirspor

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: SalihSeçer
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 00:53
Bende Lincoln'ü bekliyor ve tak,p ediyorum. Avai takımında kiralık oynuyor ve bu devre arasında gelebileceğini düşünüyorum.

Eksiğimiz ise kaleci,stoper,sağ bek.

Ayrıca Boyd,Batuhan,Abdülaziz ile ilişiğimizi kesmeliyiz. Diğer genç oyuncular ise play off ve ZTK maçlarıda göz önünde bulundurularak kadroda tutulmalıdır.

Önerim ise Samsundan Kemal Tokak, Fb'den Serkan Kırıntılı ile Ankaragücünden Özgür Çek.

-------------
Kampüsten Gelen Ses ÜNİESES

Gönderen: MKemal
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 01:51

İlk yarıyı en az 25 puan ile bitirir ve ;

*** Kaleci,

*** Stoper  (Rafik Hallıche müthiş olur)

*** Oyun kurucu ( Alman olabilir)

transferi yaparsak ilk 8'e girer ve bu grubun Play-off'da favorisi oluruz..

tabii en az 3 yabancı ile de yollarımızı ayırmamız lazım...Pamuk eller cebe YÖNETİM..!!!
aksi taktirde kimseyi avutma ve kandırma...Biz sıra takımı olmak değil,özlenen,yarışmacı ES-ES'i istiyoruz...Bursa'dan,Trabzon'dan,diğerlerinden neyimiz eksik...!!!!

Gönderen: umutes
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 16:04
yönetim gitsin, transferi sonra düşünürüz... bu adamların yapacağı transfer boyd, satacağı oyuncu sezer gibi olur... bu yüzden gölge etmesinler, acilen istifa...

-------------
ESkişehir'im hasretim, doğduğum şehir, memleketim...

Gönderen: esessamco
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 16:30
  Alt yapımıza gereken önem verilmedikçe. Alt yapıda oynayan yakınım var. Yakinen durumu biliyorum. Torpili olanının oynatıldığı , yetenekli  çocuklara şans verilip oynatılmayarak pas vermekten aciz olan yönetimdeki çeşitli kişileri devreye sokarak oynatılan çocuklar olduğu sürece bu sevdalısı olduğumuz Eskişehir sporumuza her sene şu oyuncu gelsin, bu oyuncu gelsin tartışması çok yapılır. Bir düşünün alt yapıdan yetişen son yıllarda kaç oyuncumuzvar. Fatih Nuri ve Alperden başka. Bence alt yapının içler acısı hali ve orada çalışan zamanında eskişehir spor da oynayan, ancak oynadıkları dönemlerde esesimize hiç bir katkısı olmamış eski futbolcuların hocalık ve koordinatörlük yaptıpığı alt yapımızı tartışalım ve bu konuda yetenekli çocukların ellerine lisansların verilerek kaybolmalarına sebep olanları tartışalım. ÇOK YETENEKLİ ÇOCUKLAR VAR. BURADAN FERYAT FİGAN SESLENİYORUM BU ÇOCUKLAR GELECEĞİN ESESİNİ OLUŞTURMASI LAZIM. TRANSFER PARALARI HER SENE KULÜP KASASINDA KALIR. YÖNETİMDEN TANIDIĞI OLANLAR VAR İSE ALT YAPIDA DÖNEN TORPİL VE HAKSIZLIKLARA VE ESKİ FUTBOLCULARIN VURDUMDUYMAZ TAVRINA, GÜN KURTARMA DÜŞÜNCESİ İÇİNDE OLDUKLARINI OYUNCU YETİŞTİRME DERDİ OLMADIKLARINI SÖYLESİN. YÖNETİMİN BU VAHİM DURUMA EL ATMASI GEREKTİĞİ VE ARAŞTIRMA YAPMASINI SÖYLEYİN DURUM ÇOK VAHİM . 

Gönderen: İSMAİL26
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 16:33
hangi yönetime adam gibi bir yönetimimizmi var ilçe takımların stadları bizimkini geçti böyle başkanımız olduğu için utanıyorum

-------------
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE

Gönderen: Bilke
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 19:12
Bugün ibiş otelin restorantında olcan ufuk cenk tosun aydın yılmaz mehmetçakır batu ve skibbe varmış hadi hayırlısı bakalım.kaynak sorucaksınız şimdi haliyle ve haklı olarakSmileçok yakın arkadaşımın abisi restoranttaymış o söyledi ben güvendim inandım o yüzden yazdım ve umutlandımda takdir sizin

-------------

Gönderen: dolpinesk
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 19:51
Ara transferde kendimize sağlam bir yönetim alalım ...

-------------

Gönderen: Caglar
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 19:54
Alıntı yapılan Bilke

Bugün ibiş otelin restorantında olcan ufuk cenk tosun aydın yılmaz mehmetçakır batu ve skibbe varmış hadi hayırlısı bakalım.kaynak sorucaksınız şimdi haliyle ve haklı olarakSmileçok yakın arkadaşımın abisi restoranttaymış o söyledi ben güvendim inandım o yüzden yazdım ve umutlandımda takdir sizin
bende gördüm ufuk ceylanı bugun esparkta

-------------
http://twitter.com/cglar26 - http://twitter.com/cglar26

Gönderen: eS___eS
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 20:51
Yönetim Taraftarın sesini kısmak icin inşallah yanlış transfer yapmazda kulubu borca sokmaz.

