Sayfayı yazdır | Close Window

Teknik Direktör Bülent Uygun

Yazdırılan yer: eskisehirspor.com
Kategori: ESKİŞEHİRSPOR
Forum İsmi: Takım
Forum Açıklaması: Takımdaki son gelişmeler, haberler, futbolcular
URL: http://www.eskisehirspor.com/forum/forum_posts.asp?TID=3346
Yazdırma tarihi: 20/May/2024 saat 19:41
Yazılım Versiyonu: Web Wiz Forums 9.50 - http://www.webwizforums.com

Konu: Teknik Direktör Bülent Uygun
Gönderen: MosCom
Konu: Teknik Direktör Bülent Uygun
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:46
Yeni teknik direktörümüz Bülent Uygun

Eskişehirspor'umuzun yeni teknik direktörü Bülent Uygun oldu. Başkan yardımcımız Mesut Hoşcan, Yöneticilerimiz Mulla Şahbaz, Mustafa Kozanlıoğlu, Ahmet Yalçın ve Aytekin Aykın'ında bulunduğu tesislerimizde düzenlenen imza töreniyle 3 yıllık anlaşma imzalandı.

Hayırlı Olsun demekten başka birşey kalmamış sanırım.

-------------
EsEs'li Günler..

Yanıtlar:
Gönderen: nrcrew
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:50
hayırlı olsun ne diyelim artık

Gönderen: OsMaNGaZi
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:50
Bülent hocamız hayırlı olsun TAM DESTEKThumbs%20Up

Gönderen: huntürk
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:51
Kilit gelir birazdan.

-------------
Büyük Hun Türk'ü Atilla...

Gönderen: ~ERHAN~
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:51
hiç hoşnut olmasamda;;
hayırlı olsun ESESime umarım güzel yerlerde görürüz 

-------------

Gönderen: goethe_minder
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:52
hoşgeldin

-------------
sezer bizim, sezaryen bir doğum çeşidi, jülyen ise bir hıyar doğrama biçimidir. hırvat sırp birer boydur, bunu bilmeyen gameboydur. heleheöeö

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:54
Alıntı yapılan huntürk

Kilit gelir birazdan.

bu kez kesin habermiş ,maaLesef

-------------

Gönderen: buffet26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:54
ntv alt yazı gectı hayırlı olsun demekten baska sansımız yok sanırım

Gönderen: Curva_Eses
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:55
Bu saatten sonra hayırlı olsun demekten başka çaremiz yok. Takımın menfaatleri açısından Bülent Uygun'a tam destek vermeliyiz. Gerisi allah kerim...

-------------
ESKİŞEHİRSPOR & BORUSSIA DORTMUND

Gönderen: ForzaEskisehir
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:55
45 yıllık tarihimizden hep gurur duydum ama bu defa utandım..

-------------
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:56

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79609 - http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79609  

Hayırlı Uğurlu Olsun Diyelim  Anlaşma Bülent UYGUN İle 3 Yıllıkmış ...

Bizim Sevdamız Kişiler Değil Eskişehirspor'umuz, Destek Olursak Sevdamız Olan Futbol Takımımız Kazanır...

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderen: armani26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:57
Hayırlı olsun

-------------
İyi bir adam olamadım ama kimsenin de adamı olmadım...

Gönderen: nrcrew
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:57

Alıntı yapılan ForzaEskisehir

niye 

Gönderen: burjuva2626
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:58
bari 3yıllık imza attırmasalardı 1sene dene olumlu işler yaparsa sözleşmesini uzat. 3yıl neymıs ya, sonra tazmınat öde kendı paranız degıl tabı verır yollarsınız halılıl unal bey...

-------------
Şampiyon ES ES

Gönderen: ESESLİ EMRE 26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 13:58

Ne bülent uygunun nede yönetimin arkasındayız sadece siyah kırmızı aşkımızın arkasında peşindeyiz..

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: ForzaEskisehir
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:00
Alıntı yapılan nrcrew

niye 

45 yıllık tarihimizde bizans oyunlarına karşı hep dik durduk ama bu defa bizi bu oyunların içine soktular. Utandım çünkü bunu kabul edecek kadar midesiz değilim.

-------------
Sadece Eskişehirspor.

YÖNETİM İSTİFA !

Gönderen: werder_veremem
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:00
hiç yakışmadı hiç :/

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:01
Alıntı yapılan okankaramese

http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79609 - http://www.ligtv.com.tr/VideoHaber/?r=1&hid=79609  

Hayırlı Uğurlu Olsun Diyelim  Anlaşma Bülent UYGUN İle 3 Yıllıkmış ...

Bizim Sevdamız Kişiler Değil Eskişehirspor'umuz, Destek Olursak Sevdamız Olan Futbol Takımımız Kazanır...

ondan sonra tekrar ödersiniz tazminatı ..bu ne yahu ne geleceği önceden belirlermişiniz

-------------

Gönderen: oldcity35
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:03
Kulübe atılan bu kazığı organize edenler başta halil ünal av bora imamoğlu mesut hoşcandır.bu kişiler devrede bütün yabancıları gönderecek yeni oyuncular alacaklardır.Bunu görmemek için kör olmak lazım.Halil Ünal Mesut Hoşcan ikilisi hemen istifa edin.

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:05
Hayırlı olsun yeni hocamız hoş geldin bizi bir an önce bu durumdan çıkar sayın bülent hocam..

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: g.r.a.ı.d.e.r
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:07
takıma değil rengine aşığım sonuna kadar ! !  

-------------
Ölümüne ES-ES ! ! !