-------------
Bu Şehir Başka Şehir Şampiyon ESKİŞEHİR

Gönderen: emrahhh
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:09
keşke cenk tosun u alabilsek geçen sene her vurdugu giriyodu olcan ı zaten alamayız aydın ada gerek yok bence ufuk olabilir ama

-------------
...sevda değil tutku bizimkisi...

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:12
Defansif orta saha oyuncusu mutlaka alınmalı. İlk aklıma gelenler;
Fabian Ernst (Beşiktaş)
Hürriyet Güçer (Ankaragücü)
Doğa Kaya (Antalyaspor)
Selim Teber (Samsunspor)

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: SerifOkan
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:16
Olcan gelmesini çok isterim ama sanmıyorum gelirse cok büyük sükse yaparız diye düşünüyorum

-------------
Eskişehirspor Siyaset Üstüdür !

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:30
Alıntı yapılan MOD

Yakın zamanda transfer haberleri vs çoğalacağından diğer konuları dağıtmadan lütfen bu başlık altında yorumlarınızı yapınız. Ve hiçbir resmi haber gelmeden oyuncu konu başlığı açmayınız. İyi forumlar.

yönetim ilk 4 hedefinden sapmamak için çok sağlam 4 futbolcu ile anlaşmış.bu dört futbolcudan 1 tanesi kaleci,futbolcuların 1 ttanesi antepten,1 tanesi ankaragücünden..diye bir duyum aldım:)
boyd'un bileti kesilmiş,batuhanın ise aldığı ücreti düşürmüşler,yani aldığından daha az bir ücret teklif edilerek kararı batuhana bırakmışar..hani bu paraya oynuyorsan oyna,oynamazsan sen bilirsin gibilerinden..dediğim gibi bunlar benim duyduklarım,bakalım devre arasında neler olacak..

-------------

Gönderen: ESES_TAMER
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:31
tolunay kafkas,yalçın ayhan,murat erdoğan,selim teber,cenk tosun

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: köfteci
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:34
Alıntı yapılan ESES_TAMER

tolunay kafkas,

Hayirdir,takimin teknik direktör ihtiyaci mi var ?

-------------
Kral hem ciplak,hem gerzek...

Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:39
Alıntı yapılan köfteci

Alıntı yapılan ESES_TAMER

tolunay kafkas,

Hayirdir,takimin teknik direktör ihtiyaci mi var ?
Tolunay kafkas u19 milli takımın başında. Şota ilhan mansız tümer metin cenk tosun aydın yılmaz eskişehire inşallah gezmeye gelmişlerdir

-------------

Gönderen: eskisehirrrrr
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 21:39
Veysel sarı ile Alper potugu kaybetmeyiz umarım h.ünal oldugu süre tırsıyorum... ve İnşallah bu oyuncuların kafası paraya yönelmez sezer öztürk gibi olmak istemezler paramı alır yatarım muhabbetıne bu sayfayı okuyorsanız dogru yolu seçersiniz umarım VEYSEL ve ALPER !

-------------
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!

Gönderen: Starsky
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 22:10
Alıntı yapılan omerbihlar

Defansif orta saha oyuncusu mutlaka alınmalı. İlk aklıma gelenler;

Fabian Ernst (Beşiktaş)

Hürriyet Güçer (Ankaragücü)

Doğa Kaya (Antalyaspor)

Selim Teber (Samsunspor)
Sana katiliyorum Ömer. Alinan oyuncu 25'i geçmemis olursa çok daha iyi olur.

-------------
Sevmenin hakkını vermek, zor olanı sevmekle başlar...
O yüzden Eskişehirspor'luyuz!

Gönderen: Bidon26
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 22:13
sağ bek lazım
ve yukarıda yazıldığı gibi defansif orta saha

Veysel Alper kesinlikle Tutulmalı

Boyd Batuhan Toparlanamıyor herhalde gönderin ozaman ,
Yerine 2 Yerli Forvet veya 1 transfer ve Altyapıdan bir forvet

Volkan Yaman iyileşiyor inşallah kısa zamanda eski formuna kavuşur

Dedenin yerine oynayabilir
ve Dedede sol açık oynar Normalde Erkan zenginin olduğu yere
Erkanda şutlarını paslarını düzeltemiyorsa gönderin!

-------------
Tanrı Tektir, Ordusu Türk'tür | Twitter: https://twitter.com/Srvn26 - @srvn26

Gönderen: eses2606
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 23:16
karşıyada oynayan şaban diye bir çocuk var.daha yeni yeni çıkdı ortaya .kesinlikle çok yetenekli bir golcü olacaK değerlendirmek lazım.

-------------
Basket te EFES Futbolda ESES

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 14/Kas/2011 saat 23:30
Forvet bakımından bir türlü yüzümüz gülmedi , şöyle Emenike  Doumbia tarzında oyuncu bulabilsek gol sorunumuz azalır , diyeceksinizki böyle adam bulmak kolaymı elbette çok zor ama maharet bulmakta . İyi bir golcü dışında , kaleci , stoper ve orta sahada iki yönlü oynayacak bir oyuncu transferi lazım . 

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 02:15
Ufuk Ceylan
Olcan Adın
Mehmet Çakır
Rafik Halliche

Bu isimlerin hepsi ihtiyacımız olan alanlarda oyuncular.

Ivesa'nın yan top ve yerden şutlardaki hatalarından.. Nado'nun ağırlığından, Diego'nun formsuzluğundan, oyun kurucu eksikliğinden, sol kanatta Erkan'ın bir görünüp bir kaybolmasından sıkılmış durumdayım.

Gerçi bir de sağ bek sorunumuz var. Hakan Aslantaş ismi düşünülebilir. Geçen yıl kasımpaşa'nın sağ beki Keller de düşünülebilir. Fena bindirmeleri yoktu diye hatırlıyorum.

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 03:23
Alıntı yapılan eses2606

karşıyada oynayan şaban diye bir çocuk var.daha yeni yeni çıkdı ortaya .kesinlikle çok yetenekli bir golcü olacaK değerlendirmek lazım.

Öyle ahim sahim bir forvet degil bahsettiginiz oyuncu:

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/saban-genisyuerek/profil/spieler_50744.html - http://www.transfermarkt.com.tr/tr/saban-genisyuerek/profil/spieler_50744.html

-------------

Gönderen: esessamco
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 10:58
  Alt yapıya önem verilmedikçe daha çok havanda su döversiniz sevgili hemşerilerim. Şu gelsin bu gitsin muhabbeti yapar vakit geçirirsiniz. Yönetim günü kurtarma derdinde. Esas alt yapının önemi konusunda tartışma yapılarak yönetime, taraftarın alt yapıya gereken önem verilmediği rahatsızlığı dile getirilmeli. Yoksa adını yazdığınız fulbolcular esesimize bir şey vermez . Çünkü eses aşkı yok. Alt yapıdan çıkan gençler eses aşkı için mücadele eder. Diğerleri gibi taraftarın sesi kesilsin bu maç oynayım. Diğer maç sakat ayağı çekmez. ESKİŞEHİR'İ VE ESES'İMİ ÇOK SEVİYORUM. 

Gönderen: serkan1973
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 11:55

esessamco

aynen dediğin gibi alt yapıya önem vermedikce gercek eses ruhunu yaklamamız zor.
komşu illerimizde bank asya onayan,veya 2. 3. liglerde oynayan ,eskişehir amatör kulüplerde göze batan  futbolcu cıkmazmı,bu işlerle ilgili saygıdeğer yönetimizde takip veya izleme ekibi çalışmaları yokmu?

-------------
KIRMIZI ŞİMŞEKLER...

Gönderen: yasan26
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 13:22
Elazığsporun 10 numaralı futbolcusu Arif ŞAHİN... çok etkili, yetenekli bi on numara sol ayağını çok iyi kullanıyo ve çok mücadeleci.. ayrıca Eskişehir doğumlu.. süper lig takımları peşinde bildiğim kadarıyla.. bence elimizi çabuk tutup kadromuza katmalıyız..

Gönderen: alpayt1
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 13:31
olcan adın g.antepte müthiş işler yapıyor, kesinlikle alınmalı yerine serdarı,korayı,batuhanı versinler.
BUgünkü haberde Guti gece ve özel hayatından ötürü 1.senesinde gönderildi.Biz batuhan gibi adamı hala gönderipte (yanında kriste olmak kaydıyla) iki mükemmel golcü alamıyoruz.
ivesanın yerine de kaliteli bir kaleci alınabilir.G.antepin kalecisi markarstı sanırım o veya onun gibi bir çok kaliteli kaleci var.
stoper konusunda, diego,dede ve yanına en az 1 tane stoper lazım fakat aynı dili konuşan ülkelerden olmalı.

Gönderen: erdal
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 13:51
   Adanasporlu Talha yenilmelerine rağmen  çok iyi oynadı. Ben yöneticilerin yerine olsam gözüm kapalı bu oyuncuyu alırım.Sağ tarafta oynuyor çok tenik ve yaşıda genç.

Gönderen: EsEsMania
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 15:56

Artık bu konu kapansın

Skibbe ara transferi olmayacak demiş Confused

-------------

Gönderen: mehmet2681
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 16:36

geçen trt de bi programda roportaj verdi. trabzon kökenliyim, futbola bursa da başladım, süper ligde her takımda oynarım falan dedi.eskişehir dogumlu olduğundan hiç bahsetmedi.

Gönderen: omerbihlar
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 16:47
Alıntı yapılan erdal

Adanasporlu Talha yenilmelerine rağmen  çok iyi oynadı. Ben yöneticilerin yerine olsam gözüm kapalı bu oyuncuyu alırım.Sağ tarafta oynuyor çok tenik ve yaşıda genç.

Talha bonservisi bizde bulunan ve şuan Ankara Demirspor da kiralık oynayan Tarık Mayhoş'un abisi..

-------------
Rakibinle uğraşma, takımını destekle...
Ömer Bıhlar

Gönderen: harun 026
Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 17:09
mesut hoşçanın azerbaycanda olduğunu öğrendim futbolcu izlemeye gitmiş kim olabilirki

-------------
her zaman her yerde

Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 18:16
azerbeycandan oyuncumu alınır ??? nakliyat şirketi bağlamaya gitmiştir.Batan Gemiden ne kurtarırsam hesabı anla haruncum...

Gönderi tarihi: 15/Kas/2011 saat 23:12
Alıntı yapılan harun 026

mesut hoşçanın azerbaycanda olduğunu öğrendim futbolcu izlemeye gitmiş kim olabilirki
Mesut Hoşcan scout ekibinden mi niye o gitsin ki futbolcu izlemeye. İş icabı gitmiştir.