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:08
camiamıza hayırlı olsun.hoş geldin hocam.özlediğimiz başarılar seninle gelecek inşallah.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: soscagon
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:09
Hayırlı olsun diyelim.Ben Bülent UYGUN un başarılı olacağına inanıyorum.İnşallah bize kupa sevinci yaşatır

-------------
Kral Kimmiş Görsün Herkes

Gönderen: SON NEFES
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:12
Öncelikle hayırlı uğurlu olsun.Ne kadar kızsak da olan oldu bunu sindiremiyoruz ama bu saatten ESKİŞEHİRSPOR'umuz için susacağız takımımız iyi bi konuma geldikten sonra gerken neyse yapılmalı.Zaten medyaya yeteri kadar malzeme verdik iyice medyanın dline düşmemek için birlik olamalıyız.

-------------
KALSADA SON NEFES HER ZAMAN HERYERDE EN BÜYÜK ES-ES

Gönderen: fedo
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:12
hayırlı olsun gelebilecekler arasında en iyisi

-------------
ALAYINA İSYAN
ÖLÜMÜNE ES ES

Gönderen: olumune_eses
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:13
Alıntı yapılan Pablo Emilio Escobar

bülent uygun isimli ezik...inşallah kısa sürede defolup gidersin eskişehirspordan...

Abartma istersen sevgili kardeşim. Hayırlı olsun diyceksn kabulenemesende yapılcak birşey varmı artık?

-------------
https://twitter.com/olumune_eses

Gönderen: esesliyiz
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:13
Hayırlı olsun,burası yeni hocamızın konu başlığı içini dökmek isteyenler diğer konu başlıklarına yazsın.Hoş geldin hocam,seri galibiyetlere ihtiyacımız var,umarım takımı biran önce toparlarsın

-------------

Gönderen: geo26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:14
Hayırlı uğurlu olsun inşallah bir an önce takımı toparlar ve puanları almaya başlarız.

Gönderen: eses esin
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:16
      bize düşen susup destek vermek.karakteri ve kişiliği beni pek ilgilendirmez.sahada çatır çatır oynayan ve yenildiğinde dahi alkış alan bir takım görmek istiyorum.bülent uygun bunu başarırsa omuzlarda taşırız...

Gönderen: esesserkan26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:16
Arkadaşlar lütfen kendinize gelin.Kimse istemezdi bu şekilde olsun.Bu hiçbir zaman eskişehirspor taraftarının kabul edeceği birşey değil.Başımızda böyle bir yönetim anlayışı oldugu sürece bu tür şeylere hazırlıklı olun.Lütfen ama lütfen kendinize gelin.Ne bu yönetime,ne bülent uygun'a nede futbolculara biz bu renklere aşığız.Bu saatten sonra OMUZ OMUZA olup BİRLİk Olma zamanı. Kendıinize gelin lütfen!!!!

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: solkanat
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:17
Yazıklar olsun!!!!!!!

-------------
KÜFÜR ETME, ETTİRME! Eskişehirspor taraftarına yakışan tribün küfürsüz ve çoşkulu bir tribündür.

Gönderen: Esparta _yigit
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:18
Bülent UYGUN bu takımda başarılı olur olmaz ayrı konu. Çok büyük talihsizlikler yaşamadığı sürece başarılı olacaktır. Beğensekte beğenmesekte Sivas gibi bir  takıma 2 sezonda yaşattıkları ortada...

Ancak  Bülent Uygun'un getiriliş şekli itibariyle büyük Eskişehirspor taraftarının yıllarca karşısında dimdik ayakta durduğu bu tip bizans oyunlarına  şimdi tam da içine sokacak şekilde tutum sergileyenlerde  an itibariyle tüm kredisini tüketmiştir.

Bu utanç ne bu taraftarın ne bir başkasının,  tamamen sizindir...
Anlayana...

-------------
ÇUFF ÇUFF HEEY..

Gönderen: Lucifer
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:18
Yüreğim buruk, ama hayırlı olsun..

Gönderen: fedo
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:19

iki günden beri hem sanalda hemde kahvehanede konuşuluyordu burada olumsuz orada olumlu unutmayalımki buraya birçok taraftarımız yazmıyor tekrar hayırlı olsun camiamıza

-------------
ALAYINA İSYAN
ÖLÜMÜNE ES ES

Gönderen: ccigarr
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:20
Mecburen susacağız AŞKIMIZDAN

-------------
haramilerin saltanatını yıkacağız...

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:22
Susuyorsak aşkımızdan..

-------------
amatöre düşsende peşindeyiz seninleyiz her zaman her yerde.. biz kötü günde kavgayı seçtik.

Gönderen: EsBigEs
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:24
Yönetim bombanın pimini çekti elinde bekletiyor bülent hocam umarım ellerinde patlamazsın...!!!!

-------------
.............!!!!!

Gönderen: mak
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:26
Hayırlı olsun.........

Gönderen: askavesevgiyedair
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:29
Hayırlı olsun,İnşallah biz yanılırız ve takımımız iyi  noktalara gelir..

Gönderen: oredius
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:30
Geliş şekli olsun, daha önceki kariyerinde yaptıklarıyla olsun içimden kocaman bir parça koptu gitti....
Bu biz olmamalıydık..Biz benzememeliydik başkalarına...Şimdi bir farkımız kalmadı onlardan..
Başarı getirsede hep bir yanım sızlayacak..
İçime sindiremiyorum sindiremeyeceğim...
Geldiğin gibi gitmen dileğiyle...

-------------
"şişen köfteler"

Gönderen: yavuzpasali
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:35
Bir taraftar olarak hiç istemediğim bir teknik direktör ile anlaşıldı.
Yönetimi esefle kınıyorum ve hedefli büyük bir tek.dir. dedikleri bu ise allah bu takımı tutan bu büyük taraftara sabır versin.
Herşey ortada zaten daha ne diyeyim ki nasıl yönetim bu büyük taraftarı utandırmak zaafını gösteriyorlar.

-------------
Mersindeki Es Esli

Gönderen: es-suat-es
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:36
Bucalı arkadaşlar yeni teknik direktörümüzden kurtuldukları için sevinç naraları atıyor bizdede bize geldiği için bazı arkadaşlarımız sevinç naraları atıyor bakalım zaman kime hayır getirecek,3 yıllık bir anlaşma imzalanmasıda ayrıca manidar kılmış bu gelişi,hayırlara vesile olsun diyelim.

-------------
...

Gönderen: Essfor
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:37

Konuşan konuştu...yazan yazdı.....Artık bir fazla söze gerek yok....Hırsı ile azmi ile çalışkanlığı ve başarısı ile konuşacağımızı umduğum hocamıza Eskişehire her nekadar gelişi hoş olmasada hoş geldin diyorum...

Sayın uygun ...Burada yazlınalarında konuşulanlarında üstüne beton çekip kapatacak bir şey var ki o da başarı.......Üç maç üst üste galip gel hepsi unutulur gider....Hedefinin anadoludan bir takımla şampiyonluk yaşamak olduğunu biliyoruz....Onun için sana 1 numaralı tavsiyem bu taraftarla iyi geçin .....Başarıya ve şampiyonluğa giden yol kuvvetli  aile bağlarından geçer ki buradaki en kalın ve güçlü bağ taraftardır.....
Haydi hayırlı olsun....

-------------
Esesliyiz çok şükür...

Gönderen: ESmustafa
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:39
inşallah başarılı olur. hepimize hayırlı olsun. vakit destek vakti

-------------
ES-ES

Gönderen: sedefes
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:41
Hayırlı olsun..takıma destek olmamız lazım biz takıma destek olmazsak bu İstanbul medyası 2 günde yer bitirirler..şamar oğlanına çevirirler...Kimse Bülent Uygun a zorla istifa ettirmemiştir Bucadan...Reşit bir insandır kandırılmamıştır dolandırılmamıştır.Etiklikten bahseden Tv konuşmanları yorum yaptıkları takımların ayak oyunlarını incelesinler önce...Demekki Eskişehirspor sadece bizim gözümüzde değil dışarıda büyük takım olma yolundadır bu potansiyel vardır..Bunu görüyorlar ve bizi içeriden ve dışarıdan yıkmak istiyorlar...
  Bazı arkadaşların midesi almıyo bu olanları..ancak normal şartlarda bazı şeyleri insanların midesi kaldırmaz mesela yılan yiyemezsiniz ama ortam değişitirdiğinizde orman kanunlarının hüküm sürdüğü yerde yılanda yersiniz kaplubağa da  yemezseniz yok olur gidersiniz..Burası Süper lig trilyonların döndüğü bir yer..Eskişehir Süper Amatör ligi değil..Süper ligden düşmek kulübü ne kadar zarara sokar ne kadar zamanda toplar Allah bilir....
    Kısacası Takıma destek olmak zorundayız...Bu birliktelik bizde bozuldu nasıl olsa ve bir gün mutlaka etik olmayan ayak oyunlarıyla bankasyaya düşeceğiz bunu ne kadar uzatabilsek o kadar iyi..

Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:46
Uykusuz geceler,bilgisayar başında geçirilen saatler...Sonunda bitti,Bülent Uygun resmi olarak teknik direktörümüz oldu...

Futbol çok enterasan...Adnan Güngör o golü atmasaydı,Rıza Çalımbay önderliğinde,başka şeyler konuşuyor olacaktık

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderen: Feryat
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:47
BEN SPORCUNUN ZEKİ, ÇEVİK AYNI ZAMANDA AHLAKLISINI SEVERİM. K. ATATÜRK  !

-------------
Eskişehirspor Ruhunu Anlamak Lazım Taraftarı Anlamak İçin..   

Gönderen: mkan_26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:48
 Hayırlısı olsun demekten başka Yapıcak bişey yok.Ne yazıkki Eskişehirspor Dik duruşu,onuru yönetim tarafından ayaklar altına alınarak rezil edilmiştir.
 Bülent Uygun şuanda bu takıma geldiysede herşeyi göze alarak gelmiş olması lazım.Camiamızın şuanda bulunduğu durum ortadır.Şunu kimse unutmasınki bu saatten sonra ne yönetim ne bülent uygun ne futbolcular hata yapma şansları dahi kalmamıştır.Zerre kredileri yoktur.Taraftar yine herzamanki gibi Renklere,armaya olan aşkı için hep destek tam destek kavramıyla sonuna kadar destek olucaktır.Ammaaaa gel gelelim en ufak hatalarında başta YÖNETİM,DAHA SONRA BÜLENT UYGUN VE DÜZELMEZLERSE FUTBOLCULARA GEREKEN HESABI SORAR FATURAYI KESER.Bunu kimse aklından çıkarmasın.

-------------
Yanımdaki Şiir Yazarken Kız Arkadaşına , Ben EsEs Yazdım Defterimin Sayfalarına..

Gönderen: montoya
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:49
Buraya yazıyorum Bülent Uygun bu yönetimin sonu olur. Bizim için hayırlısı olsun...

-------------
SEVİNMEK İÇİN SEVMEDİK!!!

Gönderen: ceyhan26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:50
OLAN OLMUŞ ARTIK KANATİMCE TOP OYNAMADAN ALDIĞIMIZ BİR 7 CİLİK SONRASI RÜZGARA KAPILIP RIZA HOCAYLA DEVAM ETMEK YANLIŞTI BENCE SEZON SONU BİZE YAKIŞIR Bİ HOCA İLE ANLAŞILMASI GEREKİRDİ.MADEM YAPILMADI SEZON SONUNU BEKLEMEK LAZIMDI KİMSENİN ELİNDE SİHİRLİ DEĞNEK YOK AMA TARAFTARIN ARTIK ŞU KÜFÜR OLAYINI BIRAKIP SADECE TAKIMIMIZA DESTEK OLMASI GEREKİR KİM GELİRSE GELSİN OLAN OLDU

Gönderen: şampiyones
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:52
Bülent hocamız ESESimize hayırlı olsun. ALLAH muaffak etsin.