-------------

Gönderen: Cumhuriyet
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 00:38
Gekas harekatı

Uzun zamandır kulaktan kulağa dolaşan iddia yavaş yavaş gerçek olmaya başladı. Skibbe’nin bundan birkaç hafta önce zaman zaman sohbetlerde dile getirdiği, “Ben buraya kaliteli futbolcuları getirmek istiyorum. Mesela Gekas’ı keşke alabilsek ama maliyeti çok yüksek.Tam aradığımız stilde bir oycu tipi” diyerek inceden mesaj vermişti. Şimdilerde ise eski öğrencisi Yunan golcü Gekas’ı almak için yönetime önerip
“Alabilirsek alalım” dediği yüksek sesle konuşulmaya
başladı. Bakalım Gekas konusunda önümüzdeki
haftalarda nasıl gelişmeler yaşanacak.

SONHABER

15.11.2011

http://ressim.net/8/upload/387d54cc.jpg

http://img404.imageshack.us/img404/4637/352n.jpg

http://img263.imageshack.us/img263/3007/703b.jpg

-------------

Gönderen: jampol
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 00:38
Alıntı yapılan harun 026

başkanla berebaber milli maç için hırvatistana gitmiş

Gönderen: ChampioN
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 00:41
Gekas balondur ihtimal vermiyorum ben.

Gönderen: Güray26ES
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 02:25
bende ınanmıyorum basının yalanı ve baskanla mesut hoscan mıllı amca gıtmıs kaynak sakarya gazetesı

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük ESES

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 08:23
Alıntı yapılan Cumhuriyet

Gekas harekatı

Uzun zamandır kulaktan kulağa dolaşan iddia yavaş yavaş gerçek olmaya başladı. Skibbe’nin bundan birkaç hafta önce zaman zaman sohbetlerde dile getirdiği, “Ben buraya kaliteli futbolcuları getirmek istiyorum. Mesela Gekas’ı keşke alabilsek ama maliyeti çok yüksek.Tam aradığımız stilde bir oycu tipi” diyerek inceden mesaj vermişti. Şimdilerde ise eski öğrencisi Yunan golcü Gekas’ı almak için yönetime önerip
“Alabilirsek alalım” dediği yüksek sesle konuşulmaya
başladı. Bakalım Gekas konusunda önümüzdeki
haftalarda nasıl gelişmeler yaşanacak.

SONHABER

Fotomaç,Fanatik derken beklenen haber Sonhaber'den geldi. LOL

Gönderen: sumeres
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 09:50
gekas niye gelmesinki 32 yaşında ununu elemiş eleğini asmış...

-------------
Sevgiyle yaklaşmak güzeldir..

Gönderen: Erkan26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 09:57
Alıntı yapılan sumeres

Dede için ne diyorsunuz ağabey ?

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: taner_es
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 10:16
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan sumeres

ununu elemiş kek yapıyo

-------------

Gönderen: esesozgur
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 10:51
Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan sumeres

Batuhan 20 yaşında da ne oluyor sanki..

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderen: kubiliq
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 10:59
Alıntı yapılan esesozgur

Alıntı yapılan Erkan26

Alıntı yapılan sumeres

Batuhan 20 yaşında da ne oluyor sanki..
iş yaşta değil başta arkadaşlar, iş kaliteli yaşamada,iş kendine bakmakta,iş mesleğine saygı duymakta. iş bazıları gibi apış arada değil

-------------
KIRMIZI PORSUK

Gönderen: ES_Kadir
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 17:01
Gekas'ta sorun maddi olmaz sene sonu sözleşmesi bitiyor yaşı da 32 olduğu için bonservisi az olur çok aman aman maaşta istemez ama bu yaşına rağmen ciddi talipleri olacaktır Türkiye'ye gelmek istemeyebilir yoksa imkansız bir transfer değil bana göre . 

Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 17:23

Gelmesi için TD faktörü önemli tıpkı Dede'de olduğu gibi...Wink

Bonservisi olmassa zaten kesin alırız.Halil Ünal'dan hangi bonservissiz oyuncu kaçmış.

-------------
Hayatta 2 şeye güvenirim;biri aynaya baktığımda gördüğüme diğeri yukarı baktığımda göremediğime..
Sagopa

Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 17:43
olcan adın diyorum g.antepten... onun haricinde, brezilyadan kaliteli 1.liginde top oynayan keşfedilmemiş bir çok oyuncu var.

Kaleye kesin kalite bir kaleci,
orta sahaya erkan ve tello karışımında teknik hücümcu bir orta saha oyuncusu
iki tane kesin brezilyalı golcü (batuhan ve kristen hayır beklemek yanlış olur)

kaleci

transfer        diego          dede

transfer

veysel         alper          transfer     erkan

tranfer           transfer

* bir renktaşımız ve yerel basının bir yazısı vardı yunan oyuncu Gekas alınacak diye artık yunanistandaki oyuncularamı kaldık ?

Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 18:20
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=632

Arkdaşlar bu linkte fotoğraflar var, 2.fotoğrafta zenci bir oyuncu var kimdir bu bilgisi olan varmı? 3-5 gün önce çekilmiş bu fotolar ...  linkte görebilirsiniz.

Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 18:30
Alıntı yapılan alpayt1

olcan adın diyorum g.antepten... onun haricinde, brezilyadan kaliteli 1.liginde top oynayan keşfedilmemiş bir çok oyuncu var.Kaleye kesin kalite bir kaleci,orta sahaya erkan ve tello karışımında teknik hücümcu bir orta saha oyuncusuiki tane kesin brezilyalı golcü (batuhan ve kristen hayır beklemek yanlış olur)                   kalecitransfer        diego          dede                                    transferveysel        alper          transfer     erkan              tranfer           transfer* bir renktaşımız ve yerel basının bir yazısı vardı yunan oyuncu Gekas alınacak diye artık yunanistandaki oyuncularamı kaldık ?

Veysel'i kanatta mi oynatacagiz?

-------------

Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 18:50
Alıntı yapılan Starsky

Alıntı yapılan alpayt1

olcan adın diyorum g.antepten... onun haricinde, brezilyadan kaliteli 1.liginde top oynayan keşfedilmemiş bir çok oyuncu var.Kaleye kesin kalite bir kaleci,orta sahaya erkan ve tello karışımında teknik hücümcu bir orta saha oyuncusuiki tane kesin brezilyalı golcü (batuhan ve kristen hayır beklemek yanlış olur)                   kalecitransfer        diego          dede                                    transferveysel        alper          transfer     erkan              tranfer           transfer* bir renktaşımız ve yerel basının bir yazısı vardı yunan oyuncu Gekas alınacak diye artık yunanistandaki oyuncularamı kaldık ?

Veysel'i kanatta mi oynatacagiz?
Alpay abi oynatır kanatta, sonra da Veysel kötü diye yollayın der

-------------
Kuvvet elindeyse adaleti sağlamalısın. Adaleti sağlayamıyorsan ya korkaksındır ya aciz!

Gönderen: Baytar26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 18:56
Alıntı yapılan alpayt1

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=632Arkdaşlar bu linkte fotoğraflar var, 2.fotoğrafta zenci bir oyuncu var kimdir bu bilgisi olan varmı? 3-5 gün önce çekilmiş bu fotolar ...  linkte görebilirsiniz.

Bende merak etmiştim fakat siz benden önce davranıpta sormuşsunuz, bende fotoğrafı koyayım.

Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 19:40
Sierra Leoneli denenmek için gelmiş sanırım. Ayrıca zenci kavramını kullanmazsak daha iyi olur kanımca

-------------

Gönderen: messi26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 20:49
bizim takima kim gelirse gelsin, nereden gelirse gelsin, bu takim icin ter döküyorsa haketdigi destegi alir

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 22:51
Alıntı yapılan Caglar

Sierra Leoneli denenmek için gelmiş sanırım. Ayrıca zenci kavramını kullanmazsak daha iyi olur kanımca

Siyahi oyuncu mu diyelim

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 23:30
Bugünkü Hürriyet Eskişehir ekinden...

-------------

Gönderen: mecek_baba
Gönderi tarihi: 16/Kas/2011 saat 23:50
Alıntı yapılan ESESLİ EMRE 26

Alıntı yapılan Caglar

Siyahi oyuncu mu diyelim

Bizim kültürümüzde en azından yaşanan kültürümüzde siyah-beyaz (herşeye muhalif pazar! grubu hariç) köle-efendi kavramları çatışma sebebi olmadığı için zenci kavramı da ırkçı bir söylem olarak kabul edilemez.

-------------

Gönderen: neferozkan
Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 00:01
Alıntı yapılan mecek_baba

Alıntı yapılan Caglar

Siyahi oyuncu mu diyelim

Bizim kültürümüzde en azından yaşanan kültürümüzde siyah-beyaz (herşeye muhalif pazar! grubu hariç) köle-efendi kavramları çatışma sebebi olmadığı için zenci kavramı da ırkçı bir söylem olarak kabul edilemez.

kanunda suç olarak kabul edilmiş. ayrıca uluslararası bir suç. o yüzden bu konunun tartışılcak bir yeri yok. söz konusu tabir kötü niyetle kullanılmıyor olabilir ama genel kabul ırkçı bir söylem olduğu yönündedir. bu da cezalandırılmak için yeterlidir.

Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 10:23
Esmer Kavruk adam diyelim..Big%20smile

-------------
Sagopa

Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 10:40
ara transferde kimler gidecek kimler kalacak bununla ilgili çalışma yapılıyormu? Görmek istemediklerim, koray,serdar,ivesa,kris,batuhan  umarım bunlar satılır veya takasla zarar edilmeden gönderilir.Bu oyuncularla kaç sezondur napıyoruz oturup düşünmek lazım.Bir adım ileri gitmemiz mümkün değil.Her düşüncemde bu oyuncıuların iş yapamayacağını söylüyorum ama her dediğimde her aldığım haberde beni yanıltmadı. Eğer skibbe bunları gözlemlediyse ocak aynda da gönderirse ve gelecek oyunclarla artık ESESimi düşünemiyorum.

Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 10:43
g.antepten wagner t.direktörle tartışmış ve g.antepten ayrılıyormıuş.Lig tvnin web sitesinde okudum.wagner brezilyalı ve çok kaliteli bir oyuncu.Bence alınmalı orta sahada çok güzel işler yapıyordu.Bunun yanında illa olcan Adın diyorum.Takımımıza çok şey katarlar.

Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 10:50
Alıntı yapılan alpayt1

g.antepten wagner t.direktörle tartışmış ve g.antepten ayrılıyormıuş.Lig tvnin web sitesinde okudum.wagner brezilyalı ve çok kaliteli bir oyuncu.Bence alınmalı orta sahada çok güzel işler yapıyordu.Bunun yanında illa olcan Adın diyorum.Takımımıza çok şey katarlar.