-------------
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!

Gönderen: ceyhan26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:56
TARAFTAR ÖNCE RIZA HOCAYLA HARCANAN YILLARA BAKIP NTAKIMIN NASIL Bİ YAPILANMADA OLDUĞUNU İYİ İDRAK ETSİN BENCE .SADECE FUTBOLCU ALMAYLA Bİ YERLERE GELİNMEZ OLSAYDI İSTANBUL SPOR ŞAMPİYON OLURDU ÖRNEK KARABÜK SPOR ARKADAŞLAR BEN SON 3 YILDIR ESES İ O TAKIM GİBİ TOP OYNARKEN GÖRMEDİM ADMLAR İKİNCİ LİGDEN GELDİ AMA  HER MAÇI İSTİKRARLI YENİYOLAR YENİLİYORLAR AMA İYİ TOP OYNUYORLAR.BİZ GEÇEN SENE ŞİŞİRME TOPLARLA ÇOK MAÇ ALDIK BİZE YAKIŞIR FUTBOLU VE HAKETTİĞİMİZ YERE GETİRECEK KİMSE ONA 2-3 SENE ZAMAN GEREKİR

Gönderen: Nocturna1965
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:57
Bu büyük taraftar takıma her zaman destek olur en iyi günden en kötü güne bunun tersini düşünmek bu taraftarı azıcık dahi olsa tanımamak demektir bizim en büyük protestomuz 5 dakka sessizlik olmuştur o da aşkımızdan ki o sessizliğin acısını yıllarca hissederiz şimdi Bülent Uygun Eskişehirimize gelmiş hoş gelmiş umarım bu takımı çok iyi yerlere götürür fakat ne olursa olsun ben bu transferi görmezden gelemem ben bu takıma 2b deykende bank asyadaykende gönül verdim şimdi düşsek di daha bank asyaya yine her maça gideriz sevgimizden birşey eksilmez fakat onurumuzun haysiyetimizin zedelenmesine olanak açıcak bir hareket oldu bu bana göre.Zaten fazla da konuşmaya gerek yok gönlümüzden geçenleri ETB en iyi şekilde anlatmış bizede onları desteklemek düşer

-------------
Bir kasa EFES,ölümüne ES-ES
BKaldırıŞ
Estanbul ES La Nuestra

Gönderen: sadık26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:58
hayırlı ugurlu olsun esesıme destek zamanı arkadaşlar. bızle yukselır bu takım yukarılara destek bulent hocayada futbolcularada ıbb macından ıtıbaren yenıden başlıyor lıg bızım ıcın. 

Gönderen: ugur6666
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:58

tabiki hayırlı olsun ama iş çok tuhaf noktaya geldi şu an sevinemedik bile.. oyuna gerek yoktu delikanlı gibi söyleselerdi keşke.. işin içinde samimiyet olmayınca taraftarında tadı kaçtı.. umarım çabuk atlarız bu durumu.. güzel yazılan mesajlarda bile bir burukluk var

Gönderen: emreses-26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 14:59
Bülent Uygun bana göre çok iyi bir teknik direktör takımlarına değişik bir sistem uyguluyor her futbolcu için ayrı dosyalar açıyor bilgisayarda yani her oyuncunun bütün istatistiklerini bilgilerini saklıyor kullanıyor her oyuncunun kas yapısını bile inceliyor ona göre antreman uygulatıyor benim kas yapım dirençsiz ise mesela diğer futbolcular kadar antreman yaptırıp yüklenip sakatlanmama sebep olmuyor dikkat edin çalıştırdığı takımlarda çok az sakatlık görülür Bülent Uygun tam anlamıyla sistem adamı matematiksel veriler ve gerçek veriler ile yola çıkıyor tam bir profesyonel...Ben gelişine çok sevindim HOŞGELDİN diyorum...AMAAAA eğer ortada dolaşan söylentiler doğru ise bu yüzden tam anlamıyla sevinemedim fakat zannetmiyorum öyle birşey olduğunu bazı fikirlerim değişti bu konuda ben Buca yönetiminin kendi yanlışını kapatmak için böyle yalanlar attığını ortalığı karıştırdığına inanıyorum...Kokusu çıkar yakında..Bülent Uygun bu takımı ayağa kaldıracaktır ve bu ıssız kötü yerden dipten kurtulacağız..HEP DESTEK TAM DESTEK....

-------------
ASLA YALNIZ YÜRÜMEYECEKSİN...

Gönderen: Ankalimes
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:00
Alıntı yapılan oredius

Geliş şekli olsun, daha önceki kariyerinde yaptıklarıyla olsun içimden kocaman bir parça koptu gitti....
Bu biz olmamalıydık..Biz benzememeliydik başkalarına...Şimdi bir farkımız kalmadı onlardan..
Başarı getirsede hep bir yanım sızlayacak..
İçime sindiremiyorum sindiremeyeceğim...
Geldiğin gibi gitmen dileğiyle...

Tamamen katılıyorum.

-------------
Eskisehirspor Sevgisi Dunyanin Heryerinde
http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w - http://www.youtube.com/watch?v=Scf5ce_8M6w

Gönderen: EAL_93
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:01
Hayırlı uğurlu olsun, bu saatten sonra tüm polemikler son bulsun. Takım ilk 5'e koşsun. İBB maçı ile birlikte çıkışa geçmek dileğiyle...

-------------
Es Es

Gönderen: ali_9292
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:02
Bülent Uygun ile çok pozitif futbol oynayacağımızı düşünmüyorum. Batuhan'dan Mehmet Yıldız,Koray'dan Abdurrahman,Doğa'dan İbrahim Dağaşan,Erkan'dan da Musanın yaptıklarını yapmasını isteyecektir.Yani geriden Batuhan'a doldururuz,seken topu Doğa alır,Koray bekten çabuk bindirmeler yapar sekenleri ortalar Erkan kişisel becerisiyle rakibi eksiltir vs.Çok büyük beklentilere girmemek gerek ama kan değişikliğinin de gerekli olduğunu ve desteklemek gerektiğini de unutmamalıyız

-------------
Her Zaman Her Yerde En Büyük Es-Es

Gönderen: escalamity
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:03
Eskişehirsporumuzun başarısı için t.direktörümüze futbolcularımıza destek vermekten baska çaremiz yok keşke bu şekil gelmeseydi ama bu saatten sonra ne bülent hocaya hakaret etmek ne yönetim istifa demek nede rıza hocanın forumda ismi geçmesi takımımıza yarar sağla. takımımızın durumu vahim yönetim teknik heyet futbolcular taraftarlar bir bütün olmamız lazım yaşananları doğru bulmasakda sevmediğimiz yemeği yemek zorundayız öünkü ortak gayemiz takımımızın başarısıdır. elbette skor taraftarrı değilim ama gözgöre görede bu kadar olumsuzlğun üzerine hala eleştiri yaparsak takım daha da çöker ve istemediğimiz liglere dönmek zounda kalırız yönetim konusu ise yönetimi çoğumuz istemiyor bende öyle ama şuan için yönetim istifa demek takımda olumsuz hava yaratır şu durumdan kurtulalım seçim zamanı gelir o zaman istediğimiz eleştiriyi yaparız saygılar....

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:05

biz ne kadar bozulsakta destek vereceğiz.. ama futbolcular ne düşünüyor acaba moralleri inançları nasıl? nasıl etkilendiler acaba merak ediyorum.. belkide umarsamıyorlardır bile.. ama etkilenmişlerdir diye düşünüyorm

Gönderen: yedek_parçacı
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:07
atmışsın imzayı..helal olsun sana bülent hoca..başşaklı adammışsın

-------------
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..

Gönderen: cihaneskisehirspor
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:10

bu takımı ya yukarıLara çıkar hoca ya çıkar.....yoksa ............................

Gönderen: Baba
ES ES'i haktettiği kupalara ulaştırman dilek ve duasıyla;
HOŞ GELDİN BÜLENT UYGUN...

-------------
KIZIL bir pıhtı vardı doğduğunda göbeğinde ve KARA bir toprak olacak öldüğünde üzerinde. (VİVA ESES).... protEStler...

Gönderen: DtH
Alıntı yapılan yedek_parçacı

yeni yokladın da geldin heralde?

Gönderen: yedek_parçacı
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:12
Alıntı yapılan DtH

Alıntı yapılan yedek_parçacı

yeni yokladın da geldin heralde?

komik adam seni..nerlerde kaldı diye merak etmiştim bu komik adamı...

-------------
ESKİŞEHİRSPOR BİR DEVRİMDİR EVRİM DEĞİL..

Gönderen: Tuna_26_Eses
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:15
Eskişehirspor Klübü an itibariyle hayati bir karar almıştır...Bundan sonra bizim için hayırlısı olsun.Taraftar olarak ne yapmamız gerektiği aşikar,destekleyeceğiz.Bundan sonra hiçbir kaybedilen puanın telafisi yok.En yakın zamanda bu karadelikten çıkıp bize yaraşan yere gelmemiz gerekmektedir.

Bülent Uygun,hayır mı olur şer mi olur orasını bilemeyiz.Umarız,hayır olur.Ama malesef hocanın özelliklerini düşündüğümüzde eksileri daha çok basıyor.Ben aklıma gelenleri söyleyeyim:

Sivasspor gibi sıradan bir Anadolu takımını aldı,şampiyonluğa oynadı.Üstelik 2 sene boyunca.İlk senesinde çok daha başarılı bir takım vardı,ne varki ikinci senesinde daha iyi bir sıra elde etti.Takımın görüp görebileceği belkide tek ikinciliği,dolayısıyla şampiyonlar ligi,uefa vizesini takıma getirdi.(+)

Üçüncü senesinde Sivassporu sırtlayan Balili,Bilica,Tum,Sylla gibi oyuncuları kelepir fiyata sattı,bedavaya verdi birçoğunu.Yerine istediği oyuncuların çoğu ya gelmedi,ya da gelip beğenmedi(Bouazza).Gelen adamlarda,Cihan Yılmaz hariç kimse dikiş tutturamadı.Üstelik Mehmet Yıldız sakatlanınca takımın yarısı gitmiş oldu.Sonuç ? Fiyasko ! Sivasspor zorla ligde kaldı (-)

Verdiği antipatik demeçler (5 yerim 6 yemem 7 yerim) sonucunda bir anda herkesin saygısını kazanabileceği bir teknik direktör iken kendi ipini çekmiş oldu.Bir anda sevilmeyen adam ilan edildi.Çoğu kişi ona ve Sivasspor a karşı cephe aldı.Bucaspora gittiğinde bile kimse Bucanın çıkışına sevinemedi,işte şimdi kutluyolar Bülent Uygunun gidişini (-)