Fanatik Palmeiras satildigini yazmis...

http://www.sendikalhaber.com/haber/tolga-ozkalfaya-uefadan-gorev.jpg - http://www.sendikalhaber.com/haber/tolga-ozkalfaya-uefadan-gorev.jpg

-------------

Gönderen: cevcet26
Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 12:50
Wagner haberini duyunca benımde aklıma geldi hemen ihtiyacımız olan oyuncu.Sezerin koşan tipi.Ama bizim aciz yönetimimizin ruhu bile duymamıstır.

-------------
Ecdad tarih yazmış torun okumaktan aciz...

Gönderen: AhmetTarik
Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 15:08
Gündemimizde olan Gekas Dinamo Moskova'nın da gündemindeymiş. 1 milyon euroya transfer oldu Frankfurt'ta 16 gol attı.TD ile uyum sağlaması gereken bir forvet. Formsuz sezonları da var.Yani Skibbe gibi tanıdığı bir TD ile başarılı olacağını tahmin ediyorum.Forvetten gönderilecek isim Boyd olacak gibi görünüyor.

-------------
Tek dileğim Allah'tan, seni şampiyon görmek..

Gönderen: €s€s
Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 16:29
Boyd ile 3 senelik sözleşme yapıldı diye biliyorum. Devre arasında nasıl gönderilecek ? kendi isteğiyle ayrılmadıktan yada başka bir klüp talip olmadıktan sonra boydu göndermek bize tuzluya patlar. 3 senelik alıcağını alır öyle gider...

Gönderen: eskan
Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 20:13
Alıntı yapılan esesözgür

Alıntı yapılan neferozkan

Alıntı yapılan Caglar

Siyahi oyuncu mu diyelim

Bizim kültürümüzde en azından yaşanan kültürümüzde siyah-beyaz,köle-efendi kavramları çatışma sebebi olmadığı için zenci kavramı da ırkçı bir söylem olarak kabul edilemez.

kanunda suç olarak kabul edilmiş. ayrıca uluslararası bir suç. o yüzden bu konunun tartışılcak bir yeri yok. söz konusu tabir kötü niyetle kullanılmıyor olabilir ama genel kabul ırkçı bir söylem olduğu yönündedir. bu da cezalandırılmak için yeterlidir.
Esmer Kavruk adam diyelim..Big%20smile

-------------

Gönderen: levent1001
Gönderi tarihi: 17/Kas/2011 saat 23:59
degerli arkadaslar bu futbolcunun adi suma laminho 20 yasinda sera leon da yani gambia da u20 lerde milli futbolcu ayni zamanda kaptan milli takimda .
fizik gucu ve teknigi cok yüksek bir futbolcu gelecek vadediyor bazen emerike aklima geliyor .anlasma imzalandiginda ocaktan itibaaren oynarsa ve iyi bir performans sergilerse seneye satilirsa yada birkac seneye kadar eskisehirsporu mali krizden cikarabilir . ayrica bonservis bedeli yok yani takima hicbir maliyeti yok 0 maliyet.
cocuk a2 de 1 ay antremanlara cikti iyi bir performans göstermis bildigim kadari ile cocugu birinci takima almislar cocuk cok cok iyiymis insallah 2. bir emerike olur   

-------------
Levent Karaca
TÜRKMEN TOKAT KÖYÜ ESKISEHIR

Gönderen: eskisehirrrrr
Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 00:19
Fanatik gazetesinin İşte EsEs'in adamı Gekas haberındekı yorumunda
bir cinconlunun yorumu paylaşmak istedim tabi transfer haberi dogruysa

frankfurtta bu oyuncuyu iyi taniyorum,gecen sezon her hafta golü vardi ,bence eskisehirdede cok gol atar

-------------
Sevdandır Bizi Ayakta Tutan..!

Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 03:30

Alıntı yapılan Caglar

Siyahi oyuncu mu diyelim

Benim bir çok siyahi arkadasim var ve daha önce zenci kelimesini kullandigim zaman bozuluyolardi. Ben bu yüzden uzun zamandir siyahi demeyi tercih ediyorum; zenci kelimesinin etimolojisi malum...

-------------

Gönderen: ulkuy
Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 10:28
Bugün Twitter/ Eskişehirspor sayfasında şöyle bir şey var: 
Four Four Two dergisi için Dede ile bugün röportaj yapan Oğuz Öztürk'ün twitter'dan geçtiği haber. "Eskişehirspor'a Valencia ve Psg'den teklif var."

Zannedersem bizdeki futbolculara dışarıdan talip var. Bu konuda bilgisi olan var mı?

Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 11:24
Valencia yaklaşık 1.5 senedir Alper'i izliyor zaten..

-------------
Sagopa

Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 18:22
serdar,veysele,ivesaya,batuhana neden talip çıkmaz acaba...

Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 18:25
Alıntı yapılan alpayt1

Veysel'i trabzon istiyor zaten..

-------------

Gönderen: enes1965
Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 18:41
Alıntı yapılan alpayt1

Veyselin nesini beğenmiyorsunuz acaba merak ettim.

-------------
Bir yüreğim var benim , birde sevdam !    