Lige çıkan genç,dinamik,istikararlı Bucaspor iskeletini tamamen bozdu,altyapının yüzüne bakmadı.Yerinde Süper Ligi tanımayan bir dolu adam,kasap olarak lanse edilen Ediz,İbrahim Dağaşan,Musa Aydın gibi adamları getirdi.Beğenmediğimiz Ragıp'ı orta sahanın belkemiği yaptı.Bizdede Nadarevic,Sezer,Sezgin,Koray,Adem Sarı,Ivesa gibi saygı duyduğumuz oyuncularımızı gönderip,yerine getirdiği adamlar dikiş tutmazsa,İ.Dağaşanı takıma getirirse mesela,çok büyük ihtimalle kümeyi boylarız.Bu yüzden (-)

Takımımızda disiplinsizlik var.Bülent Uygun bu birliktelik,beraberliği sağlayabilir takımda.Sivas,tamamen kenetlenmiş bir takımdı.Ekip işini iyi yapıyorlardı ve sonucunda da başarılı oldular. (+)

-------------
ESKİŞEHİR BEKLİYOR UYUMAZ GECE

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:20

geçende yazmıştım bülent hoca 2 yıl önce geldiğinde burada futbolcuyu tutmak ve oynatmak çok zor.. bu gece alemleri futbolu etkiler burada futbolcuyu oynatmak zor gibi birşey söylemişti..

Gönderen: janerr
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:21
Biz farklıydık bir zamanlar;

-Anadolu Devrimini başlatan takım olarak, yıllar sonra Anadolu'dan çıkan ilk şampiyon biz olacaktık, geçen sene yıllarımın özlemi, beklentisi Bursaspor'un şampiyon olmasıyla eriyip gitti...

-Şerefli ikinciliklerimiz, ahlaklı tribün kültürümüz ve saygın futbolcularımızla tüm Türkiye'nin saygısını-sevgisini kazanmıştık. Unakıtan, Batuhan vs. derken, ismimiz eskisi gibi anılmamaya başladı, farklıyız desek de kimseyi inandıramaz olduk...

-Şimdi ise Sivasspor'u şampiyon yapıp kariyerinde müthiş bir adım atmak üzereyken, hırs vb. fazlası zarar duygularını dışarıya yanlış biçimde aktararak, sporcu kimliğini siyasi düşüncesiyle kirleterek, o kanal senin bu kanal benim gereksiz açıklamalarla gündemde kalarak kamuoyunun nefret duygularını üzerine çeken, daha önemlisi ismi mafya vb. şahıslarla birlikte anılan, yaptığı gereksiz transferler ve transferlerden pay aldığı iddialarıyla adı Menejere çıkan, G.Antep'ten sezon başı değişik bir şekilde kovulan ve Bucaspor'dan etik ilkeleri hiçe sayan biçimde ayrılan birisini Eskişehirspor'un başında görüyoruz..

-Biz taraftar olarak, kazanmak için her yol mübahtır ilkesini benimsemezdik, içimizde bu ilkeyi benimseyenler çoğalmaya başladı. Ahlaki değerlerimiz çürüdü, bari başarı gelsin istedik, şu an o da yok...

-Bu düş kırıklığından kurtılmamız -başımızda yeni teknik direktör ve bu yönetim varken- imkansıza yakın...

- Ben taraftar olarak bu durumu kabullenebilir miyim? Sanmıyorum, ama; En az 5-6 hafta üst üste galibiyet alırsak, takımımız çatır çatır ve göze hoş gelen futbol oynamaya başlarsa, ilk yarıyı en az 27-28 puanla bitirip, bu sezon sonunda ilk 4'e girersek (avrupa kupalarına katılırsak) ve daha önemlisi, yeni teknik direktörümüz olumsuz imajını bir şekilde (artık geçmişteki konuşmalarından ve davranışlarından ötürü kamuoyundan ve taraftardan özür mü diler, yaptığı yanlışları kabul edip geçmişine sünger mi çeker bilemiyorum..) silmesi gerekiyor. Bu imaj ve her türlü basın yayın organında yaptığı açıklamalardaki antipati uyandıracak cümleler devam ettiği sürece isterse 3 yıl arka arkaya takımı şampiyon yapsın, ben mutlu olamam, şaka yapmıyorum, bu şekilde antipati toplayarak şampiyon olacaksak hiç olmayalım...

-Dediğim gibi, bu son paragrafta yazdıklarımın gerçekleşmesi imkansıza yakın.. Bu yüzden mutsuz bir Es-Es taraftarı olarak hayatıma devam edeceğimden şüphem yok.. Şu hayatta pek az keyfim vardı, biri daha gitti... Saygılar...

-------------
taa uzak yollardan koştum geldim senin kollarına...

Gönderen: hutemel
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:21
"Armudun sapı üzümün çöpü" birinin beğendiğini biri beğenmiyor herkes öne sürülen isim hakkında ileri geri konuşuyor imzayı Bülent UYGUN attıysa bu saatten sonra takım için yeni teknik direktöre destek olmak zorundayız.

-------------
önce eses sonra eses

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:24
bari bucadan 3 puanı verseydin..zaten ESES için istifa ettiğini biliyor herkes seni

-------------

Gönderen: ASTARCI
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:25
Arkadaslar adam daha yeni gelmis, hemen yipratmaya baslamissiniz, susun artik kardesim ya...

Hayirli olsun ESES'im için

-------------

Gönderen: SELCUK26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:29
Alıntı yapılan Essfor

Konuşan konuştu...yazan yazdı.....Artık bir fazla söze gerek yok....Hırsı ile azmi ile çalışkanlığı ve başarısı ile konuşacağımızı umduğum hocamıza Eskişehire her nekadar gelişi hoş olmasada hoş geldin diyorum...

Sayın uygun ...Burada yazlınalarında konuşulanlarında üstüne beton çekip kapatacak bir şey var ki o da başarı.......Üç maç üst üste galip gel hepsi unutulur gider....Hedefinin anadoludan bir takımla şampiyonluk yaşamak olduğunu biliyoruz....Onun için sana 1 numaralı tavsiyem bu taraftarla iyi geçin .....Başarıya ve şampiyonluğa giden yol kuvvetli  aile bağlarından geçer ki buradaki en kalın ve güçlü bağ taraftardır.....