Gönderen: Ekin
Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 18:42
Enes Alpay abi koray yazacaktı herhalde eli ters gitti

-------------
Cennettir bu vatan seni sevene

Gönderen: mecek_baba
Gönderi tarihi: 18/Kas/2011 saat 22:17

O zaman ;
Masallarımızdan,
Bir dudağı yerdeeee, bir dudağı gökteeee bir zenci çıkagelmiş...
Tasvirini de kaldırıverelim.

-------------

Gönderi tarihi: 19/Kas/2011 saat 12:45
çok özür dilerim veysel yazmışım en sevdiğim oyunculardan birisidir veysel kardeşim.Düzeltme yapayı hemen o isim KORAY  olacaktı... Ekin kardeşime de teşekkür ederim.
saygılar

Gönderen: SoLdat
Gönderi tarihi: 19/Kas/2011 saat 21:33
Oynadığımız maçlar gösteriyo ki sadece bir kaç bölgemize değil her bölgemize transfer şart.

-------------
https://twitter.com/Cht_Be - https://twitter.com/Cht_Be

Gönderen: 26esmerim26
Gönderi tarihi: 19/Kas/2011 saat 22:21
en az 10 gol atacak forvet istiyoruz yeter artık kaç senedir forvetsiz oynuyoruz

-------------
SADECE ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: MerTonguclar
Gönderi tarihi: 19/Kas/2011 saat 22:35
Sezonun başından beri hatta bir önceki sezonda bile bas bas bağırıyordu bu takım. Bu takımın kalecisi yooook. Her maç kanser edicek goller yiyoruz artık gerçekten yetti ya. Hedefi olan bir takımda, ne 10 numara ne iyi forvet ne bilmem ne en önemli bölge kaledir. Bizim bu kaleciyle hedemiz kötü ankaragücü kötü karabükle düşmeme potasında yada biraz üstünde mücadelir.Bunun dışında kalede ivesa olduğu sürece kimse kalkıp avrupa hayali kurmasın bence.

-------------
Bana ESmeyi anlat ESip geçmeyi anlat...

Gönderi tarihi: 21/Kas/2011 saat 08:22
Sezon basinda Ignacio Scocco ismi geçmisti. Aek borçlarini ödemek için Scocco'yu Birlesik Arap Emirlikleri takimi Al-Ain'a satti.
Orda nasil bir performans gösteriyo bilmiyorum ama paraya kiyip alinacak oyuncu aslinda.
Kariyeri boyunca attigi goller asistler vs hepsi burada:
http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ignacio-scocco/leistungsdaten/spieler_51088.html - http://www.transfermarkt.com.tr/tr/ignacio-scocco/leistungsdaten/spieler_51088.html

-------------

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 21/Kas/2011 saat 08:47
Ankaragücünden Tisdell (sözleşmesi bitiyo) ve Umut sözen (özellikle bu çocuk çok büyük yetenek) düşünülmesi gerekir.

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderen: jeff lebowski
Gönderi tarihi: 21/Kas/2011 saat 17:14
Alıntı yapılan alpayt1

olcan adın diyorum g.antepten... onun haricinde, brezilyadan kaliteli 1.liginde top oynayan keşfedilmemiş bir çok oyuncu var.

Kaleye kesin kalite bir kaleci,
orta sahaya erkan ve tello karışımında teknik hücümcu bir orta saha oyuncusu
iki tane kesin brezilyalı golcü (batuhan ve kristen hayır beklemek yanlış olur)

kaleci

transfer        diego          dede

transfer

veysel         alper          transfer     erkan

tranfer           transfer

* bir renktaşımız ve yerel basının bir yazısı vardı yunan oyuncu Gekas alınacak diye artık yunanistandaki oyuncularamı kaldık ?

Gekas süper transfer olur. bitiricilik cok iyi ve cok zeki.. lakin, yunanistandaki oyunculara mı kaldık ne demek? ırkçılık ve düşmanlık seziyorum. 

Gönderen: bad026
Gönderi tarihi: 21/Kas/2011 saat 19:31
Gekas çok fırsatçı hızlı iyi bir oyuncu bu takıma gelirse çok iş yapacağına inanıyorum. Yaşına bakmayın Dede'yi görüyoruz (:

-------------
## єѕкιşєнιя ѕєη çσк уαşαα ##

Gönderen: Ekin
Gönderi tarihi: 21/Kas/2011 saat 19:49
Alıntı yapılan jeff lebowski

Alıntı yapılan alpayt1

Gekas süper transfer olur. bitiricilik cok iyi ve cok zeki.. lakin, yunanistandaki oyunculara mı kaldık ne demek? ırkçılık ve düşmanlık seziyorum. 

Gekas iyi bir oyuncu fakat Alpay abinin onu art niyetli yazdığını düşünmüyorum. Bence Yunan liginin bizden alt bir lig olduğunu düşündüğü için öyle demiş olabilir.

-------------
Cennettir bu vatan seni sevene

Gönderen: karargah
Gönderi tarihi: 21/Kas/2011 saat 20:59
Alıntı yapılan Ekin

Alıntı yapılan jeff lebowski

Alıntı yapılan alpayt1

Gekas iyi bir oyuncu fakat Alpay abinin onu art niyetli yazdığını düşünmüyorum. Bence Yunan liginin bizden alt bir lig olduğunu düşündüğü için öyle demiş olabilir.

iyide gekas ın yunan olmasıyla yunan ligi ne alaka, o zaman adebayour togolu togo ligi dünyada bilmem kaçıncı ama adam dünyanın en iyi golcüleri arasında. gekas yıllardır almanyada oynuyor ve yaşını çok katmazsak kaliteli bir futbolcu

-------------
SÖZDE DEĞİL ÖZDE ES-ES Lİ
Sizin karanlıklarınız varsa bizimde sevdamızın yangınları var..!