Haydi hayırlı olsun....

Son soz budur daha ne denilebilir ki?

-------------
Eskişehirspor Bir Yaşam Biçimidir.

Gönderen: esesliugur26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:31
hayırlısı olsun artık konuşmaya gerek yok

-------------
ESKİŞEHİRSPOR

Gönderen: Zenci
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:33
Çok sevdiğini bildiğimiz ESES'e Hoşgeldin Bülent Hocam.

Gönderen: optimus
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:34

hayırlı olsun. değil bu gün bu saat,  bu saniyeden sonra sahip çıkmalı ve destek olmalıyız. çünkü bu evrende sadece 1 tane es es var...

-------------
eskisehirliyiz biz oley

Gönderen: ESafa
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:35
artık bize düşen sonuna kadar destek olmaktır.bülent hoca hırslı,istekli bir hoca.rıza hoca gibi pasif değil.hocanın ilk görevi; takım içinde kaybolan morali ve özgüveni tekrar yerine getirmek olacaktır.

-------------
BKŞ-ÜniESES-Nefesimiz gurbette,gönlümüz ESES ile

Gönderen: Nocturna1965
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:38
Her ne kadar adımızın böyle etik olmayan bir anlaşmaya karışmasından üzüntü duysamda elimizden gelen tek şey hayırlı olsun demek umarım daha güzel günler bizi bekliyor

-------------
Bir kasa EFES,ölümüne ES-ES
BKaldırıŞ
Estanbul ES La Nuestra

Gönderen: Scorpion
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:38
"Görünen köy kılavuz istemez"miş. Yoksa Bülent Uygun ile ne alıp veremediğimiz olacak. Formaliteden "hayırlı olsun" diyorum. Doğrusu hiç sevinemedim "hem de hiç"...

-------------
Ne Mutlu TÜRK'üm Diyene.

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:39
Alıntı yapılan Zenci

Çok sevdiğini bildiğimiz ESES'e Hoşgeldin Bülent Hocam.

Çok samimi arkadaşsınız galiba..Bu kadar sevdiğini nerden biliyorsan artık..

-------------

Gönderen: deniz_hakan
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:41
hiç de hoş gelmedin! Angry
eskişehirsporluluk onurumuz ve duruşumuz
paranın ve arsızlığın saltanatını yenecektir
o zaman zaten, gitmiş olacaksın
Yaşasın Eskişehirspor, Yaşasın Amigo Orhan, Yaşasın Gegiç

Gönderen: zafer222
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:41
Umarım Menejerlik değil Teknik Direktörlük yapmaya gelmiştir hayırlara vesile olur inşallah

-------------

Gönderen: meliheses
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:42
bir süre sonra bu da unutulur. bu duruma pek de sevinemedik. ama artık başarılı olmak için el ele vermek gerek

Gönderen: alikula
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:42
Hayırlısı olsundur, umarım başarılı olsundur.

Ancak bu adama verilecek paranın onda biri ile antrenör Haldun GİRGİNER teknik direktör yapılarak anlaşılabilirdi. Zaten takım bu sezon anca ligte kalma mücadelesi verecek, Haldun hoca da bunu yapabilirdi. Paranın onda dokuzu da başka şeylere harcanabilirdi.

Gönderen: 26-eses-26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:43
ESES'imizi salt sportif başarı için öteden beri istediğinizi düşünerek başarılı olacağınızı umut ediyorum. Umarım yanılmam. Hem sizin için hem de ESES'im için hayırlı olsun. Başarılar...

-------------

Gönderen: Boraes
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:44
Alıntı yapılan ~ERHAN~

bari bucadan 3 puanı verseydin..zaten ESES için istifa ettiğini biliyor herkes seni

Bravo Erhan..Keşke dahada iğrençleşip 3 puanıda entrikalarla alsalardı dimi?..Angry
Ne yazdığının farkında mısın sen? 

-------------
ÜNİESES...Kırmızı Şimşekler

Gönderen: bulutsuzluk
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:45
Alıntı yapılan Essfor

Haydi hayırlı olsun....

Tam tersi! Başarılı olsan bile; geçmişte yaptığın hataların, riyakar konuşmaların, birtakım derin! ilişkilerin ve anti-patikliğin, hakkında edindiğim olumsuz havayı değiştirmeyecek BÜLENT uygun!

Ayrıca değişmediğin sürece Anadolu'dan bir takımla şampiyonluk hedefini de unut! Sivasla şampiyonluğa giderken, Gaziantepsporun 2-1 galip geldiği maçta şampiyonluğun elinden uçarken, Gaziantep taraftarı ve futbolcularının, niçin şampiyon olmuşcasına sevindiklerini bir düşün!

Esas üzüldüğüm nokta ise, Türkiye'nin BÜLENT uygunu şimdiye kadar net tanıyamamış olması. Ne yazık ki; bizim teknik direktörümüzken ne olduğu ortaya çıkacak.

Şimdiden:

BÜLENT İSTİFA! YÖNETİM İSTİFA!

Gönderen: gürkan
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:46
valla be istabulda oturuyorum. çevrem de bayağı geniş. soruyorum ona buna bu durumu. kimsenin umrunda bile değil. biz türkiyeye rezil olduk diye üzlüyoruz. ama takan yok. 1 ay sonra her temelli unutulur gider. bizden başka kimsenin de aklına bile gelmez. bu saatten sonra önemli olan başarı. başar gelince bence herkes daha raht olucaktır. bide şanlı tarihimize leke felan sürülmedi kimse merak etmesin. şanlı olan o büyük taraftar hiç bir zaman boynunu bükmesin yeter. en büyük eses.   hoş geldin bülent uygun...