Gönderen: dsi54
Gönderi tarihi: 21/Kas/2011 saat 22:01
şu webonun golüne bakın çıldırmamak elde değil adam yoktan var ediyor http://www.goalsarena.org/video/turkey-turkcell-super-lig/20-11-2011-antalyaspor-istanbul-buyuksehir_en.html             offfffffffffff

Gönderen: EsBoraEs
Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 00:55
ara transferde 30 yaş üstüne yönelmeyelim artık zaten ilk 11 mizde 7 tane var gerekirse tarığı sağ beke monte etsin hoca sezgin diego ortada oynasın alternatif olarak nado ve genç bir stoper alınsın ( veyselin sözleşmesi daha neden bekletiliyor yönetim amacınız nedir? )ortasahada alper veysel önlerinde de ali dereyi görmek isterim konyadan yada belediyeden ali güzeldal ikiside hem genç hem kaliteli kanatlarımızın zaten bir hayli alternatifi var.Kasımpaşamızdan Fıratta ivasaya müthiş rakip olur keşke yönetim bizi şaşırtsa da fırat gibi ali dere gibi yada güzeldal gibi genç futbolcuları kadromuzda görebilsek

-------------
ANTİ-BİZANS

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 09:25
http://fanatik.ekolay.net/AB-Rh-_3_Detail_245_244508.htm - http://fanatik.ekolay.net/AB-Rh-_3_Detail_245_244508.htm  

Bakalım Ne Olacak ....

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: ulkuy
Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 09:28
G.Saray  Alper ve Batuhan'ı istiyormuş hatta anlaşmışlar, Veysel de bizim ikramımız olsun. Fatih Terim'e kulübün anahtarını da verelim olsun bitsin. 

Gönderen: ermanbey26
Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 09:57
ankaragücünden forvet turgut u alsınlar,onu samsunspor bank asyada oynadığından takip ediyorum,bizim bu gördüklerimizi transfer komitesi yıllardır görmüyor,çünkü avanta yok galiba..

-------------
mecnun bilseydi es es sevgisini,severmiydi hiç leyla zillisini.

Gönderen: muhasara
Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 10:02
30 yaşına gelmemiş futbolculara yönelelim lütfen

Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 10:27

ha ha ha ...

Pazar akşamı arkadaş bir gazeteciye twetterden yazdı bu haberi.(kendi uydurdu)
Yazar: Cemal E.
Arkadaş futbolcu menejeri Almanya'da(üst düzey değil)
Twetter'a yazdığını aynen paylaşıyorum.
Ünal Aysal derbiyi izlemeye gelen Halil Ünal ile Genç Alper konusunda anlaştı.Ama eskişehirspor şart koşuyor batuhan ıda alırsanız veririz.2 Oyuncunun maliyeti 10 milyon eu. Aysal indirim için diretiyor.
Yan masadayım..

Biz iki gün vermiştik ama ertesi gün yayınlanmasını beklemiyorduk.
Deney başarılı.
Yarında Veysel' i İnter'e gönderiyoruz haberiniz olsun...

-------------
Sagopa

Gönderen: hulusi26
Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 12:22
bucasporda jebrin sözleşmesini fesh etmiş değerlendirelebilir aslında

Gönderen: husss
Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 12:47
alper ve veyseli satan zihniyet bana hiçbir şekilde eskişehirin geleceği için umutlu oldugundan bahsetmesin,böyle genç yetenekli oyuncuları elinde tutamayacak olan yönetim şimdiden bıraksın gitsin onları satmak bize İHANETTİR...

Gönderi tarihi: 22/Kas/2011 saat 12:58
Alıntı yapılan hulusi26

bucasporda jebrin sözleşmesini fesh etmiş değerlendirelebilir aslında

Jebrin, kişisel internet sitesi ''www.torricjebrin.com''da yer alan açıklamasında, geçen sezon devre arasında Arsenal, Porstmouth ve Atletico Madrid ile görüşmesine rağmen, tercihini Bucaspor'dan yana kullandığını belirtti.

Bucaspor'a bonservis bedeli olmadan geldiğini kaydeden Jebrin, açıklamada şu ifadelere yer verdi:
''Bucaspor'u tercih etmemdeki tek amaç, kulübün Spor Toto Süper Lig'de kalma mücadelesine katkı sağlamaktı. Ancak Spor Toto Süper Lig'deyken bile, ödemelerin yapılmaması nedeniyle sıkıntı yaşadım. İyi niyetli davranmaktan vazgeçmeyerek bekledim. Bank Asya 1. Lig'e başlarken ciddi taliplerim olmasına rağmen Bucaspor'dan ayrılmadım. Fakat geldiğim noktada 5 aydır maaş ve maç başı ödemelerimin yapılmaması nedeniyle sıkıntıya girdim. Beni Türkiye'de vitrine çıkaran Bucaspor Kulübü'nden zorunlu olarak ayrılarak sözleşmemi tek taraflı feshettim. Bucaspor'a, Bank Asya 1. Lig'deki mücadelesinde başarılar dilerim.''

Bucaspor'da ligde ve kupada 22 maçta forma giyen Jebrin'in 6 golü bulunuyor.

Ajansspor

-------------

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com