-------------
Biz Seninle Doğduk Senin İle Yaşarız Senin İle Ölürüz ES ES im.

Gönderen: mertbey
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:46
beni hiç sevindirmedin bülent uygun sana tribünden bişey söyliyceğimden değil ama artık eskişehirspor formasını giydiğimde insanlar bana"ulan ne şerefsiz adamlarsınız bülent uygun hed hödö" dediği zaman ağzımı açamıycam

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:48
http://www.loadtr.com/25771-1111.htm">welcome%20resimleri welcome

Gönderen: DupDup
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:50
Kendini bilmezce konuşanlara inat. Hayırlı Olsun Bülent Hocam Hoşgeldin. Umarım Başarıya Beraber Koşacağız...

En iyi tercih zaten sendin. Görevinde Başarılar...

-------------
       § € ♫
      O ♈ ♫ Ǎ
     Đ ΐ ♪ ♭€ Ř

Gönderen: loranleroy

Buca-Eskişehir hattında yaşananlar bir dramdır bu ülkede. Olay, iki teknik direktör arasında yaşananları değil ülkenin genel yapısını gösterir bize. Bir bakın etrafınıza, dinleyin insanları... Herkes diken üstünde, gözler fıldır fıldır.

Hiçbir sıkıntı yokken Bucaspor'u hem de ilk 7 haftada yüzüstü bırakıp Rıza Çalımbay’dan boşalan göreve geçmek hem de istifasını açıkladığı konuşmada "Kendime zaman ayırmak istiyorum" gibi de bir bahane üreterek verilen asker selamına kim inanır? Espri yapayım mı?

Bülent Uygun’un bu davranışı asla etik değildir. Ama bu ayrılışı Bucaspor adına hayırlı olmuş, ülkedeki sempati katsayısını hayli artırırken, Eskişehir yönetimini bertaraf etmiştir.

İlk iş Ümit Karan tekrar kadroya alınır, affedilir, ilk 11’de başlar. Çalımbay ne demişti? “Ümit Karan arkadaşlarını arayıp, bu maçta oynamayın diyormuş…”  Ben ne diyeyim şimdi? Teori mi üreteyim? Yoksa paranoyak mı olayım?

Ahmet Sivas li NTV spor.

Helal olsun bizi Yonetimle birlikte tum Turkiye ye rezil ettiniz. Bu tarih sizi affetmeyecek. Hiic hos gelmediniz. Hic.

-------------
Hayat Aldığın Nefeslerin Toplamı Değildir! Nefes Kesen Anların Toplamıdır Hayat! Nefes Kesen Anlarda Seninleyim EsEsim!!!

Gönderen: EsBigEs
Alıntı yapılan zafer222

Umarım Menejerlik değil Teknik Direktörlük yapmaya gelmiştir hayırlara vesile olur inşallah

işte yaaa helal olsun kardeşim sana anlatmak istediğimiz buydu.. Demekki anlayanlar çıkabiliyormuş sorunda burda bende umuyorum menejerlik değilde teknik direktörlük yapar  inşallah ...!!! Ama menejerlik yaparsa varyaaa  vay halimize....!!!Kocaeli ne takılırken yanlarına gideriz vallahi...!!!

-------------
.............!!!!!

Gönderen: şampiyones
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:51
 asker selamını mabedimizde çakarsın artık bülent hoca. sabırsızlıkla bekliyorum ibb maçını

-------------
-ESKİŞEHİR ŞEKER FABRİKASI PANCAR KOOP A VERİLSİN!

Gönderen: ersin2626
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:51
Hayırlı olsun.Anadoludan çıkacak 2. şampiyon biz olmalıyız.Umarım başarı gelir.Ancak klüp başkanlarının çok uyanık olması gerekir.Burası köklü bir klüp ve değerlerine çher zaman sahip cıkan bir klüp olmasıda tek temennimiz.

-------------
≈αηα∂σℓυ уıℓ∂ızı єѕкιşєнιяѕρσя≈

Gönderen: okankaramese
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:52
http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=129 - http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=129  

İşte Resmi Sitedeki İmza Töreni .... 

-------------
http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE - http://twitter.com/#!/OKANKARAMESE

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:53

Gönderen: eskspor26
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:55

Alıntı yapılan nrcrew

niye 

45 yıllık tarihimizde bizans oyunlarına karşı hep dik durduk ama bu defa bizi bu oyunların içine soktular. Utandım çünkü bunu kabul edecek kadar midesiz değilim.
kendi hayatından yıllar sonra neleri hazmedecegini göreceksin daha cok gençsin hayatın boyunca kaç iş yeri degiştireceksin birine söylemeden digerine gideceksin umarım dahada büyük şeyleri hazmetmek zorunda kalmazsın olumsuz yazılarını rafa kaldır ve destek ol biz eses liyiz kimi istersek ne şartlada olursa olsun alırız

-------------
https://twitter.com/#!/tamerketenci

Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:55
Zenci sanki babanın oğlu geldi yeter gülüm kasma bu kadar.

-------------

Gönderen: poseidon
Gönderi tarihi: 06/Eki/2010 saat 15:56
Alıntı yapılan okankaramese

http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=129 - http://www.eskisehirspor.org/haberler.asp?id=129  

İşte Resmi Sitedeki İmza Töreni .... 
Bir şey dikkatinizi çekiyor mu...? Halin Ünal yok!!!!!!!!

-------------
http://www.marmariseses.org/ - http://www.marmariseses.org/

Sayfayı yazdır | Close Window

Bulletin Board Software by Web Wiz Forums® version 9.50 - http://www.webwizforums.com
Copyright ©2001-2008 Web Wiz - http://www.webwizguide.com